پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۰:۰۰Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «200 میلیارد ریال»

ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸    
شهردار پره سر گفت: بودجه سال 1400 شهرداری این شهر با رقم 200 میلیارد ریال توسط شورای اسلامی شهر مصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گلستان گفت که این نهاد در سه سال اخیر 100 میلیارد ریال وام برای اجرای 11 طرح با بهره چهار درصدی و 100 میلیارد ریال تسهیلات با بهره هشت درصدی برای 18 طرح اشتغال زا در این استان پرداخت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- کارخانه فرآوری کنسانتره کرومیت امروز پنجم اسفند ماه همزمان با "سال جهش تولید" در سبزوار واقع در غرب خراسان رضوی مورد بهره برداری قرار گرفت و به خام فروشی این ماده معدنی پایان داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- کارخانه فرآوری کنسانتره کرومیت امروز پنجم اسفند ماه همزمان با "سال جهش تولید" در سبزوار واقع در غرب خراسان رضوی مورد بهره برداری قرار گرفت و به خام فروشی این ماده معدنی پایان داد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 200 میلیارد ریال پروژه عمرانی با هدف ارائه هر چه بیشتر خدمات به واحدهای تولیدی و صنعتی و تسهیل در روند سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللیپیام اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: مددجویان زیرپوشش این نهاد در استان هرماه 200 میلیارد ریال مستمری دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۴    
فرمانده سپاه ناحیه زنجان از کشف بزرگترین محموله قاچاق کشف شده در زنجان به ارزش 200 میلیارد ریال خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : هیئت وزیران در جلسه مورخ 29 بهمن 1399، با اختصاص اعتبار تا مبلغ یک هزار میلیارد ریال (تا مبلغ 800 میلیارد ریال به صورت هزینه ای و تا مبلغ 200 میلیارد ریال به صورت تملک دارایی های سرمایه ای) برای انجام مأموریت های قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در وزارت کشور موافقت کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: بسته های حمایتی بهداشتی و ضد عفونی به ارزش 200 میلیارد ریال با کمک مردم نیکوکار استان و شرکت ها وگروه های جهادی برای کمک به مددجویان زیر پوشش این نهاد تهیه و توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - سرپرست حوزه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در کردستان با بیان اینکه 102 کیلومتر از کریدور شمال - جنوب در این استان در هفت سال خدمت دولت تدبیر و امید احداث شده است گفت: هم اکنون پیمانکاران این طرح در محدوده کردستان یک هزار و 200 میلیارد ریال مطالبه دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قزوین گفت: 200 میلیارد ریال از سوی تامین اجتماعی در قالب خرید خدمت درمانی به بیمارستان رحیمیان الوند اختصاص می یابد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، در آیینی عملیات اجرایی پلی کلینیک تخصصی خیرساز شهر وحدتیه شهرستان دشتستان با اعتبار 200 میلیارد ریال و بهره برداری از 2 طرح کشاورزی و ورزشی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف یک هزار تُن حبوبات احتکار شده به ارزش 200 میلیارد ریال در فاز دوم صنعتی منطقه آزاد ارس خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۷    
شهردار پره سر گفت: بودجه سال 1400 شهرداری این شهر با رقم 200 میلیارد ریال تقدیم شورای اسلامی شهر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- گاز رسانی به 120 روستا و 6 شهر از بخش های چاهورز و اشکنان از توابع شهرستان لامرد با اعتبار یک هزار و 200 میلیارد ریال به اتمام رسید.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، واحد پرورش گاومیش تعاونی کارون صابرین به ظرفیت 1000راس گاومیش شیری در شهرستان اهواز استان خوزستان به بهره برداری رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: میزان درآمدزایی شرکت های دانش بنیان فعال در این استان طی سال جاری به بیش از یک هزار و 200 میلیارد ریال رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق استان گفت: عملیات احداث سیستم اطفاء حریق بندر سیریک با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال به پایان رسید و سایر بنادر شرق استان نیز تا پایان سال به این سیستم تجهیز خواهند شد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معدن و کارخانه دانه بندی منیزیت قلعه بید با حضور صالحی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) در شهرستان تفتان با سرمایه گذاری 200میلیارد ریال به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
200 میلیارد ریال به طرح های ورزشی در شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده اختصاص داده شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 4 هزار دستگاه تلفن همراه قاچاق به ارزش 20 میلیارد تومان از یک دستگاه کامیونت ایسوزو در بندرخمیر خبرداد. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: نصب تاسیسات مورد نیاز برای این تصفیه خانه به اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال نیاز دارد که نیازمند تخصیص اعتبارات استانی و ملی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به راه اندازی آماده گاه مدیریت ملخ های صحرایی گفت: در این راستا انواع تجهیزات با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریال در استان بوشهر تامین شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار طرح عمرانی، خدماتی و گردشگری در شهرستان مارگون با اعتباری افزون بر 200 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش ایرنا رییس بنیاد امور بیماری های خاص در آیین بهره برداری از این مرکز اظهار داشت: برای ساخت این مرکز که با کمک بنیاد امور بیماران خاص، مردم، خیران و دولت ساخته شده، 200 میلیارد ریال هزینه شده است. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سه طرح تولیدی ازجمله کارخانه کنسانتره سازی سنگ آهن بزما، با اعتباری افزون بر یک هزار و 200 میلیارد ریال در بخش بزمان شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۱    
ساری- قوانلو، رئیس سازمان صمت مازندران میزان سرمایه در گردش خرید مرکبات شب عید را دو هزار و 200 میلیارد ریال اعلام کرد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۴    
هم زمان با دهه فجر 2 طرح توسعه ای شامل فاز اول طرح گازرسانی محور تخت سلیمان - زرشوران و واحد صنعتی تولید ورق های فایبرگلاس با 200 میلیارد ریال هزینه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و جمعی ار مدیران استانی و محلی در تکاب به بهره برداری رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پنج پروژه کشاورزی با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اعتبار 20 میلیاردتومان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - هم زمان با دهه فجر 2 طرح توسعه ای شامل فاز اول طرح گازرسانی محور تخت سلیمان - زرشوران و واحد صنعتی تولید ورق های فایبرگلاس با 200 میلیارد ریال هزینه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و جمعی ار مدیران استانی و محلی در تکاب به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-چهار طرح صنعتی و تولیدی با اعتباری افزون بر 200 میلیارد ریال و ایجاد اشتغالزایی برای 83 نفر، روز دوشنبه و در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار فارس در شهرک صنعتی بزرگ شیراز افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهار طرح آموزشی، کشاورزی و دامداری در ابرکوه به همت بخش خصوصی و دولتی با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی افتتاح شد.
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد ماکو 2 هزارو پانصد میلیارد ریال طرح عمرانی و سرمایه گذاری در این منطقه افتتاح و کلنگ زنی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۶    
دزفول- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی استان خوزستان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، 43 طرح کشاورزی با صرف اعتباری بیش از یکهزار و 200 میلیارد ریال در استان خوزستان بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره امور شعب بانک ملی در استان سمنان گفت: 6 هزار و 200 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان از ابتدای امسال تاکنون از سوی این بانک در استان پرداخت شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۸    
شهردار خوانسار گفت: کنارگذر شرقی خوانسار حدفاصل میدان عسل تا کیلومتر پنج کمربندی است که این پروژه با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، با حضور دکتر عباس رضایی استاندار معزز استان اصفهان، دکتر سید مسعود خاتمی نماینده مردم شهرستان های خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خوانسار ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۶    
مدیر شعب بانک کشاورزی در استان گلستان گفت: راه اندازی نخستین کشتارگاه شرق و شمال شرق کشور که گوشت مورد نیاز استان های خراسان شمالی، گلستان، مازندران و 50 درصد از استان تهران را تامین خواهد کرد در منطقه ای بین شهرستان های آق قلا و انبار الوم با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریال در دست اقدام می باشد.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ماهشهر از پیگیری جدی موضوع تیراندازی به نیروهای حراست پتروشیمی این شهرستان خبر داد و گفت:تیم های ویژه پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این تیراندازی تشکیل شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - شهردار خمین گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در مدیریت شهری این شهرستان هزینه شد.
مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر از افتتاح چندین پروژه تکمیل شده در حوزه تجهیزات، ساختمان و امنیت به ارزش 200 میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر در این استان خبر داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع خیرین سلامت کشور از افتتاح چهار پایگاه اورژانس جاده ای با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان از توقیف 4 محموله اشیاء تزئینی و پمپ آب قاچاق به ارزش 200 میلیارد ریال در شهرستان اندیمشک خبر داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کشتارگاه صنعتی و واحد قطعه بندی گوشت قرمز با اعتبار 200 میلیارد ریال در شهرستان باغملک به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل آموزش وپرورش فارس گفت: بیش از هفت هزار تبلت با اعتباری افزون بر 200 میلیارد ریال با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) تهیه و به دانش آموزان نیازمند و محروم از تحصیل این استان اهدا شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا آخوندزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این صندوق در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکیدات دولت در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی در طول سال جاری اقدام به پرداخت 200 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه کرده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار بینالود گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، 75 طرح عمرانی و خدماتی به ارزش سه هزار و 200 میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – همزمان با سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر یک طرح اقتصادی بخش خصوصی با با سرمایه گذاری یکهزار و 200 میلیارد ریال در شهرستان محمودآباد به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر سه پروژه تولیدی و عمرانی به ارزش 200میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
شیراز - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان فارس از افتتاح چهار هزار و 200 میلیارد ریال پروژه به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر در استان خبر داد.