سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۰۷Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اردستان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۱ دقیقه پیش    
گروه استان ها - عدم بارش های کم در سال گذشته و همچنان امسال موجب شده تا کم آبی برای شهرستان اردستان همچنان یک تهدید محسوب شود.
خبرگزاری پلیس   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها_اصفهان_جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 293 کیلوتریاک که به طرز ماهرانه ای زیر بار کاشی و سرامیک جاساز شده بود، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - کشف 16 دستگاه ماینر در پی آتش سوزی، تولید و عرضه کود ورمی کمپوست برای نخستین بار در منطقه، انتخاب فرایند برتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان در جشنواره شهید مطهری، ثبت چهار مورد جدید کرونا در اردستان و بستری 40 بیمار کووید 19 در نطنز از جمله خبرهای روز دوشنبه منطقه شمال استان اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی اردستان از کشف 293 کیلو و 855 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 293 کیلوگرم تریاک از بار کاشی سرامیک در اردستان استان اصفهان کشف و توقیف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۹    
گروه استان ها- شهرستان اردستان دارای 102 تاکسی است که متولی مشخصی ندارد و تاکسی داران با مشکلات زیادی روبه رو هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - روند سریع افزایش ابتلا به کرونا در منطقه کاشان، هشدار وزش باد و رگبار پراکنده، نجات کودک محبوس در خانه، ارتقای عملکرد ستاد انضباط شهری شهرداری، ثبت 33 مورد جدید کرونا در اردستان و بستری 34 بیمار کووید 19 در نطنز از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه منطقه شمال استان اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: رفع 31 کانون اصلی و فرعی ابتلای به بیماری سالک در این شهرستان نیازمند تدابیر ویژه از سوی نهادهای مربوط است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۶    
این روزها نام مسجد جامع اردستان بیش از هر زمانی در طول عمر هزارساله اش تکرارشده و روی خروجی سایت های خبری نشسته و در فضای مجازی پیچیده؛ آن هم نه به بهانه معرفی و نشان دادن شکوه و زیبایی که به خاطر هجوم موریانه ها به این بنای باستانی و نگرانی از احتمال تخریبش.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار اردستان گفت: از تعداد 54 نفر داوطلب ثبت نام شده در هر سه شهر شهرستان اردستان قبل از رسیدگی به ورود هیئت اجرایی چهار نفر انصراف و چهار نفر هم توسط هیئت اجرایی رد صلاحیت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اردستان در مجلس با اشاره به دیدار جمعی از نمایندگان با علما و مراجع تقلید در قم گفت: این دیدار درواقع یک دیدار نوروزی بود و در آن گزارش جامعی از اقدامات انجام شده و در دستورکار مجلس به علما و مراجع عظام تقلید ارائه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۴    
گروه استان ها- یک سال گذشته مردم اردستان در زمینه خرید مایحتاج خود شاهد نامهربانی بعضی از اصناف بودند که آن ها چشم یاری از سوی مراجع ذی صلاح دارند.
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۳    
محمد تقی کیانی در جلسه شورای اشتغال شهرستان در فرمانداری افزود: از این تعداد 500 هزار شغل توسط دولت ایجاد و بقیه توسط بخش خصوصی محقق می شود. وی افزود: اشتغال های پیش بینی شده در صورتی که محقق نشود بیکاری های جدیدبه افراد بیکارقبلی اضافه شده و نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت ...
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان در نشست تکریم و معارفه رییس اداره اوقاف و امور خیریه گفت: با توجه به اینکه 70 درصد اردستان موقوفه است ضرورت دارد موقوفات این شهرستان ساماندهی شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - دستگیری شرور سرقت به عنف، نجات کوهنورد 56 ساله، لزوم درج اطلاعات ملکی و سکونتی در سامانه ملی املاک و اسکان کشور، لغو آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر، افزایش مبتلایان کرونا در نطنز و شناسایی 38 بیمار کووید 19 در اردستان از جمله اخبار کوتاه منطقه شمال استان اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - تصویب بودجه شهرداری کاشان، دستگیری سارق خودروهای پراید، نجات یک چاه کن از عمق 140 متری، آزادسازی در محور امیرکبیر، هشدارهای جهاد کشاورزی با پیش بینی بروز توفان و ضرورت ساماندهی موقوفه های اردستان از جمله خبرهای روز پنجشنبه منطقه شمال اصفهان است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۸    
موریانه ها به یکی از بی نظیرترین آثار میراث ملی حمله کردند. این بنای عظیم که در شهر اردستان واقع شده یکی از مهمترین مساجد تاریخی ایران است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی در 24 ساعت گذشته 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردستان شناسایی شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: دبیر شورای زکات اصفهان گفت: سال گذشته با جمع آوری 61 میلیارد تومان زکات در این استان، 70 درصد سهم فقیران و 30 درصد در بخش عمرانی شامل ساخت خانه عالم، مرمت و ساخت مسجد، مدرسه، غسالخانه و آسفالت معابر روستایی هزینه شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان خطاب به شهرداری گفت: اگر بازار روز اردستان تشکیل شد و شهرداری و انتظامی نتوانستند آن را ببندند بنده برای جنابعالی، شهرداری و انتظامی به استان گزارش می کنم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان گفت: در سال 1399، 21 پروانه تاسیس واحد صنعتی با سرمایه گذاری یکهزار و 300 میلیارد تومان و اشتغال یک هزار و 910 نفر در این شهرستان صادر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان گفت: در شرایط فوق العاده قرار داریم و نباید بازار روز و هرگونه تجمعی تشکیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
81 درصد از تعهد اشتغال شهرستان اردستان در سامانه رصد اشتغال محقق شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۳    
اردستان(پانا)-دِماغه سِنگ اُر(سنگ آسیاب) میراث ناشناخته ای است که در مسیر اصفهان به اردستان و در حدود سه کیلومتر بعد از روستای بغم در دل کوه کوچکی به رنگ روشن نهفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردستان گفت: سال گذشته 81 درصد تعهد سهمیه این شهرستان در سامانه رصد اشتغال محقق شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اردستان، گفت: از سال 1397 با همکاری کارشناسان استان یزد از طریق طعمه گذاری، لانه کوبی و سم پاشی لانه های موریانه، بسیاری از این حشرات را از بین بردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۲    
گروه استان ها- متأسفانه اشتغال های متناسب با وضعیت بانوان بیکار در اردستان نداریم و یا کم داریم و معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری اردستان نیز این موضوع را تأیید می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۲    
رئیس میراث فرهنگی اردستان گفت: تصاویر پخش شده در فضای مجازی مبنی بر حمله موریانه به مسجد جامع اردستان، یک شیطنت رسانه ای است و مربوط به زمان حال مسجد نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - پلمب یک مرکز درمانی متخلف زیست محیطی، دستگیری فروشنده مواد مخدر، تعطیلی برخی مرکزهای خصوصی مرتبط با پلیس در کاشان، انفجار و آتش سوزی در منزل مسکونی، شناسایی 29 نمونه مثبت کرونا در نطنز و رکوردزنی کرونا در اردستان از جمله خبرهای کوتاه روز سه شنبه منطقه شمال استان اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: یک میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای آسفالت معابر و مرمت و بهسازی بازار روز سرپوشیده این شهرستان اختصاص یافت.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی در 24 ساعت گذشته 10بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردستان شناسایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با وجود گذشت پنج سال از ثبت جهانی قنات دو طبقه مون اردستان به عنوان عجیب ترین سازه آبی جهان هنوز دفتر پایگاه جهانی قنات راه اندازی نشده و این قنات مورد بی مهری قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - کاهش 18 درصدی سرقت در کاشان، کشف 40 کیلوگرم تریاک در بار خیار، شناسایی 13 کرونایی در نطنز، 12 کرونایی در اردستان، تعطیلی کتابخانه های عمومی آران و بیدگل و تولد نوزاد کاشانی در خودرو سواری از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه منطقه شمال استان اصفهان است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۸    
پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان بمناسبت درگذشت حاج رضا صادقی پدر شهیدان والامقام هوشنگ و ابوالقاسم صادقی پیامی صادر کرد
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای اداری شهرستان اردستان با حضور در گلزار شهدای گمنام، ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنها، اولین روز کاری سال 1400 را در یک فضای معنوی آغاز نمودن
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۰    
پیش از آغاز نخستین جلسه شورای اداری سال 1400 مدیران شهرستان اردستان با شهدای شهرستان تجدید بیعت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار اردستان گفت: این شهرستان در قالب هر سه بخش باید انتخابات روستایی را در 66 حوزه فرعی برگزار کند و 66 شورای روستایی می تواند در این شهرستان تشکیل شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس میراث فرهنگی شهرستان اردستان ضمن انتشار فیلمی در فضای مجازی گفت: قسمتی از فیلم که موریانه ها را نشان می دهد تقطیع شده فیلم دیگر بوده و به این فیلم وصل شده و این یک شیطنت رسانه ای بود که انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- فرماندار اردستان گفت: شرایط ساخت 420 واحد مسکونی طرح کریمان با پیگیری های به عمل آمده در این شهرستان فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار اردستان گفت: تامین زمین مورد نیاز 420 واحد مسکونی طرح مسکن کریمان شهرستان اردستان انجام شده و در هفته های آینده کلنگ زنی این واحدها آغاز می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طوفان در مناطق جنوب، شمال و شرق استان شامل محورهای اردستان و نائین حدوداً با سرعت 80 کیلومتر در ساعت وجود دارد و تا پایان امشب ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - پیکر پدر شهیدان صادقی روز شنبه در اردستان تشییع و در کنار فرزندانش در گلزار شهدای محله ابالی این شهرستان آرام گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 104 کیلوگرم تریاک از زیر بار قانونی پرتقال در محور ترانزیتی اردستان کشف شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پدر شهیدان هوشنگ و ابوالقاسم صادقی اردستانی از استان اصفهان به فرزندان شهیدش پیوست. حاج رضا صادقی اردستانی ، پدر شهیدان هوشنگ و ابوالقاسم صادقی اردستانی پس از تحمل سال ها درد فراق فرزندانش، به دلیل کهولت سن در 89 سالگی، دار فانی را وداع گفت و به دیدار فرزندان شهیدش شتافت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۰    
گروه استان ها- فرماندار شهرستان اردستان گفت: با پیگیری های انجام شده کلنگ زنی 400 واحد مسکن کریمان تا یک هفته دیگر در شهرستان اردستان به زمین می خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۳    
ایسنا/اصفهان امام جمعه اردستان با بیان اینکه مسئولان در سال جدید بیشتر در خدمت مردم باشند، گفت: تامین معیشت مردم، برطرف شدن گرانی، ایجاد اشتغال برای جوانان و رفع موانع تولید باید از مهمترین برنامه های مسئولان در سال 1400 باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۱۰    
گروه استان ها - رئیس میراث فرهنگی شهرستان اردستان ضمن اشاره به افزایش 20 درصدی پذیرش مسافر نسبت به سال گذشته گفت: بیش از 70 هزار نفر بازدید در هفته اول نوروز از چهار اثر تاریخی اردستان انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - آیین کهن سیزده بدر که هر ساله سیزدهم فروردین ماه با شور و نشاط وصف ناپذیر و حضور خانواده ها در دامن طبیعت همراه است، امسال همزمان با تشدید شیوع کرونا و موج جدید همه گیری این ویروس کشنده در شرایط خاص و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مناطق مختلف کشور از جمله اردستان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی