جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۱۶Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اردستان»

امام جمعه اردستان گفت: مردم ما علی رغم مشکلات اقتصادی و معیشتی انقلاب خود را دوست دارند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان امام جمعه اردستان گفت: از مسئولان اردستان انتظار داریم بیشتر به سراغ مردم بروند و در بین آنها باشند تا نسبت به مشکلات آنها آگاهی بیشتری داشته باشند و در حد توان به رفع مشکلات آنها بپردازند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردستان-امام جمعه اردستان گفت: با وجود توطئه دشمنان برای تضعیف نظام، مردم همیشه پای نظام و انقلاب ایستاده اند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردستان گفت: اکنون در شهرستان اردستان مشکل نیروی کار وجود دارد و کارفرمایان برای جذب نیرو گاهی مواقع به مشکلاتی برخورد می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اردستان-فرماندار اردستان گفت:دستاورد های انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف باید برای مردم بیان شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار اردستان گفت: دهه فجر امسال باید نمادی از خدمت رسانی مسئولان اردستان به مردم شهرستان باشد و عملکرد آنها مورد ارزیابی فرمانداری قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اردستان گفت: بیش از 150 عنوان برنامه شاخص برای دهه فجر در شهرستان اردستان پیش بینی شده و برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱    
ایسنا/اصفهان رئیس درمانگاه تأمین اجتماعی اردستان گفت: از مردم می خواهیم بی مورد به درمانگاه تأمین اجتماعی مراجعه نکنند، زیرا حق دیگر مراجعه کنندگان را ضایع می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱    
ایسنا/اصفهان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان با اشاره به پیشرفت 60 درصدی طرح نهضت ملی مسکن در این شهر گفت: 36 واحد مسکن در قالب طرح مسکن ملی در حال ساخت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
برای اجرای 4 طرح آبخیزداری در شهرستان اردستان نیازمند 11 میلیارد تومان اعتبار هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۵    
10 سارق سیم برق در دهستان علیای اردستان دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با بیان اینکه ادارات فرهنگی اردستان بخشی از بودجه خود را به دانش آموزان اختصاص دهند، گفت: 10درصد بودجه ادارات فرهنگی است.
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۲    
باحضور فرماندار اردستان در مراسمی از بانوان فعال ونمونه شهرستان تجلیل شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۰    
از ابتدای امسال تاکنون هزار و 503 از اصناف شهرستان اردستان بازرسی و 140 تخلف صنفی ثبت و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از دستگیری سارق سیم های برق در شهرستان اردستان خبر داد و گفت: سه نفر از همدستان این سارق فراری هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از ماه ها دوری از عرضه اولیه بالاخره هفته گذشته سهام سیمان اردستان روی تابلوی بورس رفت اما برخی از فعالان بازار نسبت به روند این عرضه اعتراض داشتند؛ مشکل عرضه سیمان اردستان چه بود؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس اداره منابع آب شهرستان اردستان از تجهیز 306 حلقه از چاه های کشاورزی شهرستان اردستان به کنتور حجمی هوشمند خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۵    
یک واحد تولیدی در اردستان برای اولین بار موفق به تولید آلیاژ های خاص و استیل در کشور شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده مراسم معنوی اعتکاف امسال در 12 نقطه از شهرستان اردستان برگزار می شود.
صدای نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۴    
رئیس بیمارستان شهید دکتر بهشتی اردستان از مهمترین نیازهای اساسی این شهرستان را وجود متخصص مغز و اعصاب و راه اندازی واحد ام.آر.آی عنوان نمود.
صدای نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۴    
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای نایین از اردستان، سید مصطفی فاطمی بازرس تنظیم بازار جهاد کشاورزی اردستان گفت: گرانفروشی و تخلفات بهداشتی از مهمترین مواردی است که این روزها تحت رصد نظارتی جهاد کشاورزی قرار گرفته است ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: برای اولین بار برنامه ای خلاقانه از سوی آبفای استان اصفهان در قالب پویش حامیان آب ویژه مادران و دختران با حضور بیش از 500 دانش آموز دختر به همراه مادرانشان با محوریت زنان و مدیریت مصرف بهینه آب در اردستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
ایسنا/اصفهان مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: راه اندازی کشتارگاه صنعتی طیور در اردستان کمک شایانی به کاهش هزینه های تولید و رونق صنعت مرغداری در منطقه خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان از افزایش دو برابری استقرار پزشکان متخصص در بیمارستان شهید بهشتی اردستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بیمارستان شهید بهشتی اردستان با بیان اینکه 12 متخصص به درمانگاه تخصصی اردستان اضافه شد، گفت: 20 متخصص در حال حاضر به مردم شهرستان اردستان خدمات ارائه می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی اردستان گفت: شهرستان اردستان با داشتن 136 مورد مرغداری گوشتی و تولید سالانه 43 هزار تن گوشت سفید 19 در صد تولید گوشت استان را تامین می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 اردستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو در محور اردستان - نائین یک کشته و 2مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اردستان - رئیس فوریت های پزشکی اردستان از کشته و مصدوم شدن سه نفر در حادثه واژگونی خودرو پژوپارس در محور ترانزیتی اردستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۳    
ایسنا/اصفهان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: امسال تاکنون 2195 نفر که بیش از 42 درصد از دانش آموزان را تشکیل می دهند از خدمات رایگان دندانپزشکی مراکز بهداشت شهرستان استفاده کرده اند.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۶    
طی هفته جاری مجددا عرضه اولیه ها از سر گرفته شد و دو نماد اردستان و فروژ در بازار سرمایه عرضه گردید. با توجه به انتشار اطلاعیه های برگزاری جلسات معارفه دو نماد، احتمال عرضه این نماد ها در هفته اول بهمن ماه بالاست. این نماد ها کدامند؟
می متالز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - امروز چهارشنبه 28 دی سهام شرکت سیمان اردستان با نماد اردستان در بازار بورس عرضه شد. در پایان عرضه اولیه اردستان به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اردستان گفت: تروریست اروپایی ها و کسانی چون ترامپ هستند که مردان و نیروهای ما را ترور کرده و به این موضوع افتخار می کنند و همچنین سالیان سال نیز پشت صدام بودند و با دادن انواع سلاح از او حمایت می کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اردستان - امام جمعه اردستان گفت: دشمنان در حالی بخش مهم نظامی کشور ما را تروریست اعلام کردند که به خوبی می دانند اگر حاج قاسم سلیمانی نبود تروریستهای داعشی تا قلب اروپا پیش رفته بودند.
در دیدار سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن با مسئولین شهرستان اردستان مشکلات حوزه اراضی ملی این شهرستان تعیین تکلیف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اردستان گفت: واگذاری زمین به مردم در قالب مسکن محرومین و ملی به صورت تک واحدی از اراضی تامین اقشار ویژه انجام خواهد شد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سیمان اردستان با صادرات بیش از 300 هزار تن سیمان در سال 1401، جهش بی سابقه ای در امر صادرات داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۶    
مراسم اختتامیه ششمین همایش استانی شعر کوثر ولایت در اردستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
از 30 میلیارد تملک دارایی تنها 10 درصد از اعتبارات بین ادارات شهرستان اردستان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مردم شهرستان اردستان در دو هفته گذشته حدود 15 درصد صرفه جویی در مصرف گاز داشتند.
سیمان خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه به گزارش سیمان خبر ، روز چهارشنبه 15 درصد از سهام شرکت سیمان اردستان برای اولین بار در بورس اوراق بهادار تهران و در نماد اردستان 1 عرضه شد که در جریان این عرضه بیش از یک میلیون نفر مشارکت کرده و سهام آن را خریداری کردند و به هر نفر به طور میانگین 170 سهم به قیمت پایه ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در شهرستان اردستان گفت: بیش از 500 داوطلب در مرحله اول کنکور سراسری 1402 در اردستان با یکدیگر رقابت خواهندکرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردستان از برگزاری نمایشگاه و دستاوردهای بانوان فعال در این حوزه خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - امروز با عرضه اولیه 15 درصد از سهام سیمان اردستان در بازار دوم معاملات بورس، پانزدهمین شرکت جدید سال وارد بازار سهام می شود.
آنا / می متالز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه مورخ 28 دی ماه، تعداد 170250000 سهم، معادل 15 درصد از سهام شرکت سیمان اردستان با (نماد معاملاتی اردستان) به عنوان سومین عرضه اولیه قرن جدید در بورس تهران کشف قیمت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
از عصر روز گذشته نیرو های راهداری در محور های اصلی شهرستان بیش از 150 کیلومتر و در محور های روستایی حدود 120 کیلومتر را برف روبی کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان ضمن اشاره به تغییر در 3 رئیس اداره اردستان گفت: مدیران ناکارآمد اردستان تغییر می کنند.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - عرضه اولیه امروز 15 درصد از سهام سیمان اردستان در بورس تهران انجام و هر سهم چهاردهمین شرکت جدید با 1000 تومان و کاهش سهمیه کشف قیمت شد.