سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۱:۴۸Oct 2020 27

جدیدترین‌های «اردستان»

خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
اردستان-معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار اردستان با انتقاد از برگزاری گسترده مراسم ترحیم در شهرستان گفت:ادارات باید پروتکلهای بهداشتی را جدی بگیرند اما تاکنون نمودی از این امر را ندیده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۶    
ایسنا/اصفهان یک کارشناس سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: در یک سال گذشته میزان باروری در اردستان 2 دهم درصد کاهش یافته که یکی از عوامل اصلی آن شیوع کرونا بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۳    
گروه استان ها - رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان ضمن اشاره به برخورد جدی دستگاه قضا با متخلفان کرونایی گفت: رؤسای ادارات متخلف در اردستان علیه آنان اعلان جرم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فصل چرای دام در مراتع ییلاقی شهرستان اردستان در استان اصفهان به پایان رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۴۴    
گروه استان ها - اخیرا بخشی از مسجد تاریخی مربوط به دوره قاجاریه در اردستان توس تخریب شده بود در حالی که مدعی هستند این اقدام با هماهنگی بوده اما سوال اینجا است چرا نباید مراقبتی صورت بگیرد که مجبور به تخریب شوند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان اردستان ضمن اشاره به سردرگمی 14 هزار بیمه شده سلامت اردستانی از نبود امکانات گفت: یک نفر به عنوان سرپرست بدون مکان مشخص اداری باید پاسخگوی 14 هزار نفر باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۰    
ایسنا/اصفهان سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان اردستان گفت: 90 درصد هزینه درمان مبتلایان به کرونا در صورت مراجعه به مراکز دولتی توسط این سازمان پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: اجرای طرح ملی هر خانه یک پایگاه سلامت در شهرستان اردستان با هدف خود مراقبتی اجرا می شود و تاکنون بیش از 56 درصد از جامعه هدف شناسایی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۴    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردستان، گفت: در بازدید از این بنای تاریخی هیچ گونه تخریبی در ساختار آن مشاهده نشد و مطالب منتشر شده در شبکه های مجازی صحت ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار آران و بیدگل ضمن تاکید بر لزوم تدوین پیوست زیست محیطی کوره های آجرپزی گفت: آران و بیدگل توانایی تبدیل به قطب تولید آجر شمال استان اصفهان را دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی اردستان خبر داد که بر اساس شاخص های کارنامه یگانی، پلیس 110 اردستان امسال چند رتبه برتر را در استان اصفهان کسب کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
97 دستگاه ماینر قاچاق حین استخراج بیت کوئین در بازرسی از یک کارخانه در زواره اردستان کشف و توقیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: دستگاه قضایی شهرستان با متخلفانی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد کند تا پزشکان و پرستاران بتوانند برای خدمات رسانی به بیماران بیشتر تلاش کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان با بیان اینکه ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی در اوایل شیوع ویروس کرونا بیشتر جنبه روانی داشت، گفت: محدودیت های کرونایی که دو هفتۀ متوالی اعمال شد، در کاهش شناسایی و بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا مؤثر بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۲    
فرمانده انتظامی اردستان از کشف بیش از 3 میلیارد ریال اسکناس تقلبی در اردستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۶    
300 میلیون تومان اسکناس جعلی در اردستان کشف و توقیف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردستان ضمن اشاره به تجرد 60 درصد بانوان در سن ازدواج اردستانی گفت: با توجه به اینکه کاهش جمعیت را در اردستان شاهد نبود ایم اما کاهش ازدواج را شاهد هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: تبدیل شدن ازدواج نکردن به یک فرهنگ امر بسیار خطرناکی است و در چند سال گذشته نرخ ازدواج بین 30 تا 50 درصد در این شهرستان کاهش یافته است که می تواند زنگ خطری برای جامعه باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: سه مشکل اشتغال، مسکن و هزینه های سنگین زندگی و مراسم ازدواج، باعث شده تا ازدواج جوانان شهرستان به تأخیر بیفتد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی اردستان گفت: درسال جاری از طرق مهندسی اجتماعی 2 میلیارد ریال کلاهبرداری اینترنتی صورت گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۶    
گروه استان ها - رئیس محیط زیست شهرستان اردستان گفت: شهرستان اردستان دارای تصفیه خانه فاضلاب نبوده و از 10 سال پیش به صورت حوضچه سیمانی و چاه جاذبه دفن فاضلاب انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست اردستان با اشاره به بی تفاوتی شهرداری های اردستان، زواره و مهاباد نسبت به اجرای رعایت استاندارهای مدیریت پسماند گفت: محل های دفن پسماند در روستاهای این شهرستان هیچ کدام دارای مجوز نیستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۸    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره منابع آب شهرستان اردستان گفت: تاکنون 95 درصد از چاه های کشاورزی شهرستان اردستان به کنتور حجمی هوشمند مجهز شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۰    
دو مرکز نگهداری سالمندان در اردستان ساخته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره منابع آب اردستان گفت: 429 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون شناسایی شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۵    
رضا دهقانی عنوان کرد: هم اکنون از 174 روستای موجود در اردستان با جمعیت 15 هزار و 700 نفر ، 108 روستا تحت پوشش آبفا قرار دارد.وی افزود: منطقه اردستان دارای 7 مجتمع آبرسانی روستایی است که 5 مجتمع آن تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار دارد و 2 مجتمع روستایی دیگر بنام مجتمع [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۲    
گروه استان ها - صنعت فرش دستباف در اردستان با رکود مواجه شده است و سایه تحریم ها بر سر صنعت فرش دستباف این شهرستان سنگینی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲    
از ابتدای سال تا کنون 31 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان بهزیستی اردستان پرداخت شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردستان گفت: از ابتدای فعالیت نیروی انتظامی در شهرستان اردستان 15 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر آبفای اردستان، از بهره مندی 31 روستای این شهرستان از طرح آبرسانی اصفهان بزرگ خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۳    
اردستان-معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری اردستان گفت: با توجه به گذشت نیمی از سال فقط بیش از 15 درصد تعهد اشتغال در اردستان انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۳    
ایسنا/اصفهان رئیس مرکز اورژانس اردستان گفت: افرادی که گوشی های برند چینی دارند وقتی با اورژانس 115 تماس می گیرند تلفن گویای سازمان هلال احمر استان پاسخ می دهد که این اختلال مشکلاتی را برای اورژانس به وجود آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردستان گفت: مبلغ 80 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۹    
گروه استان ها - رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان با بیان اینکه ورود ماسک های وارداتی به بازار اردستان موجب دوگانگی قیمت شده است، گفت: شهروندان عدم رعایت قیمت مصوب ماسک را گزارش کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۶    
ایسنا/اصفهان قیمت مرغ در شهرستان اردستان به عنوان قطب تولید این ماده پروتئینی در استان اصفهان در روزهای جاری به حدود 280 هزار ریال در هر کیلوگرم رسید که نسبت به اواسط ماه گذشته افزایش زیادی داشته است.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نام نیروی انتظامی در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده است که در تأمین نظم و امنیت جامعه و آرامش و آسایش مردم از جان مایه گذاشته اند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۴    
اردستان(پانا)-مدیر آموزش و پرورش اردستان اعلام کرد از فردا(یکشنبه 27مهر)آموزش در مدارس اردستان به صورت حضوری-مجازی خواهد بود. علی اصغر مومنیان در گفت وگو با پانا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۲۴    
فرمانده سپاه ناحیه اردستان گفت: اردستان اولین شهرستانی بود که نسبت به مشارکت در مبارزه با ویروس کرونا اقدام کرد و بسیجیان با همکاری شبکه بهداشت این عملیات را انجام می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در روستای فَمی شهرستان نطنز، 7 نیروگاه خورشیدی احداث شده و به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱    
از فعالیت هشت واحد صنفی، خدماتی و ورزشی با تخلف رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی جلوگیری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۵    
ایسنا/تهران یک فعال و پژوهشگر میراث فرهنگی گفت: در روستاهای اردستان و زواره غذاها و مخصوصا آش های سنتی زیادی طبخ می شده است و نوع و طعم و مواد اولیه این غذاها بیشتر به محصولات و اقلیم این روستاها بستگی داشته است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردستان گفت:در سال های گذشته نسبت تعاونی های فعال اردستان به تعاونی های غیرفعال و راکد شیب صعودی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۱    
سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده گفت: کشف جرایم فضای مجازی بیش از سه و نیم برابر در شهرستان اردستان افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۷    
گروه استان ها - فرمانده انتظامی شهرستان اردستان ضمن اشاره به افزایش 11 درصدی کشف سرقت ها نسبت به مشابه سال گذشته گفت: دستگیری سارقان در اردستان 54 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردستان- فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: از ابتدای سال تاکنون توانستیم با فعالیتهای شبانه روزی اعضای 11 باند سارقان بومی و غیر بومی را در شهرستان اردستان شناسایی و دستگیر کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- مدیر اداره منابع آب اردستان گفت: مطالعه هفت رودخانه فصلی این شهرستان انجام و طرح مورد نظر تحویل داده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی اردستان گفت: کشفیات فضای مجازی از ابتدای سال جاری تاکنون 367 درصد افزایش داشته است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۵    
فرمانده انتظامی اردستان گفت: در هفت ماه گذشته با تلاش پلیس اردستان 11 باند سارقین شناسایی و دستگیر شدند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کابل های تخصصی برای نخستین بار در کشور در کارخانه ای در شهر اردستان استان اصفهان بومی سازی و تولید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۸    
کاشان- ایرنا- فرماندهی انتظامی اردستان گفت: کشف جرایم مرتبط با فضای مجازی در این شهرستان با اقدام های پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 367 درصد افزایش داشته است.