یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۲۸Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اردستان»

شانا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شمار جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی استان اصفهان با راه اندازی یک جایگاه عرضه بنزین و نفت گاز در جاده اصفهان به اردستان به 305 باب رسید.
ایسنا   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: با وجود سرعت گرفتن واکسیناسیون، هنوز 10 تا 20 درصد گروه های سنی مختلف در شهرستان اردستان واکسن نزده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اردستان -سرپرست آموزش و پرورش اردستان گفت: هیچ روش آموزشی به اندازه حضور در مدرسه در تعلیم و تربیت دانش آموزان موثر نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۹    
ایسنا/اصفهان سرپرست اداره آموزش و پرورش اردستان گفت: امسال 4395 دانش آموز با شوق آموختن، راهی مدارس شهرستان اردستان شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان اردستان گفت: با توجه به کاهش بی سابقه بارش باران و خشکسالی های اخیر بیش از 200 قنات در شهرستان اردستان دچار خشکی فصلی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۸    
کاشان - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی اردستان گفت: نخستین گام از طرح ملی مهراوه اوج با عنوان پویش لبیک در این شهرستان اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
در انتخابات ششمین دوره شورا های شهر و روستای 1400 فقط انتخابات بهارستان و آرای یکی از اعضای شورای شهر اردستان باطل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۹    
اردستان-امام جمعه موقت اردستان گفت: عملکرد مسئولان در مسیر شهدا باشد و کار جهادی انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۵    
رژه خودرویی و موتوری نیرو های مسلح در شهرستان های نجف آباد، گلپایگان و اردستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۱    
زنگ شکوفه ها در مدرسه بنت الهدی صدر با حضور مسئولان شهرستان اردستان زواره نواخته شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۹    
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان اردستان گفت: امروز که با آرامش در دوران انقلاب اسلامی تنفس می کنیم، مسئولیت همه به ویژه سبزپوشان ولایت دوچندان است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
در برنامه آیین سپاس ویژه بزرگداشت مرحوم استاد سیدمحمد محیط طباطبایی، پژوهشگر ادبی، مورخ، منتقد و ادیب معاصر سخنان سیداحمد محیط طباطبایی؛ احمد محس. طباطبایی فرزند استاد، محسن میرزایی؛ روزنامه نگار و از شاگردان استاد، و علامه مهدی محقق و استاد جمشید کیانفر پخش می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۱    
در سال تحصیلی جدید 50 دانش آموز دوره دهم در هنرستان دکتر فاطمی اردستان پذیرفته شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۶    
همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاه آلبوم شهدای شهرستان اردستان گشایش یافت.
با راه اندازی جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز علیرضا اشرفی در جاده اصفهان به اردستان، شمار جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی در استان اصفهان به 305 باب رسید.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد وزیر نفت در جوانگرایی همان رویکرد رئیس جمهوری و اعتماد به جوانان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۵    
کاشان - ایرنا - مسوول فوریت های پزشکی اردستان گفت: 60 درصد از مجموع 10 هزار و 744 تماس تلفنی با این مرکز در 6 ماه نخست سال جاری بی مورد و مزاحمت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۴    
ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: متولدین قبل از مهر 1383 از امروز در شهرستان اردستان واکسن دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۰    
70 واحد آموزشی اردستان آماده پذیرش دانش آموزان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اردستان-سرپرست آموزش و پرورش اردستان با اشاره به واکسیناسیون 80 درصد فرهنگیان اردستانی، گفت: سال تحصیلی جدید طبق تصمیمات ستاد کرونا مجازی آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۹    
کاشان - ایرنا - خانه نوجوان اردستان با توجه به لزوم برگزاری برنامه های علمی، فرهنگی و تربیتی ویژه نوجوانان و جوانان روز سه شنبه طی آیینی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/اصفهان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان اردستان گفت: فرماندار شهرستان با دستگاه آموزش وپرورش با لجبازی برخورد می کند و درخواست های نامتعارف و عزل و نصب های سیاسی را از این اداره دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - سرپرست مدیریت آموزش و پرورش اردستان گفت: 70 واحد آموزشی شهرستان با برنامه ریزی های انجام شده آمادگی لازم را برای پذیرش دانش آموزان دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مسوول فوریت های پزشکی اردستان گفت: واژگونی خودرو سورای پراید در کیلومتر 28 محور زفرقند به اردستان و تصادف خودرو جک با سمند در کیلومتر 10 محور مهاباد به اردستان در مجموع هفت مصدوم برجا گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۹    
ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان با اشاره به روند واکسیناسیون کرونا در این شهرستان، گفت: در صورت استقبال مردم از واکسیناسیون تا یک هفته آینده کار واکسیناسیون مردم به اتمام می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان گفت: تا زمانی که 70 تا 80 درصد جامعه واکسینه نشوند خطر بازگشت بیماری وجود دارد و باید پروتکل های بهداشتی در جامعه رعایت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۰    
اردستان-فرماندار اردستان گفت: عملیات واکسیناسیون افراد بالای 18 سال شهرستان اردستان از روز گذشته آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۸    
گروه استان ها - با توجه به عدم بارش باران و خشکسالی های اخیر بیش از 150 قنات در شهرستان اردستان خشک شدند و تخصیص بودجه در پیچ و خم بروکراسی گرفتار شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۵    
اولین جلسه مجمع بسیج شهرستان اردستان با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان و اعضای محترم مجمع بسیج در سالن نماز خانه ناحیه برگزارشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۵    
امام جمعه موقت اردستان گفت: مشکل اصلی کشورموضوع اقتصاد است و راه برون رفتش هم متکی به داخل است که این دولت موضوع را پیگیری می کند و ملت با دولت فعلی احساس آرامش می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان از کاهش هفت ساله میانگین سن جانباختگان کرونا با اجرای طرح ملی واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: میانگین سن فوتی های بیماری کووید19 در این خطه از 80 سال به 73 سال رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۶    
بیش از 6 میلیارد تومان تسهیلات برای تکمیل اقامتگاه های بوم گردی در شهرستان اردستان اختصاص داده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اردستان - مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: با توجه به برداشتن محدودیت سنی واکسیناسیون،مردم اردستان به استقبال واکسن بیایند و در واکسیناسیون فرصت سوزی نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۱    
سه گروه 45 نفره مانا از نوجوانان 13 تا 18 سال در اردستان تشکیل شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱    
امام جمعه موقت اردستان گفت: مهم ترین اولویت هدف گذاری اشتغال اردستان در بخش صنعت است که روند روبه رشدی داشته است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت السلام سید صادق طباطبایی نژاد در خطبه های نمازجمعه امروز اردستان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۷    
ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان تأکید کرد: شهروندان فرصت را غنیمت شمرده و برای تزریق واکسن کرونا تعجیل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: 32 هزار و 915 دُز واکسن از ابتدای طرح ملی واکسیناسیون علیه ویروس کرونا تاکنون در نوبت نخست و دوم در این شهرستان تزریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۲    
کاشان - ایرنا - ضرورت پاسداشت دفاع مقدس و تربیت نیروهای مدافع اسلام محور سخنان امامان جمعه آران و بیدگل و اردستان در شمال اصفهان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۸    
گروه استان ها - نیروی کار متخصص در دسترس واحدهای تولیدی اردستان نیست و نیروهای کارگری هم نیاز به تعلیم و گذراندن دوره های آموزشی دارند و حاضر به فعالیت در این واحدها نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۶:۴۱    
کاشان - ایرنا - مسوول فوریت های پزشکی اردستان گفت: واژگونی خودروهای سورای پژو و پراید به ترتیب در محور ترانزیت نایین به اردستان و کیلومتر پنج محور اردستان به زواره یک کشته چهار مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اردستان-جولان سگ های ولگرد در سایه بی توجهی مسئولان مربوطه باعث ایجاد ترس در کوچه پس کوچه های شهر اردستان و بر هم زدن آرامش و آسایش زندگی مردم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: این شهرستان در حال تبدیل شدن از قطب کشاورزی به صنعت و معدن در استان اصفهان است و این مهم تا پنج سال آینده محقق خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۵    
اثر ملی تل شیطان منطقه ای بکر و ناشناخته در شهرستان اردستان است که راه دسترسی آن برای گردشگران دشوار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۴    
کاشان - ایرنا - مصطفی ایراندوست در آخرین نشست بررسی صلاحیت گزینه های تصدی شهرداری اردستان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر اردستان گفت : پس از انجام فرآیند رای گیری، مصطفی ایراندوست به عنوان شهردار اردستان انتخاب شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۲    
مصطفی ایراندوست به عنوان شهردار اردستان انتخاب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اردستان-رئیس کمیته امداد اردستان گفت: با توجه به نوع شغل مددجویان اردستانی، تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 70 میلیون تومان به آنها پرداخت می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:گازرسانی به دو روستای لشکر کوه و گل انجیره در شهرستان اردستان آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۲    
ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: 36.6 درصد از جمعیت اردستان هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۵    
بازدید فرمانده ناحیه اردستان از روستای سیانک به منظور نیاز سنجی ایجاد اشتغال و احیای قنات روستا انجام شد.