جمعه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۴۶Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره میراث فرهنگی»

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گناباد از پرداخت وام مشاغل خانگی به 60 هنرمند صنایع دستی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فریمان گفت: با مشارکت دهیاری و اداره میراث فرهنگی آب انبار تاریخی روستای سعدآباد فریمان مرمت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سرپل ذهاب گفت: امسال 25 میلیارد ریال اعتبار برای مرمت آثار باستانی و طبیعی شهرستان سرپل ذهاب اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه گفت: نمایشگاه اشیای تاریخی سنگی در محل سایت گردشگری کارخانه سیمان زاوه به همت و تلاش دوستدار میراث فرهنگی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷    
اردبیل _ ایرنا _ رییس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال از پایان ثبت ملی 10 اثر تاریخی ، فرهنگی ، مذهبی و باستانی در مناطق مختلف این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان مشگین شهر گفت: مجتمع اقامتی منطقه نمونه گردشگری قینرجه مشگین شهر با سرمایه گذاری 60 میلیارد ریالی بخش خصوصی امسال به بهره برداری می رسد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری سرپلذهاب با اعلام این خبر که 25 میلیارد ریال اعتبار به مرمت سازی آثار باستانی شهرستان تخصیص یافته است، گفت: تسطیح جاده دسترسی به آبشار پیران در اولویت است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشگین شهر گفت: پس از سال ها انتظار حمام تاریخی عدل مشگین شهر تعیین تکلیف شد. رحمت انوری آذر افزود: بر اساس توافق انجام شده با اداره میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی مقرر شد شهرداری مشگین شهر نسبت به تملک این بنای تاریخی اقدام کند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۱    
برگزاری مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج قمر بنی هاشم(ع) اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان با حضور سرهنگ تناور ؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات استان و دکتر تجری ؛ مدیرکل اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۱    
نشست تعامل و هم اندیشی فرماندار شهرستان آزادشهر با جامعه هنرمندان این شهرستان با هدف بررسی و رفع مشکلات پیش روی این قشر در زمینه بیمه، تأمین مواد اولیه و تجهیزات و... در محل دفتر فرماندار با حضور سرپرست و کارشناسان اداره میراث فرهنگی شهرستان برگزار شد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان و فرماندار شهرستان کردکوی، جعفر خاندوزی به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان کردکوی معرفی شد. ...
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۱    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: در راستای الگوسازی، آموزش و توسعه صنعت گردشگری، تفاهم نامه همکاری مشترک اداره میراث فرهنگی با آموزش و پرورش مشگین شهر به امضا رسید. ...
عصر مسجد سلیمان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۰    
عصر مسجدسلیمان // طی حکمی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان سید موسی احمدپور بعنوان رئیس جدید اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان مسجدسلیمان منصوب و جایگزین سهراب حسنوند شد. گفتنی است احمدپو ...
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس : رئیس جدید اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان مسجدسلیمان امروز معرفی می شود. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس بر این اساس قرار است سید موسی احمدپوریا جایگزین سهراب حسنوند شود. قرار است مراسم معارفه ساعت 9 امروز برگزار شود. ...
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس : اولین شرکت تعاونی زنان شهرستان مسجدسلیمان مجوز فعالیت گرفت. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس سهراب حسنوند رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود جهت ساماندهی مشاغل خانگی زنان روستایی و شهری اولین شرکت تعاونی زنان شهرستان مسجدسلیمان مجوز فعالیت گرفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آستانه اشرفیه از پرداخت 16 میلیارد ریال تسهیلات مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا به فعالان صنایع دستی این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست این اداره در شهرستان دنا منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: با تلاش مجموعه این اداره کل، اداره میراث فرهنگی اهواز، انجمن های مردم نهاد و دوستداران میراث فرهنگی، محوطه باستانی کوهساران اهواز در فهرست آثار ملی ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۱    
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران در حکمی شهرام شریفی را به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری این شهرستان منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ماکو گفت: دهیاری روستای گردشگری "گجوت" سه تخته گلیم با قدمت 100 ساله را در راستای حفظ و صیانت، احیا و معرفی هنرهای سنتی به عنوان میراثی ماندگار از گذشتگان، به این اداره اهدا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گناباد از پرداخت وام مشاغل خانگی به 60 هنرمند صنایع دستی این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی بستک به مناسبت هفته بسیج پیام تبریک صادر نمود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رییس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال گفت: مجتمع گردشگری ،تفریحی و اقامتی قزل اوزن با سرمایه گذاری شهرداری هشجین راه اندازی خواهد شد.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی پاوه گفت: تا قبل از کرونا قرار بر این بود که کارشناسانی از کرمانشاه جهت بازدید و و یا ثبت پرونده این درخت به شهرستان بیایند که شیوع بیماری کرونا مانع این اقدام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۱    
گروه استان ها- سرپرست اداره میراث فرهنگی رامشیر گفت: در پی انتشار خبری مبنی بر کشف یک تابوت مربوط به دوره اشکانی در تپه تل رضوان رامشیر در رسانه ها، این خبر تکذیب و مربوط به 10 سال گذشته است.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۶:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -یک عراده توپ جنگی متعلق به دوران صفویه که از سالها پیش در ذوب آهن اصفهان بود، توسط مسئولین این شرکت به اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تحویل شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی خواف ،گفت: مرمت اضطراری مجموعه های تاریخی سیجاوند و برج جلال با مشارکت بخش خصوصی آغاز شد .
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: انسجام و هماهنگی شهرداری و اداره میراث فرهنگی می تواند اثرات خوبی در ساماندهی و هویت بخشی بافت تاریخی و تسهیل امور شهروندان داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی نهاوند از اتمام فاز اول ساماندهی کاروانسرای سعادت در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۸    
رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی چابهار گفت: تمامی تاسیسات گردشگری این شهرستان به منظور جلوگیری از شیوع کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل هستند.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – در دیدار سید محمد احمدی شهردار رشت با مدیرکل اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان در زمینه حفظ و مرمت بناهای تاریخی شهر که نشانگر هویت و اصالت مردمان آن است ، بحث و تبادل نظر شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان صحنه گفت: این شهرستان قابلیت آن را دارد که به عنوان شهر ملی گیلاس ثبت شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۵۲    
بعد از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بخشداری جواد آباد و اداره میراث فرهنگی شهرستان ورامین که آن را در بوق و کرنا کردند و در مراسمی با حضور دهیاران آن را علنی کردند ...
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۵    
به گزارش سلام مرودشت، در نشستی روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره میراث فرهنگی شهرستان در مورد گسترش روابط و تعاملات بین دو اداره گفتگو و تبادل نظر کردند. در این نشست عبدالصمد سلیمانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : واژه ” میراث در ا بتدای نام اداره میراث فرهنگی ،صنایع [...]
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۲    
وقت نیوز - فرماندار شهرستان اسکو گفت: ساخت موزه باتیک برای شهر اسکو یک ضرورت است و انتظار داریم اداره میراث فرهنگی و شهرداری اسکو در این خصوص همت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
اسکو- فرماندار شهرستان اسکو گفت: ساخت موزه باتیک برای شهر اسکو یک ضرورت است و انتظار داریم اداره میراث فرهنگی و شهرداری اسکو در این خصوص همت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان گفت: با دستگیری هشت حفار 2 فقره حفاری غیر مجاز برای کشف اشیای عتیقه در جنوب و شمال دامغان ناکام ماند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۵    
گیل خبر/ کمیل فتاحی: در رشت بناهای قدیمی و ارزشمند بسیاری وجود دارد که به دلیل بی توجهی و ناآگاهی مالکین آن و همچنین ناتوانی اداره میراث فرهنگی در تملک یا حفاظت و مرمت آنها، متاسفانه در گذر زمان شاهد فرسودگی و فراموشی این ابنیه تاریخی هستیم! ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری خرمشهر به همراه ریاست اداره میراث فرهنگی و گردشگری خرمشهر از ساختمان تاریخی و ثبت ملی هلال احمر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رییس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال از افزایش سطح مشارکت های مردمی برای حفظ و احیای آثار تاریخی ،مذهبی ،ملی ، فرهنگی و تاریخی این شهرستان خبرداد.
کاشان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۴۷    
کاشان نیوز: هفته گذشته روزهای خبرسازی برای پروژه مجتمع تجاری همجوار خانه بروجردی بود. در میان اخباری که از زبان مسئولان بیان شد، پس از حذف پنج واحد تجاری قرار شد نقشه های اصلاحی در کمیته فنی میراث فرهنگی بررسی شده و تعیین تکلیف شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی گناباد از بهره مندی تمام تاسیسات گردشگری گناباد از بسته حمایتی جدید که از سوی ستاد مقابله با کرونا تصویب و از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ابلاغ شده است خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی اردستان گفت: کاروانسراهای شاه عباسی اردستان که شامل کاروانسرای روستای بغم و روستای ظفرقند است ثبت جهانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی شهرستان خُنج از پایان کاوش در محوطه تاریخی شیخ دانیال خُنج خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی اردستان با اشاره به خبر فروش عمارت کاروانسرای شهر زواره گفت: این بنای تاریخی دارای مالک خصوصی است و برای فروش آن مشکلی وجود ندارد، اما اداره میراث فرهنگی سیاستی برای خرید بنا ندارد.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع دستی و همچنین سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم نامه ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تویسرکان از کشف چند شیء تاریخی متعلق به دوره اسلامی در روستای اشتران شهرستان تویسرکان خبر داد. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع دستی و همچنین سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم نامه ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه از مشارکت 8 میلیارد ریالی بخش خصوصی برای تغییر کاربری و مرمت 3 کاروانسرای تاریخی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی فریمان گفت: 8 اثر و دو محوطه تاریخی شهرستان فریمان در مسیر ثبت ملی قرار دارند.