دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۰May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان منطقه آزاد»

موج   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 2 هزار و 560 فقره مجوز فعالیت اقتصادی در طول سال 1399 در این منطقه خبر داد.
علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد و در خصوص سازوکارهای همکاری های بیشتر میان دو نهاد به بحث و تبادل نظر پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به موقعیت کیش درخلیج فارس و خاور میانه گفت: زمان شناسی و اقدام به هنگام مهمترین گام در حفظ امنیت و تحقق اهداف پدافند غیرعامل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: آخرین هفته اردیبهشت ماه جاری 37 طرح بزرگ صنعتی، عمرانی و زیربنایی و کشاورزی با مجموع سرمایه گذاری 20 هزار و 246 میلیارد ریال به صورت ارتباط زنده تلویزیونی توسط رئیس جمهور در این منطقه افتتاح می شود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به موقعیت کیش درخلیج فارس و خاورمیانه بر اهمیت موضوع پدافند غیرعامل تاکید کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درحکمی امیر ترکاشوند را به سمت سرپرست جدید مدیریت بازرسی و رسیدگی به شکایات این سازمان منصوب کرد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فرهنگی، هنری و آموزش سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: 6 نفر از قاریان بالای 20 سال منطقه آزاد ماکو که در مرحله مقدماتی هفتمین دوره سراسری مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل مناطق آزاد کشور انتخاب شده بودند، در این مسابقات که بصورت مجازی برگزار شد شرکت کردند. ...
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۵    
تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علامه طباطبایی در زمینه آموزش، پژوهش، نوآوری و کارآفرینی هدف ایجاد شرایط محیطی لازم برای رشد و پرورش استعداد های کارآفرینان در جزیره کیش به امضا رسید.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، جمعی از دانش آموزان کیش در اعتراض به برگزاری حضوری امتحانات مقابل سازمان منطقه آزاد کیش تجمع کردند. چندی پیش، وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: امتحانات پایان سال پایه های 9 و 12 حضوری برگزار می شود و امتحان برای بقیه پایه ها به صورت ارزیابی کلاسی خواهد بود ...
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۴    
ابراهیم نیازمند گشتی طی حکمی از سوی دکتر محمد حسین قربانی،عضو هیت مدیره سازمان منطقه تجاری صنعتی انزلی به عنوان مشاور رسانه ای انتخاب شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ خودخروج فرمانده دریابانی بندرانزلی و سروان موسوی فرماندهی دریابانی منطقه آزاد انزلی با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کردند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت ایجاد زیر ساخت های لازم در جزیره کیش اظهار داشت : تامین برق، آب ، اینترنت، هوشمند سازی و توسعه بندرگاه کیش را از جمله طرح های مهمی است که با استفاده از سند جامع همکاری های ایران و چین و منابع مالی این کشور تسریع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در تلاش هستیم تا صداوسیمای مرکز کیش به عنوان مرکز مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور فعالیت کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از توسعه فضای سبز جزیره با کاشت 4100 نفر نخل و 73 هزار درخت و درختچه اطلاع داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ خودخروج فرمانده دریابانی بندرانزلی و سروان موسوی فرماندهی دریابانی منطقه آزاد انزلی با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کردند.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش ، درحکم حمید رضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشورخطاب به ناصر آخوندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش آمده است : ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: طی یک سال گذشته تاکنون بیش از یکصد طرح ویژه مسوولیت های اجتماعی در منطقه آزاد چابهار اجرایی شده است.
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: برای رسیدن به دانشگاه های نسل چهارم، باید دانشگاه و صنعت در کنار یکدیگر قرار گیرند.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نخستین جلسه خود با شهرداران و روسای شورای شهر قشم و درگهان گفت: عمل مسوولان باید مصداق اجرایی شعار سال باشد.
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آبادان، گفت: منتقد با مخالف و معاند فرق می کند، برای رسیدن به شکوفایی جامعه، پاسخ سوالات رسانه ها را باید داد.
رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت طی 12 ماهه سال گذشته مجموع صادرات ناشی از تولید و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی به رقم 188.7 میلیون دلار رسید.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امامان جمعه شیعه و اهل سنت قشم، پرچم وحدت را در جزیره برافراشته نگه داشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: هم اکنون در این جزیره چهار اثر تاریخی زیر نظر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حال مرمت است.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش گفت: 333 ملک به متراژ 41 هزار و 818 مترمربع توسط این سازمان تهاتر شده که هزار و پانصد و شصت و سه میلیارد تومان ارزش افزوده ایجاد کرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان-رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف حجم وسیعی از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای نقاشه قشم به مساحت 16هکتار از سوی این یگان خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم دارای توان برندسازی در صنایع تولیدی و صادراتی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۰    
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از گستردگی واکسن کرونا به عنوان عامل مهمی برای بهبود گردشگری کشور به ویژه در جزیره کیش نام برد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با معتمدین شیعی جزیره از فعالان اجتماعی به عنوان ارکان اصلی توسعه اجتماعی و پیشرفت جزیره یادکرد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گیلان صدر، حسن سامری در اسرار امروز نوشت: سازمان منطقه آزاد انزلی پس از برکناری یک شبه دکتر محمد ولی روزبهان توسط دبیر سابق پر حاشیه شواریعالی مناطق آزاد، هر روز آبستن حواشی بود ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۶    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی روز قدس را روز آزادی خواهی و تظلم خواهی مظلومان عالم از ظالمان جنایتکار و غاصب نامید. در متن پیام محمدرضا عبدالرحیمی آمده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از بخشی از پروژه های قابل افتتاح جزیره بازدید کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس با نام بردن از این روز به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی و یادگار ماندگار امام خمینی(ره) رهبر کبیر این انقلاب ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با دعوت مدیر عامل سازمان از مقامات قضایی استان،هیأتی به سرپرستی رییس کل دادگستری گیلان به همراه دادستان مرکز استان ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، حمیدرضا مومنی روز پنجشنبه در ادامه سفر خود به چابهار از طرح های در حال احداث، مجتمع تجاری رویال سنتر منطقه آزاد، تولیدی نایلون سپیدپلاست و مجتمع خدماتی باهورزهی دیدن کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه استان ها – معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از گستردگی واکسن کرونا به عنوان عامل مهمی برای بهبود گردشگری کشور به ویژه در جزیره کیش نام برد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: پیوستن دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد به مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم فرصتی ارزشمند برای توسعه تعاملات بین المللی در این مناطق است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با احمد مرادی، نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مناطق آزاد می توانند به موتور محرکه تولید، صادرات و اشتغال پایدار در کشور بدل شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان- گروسی، سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: باید به دنبال فناوری های جدید باشیم تا مقصد گردشگری ایران از منطقه آزاد اروند آغاز شود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین جلسه شورای معاونان این مجموعه در سال جاری بر توسعه زیرساخت های انرژی ، اتمام طرح های نیمه تمام و تسهیل شرایط سفر به کیش و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور امروز (پنجشنبه) به منطقه آزاد چابهار سفر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه خبری فرینا، حمیدرضا مومنی که امروز (پنجشنبه) به منطقه آزاد چابهار سفر کرده است ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اطلاعات و فناوری و تامین منابع مالی را از اولویت های مناطق آزاد کشور در اصلاح ساختار سازمانی برشمرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مهندس اکبری مقدم رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان با ارسال پیامی روز جهانی قدس را به عنوان نماد وحدت و اراده امت اسلامی گرامی داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اولین نشست اعضای شورای اداری سازمان منطقه آزاد قشم در سال 1400 به ریاست علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان و با حضور معاونان، مشاوران و مدیران سازمان عصر چهارشنبه در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه دیدار خود با جامعه هتلداران جزیره بر لزوم برندسازی و جریان سازی صنعت گردشگری جزیره، متناسب با ذائقه روز مردم تأکید کرد.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، علیرضا یزدانی ؛ مدیر ستاد دیه استان گیلان با مهندس علی اوسط اکبری مقدم؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ناصر آخوندی با اشاره به موقعیت ویژه منطقه آزاد کیش در ایجاد زیرساختها و تامین مالی طرح ها، پیشنهاد اصلاحیه بودجه مناطق آزاد خارج از موعد را در جلسه شورای معاونان عنوان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش از افزایش 100 درصدی عملکرد معاونت عمرانی وزیر بنایی سازمان درسال 99در زمینه جذب بودجه عمرانی مصوب نسبت به سال 98 خبر داد.