سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۷:۲۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «سازمان منطقه آزاد»

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی نشست هماهنگی همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلیتیک مناطق آزاد در توسعه روابط منطقه ای با حضور سید یحیی(رحیم) صفوی رییس انجمن ژئوپلیتیک ایران و روزبهان رییس سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرمشهر- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با ابلاغ رئیس کل گمرکات ایران، گمرک به جای مرزها در ورودی های آبادان و خرمشهر مستقر می شود.
شما نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مسابقات پرس سینه قدرتی انتخابی تیم منطقه آزاد قشم زیر نظر هیات پرورش اندام و بدنسازی این منطقه برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه برنامه بازدیدهای مستمر خود از وضعیت پیشرفت طرح های عمرانی و گردشگری سطح جزیره، از کمپ پارک ساحلی مهتاب (ریگو) و سایت تفریحی، گردشگری و ورزشی جزایر ناز دیدن کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه ها قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
با حکم محمد ولی روزبهان؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان "سیروس مرادی " به عنوان مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این جزیره در سطح "ملی و بین المللی" به منطقه ای برای انتقال فناوری های پیشرفته و انتقال آخرین دستاوردها، توسعه کسب و کارهای نو و استقرار استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، تبدیل شده است.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۵    
کاشف اسرار-با صدور حکمی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ،معاون فنی و زیر بنایی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر این دستگاه اجرایی منصوب شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شرکت هواپیمایی کارون به مدت دو روز در هفته جهت رفاه حال اروندنشینان پروازهای فوق العاده صبح از فرودگاه بین المللی آبادان به مقصد تهران برقرار می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: عمران و آبادانی منطقه، کمک به تقویت اقتصاد ملی و پیوند آن با اقتصادهای منطقه ای و بین المللی در گرو امنیت پایدار است.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۰    
ماموریت مشاوره ای هرمز ربانی در سازمان منطقه آزاد انزلی پایان یافت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محمد ولی روزبهان؛ رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان با حجت الاسلام والمسلمین خلیلی دیدار و گفتگو کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از طراحی و اجرای مسیر دوچرخه سورای داخل شهری به منظور روان سازی ترافیک و ارتقای سلامت مردم این منطقه خبر داد
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۰    
زون نوردوز سازمان منطقه آزاد ارس که دارای کارکردهای تجاری و ترانزیتی فراملّی است در طی سال های اخیر به یکی از مهم ترین مراکز اقتصادی شمالغرب کشور تبدیل شده است و با اجرای توافق نامه تجارت ترجیهی ایران و اتحادیه اوراسیا نیز، به عنوان تنها مرز زمینی ایران با این اتحادیه ...
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از تصویب خرید دو دستگاه مانیتور علائم حیاتی برای بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر توسط هیات مدیره ارس خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی مهندس رحیم شوقی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی و برای قدردانی از زحمات و تلاش های واحدهای وابسته به این نیرو طی نشستی با حضور مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل، مشاورامنیتی انتظامی مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از فرمانده و جانشین پلیس راه قشم – لافت با اهداء لوح تقدیر شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدیدی سرزده از معاونت عمرانی و مدیریت املاک و مستغلات و حقوقی این سازمان گفت: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به درخواست های کاری مراجعه کنندگان در کوتاه ترین زمان ممکن، یکی از اولویت های نظام اداری این سازمان است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه توسعه و ارتقاء همکاری های علمی، پژوهشی و فناورانه میان سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه تربیت مدرس به امضاء رسید.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دوازده واحد متخلف در جزیره کیش پلمپ شد رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در یک ماه گذشته 12واحد متخلف به دلیل رعایت نکردن ضوابط بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط پلمپ شده است ...
طی احکامی از سوی عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، سرپرست مدیریت توسعه منابع انسانی ، سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان و سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منصوب شدند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
با مدیریت پویا و هدفمند سازمان منطقه آزاد کیش در ایجاد تعادل میان بحران کرونا و معیشت، شاهد افزایش رونق گردشگری در این منطقه هستیم.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شمانیوز به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ دکتر احمد دنیا مالی رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر روزبهان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان پیرامون موضوعات مهمی همچون توسعه همه جانبه روستا ...
کیشوند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۱۹    
در حالی که کمتر از 7 ماه به پایان دولت باقی مانده، تغییرات مدیریتی در سطح مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد کیش ادامه دارد در تازه ترین تغییر، دکتر خانزادی معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش از جایگاهش برکنار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: مجموع صدور مجوز تاسیس واحدهای صنعتی، طرح توسعه و تمدید جواز در منطقه آزاد اروند در 6 ماه نخست امسال 62 فقره بود که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 93 درصد رشد نشان می دهد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم از انجام مصاحبه متقاضیان استخدام با هدف ارتقا سطح کیفی ارایه خدمات، گسترش رضایتمندی و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در این سازمان خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ناصر آخوندی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: میزان سرمایه گذاری تحقق یافته در 6 ماهه اول سال 99 نسبت به 6 ماهه اول سال گذشته، 81 درصد رشد داشته است که رشد بسیار خوبی را نشان می دهد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند: سال گذشته 32 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی، طرح توسعه و تمدید بوده در مجموع 93 درصد رشد نشان می دهد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فعالیت کانترهای گردشگری بدون مجوز در جزیره کیش غیر قانونی شناخته شده و توسط مدیریت نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش جمع آوری می شود.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
خبر درگذشت روحانی مجاهد و انقلابی، ماموستای اهل سنت مرحوم اسماعیل فاطمی که عمر پربرکت خویش را صرف تعالیم دینی و آموزه های ارزشمند اسلام نموده اند، موجب تألم و تأثر فراوان گردید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مناطق آزاد نقش موثری در توسعه اقتصادی کشور دارند، اما برخی مصوبات دست و پا گیر باعث از بین رفتن مزیت ها و ظرفیت های این مناطق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز طرح پلاک دار شدن منازل شهر قشم در دو فاز جداگانه خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در راستای ایجاد ارزش افزوده و با هدف جلوگیری از خام فروشی و کنترل قیمت ها در جزیره کیش؛ زمین های مسکونی قابل واگذاری در قالب فراخوان اعلام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ، مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۶    
طرح توسعه فرودگاه بین المللی آبادان از سال 92 با مشارکت 50 درصدی شرکت فرودگاه های کشور و سازمان منطقه آزاد اروند به مرحله اجرا درآمد و طی روزهای آینده ترمینال جدید این فرودگاه به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
سخنگوی ستاد کرونای سازمان منطقه آزاد ارس گفت: اصناف و کسبه ارس در صورت رعایت پرونکل های بهداشتی از افزایش 20 درصدی سهمیه تجاری برخوردار خواهند شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بیمه آسماری هتل آوینا قشم را تحت پوشش خدمات بیمه ای خود قرار داد. این هتل که به تازگی توسط مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و نیز حمیدرضا مؤمنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد، از پیشرفته ترین مراکز اقامتی در این منطقه است ...
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
قشم- هرمزبان – رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی منطقه آزاد گفت: مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم همگانی قشم برگزار شد که نفرات برتر آن در پنج بخش مشخص شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای طرح چرخش شغلی برای برخی از کارشناسان و روسای ادارات در راستای عمل به منویات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و ورود قاطع به بحث تکریم ارباب رجوع در این سازمان خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بر این اساس سازمان منطقه آزاد انزلی در مسیر برنامه های توسعه ای خود در افزایش سهم تولیدات ایرانی در بازار های کشور های حوزه اوراسیا و کشور های همسایه با استفاده حداکثری از توان سرمایه گذاری داخلی و خارجی تعدادی از قطعات سومین شهرک صنعتی در حال احداث این منطقه که در فضایی به مساحت 50 هکتار در حال ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۱    
دو زمین چمن مصنوعی در شهرستان های کنارک و چابهار با مساعدت سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور توسعه فضاهای ورزشی نواحی همجوار منطقه بهره برداری شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش با بهره گیری از ظرفیت های اقلیمی بویژه محیط زیست فوق العاده،می تواند به مرکز درمان و سلامت منطقه تبدیل شود.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۵    
یارانه دستمزد چیست؟ سازمان منطقه آزاد ماکو با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف حمایت از کارگران و کارفرمایان و همچنین ایجاد اشتغال، 30 درصد از حداقل دستمزد کارگری مصوبِ تمامی کارگرانی که از مهرماه سال گذشته تا امسال در تمامی صنوف ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
هفتمین نشست اعضای کمیته صیانت از اراضی ملی و دولتی سازمان منطقه آزاد قشم به ریاست رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان و با حضور معاونین و مدیران سازمان شامگاه چهارشنبه در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مهندس سید مهدی نقوی عضو موظف هیأت مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان با بیان اینکه اوراق صکوک طرح های عمرانی در حال ساخت در منطقه از طریق شرکت فرابورس عرضه می شود، اظهار داشت: براساس دستور دکتر روزبهان، مدیرعامل سازمان ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 60 نفر از ورزشکاران و مربیان بدنسازی قشم، با شرکت در نخستین دوره آموزش تغذیه و مکمل های کاربردی، با اصول صحیح تغذیه و استفاده مکمل ها و شیوه های علمی تمرین در ورزش پرورش اندام آشنا شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آخرین مراحل آماده سازی و تست محل پیش بینی شده جهت برگزاری نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم منطقه آزاد قشم دیدن کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: هشت طرح سرمایه گذاری با اعتبار 19 هزار میلیارد ریال در کمیسیون اقتصادی ارس مصوب شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مبارزه با مواد مخدر را دفاع از انسانیت دانست و گفت: یکی از اولویت های اصلی سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه آسیب های اجتماعی مبارزه با مواد مخدر و اقدامات پیشگیرانه در سطح جامعه است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست هماهنگی همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلیتیک مناطق آزاد در توسعه روابط منطقه ای با حضور رئیس انجمن ژئوپلیتیک ایران و رئیس سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد. ...