دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۶:۲۹Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه آزاد اروند»

بر اساس ارزیابی سالانه صورت گرفته توسط فدراسیون ورزش های همگانی و کونگ فو، هیأت های منطقه آزاد اروند این رشته ها، حائز برترین رتبه در کشور شدند.
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، فرهاد آریا دوست به عنوان سرپرست مدیریت اجرای طرح های عمرانی این سازمان، منصوب شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
چندی است که به دنبال ابلاغ حاکمیت یکپارچه سازمان منطقه آزاد اروند در آبادان و خرمشهر، برخی از دستگاه ها تفسیر مغایر از قانون را دلیلی برای توقف ارائه خدمات ذاتی در محدوده عنوان و سازمان حاکم را به عنوان مسئول ارائه خدمات معرفی می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۷    
خرمشهر- فیصلی، رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر گفت: سازمان منطقه آزاد اروند با اتاق های بازرگانی آبادان و خرمشهر تعامل ندارد و فعالان اقتصادی از کارشکنی هایی که در این سازمان انجام می شود گلایه دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۲    
رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر گفت: میران تعامل سازمان منطقه آزاد اروند با بخش خصوصی و فعالان اقتصادی نزدیک به صفر است.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها سازمان منطقه آزاد اروند در گفتگوی تلفنی با برنامه خبر شبانگاهی سیمای مرکز آبادان، گفت: در خصوص امنیت شغلی کارکنان گیت های هفتگانه منطقه آزاد اروند، جای هیچ گونه نگرانی نیست و سازمان منطقه آزاد اروند امنیت شغلی این افراد را تضمین می کند.
در مراسمی به مناسبت پاسداشت مقام خبرنگار، مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد اروند ضمن هم اندیشی با اصحاب رسانه شهرهای آبادان و خرمشهر، از ایشان تجلیل کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دارایی و امور مالیاتی آبادان گفت : فروشندگانی که در منطقه آزاد اروند فعالیت حضوری یا مجازی می کنند شامل معافیت مالیاتی می شوند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قانعیان از اعزام سفیران مساجد منطقه آزاد اروند به اردوی دانش آموزی اردوگاه شهید دستغیب شیراز خبر داد و گفت: این اردو در قالب طرح اوقات فراغت تابستانه از 20 مرداد لغایت 2 شهریور برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند درباره علت تاخیر در تخریب متروپل گفت: امکان انجام برخی مدل های تخریب در این ساختمان نبود، بنابراین انتخاب مدل تخریب زمان بر شد، حتی ستون های ساختمان برای آزمایش به تهران منتقل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از اخراج 130 نفر از پرسنل دروازه های ورودی منطقه آزاد اروند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند از پایان مطالعات برای تخریب بخش باقی مانده متروپل برای آغاز روند تخریب خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
آبادان- مولوی، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان منطقه آزاد اروند همچون گذشته بی برنامه است.
احمد وحیدی، وزیر کشور در سفر به منطقه آزاد اروند از زیرساخت های پایانه مرزی شلمچه که توسط ستاد اربعین این منطقه برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی ایجاد شده، بازدید به عمل آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۹    
هیئت تطبیق منطقه آزاد اروند شهردار انتخابی آبادان را تایید نکرد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور در یادمان شهدای شلمچه حاضر شد. به گزارش تابناک از شلمچه، احمد وحیدی امروز و در راس هیاتی وارد مرز شلمچه شد و در بدو ورود با حضور در یادمان شهدای شلمچه به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وحیدی از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله جمی وارد آبادان شد و پس از استقبال از سوی استاندار خوزستان و مدیر عامل منطقه آزاد اروند عازم شلمچه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از تعطیلی دو روزه مرز تجاری شلمچه به دلیل فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: فعالیت اقتصادی و صادرات کالا در مرز بین المللی شلمچه در تاریخ 16 و 17 مرداد مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کی شمس با بیان اینکه به عنوان شهروند و فوتبالی، خیری از سازمان منطقه آزاد اروند ندیده ام، گفت: قراردادی که به عنوان اسپانسر به تعهدات عمل نشود امضا نخواهم کرد؛ به ما اعلام کردند که 300 میلیارد ریال در نظر گرفته شده ولی هنگام مراجعه می بینیم که رقم کمتری در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آبادان- مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: به عنوان شهروند و فوتبالی خیری از سازمان منطقه آزاد اروند ندیده ایم.
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
انتشار فراخوان معرفی محصولات صنایع دستی و هنری منطقه آزاد اروند با هدف بازاریابی.
کارگر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳    
تعدادی از کارگران متصدی گیت های هفت گانه گمرکی منطقه آزاد اروند، با متوقف شدن فعالیت گیت ها در بلاتکلیفی به سر می برند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۴:۲۶    
سومین نشست بررسی طرح توسعه شهرهای خرمشهر وآبادان به منظور نهایی شدن این طرح، امروز سه شنبه به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور و با حضور صادق خلیلیان استاندار خوزستان و محمدرضا اسکندری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سومین نشست بررسی طرح توسعه شهرهای خرمشهر وآبادان به منظور نهایی شدن این طرح، امروز سه شنبه به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور و با حضور صادق خلیلیان استاندار خوزستان و محمدرضا اسکندری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: این سازمان آماده است تا در کنار بندر خرمشهر برای رونق اقتصاد منطقه از تمام توان خود استفاده کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ستاد مدیریت بحران منطقه آزاد اروند در اطلاعیه ایی اعلام کرد: مردم آبادان و خرمشهر از ترددهای غیر ضروری در سطح این دو شهرستان و مسافرت به شهرهای شمالی خوزستان پرهیز کنند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۲    
رئیس قرارگاه زیرساخت، پشتیبانی و فناوری اطلاعات ستاد اربعین سازمان منطقه آزاد اروند از قرار گرفتن دستور توسعه زیر ساخت های شلمچه در برنامه ی کاری این ستاد خبر داد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۰    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: منطقه آزاد در حال حاضر اختیار نظارت ندارد و دستگاه های مستقر در منطقه پاسخگوی منطقه آزاد نیستند. منطقه آزاد فاقد نیروی قهری است و دستگاه های اداری کشور نپذیرفته اند که قانون تبعیت از مناطق آزاد را اجرا کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شلمچه- حجت الاسلام فریحی، دبیر ستاد اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند از آمادگی برای تردد 4 میلیون زائر از مرز شلمچه خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند از ایجاد جاده پشتیبانی برای مواکب خدمت رسان در مرز شلمچه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
صالحی از ایجاد توافق اتصال خط راه آهن از شلمچه به بصره میان شرکت رجا، دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور و منطقه آزاد اروند خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در پیامی به فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)خوزستان، کسب عنوان برتر جشنواره کشوری مزین به نام مالک اشتر را تبریک گفت. به گزارش خبرنگار تابناک از منطقه آزاد اروند در پیام محمد رضا اسکندری خطاب به سردار سرافراز اسلام شاهوارپور آمده است؛ ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خواستار راه اندازی نمایندگی وزارت امور خارجه در منطقه آزاد اروند شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر توسعه آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: اجرای طرح مدارس مروج سلامت پیش از آغاز سال تحصیلی در منطقه آزاد اروند برنامه ریزی و در ابتدای سال تحصیلی پیش رو اجرا می شود. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آبادان- کنعانی، یک فعال گردشگری گفت: کمبود شدید راهنمای گردشگری سبب افول گردشگری منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر) می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۲    
آبادان- مویدراد، یک فعال گردشگری گفت: همایش معرفی ظرفیت های گردشگری منطقه آزاد اروند (آبادان-خرمشهر) در برج میلاد تهران برگزار شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت:برای اجرای طرح های عمران شهری همچنین عملیات ساماندهی و بهبود وضعیت معابر شهرهای آبادان و خرمشهر یک هزارو620 میلیارد ریال اختصاص یافت.
نشست صمیمانه معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند با معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ورزشکاران منطقه آزاد اروند با کمبود وسایل سرمایشی در سالن های ورزشی مواجه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان- نمایندگان مواکب ایرانی و عراقی مستقر در مرز شلمچه در نشست هماهنگی با مسئولان ستاد اربعین منطقه آزاد اروند در خصوص نیازها و چالش های ایام اربعین حسینی، بحث و تبادل نظر کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۱    
آبادان- کردزنگنه، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان گفت: منطقه آزاد اروند به منظور توسعه اقتصاد و گردشگری نیازمند پرواز خارجی است.
نشست هماهنگی پروژه های زیرساختی ستاد اربعین حسینی منطقه آزاد اروند با حضور اعضاء این ستاد و با هدف هماهنگی های نهایی تکمیل عملیات اجرایی پروژه های زیرساختی برگزار شد.
مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی از برگزاری دوره های تخصصی گردشگری در مناطق آزاد، با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص خبر داد.
معاون فنی و امورزیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند در گفتگوی تلفنی با خبر 23 از سیمای مرکز آبادان در خصوص موضوع انتخاب شهردار شهرستان خرمشهر، گفت: اعمال ماده 65 احکام دائمی برنامه توسعه کشور، حضور اعضای شورای شهر و وظایف ذاتی شان را نفی نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد اروند با انتشار فراخوانی از تصمیمش برای استفاده از ظرفیت شرکت های بومی و فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند به اتفاق نمایندگان ستاد اربعین حسینی سازمان در نشستی با مسئولان پایانه مرزی شلمچه عراق کاستی های موجود در مسیر تردد زائران را در ایام اربعین سالار شهیدان بررسی کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر توسعه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند از پایان کار مسابقه طراحی لباس دفاع مقدس جامه فتح و اعلام نفرات برگزیده، خبر داد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در توضیح برگزاری اولین نشست کارگروه توسعه آموزش متوسطه آموزش و پرورش منطقه، گفت: بر اساس نیاز بازار، آموزش های فنی و حرفه ای را گسترش خواهیم داد.