یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۲:۱۴Oct 2020 25

جدیدترین‌های «منطقه آزاد اروند»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: مجموع صدور مجوز تاسیس واحدهای صنعتی، طرح توسعه و تمدید جواز در منطقه آزاد اروند در 6 ماه نخست امسال 62 فقره بود که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 93 درصد رشد نشان می دهد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند: سال گذشته 32 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی، طرح توسعه و تمدید بوده در مجموع 93 درصد رشد نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی رضا مردانی را به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند منصوب کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۶    
طرح توسعه فرودگاه بین المللی آبادان از سال 92 با مشارکت 50 درصدی شرکت فرودگاه های کشور و سازمان منطقه آزاد اروند به مرحله اجرا درآمد و طی روزهای آینده ترمینال جدید این فرودگاه به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۱۴    
مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، عصر امروز (پنج شنبه 1 آبان) با حضور در گلزار شهدا و مزار هنرمندان آبادان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و هنرمندان فقید این شهرستان و قرائت فاتحه رسما کار خود را آغاز کرد.
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۳    
اعضای هیات قایقرانی منطقه آزاد اروند در یک فعالیت خیرخواهانه و انسان دوستانه اقدام به توزیع ماسک در شهرستان آبادان کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقانی به نقل از روابط عمومی هیات قایقرانی منطقه آزاد اروند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۵    
آبادان- علاقمندی مردم روسیه به آفتاب و گرما فرصت خوبی را برای ارزآوری از طریق سفر روس ها به منطقه آزاد اروند پیش رو قرار داده است؛ محمود نواصر، کارشناس گردشگری در یادداشت زیر به این موضوع پرداخته است.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
با اهدای لوح تقدیری از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از همایون قنواتی ،مدیر کل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند تقدیر شد .
مدیر توسعه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند از واگذاری مجموعه گردشگری اروند صغیر باعقد قرارداد جدید به غرفه داران قبلی، خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی درخواست متقاضیان، مهلت ارسال چکیده یا طرح نمایشنامه برای شرکت در رویداد نمایشنامه نویسی نخل سرخ تا هفتم آبان ماه تمدید شد. این رویداد با توجه به نبود امکان برگزاری بیست وسومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در سال جاری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
صبح امروز در حکمی از سوی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی رضا مردانی به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد منصوب شد.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرار است تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند را بررسی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صادرات کالا از مرز تجاری شلمچه، از ابتدای امسال تاکنون به 600 میلیون دلار رسید .
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۰    
گویا وضعیت سلامت منطقه آزاد اروند بدجوری در تحقیق و تفحص دیوان محاسبات زیر سوال رفته است. احمد نادری نماینده مجلس، سیگنال هایی از برخی فساد ها در قالب یک توئیت داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صادرات کالا از مرز تجاری شلمچه، بنادر آبادان و خرمشهر از ابتدای سالجاری تاکنون به 600 میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی 155 درصدی نشان می دهد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۵    
به گزارش مشرق، احمد نادری، نماینده مجلس در خصوص نتیجه تفحص از منطقه آزاد اروند طی توییتی نوشت: نتیجه گزارش رسمی تحقیق و تفحص دیوان محاسبات از منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند (آبادان و خرمشهر) حاکی از تخلفات گسترده و نقض بسیار قوانین بوده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
خرمشهر- موسوی، معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: مجموعا 155 درصد رشد صادراتی از طریق مرز تجاری شلمچه، بنادر آبادان و خرمشهر انجام شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
روز ملی صادرات را خدمت تمامی فعالین اقتصادی و مدیران واحدهای صنعتی صادارت گرا تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از اینکه امسال بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا امکان برگزاری همایش تجلیل از صادر کنندگان و خادمین صادارت درمنطقه میسر نگردید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: 357 میلیون دلار کالای غیرنفتی در نیمه نخست سال جاری از بارانداز منطقه آزاد اروند در شلمچه به کشور عراق صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۷    
خرمشهر- موسوی، معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند از رشد 104 درصدی صادرات کالا از طریق بندر آبی خرمشهر به عراق نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۹    
سازمان منطقه آزاد اروند برای اجرای طرح های گردشگری خود باید جوانان تحصیل کرده رشته گردشگری این منطقه را در اولویت قرار بدهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵    
خوزستان- در حالی که وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شرایطی را برای اخذ وام مشخص کرده است اما با توجه به تفویض اختیار به سازمان منطقه آزاد اروند باید رویه متمرکز شود؛ محمود نواصر، کارشناس گردشگری در یادداشت زیر به این موضوع پرداخته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکترمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۰    
مدیرکل و روزش و جوانان منطقه آزاد اروند به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی پیامی صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند: مجوز رسمی سرمایه گذاری خارجی 300 میلیون دلاری در منطقه آزاد اروند صادر شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نگاهی به تصویب طرح جامع منطقه آزاد اروند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد اروند گفت: مسئولان و حراست ادارات، مدیران بحران هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 48.5 میلیون دلار در قالب پروژه های مصوب سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد اروند جذب شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند گفت : مصوباتی که در نشست ستاد کرونا به تصویب رسید توسط سازمان ها و اصناف مختلف در منطقه آزاد اروند لازم الاجراست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا که در محل سالن جلسات سازمان منطقه آزاد اروند و با حضور مدیرعامل این سازمان، فرمانداران ویژه شهرستان های آبادان و خرمشهر، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان و اکثر مسئولین دستگاه های اجرایی منطقه برگزار شد.
مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند درباره سفر گردشگران عراقی به این منطقه گفت: اگر عراقی ها برای گردشگری به منطقه آزاد اروند بیایند، خیلی از مشکلات گردشگری در این منطقه حل می شود. در این زمینه در حال رایزنی با طرف عراقی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: عملیات احداث و بهسازی خیابان های شهری با مشارکت یکهزار و 700 میلیارد ریالی توسط شرکت پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیا آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از انتخاب برگزیدگان مسابقه شعر هفته دفاع مقدس، خبر داد.
مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه هفته پژوهش امسال به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می شود، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، هفته پژوهش امسال با شعار "پژوهش و فناوری در خدمت جهش تولید "به صورت مجازی، برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
تحریم 45 دیپلمات و افسر اطلاعاتی آمریکایی، پیشنهادهایی برای مهار بی ثباتی در بازار کالا و خدمات، ارجاع گزارش تخلفات منطقه آزاد اروند به دادسرای دیوان محاسبات، برگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان نیروهای مسلّح برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰    
هولدینگ فناپ در سال 1393 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت تایوانی کسلز (CASTLES) شده بود و یک سال بعد از آن به منظور بومی سازی تولید سخت افزارهای بانکی و پرداخت الکترونیک و تامین نیازهای سخت افزاری در داخل کشور، شرکت ارونتک را تاسیس کرد ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گزارش دیوان محاسبات استان خوزستان در خصوص تخلفات منطقه آزاد اروند به دادسرای دیوان محاسبات کشور ارجاع شد. به گزارش روزانه نیوز ، در اجرای دستور رئیس کل دیوان محاسبات کشور مبنی بر حسابرسی ویژه از عملکرد منطقه آزاد اروند، هیات حسابرسی ویژه رسیدگی به عملکرد این منطقه ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
آبادان- قنبری، مدیر توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در حال تلاش هستیم با همکاری کمیسیون ملی یونسکو در ایران پرونده شهر خلاق بر مبنای طراحی بر پایه آب در منطقه آزاد اروند تشکیل و در صورت دارا بودن شاخص های مربوطه، ثبت جهانی شود.
دیوان محاسبات استان خوزستان گزارش خود از تخلفات منطقه آزاد اروند را به دادسرای دیوان محاسبات کشور ارجاع کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند از بازگشایی مرز شلمچه پس از تعطیلی دو روزه به دلیل ایام اربعین حسینی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۷    
آبادان- صنعت گردشگری منطقه آزاد اروند باید به سمت فضای الکترونیک و استارت آپ حرکت کند، محمود نواصر، کارشناس گردشگری در یادداشت زیر به این موضوع پرداخته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند گفت:مرز شلمچه که روزهای پنجشنبه و جمعه به مناسبت اربعین حسینی بسته شده بود از صبح امروز شنبه فعالیت تجاری خود را از سرگرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اسطوره مانده گار و خالق آوای آسمانی ربنا به آسمان پرکشید تا جاودانگی زمینی خود را به جاودانگی آسمانی پیوند زند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
هر ساله با نزدیک شدن به روز اربعین حسینی خیل عظیم عاشقان و محبین اهل بیت (ع) و حضرت اباعبدالحسین (ع) از نقاط مختلف ایران اسلامی و دیگر کشورهای اسلامی با پای پیاده با حضور در مرز بین المللی شلمچه ...
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: به زودی منشور کاری پروژه های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند در محدوده منطقه با ایجاد یک درگاه الکترونیکی به منظور شفاف سازی در اختیار عموم قرار می گیرد .
معاون کسب و کارها و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: انجام تشریفات و عملیات ورود کالا در مبادی ورودی منطقه آزاد اروند تسهیل می یابد.
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به انعقاد تفاهم نامه 20 هزار میلیارد ریالی، زیرساخت ها در آبادان و خرمشهر را اجرایی می کند.
جلسه بررسی ظرفیت منطقه آزاد اروند در جهت رشد و ارتقای سطح کیفی کتابخانه های عمومی، برگزار شد.