جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۰:۲۶Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه آزاد اروند»

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار های سازمان منطقه آزاد اروند گفت: میزان سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند در 11 ماهه نخست سال 99 نسبت به مدت مشابه سال 98 به میزان 61 درصد رشد داشته است؛ بنابراین رشد 61 درصدی سرمایه گذاری در بخش داخلی نشان از بهبود زیرساخت ها و امکانات لازم داشته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از 460 میلیون دلار مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی به منطقه آزاد اروند وارد شده است گفت: این میزان واردات نسبت به مدت مشابه سال گذشته 69 درصد افزایش دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
طمیمیان از برگزاری 55 وبینار آموزشی تخصصی در حوزه، گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند در سال جاری خبر داد.
منطقه آزاد اروند از طریق ایجاد فرآیند های موثر برای افزایش سرمایه گذاری در منطقه توانسته کارنامه قابل قبولی را کسب کند به گونه ای که در 10 ماه سال جاری میزان سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند به 2 هزار و 500 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
خرمشهر- شهردار خرمشهر با تأکید بر نبود طرح تفصیلی منطقه آزاد اروند، مواضع این سازمان را در رابطه با کاربری و صدور مجوزهای ساخت وساز دوگانه دانست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۴    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند اظهارکرد: دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی با هماهنگی پژوهشگران و مدرسان برجسته حوزه کودک و نوجوان کتابهای مناسب برای گروه سنی مختلف را از بین کتاب های برگزیده جشنواره های مختلف کشوری و همچنین کتاب های مناسب منتشر شده در سال های اخیر ، انتخاب کرده است.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند از تولید قطعه موسیقی آیه رحمت به کوشش هنرمندان منطقه آزاد اروند با هدف قدردانی از کادر درمان کشور، خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند از اختصاص یارانه خرید کتاب های برگزیده به اعضای جام باشگاه های کتابخوانی خبر داد.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری؛ 20 بسته سرمایه گذاری گردشگری جهت جذب سرمایه گذار آماده و در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران، عرضه نموده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند گفت: فعالیت تجاری در مرز بین المللی شلمچه با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دارد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان منطقه آزاد اروند و مرکز آموزش هوانوردی کشور، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۷    
دومین نشست اضطراری ستاد مقابله با کرونا ویروس جنوب غرب خوزستان به منظور بررسی آخرین وضعیت مرز شلمچه و شهرستان های تابعه با حضور دکتر محمد مطلق نماینده وزیر بهداشت در استان های جنوبی و رییس مرکز مدیریت کاهش خطر و بلایا وزارت، مسوولان بهداشت و درمان استان خوزستان، فرمانداران آبادان ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد اروند با مرکز آموزش عالی هوانوردی فرودگاهی کشور(دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری) تفاهمنامه همکاری منعقد کردند.
سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران از 5 تا 8 اسفند در تهران برگزار می شود که منطقه آزاد اروند برای معرفی بسته های سرمایه گذاران، معرفی جاذبه های گردشگری و معرفی سفر ایمن با همکاری آژانس های مسافربری نیز در دو بخش صنایع دستی و گردشگری در آن حضور خواهد داشت.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲    
تهران (پانا) - تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فرهنگیان و سازمان منطقه آزاد اروند به امضا طرفین رسید. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، با هدف توسعه و تقویت فرهنگ و آموزش و به منظور بهره گیری بیشتر از امکانات و ظرفیت ها در جهت تامین و تربیت معلم تراز جمهوری اسلامی ایران ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: در راستای اجرای سیاست های دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و با هدف توسعه، تقویت فرهنگ و آموزش و به منظور بهره گیری بیشتر از امکانات و ظرفیت های اشخاص حقیقی و حقوقی ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پیش تر اسماعیل زمانی مدیرعامل این سازمان نیز با اتهامات مشابه (فساد اقتصادی)بازداشت شده بود.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فالح صفایی به سمت سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند منصوب شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مشاور معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در صنایع خلاق از برگزاری سلسله وبینارهای صنایع خلاق در هفته های پایانی سال، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند گفت: نفرات برگزیده جشنواره کشوری شعر فجر فاطمی که به صورت مجازی برگزار شد معرفی شدند.
مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند از اعلام نتایج و معرفی نفرات برنده مسابقه پیامکی گام دوم انقلاب در شهرستان خرمشهر، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
آبادان- قنبری، مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند از اعطای وام های گردشگری از طریق صندوق کارآفرینی امید خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۲    
آبادان- پورکائد، رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان برقراری پرواز آبادان-وان را اقدام مثبت اقتصادی دانست و گفت: در راستای توسعه اقتصادی و صنعت گردشگری، برقراری پرواز خارجی در منطقه آزاد اروند نیاز مبرم است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: به منظور ایجاد زیرساخت های آموزشی و توانبخشی در مراکز آموزش استثنایی منطقه آزاد اروند، صورتجلسه ای فی مابین سازمان منطقه آزاد اروند، سازمان آموزش و پرورش استثنایی و اداره کل آموزش و پرورش استثنایی کشور تهیه و به امضا رسید.
معان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از اعلام نتایج مسابقه قرآن کریم نور النور به مناسبت دهه فجر در خرمشهر خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از اعلام نتایج مسابقه قرآن کریم نور النور به مناسبت دهه فجر در خرمشهر خبر داد.
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری کارگاه فنون و تکنیک های تسهیل گری مربوط به بومگردی و صنایع دستی در جوامع محلی و چگونگی ترویج کسب و کارهای مرتبط با گردشگری جامعه بنیاد، خبر داد.
طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، عبدالرضا مقدمی به عنوان مدیریت بهبود محیط کسب و کارها و توسعه رقابت این سازمان، منصوب شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگران مجتمع تجاری اروند (کنزالمال) می گویند: توقع کارگران این مجتمع تجاری از مسئولان منطقه آزاد اروند اروند در پایان سال جاری این است که به مطالبات انباشته این قشر توجه کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
برکت با بیان اینکه کارت متقاضیان دریافت هنرکارت منطقه آزاد اروند آماده تحویل است گفت: هنرمندانی که پیامک تحویل را از سوی صندوق اعتباری هنر دریافت کرده اند با در دست داشتن کارت ملی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان مراجعه کنند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر زیرساخت های فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند از توافق حاصل شده با شرکت مخابرات استان جهت کاهش تعرفه های اینترنتی و ارائه خدمات به شهروندان منطقه آزاد اروند، فعالین اقتصادی و صاحبان کسب و کار در عرصه های مختلف، خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عیدان از تخصیص اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال برای تجهیز انجمن سینمای جوان آبادان خبر داد و گفت: این اعتبار با پیگیری های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در وزارتخانه جذب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با بیان اینکه استان خوزستان در تامین تبلت دانش آموزی در رتبه اول کشوری قرار دارد، گفت: امروز نشستی با مدیران منطقه آزاد اروند داشتیم و با تعهدی که دادند، 10 هزار تبلت دیگر به مجموعه تبلت هایی که تاکنون به دانش آموزان اهدا شده، افزوده خواهد شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر آموزش، توسعه و تعالی کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند پروژه تعمیر، تجهیز و توسعه مدارس استثنایی منطقه را گامی برای رسیدن به شکوفایی آموزش دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
طمیمیان تنها کانال ورود اتباع استان های جنوبی عراق به ایران را دفاتر خدمات مسافرتی منطقه آزاد اروند عنوان کرد و گفت: طی تفاهمنامه ای، آژانس های خدمات مسافرتی مستقر در این منطقه تنها کانال ورود مسافران استان های جنوبی کشور عراقی به ایران هستند.
مدیر آموزش، توسعه و تعالی و کسب کارهای سازمان منطقه آزاد از برگزاری وبینار تخصصی بلندخوانی ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک و پیش دبستانی های فعال منطقه آزاد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۴    
رییس هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند از انعقاد تفاهمنامه همکاری، آموزشی و پژوهشی با مرکز آموزش علمی کاربردی استقلال خبر داد.
فرمانده حوزه بسیج منطقه آزاد اروند گفت: امیدواریم با تلاش و همت اعضای شورا،گام های موثری در اهداف بسیج برداریم.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از افتتاح مرکز تندرستی و سنجش ورزشی در دانشگاه آزاد واحد آبادان، خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طی مراسمی از ورزشکاران نمونه و فعال هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان منطقه آزاد اروند در چهار رشته ی شطرنج، طناب کشی، دارت و فوتبال دستی تجلیل به عمل آمد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
پوستر بیست و سومین جشنواره فتح خرمشهر با حضور مدیران و پیشکسوتان فرهنگی هنری منطقه آزاد اروند رونمایی بعمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از مدیران گردشگری عراق برای تسهیل در امر گردشگری سلامت وارد منطقه آزاد اروند شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۴    
با حکم رئیس فدراسیون قایقرانی، زامل منیعاوی سرپرست هیات قایقرانی منطقه آزاد اروند شد
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آبادان- آسیب کرونا به صنعت گردشکری منطقه آزاد اروند به معضلی بزرگ تبدیل شده و باید مشکلات مشاغل این صنعت برای جلوگیری از حجم وسیع بیکاری سریعا رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خرمشهر- با تلاش هیئت بدمینتون منطقه آزاد اروند برای اولین بار، بدمینتون در مینوشهر فعال شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند ، جهت برپایی غرفه منطقه آزاد اروند در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی از فعالان این حوزه برای شرکت در این نمایشگاه، دعوت کرد.