جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۴۶Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق عملیاتی»

روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۶۰ سایت دیگر  
سرتیپ حاتمی: از اقدامات ارزشمند دیگری که در سال جدید و از فروردین ماه اجرایی شد افزایش پرداخت مستمری کمک معیشت بگیران صندوق ایثارگران است که 125 درصد و رقمی حدود 2 برابر افزایش یافته و از فروردین امسال توسط صندوق رزمندگان وزارت دفاع پرداخت شد. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۵    
گرچه ستاد نیرو های مسلح حقوق دریافتی سربازان وظیفه در مناطق عادی را 1 میلیون و 50 هزار تومان و در مناطق عملیاتی حداکثر چهار میلیون تومان در ننظر گرفته است. اما بررسی ها نشان می دهد که برخی مزایا و افزایش حقوق نیز برای کارکنان وظیفه لحاظ می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش حقوق سربازان، گفت: حقوق سربازان در مناطق عملیاتی به چهار میلیون تومان می رسد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰    
مدیر سازماندهی و عملیات اردویی و راهیان نور سپاه استان بوشهر از بازدید فرماندهان و مسئولین تیپ حضرت فاطمه زهرا(س) در دفاع مقدس از مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۷    
فارس نوشت : ستادکل نیروهای مسلح(اداره سرمایه انسانی سرباز) با صدور اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد. بر این اساس میانگین حقوق سربازان از 440 هزار تومان در سال 1399 به یک میلیون و پانصد هزار تومان در سال جاری افزایش یافته و در حال حاضر حداقل حقوق پرداختی به کارکنان موصوف ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خضریان گفت: امروز با تلاش ها و پیگیری مجلس شاهد رشد افزایش حقوق سربازان هستیم، براساس میانگین حقوق سربازان از 440 هزار تومان در سال 1399 به یک میلیون و پانصد هزار تومان در سال جاری افزایش یافته و در حال حاضر حداقل حقوق پرداختی به کارکنان موصوف در مناطق عادی 1 میلیون و 50 هزار تومان و حداکثر آن چهار ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
امیر رحیمی پور رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستادکل نیرو های مسلح در مصاحبه با بخش خبری ساعت 14، نحوه افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۰    
پیشگام انقلاب گفت: اصفهان یکی از استان های درجه اول در دفاع مقدس است و خدمت بزرگی در مناطق عملیاتی در کشور کردند بخش بزرگی از پیروزی 8 ساله دفاع مقدس مدیون این دو لشکر خط شکن اصفهانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: طبق محاسبه ستادکل، حقوق سرباز دیپلمی که کف دریافتی را در مناطق عادی دارد، به یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش می یابد که این برای سرباز متأهلی که مدرک بالاتری دارد و در مناطق عملیاتی هم خدمت می کند نیز تا 4 میلیون تومان افزایش خواهد داشت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۸۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: ستاد کل نیروهای مسلح (اداره سرمایه انسانی سرباز) در اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد. بر اساس این اطلاعیه جزییات این افزایش حقوق به محورهای زیر اشاره کرده است: ...
مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران درخصوص فعالیت های صورت گرفته طی سال های گذشته بیان کرد ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۵    
در آیین زیارت مجازی از مناطق عملیاتی در دوران دفاع مقدس، به صورت محدود از همسران معظم شهدا تجلیل شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: هم زمان با شکل گیری موج چهارم کرونا در کل کشور، مقررات و اقدام های پیشگیرانه در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت اعمال و بر اجرای آنها تأکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اکبر متولد 1344 صاحب نام در عرصه کشتی در چهار نوبت از سوی بسیج شهرستان شاهرود به مناطق عملیاتی اعزام شد و 10 اردیبهشت 61 در محاصره تانک های عراقی بر اثر اصابت گلوله توپ به شهادت رسید.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : امیر حاتمی وزیر دفاع صبح امروز در جلسه علنی مجلس درباره سوال نمایندگان مبنی بر چرایی عدم پرداخت فوق العاده مناطق عملیاتی به نیروهای مسلح گفت: همه قول مساعد دادند که این مسئله را حل کنند ولی اتا کنون حل نشده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۲    
نماینده کرمانشاه گفت: در زمان نوشتن قانون برنامه توسعه، سلیقه اعمال می شود، اما چرا سلیقه مدیران این دولت بر مبنای تبعیض است؟
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، ضمن تشکر از وزیر دفاع برای تلاش ها جهت پرداخت فوق العاده مناطق عملیاتی جنگی، گفت: مدیران به صورت سلیقه ای درباره این موضوع رفتار کرده و نیروهای مسلح از دریافت این مبلغ محروم شده اند.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۰    
صبح امروز تعدادی از کارگران پیمانی واحد ترابری شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی پارسیان آغار و دالان در اعتراض به حذف خود از سامانه ساپنا دست به اعتراض صنفی زدند.
راهیان نور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۵۳    
تهران- راهیان نور-هر موقع کاروانی برای بازدید مناطق جنوب راهی می شد، شهید صیاد شیرازی تأکید داشتند که حتما یکی از خانواده های شهدا هم همراه ما باشند، این ها برکت سفر ما هستند و درباره حضور خود در مناطق عملیاتی می گفتند: من بی قرار شهادتم و این بی قراری من را آواره این کوه و بیابان کرده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۱    
پیکر مطهر 63 شهید تفحص شده در مناطق عملیاتی دفاع مقدس دقایقی پیش در مراسمی از مرز شلمچه وارد کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از دو ماه تلاش مستمر پیکر پاک و مطهر 63 شهید دفاع مقدس پنج شنبه 19 فروردین 1400 که در مناطق عملیاتی فکه، شلمچه، جزایر مجنون و شرق دجله تفحص شده بود از مرز شلمچه وارد کشور شد.این شهدا متعلق به والفجر مقدماتی، خیبر، بدر، کربلا پنج و هشت، تک دشمن در منطقه شلمچه در سال 67 هستند. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از ورود پیکر 63 شهید تازه تفحص شده به کشور خبر داد. سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در آبادان اظهار کرد: پس از دو ماه تلاش مستمر پیکر پاک و مطهر 63 شهید دفاع مقدس که در مناطق عملیاتی فکه، شلمچه ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
نیروی هوایی ارتش یکی از نیروهایی بود که همافران آن با پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان نخستین گروه بیعت کننده با امام خمینی (ره) به نزد بنیانگذار انقلاب اسلامی رفتند و به صف انقلابیون پیوستند ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت انتقال گاز ایران گفت: ضوابط تازه پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکاری به طور کامل در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت انتقال گاز اجرایی شده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه سفر مجازی راهیان نور به یادمان هویزه طی سه شب برگزار می شود. در شرایطی که به دلیل ویروس کرونا امسال نیز همچون سال گذشته سفر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس لغو شده است، سفر مجازی راهیان نور با پخش فیلم و عکس و سخنرانی از یادمان ها برگزار می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۲:۰۷    
امیر خورشیدی فر به موضوع برنامه این هفته از آسمان اشاره کرد و گفت: مستند از آسمان این هفته به شهید حسین مالکی نژاد پسر باصفا و خوش اخلاق لشکر 17 علی بن ابی طالب علیه السلام می پردازد که به جای کوچه و پس کوچه های قم، در مناطق عملیاتی قد کشید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۱    
به گزارش ایران اکونومیست -مسعود کرباسیان تصریح کرد: با اجرای طرح ان جی ال 3200 روزانه 500 میلیون فوت مکعب گازهای مشعل جمع آوری می شود که جمع آوری 250 میلیون فوت مکعب آن امسال به نتیجه می رسد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، روزانه 1600 میلیون فوت مکعب گازهای مشعل در سطح مناطق عملیاتی استان های خوزستان و ایلام جمع آوری می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۷    
سرپرست منطقه 7 عملیات انتقال گاز، مدیریت دانش در مراکز بهره برداری و تاسیسات تقویت فشار را امری مهم و برجسته دانست و نقش بهره بردار در مناطق عملیاتی انتقال گاز را نقشی حیاتی عنوان کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
احمد فلاح از استقبال پرشور خانواده های مشهدی از اردوهای مجازی راهیان نور خبر داد و گفت: با ملاحظات کرونایی، در هر اکران از 40 بازدیدکننده پذیرش می شد و در پایان دوره، بالغ بر هزار نفر از مناطق عملیاتی به صورت مجازی بازدید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۵:۵۱    
در دوران دفاع مقدس نیروهای مخلص جهاد سازندگی با حضور در مناطق عملیاتی شهدای فراوانی را تقدیم اسلام کردند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سلامت کار و بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ اس ئی) سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت شرایط کنونی و تازه ترین اقدام ها برای پیشگیری و درمان ویروس کووید-19 را تشریح کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ 20 اسفند در تقویم ایران اسلامی روز ملی راهیان نور نام گذاری شده است، روزی که به واسطه یک اتفاق تاریخی به این نام مزین شد. روز 20 اسفند در تقویم ایران اسلامی به نام روز ملی راهیان نور نام گذاری شده است. راهیان نور را بزرگترین مانور فرهنگی کشور می دادند ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۵    
در سال های اخیر سفرهای راهیان نور با توجه به وضعیت کرونایی کشور لغو گردیده است، لذا پایگاه خبری جهت برای بزرگداشت آن سفرهای نورانی به صورت روزانه تصاویر اختصاصی را تا پایان ایام نوروز از سرزمین های نورانی هشت سال دفاع مقدس منتشر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
یادمان های دوران دفاع مقدس و مناطق عملیاتی خوزستان نیز از جمله مناطقی هستند که هرساله به ویژه در ایام پایانی سال و نوروز پذیرای کاروان های راهیان نور و اقشار مختلف مردم هستند که از نقاط مختلف کشور به این استان می آیند. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تاکنون فروشگاه های زنجیره ای این مجموعه در 9 منطقه عملیاتی در استان های تهران، خراسان، مازندران، گیلان، آذربایجان، اصفهان، خوزستان، فارس و همدان راه اندازی شده است و مناطق عملیاتی کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان نیز در سه ماهه ی اول سال 1400 راه اندازی خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اردوی راهیان نور و بازدید میلیون ها عاشق از مناطق عملیاتی جنوب کشور در سال نو به صورت مجازی با عنوان با پای دل برگزار می گردد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۷    
با صدور حکمی سرپرست خدمات و پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
وقتی به مادرم می گفتم امکان بودن شما در مناطق عملیاتی وجود ندارد، می گفت یعنی حتی روی من به عنوان یک کیسه خاک که سنگر شما باشم هم نمی توانید حساب کنید؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۱:۱۴    
هرساله و در اواخر سال جوانان زیادی برای بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس به راهیان نور اعزام می شدند ولی امسال به دلیل شرایط کرونایی این اعزام ها لغو شد ولی بسیجیان دفتر بسیج دانشجویی رشت بجای راهیان نور در کنار قبور شهدای آستانه اشرفیه حضور پیداکرده و به مرور خاطرات با روایت گری راویان ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ برنامه" راهی به آسمان" در ایام نوروز 1400 با هدف معرفی یادمان های راهیان نور به روی آنتن می رود. این برنامه که به تهیه کنندگی امیر عباس خاقانی است ضمن بیان سیره شهدا به معرفی یادمان های شهدا در مناطق عملیاتی های مختلف هشت سال دفاع مقدس می پردازد ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بسم ربّ الشهدا و الصدّیقین برنامه روز اول اردوی مجازی راهیان نور، دوشنبه 25 اسفندماه : 1. یادمان شهدای طلائیه - مناطق عملیاتی بدر و خیبر 2. یادمان شهدای غواص - نهر خَیِّن و بازدید از منطقه عملیاتی کربلای 4 3. یادمان شهدای شلمچه - مناطق عملیاتی کربلای 5 ...
سبلان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سردار محمد احمدیان راوی دفاع مقدس صبح امروز در جمع راویان دفاع مقدس استان اردبیل به تبیین شیوه های روایت گری در مناطق عملیاتی پرداخت و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت دوران دفاع مقدس امروز فراتر از مرزهای کشور، در جبهه مقاومت در جریان است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا خمسیه از اجرای راهیان نور مجازی با نرم افزار ملک آسمان خبر داد و گفت: راهیان نور زیارت همراه با معرفت از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر از اجرای راهیان نور مجازی با نرم افزار ملک آسمان خبر داد و گفت: راهیان نور زیارت همراه با معرفت از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: این برنامه مستند که از مناطق عملیاتی تهیه خواهد شد به صورت آنلاین و همچنین به صورت ضبط شده در شبکه شاد, صدا و سیما و فضای مجازی پخش خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید جاویدالاثر مدافع حرم رحیم کابلی از راویان راهیان نور بود که هر ساله در مناطق عملیاتی به روایتگری می پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۸    
امروز روز بزرگداشت شهدا بود. مردم و خانوادهٔ شهدا به نشانهٔ تکریم این انسان های مقدس به گلزار شهدا می روند، اما هنوز قریب به 4 هزار شهید در مناطق عملیاتی مانده اند و بازنگشته اند و خانوادهٔ آن ها کماکان چشم انتظارند. گفت وگوی فارس با خانوادهٔ شهید جاویدالاثر رضا محمدی را ببینید ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۳    
به گزارش عصر همدان ؛ راهیان نور یکی از سفرهای خاص در کشور است که همه ساله افراد زیادی از مناطق عملیاتی در غرب و جنوب کشور بازدید می کنند. این سفر معنوی دارای جایگاه خاصی در بیان اقشار جامعه است و سالیان سال است که پیر و جوان از در این مناطق حضور یافته و از نزدیک رشادت های شهدا را لمس می کنند. ...