سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۱۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «شهرستان کارون»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان کارون از آغاز رزمایش لبیک گویان ولایت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان کارون گفت: سپاه شهرستان کارون با برنامه ریزی که انجام داده در صدد هست تا انشالله بیش از 5 هزار بسته کمک معیشتی را در سطح شهرستان و بین افراد نیازمند و متضرر از کرونا توزیع کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۱    
بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان کارون رزمایش لبیک گویان ولایت را برگزار کردند .
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
روستاهای شهرستان کارون هرساله میزبان محصولات متنوع کشاورزی می باشد که روستای سویسه نام خود را در میان روستاهایی فعال در محصول چای ترش ثبت کرده است .
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در بازدید از پروژه های دفع فاضلاب و آب های سطحی شهرستان کارون گفت: با توجه به اینکه شهرستان کارون اولویت اول ما در هزینه 50 میلیون یورو ی اختصاصی از طرف صندوق توسعه ملی می باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: اولویت اول ما برای استفاده از بودجه 50 میلیون یورویی صندوق توسعه ملی، رسیدگی کامل به مشکلات شهرستان کارون است.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان عصر امروز 4 آبان ماه به همراه مدیران استانی طی بازدیدی از روند اجرا و پیشرفت پروژه های پمپاژ فاضلاب و دفع آب های سطحی شرکت آبفا و شهرداری مناطق اجرای این پروژه ها، وضعیت پیشرفت پروژه ها را مورد بررسی قرار دادند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۳۵    
روستاهای شهرستان کارون هرساله میزبان محصولات متنوع کشاورزی می باشد که روستای سویسه نام خود را در میان روستاهایی فعال در محصول چای ترش ثبت کرده است .
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی گفت:پیگیری جهت تحقق اعتبارات مقام معظم رهبری به مبلغ 100 میلیون یورو انجام شده و قرار است در 2 سال پیاپی تخصیص یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: برای بهبود وضعیت آب و فاضلاب شهرستان کارون چهار اقدام اساسی در دست پیگیری و اجرا است که تا پایان دولت دوازدهم اجرا و تکمیل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۰    
با همت جهادگران بسیجی، یک مدرسه در یکی از مناطق محروم شهرستان کارون آسفالت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
موانع تحصیلی دانش آموزان شهرستان کارون با اهدا 250 کیف و لوازم التحریر از سوی گروه های جهادی رفع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۰    
ششمین جلسه کمیته پسماند شهرستان کارون برگزار و به بررسی علل اجرایی نشدن مصوبات جلسات قبلی این کمیته پرداخته شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶    
کانون فرهنگی هنری نورالزهرا (س) شهرستان کارون جهت ارتقای سطح فرهنگ قرآنی دختران منطقه اقدام به برگزاری فعالیت های قرآنی در بخش های مختلف کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۶    
معاون فرماندار کارون گفت: جهت خودکفایی در حوزه کشاورزی و به منظور توسعه آن در شهرستان بایستی تلاش مضاعف شود.
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نوش آنلابن فصل برداشت چای ترش از مزارع روستای علوه شهرستان کارون آغاز شد. شرایط آب و هوایی کشت این محصول، گرم و خشک است. منبع: تسنیم
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کارون گفت: تلاش برای رفع مشکلات آبگرفتگی های احتمالی در شهر کوت عبدالله ادامه دارد و انتظار این است که بتوانیم باتوجه به احتمال بارش های پیش رو مشکلات را از قبل مرتفع سازیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کوت عبدالله، مرکز شهرستان کارون فاقد شبکه آب و فاضلاب بوده و این مسئله در سال های گذشته موجب ایجاد مشکلاتی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار شهرستان کارون با بیان اینکه به دلیل اینکه بیشتر خانواده ها امکان تهیه تبلت و گوشی برای فرزندان خود ندارند، مجبور شده اند آن ها را به مدارس بفرستند، گفت: حضور دانش آموزان در برخی مدارس این شهرستان 100 درصدی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان اینکه تا پایان سال 31 کلاس درس در شهرستان کارون احداث می شود، گفت: انتظار ما این است که سالانه 70 تا 80 کلاس درس در این شهرستان احداث شود تا وضعیت فضای آموزشی آن بهبود یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- فرماندارشهرستان کارون گفت: دانش آموزان مناطق محروم شهرستان کارون به دلیل نداشتن گوشی هوشمند در این شرایط کرونایی به مدرسه می روند و از آموزش مجازی محروم اند.
باشگاه خبرنگاران: برداشت محصول چای قرمز (حمرا) از روستا علوه شهرستان کارون آغاز شد. روستای علوه در ده کیلومتری شهرستان کارون یکی از قطب های برداشت چای ترش است. آبیاری کم و سودآوری محصول، از مزایای کشت چای ترش در راستای تغییر الگوی کشت و توسعه گیاهان کم آب بر است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - برداشت محصول چای قرمز(حمرا) از روستا علوه شهرستان کارون آغاز شد. روستای علوه در ده کیلومتری شهرستان کارون یکی از قطب های برداشت چای ترش است. آبیاری کم و سودآوری محصول، از مزایای کشت چای ترش در راستای تغییر الگوی کشت و توسعه گیاهان کم آب بر است ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
غزاویه روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان کارون در استان خوزستان است. این روستا در نزدیکی اهواز دارای نخلستان های متعددی است و سالانه مقدار زیادی خرما توسط کشاورزان و نخل داران آن برداشت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سه باب کوخه در حوزه استحفاظی شهرستان کارون شناسایی شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل آبفا خوزستان گفت: یکی از اولویت های این شرکت ساماندهی فاضلاب منطقه کوت عبدالله به خصوص در اسلام اباد است که در این زمینه برنامه گسترده ای در دستور کار قرار دارد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن- درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهدای شرکت فولاد خوزستان در منطقه قلعه چنعان شهرستان کارون افتتاح شد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهدای شرکت فولاد خوزستان در راستای حفظ سلامت شهروندان و ایفای مسئولیت های اجتماعی در منطقه قلعه چنعان شهرستان کارون و با حضور مقامات کشوری و لشکری و مسئولان استانی، روز سه شنبه هشتم مهرماه افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهدای فولاد خوزستان در منطقه قلعه چنعان شهرستان کارون افتتاح شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱    
مدیرکل کمیته امداد خوزستان خبر داد 50 واحد مسکونی با مشارکت شرکت فولاد خوزستان در روستاهای محروم شهرستان کارون احداث می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۵    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: 50 واحد مسکونی با مشارکت شرکت فولاد خوزستان برای مددجویان شهرستان کارون احداث می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۵    
به مناسبت هفته دفاع مقدس، ساخت 50 واحد مسکونی ویژه مددجویان در شهرستان کارون آغاز شد.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۱    
شوشان / فاضل خمیسی: دوستی تاجر نیت ونذر کرده هر موقع سود خوبی بدست آورد مقداری از آنرا برای مناطق محروم و بخصوص خانواده های مستضعف هبه کند. دیروز عصر به اتفاق به بزرگترین روستای ایران رفتیم ، قلعه چنعان ! روستایی بلاتکلیف در همین نزدیکی و از توابع شهرستان کارون یا کوت عبدالله معروف ! ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از توزیع هزار بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان روستاها و جوامع محلی همجوار تأسیسات این شرکت و همچنین دانش آموزان زیر پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان کارون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان کارون و مسئولان محلی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۷    
صبح امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس یک اکیپ پزشکی در تخصص های مختلف به همت سپاه و همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان کارون به روستای سویسه اعزام شد.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، آیین کلنگ زنی ساخت 50 واحد مسکونی برای ساکنان منطقه چنعان شهرستان کارون توسط شرکت فولاد خوزستان و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
روستای ابو دبس در شهرستان کارون یکی از مراکز عمده تولید انواع خرما و شیره خرما است، و علت نامگذاری آن به همین دلیل است ، دبس کلمه عربی است و به معنی شیره خرما است. ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۱    
روزان به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت غرب اهواز، مانور بزرگ لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب شهرستان اهواز و شهرستان کارون توسط شرکت آبفا استان و مشارکت استانهای معین امروز یکشنبه 30 شهریور ماه با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندارخوزستان، مهندس بن عباس مدیر کل مدیریت بحران استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۵    
برداشت خرما از نخلستان های شهرستان کارون در استان خوزستان سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
با حضور دکتر محسن رضایی در منطقه محروم کوت عبدالله، کلنگ احداث واحدهای مسکونی در شهرستان کارون به زمین زده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - عملیات اجرایی احداث و بازسازی 66 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل فروردین ماه سال گذشته در شهرستان کارون استان خوزستان با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام آغاز شد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان عملکرد برخی بانک های استان را در پرداخت تسهیلات آبگرفتگی آذر 98 اهواز و کارون نامناسب دانست و گفت: بانک های خوزستان باید عملکرد خود را در زمینه پرداخت تسهیلات به این خسارت دیدگان تا پایان مهر امسال به بیش از 70 درصد برسانند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کارون- سرپرست مرکز بهداشت شهرستان کارون گفت: در حال حاضر بیمار کرونایی بستری شده نداریم و تعداد موارد فوت به طور چشمگیری کاهش یافته و موارد مثبت در شهریورماه امسال 25 نفر بوده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرک بسیج کوت عبدالله در شهرستان کارون که سال پیش دچار آب گرفتگی شده بود علی رغم برخی اقدامات دستگاه های مختلف بازهم دچار آب گرفتگی شد. منطقه شهرک بسیج کوت عبدالله سال گذشته در پی بارندگی دچار آبگرفتگی شدیدی شد و پس از این حادثه برخی مسئولان کشوری از جمله رئیس دستگاه قضایی نسبت به آن واکنش نشان ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
برداشت خرمای استعمران (سعمران) از نخلستانهای شهرستان کارون با آغاز موج گرما و شرجی خرماپزون از اوایل شهریور ماه شروع می شود.غزاویه در شهرستان کارون یکی از مراکز عمده تولید انواع خرما است ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در مانور آغاز عملیات اجرایی لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب شهری اهواز و شهرستان کارون گفت: تأکید می کنم به آبفا استان و اهواز نهایت دقت و ریزبینی را در هزینه کرد ریال به ریال این پول داشته باشند تا بهترین و مفید ترین اثربخشی را در این زمینه داشته باشیم و شاهد رضایتمندی مردم اهواز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری های آبزیان و براساس دستورالعمل های سازمان دامپزشکی کشور، بازدید، نمونه گیری، پایش و مراقبت از واحد های پرورش آبزیان در طول سال انجام می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مانور بزرگ لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب اهواز و کارون با هدف آمادگی سیستم دفع فاضلاب برای بارش فصل پاییز و زمستان به صورت همزمان در 80 نقطه اهواز و شهرستان کارون آغاز شد.