چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۷:۴۵Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسه قرآنی»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۸    
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) از تعویق آغاز طرح ملی رحله 10 به دلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۲    
ثبت نام حفظ یک ساله قرآن کریم ویژه پسران 14 تا 22 سال در مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان شعبه بروجرد آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کلاس های آموزش قرائت قرآن از سوی مؤسسه قرآنی حضرت یوسف(ع) در چهار نقطه تهران برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: تعداد پایگاه های قرآنی مسجدمحور در شهر درگز قابل توجه است و حدود 10 مسجد را در برمی گیرد، همچنین این شهرستان دارای سه دارالقرآن امام جعفر صادق(ع)، ناحیه مقاومت بسیج و مؤسسه قرآنی نور مبین است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بشیر البرز با اشاره به تدارک برای ایام اوقات فراغت تابستان به تشریح کلاس های آموزش قرآن این مرکز پرداخت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۵    
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خبر داد: جلسه ارزیابی و مصاحبه برای تاسیس موسسه قرآنی تالیان نور در شهرستان بندرگز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۳    
طرح بشری با موضوع دوره نوین تربیت مربی تجوید قرآن کریم با رویکرد فراگیری قرآن به روش گفتاری و نوشتاری از سوی دفتر فعالیت های قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد چهارمحال وبختیاری و با همکاری مؤسسه قرآنی بنت الحسین(ع) شهرکرد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی اهل البیت(ع) رامشیر گفت: اواخر هفته گذشته طی همایشی از فعالان و گروه های مختلف قرآنی این شهرستان تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نتایج هشتمین دوره آزمون حفظ 20 جزء قرآن ترنم وحی توسط مؤسسه قرآنی مهد قرآن اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شیراز با اشاره به شخصیت شهید آیت الله رئیسی گفت: زمانی که در نقاط مختلف دنیا قرآن سوزی و هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم انجام می شد، ایشان در سازمان ملل متحد قرآن را بالا بردند و صحبت بسیار گیرا و شیوایی درباره قرآن کریم کردند که دل قرآنیان را شاد کردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱    
دوره های آموزشی مبتدی تا پیشرفته قرآن ویژه کودکان و نوجوانان 8 تا 13 سال از سوی مؤسسه قرآنی حضرت یوسف(ع) برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه قرآنی ن در یمن در پی شهادت رئیس جمهور ایران و همراهان در سانحه سقوط بالگرد، با انتشار پیامی این حادثه را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آئین اختتامیه دوره اول طرح بینات مؤسسه قرآنی مشکات در اردوگاه امام علی(ع) محمدشهر استان البرز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۵    
حوزه/ فعال قرآنی یمن ومدیر مؤسسه قرآنی النون صنعا از انتشار پوستر میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر در دهه کرامت خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن کریم همزمان با دهه کرامت ویژه مددجویان زندانی از سوی مؤسسه قرآنی مشکات استان البرز در بازداشتگاه اوین برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۶    
مدیر مؤسسه قرآنی مشکات از اجرای طرح تخصصی حفظ کل قرآن کریم از سوی این مؤسسه با حضور اساتید و کارشناسان مطرح کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت خورشید آل یاسین دورود گفت: تابستان امسال طرح السابقون را ویژه مادران و دخترانی که هنوز به سن تکلیف نرسیده اند، به صورت محله محور برگزار می کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۶    
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: صبح امروز 18 اردیبهشت از مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نور طبس مسینا شهرستان درمیان بازدید به عمل آمد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرشته دیانت فر با بیان اینکه آغوش مؤسسه قرآنی ریحانه الحسین(ع) به روی همه باز است، گفت: در ابتدا برای اینکه این مکان به عنوان مؤسسه قرآنی نام بگیرد تردید داشتم چون نمی خواستم برخی خیال کنند اینجا فقط جای افراد مذهبی است ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۰    
دارتحفیظ القرآن الکریم نخستین مؤسسه قرآنی کشور است. بیش از چهار دهه پیش به همت مرحوم غفورآقا آقاسلطانی این مرکز واقع در خیابان ایرانِ شهر تهران محلی برای تربیت قرآنی نوجوانان شد که بسیاری از آنان مدارج عالی علمی و رتبه های قرآنی ممتاز و بین المللی را دریافت کردند و تعدادی از آنان به خیل شهدای هشت ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۸    
برنامه افق رادیو قرآن با موضوع نوآوری در فعالیت های قرآنی به روی امواج این شبکه رادیویی رفت و در بخشی از آن از فعالیت 14 مؤسسه قرآنی دانش بنیان در سراسر کشور و نیز استقرار کارگروه نورآوری قرآنی در معاونت علمی ریاست جمهوری خبر داده شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شریف تبار از فعّالیت بالغ بَر 1000 مؤسسه ی قرآنی نظیر دارالقرآن و خانه ی قرآن در شهر ها و روستا های مازندران خبر داد و گفت: این مؤسسات، فعّالیت های مختلف مناطق و محلّات استان را با اجرای برنامه های متنوّع قرآنی پوشش می دهند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۶    
حوزه/ مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الزهرا(س) میناب اقدام به برگزاری دوره های شبانه روزی یکساله و تابستانه حفظ قرآن کریم کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) از آغاز ثبت نام بیست و چهارمین دوره مدارس شبانه روزی حفظ و تفسیر یکساله قرآن کریم این مؤسسه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی شمیم وحی مارگون از فعالیت مجدد تنها مؤسسه قرآنی این شهرستان بعد از چندین سال تعطیلی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان-مدیر مؤسسه قرآنی جوادالائمه همدان گفت: برنامه محفل توانسته رابطه خوبی بین قرآن و مردم برقرار کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزش رفتار همسرداری با همت مؤسسه قرآنی گنجینه نور عصر روز گذشته، 19 فروردین ماه در تالار نمایشگاه قرآن کریم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شیراز از تمدید مهلت ثبت نام درخواست میزبانی دهمین دوره طرح ملی رحله تا 30 فروردین ماه جاری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بینات از برگزاری دوره تربیت مدرس تجوید قرآن کریم در اوایل اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شوش- مدیر مؤسسه قرآنی رایة العباس شوش، برنامه محفل را به روز دانست و گفت: برگزاری چنین برنامه هایی باید ادامه داشته باشد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مؤسس مؤسسه قرآنی جماران در پاکستان گفت: با حمایت های مقام معظم رهبری و نماینده ایشان در شهر کراچی مؤسسه علوم قرآن جماران حفظ قرآن را تأسیس کردیم و بسیاری از نوجوانان شیعه مذهب پاکستان، توانسته اند با قرآن آشنا و حافظ کل شوند.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- مدیر مؤسسه فرهنگی قرآنی بعثت الانبیا خواستار برگزاری برنامه هایی برای اصحاب مؤسسات قرآنی از سوی رویداد محفل شد و گفت: این امر باعث می شود از تجربیات دیگران استفاده کنیم. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۱:۱۴    
حوزه/ مؤسسه فرهنگی قرآنی صدر اقدام به تولید محصولات متنوع چندرسانه ای با محوریت قرآن و سبک زندگی انقلابی و اسلامی می کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شانزدهمین دوره مسابقات منطقه ای قرآن در محی آباد از سوی مؤسسه قرآنی غدیر، ویژه آقایان در رشته های قرائت، اذان و ترتیل برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی فرهنگی آل طاها، از آغاز هفتمین دوره مسابقات قرآنی آل طاها در تبریز خبر داد و گفت: این رقابت ها به مدت 15 شب بعد از افطار در مسجد دال ذال تبریز برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نشست قرآنی در غرفه بین الملل حوزه های علمیه با حضور مدیر مؤسسه قرآنی ایجوکار فرانسه و استاد علی علوی از فرانسه با موضوع جایگاه قرآن در فرانسه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مؤسسه قرآنی ندای ملکوت همدان با اشاره به وجود 8 هزار شهید استان همدان گفت: برنامه ما توسعه جلسات خانگی قرآن کریم با ایجاد 8 هزار جلسه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت خانه فرهنگ کشورمان در کراچی، گواهینامه قبولی به قرآن آموزان مؤسسه قرآنی کریمه اهل بیت(ع) کراچی اعطا شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه قرآنی شاخه طوبی از بهره مندی 253 قرآن آموز از برنامه های این مؤسسه خبر داد و گفت: 16 مربی قرآن در رشته های روخوانی و روان خوانی، حفظ، تجوید، تفسیر، صوت و لحن آموزش های لازم را ارئه می دهند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان محفل جزء خوانی قرآن ویژه دختران، از سوی مؤسسه قرآنی غدیر محی آباد هر روز عصر از ساعت 16 تا 17:30 برگزار می شود. حفظ آیه به آیه قرآن، ارائه معارف قرآن، آشنایی با صحیفه سجادیه، بیان احکام، برگزاری جشن ویژه روزه اولی ها و.. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نوزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت با مشارکت 120 مجموعه فرهنگی و قرآنی و 32 نهاد، سازمان و مؤسسه قرآنی تا 25 اسفند 1402 از ساعت 15 تا 22 در محل سابق نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان برگزار می شود.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، برنامه جزءخوانی قرآن در ایام ماه مبارک رمضان با هم افزایی شهرداری، سازمان تبلیغات و مؤسسه قرآنی برهان، علاوه برچهارباغ، در نقاط مختلف شهر نیز برگزار می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرمسئول مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شیراز از برگزاری بیست ویکمین دوره جشنواره ملی جبرئیل امین در شهریورماه سال آینده خبر داد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، نوزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت با مشارکت 120 مجموعه فرهنگی و قرآنی و 32 نهاد، سازمان و مؤسسه قرآنی در 94 غرفه به مساحت حدود 2 هزار و 250 متر مربع در محل سابق نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد و از بخش های خبری ساعت 16 و 20 سیما و در قالب ویژه برنامه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۲    
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) از آغاز فرایند دهمین دوره طرح ملی رحله برای تابستان 1403 خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر گفت: در جشنواره صبغه الله 5 مؤسسه قرآنی شهرستان ابهر موفق به اخذ رتبه های برتر شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه قرآنی نورالثقلین زاهدان گفت: دوره آموزش تخصصی تربیت معلم صوت و لحن قرآن کریم با حضور محسن یاراحمدی، قاری ممتاز بین المللی در زاهدان برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۲    
نمایشگاه ماتوانستیم با محوریت فجرصالحین همزمان با ایام الله دهه فجر به مدت یک هفته در مؤسسه قرآنی دار التحفیظ ساوه در حال برگزاری است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یک مربی حفظ قرآن کریم گفت: در مسیر حفظ قرآن مربیان زیادی داشتم ولی بهترین مربی خواهرم بود، چراکه او خودش حافظ قرآن است و تصمیم داریم یک مؤسسه قرآنی راه اندازی کنیم تا سهمی در آموزش قرآن دوستان داشته باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کارگروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام برنامه های قرآنی دهه فجر این اداره گفت: ختم قرآن به نیابت از شهدای انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده شهدای انقلاب، تجلیل از برترین های قرآنی و برگزاری کرسی های تلاوت از جمله برنامه های اجرایی در این ایام است.