پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۳:۰۴Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسه قرآنی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۱    
مسابقه در سایه سار نهج البلاغه ویژه روستاهای بوشهر از سوی مؤسسه قرآنی سرای نور چاهکوتاه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۱    
سومین دوره طرح شب های ملکوتی از سوی مؤسسه قرآنی حضرت زینب(س) بوشهر اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۱    
برنامه ها و محتواهای فرهنگی قرآنی متنوعی از سوی هیئت زینبیه و مؤسسه قرآنی حضرت زینب(س) کاشان در ماه رمضان در نظر گرفته شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۲    
محفل جزءخوانی و ختم قرآن به همت مؤسسه قرآنی دارالقرآن المهدی(عج) همه روزه در مصلی آستارا برگزار می شود؛ اجرای دکلمه و تواشیح توسط دو گروه قائم(عج) و المهدی(عج) با موضوع ماه مبارک رمضان، تفسیر روزانه جزء های قرائت شده توسط روحانیون ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۲    
مدیر مؤسسه قرآنی زمینه سازان ظهور لرستان بر لزوم فراهم آوردن ساز و کار تبلیغ جذب قرآن آموزان مؤسسات قرآنی تأکید کرد و گفت: علت کاهش آمار قرآن آموزان مؤسسات قرآنی ریشه یابی شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی کوثر گرگان به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان از برگزاری مسابقه قرآنی توسط اتحادیه مؤسسات قرآنی گلستان به شکل روزانه خبرداد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۷    
مدیر مؤسسه قرآنی نورالیقین شهرستان بانه از برگزاری محافل انس با قرآن در قالب جزءخوانی قرآن به همت این مؤسسه در سطح مساجد شهرستان بانه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی دارالاشراق سنندج از برگزاری ویژه برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان در این مؤسسه خبر داد و گفت: در این ایام مسابقات قرآنی ویژه رده های سنی مختلف برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۷    
مدیر مؤسسه قرآنی سدرةالمنتهی طی یادداشتی بر ضرورت امر بازنگری سریع در شیوه های آموزشی، استفاده از شیوه های نوین در آموزش علوم دین، اهتمام ویژه آموزش و پرورش و آموزش عالی، به آموزش آموزه های دینی تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه بیت الاحزان با اشاره به تفاهم نامه همکاری این مؤسسه با وزارت آموزش و پرورش برای راه اندازی مدارس حفظ همراه با تحصیل، گفت: در سال اول اجرای طرح 100 مدرسه مطرح است که در بازه زمانی 5 ساله به 2 هزار مدرسه خواهد رسید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مکان جدید مؤسسه فرهنگی و آموزشی آل البیت ویژه حافظان قرآن کریم بالای 7سال که یکی از ده ها مراکز وابسته به دفتر آیت الله العظمی سیستانی است، با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی، نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سیستانی، از مراجع تقلید شیعیان، عباس سلیمی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شهرستان دزفول، اردوی تفریحی معرفتی ترنم وحی ویژه فعالان قرآنی مساجد، مدارس و مؤسسات قرآنی را در روزهای پایانی سال برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر داخلی مؤسسه قرآنی جامعة الثقلین شهید بابایی اراک با بیان اینکه کمبود معلمان قرآن متخصص در مدارس احساس می شود، گفت: متأسفانه گاه شاهدیم معلمان در رشته تدریسی خود تخصص لازم را ندارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۷    
تهمینه احمدی، مدیرداخلی مؤسسه قرآنی جامعة الثقلین شهید بابایی اراک با اشاره به اینکه حمایت از مؤسسات و مدیران قرآنی از مطالبات فعالان این حوزه است، افزود: مدیران مراکز قرآنی سال هاست که با مشکلات درگیرند و کم لطفی مسئولان همواره شامل حال مدیران قرآنی بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) گفت: همکاری بیت الاحزان با جامعةالمصطفی(ص) برای جذب حافظان قرآن از نقاط مختلف دنیاست یعنی جامعةالمصطفی(ص) علاقه مندان به حفظ قرآن را شناسایی و به ایران دعوت کرده و به مراکز شبانه روزی حفظ بیت الاحزان معرفی می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه قرآنی امام رضا(ع) اهواز همزمان با برگزاری جشن نیمه شعبان از 14 قرآن آموز ممتاز خود در رشته های قرائت، حفظ قرآن و اذان تجلیل می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۵    
مؤسسه قرآنی علی ابن موسی الرضا(ع) لنجان جشن میلاد حضرت ولی عصر(عج) را در گلستان شهدای زرین شهر برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرمسئول مؤسسه قرآنی یوسف نبی(ع) خرم آباد از بهره مندی یکصد قرآن آموز از کلاس های آموزشی این مؤسسه خبر داد و گفت: این قرآن آموزان در رشته های روخوانی و روانخوانی قرآن، صوت و لحن، تجوید و حفظ قرآن آموزش دیده اند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۷:۵۴    
مؤسسه قرآنی نور شهرکرد در اطلاعیه ای از دانش آموزان علاقه مند به حفظ تخصصی قرآن کریم دعوت به عمل آورد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جشن استقبال از بهار مؤسسه قرآنی سرای نیکان با عنوان هفت سین همراه با سرود دسته جمعی 140 قرآن آموز خردسال مؤسسه در فرهنگسرای ولاء برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی فرهنگی اُسوه تهران از آمادگی برای توانمندسازی اقتصادی مؤسسات قرآنی سراسر کشور به منظور رسیدن به خودکفایی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری این مؤسسه با جامعة المصطفی(ص) گفت: این تفاهم نامه به منظور همکاری در راه اندازی دانشگاه بین المللی برای تربیت حافظان قرآن در 150 کشور دنیا منعقد شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مجوز فعالیت برای 11 مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت از سوی هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی صادر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره مؤسسه قرآنی تسنیم ذکر بیرجند گفت: مؤسسات قرآنی با وجود قابلیت های خود حضور کمرنگ تری در فضای مجازی دارند؛ در حالی که در مباحث مجازی قرآنی و فرهنگی باید بیشتر از این هزینه شود تا در آینده بهره برداری بیشتری در جامعه داشته باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه قرآنی منتظران جاوید با بیان اینکه متأسفانه استقبال خانواده ها از دوره های آموزش حضوری نسبت به گذشته بسیار کم شده و یکی از دلایل آن راحت در دسترس قرار گرفتن آموزش های مجازی است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۶    
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح محبت و مهربانی در قالب حمایت از خانواده های کم برخوردار از سوی مؤسسه قرآنی پیامبر اعظم(ص) در قشم اجرا شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبدانان از سفر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام به شهر آبدانان و بازدید از مؤسسه قرآنی معراج خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) با بیان اینکه خیران قرآنی در کشور بسیار کم داریم، خواستار راه اندازی مجمع خیران قرآنی در کشور شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی امام موسی بن جعفر(ع) بروجرد از برگزاری 50 محفل قرآنی و 150 کلاس آموزش قرآن از سوی این مؤسسه از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جلسه مصاحبه متقاضیان اخذ مجوز مؤسسات قرآنی کرمانشاه خبر داد و گفت: در این جلسه متقاضایان تشکیل مؤسسه قرآنی از شهرستان های کرمانشاه ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) با اشاره به برگزاری بیستمین جشنواره جبرئیل امین در شیراز گفت: در این مراسم از 172 حافظ کل قرآن کریم این مؤسسه تجلیل به عمل خواهد آمد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان از فعالیت 340 مؤسسه و خانه قرآن و عترت در استان خبر داد و گفت: از این تعداد 40 مؤسسه و 300 خانه قرآن شهری و روستایی هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی امام موسی بن جعفر(ع) بروجرد از تشکیل کمیته استعدادیابی این مؤسسه با هدف شناسایی ظرفیت های قرآنی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی دارالاشراق سنندج از اعلام فراخوان دوره تربیت مدرس سبک زندگی قرآنی در سطح استان خبر داد و گفت: این دوره قرآنی با همکاری اداره تبلیغات اسلامی استان کردستان برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۰    
به مناسبت جشن مبعث پیامبر اسلام(ص) گردهمایی دختران محمدی ، عصر 29 بهمن ماه، از سوی مؤسسه قرآنی نورالکوثر(س) دوراهک و با اجرای برنامه گروه سرود دختران فاطمی، خواندن حکمت های کتاب نهج البلاغه، مولودی خوانی و مسابقه شفاهی ویژه نوجوانان، کرسی تلاوت قرآن در مرکز فرهنگی و مذهبی بیت الزهرا(س) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآن و عترت حنیف گفت: این مؤسسه مجموعه فعالیت های قرآنی و تربیتی و طرح تا آسمان شامل کلاس های روخوانی، روانخوانی، حفظ جزء 30، تفسیر، تدبر و مفاهیم قرآن را برای بانوان زندان وکیل آباد و کانون اصلاح و تربیت برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت صاحب الزمان(عج) ساوه گفت: به همت این مؤسسه قرآنی و همکاری دستگاه های فرهنگی سومین کارگاه فرزند پروری درعصر مدرن در این شهرستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه قرآنی افق زاگرس سنندج که فعالیت خود را در قالب خانه قرآن از سال 91 در یکی از مناطق حاشیه شهر سنندج آغاز کرده، امروز در کنار فعالیت های قرآنی یاریگر خانواده های نیازمند شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آیین نکوداشت پروفسور محمد لِگنهاوزن به همت مؤسسه قرآنی محمد رسول الله (ص) دانشگاهیان زنجان در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۲    
مدیر مؤسسه قرآنی انوار رحمت الهی از آغاز ثبت نام کلاس های آموزشی قرآن این مؤسسه در سنندج خبر داد و گفت: در این دوره آموزشی کلاس های روخوانی، روانخوانی و تجوید برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان پنجمین دوره مسابقات قرآن الفجر به همت مؤسسه قرآنی نسیم سحر و کمیته قرآن و نهج البلاغه ستاد دهه فجر شهرستان دیر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح قرآنی معراج رادیو قرآن که با همکاری مؤسسه قرآنی مشکات برپا می شد، برگزیدگان خود را شناخت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۱    
محفل انس با قرآن به مناسبت گرامیداشت یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی از سوی مؤسسه قرآنی نورالکوثر(ع) دوراهک به میزبانی دبیرستان متوسطه اول شهید محمدعلی رجایی این بخش در شهرستان دیر برپا شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۱    
هفت نشان برتر در رشته های قرائت و حفظ ویژه هفتمین دوره مسابقه قرآنی حبل المتین ، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس که در شهرستان عسلویه برگزار شد، به مؤسسه قرآنی نورالکوثر(ع) دوراهک شهرستان دیر اعطا شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی معراج سنندج از برگزاری مرحله استانی بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآنی سالانه ویژه روستاییان امروز، 19 بهمن در کردستان خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات با حضور 100 نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۱    
مؤسسه قرآنی فرهنگی طیبه نور مارلیک کارگاه ها تربیت کودک و نوجوان ویژه والدین و مربیان علاقه مند برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه بیت الاحزان از برگزاری بیستمین جشنواره جبرئیل امین در شیراز خبر داد و گفت: در این دوره 180 حافظ کل قرآن تجلیل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پنجاهمین جلسه رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور اعضای این جلسه برگزار و پرونده 10 متقاضی تأسیس مؤسسه بررسی و با فعالیت هفت موسسه موافقت شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۰    
جلسه نهج البلاغه خوانی سه شنبه ها در مؤسسه قرآنی فرهنگی اُسوه تهران برگزار می شود.