پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۶May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فعالیت های قرآنی»

مجتبی موسوی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ریگان گفت: در ماه مبارک رمضان فعالیت های قرآنی در شهرستان ریگان رونق بیشتری گرفته است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خاطر نشان ساخت: هر فعالیتی که در زمینه قرآن انجام گیرد و هر برنامه ای که در این راستا اجرا شود از عظمت و ارزش بسیاری برخوردار است و هر زمان که قصد برنامه ریزی فعالیتی در حوزه قرآنی داشته باشیم، قطعاً از مدد و برکت این کتاب مقدس بهره مند خواهیم شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از فعالان قرآنی با حضور در محل پلیس راهور ناجا از فعالیت های ترویجی این نیرو در راه گسترش فرهنگ قرآنی در میان کارکنان و خانواده ایشان قدردانی کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۲    
طی جلسه هم اندیشی فعالیت های قرآنی استان بر انجام فعالیت های مشترک دستگاه های متولی امورات قرآنی تاکید شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در سی و نهمین دوره مسابقات مرحله استانی قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان به میزبانی ناحیه 2 با عنوان اینکه اجرای فعالیت های قرآنی در مدارس جزو مطالبات عمومی جامعه است گفت: یکی از سیاست های محوری در آموزش و پرورش تمرکز بر حوزه فعالیت های قرآنی می باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۰    
بندرعباس - خطیب نماز جمعه بندر خمیر گفت: برای گسترش فعالیت های قرآنی در جامعه نیازمند تقویت موسسات قرآنی و خانه های قرآنی در روستاها هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۲    
ره آورد کرونا در حوزه مدارس، آموزش غیرحضوری را به همراه داشته است و بیشتر فعالیت های آموزشی دانش آموزان در فضای مجازی در حال پیگیری است که در این زمینه 200 هزار دانش آموز قمی در فضایی متفاوت در مسابقات قرآنی مشارکت داشته اند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۷    
بحرالعلومی با اشاره به اینکه هنر بهترین ابزار برای معرفی فعالیت های قرآنی است، گفت: گروه تواشیح که در کانون های مساجد استان فعال هستند باید تقویت شوند تا با استفاده از این ابزار هنری بتوانند به بیان معارف قرآن کریم کمک کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- حافظ اهل سنت قرآن کریم بر توجه ویژه به فعالیت های قرآنی تاکید کرد و گفت: حفظ قرآن توکلم به خداوند را تقویت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- ره آورد کرونا در حوزه مدارس، آموزش غیرحضوری را به همراه داشته است و بیشتر فعالیت های آموزشی دانش آموزان در فضای مجازی در حال پیگیری است که در این زمینه 200 هزار دانش آموز قمی در فضایی متفاوت در مسابقات قرآنی مشارکت داشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی استان بوشهر از اجرای طرح هواخوری خدا خبر داد و گفت: فعالیت های قرآنی در زندان بوشهر گسترش یافت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۷    
مؤسسه منهاج القرآن پاکستان با برخورداری از ده ها شعبه در صد کشور جهان و پرورش قرآ ن پژوهان و انتشار صدها اثر در زمینه تفسیر و ترجمه قرآن به زبان های مختلف، یک نهاد موفق است که می تواند الگویی برای فعالان قرآنی ایران باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز فعالیت های قرآنی معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد کیش، گفت: هفتمین دوره مسابقات قرآن مناطق آزاد کشور در سه رشته تحقیق، ترتیل و حفظ کل در کیش برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۳    
اخوت با اشاره به فعالیت های قرآنی و فرهنگی کانون زهرای اطهر دهکویه گفت: برگزاری جلسات قرآنی، برپایی پویش نذر محله و تهیه بسته های بهداشتی و غذایی و توزیع آن بین مستمندان بخشی از فعالیت این کانون در ماه رمضان بوده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۶    
صدوقی سها گفت: این کتاب -تفسیر معاصرانه قرآن کریم- در اصلش و در ترجمه اش به فارسی کاری گروهی است و این اتفاق بسیار مبارکی است و اصلاً باید هم اینطور باشد؛ مخصوصا درباره قرآن کریم و کتاب هایی که به هر حال به نحوی در تلو قرآن کریم می افتند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۱    
در نشست قرآنیان منادیان نور و امید که با حضور جمعی از اساتید و پیشکسوتان قرآنی کشور برگزار شد، چالش های پیش روی فعالیت های قرآنی تشریح و در بخشی از آن بر نقش استراتژیک جامعه قرآنی تأکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۷    
آستان مقدس علوی اعلام کرد که در راستای حمایت از فعالیت های قرآنی و نشر فرهنگ قرآن، هیئتی از مرکز قرآن کریم آستان در آیین های ختم قرآن کریم حسینیه های نجف اشرف، حضور داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با تاکید بر اینکه مطالبه گری جمعی جامعه قرآنی باید تقویت شود، گفت: ضعف مطالبه گری باعث دیده نشدن کارها و فعالیت های قرآنی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۲    
اقتصاد ایران: بوشهر- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: فعالیت های قرآنی، به نسبت درآمدهای موقوفات قرآنی استان بوشهر گسترش می یابند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آستان مقدس امام حسین(ع) مجموعه فعالیت های قرآنی را در ماه مبارک رمضان در اندونزی برگزار می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شهلا امینی گفت: تاکنون دو هزار و 500 قرآن آموز سنندجی در برنامه و فعالیت های قرآنی و آموزشی موسسه دارالاشراق شهرستان سنندج بهره مند شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بسیج و تبلیغات در شهرستان شوش ، برای توسعه همکاری های مشترک در تمام زمینه های قرآنی ، تفاهم نامه امضا کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۱    
حجت الاسلام امیری با تاکید بر اینکه متاسفانه چهارمحال و بختیاری وضعیت قرآنی خوبی ندارد که نیازمند توجه بیشتر دستگاه های فرهنگی و قرآنی و عموم مردم است، گفت: سطح مسابقات قرآن کریم که ثمره فعالیت های قرآنی استان است از لحاظ کمی و کیفی پایین است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲    
شفقنا- تفاهم نامه همکاری میان مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی امضا شد. به گزارش شفقنا، این تفاهم نامه به منظور ارتقاء و افزایش تعاملات و همکاری های علمی فرهنگی، تبلیغی به ویژه فعالیت های قرآنی و ترویج فرهنگ وقف ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲    
فعالیت های قرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران بخش جرقویه در ماه رمضان از سوی رئیس این بنیاد تشریح شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۵    
بهرام مرادی گفت: به منظور جلوگیری شیوع ویروس کرونا و تداوم فعالیت های دینی و قرآنی کلاس های اخلاق و قرآن کریم در فضای باز و پارکها برگزار می شود.
لنگه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۵    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مسئول فعالیت های فرهنگی و قرآنی از شیخ منصور حسونی مدیر این مجموعه تجلیل کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام مهدی اخوان صباغ در آیین افتتاحیه اولین جشنواره قرآن و عترت خانواده مدیریت شهری و روستایی کشور گفت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر فعالیت های قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در استان به صورت الکترونیکی خبر داد و گفت: این دوره از آزمون پنج هزار نفر شرکت کننده دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: طبق ارزیابی انجام شده، روستای اژدهاتو از زنجان به عنوان روستای اول، روستای توزلو از شهرستان خدابنده روستای دوم و روستای دیزج آباد زنجان به عنوان روستای سوم در فعالیت های قرآنی انتخاب شد.
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با بیان اینکه فعالیت های قرآنی در مساجد هم به آبادانی معنوی خانه های خدا و هم مهجوریت زدایی از کتاب الله کمک می کند، گفت: هنر اصلی مجموعه تفسیر همراه غلبه رویکرد عمومی و ابتکار در پردازش آیات است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در پنجاه و دومین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی، بر تهیه یک پلتفرم قرآنی برای اجرای تمام فعالیت های قرآنی در فضای مجازی بر اساس آن، تأکید شد، موضوعی که رئیس بالاترین نهاد تصمیم ساز قرآنی آن را یک تصمیم تاریخی خواند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با بیان اینکه فعالیت های قرآنی در مساجد هم به آبادانی معنوی خانه های خدا و هم مهجوریت زدایی از کتاب الله کمک می کند، گفت: هنر اصلی مجموعه تفسیر همراه غلبه رویکرد عمومی و ابتکار در پردازش آیات است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه سند چشم انداز توسعه فعالیت های قرآنی، نقشه راه توسعه فعالیت های قرآنی در این استان است گفت: برای عملیاتی شدن این سند کارگروهی با مشارکت دستگاههای مرتبط تشکیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هرچند امسال شیوع کرونا مانع حضور قرآن دوستان در محافل و جلسات قرآنی شده، اما فعالیت های قرآنی در بستر فضای مجازی همچنان پر رونق است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان تبلیغات اسلامی با تصویب اعضای شورای توسعه فرهنگ قرآنی مأمور تهیه یک پلتفرم برای اجرای فعالیت های قرآنی در فضای مجازی شد.
استانداری سمنان، ارائه برنامه قرآنی و تدوین سند چشم انداز برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان را یک حُسن دانست و از تدبیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در تدوین این سند قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۵    
در جلسه امروز شورای توسعه فرهنگ قرآنی، علاوه بر تصویب عضویت وزارت بهداشت و ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در کمیسیون تبلیغی و ترویجی، به سازمان تبلیغات اسلامی نیز مأموریت داده شد تا یک پلتفرم برای ارائه فعالیت های قرآنی در فضای مجازی در سطح ملی و بین المللی را راه اندازی کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه سند چشم انداز فعالیت های قرآنی استان تدوین شده است، گفت: اجرای درست این سند می تواند آثار و برکات خوبی داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با حضور در روستای فرهنگی و دوستدار کتاب ارکان بجنورد و بازدید از فعالیت های قرآنی اهالی مسجد این روستا، از فعالان قرآنی و بانیان خیر آن در راستای توسعه ارزش های قرآن قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سمنان بر اجرای سند چشم انداز فعالیت های قرآنی این استان به صورت کامل و جامع تأکید کرد و گفت: این سند حاوی برنامه های راهبردی بسیار اثرگذار است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از رونمایی سند چشم انداز توسعه فعالیت های قرآنی استان سمنان روز یکشنبه در نشست مشترک شورای فرهنگ عمومی و شورای هماهنگی گسترش فعالیت های قرآنی استان به ریاست استاندار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: همانگونه که در زمینه های بهداشت و مدرسه سازی نیاز به کمک خیران وجود دارد، روحانیان از ظرفیت خیران استان در راستای ترویج و تبیین مفاهیم و توسعه فعالیت های قرآنی نیز بهره بگیرند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۶    
قاری بین المللی گفت: خانه قرآنیان و کتابخانه تخصصی آن، باقیات صالحاتی است که ضمن ارتقای سطح فعالیت های قرآنی کشور، می تواند محلی برای رسیدگی به مشکلات و دغدغه های جامعه قرآنی باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۵    
رکنا: زارع با اشاره به نقش کانون های مساجد و موسسات قرآن و عترت برای گسترش فعالیت های قرآنی در روستاهای مازندران،گفت: روستاهای کوشکه سرا، اسلام ده، قراخیل، خرماکلا، خطیرکلا، چمازکتی، اطرب و تلیکران به عنوان کاندیدای روستای قرآنی ایران معرفی شدند.
روستاهای کوشکه سرا، اسلام ده، قراخیل، خرماکلا، خطیرکلا، چمازکتی، اطرب و تلیکران مازندران ، به عنوان کاندیدای روستای قرآنی ایران معرفی شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
زارع با اشاره به نقش کانون های مساجد و موسسات قرآن و عترت برای گسترش فعالیت های قرآنی در روستاهای مازندران،گفت: روستاهای کوشکه سرا، اسلام ده، قراخیل، خرماکلا، خطیرکلا، چمازکتی، اطرب و تلیکران به عنوان کاندیدای روستای قرآنی ایران معرفی شدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۰    
مدیرکل بنیاد استان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و ماه نزول قرآن بنیاد استان برنامه های متنوعی در راستای فعالیت های قرآنی برنامه ریزی و در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: همکاری دستگاه های مختلف و ایجاد زمینه برای فعالیت های قرآنی و تلاش بیشتر فعالان این عرصه در جهت افزایش فعالیت ها و حضور پر رنگ تر در سطح جامعه ضروری است.