پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۱۳May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فعالیت های قرآنی»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس بر ضرورت توجه به اثرگذاری فعالیت های قرآنی تأکید کرد و در این زمینه پیشنهاد تا از ظرفیت دانشگاه ها استفاده شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امور بانوان کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور بر ضرورت توجه به اثربخشی فعالیت های قرآنی تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از برگزاری یک دوره آموزشی تربیت مربی صوت و لحن از امروز، 9 خرداد در مرکز دارالقرآن عبدالقادر گیلانی سنندج خبر داد و گفت: این دوره آموزشی به همت شورای توسعه فعالیت های قرآنی استان برگزار می شود.
بقاع نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
الجزایر در سال های اخیر شاهد گسترش چشمگیر فعالیت های قرآنی در این کشور از جمله افزایش محافل قرآنی و آموزش قاریان قرآن بوده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۵    
حاج آقای رئیسی جایگاه ویژه ای برای قاری و تلاوت قرآن قائل بودند. در دوران تولیت ایشان، آمار قرآن آموزان به لحاظ کمی سه برابر شد. از لحاظ بودجه قرآنی دغدغه نداشتیم چون با عنایت ایشان بودجه های خوبی برای قرآن و فعالیت های قرآنی تأمین می شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بیجار-رییس اداره تبلیغات اسلامی بیجار با اشاره به رشد و گسترش فعالیت های قرآنی گفت: ترویج باورهای دینی و ارزش های اسلامی در اولویت برنامه های اداره تبلیغات اسلامی بیجار قرار گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۵    
تجربه تاریخ نشان می دهد مردم بی خود و بی جهت قلبشان برای کسی نمی تپد و از فقدان شخصی، بی جهت دردمند و آزرده خاطر و شکسته دل نمی شوند، بلکه دلایل بسیاری باید باشد تا قلب آنها از نبود فردی آن قدر به درد بیاید که خویشتن داری از دست بدهند، به خیابان ها بیایند، بر سر وسینه بزنند و سیاه پوش شوند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۷    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان جنوبی با بیان اینکه همه مسئولان در مسیر خدمت به مردم باید مشی آیت الله رئیسی را الگو قرار دهند، گفت: شهید جمهور با اخلاص و تلاش فراوان در خدمت مستضعفان و محرومان جامعه بود ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به تشویق رئیس جمهوری برای اجرای برنامه های قرآنی گفت: ما در مسابقات سراسری و بین المللی قرآن کریم طی سه دوره توفیق داشتیم از صحبت های آقای رئیسی استفاده و بیانات ایشان در این سه دوره را جمع آوری کنیم، می توان نگاه های قرآنی ایشان را دسته بندی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در دولت الله رئیسی کارهای ویژه ای در حوزه قرآن و نماز انجام شده گفت : رضایت و خرسندی مقام معظم رهبری از فعالیت های قرآنی انجام شده و حمایت بی چون و چرای رئیس جمهور از فعالیت های قرآنی نشان از رشد چمگیر فعالیت های قرآنی در این دولت بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
علاوه بر اهتمام شهید رئیسی در مسوولیت های مختلف به مسائل قرآنی و دینی حضور ایشان در جایگاه تولیت آستان قدس و ریاست جمهوری باعث شده بود که در دوران مدیریت ایشان، به قرآن کریم توجهی ویژه شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان جنوبی با بیان اینکه همه مسئولان در مسیر خدمت به مردم باید مشی آیت الله رئیسی را الگو قرار دهند، گفت: شهید جمهور با اخلاص و تلاش فراوان در خدمت مستضعفان و محرومان جامعه بود ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری گفت: با در کنار هم گذاشتن بُرش های مختلف از رفتارهای عملیاتی رئیس جمهور شهید در حوزه فعالیت های قرآنی متوجه خواهیم شد که آیت الله رئیسی در کنار برخورداری از اندیشه زیست قرآنی که محور رفتارها و تصمیماتش قرار داشت ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۶:۴۰    
دبیر جامعه قرآنی عصر چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه فعالان قرآنی باید تداوم بخش اندیشه جهادی و مؤمنانه شهید آیت الله رئیسی باشند، گفت: ما همسنگران اگر بخواهیم این مسیر جهادی را که مورد تأکید و تأیید مقام معظم رهبری است، در حوزه فعالیت های قرآنی طی کنیم نباید ایستایی داشته باشیم.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۲    
سرابی گفت: آیت الله رئیسی با حضور در جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی، حمایت بی کم و کاست و بدون خلل دولت از فعالیت های قرآنی را اعلام کردند؛ در واقع این شهید بزرگوار نگاه بسیار دلسوزانه و حمایت گرانه ای نسبت به حوزه قرآن و فعالیت های آن داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و تربیتی زندان های کشور گفت: امسال فعالیت های قرآنی و محافل قرآنی در زندان های سراسر کشور به صورت گسترده تر برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به سالروز بازگشت غرورآفرین ناوگروه 86، گفت: با اعتلای فرهنگ قرآنی بهتر می توانیم فرهنگ اسلامی و ایرانی را به جهانیان نشان دهیم ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری کنگره ملی ابن حسام خوسفی، حماسه سرای آیینی طی 28 آبان ماه خبرداد و گفت: تربیت 313 حافظ قرآن، 13 قاری نوجوان و برگزاری کارگاه های توانمندسازی و 50 کرسی تلاوت قرآن از چشم اندازهای طرح قرارگاه شهید آوینی در استان است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی عصر روز (شنبه، 29 اردیبهشت) در آئین اختتامیه و تجلیل از خادمان و مبلغین، منتخبین سطح پایگاه های و مناطق نداجا که در سالن شیخ صدوق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار شد با اشاره به فعالیت های قرآنی ارتش، نیروی دریایی را نیرویی پیشرو در فعالیت های قرآنی دانست.
استانداری مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مازندران، گفت: توجه به مبانی و مفاهیم قرآن در همه ابعاد زندگی ما باید جدی گرفته شود و در محیط های اداری و محل کار نیز که بخش قابل توجهی از زندگی افراد در آن ها می گذرد لازم است فعالیت های مستمر و منظم قرآنی انجام شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۷    
استاندار مازندران با تأکید بر اینکه مسئولان حوزه فرهنگ و قرآن باعزم جدی وارد عرصه قرآنی شوند، افزود: این استان در فعالیت های قرآنی رتبه اول کشور را دارا است.
حمیدرضا قانعی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، سیدعبدالرسول موسوی نژادیان معاون هنری و صمد سلیمانی مسئول امور شهرستان های اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و جمعی دیگر از فعالان فرهنگی گراش ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۷    
به گزارش خبرنگار معارف ایران اکونومیست ، شبیر فیروزیان پنجشنبه 27 اردیبهشت با انتشار مطلبی در شبکه های اجتماعی، اولویت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به شرح زیر اعلام کرد: - نگاه حداکثری و غیرسکولار به قرآن - تحقق عدالت فرهنگی در فعالیت های قرآنی ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۰:۵۷    
رئیس شورای فرهنگی، اجتماعی خانواده و زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به جایگاه پرداختن به فعالیت های قرآنی در عرصه سیاست گذاری های کلان حوزه خانواده و زنان گفت: آن چیزی که نیازمند پیگیری و توجه ویژه در این عرصه است، تبدیل سیاست ها و پیوند زدن آنها به ساحت میدان، عمل و تحقق است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۰    
شورای توسعه فعالیت های قرآنی شهرستان میاندورود امروز با حضور آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران برگزار شد.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۴    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین مسابقه کتابخوانی قرآنی واژه های آسمانی با قدردانی از شرکت کنندگان این مسابقه، فعالیت های قرآنی و تلاش در خصوص ارتقای معرفت قرآنی را امری ارزشمند عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با اشاره به اینکه فعالیت های قرآنی بیشتر توسط خیرین پیش رفته است گفت: این بخش برای تقویت و ترویج نیازمند حمایت افراد و نهادهای مرتبط است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی در جلسه مجمع مشورتی شورای هماهنگی فعالیت های قرآن و عترت دانشگاه ها که به میزبانی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور (جهاددانشگاهی) برگزار شد، بر حذف موازی کاری در اجرای فعالیت های قرآنی دانشگاه ها از سویی و بر برنامه ریزی آموزشی برای تربیت قرآنی از سنین کودکی از دیگر سو تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از مفاخر قرآنی استان قم با حضور آیت الله سیدمحمد سعیدی، تولیت حرم بانوی کرامت به همت خبرگزاری ایکنا و جهاددانشگاهی شعبه قم، با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و صندوق پژوهش و فناوری کریمه استان قم برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۱:۵۵    
تبریز(پانا)- مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز از گسترش فعالیت های قرآنی در استان از سال آتی با اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز فعالیت های قرآنی جهاددانشگاهی خراسان رضوی با اشاره به اینکه توسط این مرکز و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد نشست مسئله شناسی الگوی سوم از منظر فقه برگزار شد، گفت: مخاطبین این نشست پژوهشگران و اساتید دانشگاه و اساتید حوزه زن در اسلام بودند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۳:۴۱    
مدیر نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری دادگستری استان تهران در دومین نشست اندیشه ورزی قرآنی به تبیین امتیاز فعالیت های قرآنی و فرهنگی در نظام ارزشیابی کارکنان اداری پرداخت.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: دیگر زیر مجموعه سازمان تبلیغات، ستاد اقامه نماز است؛ این ستاد 98 میلیارد تومان بودجه عمومی دارد و 200 میلیارد تومان نیز بودجه اختصاصی. گسترش فرهنگ اقامه نماز محل هزینه کرد این 200 میلیارد تومان پیش بینی شده است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۰    
مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان با بیان حمایت همه جانبه از فعالیت های دانشجویی قرآنی گفت: فعالیت ها اگر 10 برابر وضع موجود باشد، باز هم کافی نیست.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یک مربی و استاد قرآن کریم با بیان اینکه معلم قرآن با رفتار و عملش می تواند قرآن آموزان را عاشق به فعالیت های قرآنی کند، گفت: رفتار و گفتار پسندیده معلم پرورش دهنده دانش آموزان است و عشق به قرآن را به آنان منتقل می کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یک معلم قرآن کریم با بیان اینکه رفتار و گفتار پسندیده معلم پرورش دهنده دانش آموزان است و عشق به قرآن را به آنان منتقل می کند، گفت: حضور قرآن آموزان در کلاس های آموزشی مناطق محروم که دل های مملو از عشق به قرآن دارند شیرین ترین خاطرات دوران تدریس را برایم رقم می زند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار فتح الهی گفت: دارالقرآن های آموزش و پرورش هسته اصلی ترویج فعالیت های قرآنی در بین دانش آموزان هستند، بنابراین انتظار ما از این مراکز قرآنی برنامه ریزی بهتر برای جذب بیشتر دانش آموزان به این فضا های تربیتی است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس هادی قاسمی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در نشست خبری جشنواره قرآن و عترت حیات با شعار حس یک انتخاب تازه که امروز یکشنبه شانزدهم اردیبهشت ماه در لانه جاسوسی برگزار شد ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۶:۴۲    
دبیر جامعه قرآنی عصر چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه در حوزه فعالیت های قرآنی نیازمند کارهای جهادی و مؤمنانه هستیم، گفت: باید نیروهای فعال در این عرصه فارغ از حمایت یا عدم حمایت دولتی شبانه روز کار کنند و پیوسته دغدغه قرآن را داشته باشند و مبنای چشم انداز کارهایشان این باشد که چکار کنند تا انس ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۲    
منتخب مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در انتخابات مجلس شورای اسلامی بر حمایت از فعالیت های قرآنی خوزستان تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۶    
منتخب مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در انتخابات مجلس شورای اسلامی بر حمایت از فعالیت های قرآنی خوزستان تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۳    
احمد شایسته گفت: دارالقرآن های آموزش و پرورش پرچم دار فعالیت های قرآنی هستند، بنابراین انتظار ما از این مراکز قرآنی برنامه ریزی بهتر برای جذب بیشتر دانش آموزان به این فضا های تربیتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۰    
نماینده ولی فقیه در استان گفت: توسعه جلسات قرآنی در استان از مهمترین ضروریات و برنامه های هر مسئولی است و باید در این خصوص اهتمام ویژه ای صورت گیرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر کاظمی ، چهره قرآنی و مدیر آموزشگاه استعدادهای درخشان شهید رمضانخانی که متولد 1361 در یزد است، فعالیت های قرآنی و حضور در آموزش و پرورش را به صورت اتفاقی آغاز می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر مرکز فعالیت های قرآنی جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: غلامعباس سرشور خراسانی توانست در ابتکاری جالب همزمان با آموزش الفبا به دانش آموزان کلاس اول، خواندن قرآن را نیز آموزش دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مازندران گفت: در حوزه قرآنی رتبه یک فعالیت های قرآنی ماه مبارک رمضان را در سطح کشور کسب کردیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۲۵    
رئیس کمیسیون زنان و خانواده شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه حمایت از محافل قرآنی از سال گذشته و با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری قم در دستور کار قرار گرفت، گفت: با توجه به اهمیت انس با قرآن، در نظر داریم بودجه ای برای حمایت از این محافل تصویب کنیم، زیرا با تمرکز بر مباحث قرآنی ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۸    
برنامه افق رادیو قرآن با موضوع نوآوری در فعالیت های قرآنی به روی امواج این شبکه رادیویی رفت و در بخشی از آن از فعالیت 14 مؤسسه قرآنی دانش بنیان در سراسر کشور و نیز استقرار کارگروه نورآوری قرآنی در معاونت علمی ریاست جمهوری خبر داده شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۲    
صفاری سامانی نقش کانون های مساجد در توسعه فرهنگ قرآنی را موثر دانست گفت: حضور نوجوانان و جوانان در مساجد یکی از عوامل توسعه فعالیت های قرآنی در جامعه است.