جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۴۰Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد شهید»

ایثار   ۵۰ دقیقه پیش    
پدر شهید والامقام کیومرث میرزاوندی به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان و فرماندار چگنی با حضور پای صندوق رای، از خانواده معظم شهدا و عموم مردم برای مشارکت در انتخابات دعوت کرد.
ایثار   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با حضور پای صندوق های رای، رای خود را به صندوق انداخت.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان گفت: انتخابات به عنوان مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی است که مردم با حضور هوشمندانه و انتخاب آگاهانه خود همواره ابهت، عزت، عظمت و اقتدار میهن اسلامی را به رخ جهانیان کشیده اند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به حضور چشمگیر مردم در حوزه انتخابیه سیار مستقر در گلزار شهدا گفت: مردم،خانواده شهدا و...با حضور خودنشان دادند که پای نظام و خون شهدا ایستاده اند.
حیات   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رای خود را به صندوق انداخت. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در حوزه رای گیری دبیرستان طهماسبی رای خود را به صندوق انداخت. انتهای پیام/ حیات
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به همراه خانواده های معظم شهدا در پای صندوق های رای حاضر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره عدم وجود داروهای جانبازان نکاتی را بیان کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۰:۴۲    
در آستانه گرامیداشت روز شهید جلسه شورای مدیران و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۷    
محمدرضا داوطلب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان،خانواده شهدا و ایثارگران استان را به حضور حداکثری و پرشورتر پای صندوق های رای در روز 11 اسفند دعوت کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۸    
دومین همایش ملی حقوق شهروندی با تاکید بر حق آموزش خانواده های معظم شاهد و ایثارگر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۶    
حجت الاسلام هبت اله هاشمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و کارکنان بنیاد شهید از عموم مردم ولایی لرستان برای حضور پرشور پای صندوق های رای و مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۴۸    
مدیر کل بنیاد شهید امور ایثارگران استان قم طی پیامی از امت حزب الله خصوصا خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای حضور در پای صندوق های رای و خلق حماسه دیگر دعوت کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از تمهیدات لازم جهت اختصاص صندوق های رأی سیار برای جانبازان قطع نخاع، ناتوان و زمین گیر و والدین معزز شهدا با شرایط خاص خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۲    
برگزاری مراسم افتتاحیه فوتبال، جام سرداران و شهدای روستای خوشمکان شهرستان دشتستان، با حضور غلامپور، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۸    
حجت الاسلام هبت الله هاشمی و سرهنگ پاسدار محسن رشیدی با صدور بیانیه ای مشترک از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات 11 اسفند ماه دعوت کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۵    
احمد لطفی فرماندار شهرستان تنگستان، به همراه حجت الاسلام پهلو زاده، امام جمعه شهر اهرم و صدریان آزاد، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضور در منزل سید غلامحسین موسوی زاده، از ایشان تجلیل کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۳    
برنامه های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر برای 22 اسفند روز شهید اعلام شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۵    
اسفدیار مشاور معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، در همایش حقوق شهروندی ایثارگران در استان بوشهر گفت: هدف ما شناساندن حقوق حقه ی ایثارگران به ایشان و پیشگیری از بروز مشکل برای جامعه ی هدف است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در رزمایش سراسری دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند حضور، مشارکت و همراهی جامعه ایثارگری به عنوان سرمایه بی بدیل اجتماعی هستیم.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در رزمایش سراسری دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 15 هزار دیدار با مشارکت دستگاه ها انجام شده که سهم دستگاه ها پنج هزار و 600 دیدار بوده و مابقی دیدارها توسط معتمدین معین ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۰    
همایش حقوق شهروندی و ایثار به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان با حضور جامعه ایثارگری استان، مسئولان و مهمانانی از دیگر استان ها در سنندج برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مراجعات و پاسخگویی ایثارگران گفت: میز خدمت به مناسبت هفته بزرگداشت شهدا از تاریخ 15 تا 22 اسفندماه در تمامی ادارات کل بنیاد شهید استان ها با حضور مدیران کل استان ها و معاونین آنها و در شهرستان ها با حضور روسای بنیاد شهید شهرستان ها و معاونین آنها در بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین در ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- "حاج حسین خسروخاور" جانباز 70 درصد شهرستان میبد، مردم استان یزد را برای حضور در عرصه تعیین سرنوشت در 11 اسفندماه دعوت کرد، ضمن قدردانی از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران میبد ، بشنوید دعوت این جانباز سرافراز را برای حضور.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۳    
کرج - ایرنا - معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به تفکر والای الهی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت : صیانت از راه معنوی امام راحل (ره) و شهدا رمز موفقیت ایران اسلامی در تمام عرصه ها است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: فردا البرز جلوه ای از اتحاد و انسجام اقوام مختلف خواهد شد و ایران کوچک را به نماد وحدت ملی تبدیل می کنیم. مجتبی عبداللهی در مراسم طرح سپاس رزمایش دیدار مدیران دستگاه های اجرایی با خانواده شهدا و ایثارگران که روز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 در سالن جلسات بنیاد ...
رو تیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری روتیتر به نقل از ایرنا مجتبی عبداللهی روز پنجشنبه در آیین آغازین رزمایش سراسری دیدار مدیران دستگاه های اجرایی استان البرز با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران البرزی که در سالن آمفی تئاتر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یادواره شهید والا مقام "حسن طهرانی مقدم" در راستای تجلیل از نخبگان برگزیده علمی، هنری و رویداد استارتاپی شاهد و ایثارگر سراسر کشور با عنوان جشنواره شهید پیشرفت با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین کشوری در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: از 16 تا 22 اسفندماه به مناسبت روز شهید و با هماهنگی و همکاری مرکز وکلای قوه قضائیه استان 30 میز خدمت در سطح استان برگزار خواهد شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۳    
پرونده خاص 16 ایثارگر در جلسه کمیسیون امور خاص بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بررسی شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در پیامی ضمن دعوت از عموم مردم برای ای حضور در پای صندوق های رای تاکید کرد: در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب از اقشار مختلف مردم به ویژه جامعه معظم ایثارگری دعوت می نمایم با حضور گسترده خود در پای صندوقهای رای بلوغ سیاسی خود را به رخ جهانیان کشیده و ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ دعوت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم به حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات حماسی و سرنوشت ساز یازدهم اسفندماه که اعلام وفاداری به خونهای پاک شهدا و مشتی بر دهان استکبار است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با صدور پیامی، ملت شهیدپرور، انقلابی و ولایت مدار را برای مشارکت حداکثری و انتخابی آگاهانه و پرشور در انتخابات یازدهم اسفند ماه دعوت کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۸    
در پی انتصاب رئیس کل جدید دادگستری استان ،مدیر کل بنیاد شهید استان به همراه مشاور استاندار در امور ایثارگران با حضور در دادگستری استان با آقای محمدی مهر دیدار کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از همسر شهید والامقام میرابراهیم میرکاظم پور سعدآبادی در تبریز عیادت کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست جانبازان بصیر از تشکل خانه نور با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۳    
فرمانده فراجای شهرستان به همراه مدیر کل بنیاد شهید استان با خانواده شهیدان حمید رضا نجفی و محمد مهدی درخشان دیدار کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت:دستگاه های اجرایی ضمن ایجاد بسترهای تکریم خانواده شهدا و جانبازان، همت کنند تا حداقل های قوانین حوزه ایثارگری را محقق شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۴۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده دبیر اقامه نماز بنیاد شهید تهران با حجت الاسلام و المسلمین بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان، در تاریخ نهم اسفند ماه در دفتر استان برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دیدار اسفندیار مشاور معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عرب اسماعیلی رئیس دفتر معاون حقوقی، پور قنبری و خادمی، امرحقوقی بنیاد شهید استان بوشهر و حیدری رییس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان بوشهر با مادر شهید والامقام سیدمحسن هاشمی
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۶:۳۸    
برگزاری همایش حقوق شهروندی در استان بوشهر با حضور اسفندیار مشاور معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عرب اسماعیلی مسئول دفتر معاون حقوق، مدیرکل بنیادشهید استان بوشهر مدیران کل و معاونین حقوقی ادارات کل
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۵    
جلسه ستاد اجرائی شاهد استان با حضور مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، آموزش و پرورش استان، معاونان و کارشناسان ستاد شاهد با هدف هم اندیشی در جهت برپایی هرچه باشکوهتر برنامه های بزرگداشت روز شهید برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۶    
مدیرکل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:حقوق ایثارگران در حوزه شهروندی و قوانین مربوط به قانون جامع ایثارگران، نیازمند اهتمام ویژه است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۴    
آرش دائمی رئیس بنیاد شهید وایثارگران شهرستان هامون در پیامی ویدیوئی مردم را به شرکت در انتخابات پرشور 11 اسفند ماه 1402 فراخواند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۱    
عباس برزگر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، ملت همیشه در صحنه، انقلابی و ولایت مدار زنجان به ویژه خانواده های معزز شاهد و ایثارگر به حضور باشکوه و گسترده در انتخابات 11 اسفند دعوت کرد.
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه هکری بختک که پیش از این وبسایت بنیاد شهید را هک کرده بود، این بار به سایت بنیاد مستضعفان حمله کرد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
یک گروه سایبری مدعی شد که سایت و اسناد بنیاد مستضعفان را هک کرده است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۱    
به گزارش ایثار، روز چهارشنبه، 9 اسفند ماه، اسفندیار مشاور معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، عرب اسماعیلی، مسیول دفتر معاون حقوقی و مسئولین حقوقی بنیاد شهید استان بوشهر با حضور در گلزار مطهر بهشت صادق بوشهر به شهدای والامقام شهر بوشهر ادای احرام کردند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه (9 اسفند 1402) هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت ...