چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۳۹Oct 2020 21

جدیدترین‌های «بنیاد شهید»

جلسه شورای مسکن با حضور فرماندار شهرستان رباط کریم و مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران تهران بزرگ ویژه مسکن ایثارگران در شهرستان رباط کریم برگزار گردید.
کیهان   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر بهبود وضعیت معیشت خانواده شهدا و ایثارگران گفت: هم اکنون سه هزار فرزند شهید بیکار در استان داریم. محمدمهدی شهریاری ادامه داد: براساس تفاهم نامه مابین استانداری و بنیاد شهید 1500 واحد مسکونی و 2300 شغل ایجاد خواهد شد. ...
بسیج پرس   ۹ ساعت پیش    
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی با خانواده شهیدان علی اکبر و علی اصغر صارم سیستانی، نورعلی شوشتری، رجبعلی محمدزاده و جانباز 70 درصد خلیلی دیدار کرد. ...
منجیل خبر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ارسلان زارع روز سه شنبه در جلسه امضای تفاهم نامه تامین زمین، ساخت مسکن ، ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران استان با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: دوران دفاع مقدس و ایستادگی و مقاومت جوانان این مرز و بوم در میدان رزم از جمله گیلان فرهنگ جهاد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۱    
رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از امضای تفاهم نامه با استانداری گیلان مبنی بر ساخت مسکن و ایجاد اشتغال برای خانواده ایثارگران استان خبر داد.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۴    
تفاهم نامه تأمین زمین برای یکهزار و 500 واحد مسکونی و دوهزار شغل برای جامعه ایثارگری و تفاهم نامه ساماندهی گلزارهای شهدا در سفر معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان گیلان به امضا رسید. ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۹    
به گزارش خبر روز؛ به مناسبت سی ام مهرماه سالگرد وسیع ترین حمله موشکی دشمن بعثی به شهرستان مسجدسلیمان رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان بیانیه ای را صادر نمود که متن این بیانیه به شرح زیر است: بسمه تعالی ولاتحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون درعصرگاه 30 [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان از پرداخت معوقات مربوط به ماده 38 برای سال 91 به بعد به 2 هزار و 610 نفر از ایثارگران خبر داد و گفت: همچنین 54 میلیارد تومان بابت بیمه جامعه ایثارگری استان برای 803 نفر از ایثارگران دارای مشکل پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- معاون رییس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امسال 45 هزار قطعه زمین برای مسکن ایثارگران در کشور تامین شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه تأمین زمین جهت 1500 واحد مسکونی و 2000 شغل برای جامعه ایثارگری و تفاهم نامه ساماندهی گلزارهای شهدا در سفر معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان گیلان به امضا رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با اشاره به نقش مهم مادران شهدا در تربیت فرزندان و صبر و استقامتشان گفت: مادران شهدا ادامه دهندگان راه فرزندانشان هستند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، عبدالله مرتضوی در دیدار با حسین نوش آبادی نماینده مردم ورامین در مجلس که دیروز (دوشنبه) برگزار شد، با اشاره به افزایش سن والدین شهدا و ایثارگران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امور ورزشی و اردویی در استان ها تقویت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنیاد شهید گیلان، با اشاره به امضای دو تفاهم نامه با موضوع مسکن و اشتغال، گفت: ایجاد 2000 شغل برای فرزندان شاهد و ایثارگر در قالب این تفاهم نامه با تعداد شغل های ایجاد شده طی چهار سال گذشته برابری می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۱    
گروه استان ها- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد 2 شغل برای جامعه ایثارگری در گیلان خبر داد و گفت: در شرایط جنگ اقتصادی باید بتوانیم از مدیریت جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت بهره بگیریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز توجه به خلاقیت و ابتکار در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را ضروری دانست و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید بر مبنای نگرش های تخصصی و با اثرگذاری بیشتری تداوم یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی، گفت: مهمترین دغدغه این نهاد اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هفدهمین سفر استانی سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در بدو ورود به رشت به شهدای تازه آباد این شهر ادای احترام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳    
رشت- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ساخت هزار و 500 واحد مسکونی برای ایثارگران این استان خبر داد و گفت: این تعداد مسکن افزایش 100 درصدی در 16 سال اخیر داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور امروز با خانواده 2 شهید ، یک جانباز و یک ایثارگر در رشت دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تالش گفت: پیکر مطهر شهید فرمان پوریعقوب از اهالی بخش اسالم این شهرستان، پس از 35 سال از شهادت در مناطق عملیاتی شناسایی شده است و به زودی تشییع و خاکسپاری خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴    
رشت- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به اینکه این استان چهار درصد ایثارگران کشور را دارد، گفت: نگهداری از گلزارهای شهدای ساماندهی شده یکی از مهم ترین دغدغه ها است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در نشست تأمین مسکن ایثارگران گفت: هزار و 899 فقره وام مسکن ایثارگران جذب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۷    
رشت- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با پدر شهیدان ساغری و دو جانباز گیلانی به نام نژاد حسنی و توده دیدار کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با اشاره به اینکه طبق قانون باید همه فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد به استخدام دولت درآیند تا شاهد تحول جدی در جامعه ایثارگری باشیم، گفت: تفاهمنامه فراهم کردن زمینه اشتغال 2 هزار نفر از ایثارگران گیلان امضا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۵    
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به اتفاق هیئت همراه امروز(29 مهر) با خانواده شهدا و ایثارگران استان گیلان دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با تأکید بر لزوم گسترش فرهنگ شهادت در کشور گفت: دشمن سعی در تلاش برای از بین بردن فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه است لذا باید با برگزاری مراسمات یادواره شهدا فرهنگ شهادت و ایثار را در جامعه و در بین جوانان گسترش و رواج دهیم.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان بر پیگیری جدی امور مربوط به ایثارگران توسط بنیاد شهید تاکید کرد و گفت: واگذاری امور ایثارگران به دستگاه های دیگر ناپختگی است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار گیلان با سه خانواده شهید، جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس گیلان دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به وضعیت بیمه ای جامعه ایثارگری در کشور گفت: در چند سال گذشته بعضی از داروخانه و مراکز درمانی قرارداد خود را بیمه ایثارگری لغو کردند که خوشبختانه این مشکل با تلاش بنیاد شهید برطرف شدزیرا بنیاد شهید باید متولی جامعه ایثارگری باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دو تفاهمنامه در زمینه مسکن و اشتغال با سه موضوع برای جامعه ایثارگری گیلان امضا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از پرداخت مطالبات درمانی جامعه ایثارگری توسط بیمه دی تا 48 ساعت آینده خبر داد و گفت: در رابطه با مطالبات بیمه دی تمامی هزینه ها پرداخت و این بیمه مکلف است در مدت 48 ساعت مطالبات جامعه ایثارگری را پرداخت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به ساخت هزار و 500 مسکن ایثارگری در استان گیلان گفت: در حوزه تأمین اشتغال برای جامعه ایثارگری با مشکلاتی مواجه هستیم که بر همین اساس دو هزار شغل در استان گیلان ایجاد می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار گیلان با حضور در گلزار شهدای رشت، ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۹    
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار گیلان با حضور در گلزار شهدای رشت، ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۴    
آلبوم عکس مرتبط معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار گیلان با حضور در گلزار شهدای رشت، ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰    
خاطرات آیت الله هاشمی: یکی از بستگان در کرج فوت کرده بود که عفت برای تسلیت به آنجا رفت. شب آقای[محمدحسن] رحیمیان، [رییس بنیاد شهید ] و دو فرزندشان آمدند. بر سختگیری بیشتر در مورد مواد مخدر تأکید داشتند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۱    
گیل خبر/ طی حکمی از سوی مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور، دکتر رضا قنبرپور مقدم به سمت سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان منصوب شد. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دستورالعمل شهید خدمت تصویب و ابلاغ شد در جلسه دیروز کمیته ملی تعیین مصادیق شهدای مدافع سلامت با حضور وزیر بهداشت، معاونین رییس جمهور و روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان اداری و استخدامی ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، بمناسبت حلول ماه ربیع الاول و هفته تربیت بدنی و ورزش، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری بهمراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری و مدیر حوزه فرماندار با خانواده معظم ورزشکار شهید علیرضا سلمانی دیدار و گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیته ملی تعیین مصادیق شهدای مدافع سلامت صبح روز دوشنبه 28 مهر با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید وامورایثارگران خوزستان گفت:به منظورپیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، جانبازان استان که برای نخستین بار باید تعیین درصد شوند پرونده آنان به کمیسیون پزشکی بنیاد شهید مرکز ارسال و به صورت غیرحضوری تعیین درصد می شوند.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری از فوت حاجیه خانم فاطمه همتیان مادر شهید جاویدالاثر حمید عباسی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: تجلیل از پدران و مادران شهدا، زنده نگه داشتن یاد شهدا و حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور فردا(سه شنبه 29 مهر) به گیلان سفر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نوع رفتار و مواجهه با مشکلات درمان و بهداشت روانی جانبازان و همه عزیزان جامعه ایثارگری نباید بر اساس آزمون و خطا پیش برود و نیازمند فعالیت های علمی بیشتر برای جهت گیری های مناسب جهت تدوین دستورالعمل های علمی در این مسیر هستیم.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۷۸ سایت دیگر  
در جلسه امروز کمیته ملی تعیین مصادیق شهدای مدافع سلامت با حضور وزیر بهداشت، معاونین رییس جمهور و روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان اداری و استخدامی، دستورالعمل نهایی نحوه تشکیل و بررسی مدارک و مستندات شهید خدمت تصویب و توسط وزیر بهداشت به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران و جانبازان اردبیل با مدیرکل تامین اجتماعی این استان دیدار کرد.