چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۲:۰۵Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددکاری»

سازمان بهزیستی کشور   ۲۱ دقیقه پیش    
خانه امن بهزیستی پناهگاهی برای اسکان زنان و کودکان همراه آنان است تا کارشناسان مددکاری و روان شناسی با مداخلات تخصصی زمینه را برای پیشگیری از مشکلات روانی و اجتماعی این کودکان فراهم کنند.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران با اشاره به برنامه های این معاونت در راستای پیشگیری از خشونت در جامعه از مراقبت های ویژه از محکومان مرتکب سرقت های خشن پس از آزادی با هدف نظارت بر آن ها و ارائه حمایت های اجتماعی و مددکاری به آنان در سال 1402 خبرداد.
سرپرست بهزیستی استان زنجان اعلام کرد نزدیک به 18 هزار نفر از افراد دارای معلولیت از 66 مرکز غیردولتی روزانه، شبانه روزی، ویزیت در منزل و مرکز مراقبت در منزل و کلینیک مددکاری و موسسات مردم نهاد در حوزه معلولین و توانبخشی خدمات دریافت می کنند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۶    
در جلسه ای با حضور حمیدرضا دمیری معاون مددکاری و مشارکت های مردمی و جمعی از روسای ادارات ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با معاونین و مدیران بانک های سپه و ملی و شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شاغل در این دستگاهها بررسی و پیگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی استانداری تهران با اشاره به نارضایتی برخی شهروندان تهرانی از نحوه ارائه خدمات در بیمارستان های خصوصی گفت: به زودی میزهای ارتباط مردمی در بیمارستان های شهر و استان تهران مستقر خواهد شد.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مقصود از حجاب زن در اسلام این است که زنان بجز ظاهر معمول دست و صورت و اعضای بدن همچنین مواضع زینت و زیور خود را از دید مردان بیگانه بپوشانند تابدینوسیله به حفظ عفت و شرافت خود موفق شوند اداره مشاوره و مددکاری فاتب https://splus.ir/m_oshaver
ایثار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۲    
نشست مشترک معاونان فرهنگی و مددکاری و مشارکت های مردمی و رئیس اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران با مشاوران ایثارگر 15 دستگاه اجرایی استان قم به منظور پیگیری مسایل مربوط به ایثارگران و تسهیل در امر خدمت رسانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جان یامان، بازیگر معروفِ ترک مقیمِ ایتالیا توسط موسسه mede برنده ی جایزه ی مددکاری اجتماعی شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشاوره و مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور 120 نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر با همکاری دفتر برنامه ریزی امور ورزشی و اردویی در مجتمع فرهنگی ایثار کردان در 7 تا 10 آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۳    
این مقاله با موضوع بررسی جایگاه مددکاری اجتماعی در ایران و در زمره مجموعه یادداشت ها و مقالات ضرورت تصویب سازمان نظام مددکاری اجتماعی ایران قرار می گیرد و به عنوان یکی از مطالب کتاب پیش روی رسانه ایرانیان که با همین موضوع در دست اقدام می باشد لحاظ خواهد شد. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مددکاری اجتماعی در جنگ برای آسیب دیدگان جنگی یک سری از شرایط و راهبردهای خاص به خود را دارد که در این مقاله به آن پرداخته ایم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران، برای افراد دارای معلولیت و بیماری های خاص در مصوبه اخیر مجلس در مورد افزایش سن بازنشستگی و سنوات خدمات بیمه پردازان اظهار نگرانی کرد و گفت: معلولان و بیماران در مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی نادیده انگاشته شده اند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۲    
مهارتهای ارتباطی در مددکاری اجتماعی: در این مطلب مهارتهای اصلی و دانش خاصی که باعث به وجود آمدن یک رابطه حرفه ای موثر با مددجویان در مراکز مختلف می گردد را به تفصیل مورد بحث قرار می دهیم. مهارتهای ارتباطی در مددکاری اجتماعی مهارتهای ارتباطی در مددکاری اجتماعی ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۱    
همایش اموزش پزشکان پایش سلامت با رویکرد طب سالمندی روز چهارشنبه اول اذر ماه در سالن همایش های هتل ازادی همدان ، با حضور مدیرکل بنیاد شهیدو امورایثارگران استان همدان، معاون بهداشت و درمان و رئیس اداره بازرسی و رئیس اداره مددکاری با پزشکان پایش سلامت برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی، دوره آموزشی به روزرسانی طرح مداخلات مددکاری اجتماعی در مراقبت از خانواده های تحت پوشش در سه روز متوالی در مشهد برگزار شد ...
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۶    
در مددکاری اجتماعی ارزشها و ملاک های اخلاقی در قلب هرگونه اقدام و عملی قرار دارند، بنابراین آنها یک بُعد دیگری از منبع دانش هستند که حرفه مددکاری را شکل می دهند. نقش ارزشها و ملاک های اخلاقی در حرفه مددکاری اجتماعی نقش ارزشها و ملاک های اخلاقی در حرفه مددکاری اجتماعی ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۸    
به مناسبت هفته بسیج حیدری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوشهر و مسئول مددکاری شهر دیر، با حضور در منازل شهیدان، رمضان مسیگر در روستای تل سیاه و شهید خلیل فرخ در دیر با خانواده های ایشان دیدار کردند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۱:۰۹    
این مطلب درباره بکارگیری تفکر انعکاسی در مددکاری اجتماعی ، برگرفته از کتاب نقش تئوری در مددکاری اجتماعی می باشد. بکارگیری تفکر انعکاسی در مددکاری اجتماعی بکارگیری تفکر انعکاسی در مددکاری اجتماعی ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۰    
احمدی معاون مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر جهت بررسی مشکلات ایثارگران شهرستان عسلویه حضور یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کلانتری های کاشان نقش مهمی در حل و فصل پرونده های ارجاعی داشته اند. آمار نشان می دهد 79 درصد این پرونده ها در واحد های مشاوره به صلح و سازش ختم شد. فرمانده انتظامی کاشان گفت ...
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۸    
کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت به انضمام راهنمای تهیه کتاب به صورت آنلاین
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در نشست ملی جایگاه مددکاری اجتماعی در نظام مشاوره و سلامت دانشجویان که به همت انجمن علمی، دانشجویی مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد بر ضرورت به کارگیری مددکاران اجتماعی در کنار مشاوران و روان شناسان تاکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان البرز با اشاره به حمایت های دولت از جامعه معلولان کشور اعلام کرد: امسال 720 در این استان از هزینه پرستاری و مددکاری بهره مند شدند.
این مطلب، قسمت اول از سلسله مطالب “مکتب ساختار اجتماعی و مباحثه های اجتماعی” برگرفته از کتاب نقش تئوری در مددکاری اجتماعی می باشد. مکتب ساختار اجتماعی و مباحثه های مددکاری اجتماعی ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:فعالیت های بنیاد همراه با سند تحول دولت مردمی درحال پیشرفت است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از ایثارگران خادم در حرمین حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و امام راحل عصر امروز شنبه 27 آبان در تالار شیخ صدوق آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با حضور عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های تهران، محمود پاکدل معاون مددکاری و مشارکت های مردمی ...
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۷    
فرمانده انتظامی کاشان از آمار حدود 79 درصدی مصالحه پرونده های ارجاعی به دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری های این شهرستان در 8 ماهه سال جاری خبر داد.
این مطلب یک یادداشت علمی با موضوع مُدل نوین تفکر انتقادی در مددکاری اجتماعی می باشد که در ادامه خواهید خواند. مُدل نوین آموزش تفکر انتقادی در مددکاری اجتماعی نویسنده:سیده محبوبه غنائی، مددکار اجتماعی و کارشناسی ارشد مدیریت خدمات اجتماعی ورود تفکر انتقادی به حرفه مددکاری اجتماعی ...
دومین کتاب رسانه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان در سال 1402 ، کتاب مجموعه یادداشتها و مقالات جنبش رسانه ای ضرورت تصویب سازمان نظام مددکاری اجتماعی ایران می باشد که در سال 1395 به همت جمعی از مددکاران اجتماعی شاخص کشور اجرا شد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۲    
معاون مددکاری و مشارکتهای مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان: سبک زندگی شهداء باعث رشد و تعالی اخلاق اسلامی مردم می شود و در این راستا لازم است که وصیت نامه شهدا در جامعه بازگو شود.
یازدهمین قسمت از سلسله مطالب شورای نویسندگان مددکاری اجتماعی ایرانیان به معرفی یکی از نویسندگان جدید این رسانه اختصاص یافته است که در ادامه می خوانید. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مددکاری اجتماعی در بلایای طبیعی برای ارائه کمک به افراد آسیب دیده از یک فاجعه، بدون توجه به اندازه یا مقیاس رویداد، نقش مهمی بازی می کنند.
این مطلب قسمت دوم از سلسله مطالب نقش تئوری مددکاری اجتماعی می باشد. امید است مورد استفاده مخاطبین این رسانه واقع گردد. نقش تئوری در مددکاری اجتماعی فهرست عناوین این مطلب 1 نقش تئوری در مددکاری اجتماعی 2 برای درک هرچه بیشتر این مطلب به مسائل زیر توجه نمایید: 3 مکتب ساختار اجتماعی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مددکاری و آسیب های بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به حمایت از پایان نامه های پژوهشی گفت: 86 مرکز مشاوره و مددکاری و 90 دفتر مشاوره و مددکاری در بنیاد شهید کشور ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۰:۱۱    
ایسنا/لرستان معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مراکز آموزش عالی و پژوهشکده ها، بر انجام سبک زندگی ایرانی اسلامی و به ویژه زندگی شهدا کارهای تحقیقاتی انجام دهند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۱    
ششمین کتاب سال رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مجموعه 52 قسمتی تاب آوری است
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل بهزیستی خوزستان با بیان اینکه متقاضیان تاسیس کمپ های ترک اعتیاد ماده 15 باید روانپزشک، پزشک، کارشناس ارشد روانشناسی، پرستاری یا مددکاری باشند، گفت: یکی از مشکلات اساسی این است که متقاضیانی با این تحصیلات وجود ندارد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هدف اصلی برنامه های تشکل های شاهد و ایثارگر مطالبه گری از سایر دستگاه ها است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۶    
صبح روز بیست و چهارم آبان ماه؛ هفتمین جلسه نشست تخصصی "گزارش موردی" آسیب های اجتماعی مرتبط به بهزیستی با حضور آریا طوفانی معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان، ام البنین انساندوست کارشناس مسئول دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۴    
خرم آباد - ایرنا - معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توجه به فعالیت های پژوهشی در این نهاد اولویت دارد که در این راستا پژوهشکده مهندسی جانبازان راه اندازی شده است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بخشی از وصیت شهدا، اقامه نماز اول وقت، رعایت حجاب، تبعیت از ولایت فقیه، احترام ویژه نسبت به پدر و مادر، کمک و خدمت به مردم است و عمل به این وصیت ها سبب کاهش مشکلات می شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۳    
همایش ملی مسائل اجتماعی ایران (چالش ها، راهکارها) در لرستان، امروز(24آبان)، با حضور دکتر محمود پاکدل، معاون مددکاری و مشارکت های مردمی در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، استاندار و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان و دیگر مسئولان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
معاون مددکاری و مشارکت های مردمی در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور: بخشی از وصیت شهدا اقامه نماز اول وقت، رعایت حجاب، تبعیت از ولایت فقیه، احترام ویژه نسبت به پدر و مادر، دست گیری، کمک و خدمت به مردم بوده است و عمل به این وصیت ها سبب کاهش مشکلات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۰    
معاون مددکاری و آسیب های بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه ما در بنیاد شهید توجه ویژه ای به پژوهش داشتیم، گفت: در همین راستا پژوهشکده مهندسی جانبازان را راه اندازی کرده ایم، همچنین از پایان نامه های پژوهشی حمایت می کنیم.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۵    
معاون مددکاری و مشارکتهای مردمی در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور: مددکاران آموزش های لازم را می بینند و هدف این است بتوانندد به دیگران نیز اموزش بدهند و نقش خود را به خوبی انجام دهند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری با حضور جناب آقای دکتر محمود پاکدل، معاون مددکاری و مشارکتهای مردمی در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، حجت الاسلام والمسلمین دکتر هاشمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، معاونین ستادی و روسای بنیاد شهید شهرستان ها برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۵    
لیست اولویت های پژوهشی فرم خام پروپوزالهای پژوهشی توضیحات ضروری 1- فرزندان مستقل 2- توانمندسازی کودکان خیابانی 3- دسترس پذیری مبلمان شهری 4- لباس خدمت 5- مطالعات تطبیقی 6- افکار سنجی 7- پیمایش سالمندان 8- تعیین ارزش نسبی خدمات مددکاری 9- ابزار سنجش ...
برترین ها / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بعد از این ماجرا دو بار دیگر هم ازدواج کردم و آن ها را هم طلاق دادم اما اکنون برای بازگشت اولین همسرم به زندگی مشترک لحظه شماری می کنم چراکه ...