سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۲:۱۶Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددکاری»

نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی در حاشیه این مراسم که به صورت همزمان با گشایش 24 مرکز دیگر در سراسر کشور برگزار شد، گفت: این مرکز دارای سه بخش شامل سم زدایی، درمان اجتماع محور و خدمات مددکاری است. زهرا امینی افزود: افراد معتاد به مدت 2 هفته برای سم زدایی در این مرکز اقامت دارند که [...]
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۶    
بهزیستی شهر تهران در راستای برون سپاری فعالیت و ارائه خدمات خود، در نظر دارد اجرای فعالیت طرح تصمیم مداخله در خانواده بمنظور کاهش طلاق را در قالب فراخوان عمومی به بخش خصوصی اعم از مراکز مشاوره و کلنیک های مددکاری اجتماعی واگذار نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
جوان 32 ساله ای سفره غم هایش را در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری سناباد مشهد گشود.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۱:۲۰    
زیرشاخه های مددکاری اجتماعی: فعالیت در زمینه های مختلف گردآوری و ترجمه: جواد طلسچی یکتا؛ مددکار اجتماعی و دکتری مدیریت کسب و کار، مدیر تیم تخصصی مددکاری اجتماعی در انجمن ازدواج و خانواده کشور ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۹    
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: مراکز مثبت زندگی، یک برنامه ی راهبردی و دائمی است و در آینده تا حدود مقدورات قانونی، توسعه خواهند یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن علمی مددکاری ایران در خصوص اتفاق سیلی یک نماینده به یک سرباز، گفت: نماینده مجلس نماینده مردم و انتخاب شده آنهاست و باید رفتارش را با جایگاهش تطبیق دهد چرا که رفتار او مورد الگوی دیگران قرار می گیرد و نماینده ای که در جایگاه قانون گذاری برای ملت است باید به رفتار خود آگاه باشد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با بیان اینکه حوزه مددکاری موتور محرکه بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت: هدف و اولویت اصلی ما کسب رضایت مندی جامعه ایثارگری است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۹    
در نشستی با حضور مسئولین بنیاد کرمانشاه، برنامکه ها و اقدامات یکساله حوزه مددکاری ارزیابی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران یک روانشناس بالینی گفت: در طرح مثبت زندگی حجم کاری مددکاری با توجه خدمات الکترونیکی بسیار سنگین و فشرده بوده و مددکار را از رسالت اصلی خود دور می کند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۱۴    
شغل های مددکاری اجتماعی: مهارت ها و حرفه ها در زمینه های حیاتی گردآوری و ترجمه: جواد طلسچی یکتا؛ مددکار اجتماعی و دکتری مدیریت کسب و کار؛ مدیر تیم مددکاری اجتماعی در انجمن ازدواج و خانواده ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل زندانهای استان تهران در بازدید از ندامتگاه قزلحصار با اشاره به اهمیت توسعه فعالیت های مددکاری اجتماعی گفت: مددکاران مجرب این با تقویت روحیه و ارتقای انگیزه خدمت و تعهد جهادی به کمک مددجویان و خانواده های آنان می شتابند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سید حسن موسوی چلک روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اعتقاد ما در حوزه مددکاری اجتماعی این است که حوزه دیده بانی اجتماعی موضوعی مهم و جدی است و نباید از آن غفلت کرد. نتیجه دیده بانی اجتماعی باید به ما کمک کند به سمت توسعه و همبستگی اجتماعی حرکت کنیم. باید [...]
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۳    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، در این بازدیدها رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت و معاون اجتماعی وی نیز حضور داشتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ولی اله نصر مدیر کل بهزیستی استان اصفهان طی حکمی دکتر سمیه کریمی را به عنوان مشاور خود در امور مددکاری و روانشناسی حوزه مدیریت اداره کل بهزیستی استان اصفهان منصوب کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
آموزش و ترویج حقوق کودک، مشاوره و معاضدت حقوقی، مشاوره روانشناختی و مددکاری اجتماعی و مدیریت آسیب هایی که کودکان را تهدید می کند، از جمله مهمترین وظایف کلینیک های حقوق کودکان به شمار می آید. همچنین پیشگیری از وقوع جرم و حمایت همه جانبه از بزه دیدگی کودکان از دیگر اهداف مهم این مراکز تعریف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: مددکاری اجتماعی یکی از طرح های مهم سازمان بهزیستی برای کاهش مشکلات اجتماعی است که در بخش ها و جامعه هدف مختلف صورت می گیرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
خراسان: این که عده ای می گویند تنها راه رهایی معتادان کارتن خواب و آواره از منجلاب اعتیاد فقط مرگ است را باور ندارم چرا که اگر انسان در هر شرایطی به خود بیاید می تواند مسیر زندگی اش را تغییر دهد! مانند من که روزی کرم های ریز و درشت روی بدنم می لولیدند و ... ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ثبت و تدوین زبان اشاره ملی به زودی، گفت: 2400 مرکز مثبت زندگی در کشور راه اندازی می شود که با با راه اندازی این مراکز بالغ بر 10 هزار مددکار با تحصیلات مرتبط به ارائه خدمات مددکاری تخصصی خواهند پرداخت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان قم از آغاز فاز اول اجرای طرح مددکاری اسلامی با رویکرد کاهش طلاق در منطقه پردیسان قم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت استان همدان از وقف یک باب منزل مسکونی به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از بهره مندی 30 هزار خانوار تحت حمایت از معافیت حق انشعابات آب، برق، گاز و عوارض شهرداری در سال جاری خبر داد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، شیوع کرونا ویروس جدید عامل بیماری کووید-19 از دسامبر سال 2019 میلادی در ووهان چین چالش های زیادی در همه ابعاد مختلف برای کشورهای سراسر جهان به همراه داشته است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
برنامه ی پایش پروندهای اجتماعی به منظور ارتقاء و جهت دار کردن خدمات مددکاری و مشاوره ای و ساماندهی فعالیت های مددکاران در راستای توانمند سازی و حمایت خدمت گیرندگان اجرا می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۴    
مددکاران بنیاد استان قزوین دستورالعمل جدید مددکاری مبنی بر تشکیل همیار خانواده – امید را با هدف تحکیم بنیان خانواده بررسی کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سید محمد حسینی، افزود: ثبت نام بیماران کرونایی فاقد پوشش بیمه در بدو بستری در داخل بیمارستان و نیز درخواست صدور دفترچه به صورت غیرحضوری در سامانه ثبت نام بیمه شدگان و در محل دفاتر پیشخوان دولت طرف قرار داد و همچنین ازطریق تلفن همراه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسوول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از پانزدهمین مرحله کمک های مومنانه این مجموعه خبر داد و گفت: در همین راستا 400 بسته غذای گرم توزیع شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزش نحوه گزارش نویسی مددکاری و کار با سامانه با محوریت مراکز مثبت زندگی با همکاری بهزیستی شهرستان تنگستان و کلینیک مددکاری اجتماعی امید در شهرستان تنگستان برگزار شد
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۴    
پیشنهاد یک مددکار اجتماعی به مراکز نیکوکاری و خیریه ای نویسنده: دکتر هماصدری؛ مددکار اجتماعی و جامعه شناس عضو تیم تخصصی مددکاری اجتماعی در انجمن ازدواج و خانواده کشور ...
عطنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۴    
بزهکاری زنان موضوعی است که در سال های اخیر مغفول مانده است و بیشتر تحقیقات این حوزه به سال های قبل دهه 90 مربوط می شود. علاوه براین موضوعات مورد بررسی در زمینه بزهکاری زنان معمولا بیشتر در زمینه عوامل خانوادگی بوده است و به عوامل دیگر مثل ساختارهای جامعه کمتر توجه شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع 130 بسته غذایی و معیشتی در میان مددجویان این مجموعه همزمان با سالروز شب شهادت حضرت فاطمه (س) خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۷    
آموزش مجازی که به همت اداره مددکاری مرکز مشاوره اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان آذربایجان غربی برگزار می شود این قسمت به سخنرانی دکتر بیرامی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی و رفتارهای پرخطر در اعیاد می پردازد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۶    
دومین جلسه میز نماد با عنوان کارگروه فوریت های روانی – اجتماعی با حضور سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان ، نمایندگان بهزیستی و کمیته امداد و دیگر اعضای کارگروه، در اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی برگزار شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۴    
کارگاه آموزشی مداخلات مددکاری اجتماعی در خانواده در بندرعباس برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۶    
دوره آموزشی مداخلات مددکاری اجتماعی در خانواده ویژه مددکاران اجتماعی و روانشناسان همکار در طرح کنترل و کاهش طلاق (سامانه تصمیم )از تاریخ 23 لغایت 24 دیماه سال جاری بصورت وبینار توسط کبری راد رئیس انجمن مددکاران اجتماعی گیلان در اداره کل بهزیستی گیلان برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۲    
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی و مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی از مرکز ارزیابی و مشاوره مددکاری دعاوی خانواده تحت نظر بهزیستی در مشهد بازدید و عملکرد این مرکز را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت استان همدان از کمک 810 میلیون ریالی به بیماران سخت درمان استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بنیاد نیکوکاران شریف در تعامل با بنیاد نیکوکاری فرشته ها، به منظور رسیدگی فوری به بیماران بدحال کرونایی با تأمین ده ست کامل تجهیزات کمک تنفسی و اعزام تیم مددکاری به کمک مردم شتافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۵    
انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی دانشگاه یزد جلسه ای مجازی به منظور آموزش نکات کنکور ارشد مددکاری اجتماعی برگزار می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی مددکاری با هدف آموزش مددکاران به ویژه نیروهای مشمول لایحه طرح نیروی انسانی که به تازگی در اداره بهزیستی آغاز به فعالیت نموده اند در کلیه حوزه ها با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰    
پیرو مبحث راه اندازی مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی تحت مدیریت راهبردی مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران، روز جمعه مورخ بیست و ششم دی ماه ساعت 21/00 در قالب یک برنامه لایو اینستاگرامی، اهداف و چشم اندازهای مدرسه آنلاین تشریح و مورد واکاوی قرار خواهد گرفت. ...
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور فرهنگی جامعه الزهرا علیهاالسلام از آغاز فعالیت انجمن مددکاری اسلامی در این مؤسسه علمی حوزوی خبر داد.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بدینوسیله به اطلاع می رساند سومین لایو اینستاگرامی تیم تخصصی مددکاری اجتماعی در انجمن ازدواج و خانواده کشور با موضوع “اثرات نارضایتی جنسی بر کیفیت زندگی مشترک” با میزبانی تیم تخصصی مددکاری اجتماعی با اجرای دکتر جواد طلسچی یکتا (مدیر تیم تخصصی مددکاری اجتماعی انجمن ازدواج و خانواده کشور) با حضور ...
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۲:۰۰    
معرفی کوچینگ سازمانی گردآوری و ترجمه: جواد طلسچی یکتا مددکار اجتماعی و دکتری مدیریت کسب و کار؛ مدیر تیم تخصصی مددکاری اجتماعی انجمن ازدواج و خانواده کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: هفته آینده 400 پرس غذای گرم بین بیماران خاص تحت پوشش مجمع خیرین سلامت شهرستان همدان توزیع می شود.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت استان همدان از مساعدت 69 میلیون تومانی این مجموعه به بیماران سخت درمان خبر داد | یکی از بیماران از نظر معیشتی دچار مشکلات زیادی بود که برای برطرف کردن نیازهای معیشتی وی در هر ماه سبد غذایی به وی ارایه می شود.
عطنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۲:۴۳    
اواسط مهرماه سال جاری بود که نمایش دور گردانی مجرمان توسط نیروی انتظامی در رسانه ملی ، موجب واکنش های گسترده ای در جامعه شد و اینجانب نیز در راستای عمل به تکلیف حرفه ای خود ، یادداشتی را خطاب به فرماندهی معزز نیروی انتظامی تقدیم کردم ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
از لحظه ای که دختر کوچک و نازم در آغوش خودم جان سپرد، دیگر این زندگی هیچ ارزشی برایم ندارد. با این عقل ناقصم نمی توانم حکمت خداوند را درک کنم که چرا این نوزاد زیبا را به من هدیه داد اما هنوز او را سیر ندیده بودم از من گرفت؟! و... ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
شفقنا- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد به ارائه کمک هزینه سوء تغذیه کودکان و مادران شیرده اشاره کرد و گفت: ارائه بسته خدمتی به خانواده های دارای چندقلو، از دیگر خدمات جدید این نهاد است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره زندان نیشابور گفت: با تلاش مددکاری زندان و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان، زندانی محکوم به قصاص از اجرای حکم اعدام رهایی یافت.