یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۳۲Oct 2020 25

جدیدترین‌های «رئیس اداره بهزیستی»

همزمان با گرامیداشت هفته ناجا رئیس اداره بهزیستی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی از فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان ملارد تقدیر کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- همزمان با گرامیداشت هفته تربیت بدنی و روز ملی پارالمپیک طی جلسه ای با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد، از عبدالرسول قربانی رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین و مدال آور رشته تیراندازی قدردانی شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی دامغان گفت: 24 پرونده طلاق ارجاع شده به اورژانس اجتماعی شهرستان دامغان در نیمه نخست امسال به صلح و سازش انجامید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۳    
زحمتکش رئیس اداره بهزیستی شهرستان دامغان : کاهش آسیب های اجتماعی از اولویت های سازمان بهزیستی است
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۸    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ورامین از غربالگری ژنتیک 145 خانوار دارای معلول خبر داد و گفت: به یاری خداوندتا سالهای آینده کلیه معلولینی که در بهزیستی شهرستان پرونده دارند در راستای پیشگیری از تولد کودک معلول مشاوره ژنتیک می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۸    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره بهزیستی شهرستان چابهار گفت: کارگاه های تربیت مربی، طرح های آموزش زندگی خانواده(مهارتهای ارتباطی ویژه همسران ) با هدف مدیریت آسیب های اجتماعی، آموزش تیم سازی و فنون تسهیلگری برای پیشگیری و مداخله مناسب در بحران های روانشناختی درچابهار برگزارشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از اجرای طرح پازل همدلی در شهرستان ملارد خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 417 جلسه مشاوره برای مرجعین برگزار شده که این جلسات برای توانخواهان بهزیستی با پوشش یارانه ای به صورت رایگان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۰    
هفته نیروی انتظامی فرصتی است مناسب برای تجلیل از پرسنل بی ادعا و زحمتکش نیروی انتظامی که با حضور ارزشمند و مقتدرانه آرامش و ثبات را برای جامعه به ارمغان می آورند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت اظهار داشت: در راستای بسیج عمومی و به منظور مقابله با ویروس کرونا، تولید ماسک توسط فرزندان شبه خانواده مرکز ام البنین در روستای فیلستان یکی از اقدامات جهادی درشهرستان بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی رامشیر گفت: کارگاه تولید ماسک به همت 8 نفر از بانوان این شهرستان به منظور تامین نیاز بازار راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی اندیمشک گفت: اهدای بسته های حمایتی و معیشتی به نابینایان این شهرستان به مناسبت روز جهانی عصای سفید انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۲    
جلسه ساماندهی وضعیت کارتن خوابی و معتادان متجاهر شهرستان به ریاست فرماندار فردیس و با حضور اعضاء شورای تأمین شهرستان، مدیران کل امنیتی و اجتماعی و کمیته امداد استان و رئیس اداره بهزیستی فردیس در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی ایرانشهر گفت: 40 درصد پرونده های طلاق در اورژانس اجتماعی این شهرستان منجر به سازش می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۹    
رئیس اداره بهزیستی زیرکوه از راه اندازی خط ملی 09628 ویژه مشاوره اعتیاد برای خانواده ها در این شهرستان خبر داد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: رئیس اداره بهزیستی شهرستان ثلاث باباجانی از اجرای طرح آمبلیوپی (تنبلی چشم) برای کودکان زیر 6 سال در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۸    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم در بازدید از موسسه مشاوره و روان شناسی همیاران مهر ورجاوند، با مطلوب ارزیابی کردن جایگاه مشاوره در این شهرستان، خواستار توجه جدی تر همه دستگاه های اجرایی به مشاوره شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۵    
با حضور ناصر زمانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان نظرآباد و جمعی از معاونین به مناسبت 23 مهر روز جهانی عصای سفید از نابینایان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان تجلیل بعمل آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۴۷    
روز گذشته پنجشنبه 24 مهرماه در مراسم گرامیداشت روز جهانی عصای سفید ،با حضور رئیس اداره بهزیستی شهرستان گنبدو به اتفاق تعدادی از خیرین ،نابینایان و کم بینایان در محل انجمن نابینایان میلاد شهرستان گنبد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان ورامین گفت: در حال حاضر 400 کم بینا و نابینا از خدمات بهزیستی شهرستان برخوردارند که بیکاری، مهمترین مشکل این افراد است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گزارش روز جمعه روابط عمومی اداره بهزیستی آستارا به خبرنگار ایرنا حاکی است که این طرح با رعایت پروتکل های بهداشتی و با هدف حفظ سلامت بینایی کودکان، تا پایان سال اجرا می شود و در سال گذشته حدود 2 هزار کودک مورد سنجش قرار گرفته اند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم اظهار داشت: برای حمایت از فرزندان مستقل بهزیستی، بیست واحد مسکونی توسط خیرین این شهرستان ساخته می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از واکسینه شدن بیماران مراکز غیردولتی در مقابل آنفولانزا خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۶    
رئیس اداره بهزیستی پیشوا با ادامه دار خواندن روند کمک رسانی مردم در پویش ایران همدل گفت: همزمان با هفته سلامت روان و ادامه پویش ایران همدل، سیصد و 20 بسته گوشت بین توانخواهان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی توزیع کردیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بهمن بوچانی , رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه عصای سفید بیانگر استقلال فرد نابینا است،گفت: نگرش جامعه نسبت به روشندلان متاثر از برخورد جامعه و فرهنگ است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود با اشاره به وجود 510 پرونده بینایی در شهرستان گفت: نقایص و کمبود های اجتماعی بر سر راه نابینایان وجود دارد که می بایست تلاش کنیم مشکلات را حل کنیم.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی کرج گفت: با دستور دادستان استان البرز طرح ساماندهی معتادین متجاهر در این شهرستان آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی شهرستان کنگاور، اشتغال و نامناسب سازی بودن معابر شهری را اصلی ترین دغدغه و خواسته نابینایان این شهرستان دانست و گفت: عدم وجود دستگاه های خودپرداز مخصوص نابینایان برای انجام امورات بانکی و مشکل تردد و ایاب و ذهاب در این شهرستان از دیگر مشکلات این قشر است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان جاجرم با بیان اینکه 43 درصد از مهمترین علت های کودک آزاری اعتیاد است، گفت: اعتیاد دربیشتر موارد با مرد وارد خانواده شده وبا ابتلای افراد دیگر مانند مادر وفرزندان بیشتر می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هفته نیروی انتظامی فرصتی است مناسب برای تجلیل از پرسنل بی ادعا و زحمتکش نیروی انتظامی که با حضور ارزشمند و مقتدرانه آرامش و ثبات را برای جامعه به ارمغان می آورند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد با بیان اینکه مناسب سازی محیط شهری برای معلولین مبحثی است که اگر به صورت مطلوب انجام نشود نمود بیرونی آن در سطح جامعه بسیار بارز است، افزود: مصوبات شورای مناسب سازی باید با فوریت در راستای سهولت تردد معلولین و حفظ استقلال و کرامات انسانی اجرایی شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اندیمشک گفت:به دلیل شیوع کرونا نگهداری افراد کارتن خواب و متجاهر در مراکز منع شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۴    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد با اشاره به اجرای پویش ایران همدل در راستای مبارزه با کرونا و کمک به اقشار آسیب پذیر در سطح این شهرستان، گفت: بیش از 4 هزار بسته معیشتی اقلام غذایی و لوازم التحریر در این پویش میان نیازمندان و افراد دارای معلولیت روستاهای ملارد توزیع شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شاهرود از افتتاح موسسه خیریه افق نور هدی خبر داد و گفت: با این افتتاح تعداد موسسات این شهرستان به 22 رسیده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۳    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد با اشاره به اجرای پویش ایران همدل در راستای مبارزه با کرونا و کمک به اقشار آسیب پذیر در سطح این شهرستان، گفت: بیش از 4 هزار بسته معیشتی اقلام غذایی و لوازم التحریر در این پویش میان نیازمندان و افراد دارای معلولیت روستاهای ملارد توزیع شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۹    
رئیس اداره بهزیستی فیروزکوه گفت: در شهرستان فیروزکوه با توجه به پرونده های تشکیل شده در حوزه توانبخشی به ویژه در حوزه مناسب سازی سالانه یک الی دو بار از محل زندگی افراد نابینا توسط مددکاران بازدید می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۳    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت از تهیه رایانه برای دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی با هدف بهره مندی دانش آموزان کم بضاعت شهرستان از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب آموزشی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی نهاوند گفت: در پی دستور دادستان نهاوند مبنی بر تامین مسکن یکی از نیازمندان شهرستان با همکاری خیرین مسکن مورد نظر تامین شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۸    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان قدس از ادامه اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم در شهرستان قدس خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بیله سوار گفت: 133 معلول بینایی با شدت معلولیت مختلف از خفیف تا خیلی شدید تحت پوشش بهزیستی شهرستان بیله سوار بوده و از حمایت های مستمر و غیر مستمر سازمان برخوردار هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان پردیس گفت: یکی از نیازهای خانواده ها در دوران کرونا، آموزش برای مقابله با شرایط این دوران جهت دوری از تنش های خانگی است و خانوارها هیچ آموزشی در این باره ندیده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۵    
رئیس اداره بهزیستی زیرکوه گفت: یکی از شاخص های مهم ارزیابی مدیران در جشنواره شهید رجایی، میزان مناسب سازی ساختمان ادارات برای معلولین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه گفت: طرح تنبلی چشم برای کودکان 3 تا 6 سال در سال گذشته با پوشش 100 درصدی همراه بود و در سال 99 نیز با داشتن دو پایگاه در شهرستان به صورت دائمی به مردم خدمات ارائه می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۰    
روز شنبه نوزدهم مهر ماه فرهاد پادری ثانی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ بهمراه معاون پیشگیری بهزیستی ساوجبلاغ از مراکز کاهش آسیب تحت نظارت بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ بازدید بعمل آورد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پویش همدلی به افق کاشان بنا به روایت روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان متقی نژاد معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان گفت: در راستای کمک رسانی به اقشار محروم و نیازمندان و مددجویان زیرپوشش این دستگاه همراه با سراسر کشور ،پویش همدلی مومنانه در شهرستان کاشان نیز در حال فعالیت است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرودگفت: با افتتاح این مرکز جدید تعداد مهد های کودک تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان شاهرود به عدد 32 رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی کیش از راه اندازی سامانه تصمیم با همکاری قوه قضاییه در جزیره کیش خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۲    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار، سازمان بهزیستی را متولی اصلی سلامت روانی در جامعه دانست و یادآور شد: بهزیستی به عنوان محور اصلی سلامت روانی جامعه نقش ویژه ای در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۳    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت با اشاره به اهمیت مقوله سلامت روان در جامعه و ظهور و بروز عوامل متعدد برای به خطر انداختن سلامت روان مردم، به پیشگامی بهزیستی در بهبود شاخص های سلامت روان اشاره کرد و گفت ...