شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۱:۱۵Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوبخت»

دنیای معدن   ۳ ساعت پیش    
محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که فوق العاده ویژه فرهنگیان، به ویژه معلمان از مراجع ذی صلاح تعیین و برقرار شده است.
علی رغم اینکه آقای نوبخت اعلام کردند بار مالی این موضوع در لایحه همسان سازی دیده شده اما به نظر می رسد در موضوع تامین اعتبارات ابهاماتی وجود دارد
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در ماه ها و هفته های پایانی دولت روحانی، درخواست سازمان ها و وزارتخانه های مختلف برای استفاده از ظرفیت فوق العاده ویژه و فوق العاده خاص برای افزایش چشمگیر حقوق کارکنانشان به اوج خود رسیده است و این نهادها تلاش می کنند با همراه کردن سازمان برنامه و بودجه و بعضا مجلس ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
آئین افتتاح استودیو های رادیویی، تلویزیونی و واحد سیار HD صدا و سیمای مرکز گیلان با حضور دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی، دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار، نمایندگان، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران رسانه ملی و استانی در مرکز گیلان برگزار شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه مجلس با تاکید بر بی توجهی دولت به رتبه بندی معلمان از سال 92 گفت: اخیرا دولت بودجه اجرای آنرا با وجود آنکه مجلس مصوب کرده بود کم کرده تا دولت بعدی آنرا بدهد و حتی گفته معلمان می توانند تا 80 درصد اساتید حقوق بگیرند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کشور بحران مدیریت داریم، تاکید کرد که باید خشارت و غرامت کشاورز و دامدار خوزستانی جبران شود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی از معلمان در نامه ای از نوبخت خواسته اند تکلیف رتبه بندی معلمان و فوق العاده ویژه فرهنگیان را مشخص کرده و پاسخ گمانه زنی های مختلف درباره اعتبار تعیین شده را در جلسه بعدی یعنی 4 مرداد بدهد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه رسانه ملی در تولیدات درون و برون مرزی نقش خود را به نحو شایسته ای ایفا می کند، گفت: صداوسیما برای انسجام ملی و انعکاس توانایی هایی که در جای جای میهن اسلامی و در استان های مختلف وجود دارد، تلاش می کند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۷    
نوبخت حضور و رقابت در عرصه بین الملل را از رسالت های صدا و سیما دانست و گفت: صدا و سیما باید با توانمند سازی و به روز کردن تجهیزات و امکانات به خوبی در عرصه بین الملل ظاهر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ساخت 2سریال فاخر سوجان و ابر می بارد امروز با حضور دکتر عبدالعلی علی عسکری و دکتر محمدباقر نوبخت در صداوسیمای مرکز گیلان آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۵    
در جریان سفر یکروزه دکتر نوبخت به استان زنجان، معاون رئیس جمهور به همراه استاندار زنجان و جمعی از مدیران استان از روند اجرایی چند پروژه مهم در استان بازدید نمود و چند طرح مهم با حضور ایشان اجرا شد.
شرکت راه آهن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه کشور از اتمام پروژه خط دوم راه اهن زنجان - قزوین طی هفته آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، محمد باقر نوبخت در بازدید از این پروژه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۱    
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: مردم خوزستان واقعا از دولتی که 8 سال فقط وعده داد گله مند است و انتظاری هم در این روز های پایانی از او نیست.
جابه جایی محل پرداخت حقوق و مزایای برخی کارمندان از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای به اعتبارات هزینه ای بلامانع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر اخیر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به استان همدان 25 میلیارد تومان اعتبار به شهرستان فامنین اختصاص یافت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دوشنبه 28 تیرماه با حضور محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر یک روزه خود به استان همدان، از چندین پروژه در این استان بهره برداری کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۱۲    
نوبخت در مراسم عملیات اجرایی فاز پنجم کمربندی سلطانیه-کبودر آهنگ گفت: این مسیر، به زودی 2بانده، تکمیل و آماده ی بهره برداری خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - 2 هزار واحد مسکن محرومین بنیاد مسکن استان زنجان با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در شهرستان سلطانیه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۳    
گروه استان ها -2 هزار واحد مسکن محرومان استان زنجان با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
با حضور دکتر نوبخت 2 هزار واحد مسکونی در استان زنجان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی فاز پنجم کمربندی سلطانیه - کبودر آهنگ و ساخت هزار و 535 واحد مسکونی آغاز شد.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین افتتاح و بهره برداری از 2 هزار و 700 واحد مسکونی محرومان در روستای خلیل کُرد شهرستان بهار از توابع استان همدان با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس برنامه و بودجه کشور برگزار شد | مسکن محرومان براساس تفاهم نامه مابین استانداری، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه اجرایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۳    
گروه استان ها - محمد باقر نوبخت ًضمن تزریق 250 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه سلطانیه - قیدار - کبودرآهنگ، فاز آخر این پروژه از پیرمرزبان تا کبودرآهنگ را کلنگ زنی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار واحد مسکونی محرومان و مرکز جامع درمان سرطان در سفر محمد باقر نوبخت به همدان به بهره برداری می رسد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- فاز نخست مرکز جامع سرطان همدان با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور افتتاح شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت روز دوشنبه در آیین بهره برداری از مرکز جامع سرطان همدان به عنوان نخستین مرکز درمانی غرب کشور، افزود: قرار بود 545 میلیارد تومان اعتبار به طرح های استان همدان اختصاص داده شود که تا امروز بیش از 800 میلیارد تومان اعتبار به این استان تزریق [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: با 30 میلیاردی که دیروز توسط دکتر نوبخت ابلاغ شد و 100 میلیارد قبلی مرکز جامع سرطان در فازهای بعدی ادامه می یابد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص هزار و 150 میلیارد تومان از اعتبارات این سازمان برای رفع مشکلات خوزستان خبر داد. *** تخصیص اعتبار برای رفع مشکلات خوزستان به گزارش صنایع ، محمدباقر نوبخت در مورد بودجه مصوب برای رفع مشکلات خوزستان، اظهار داشت: ...
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فاز اول مرکز جامع سرطان بنیاد محمدعلی فرشچیان (بخش پروتودرمانی) واقع در مرکز آموزشی درمانی تخصصی و فوق تخصصی بعثت با حضور محمدباقر نوبخت معاون اول رئیس جمهور و رئیس برنامه و بودجه کشور و همراهی شاهرخی استاندار همدان به بهره بردلری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- فاز نخست مرکز جامع سرطان غرب کشور روز دوشنبه در آیینی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در شهر همدان به بهره برداری رسید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه امروز برای افتتاح مرکز جامع سرطان بنیاد محمد علی فرشچیان وارد همدان شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه صبح امروز(دوشنبه) در جریان سفر یک روزه خود به استان همدان از مجتمع آموزشی شهید مدنی شهر همدان دیدن کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۸    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 103 میلیارد تومان به پروژه های عمرانی همدان در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
هیاتی به نمایندگی از دولت و با همراهی نمایندگان سایر قوا، با سفر به استان خورستان، گزارشی از مشکلات این استان در شرایط شیوع ویروس کرونا بویژه کم آبی، در جلسه امروز هیات دولت ارائه کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۳۶   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور طی نامه ای خطاب به محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور داد تا بودجه تعیین شده برای حل مشکلات آب خوزستان به سرعت تامین شود.
نوبخت گفت: هیات دولت با اعتبار هزار و 150 میلیارد تومانی برای رفع مشکلات خوزستان موافقت کرد که 50 درصد آن، امروز از سوی سازمان برنامه و بودجه تخصیص داده شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، از نامه رئیس سازمان برنامه و بودجه به رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد عدم تأمین اعتبارات مورد نیاز اجرای لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، از نامه رئیس سازمان برنامه و بودجه به رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد عدم تامین اعتبارات مورد نیاز اجرای لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور نوید داد که راه آهن رشت به بندر کاسپین طی ماه های آینده افتتاح خواهد شد. دکتر محمدباقر نوبخت غروب پنجشنبه در آیین تبادل قرارداد همکاری فی مابین دانشگاه علوم پزشکی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در رشت اظهار داشت ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حسن ظفری در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت ساخت مسکن محرومان در استان همدان گفت: در تاریخ 13 شهریور 1399 در پی سفر نوبخت به استان همدان تفاهم نامه سه جانبه ای میان بنیاد مسکن، استانداری و سازمان برنامه بودجه منعقد شد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرورزشی – این پاداش به ارزش 150 میلیون تومان بالاترین پاداش پرداخت شده به ملی پوشان به بهانه صدرنشینی در گروه c در بازی های منامه بود. هر چند دیر اما در نهایت پرداخت شد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۵    
حوزه/معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به همراه استاندار گیلان از پروژه زینبیه رشت بازدید کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:دکتر نوبخت در خاتمه سخنانش از تلاش مهندس محمد اکبرزاده مدیرکل و مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در عملیاتی نمودن طرح احداث این مجموعه قدردانی کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه نشست با نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه و منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی که برگزار شد، پرداخت تسهیلات به روستاییان مورد بررسی قرار گرفت.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
افزایش 70 درصدی یارانه مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان، سالمندان و بیماران روانی تصویب شد.
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان و برنامه و بودجه با بیان اینکه بسیار خرسندم که درطول خدمتم شاهد شادمانی مردم درافتتاح پروژه های بزرگ بوده ایم گفت: طی خدمت دولت تدبیر و امید بیش از 140هزار واحد برای محرومان ساخته شد و کلید 75هزار واحد به آنها سپرده شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در آیین افتتاحیه زورخانه امام علی (ع) رشت گفت : زورخانه امام علی (ع) رشت برای ورزش باستانی گیلان ماندگار خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به دنبال اعتراض مردم خوزستان به کم آبی در این استان، روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور پس از پیگیری استاندار خوزستان درخصوص مشکلات اخیر استان، به وزرای مربوطه دستور داد به صورت فوری به مشکل مردم خوزستان رسیدگی کنند ...