دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۳:۳۳Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر جهاد کشاورزی»

ایرنا   ۴ دقیقه پیش    
گرگان - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت که گلستان ظرفیت فراوانی برای تولید انواع محصول کشاورزی، باغی و گلخانه ای دارد و توسعه و تقویت این قابلیت ها به نگاه جامع و برنامه محور در همه زمینه ها به خصوص در بخش آبندان، آب و خاک احتیاج دارد.
قم پرس   ۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا ، شاهپور علایی مقدم دوشنبه شب در نمایشگاه و جشنواره مبلمان و صنایع دستی روستایی مازندران که به مناسبت روز روستا در ساری برپا شد ، نیاز سالانه کشور به گوشت قرمز را 880 هزار تن اعلام کرد و افزود : عشایر 38درصد دام سبک ...
ایانا   ۱ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: شیلات از حوزه های اشتغال زا و پرسرمایه است و باید در استان گلستان به آن پرداخته شود.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با بیان اینکه برای ایجاد پایگاه هوایی اطفای حریق در جنگل های مازندران تفاهمنامه امضاء شده است، تامین بالگرد را از نیازهای این پایگاه برشمرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵    
معاون وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: باید اعتراف کنیم که طرح توسعه نیشکر هفت تپه در خوزستان فاجعه بوده است هر چند که مدیران وقت کشور آن را با نیت خیرخواهانه انجام دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه با هر گونه واردات گردو مخالفیم گفت: تاکنون وزارت جهاد کشاورزی اجازه نداده گردو از مبادی رسمی وارد کشور شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
با درخواست شفاهی خانم کشاورز دشتستانی، یک دستگاه تراکتور توسط وزیر جهاد کشاورزی به وی اهداء شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۴    
پس از دستور رئیس جمهور برای تثبیت قیمت ها و کنترل بازار، در گام نخست بازار لبنیات که در یک سال گذشته با نوسان زیادی همراه بود، تا حدودی از تب و تاب افتاد و قیمت سه محصول لبنی 10 درصد کاهش یافت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه "حمایت از صندوق های بیمه کشاورزی در کشور افزایش می یابد"، مدیریت ریسک را مهمترین اولویت در سال 1401 جهادکشاورزی عنوان کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ حجت الاسلام و المسلمین احد آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای در جمع شوراهای اسلامی و دهیاران دهستان کمازان وسطی در روستای پیهان، توسعه روستاها را از رویکردهای مهم دولت و مجلس برشمرد و اظهار کرد: یکی از مشکلات رو به روی دهیاری ها محدودیت های متابع است. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۵:۱۵   + ۹۰ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در آیین گرامی داشت روز جهانی زنان روستایی و پنجمین همایش ملی نقش آفرینی زنان روستایی و عشایری در توسعه پایدار که با حضور سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از زنان روستایی و عشایری کشور برگزار شد ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۸    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: یکی از برنامه های مهم ما "دامدار کارت" می باشد که فرآیند آن از طرف بانک کشاورزی در حال انجام است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: زنان روستایی و عشایری نقش محوری در تولید محصولات کشاورزی، تامین امنیت غذایی و اشتغال کشور دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نابسامانی قیمت محصولات لبنی در هفته های گذشته؛ با مصاحبه وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر کاهش قیمت 3 محصول پرمصرف لبنی همراه شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی وضعیت اعتبارات بودجه ای بخش کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی و بودجه نیروی انتظامی با حضور معاون طرح توسعه این نیرو در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۱    
پنجمین همایش ملی نقش آفرینی زنان روستایی و عشایری در توسعه پایدار با حضور معاون امور زنان ریاست جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی آغاز شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور گفت: مصوبه آزادسازی صادرات دام زنده غیر مولد که چندی پیش ابلاغ شد دارای ابهام زیادی است و در شرایط فعلی قابلیت اجرایی ندارد، زیرا سقف صادرات و تعادل قیمتی بین تولید و مصرف دقیقا مشخص نشده است. ...
سلام مرودشت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: مسائل و مشکلات بیش از پانصد دامداری نیمه صنعتی در شهرستان مرودشت به منظور بررسی و رفع موانع تولید به کارگروه ویژه وزارت خانه جهاد کشاورزی راه می یابد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با حضور وزیر جهاد کشاورزی آخرین وضعیت نهاده های دامی و همچنین نهاده های کشاورزی برای کشت پاییزه را بررسی می کند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۱    
سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در ابتدای ورود به شهرستان داراب با حضور در گلزار مطهر شهدای این شهرستان نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد محمد رضا اسکندری وزیر سابق جهاد کشاورزی را به عنوان سرپرست جدید منطقه آزاد اروند معرفی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۱    
ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در سفر به فسا از بزرگ ترین شهرک گلخانه ای استان فارس بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۳    
شیراز- ایرنا- نماینده داراب و زرین دشت و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در سفر وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان داراب مقرر شد 150 میلیارد تومان جهت انتقال آب سد رودبال تخصیص یابد و آب این سد به کشاورزان داراب برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اینکه برای نوسازی نخل های استان 100 میلیارد تومان درنظر گرفته شده، گفت: فارس با 8.7 درصد ارزش افزوده حوزه کشاورزی جایگاه ویژه ای را در کشور دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در دومین روز سفر خود به استان فارس، در شورای اداری شهرستان زرین دشت مدعی شده است که رفع تبعیض از رهاورد های مهم سفر های استانی است. باید خدمت جناب وزیر عرض شود که رفع تبعیض با رویکرد آمایش قابل حل است نه بازدید استانی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی گفت: داراب، قطب کشاورزی، باغداری و دامداری فارس است و با توجه به ظرفیت های گسترده در این شهرستان باید شرایط برای ارتقا و افزایش این ظرفیت ها فراهم شود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۰    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ظرفیت اقلیمی ما، علی رغم خشکسالی ها، می تواند غذای خودمان و غذای بسیاری از جمعیت اطراف مان را تولید و تأمین کند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه شهرستان فسا دارای بیش از 800 هزار راس دام سبک و سنگین است، گفت: این شهرستان قطب دامپروری استان فارس و کشور است از این رو در کنار فعالیت های صنعتی که وجود دارد، سرمایه گذاری در حوزه دامپروری این شهرستان حائز اهمیت است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد مسائلی که قابل حل هستند به علت عدم وجود اختیار به مراجع بالاتر در مرکز استان ها و تهران ارجاع شوند از این رو واگذاری گسترده اختیارات به مدیریت ها و سازمان های جهاد کشاورزی انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سهم ایران در تامین غذای کشورهای همسایه 2 درصد است، گفت: این به آن معناست که ظرفیت ها و بسترهای لازم مهیا نشده و فناوری را در کشاورزی وارد نکرده ایم و به همین دلیل بهره وری پائین است و روستاییان مهاجرت کرده اند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از بند خسویه در شهرستان زرین دشت فارس از تصویب اعتباراتی برای تکمیل کانال های ئو سد رودبال و خسویه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
زرین دشت - وزیر جهاد کشاورزی گفت: رفع تبعیض و توسعه نگاه عدالت محور از مباحث مهم سفرهای استانی دولت سیزدهم است.
محمد جواد عسکری در شورای اداری شهرستان زرین دشت که روز پنج شنبه بیست و دوم مهرماه به ریاست سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، تصریح کرد: ذی نفعان برای اجرای این طرح تا کنون مشارکت هایی داشته اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
لارستان - ایرنا- معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور گفت: آغاز خرید تضمینی سیب از کشاورزان در سراسر کشور که از صبح جمعه بیست وسوم مهرماه 1400 آغاز می شود؛ دست دلالان و واسطه گران را قطع خواهد کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵    
فتوطنز اختصاصی فکرشهر / شوخی با مسوولین در حاشیه سفر رئیس جمهور به استان بوشهر و دیدار وزیر جهاد کشاورزی با خانواده شهید گنجی
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در روز دوم سفر خود به استان فارس از مجتمع گلخانه ای و دامداری فجر ایزدخواست در شهرستان زرین دشت بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی : با بهره برداری از شهرک گلخانه ای فجر ایزدخواست شهرستان زرین دشت برای 1000 نفر شغل ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس وزیر جهاد کشاورزی گفت: نباید به دامپروری و کشاورزی به چشم بنگاه خیریه نگاه کنیم بلکه باید دارای صرفه اقتصادی برای تولید کننده و به نفع مصرف کننده باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: حفظ تولید خط قرمز وزارت جهاد کشاورزی است از این رو باید کار تولید را حفظ کنیم و استمرار بخشیم تا محصولات تولیدی به دست مصرف کننده آن برسد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۸    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به وقوع خشکسالی و شرایط اقتصادی طرحی اجرا می شود تا نهاده دامی به صورت امانی به دامداران عشایری اختصاص داده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: سال گذشته تولید گردو با کیفیت در تویسرکان مانع خروج میلیون ها دلار ارز از کشور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در شورای اداری جهرم گفت: بر اساس تدابیر اندیشیده شده همه زمین های کشاورزی در دولت سیزدهم سنددار خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که در شهرستان خفر در حوزه کشاورزی و نیروی انسانی وجود دارد، و با مد نظر قرار دادن اینکه شهرستانی نوپا است، سعی داریم در حوزه زیرساختی به خصوص در بخش کشاورزی کارهایی را انجام دهیم که روند رشد و توسعه منطقه ای بهبود یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
جهرم - وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به وقوع خشک سالی و شرایط اقتصادی علاقه مندیم طرحی اجرا شود تا نهاده های دامی به صورت امانی به دامداران اختصاص و تحویل داده شود.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: از هفته گذشته به شرکت پشتیبانی امور دام اجازه دادیم صادرات دام را به صورت محدود انجام دهد.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: با نگاهی که رییس جمهور دارند، تلاش می کنیم در دولت سیزدهم عدالت در حوزه های مختلف به ویژه در بخش کشاورزی رعایت شود.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفیعیان در شورای اداری شهرستان جهرم که با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، گفت: امروز نخلستان های جهرم سهم قابل توجهی در اقتصاد جهرم دارد که نیاز به تدبیر ویژه جهت مقابله با آفت سوسک سرخرطومی و توسعه نخلستان ها دارد.