شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۲۱Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر جهاد کشاورزی»

ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی، درگذشت والده گرامی دکتر علی صفر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور را تسلیت گفت.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی، درگذشت والده گرامی دکتر علی صفر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، متن پیام دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به شرح زیر است: انا لله و انا الیه راجعون ...
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون کشاورزی به نقل از وزیر کشاورزی گفت: "صید ترال به طور کامل در این 2 سال ممنوع شده و فقط مختص فانوس ماهی ها نیست و هر نوع صیدی به صورت ترال در این مدت ممنوع است." ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: شبکه سازی جایگاه مهمی در نظام نوین ترویج و آموزش کشاورزی دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۰    
مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی گفت: مسیر آینده آموزش و ترویج کشاورزی مانند مسیر آینده جهان به سمت فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی خواستار ایجاد پایانه صادراتی، ترمینال فرآوری پسته و کارخانجات تبدیلی در این منطقه شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سورگی از پیگیری های در حال انجام برای کاهش سود تسهیلات خبر داد و گفت: طی سفر وزیر جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی در جلسه ای که مدیرعامل بانک کشاورزی با نخبگان و نماینده های مجلس شورای اسلامی داشت، بحث کاهش سود تسهیلات مطرح و مدیرعامل بانک کشاورزی قول پیگیری داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در نامه ای خطاب به مدیران ارشد ستادی و استانی این وزارت، با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و تسهیل ورود آنها به پروژه های بخش کشاورزی، اقدامات لازم برای پیشبرد مشارکت عمومی-خصوصی در توسعه کشاورزی تجاری را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - محمدرضا قدسی مشاور وزیر و مدیر کل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی روز چهارشنبه از یک واحد تولیدی قارچ خوراکی و کمپوست در شهرستان آبیک بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۱    
گروه استان ها در روز های نخست شهریور ماه وزیر جهاد کشاورزی از ثبات بازار گوشت قرمز با واردات انواع نهاده ها از جمله 200 هزار تن سویا خبر داده بود اما در این روز ها شاهد اوج گیری قیمت گوشت قرمز هستیم و مشخص نیست وعده وزیر جهاد چه زمان عملی شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: نمایندگان سوال کننده از وزیر جهاد کشاورزی به منظور بررسی دقیق و رفع ابهامات مطرح شده به خاوازی فرصت یک ماهه دادند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: مروجان پهنه سخنگو کشاورزان باشند؛ آنان باید در عرصه حاضر و از نزدیک مشکلات بخش کشاورزی را لمس کنند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به هشتمین کنگره ملی علوم ترویج و آموزش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست پایدار تاکید کرد: تحولات و تغییرات شتابنده و گوناگون محیط پیرامونی بخش کشاورزی ایجاب می کند که این بخش برای تحقق اهداف خود به ویژه در زمینه امنیت غذایی ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر جهادکشاورزی و رییس سازمان شیلات ایران از توافق کارگروه علمی و فنی تشکیل شده، به منظور ممنوعیت دوساله صید ترال فانوس ماهیان با هدف برنامه آیش و پایش ذخایر این گونه در سواحل جنوب کشور خبر داد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - رئیس سازمان شیلات ایران می گوید کارگروه علمی و فنی بر روی اجرای یک برنامه آیش و پایش ذخایر فانوس ماهیان با ممنوعیت دو ساله صید ترال فانوس ماهیان توافق کردند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۶    
بسیار در خصوص توانمندی های مورد نیاز وزیر جهادکشاورزی صحبت کردیم. بسیار در خصوص وضعیت مرغ و گوشت کشور هشدار دادیم (تا سر حد هشدار امنیتی). اما گوش شنوائی نبود. قیمت گوشت و مرغ دولت تدبیر و امید به صدارت دکتر کاظم خاوازی را مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - براساس بخشنامه سازمان برنامه و بودجه کشور قرار بود از سوم آبان ماه جاری نرخ هر کیسه کود اوره افزایش پیدا کند که این موضوع با دستور وزیر جهاد کشاورزی متوقف شد.
افزایش قیمت کود اوره که قرار بود از امروز سوم آبان 1399 اجرایی شود به دستور وزیر جهاد کشاورزی لغو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها افزایش سرسام آور قیمت انواع نهاده های کشاورزی و عدم کارشناسی درست بر قیمت گذاری محصولات سبب بی رغبتی کشاورزان در برنامه ریزی برای کشت شده اما انگار وزیر جهادکشاورزی تمام مشکلات را فقط در اختصاص یارانه به دو کود فسفره و پتاسه می بیند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی با روسای سازمان های جهاد کشاورزی استان ها در خصوص آخرین وضعیت سامانه بازارگاه و توزیع نهاده های دامی با حضور معاونین وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از ورود بار های عظیم نهاده به کشور ظرف 10 روز آینده خبر داد و در مورد قیمت تخم مرغ گفت: با تمهیداتی که در نظر گرفته شده، در روز های پیش رو، قیمت تخم مرغ کاهش قابل توجهی می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت:عملیات مهار، هدایت و مدیریت سیلاب در کشور موسوم به آبخیزداری می تواند سالانه از فرسایش 9 تن خاک در هکتار جلوگیری کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۸    
خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی گفت: باید تصمیمات سریع و محکم گرفته شود تا مردم بتوانند کالاهای اساسی را با قیمت مناسب دریافت کنند.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
کاشف اسرار- عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که یکی از نمایندگان تذکر دهنده نماینده مردم لنگرود و عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت بود ...
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز چهارشنبه 30 مهرماه به ریاست دکتر رضایی، دبیر مجمع تشکیل جلسه داد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از تخصیص45میلیارد تومان اعتبار به پروژه های پایاب سد خداآفرین و آبیاری های تحت فشار استان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس از وزیر جهاد کشاورزی خواست تا نسبت به ارائه کارت اعتباری جهت خرید کود، سهم و بذر به کشاورزان و پرداخت هزینه توسط بانک کشاورزی اقدام کند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی 12 مهر ماه در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی ، از آغاز ثبت نام مجدد دریافت تسهیلات ودیعه مسکن از 13 مهر ماه تا 30 مهر ماه بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد. ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی استاندار فارس با اشاره به تأسیس 7 شهرستان جدید در فارس به درخواست استان برای حمایت وزیر جهاد کشاورزی بمنظور تصویب و راه اندازی ادارات اشاره نموده که مورد موافقت وی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه به منظور رفع مشکل تامین کودهای فسفره و پتاسه برای کشاورزان با در نظر گرفتن یک یارانه، تسهیلاتی را در قالب کارت تهیه و در اختیار کشاورزان قرار خواهد داد.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از ممنوعیت صید ترال به مدت دو سال خبر داد و گفت این محدودیت از ابتدای آذرماه امسال آغاز می شود. معین الدین سعیدی عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶    
نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه در مجلس در دیدار با قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی و معاون امور زیربنایی آب و خاک خواستار ترمیم کانالهای فرعی آبرسانی در حوزه کشاورزی در شهرستان خرامه شد.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کمتر از یک هفته پیش خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در تصمیمی عباس پاپی زاده را به سمت رییس سازمان امور عشایر ایران منصوب می کند، سازمانی که پیش از این انتصاب، مدیریت قندالی را در دو دوره روحانی تجربه کرده بود. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۰    
مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح گندم بنیان کشور ضمن اشاره به پتانسیل و ظرفیت های خوزستان در زمینه تولید گندم گفت: طرح ملی گندم بنیان در سه استان خوزستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: سوال 7 نفر از نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی در دستور کار نشست امروز - سه شنبه - قرار داشت که به دلیل عدم حضور وزیر در این جلسه با موافقت نمایندگان سوال کننده به هفته آینده موکول شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۲    
علی آذری نماینده شهرستان های قوچان و فاروج با موافقت و امضای 32 نفر از نمایندگان مجلس یازدهم، اقدام به ارایه تذکر به وزیر جهادکشاورزی در خصوص کمبود و گرانی واکسن دامی، نمود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر جهاد کشاورزی برای ارائه گزارش عملکرد و اعتبارات بودجه ای وزارتخانه متبوع خود براساس هدف گذاری انجام شده در برنامه ششم توسعه در نشست امروز حضور یافت.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی از روند اجرای طرح بزرگ آبخیزداری چمقلو در قروه بازدید کرد و گفت: این طرح به زودی بهره برداری می شود. محمد رضا قدسی روز سه شنبه در بازدید از طرح آبخیزداری چمقلو، اظهار کرد: این طرح بزودی با حضور وزیر جهادکشاورزی بهره برداری می شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: : سوال 7 نفر از نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی در دستورکار نشست امروز قرار داشت که به دلیل عدم حضور وزیر در این جلسه با موافقت نمایندگان سوال کننده به هفته آینده موکول شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز جهانی زن روستایی دوشنبه 28 مهرماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، کاظم خاوازی وزیر جهادکشاورزی و معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده در محل وزارت جهادکشاورزی برگزار شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی، معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارت را به عنوان مسئول اجرای تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی برای احداث 100 هزار واحد مسکونی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی تعیین کرد. ...
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
⭕️ نشستی برای پیگیری مطالبات استان که تا پاسی از شب طول کشید؛ ✅ دیدار استاندار ایلام و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با وزیر جهادکشاورزی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز جهانی زن روستایی دوشنبه 28 مهرماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، کاظم خاوازی وزیر جهادکشاورزی و معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده در محل وزارت جهادکشاورزی برگزار شد. 28 مهر 1399 / 20:47
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران - وزیر جهاد کشاورزی گفت: اکنون 10 میلیون نفر جمعیت زنان روستایی و عشایری داریم که بالغ بر 6 میلیون نفر از این زنان با سن حدود 18 سالگی فعالیت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر جهاد کشاورزی فردا با حضور در کمیسیون کشاورزی در خصوص سوال های اینجانب مبنی بر "علل حذف اعتبار اختصاص یافته به بیماری زوال بلوط" ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: زنان روستایی و عشایری ظرفیتی عظیم برای توسعه کشاورزی خانوادگی و تحول در نظام های خرد کشاورزی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از وجود 3200 صندوق اعتباری خرد روستایی برای تامین مالی و توسعه نقش زنان در روستاها، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشستی مشترک با رئیس بانک مرکزی، وزیر اقتصاد، وزیر نفت، وزیر صمت و وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم در این شرایط بد اقتصادی تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بیرجند- محمد قربانی : مدیرعامل بانک کشاورزی از رونمایی جشنواره یاقوت سرخ همزمان با سفر وزیر جهادکشاورزی به استان خراسان جنوبی خبر داد. روح الله خدارحمی با اعلام این خبر افزود: با هدف قدردانی از تولیدکنندگان محصول استراتژیک زرشک در خراسان جنوبی ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اهواز - خبرنگار کیهان: وزیر جهادکشاورزی گفت: مسیر درستی برای بیابان زدایی در خوزستان با همکاری وزارت جهاد کشاورزی، استانداری، دستگاه های ذی ربط و بخش های مختلف از جمله موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع طراحی و اجرایی شده است. ...