جمعه ۰۴ خردادساعت ۱۳:۲۰May 2024 24
جستجوی پیشرفته

سازمان تحقیقات ، آموزش و ترویج کشاورزی (areeo.ac.ir)

  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به مدیریت اقتصادی موفق رئیس جمهور شهید با تکیه بر مردم و توان داخلی اشاره کرد و گفت: مردم محوری، کارگشایی و تسریع در رفع مشکلات مردم مورد تاکید وی بود ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت یاد و نام شهدای سقوط هلی کوپتر رئیس جمهور، در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
متن بیانیه سرپرست و شورای معاونین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی چهارمحال و بختیاری، به مناسبت رحلت شهادت گونه رئیس جمهور محبوب و جمعی از یاران وفادار ایشان منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شعار روز جهانی تنوع زیستی سال 2024 فراخوانی برای اقدام برای همه ذینفعان برای توقف روند کاهش تنوع زیستی
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
با هدف بررسی شیوه نامه اجرایی نظارت بر الگوی کشت محصولات کشاورزی و در راستای مصوبات کارگروه استانی نظارت بر الگوی کشت دومی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی "حکمرانی خاک در ایران و چالش های پیش رو" در راستای سیاست ها و برنامه های وزارت جهاد کشاورزی در خصوص چالش های حوزه خاک (آلودگی، تخریب و فرسایش) در مرکز امام اجرا شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه کارگروه راهبردی طرح جهاد میدانی محققان برای جهش تولید با مشارکت مردم در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به منظور تصمیم گیری در خصوص تفکیک مرخصی استعلاجی از استحقاقی و چگونگی تأیید توسط امور اداری و همچنین رسیدگی و پیگیری مسائل مربوط به امور اداری جلسه شورای معاونین در محل دفتر رئیس مرکز برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان، به مناسبت هفته آموزش و پژوهش و در راستای جذب کشاورزان آینده ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
دوره آموزشی عوامل خسارت زای گندم (تشخیص، پایش و مدیریت تلفیقی) توسط عضو هیات علمی این مرکز و با حضور کارشناسان پهنه، اعضای بسیج مهندسین کشاورزی سپاه فتح برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات سمنان، اردیبهشت 1403 با حضور در ایستگاه تحقیقات علوم دامی و منابع طبیعی گرمسار، از قسمت های مختلف ایستگاه شامل طرح های مربوط به تحقیقات صنوبر و درختان سریع الرشد مانند کلکسیون های ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزشی مدیریت آفت سوسک سرخرطومی حنایی خرما به منظور انتقال دانش فنی و روش های شناسایی پایش، ردیابی و تیمار نخل های آلوده برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
"الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ"
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزشی پرورش زنبورعسل باهدف افزایش سطح آگاهی بهره برداران برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دو تن از اعضای هیات علمی معاونت موسسه تحقیقات برنج در نشست علمی کشاورزی پایدار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر سخنرانی کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
جلسه کارگروه اجرای طرح جامع خودکفایی تولید برنج از موضوعات ویژه استان مازندران با هدف رفع موانع، افزایش تولید و حرکت به سمت خودکفایی برنج، در سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی، در تشریح این دستاورد اعلام کرد: حسابداری آب، به معنای مطالعه نظام مند وضعیت موجود و پایش روند تغییرات در عرضه و تقاضا آب از اولویتهای مهم کشوری برای حفظ محیط ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: از سال 1400 تا کنون شاهد افزایش چشمگیر بهره وری در تولید گندم بدون لحاظ افزایش سطح زیر کشت بوده ایم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با هدف بررسی تلفات ناشی از بیماری ها در دام سبک و همچنین جهت بررسی وضعیت اقتصادی پرورش دام سبک، اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات کرمانشاه در 30 اردیبهشت 1403 در مرکز خدمات جهاد کشاورزی کوزران حضور یافتند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایده ی استخراج مواد مؤثره زعفران با روش فوق بحرانی به منظور استفاده در صنایع دارویی ارائه شده توسط شرکت دانش بنیان هیلدا اکسیر سلامت مستقر در دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان موفق ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه ای با هدف برنامه ریزی و مشارکت در مهارت آموزی و ارتقای شایستگی کارکنان وظیفه در سالن جلسات مرکز تحقیقات در30 اردیبهشت 1403 برگزارشد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی مازندران طی پیامی شهادت رییس محترم جمهور و همراهانشان را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به همراه کارکنان این مرکز در مراسم بزرگداشت شهادت رئیس جمهور و همراهانشان شرکت کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای پژوهشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان تهران در سال 1403 با حضور محققان، اعضای هیات علمی و مسئولین مرکز برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یکصد و پنجمین شماره خبرنامه روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری ویژه اردیبهشت 1403 منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید مرکز با حضور معاون پژوهش و فناوری موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی موسسه تحقیقات علوم دامی با اشاره به نقش تولید دانش در افزایش بهره وری، بر لزوم بازار محور شدن تحقیقات تأکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه شهرکرد در روزهای 25 و 26 اردیبهشت ماه میزبان سومین کنگره بین المللی بهداشت و بیماری های آبزیان بود ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی قزوین، شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محبوب و جهادی و هیئت همراه را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
طی همکاری فشرده سازمان اداری و استخدامی کشور با وزارت جهاد کشاورزی، سند ارتقای بهره وری زیرمجموعه های این وزارتخانه تدوین و ابلاغ شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی، عملکرد شاخص خود در بخش کشاورزی کشور، از ابتدای دولت سیزدهم تا پایان سال 1402 را ارائه کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس و معاونین موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر؛ طی نشستی بامدیر و کارشناسان روابط عمومی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد و کسب عنوان روابط عمومی برتر بین روابط عمومی های سازمان تات در سال 1402 روز ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ششمین جلسه تدوین الگوی کشت با موضوع توسعه کشت گیاهان علوفه ای دیم به صورت حضوری و بر خط با حضور رؤسا و نمایندگان مؤسسات، پژوهشکده، پژوهشگاه و مراکز تحقیقاتی کشاورزی در مؤسسه برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
درحاشیه برگزاری جشنواره ارائه دستاوردهای تولید بذر ایستگاه تحقیقات استان اصفهان، رئیس و معاون پژوهش و فناوری موسسه از پروژه های در حال اجرا و برنامه تولید هسته های اولیه بذر گندم و جو در ایستگاه ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بخش تحقیقات دانه های روغنی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و هماهنگ کننده طرح های به نژادی اقلیم گرم کشور و مجری طرح کلان دانه های روغنی از پروژه سازگاری ملی و مشترک ارقام کلزا در ایستگاه ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس و معاون پژوهش وفناوری موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، در جشنواره ارائه دستاوردهای تولید بذر در استان اصفهان که به مناسبت گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس سازمان تات برگزار شد، شرکت کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد زمانیان، رئیس موسسه در پیامی با تبریک فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی، از عموم تلاشگران حوزه ارتباطات به ویژه در عرصه کشاورزی قدردانی و اظهار امیدواری کرد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در پی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی رییس محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهان در سانحه هوایی حین خدمت، سیدمجتبی خیام نکویی، معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۶۸ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهور اسلامی ایران که عصر روز یکشنبه 30 اردیبهشت در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی مرکز تحقیقات وآموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان، به مناسبت شهادت رئیس جمهور و هیات همراه، پیامی را صادر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه طی پیامی مراتب تسلیت و تعزیت خود را از شهادت رئیس جمهور دولت مردمی، خادم الرضا (ع) و تیم همراه در سانحه بالگرد حین ماموریت اعلام کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس سازمان تات و در راستای تحقق بخشی به شعار سال، در ایستگاه های تابعه مرکز تحقیقات کشاورزی گلستان و با حضور رییس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان در راه خدمت به مردم را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی؛ خادم الرضا (ع) و خادم ملت شریف ایران تا آخرین لحظات عمر بابرکت خویش در راه خدمت به مردم و اعتلا و پیشرفت کشور از پای ننشست و مجاهدانه در این راه به شهادت رسیدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان، شهادت شهدای خدمت؛ رئیس جمهور فقید آیت الله رئیسی و هیئت همراه را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اولین نشست کمیته اقتصادی دانش بنیان قزوین با موضوع نحوه هم افزایی و ارائه توانمندی های سازمان تات در حوزه مرکز مدیریت هوشمند کشاورزی با حضور دبیر ستاد هوشمندسازی کشاورزی سازمان تات برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی مدیریت منابع ژنتیکی کشاورزی و منابع طبیعی در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و هیئت همراه را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور و رئیس کمیته علمی نهضت مردمی کاشت یک میلیارد درخت، در جلسه کمیته علمی این طرح در استان مرکزی گفت: نهضت مردمی کاشت یک میلیارد درخت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در راستای انتقال دستاوردها و یافته های تحقیقاتی موسسه، روز انتقال یافته های تحقیقاتی و دانش فنی ارقام گندم در سطح مزارع در قالب طرح مقایسه ارقام با همکاری سازمان جهادکشاورزی استان البرز در شهرستان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
هادی اسدی رحمانی رئیس موسسه تحقیقات خاک و آب کشور، درگذشت رئیس جمهور محترم آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیأت همراه ایشان را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
خبر غمبار شهادت سید محرومان، خادم الرضا رئیس جمهوری اسلامی ایران و همراهان عزیزش در سانحه سقوط بالگرد، پس از ساعت ها بیم و امید و چشم انتظاری ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی طی پیامی، شهادت خادم ملت و خادم الرضا، آیت الله رئیسی، وزیر امور خارجه و دیگر شهدای گرانقدر حادثه دردناک سقوط بالگرد را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نقش حیاتی و مردمی رئیس جمهور عزیزمان بر کسی پوشیده نیست و این خلأ همواره در کشور احساس می شود ، امید است با توسل بر رحمت واسعه پروردگار و تکیه بر وجود گهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی بار سنگین این غم ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
طبق برنامه زمان بندی پیش بینی شده مؤسسه، تیم محققان معین موسسه تحقیقات پنبه کشور متشکل از محقق آبیاری و زهکشی، محقق آفات ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست صمیمانه ای با پیشکسوتان و فرهیختگان پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری در تاریخ 23 اردیبهشت 1403 در پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور با حضور در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی، از آخرین وضعیت روند اجرای طرح نهضت مردمی کاشت یک میلیارد درخت در این استان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه پیام نور مراغه ضمن آشنایی با فعالیت های واحد تحقیقات تنش های زیستی موسسه دیم، از آزمایشگاه ژنتیک مولکولی و بیماری، واحد تنش های زیستی، گلخانه های غلات و مزارع آزمایشی بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت گرامی داشت روز جهانی و روز ملی ارتباطات و روابط عمومی مدیر روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) مهمان رادیو البرز شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور مغتنم و خادم جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه عصر روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه در پی حادثه سقوط بالگرد در سفر کاری به آذربایجان شرقی به دیدار معبود شتافتند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سیصد و دوازدهمین جلسه شورای پژوهشی با حضور ریاست پژوهشکده، معاونین، روسای ایستگاه ها و گروه های تحقیقاتی و اعضای شورا در پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دانشجویان باغبانی دانشکده ی کشاورزی دانشگاه ایلام از طرح بررسی سازگاری ارقام پکان در استان ایلام بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شعبه جنوب موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، در هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور شیراز و پنجمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، تجهیزات و صنایع وابسته، تقدیر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، به دعوت وزارت جهاد کشاورزی ضمن سفر به چین، از مراکز واکسن سازی و آکادمی علوم این کشور دیدن کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
جلسه ارزشیابی عملکرد مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی در سال 1402 با حضور مدیرکل دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان تات و هیأت همراه برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اجرای تفاهم نامه ستاد فرماندهی کل نیروهای مسلح با وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر مهارت آموزی کارکنان وظیفه حین خدمت مقدس سربازی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
جلسه کارگروه مهارت آموزی تا اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان مرکزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری مرکزی و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و نمایندگان یگان های ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دوره ی آموزشی مددکاران ترویجی شهرستان گلپایگان با تدریس احمد مؤدنی، عضو هیات علمی بخش تحقیقات اقتصادی اجتماعی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان شنبه 29 اردیبهشت ماه به میزبانی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست مشترک محمدمهدی قاسمی معاون سازمان تات با مسئولین فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
در راستای حضور میدانی پژوهشگر مروجان ارشد وزارت جهاد کشاورزی، کارگاه آموزشی ترویجی آشنایی با طبقه بندی جدید حشره کش ها و کنه کش ها به منظور مصرف تناوبی با تدریس پژوهشگر مروج ارشد حوزه آفات کشاورزی و ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بخش کشاورزی در خراسان شمالی دارای جایگاه ویژه ای است به طوری که حدود 25 درصد تولید ناخالص داخلی استان را در بر می گیرد و نزدیک به 34 ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بذر یک منبع مهم و پایه است، با توجه به اهمیت تأمین بذر مناسب در افزایش بهره وری سایر نهاده های تولید، کارگروه فنی بذر استان با حضور بصیر صمدی و سایر اعضا در شهرستان اسلام شهر تشکیل شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در راستای حضور میدانی پژوهشگر مروجان ارشد وزارت جهادکشاورزی، روز انتقال یافته های تحقیقاتی جلسه ای با عنوان "راهکارها و مدیریت مصرف آفت کش ها برای تولید محصول سالم" در مدیریت جهادکشاورزی شهرستان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزشی "اسناد و مدارک دولتی و قانون شفافیت دسترسی به اطلاعات" ویژه بهره برداران پیشرو و علاقه مندان این حوزه در سطح ملی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دومین کرسی ترویجی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با عنوان جایگاه ترویج و آموزش کشاورزی در توسعه کشاورزی و روستایی در سالن مروج موسسه به صورت حضوری و برخط برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
پروژه زنان کارآمد-روستای سرآمد بر نقش آفرینی جامعه زنان در موضوعات محوری نظیر توسعه کشاورزی خانوادگی، توسعه مشاغل مکمل کشاورزی، بهبود معیشت پایدار خانوار روستایی و عشایری ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مقاله عضو هیات علمی مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) به عنوان مقاله برتر در اولین کنفرانس ملی "حکمرانی، امنیت غذایی و تولید محصول سالم" انتخاب شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره هیأت ممیزه و هیأت های امنا سازمان تات از ارتقاء 11 عضو هیأت علمی در دویست و پنجاه و نهمین جلسه هیأت ممیزه سازمان (منصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طی یک برنامه منسجم، مجری مسئول برنامه به نژادی گندم اقلیم گرم و مرطوب شمال، مجری مسئول برنامه های به نژادی جو اقلیم گرم موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر کشور، مدیر زراعت جهاد کشاورزی گلستان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون مدیریت توسعه و منابع سازمان تات به همراه منتخبین دوازدهمین مجلس شورای اسلامی از پژوهشکده چای و ایستگاه های تحقیقاتی سازمان تات بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
همایش استانی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، بر اساس دعوت نامه قرارگاه مرکز مهارت آموزی نیروهای مسلح و استانداری استان تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی در گفت و گو با ایسنا گفت: در سال زراعی گذشته 97 تن بذر فناورانه تولید شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور، در گفتگو با گروه بهداشت وتندرستی رادیو سلامت به تشریح تولید برنج سالم به روش مدیریت تلفیقی محصول (ICM) در شمال کشور و اهداف آن پرداخت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اولین نشست شورای مرکز کارآفرینی و نوآوری صنایع غذایی شیلاتی با هدف جمع بندی ایده های ارسال شده به مرکز کارآفرینی و نوآوری صنایع غذایی شیلاتی در تاریخ 26 اردیبهشت برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به تاثیر علف های هرز مزارع در کاهش محصولات کشاورزی، مهدی مین باشی رییس بخش تحقیقات علف های هرز موسسه در برنامه مجله کشاورزی به تشریح روش های مدیریت و کنترل علف های هرز پرداخت
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بخش خاک و آب مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان به همراه تعدادی از اعضای هیات علمی و محققین آن مرکز در نشستی صمیمانه در موسسه تحقیقات خاک و آب کشور حضور پیدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات علمی موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور بر نقش فناوری آفت کش های زیست سازگار گیاه پایه در تولید پسته سالم تاکید کرد و گفت: آفت کش گیاه پایه و زیست سازگار برای کنترل آفت پسیل پسته طراحی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان گفت: سند تحول تولید محصولات زراعی گندم و جو در راستای رسیدن به سطح عملکردی مناسب تدوین شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور از اجرای پایلوت پرورش گونه های بومی ماهی آزاد دریای خزر، کپورسازان و ماهی سفید در قفس های مستقر در منطقه جنوبی دریای خزر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی؛ با اشاره به اینکه در سال زراعی گذشته 97 تن بذر فناورانه تولید شده است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی آیین نامه نظارت بر مواد کودی با حضور جمعی از مدرسان و کارشناسان خبره سازمان جهاد کشاورزی استان و تعدادی از قضات تعزیرات حکومتی در معاونت آموزش شهید زمانپور برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز بوشهر در کارگاه آموزشی بهینه سازی مصرف آب متناسب با نوع کشت، گفت: مصرف بهینه آب و اصلاح الگوی کشت، با توجه به تغییرات اقلیمی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت پنجاهمین سال تأسیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی رویداد ارائه دستاوردهای مرکز تحقیقات ایلام برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات استان اردبیل از آغاز طرح جهاد میدانی برای جهش تولید با مشارکت مردم با حضور 37 نفر از محققان مرکز در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
طرح جهاد میدانی محققان در راستای تحقق جهش تولید با مشارکت مردم با موضوع "بهبود مدیریت پرورش زنبورعسل" در اردبیل ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بخش بهداشت و بیماری های آبزیان پژوهشکده اکولوژی دریای خزر_ ساری، چهار پیشنهاد در جلسه سند جامع بسته حمایتی کشاورزی استان ارائه کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مشاور عالی رئیس سازمان تات به مناسبت 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی؛ با پیامی این روز را به تمامی دست اندرکاران و فعالان پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
تلاش محققان بخش علوم دام مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه به ثمر نشست و آنان موفق شدند درصد دوقلوزایی در گوسفند نژاد سنجابی را برای نخستین بار در کشور به 60 درصد افزایش دهند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی آشنایی با هرس سبز درخت انگور با همکاری گروه زیست محیطی راه سبز سنندج و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کردستان برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...