شنبه ۲۶ خردادساعت ۲۲:۴۶Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

قم فردا (qomefarda.ir)

مهمترین خبرهای قم فردا بر روی ایمیل شما

قم فردا 29 اسفند 1393 قم فردا 29 اسفند 1394 قم فردا 2 فروردین 1395 قم فردا 1 فروردین 1396 قم فردا 24 آذر 1397 قم فردا 29 اسفند 1398 قم فردا 30 اسفند 1399 قم فردا 16 آذر 1400 قم فردا 29 اسفند 1401 قم فردا 29 اسفند 1402 قم فردا 31 فروردین 1403 قم فردا 31 اردیبهشت 1403 قم فردا 1 خرداد 1403 قم فردا 2 خرداد 1403 قم فردا 3 خرداد 1403 قم فردا 4 خرداد 1403 قم فردا 5 خرداد 1403 قم فردا 6 خرداد 1403 قم فردا 7 خرداد 1403 قم فردا 8 خرداد 1403 قم فردا 9 خرداد 1403 قم فردا 10 خرداد 1403 قم فردا 11 خرداد 1403 قم فردا 12 خرداد 1403 قم فردا 13 خرداد 1403 قم فردا 14 خرداد 1403 قم فردا 15 خرداد 1403 قم فردا 16 خرداد 1403 قم فردا 17 خرداد 1403 قم فردا 18 خرداد 1403 قم فردا 19 خرداد 1403 قم فردا 20 خرداد 1403 قم فردا 21 خرداد 1403 قم فردا 22 خرداد 1403 قم فردا 23 خرداد 1403 قم فردا 24 خرداد 1403 قم فردا 25 خرداد 1403 قم فردا 26 خرداد 1403 
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فردا، هم زمان با روز عرفه، مراسم دعای پر فیض عرفه از ساعت چهارده در حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) آغاز می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت 27 خرداد روز جهانی مقابله با بیابان زایی و خشکسالی، عملیات آماده سازی و اجرای دومین مرحله از طرح اتحاد برای سرزمین در قم آغاز شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب کربلا شناسی (لحظه های حضور در آستان مقدس امام حسین (ع)) اثر محمدجواد مهری منتشر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به ممنوعیت عرضه و فروش کالا های رژیم صهیونیستی در واحد های صنفی گفت ...
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: 35 درصد مشترکان روستایی برابر الگو، 23 درصد مشترکان دوبرابر الگو ...
  ۷ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم از اجرای برنامه ها و پویش های مختلف در هفته صرفه جویی در مصرف آب در قم خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه انتخاباتی مطلوب است که هم مشارکت در آن وجود داشته باشد و هم فرد اصلح انتخاب شود ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نهادینه سازی خودکفایی مدارس با اجرای 2 طرح درآمدزا، اقدام ارزشمندی بود که دولت سیزدهم بنا نهاد و در این راستا احداث فضای تجاری و نصب سامانه های تولید برق از انرژی خورشیدی در پشت بام مدارس قم اجرایی ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید بدون نام بردن از نامزد خاصی برای انتخابات ریاست جمهوری، شاخصه های یک نامزد در تراز نظام اسلامی را بیان کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قم گفت: در طول سه سال گذشته و در دولت سیزدهم با اقدام های صورت گرفته برای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی، 131 هکتار از اراضی ملی در قم خلع ید شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۶    
مسئول کمیته فیوژن فیتنس استان قم با اشاره به اینکه همه رده های سنی بسته به توان و سابقه تمرینی می توانند در این رشته فعالیت کنند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون قم گفت: در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری میزان اهدای خون در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 15.7 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۱    
مسئول کمیته فانکشنال فیتنس استان قم با اشاره به برگزاری دوره های مربیگری رشته فانکشنال فیتنس در استان قم خاطرنشان کرد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۲۷    
امروز در جامعه با دخترانی مواجه می شویم که برخلاف عقاید خود پوشش نامناسب دارند تا جایی که خودشان از این پوشش معذب می شوند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۲۷    
در زندگی نامه شهید علی اوسطی از شهدای انقلاب آمده است: شیخ علی معروف به شیخ فلاخن انداز، با تعلیم گروهی از یارانش، هرازچندگاه به مأموران شاه حمله می کرد و آنها را از پای در می آورد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۲۷    
ولع انسان برای پیشرفت و به تبع آن تولید زباله و پسماند گویا پایانی ندارد در این میان با مدیریت صحیح پسماند می توان از آسیب به محیط زیست جلوگیری کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۱:۴۸    
نمایشگاه گل وگیاه این روزها دایر شده است؛ اما خبری از گل وگیاه در آن نیست.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۱:۴۸    
قیمت پوشک بچه 70 درصد گران شد که قطعا در مقابل سیاست های فرزندآوری است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۱:۴۸    
خیابان های قم این روزها رَخت نو بر تن می کنند و نهضت آسفالت در شهر قم با سرعت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان قم گفت: هزار و 180 گروه جهادی از استان قم در داخل و خارج استان در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۹:۲۲    
همان طوری که پیش بینی شده بود توفان دقایقی پیش قم را در نوردید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر دومین جشنواره هنری، ادبی و خبری روایت جهاد در قم گفت: هدف جشنواره روایت جهاد شناسایی فعالان رسانه ای حوزه جهادی است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه قم با اشاره به اینکه رئیس جمهور آینده وامدار مردم است، گفت: رئیس جمهور برای تحقق شعار راهبردی سال یعنی جهش تولید با مشارکت مردم و ساماندهی اشتغال و مسکن جوانان راه حل داشته باشد و بداند که ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از اقامه نمازجمعه این هفته مردم قم در محکومیت جنایات اسرائیل در اردوگاه النصیرات از میدان جانبازان به سمت چهارراه شهدا راهپیمایی کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۸    
نشست خبری دومین جشنواره هنری، ادبی و خبری روایت جهاد با حضور سرهنگ حسن ضیایی، مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان قم برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۲    
راهپیمایی مردم قم در محکومیت جنایات اسرائیل در اردوگاه النصیرات پس از اقامه نمازجمعه این هفته برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۴۸    
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قم، گفت: حدود 60 درصد شبکه توزیع نیروی برق در استان قم به کابل خود نگهدار تبدیل شده است که با این کار نوسانات برق تا حدی مرتفع خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد راهبری فناوری های هوشمند حوزه های علمیه گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، ظرفیت های حوزه های علمیه را که یکی از کنشگران جدی هوش مصنوعی در سطح ملی است، مورداستفاده قرار دهند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۴۸    
در زندگی نامه شهید اصغر اسلامی از شهدای انقلاب می خوانید: بسیار مظلومانه شهید شد و پیکر پاکش را در قبرستان بقیع مظلومانه به خاک سپردند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۴۸    
داستان تکراری شهریه مدارس دولتی سال ها است که چالش ثبت نام دانش آموزان شده اما این ممنوعیت تاکنون کمتر توسط مدارس جدی گرفته شده است و تبدیل به یکی از دغدغه ها برای خانواده های چند فرزندی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون دادستان قم در امور فضای مجازی از افزایش شکایات کلاهبرداری در سایت های واسطه گر با پرداخت بیعانه برای اجاره ملک ارزان قیمت خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی قم از محکومیت 15 میلیاردریالی یک نانوایی بربری برای کم فروشی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان قم گفت: علاقه مندان به شرکت در جشنواره روایت جهاد می توانند آثار خود را از 24 خرداد تا 31 شهریور به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات فراجا در اطلاعیه ای از بازداشتِ عنصر فعالِ رسانه ای وابسته به صهیونیست و سازمان تروریستی موساد در شهر قم خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سازمان امور عشایر کشور از اعزام 50 مبلغ جهادی به مناطق عشایری کشور در ایام عید سعید غدیر خم خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۶    
ویراژ موتورسواران به حدی بالاست که حتی برای کودکانی که در این بوستان بازی می کنند، خطرناک است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۶    
با شروع ثبت نام مدارس برخی مدارس اقدام به دریافت هزینه های نامعقول از والدین می کنند و والدین همچون چاره ای ندارند این هزینه را پرداختن می کنند بدون اینکه بدانند تخلف است و می توانند پیگیر این موضوع ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت گفت: کاسبان امین طرح بسیار موفقی است که با ابتکار استاندار و ستاد تنظیم بازار قم اجرایی شده و می تواند رقابت مثبتی بین اصناف و کسبه ایجاد کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قم با اشاره به اهمیت کتاب و کتاب خوانی گفت: اولویتی بالاتر از توجه به فرهنگ کتاب خوانی و گسترش کتابخانه ها در این استان وجود ندارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
در پی انتشار نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان حامی مردم فلسطین در دانشگاه های ایالات متحده آمریکا دانشجویان غیرایرانیِ دانشگاه ادیان و مذاهب در نامه ای از امام خامنه ای تشکر کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر قم گفت: تملک مغازه های قبرستان نو آرزوی 50ساله در قم بود، هیچ کس باور نمی کرد این مقدار تملک در این شرایط سخت اقتصادی انجام شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
هندبالیست قمی با نظر کادر فنی تیم ملی جوانان کشورمان برای حضور در رقابت های آسیایی به اردوی این تیم دعوت شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم از پیشرفت قابل توجه طرح بهسازی محور قدیم قم - تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: اصلاح ساختار یکی از مهم ترین موارد برای افزایش بهره وری در واحدهای مرغداری است که در همین ارتباط طی سه سال گذشته این کار در 150 واحد مرغداری استان ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: با تلاش شبانه روزی و حضور میدانی مدیران هم اکنون وضعیت و شاخص تورم در این استان وضعیت مطلوب تری نسبت به متوسط کشوری دارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قم اعلام کرد: به تمامی محصولات کشاورزی مطابق با الگوی کشت استان، کودهای شیمیایی ازته یارانه ای تخصیص داده شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قم با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در استان بادقت و سرعت بیشتری نسبت به گذشته در حال اجراست، گفت: هیچ وقفه ای در اجرای این طرح ایجاد نشده و پروژه ها در سایت های مختلف در حال ساخت هستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۲:۱۶    
معاون امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم با اشاره به اینکه سالانه بیش از 42 هزار تن میوه تابستانه از باغ های قم برداشت می شود ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۲:۳۶    
مسئول بخش خواهران تربیت بدنی بسیج استان قم از برگزاری برنامه های مختلف ورزشی در ایام تابستان برای بانوان استان قم خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۲:۳۶    
در زندگی نامه شهید غلامعلی رستگار مقدم از شهدای انقلاب آمده است: هر اعلامیه و یا نوار سخنرانی امام را بعد از انتشار یعنی یک روز بعد در قم و حتی در روستاهای قم پخش می کرد و هر چه مأمورین حکومت نظامی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور بر ضرورت تدوین دائرةالمعارف مناسبات اسلام و مسیحیت کاتولیک تأکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم گفت: بیش از پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب برای روستاهای ورجان، لنگرود و کرمجگان این استان احداث شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: پرونده فرش های نفیس کاخ سعدآباد مفتوح بوده و تا الان رأیی صادر نشده و از 48 فرشی که به سرقت رفته شده هنوز هیچ فرشی پیدا و تحویل ما نشده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
علیرضا بیرانوند در مورد شرایط تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس صحبت کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: بر اساس اطلاعات موجود آسمان قم امروز صاف در برخی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست هیأت کشتی استان قم از حضور 3 نماینده این استان در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: همه بایستی نسبت به حفظ و حراست از محیط زیست تعهد داشته باشند، چراکه شکار، صید و ایجاد آلودگی ها موجب به خطرافتادن حیات همه جانداران و انسان ها می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی قم از استقرار اکیپ عملیاتی ثابت و سیار شامل پزشک و بازرس بهداشتی، ناظر شرعی و یک راننده در سطح استان در روز عید قربان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۶    
با اتفاقات رخ داده در ماه های اخیر به نظر می آید شهر قم آماده یک خانه تکانی بزرگ است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: 30 تا 40 درصد اسکلت مبلمان های کلاسیک ایران در این استان تولید می شود که این موضوع نشان دهنده ظرفیت بالای قم در این حوزه صنعتی است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قم از دستگیری، تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست فیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: از ابتدای سال گذشته تا بیستم خردادماه امسال 344 دستگاه غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال در این استان کشف و توقیف شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۱    
وجود یک گره بزرگ ترافیکی در مرکز شهر قم صدای شهروندان این منطقه را درآورده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۶    
سرعت گیر های بدون رنگ آمیزی به آفت خیابان های شهر قم تبدیل شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استمرار راهپیمایی جمعه های خشم علیه کشتار وحشیانه مردم غزه توسط رژیم کودک کش صهیونیستی از مردم ولایت مدار قم خواست تا این جمعه در راهپیمایی محکومیت رژیم کودک کش ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از گردوغبار، اتفاقات مثبتی در قم رخ داده است ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در اردیبهشت ماه امسال مرکز اورژانس 115 این استان به 9 هزار و 600 بیمار و مصدوم حوادث امدادرسانی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه قم گفت: در دولت سیزدهم با اجرای برنامه های مختلف علمی و پژوهشی همچون افزایش ظرفیت جذب دانشجویان خارجی، فعالیت های بین المللی این دانشگاه جهش بسیار زیادی پیدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: ساماندهی زباله گردی، ضایعاتی های سطح شهر و اجرای طرح ذخیره سازی پسماندهای عمرانی و ساختمانی در دستور کار است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره امور بین الملل حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: طی دوماهه نخست سال جاری بیش از 8 هزار زائر و گردشگر در حرم مطهر بانوی کرامت حضور یافته و به زیارت این بانوی مکرمه مشرف شده اند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قم گفت: تنها در 2 ماه سپری شده از سال جاری 54 جواز تأسیس با سرمایه گذاری بیش از 27 هزار میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال زایی برای 2 هزار و 437 نفر در بخش صنعت استان صادر شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اتمام مأموریت شهردار قم در تیرماه امسال، گفت: تکلیف شهردار قم تا هفته آینده مشخص می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
پیکر آیت الله غیاث الدین طه محمدی نماینده سابق ولی فقیه در استان همدان از مسجد امام حسن عسگری (علیه السلام) تا حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) تشییع شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت:103 بار خداوند در قرآن دستور به صبر داده اگر انسان در برابر گناهان صبر کند در این صورت مستحق رحمت الهی خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
تیم والیبال دختران کمتر از 18 سال کشورمان در دیدار پایانی رقابت های قهرمانی آسیای مرکزی با برتری مقابل قزاقستان و کسب نشان طلا، نخستین نشان تاریخ والیبال رده های سنی دختر کشورمان را از آن خود کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قم از دستگیری متهمان، تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای سارقان مسلح منازل در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست قم گفت: آلودگی های ناشی از فاضلاب، نابسامانی در حوزه پسماند و بازیافت صنایع آلاینده مانند سرب و باتری و کمبود بارش از چالش های مهم زیست محیطی استان قم است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی قم با تأکید بر ضرورت رعایت پیوست انتظامی در ساخت وسازهای شهری، گفت: عدم رعایت پیوست انتظامی سبب شده تا کنترل جرایم حوزه سرقت در مراکز دولتی و خصوصی در این استان با چالش همراه شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۶:۱۷    
افراد دارای معلولیت با مشکلات و موانع بسیاری دست به گریبان اند و معمولاً، حقوق آنان نادیده گرفته می شود ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۶:۱۷    
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم، گفت: معابر اصلی مناطق دارای آسفالت مناسب با رنگ دوجزئی ترافیکی علامت گذاری می گردند و از ابتدای سال جاری تا نیمه خردادماه 250 هزار متر خط کشی ترافیکی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: در راستای رفع نقاط حادثه خیز استان، احداث پل زیرگذر در روستای صرم شهرستان کهک اجرایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
هم زمان با روز جهانی صنایع دستی و در دومین همایش تجلیل از مشاهیر و نام آوران فرش دستباف ایران، از 121 نام آور فرش دستباف و 8 نفر از مشاهیر فرش کشور در قم قدردانی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز تخصصی نماز از تولید بازی اندرویدی سدنا با موضوع "نماز و سبک زندگی ایرانی اسلامی" خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی طی سه سال دولت سیزدهم 2 دور به قم سفر کرد که حاصل آن اختصاص حدود 10 هزار میلیارد تومان اعتبار به این استان در کنار صدور ده ها مجوز بر زمین مانده و تعیین تکلیف پروژه ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی قم از صدور هشدار سطح نارنجی برای این استان به دلیل باد شدید و گردوخاک خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
پیکر آیت الله غیاث الدین طه محمدی نماینده سابق ولی فقیه در استان همدان با حضور زائرین و مجاورین حرم حضرت معصومه (س) در قم تشییع شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۷    
معلولین هم عضوی از این جامعه هستند و حق دارند تا باعدالت از امکانات رفاهی، فرهنگی و اجتماعی در جامعه برخوردار باشند؛ اما عدم مناسب سازی شهر و ادارات و عدم ارائه خدمات مناسب مانع از این موضوع شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۷    
امام جمعه سلفچگان با بیان این که همه باید در انتخابات به وظایف خود عمل کنند، گفت: نامزدهای انتخابات اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۲    
دبیر قرارگاه مردمی حضور از برگزاری همایش بزرگ انتخابات در قم خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۷    
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به تحلیل های تحلیلگران اروپایی و آمریکایی گفت: بسیاری از تحلیل های تحلیلگران اروپایی و آمریکا آمریکایی نشان دهنده این موضوع است که اسرائیل در اهداف خود شکست خورده و ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مسئول مؤسسه حکمت و تمدن قم گفت: پنج هزار نوجوان قمی در رویداد استعدادیابی قرآنی، فرهنگی، هنری، سینمایی، رسانه ای و صنایع دستی موج هنر ناب انقلاب با عنوان مهنا ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۵۲    
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه اخلاق معیار عمل مقبول است، گفت:صداقت معیار مردم در انتخاب فرد اصلح است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: طی دولت سیزدهم در حدود سه سال گذشته 925 هزار تُن محصولات دامی شامل تخم مرغ، گوشت مرغ، گوشت قرمز و شیر در این استان تولید شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در سال جاری برای توسعه فرایند سیستم نگه داشت نیروهای انسانی در واحدهای تولیدی استان ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
نمایشگاه صنایع دستی استان قم با عنوان داستان دَستان 2 روز یکشنبه در خانه تاریخی زند شهر قم آغاز به کارکرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۶:۵۲    
ازدواج و تشکیل خانواده یک امر مقدس و لازم برای جامعه است تا حداقل از پیری جمعیت و بروز برخی آسیب های اجتماعی جلوگیری شود؛ اما این مسئله مستلزم آماده شدن برخی بسترها برای ازدواج به موقع جوانان است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: 930 گواهینامه عدم خلاف مدیریت پسماند در پروژه های عمده در طول هر سال در شهر قم صادر می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
پیکر آیت الله غیاث الدین طه محمدی نماینده سابق ولی فقیه در استان همدان صبح فردا در قم تشییع می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قم گفت: از امروز بعدازظهر تا روز چهارشنبه رگبار پراکنده، رعدوبرق و وزش باد شدید این استان را دربرخواهد گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...