پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۳:۱۷Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایشگاه»

ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر ظهر امروز تعدادی از نیروهای پیمانکاری یکی از پالایشگاه های پارس جنوبی در عسلویه در اعتراض به برخی موارد مربوط به شغل خود اقدام به تجمع و اعتصاب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
پالایشگاه فاز 19 پارس جنوبی امسال توانسته 8 درصد به میزان تولیدات خود بیافزاید و درآمد ارزی آن برای کشور سه میلیارد دلار در سال است.
گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۵    
گیلان صدر: روز (دوشنبه) 4 اسفند، مدیرعاملان شرکت پلاسما درمان فارمد و گروه توسعه اقتصادی رادارو با محمد حسن پور سرپرست فرمانداری شهرستان شفت دیدار و گفتگو نمودند. در این نشست عنوان شد که اولین پالایشگاه پلاسمای خون در منطقه غرب آسیا و خاورمیانه در شهرستان شفت احداث خواهد شد. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حجم کارهای انجام شده در حوزه نوآوری و پارک علم و فناوری در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد، به ویژه در حوزه گوگرد، نشان دهنده آن است که اتفاق بزرگی در این پالایشگاه در این زمینه، در حال رخ دادن است.
نگاه اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۲    
رئیس هیات ورزش کارگران شهرستان شاهین شهر و میمه خبر از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتسال کارگران این شهرستان داد. در این دوره از مسابقات که به میزبانی شرکت پالایش نفت اصفهان و در سالن انقلاب شاهین شهر برگزار شد و 4 تیم به رقابت پرداختند و در نهایت به ترتیب تیم های پالایشگاه اصفهان ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۳    
پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد از جمله پالایشگاه های برجسته، ممتاز و ارزشمند ایران اسلامی است که در خطه مرزی شهرستان سرخس واقع شده و افتخاری برای خراسانی ها و مجاوران بارگاه منور رضوی است و سهم بسزایی در فرآورش و تولید گاز طبیعی دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استنشاق گاز سمی در پالایشگاه ششم عسلویه جان مهندس جوان این شرکت را گرفت.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۶    
استنشاق گاز سمی باعث فوت یکی از کارکنان در پالایشگاه ششم پارس جنوبی شد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷    
به گزارش عصر امروز هادی بیگی نژاد عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اظهارات وزیر نفت مبنی بر اینکه پالایشگاه ستاره خلیج فارس آنقدر بد مدیریت شده است که می بایست به عنوان عبرت در دانشگاه ها تدریس شود ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸    
بهای نفت در روز سه شنبه به دنبال افزایش غیر منتظره ذخایر نفت آمریکا در هفته گذشته کاهش داشته است و از طرفی افت تولیدات پالایشگاه های نفت در اثر یخ زدگی جنوب آمریکا را جبران کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی گفت: زنگنه باید بجای حمله به پالایشگاه ستاره خلیج فارس درباره پروژه های سیراف، قرارداد کرسنت، قطع ارتباط با ترکمنستان، قرارداد با توتال، لغو قرارداد با پاکستان توضیح دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت برای آنکه راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را به نام دولت و البته دوره فعلی وزارت نفت تمام کند، نه تنها تاریخ را تحریف می کند، بلکه با نقض نامه چند سال گذشته خود، همه چیز را فراموش کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک ملت از دیرباز در حوزه انرژی و نفت و گاز و پتروشیمی حضور فعال و پررنگی داشته و از حدود 15 سال قبل با تشکیل صندوق انرژی با منابع ارزی قابل توجه، تامین مالی این حوزه را شروع کرده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۱    
در راستای مقابله با انحصارطلبی و تحریم زدایی دشمنان ایران اسلامی، در 20سال گذشته این شرکت به دست توانمند کارشناسان خود توانسته است تجهیزات مهم و ارزشمندی را به صورت بومی درآورد و امید است در سال های آتی تمام تجهیزات پالایشگاه اصفهان در داخل تولید گردد تا ضمن کاهش مصارف ارزی ...
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۱    
محمد امینی رعیا، مدیر اندیشکده اقتصاد مقاومتی در توییتی نوشت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس دکان واردات_بنزین را بست و طبیعی است که آقای زنگنه از این پروژه متنفر باشند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۳    
در راستای حفاظت از محیط زیست ،پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی اقدام به کاشت 2500 اصله نهال حرا در سواحل استان بوشهر کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۷    
بیژن نامدار زنگنه از افتضاح بودن طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس سخن می گوید در حالی که کارنامه خودش دارای ابهامات بسیاری است و با روی کار آمدن او صنعت پالایشگاه سازی تعطیل و زمینه تحریم بنزینی ایران فراهم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- به گفته نماینده مناطق غربی استان کرمانشاه در مجلس احداث پالایشگاه و پتروپالایشگاه و تولید و صادرات فرآورده های نفتی به جای نفت خام راهکار اصولی برای ایجاد اشتغال زایی در مناطق زلزله زده استان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با وجود استفاده از ظرفیت های پالایشگاه ستاره خلیج فارس برای تأمین و صادرات بنزین و صادرات سایر فرآورده های غیرنفتی در دور زدن تحریم ها مدعی شد طرحی بدتر از طرح این پالایشگاه در عمرم ندیدم!
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
فیلترهای نانویی یکی از شرکت های صنعتی علاوه بر آنکه در نیروگاه ها و پالایشگاه پارس جنوبی کاربردی شده است بر اساس مذاکرات انجام شده قرار است این محصول دانش بنیان در پالایشگاه ها و نیروگاه های کشور عراق مورد استفاده قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل پتروشیمی ایلام گفت: سرمایه گذاری های کلان نظام در یک دهه اخیر از جاده، فرودگاه، کشف میادین نفت و گاز و احداث پالایشگاه و پتروشیمی تا رونق گردشگری مذهبی نشان می دهد که ایلام، از یک استان حاشیه ای به یک استان محوری در سیاستگذاری های کلان تبدیل شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۵    
بیژن نامدار زنگنه از افتضاح بودن طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس سخن می گوید در حالی که کارنامه خودش دارای ابهامات بسیاری است و با روی کار آمدن او صنعت پالایشگاه سازی تعطیل و زمینه تحریم بنزینی ایران فراهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون اقتصادی و بازرگانی و عضو هیات مدیره شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: رویکرد و چشم انداز پالایشگاه این استان تبدیل شدن به پترو پالایش و هولدینگ بزرگ در این بخش است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی نرخ سوخت واحد های پالایشگاهی، پتروشیمی و فولادی و سایر واحد های تولید فلزات و کانی های فلزی را 30 درصد تعیین کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۰    
در حالی که بیژن زنگنه ساخت پالایشگاه را به کثافت کاری تعبیر می کرد، در آستانه انتخابات و پایان دوره ریاستش، پروژه ملی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را به نام خود ثبت کرد و تأکید کرد در این پروژه نباید کسی تک خوری کند!
مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران گفت: در حال حاضر بیش از 1000 کیلومتر خط لوله جدید و 15 ایستگاه و تلمبه خانه دیگر و همچنین مهمترین طرح پالایشگاهی کشور (طرح توسعه پالایشگاه آبادان) در شرایط تحریم و وجود کرونا در مسیر توسعه قرار دارند. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مجلس در دومین روز بررسی جزئیات لایحه بودجه 1400 نیز نتوانست سه شیفت روی آن کار کند و بیشتر وقت به حواشی سفر رئیس آژانس بین المللی اتمی و تذکر به دولت در این خصوص گذشت. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گفتگو با مهندس بردستانی رییس بازرگانی پالایشگاه دهم مجتمع گازی پارس جنوبی در دوازدهمین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی عسلویه
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
با رأی نمایندگان مجلس نرخ سوخت واحدهای صنعتی و پالایشگاهی برای سال 1400 مشخص شد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: شرکت ملی گاز و مجتمع گاز پارس جنوبی در قطب اقتصادی کشور همواره در کنار شرکت های دانش بنیان هستند و از اقدام ها و دستاوردهای این شرکت های سازنده استقبال می کنند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۳    
اکنون که شاهد چشمگیر روند تولید و فرآورش در تمامی پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی می باشیم، باید شرایط و موارد مهم این مجتمع عظیم گازی کشور در اولویت اول قرار گیرد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
موسوی تصریح کرد: در زمینه ی اهمیت محیط زیست و حفاظت از آن و ارتقای فضای سبز پیرامونی و انجام فیلتراسیون مناسب و به روز در پالایشگاه امام خمینی(ره) باید اقدامات لازم و فوری انجام شود تا شاهد آلایندگی های کمتری باشیم چراکه صنعت و تکنولوژی و اقتصاد پویا همه برای رفاه حال بشریت آمده است نه اینکه فقط ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: وزیر نفت با بیان اینکه انتخابات نزدیک است، گفت: به وزارت نفت فحش می دهند که برای خود افتخار کسب کنند، اگر بحث تخصصی و مدیریتی کنیم مشخص می شود که کارهای آنها نه تنها افتخار نبوده بلکه خطا بوده است. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: یکی از طرح هایی که باید به عنوان یک نمونه اغتشاشات مدیریتی در دانشگاه ها تدریس شود طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که تحویل دولت یازدهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران –ایرنا – پالایشگاه های ایالت تگزاس آمریکا که طی روزهای اخیر با بی سابقه ترین برودت هوای قطبی و یخبندان مواجه بود، صدها هزار تن مواد آلاینده درهوا متصاعد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: بنده بدتر از طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس در عمرم ندیدم، زیرا این طرح تا حدی مغشوش بود که فقط به درد تدریس در دانشگاه ها می خورد که مبادا این کار دوباره تکرار شود.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه پیروزی هزار پدر دارد و شکست یتیم است، گفت: برای ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس همه زحمت کشیدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: صادرات فرآورده نفتی به دلیل افزایش گاز رسانی و افزایش ظرفیت تولید پالایشگاه ها تقریبا چهار برابر شده و از 5.9 میلیون تن در سال 91 به 23 میلیون تن در سال 98 رسیده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مسئول پدافند غیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت: رزمایش مشترک پدافند غیرعامل با حضور تیم های واکنش سریع سپاه استان، پتروشیمی ایلام، بسیج کارگری و پالایشگاه گاز در مجتمع پتروشیمی ایلام با موفقیت برگزار شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۵    
عسلویه را همه با مشعل همیشه روشن پالایشگاه های گازی و رونق پتروشیمی اش می شناسند؛ این اما چهره زیبای عسلویه است، چهره ای که برای مردمی که در قطب صنعتی گاز کشور زندگی می کنند ارمغانی جز درد و رنج نداشته.
کارشناسان می گویند ممکن است تعطیلی پالایشگاه ها در تگزاس به خاطر یخبندان و بازگشت آنها به چرخه تولید هفته ها طول بکشد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از تلاش کارکنان این مجموعه برای خودکفایی در ساخت توربین گازی خبر داد.
خبرگزاری صبا: بهنوش فرهودی دوبلور، گوینده و بازیگر تئاتر در روز جمعه اول اسفندماه 99 به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت. وی فارغ التحصیل کارشناسی حسابداری بود و فعالیت در دوبله را در 1386 سپس بعد از چند سال گویندگی تیزر تبلیغاتی را آغاز کرد. ...
نیپنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از آی سی آی اس، فراگیر شدن طوفان قطبی بی سابقه در سراسر ایالات های آمریکایی خلیج مکزیک منجر به تعطیلی و کاهش تولید مجتمع های پتروشیمی، شیمیایی و پالایشگاه های این مناطق شد، همچنین برف و یخبندان حمل و نقل را متوقف و برق میلیون ها نفر از ساکنان این ایالات ها را قطع کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز با اشاره به توفان زمستانی در آمریکا نوشت: از سرگیری فعالیت پالایشگاه های نفت که به دلیل قطعی برق، کمبود گازطبیعی و آب تعطیل شده اند، چندین هفته به طول می انجامد.
رییس شرکت مشاوره نفتی لیپو اویل در هوستون عقیده دارد دو تا سه هفته طول می کشد فعالیت پالایشگاه ها در آمریکا که به خاطر سرمای هوا موقف شده از سر گرفته شود بنابراین قیمت بنزین همچنان تا پایان ماه جاری میلادی افزایش می یابد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارز 4200 تومانی با رانت تنها به افرادی خاص و معدود تعلق می گیرد، گفت: یارانه ارز دولتی باید به انتهای چرخه تولید اختصاص یابد. تهران – اقتصاد برتر – یکم اسفند 99 ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: قیمت نفت در معاملات امروز یک درصد کاهش یافت و بشکه ای 63.03 دلار فروخته شد. به نقل از رویترز، به دنبال نگرانی ها در مورد زمان بر بودن از سرگیری فعالیت پالایشگاه های آمریکا پس از سرمای بی سابقه در جنوب آمریکا که سبب کاهش تقاضا شد و درحالی که انتظار می رود ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت نفت با 75 سنت معادل 1.17 درصد کاهش به 63 دلار و 18 سنت رسید. *** کاهش قیمت نفت به گزارش خبرگزاری صنایع ، به دنبال نگرانی ها از طولانی شدن دوره تعطیلی فعالیت پالایشگاه های آمریکا پس از سرمای کم سابقه در جنوب این کشور که می تواند سبب کاهش تقاضا برای نفت خام شود و در حالی که انتظار می رود ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرمای شدید در آمریکا تولیدکنندگان نفت و پالایشگاه های منطقه تگزاس را تعطیل کرد که تولید روزانه نفت این کشور یک میلیون بشکه کم شد.