شنبه ۱۹ آذرساعت ۰۸:۴۱Dec 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور داخلی»

روز نو   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
روز گذشته (جمعه) و در پایان نشست سران عربستان و چین بیانیه مشترکی صادر شد. در این بیانیه، طرفین توافق هایی را درباره توسعه روابط سیاسی، اقتصادی، امنیتی، انرژی ...
ایران اکونومیست   ۵۱ دقیقه پیش    
به گزارش گروه بین الملل ایران اکونومیست ،ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه، با محکوم کردن مواضع جدید مداخله آمیز برخی کشورهای غربی و مسؤلان آنها در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: همانگونه که 'اجرای قانون' و 'برقراری امنیت عمومی' وظیفه دولتهاست ...
شبستان   ۱ ساعت پیش    
رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها با بیان اینکه نگاه جوانان نگاه تحولی است، گفت: مسئولان باید برای حرف جوانان گوش شنوا داشته باشند.
به گزارش ایران اکونومیست ، کیسلف به خبرگزاری تاس اعلام کرد ، فقط 20 دردصد سلاح های سبک هستند که هنوز هم به سبک شوروی، به سبک روسی، یعنی اسلحه های تهاجمی کلاشنیکف و نارنجک انداز دستی ضد تانک و بقیه سلاح ها از ناتو است. ...
ایران اکونومیست   ۷ ساعت پیش    
به گزارش ایران اکونومیست، "مائو نینگ" سخنگوی وزارت خارجه چین جمعه شب در واکنش به تحریم های جدید گفت: چین با مداخله در امور داخلی دیگر کشورها به بهانه حقوق بشر به شدت مخالف است. ...
اقتصاد ایران: عربستان و چین با اعلام تقویت همکاری برای تضمین صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران، خواهان تعامل تهران با آژانس و عدم دخالت در امور داخلی کشورها شدند.
درپی اظهارات مداخله جویانه مقامات آلمان سفیر این کشور به وزارت امور خارجه احضار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۲۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دولت های آمریکا و کانادا امروز با نقض قوانین بین المللی در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، بیانیه ضدایرانی مشترکی را صادر کردند.
برترین ها / اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سران شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه پایانی خود ادعاهای تکررای بی اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه انگلیس امروز با نقض قوانین بین المللی در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، از احضار دیپلمات ایران در لندن خبر داد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس بیانیه مشترکی که روز جمعه، 18 آذر، پس از دیدار شی جین پینگ رئیس جمهور چین با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در ریاض منتشر شد، دو کشور از جمهوری اسلامی همچنین خواستند به رژیم منع اشاعه تسلیحات هسته ای و نیز اصول حسن همجواری احترام بگذارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۸:۲۸    
وزارت خارجه انگلیس امروز با نقض قوانین بین المللی در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، از احضار دیپلمات ایران در لندن خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۸:۱۵    
ایالات متحده آمریکا در اظهارات مداخله جویانه خود در امور داخلی ایران و حمایت از ناآرامی ها، به اعدام یک متهم حوادث اخیر واکنش نشان داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۸:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
: همکاری دو کشور برای تضمین صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران تقویت می شود. دو کشور از ایران می خواهند تا با آژانس بین المللی انرژی اتمی همکاری کند. دو کشور بر اهمیت احترام ایران به اصول حسن همجواری و عدم دخالت این کشور در امور داخلی کشورها تاکید می کنند
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۷    
دو طرف از ایران خواسته اند که با آژانس بین المللی انرژی اتمی همکاری، نظام عدم اشاعه را رعایت کند و به اصول حسن همجواری احترام بگذارد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه رویکرد مداخله جویانه نسبت به امور داخلی ایران، دولت کانادا در پی اجرا شدن حکم یکی از بازداشت شدگان در جریان ناآرامی های اخیر، تحریم های جدید را علیه ایران اعمال کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اقدامات و اظهارات مداخله جویان آلمان در امور داخلی ایران تاکید کرد: آلمان قلمرو و امنیت خود را خط قرمز می داند، اما به روش ابزاری خشونت و ترور را در ایران ترغیب کرده و مبارزه مشروع ما علیه آن ها را ریاکارانه تقبیح می کند.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن مواضع جدید مداخله آمیز برخی کشور های غربی در امور داخلی ایران تصریح کرد: مقابله مؤثر و بازدارنده در قبال هرگونه قانون شکنی، ایجاد آشوب و ترویج ناامنی در جامعه همچون "اجرای قانون" و "برقراری امنیت عمومی" از جمله مسئولیت های بدیهی و ضروری دولتهاست.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
عربستان و چین در بیانیه ای مشترک ضمن طرح برخی ادعاها خواستار همکاری ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی شدند. به گزارش ایسنا به نقل از العربیه، عربستان و چین در پی یک نشست دوجانبه بیانیه ای مشترک صادر کردند، در بخشی از این بیانیه از ایران خواسته شده که در امور داخلی دیگر کشورها دخالت نکند. ...
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز اعلام کرد که دولت انگلیس 10 شخصیت ایرانی را تحریم کرد. این افراد تحریم شده مرتبط با امور زندان ها می باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: دولت انگلیس در ادامه رویکرد مداخله جویانه غرب در امور داخلی ایران و تلاش برای تنفس مصنوعی به اغتشاشگران، مسائل حقوق بشری را بهانه و 10 شخصیت ایرانی را تحریم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه کرمان با بیان اینکه مردم هیچ گاه انقلاب اسلامی را در مقابل هجمه های دشمن تنها نمی گذارند، گفت: مردم ایران اجازه دخالت بیگانگان در امور داخلی کشور را نمی دهند و از استقلال کشور حمایت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۶۱ سایت دیگر  
در ادامه رویکرد مداخله جویانه نسبت به امور داخلی ایران، دولت کانادا در پی اجرا شدن حکم یکی از بازداشت شدگان در جریان ناآرامی های اخیر، تحریم های جدید را علیه ایران اعمال کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
مقامات اتحادیه اروپا و آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی به اجرای حکم محسن شکاری واکنش نشان دادند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایالات متحده آمریکا در اظهارات مداخله جویانه خود در امور داخلی ایران و حمایت از ناآرامی ها، به اعدام یک متهم حوادث اخیر واکنش نشان داد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح پنجشنبه 17 آذرماه اولین حکم اعدام در ارتباط با اغتشاشات در ایران اجرا شد و طی آن محسن شکاری اعدام شد که آمریکا به این موضوع واکنش نشان داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۰:۰۷   + ۷۰ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در واکنش به دخالت برخی کشورها در امور داخلی کشورمان اعلام کرد که حمله مسلحانه و تخریبگری قابل تحمل نیست، حتی برای آن دسته از رژیم های غربی که فرصتی یافته اند تا ریاکارانه برای ایران خطابه بخوانند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزرای خارجه 9 کشور آمریکا، انگلیس، استرالیا، کانادا، شیلی، ایسلند، نیوزلند، جمهوری کره و سوئد در بیانیه ای مشترک در تداوم دخالت در امور داخلی ایران، تهران را به نقض حقوق زنان متهم کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۲:۲۲    
ریس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در خصوص ریل گذاری برای اجرای اصل 27 قانون اساسی که در مورد برگزاری اعتراضات گفت: یکسال است که کارگروهی برای بررسی این قانون تشکیل شده تا این طرح نهایی و به صحن ارسال شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۴   + ۳۹ سایت دیگر  
وزرای خارجه آلمان و انگلیس در اقدامی مداخله جویانه به اجرای حکم یکی از بازداشت شدگان در ناآرامی های اخیر واکنش نشان داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز گفت: ریل گذاری اجرای اصل 27 قانون اساسی در مورد سازوکار برگزاری تجمعات اعتراضی در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس جمع بندی شده و به صحن علنی ارسال خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در عراق گفت، ایالات متحده و ناتو عراق را اشغال نمی کنند، اما در امور داخلی این کشور دخالت می کنند.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس درباره اینکه آقای سماک زمانی جان باخته است که بعد از مسابقه فوتبال میان ایران و آمریکا در خیابان بوده است، گفت: در آنجا شرایطی وجود نداشته است که منجر به تهدید اجتماع شده یا خطری برای کسی ایجاد کند. ماموران نیروی انتظامی در دفاع از امنیت جامعه باید دست به سلاح ببرند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در عراق تصریح کرد با این که رسماً اشغالگری در این کشور غرب آسیا وجود ندارد، اما ایالات متحده و ناتو در امور داخلی بغداد مداخله می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرخی میکال با بیان اینکه الگوی تناسبی برای انتخاب شهردار بهتر - شورای برتر در دستور کار کمیسیون امور داخلی قرار گرفته است گفت: با این روش مردم بر اساس شهردار توانمند به شوراها رای خواهند داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا عصر چهارشنبه به وقت محلی در نشستی با خبرنگاران در واشنگتن با اشاره به روز دانشجو در تداوم دخالت در امور داخلی ایران ادعا کرد: از گزارش ها مبنی بر حمله خشونت آمیز نیروهای امنیتی علیه دانشجویان در دانشگاه تهران آگاه هستیم. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۴:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا در تداوم دخالت واشنگتن در امور داخلی تهران، عصر چهارشنبه به وقت محلی قطعنامه ای در حمایت از ناآرامی ها در ایران تصویب کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۳:۰۱    
لیتوان یک پرسشنامه اجباری را برای متقاضیان ویزای روسیه یا بلاروس درخواست کرده است تا نظرات خود را در مورد مناقشه در اوکراین بیان کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۸    
مخالفت با کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه روزگذشته خود در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با کلیات این طرح مخالفت کردند./ ایسنا
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی سنای آمریکا قطعنامه ای در حمایت از اغتشاشات در ایران تصویب کرد. خبرگزاری میزان_ کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با تصویب قطعنامه ای در حمایت از اغتشاشات در ایران، خواستار اعمال تحریم های بیشتر علیه جمهوری اسلامی ایران به بهانه نقض حقوق بشر شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۱    
یک کارشناس مسائل سیاسی در همایش روز دانشجو که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، به تبیین مسائل کشور و دخالت غرب در امور داخلی ایران پرداخت و گفت: با روشن شدن ابعاد پنهان و پشت پرده اغتشاش، دست های چدنی دشمنان از پشت دستکشهای مخملی نمایان شده و با دستگیری جاسوسان متعدد غرب در این حوادث ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۲    
آمریکایی ها به هر شکل که مایل بودند در امور داخلی ایرانی ها به خصوص در عزل و نصب مسئولین دخالت می کردند و در مقابل شعار مرگ بر آمریکا هم که یادگار 16 آذر است؛ از آن زمان سر داده شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی به اظهارات حزب محافظه کار انگلیس درباره اعتصاب عمومی کشورش،اشاره کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۴    
آصفری، نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس از بی عدالتی در پرداخت حقوق ها گفت و بیان کرد: جزئیات طرح نظام پرداخت هماهنگ پس از بررسی بودجه سال آینده و برنامه هفتم مورد بررسی قرار می گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس تاکید کرد در این دوره از مجلس برای احیای امید در مردم اقدامات متعددی برداشته و تلاش شد در شرایط سخت اقتصادی با قانونگذاری و نظارت همراه مردم بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با تکرار ادعای حمایت از زنان ایرانی اعلام کرد: متعهد به حذف ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل هستیم. ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا عصر سه شنبه به وقت محلی در نشستی خبری در واشنگتن ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور داخلی اقلیم کردستان عراق با غیرقانونی خواندن گروه های مسلح موجود در مرزهای اقلیم کردستان گفت که اجازه نمی دهیم خاک این اقلیم منبع تهدید علیه کشورهای دیگر باشد.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با کلیات طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس مخالفت کردند.