چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۹:۲۱Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون شورا ها»

نایب رییس کمیسیون شوراهای مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در عصر امروز (سه شنبه) به منظور بررسی میزان آمادگی آنها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شورا ها گفت: نتایج انتخابات شورا های بعضی کلانشهر ها به دلیل تعداد بالای نامزد ها اعلام نشده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
محمدصالح جوکار در گفت وگو با میزان، درباره بررسی اختلالات برگزاری انتخابات 1400 در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی، گفت: قطعاً وزیر کشور باید در این کمیسیون حضور یابد و به نمایندگان توضیح دهد. ...
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شوراها از حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست هفته آینده این کمیسیون برای پاسخ درباره تخلفات، تاخیر در آغاز فرآیند رای گیری و مشکلات فنی انتخابات اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها از حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست هفته آینده این کمیسیون برای پاسخ درباره تخلفات، تاخیر در آغاز فرآیند رای گیری و مشکلات فنی انتخابات اخیر خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۷    
رئیس مجلس در صحن علنی امروز (31 خردادماه) دستور داد تا اختلال در روند برگزاری انتخابات در کمیسیون اصل 90 و کمیسیون شوراها پیگیری شود. روز جمعه 28 خردادماه در ساعات اولیه آغاز انتخابات ریاست جمهوری در برخی از شعبه های رای گیری اختلال در دستگاه های احراز هویت ایجاد و گزارش شده بود که در آن زمان ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار نماینده محلات در خصوص دلایل اختلال در روند برگزاری انتخابات، گفت: لازم است کمیسیون اصل 90 و کمیسیون شوراها تخلفات انتخاباتی را پیگیری کنند.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مجلس گفت: روز جمعه یک بار در نوبت صبح و آغاز رأی گیری و یک نوبت در نیمه روز قبل از ساعت 10:30 دو اشکال جدی در فرآیند رأی گیری ایجاد شد. قالیباف به کمیسیون اصل 90 و کمیسیون شوراها و امور داخلی مأموریت داد که به این موضوع رسیدگی کرده و گزارش آن را به صحن علنی مجلس ارائه دهند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام علیرضا سلیمی طی اخطاری با استناد به اصل 137 در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان برگزاری انتخابات اختلالاتی ایجاد شد لذا از رئیس مجلس می خواهیم موضوع اخلال در انتخابات بررسی شود. وی تاکید کرد: باید مشخص شود که منشا این اخلال چه بوده است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو با موضوع پایان انتخابات شوراها و بررسی و تحلیلی بر عملکرد شوراها در مدیریت شهری با دکتر ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به روی آنتن رفت. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
طرح ناظر بر تأسیس و فعالیت سازمانهای مردم نهاد در جلسه این هفته کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۸    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجبس گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای حضور گسترده ای بود و اقتدار کشور را به رخ جهانیان کشید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات یقیناً پشتوانه ای قوی برای نظام سیاسی کشور خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۱    
ایسنا/یزد نماینده مردم یزد و رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان این که مردم در سرنوشت خود باید مشارکت کنند، گفت: مردم آزادانه به هر فردی که می خواهند رای بدهند این مسئله اهمیت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها درباره اظهارات اخیر جمال عرف پیرامون میزان مشارکت مردمی در انتخابات گفت: اعلام نظرسنجی های مرتبط با مشارکت مردمی در حیطه وظایف مراکز معتبر پژوهشی و نظرسنجی در کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: اصلاح قانون انتخابات شوراها،بررسی عملکرد استانداری ها و شهرداری ها،بازدیدهای نظارتی مهمترین اولویت های کاری کمیسیون شوراها در اجلاسیه دوم مجلس است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اظهار داشت: اصلاح ساختار مدیریت شهری و قوانین انتخابات با همکاری و تعامل با مجلس در اولویت دولت آینده قرار بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۰    
رئیس کمیسیون شوراها گفت:طرح اصلاح قانون انتخابات شورا ها باید جامعیت داشته باشد تا در دوره های آینده به خوبی از آن استفاده کنیم.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۴    
فاش نیوز- عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، بر محوریت مسائل و رفع مشکلات جامعه ایثارگری در برنامه های تبلیغات انتخاباتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
رکنا: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ابراز داشت که جلسه ای امیدوار کننده با نماینده ستاد کل نیروهای مسلح داشته اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۰    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رعایت اخلاق در روند مذاکرات گفت: بداخلاقی، تهمت و افترا طبق فرموده مقام معظم رهبری در مناظره ها طبق فرموده مقام معظم رهبری به کشور آسیب می زند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید از دادن شعارهای تاریخ مصرف گذشته دست بردارند و اخلاق را رعایت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون مقرر شد کارگروهی به منظور بازنگری و اصلاح قانون مدیریت بحران کشور در کمیسیون تشکیل شد و این قانون را براساس نیازها و مقتضیات حال و آینده کشور در حوزه های مختلف مورد بازنگری قرار دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد صالح جوکار و ولی اسماعیلی در اجلاسیه دوم هیات رییسه مجلس به عنوان روسای کمیسیون های شوراها و اجتماعی مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی سه شنبه 18 خردادماه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس گفت: مراجع باید دلایل رد صلاحیت را به داوطلبان انتخابات شوراها اعلام کنند تا نمایندگان تحت چنین هجمه ای قرار نگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم ساوجبلاغ طالقان و نظرآباد در مجلس با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر می تواند به انتخاب رئیس جمهور اصلح بینجامد، گفت: "رئیسی" با مردم صداقت دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۲:۵۲    
عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس گفت: همه کاندیدا های ریاست جمهوری چه آن هایی که تأیید شده اند و چه آن هایی که صلاحیتشان احراز نشده و نیز تمام جناح های سیاسی باید مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات تشویق کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به در پیش بودن انتخابات 1400 گفت: حضور حداکثری در انتخابات، زمینه رفع مشکلات کنونی و ایجاد رونق در تولید بخش های مختلف کشور را فراهم می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: نامزدهای انتخابات بدانند که دشمنان به دنبال از بین رفتن اعتماد مردم به مسئولان هستند و آنان نباید با وعده های بدون پشتوانه در زمین دشمن بازی کنند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو با موضوع پرهیز از سیاسی کاری در شورای شهر و راهبرد انتخاب درست برای مدیریت شهری در انتخابات 28 خرداد با دکتر ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه "نیاز امروز کشور دولت جوان حزب اللهی است" گفت: جریان اصلاح و دولتی تمام وعده هایش را به فرداها و مذاکره گره می زند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۴    
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی فعالیت های یک ساله این کمیسیون را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی فعالیت های یک ساله این کمیسیون را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم پای صندوق های رای حاضر نشوند و رئیس جمهور آینده با یک انتخاب حداقلی پیروز شود و در اداره کشور موفق نباشد دیگر مردم حقی برای اعتراض ندارند چرا که خودشان این مسیر را انتخاب کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از کاهش و تجمیع قوانین مرتبط با انتخابات، شوراها و احزاب در جلسه امروز (یکشنبه) خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی در مجلس شورای اسلامی که در مصاحبه با مجله خبری تحلیلی "رویداد" سخن می گفت، با اشاره به اینکه شور و نشاط درپی حضور مردم بالا می رود، در رابطه با هجمه دشمن به شورای نگهبان اظهار کرد: حضرت آقا در دیدار با نمایندگان مردم ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۸    
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی مهمترین اولویت مجلس در سال دوم را کمک به تولید و مسایل اقتصادی مردم عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاونت قوانین دستور کار کمیسیون های تخصصی و ویژه نمایندگان مجلس را در این هفته منتشر کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص بررسی کارنامه یک ساله مجلس شورای اسلامی با دکتر ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها در مجلس گفت: طرح قبلی شفافیت آرا در صحن علنی مجلس حد نصاب لازم را نیاورد و بلافاصله طرح جدید شفافیت آرا مطرح شد و اکثریت نمایندگان با دقت بیشتری بر این بحث ورود کردند زیرا این بحث مورد نظر مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شورا ها گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات مورد اختلاف شورای نگهبان و مجلس نیست و به مجمع تشخیص ارجاع نخواهد شد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تدوین طرحی به دنبال ساماندهی وضعیت کولبران کشور هستند. این طرح که از سوی جمعی از نمایندگان امضا و تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است، در حال حاضر در کمیسیون شوراها و امورداخلی به عنوان کمیسیون اصلی و در کمیسیون های اجتماعی، اقتصادی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: لایحه شورای عالی ترافیک و لایحه درآمدهای پایدار ارجاعی از شورای نگهبان در کمیسیون بررس شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها از بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها در نشست این کمیسیون خبر داد و گفت: مقرر شد در کمیته تخصصی این موضوع، ایرادات این لایحه و موارد بازگشته از صحن علنی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی یکشنبه 2 خردادماه برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۶    
اقتصاد ایران: یک عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با انتقاد از گرانی ها و مشکلات امروز کشور، عنوان کرد: در آستانه انتخابات گرانی و افزایش مشکلات مردم تشویق آنها به حضور در انتخابات است یا ناامیدی از حضور؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با انتقاد از گرانی ها و مشکلات امروز کشور، عنوان کرد: در آستانه انتخابات گرانی و افزایش مشکلات مردم تشویق آنها به حضور در انتخابات است یا ناامیدی از حضور؟
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۴    
فاش نیوز - طرح تسری امتیازات جانبازان 25درصد به جانبازان زیر 25درصد، در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی کلید خورد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده ایثارگر مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی ...
اقتصاد ایران: گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در مورد تخلفات استانداری خوزستان به قوه قضائیه ارسال شد.