چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۷:۴۸Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون شورا ها»

ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: برای حمایت از معیشت نیروی کار و هم زمان حفظ اشتغال ضروری است که حداقل دستمزد به صورت منطقه ای تعیین شود. دست کم حق مسکن یکسان نباشد تا گامی به سمت عدالت برداشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از نحوه اجرای رتبه بندی معلمان انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس در مورد آخرین وضعیت طرح تأسیس سازمان ملی اقامت و موضوع تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی گفت: در حال حاضر نسخه اولیه طرح که پیش از این کلیات آن تصویب شد و برای بررسی به کمیسیون امور داخلی و شوراها ارسال شده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اساسا طرح تاسیس سازمان ملی اقامت یک بار در کمیسیون امور داخلی بررسی شده و گزارش آن اکنون آماده است. این که این درخواست طرح شود تا مجدد این طرح براساس اصل 85 در این کمیسیون بررسی شود کار باطلی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: نباید بترسیم از این که مردم اعتراضات به حق شان را به صورت مسالمت آمیز تحت برنامه و قانون اجرا کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، نمایندگان این کمیسیون را برای حضور در جلسات کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه انتخاب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، نمایندگان این کمیسیون را برای حضور در جلسات کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه انتخاب کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی مواد 13 تا 16 طرح اصلاح قانون انتخابات را برای بررسی بیشتر به کمیسیون شوراها ارجاع داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
بررسی طرح اصلاح قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به ابهامات مواد طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس گفت: این طرح را به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها ارجاع می دهیم تا ایرادات و ابهامات آن بررسی و رفع شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی، ماده 12 طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و تعدادی از نمایندگان پیشنهاداتی برای اصلاح آن بیان کردند. ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جهت رفع ابهامات؛ ماده مربوط به شرایط داوطلبان انتخابات مجلس به کمیسیون ارجاع شد در جلسه علنی امروز، ماده مربوط به تعیین شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی برای بررسی بیشتر به کمیسیون شوراها ارجاع شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی مواد 13 تا 16 طرح اصلاح قانون انتخابات را برای بررسی بیشتر به کمیسیون شوراها ارجاع داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در روند بررسی طرح اصلاحی از مواد قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، با ارجاع ماده 11 این قانون به کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ماده ای از طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس را که درخصوص رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در انتخابات بود را برای بررسی بیشتر به کمیسیون شوراها ارجاع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۶    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در روند بررسی طرح اصلاحی از مواد قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، با ارجاع ماده 11 این قانون به کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس موافقت کردند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در هفته جاری قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ارجاعی از صحن علنی را بررسی خواهند کرد. دستورکار کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به شرح زیر اعلام شد: یکشنبه 21 اسفند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۰۰    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی می گوید: این مورد که شورای نگهبان در طول دوره نمایندگی بر نمایندگان نظارت کند را در قانون نداریم و در عمل هم مشاهده نکردیم.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
منبیان نوشت :عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس می گوید: بنده این فرضیه که حضور پایداری ها و چهره های نزدیک به احمدی نژاد در دولت، منجر به شکل گیری چنین شرایطی شده را درست ارزیابی نمی کنم چراکه دولت چهره های فوق را کارآمد دانسته و برنامه ها و شعارهایی که زمان انتخابات می دادند هم همین ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۵    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، منبیان نوشت :عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس می گوید: بنده این فرضیه که حضور پایداری ها و چهره های نزدیک به احمدی نژاد در دولت ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کارگروه ویژه بررسی علل مسمومیت دانش آموزان در مجلس شورای اسلامی اعضای خود را شناخت. کارگروه بررسی مسمومیت دانش آموزان که در روزهای اخیر در مجلس تشکیل شده است امروز اعضای آن تعیین شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به جلسه روسای کمیسیون های مجلس با دکتر محمد باقر قالیباف،گفت: در این جلسه تاکید شد که کمیسیون های تخصصی روی پیشنهادات فردی که در زمان بررسی بودجه ارائه می شود، نظر داده و آنها را تائید کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، تاکید کرد: کمیسیون به موضوع مسمومیت دانش آموزان در مدارس ورود کرده و این موضوع را دنبال خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تاکید بر لزوم توجه معیشت بازنشستگان گفت که بدهی دولت به تامین اجتماعی از زمان دفاع مقدس است که هر سال این بدهی ها زیاد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت که مذاکراتی در حال انجام است و باید برای رفع مشکلات مردم مذاکره شود منتها باید حواسمان به طرف مقابل باشد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۱    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: با توجه به روند صعودی قیمت ارز طبیعتا مردم دغدغه دارند که فردای آنها چه می شود. در این رابطه دولتمردان باید برنامه خودشان را ارائه کنند تا انشاءالله ثبات و آرامش دوباره بر بازار حاکم شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با ارجاع رسیدگی به جرائم انتخاباتی اعضای هیأت های اجرایی و نظارت به کمیسیون شوراها موافقت کردند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۶    
بیگی با بیان این مطلب که نباید با خودرو مانند یک کالای آنتیک برخورد شود و به صورت مزایده ای به فروش برود، تصریح کرد: فروش مزایده ای خودرو در بورس کالا باعث ایجاد تورم بیشتر در این حوزه می شود.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۲    
روز گذشته اصلاح طرح دوفوریتی شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها جهت تامین نظر شورای نگهبان در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. پیرامون این جلسه و روند بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه با محمدحسن آصفری، نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی به گفت وگو پرداختیم ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد صالح جوکار رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در واکنش به خبر بلومبرگ درباره پبدا شدن اورانیوم 84 درصد در تاسیسات هسته ای گفت: هر زمان که آمریکایی ها بخواهند کارسازی کنند، آژانس را پیشران حرکت خودشان قرار می دهند تا راه برای مقاصد و اهداف شان باز شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از مصوبه این کمیسیون برای تشکیل شورای نظارت بر عملکرد سازمان های مردم نهاد خبر داد.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از مسئولان خواست تا جلوی تورم ویرانگر و گرانی ها را بگیرند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه مسئولین باید پاسخ مناسبی به مطالبات به حق مردم بدهند، اظهار کرد: مسئولین باید جلوی تورم ویرانگر و گرانی ها را بگیرند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: یکی از ایرادات شورای نگهبان به طرح شفافیت قوای 3 گانه بحث شفافیت مذاکرات مجمع تشخیص مصلحت نظام است که در این رابطه کمیسیون بر مصوبه قبلی خود اصرار دارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رشیدی کوچی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درباره طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس به سایت دیده بان ایران گفت: طی 20 سال اخیر تعداد نمایندگان افزایش نداشته ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۱    
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی به صورت آمریکا نواختند، گفت: این مردم شایسته تقدیر و تشکر هستند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۵    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: در قانون جدید انتخابات فرصت دفاع به نامزدها داده شده و از آن طرف نهادها نیز باید پاسخگو باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها در مجلس گفت: موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات ده ها هزار نفر از متهمان و محکومان نشان دهنده رأفت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراها، از بررسی نهایی طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس، در جلسه روز دوشنبه هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
8 وزیر دولت در هفته آتی با حضور در کمیسیون های مجلس شورای اسلامی، پاسخگوی نمایندگان بوده و گزارشاتی را ارائه خواهند داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دو طرح ارجاعی از صحن علنی مجلس شورای اسلامی به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، در دستور کار کمیسیون مذکور مجلس قرار گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، با اشاره به تبعات واگذاری اموال مازاد دولت، گفت: اصل واگذاری اموال مازاد دولت، اصل پذیرفته شده ای است ولی اینکه آن را از هر گونه کنترل، نظارت و حسابرسی ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: عوامل دشمن می خواستند یکی از مراکز صنایع دفاعی ما را مورد حمله قرار بدهند که الحمدالله موافق نبودند و پدافند ما به خوبی پاسخ داد. دشمن یقینا بداند که این اقدام بی پاسخ نخواهد ماند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس تاکید کرد: مجری برگزاری انتخابات با طرح مجلس موافق است و امیدواریم انتخابات آینده با قانون جدید برگزارشود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مُنیبان نوشت:عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می گوید: مولدسازی کاپیتولاسیون از نوع ایرانی است چراکه براساس این تصمیم دست افراد تا این اندازه باز می شود که در قالب کمیته 6 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ماده مربوط به نحوه برگزاری انتخابات مجلس در حوزه های دارای یک کرسی نمایندگی به کمیسیون شوراها برای بررسی بیشتر ارجاع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۳۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پیشنهاد کمیسیون شوراها درباره اصلاح قانون انتخابات حرف درستی است اما سوال من این است که آیا به این فکر کردیم که چه کسی قرار است پای صندوق بیاید و به ما رأی دهد و مقداری هم باید به فکر حل مشکلات مردم و تورم 60 درصدی باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز طرح اصلاح قانون انتخابات را در دستور کار قرار دادند که بر این اساس ماده 1 این طرح جهت رفع ابهام به کمیسیون مربوط ارجاع شد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته محمدرضا صباغیان، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس در اخطاری با استناد به اصل 71 قانون اساسی در جلسه علنی مجلس به این مصوبه سران قوا واکنش نشان داد و گفت که با این اقدام سران قوا صدای ناقوس مرگ مجلس به گوش می رسد.