شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۳:۲۱Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر کشور»

جماران   ۳ دقیقه پیش    
احمد وحیدی وزیر کشور روز شنبه در حاشیه دومین شورای معاونین، مدیران ستادی استانداری و فرمانداران و بخشداران استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس گزارش هایی که تاکنون به دست ما رسیده و اعترافات فرد ضارب، این اتفاق کاملا یک حادثه شخصی بوده و باید در این ردیف نیز رسیدگی شود.
خبرگزاری فارس   ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: امسال در حالی به استقبال دهه فجر می رویم که یک شکست دیگر برای دشمن در فشار حداکثری و در تلاش برای ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور رقم خورده است.
تهران نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: ظرفیت های زیستی استان تهران با مهاجرت ها خوانش ندارد و باید زیرساخت ها برای اسکان در شهرک های اقماری ایجاد شود.
وزیر کشور دستورالعمل نحوه هزینه کرد اعتبارات آموزشی شورا های اسلامی شهر و روستا را ابلاغ کرد.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
دومین نشست مشترک استاندار تهران بهمراه فرمانداران استان با وزیر کشور درآستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در حال برگزاری است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۶    
بررسی سخنان و اظهارات دولتمردان دولت سیزدهم از وزیر اقتصاد و وزیر کشور گرفته تا معاون اقتصادی و معاون اول رئیس جمهور و سخنگوی دولت و در رأس آن ها خود رئیس جمهور نشان می دهد گویا آن ها کم کم با خروج دولت از گرفتاری هایی که از دولت قبل به جا مانده است ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای خانه احزاب ایران از برگزاری همایش با موضوع انتخابات توسط خانه احزاب ایران خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۰   + ۶۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان و احمد وحیدی وزرای خارجه و کشور با توجه به حادثه پیش آمده در سفارت جمهوری آذربایجان در تهران اهداف و انگیزه مهاجم مسلح را مورد بررسی قرار دادند. بر اساس شواهد و مشاهدات اولیه، ضارب با انگیزه کاملا شخصی اقدام به تیراندازی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور در حکمی فرماندار جدید شهرستان نایین را منصوب کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۱    
شفقنا- رئیس جمهور تونس با انتقاد غیرمستقیم از تلاشهای اتحادیه کارگری این کشور برای فلج و ناتوان کردن دولت، این اتحادیه را به سبب تخریب دولت از درون، معامله گر فقر و بدبختی توصیف کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور گفت: معاونان اقتصادی استانداران باید بلندگوی عملکرد دولت باشند و اقدامات مثبت دولت را برای امیدآفرینی در جامعه برای مردم تبیین کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مشهد معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: واردات گوشت گوساله از کشورهای شرقی می تواند به کنترل قیمت گوشت در بازار کشور کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور با اشاره به وضعیت تاسف بار کاهش نرخ باروری در ایران گفت: پشتوانه های محکمی در کشور برای افزایش جمعیت داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۰    
مشاور عالی وزیر کشور در امور اصلاح ساختار جمعیت گفت: نرخ باروری در استان همدان به یک و 6 دهم درصد رسیده است که با میانگین کشور فاصله معناداری دارد.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
احمد وحیدی گفت: هر کدام از مؤمنان احساس کردند در مجموعه ای نسبت به نماز کوتاهی می کنند، به ما گزارش کند. ملاک ارزیابی ما در پذیرش مسئولیت ها امر نماز است.
مشاور جمعیت وزارت کشور گفت: ما در ICPD با 150 میلیارد دلار قول دادیم در دهه 70 نرح رشد جمعیت را به صفر برسانیم و به صورت انقلابیگری و با دست علما جمعیت را محدود کردیم .
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه شرق در مطلبی با عنوان اما و اگرهای تغییر استاندارد آلودگی هوا اینگونه آورده است: خبرگزاری رسمی کشور از قول وزیر کشور تیتری به این مضمون زده که استانداردها برای تصمیم گیری در کمیته اضطرار آلودگی هوا تغییر می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: مشکل بزرگ برخی از بازداشت شدگان در اغتشاشات اخیر، قطع ارتباط آنها با معنویت و خدا بود. هجمه فراوان فرهنگ منحط غربی و بی خدایی، باعث بی هویت سازی این جوانان شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
وحیدی دربارۀ چالش مساجد کشور و وضعیت برخی از آن ها گفت: تعداد قابل توجهی از مساجد ما امام جماعت ندارد و متاسفانه عادت کردیم در مسجد را می بندیم؛ یعنی با عادت ها و رویه هایی مواجهیم که معلوم نیست از کجا نشأت گرفته است.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور بر لزوم ایجاد 116 هزار و 841 فرصت شغلی با احیای 11 هزار و 941 واحد تولیدی راکد در کشور، تاکید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در یک تقسیم بندی کلی شاخص کیفیت هوا به شش دسته تفکیک شده است که هر کدام از این دسته بندی ها بیانگر شرایط خاصی هستند. این شاخص ها میزان تاثیر هوای آلوده بر سلامت انسان را نشان می دهد که با رنگ و اعداد مختلف درک آن برای مردم آسان تر می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر کشور در واکنش به طرح پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه پرافتخار و با عزت ما همچنان در صف دفاع از منافع ملی و مبارزه با تروریسم خواهد بود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: یک فعال محیط زیست و استاد دانشگاه تهران در واکنش به راهکار دولت برای آلودگی هوا و جلوگیری از تعطیلی مدارس می گوید که طبق قانون هوای پاک وظیفه وزیر کشور این است که حمل و نقل عمومی را توسعه دهد نه اینکه استاندارد سلامت را تغییر دهد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کشور دولت موقت طالبان در افغانستان در دیدار با معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه گفت: ممنوعیت تحصیل زنان در افغانستان دائمی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در خصوص خرید 630 دستگاه واگن گفت: اقداماتی انجام شده و وزیر کشور در این زمینه نامه نگاری کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور طالبان اعلام کرد که محرومیت آموزش و کار زنان دایمی نیست، بلکه در نظام آموزشی طالبان تفاوت دیدگاه ها است که حل خواهد شد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس نوشت: چندی پیش معاون وزیر کشور گفت آشوبگران 1700 میلیارد تومان خسارت به کشور تحمیل کردند. در همین رابطه در روزهای گذشته استاندار کردستان تاکید کرد که این استان در جریان آشوب های اخیر متحمل 60 میلیارد تومان خسارت شده است.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۴    
کلام تازه | نماینده چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی نیازها و چالش های حوزه انتخابیه با وزیر کشور دیدار و گفتگو کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۲    
محمد درویش، کنشگر محیط زیست درباره تغییر شاخص آلودگی هوا گفت: اظهارنظر وزیر کشور در حدی است که آدم فکر می کند او شوخی کرده و واقعی نیست. این شاخص ها براساس سلامتی انسان ها طراحی شده و ده ها ساعت کار کارشناسی انجام شده تا به این جمع بندی رسیده اند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۳    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها از بررسی پیشنهادات پیرامون بودجه وزارت کشور و دستگاه های ذی ربط در نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کشور خبر داد.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو سابق کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا در واکنش به تغییر استانداردهای آلودگی هوا گفت: این موضوع به نوعی پاک کردن صورت مسئله و راه حل غیرمنطقی و غیرعقلانی است.
سلامت نیوز / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: کشورهای دیگر با شاخص 200-300 آلودگی فقط مدارس ابتدایی را تعطیل می کنند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
نواندیش- رضا امیری : دو روز پیش وزیر کشور از طرح پیشنهادی در دولت از سوی سازمان محیط زیست برای تغییر در استانداردهای شاخص آلودگی خبرداد تا لازم نباشد در این شرایط مدارس تعطیل شود ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد حسین رامشت، کارشناس ارشد جغرافیای طبیعی و رییس پیشین دانشگاه اصفهان در گفت وگو با ستاره صبح: وزیر کشور پیشنهاد تغییر استاندارد های شاخص آلودگی هوا را مطرح کرده است تا از تعطیلی مدارس جلوگیری شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد صفری تصریح کرد: آقای وزیر گزارشی که به شما درمورد پسماند داده می شود کذب محض است، دلیل این ادعا جولان زباله در متر به متر این سرزمین است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۸    
نشست کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 4 بهمن ماه با حضور وزیر کشور و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
زرک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - طی مراسمی نمایشگاه توانمندی های صادراتی استان لرستان افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری زرک ، امروز سه شنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور، سرکنسول ایران در اربیل و رؤسای اتاق بازرگانی لرستان و اقلیم کردستان و همچنین دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق و .. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی پیشنهادات پیرامون بودجه وزارت کشور و دستگاه های ذی ربط در نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کشور خبر داد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو پاکستان اعلام کرد که یکی از دلایل احتمالی قطع جریان برق در بیشتر شهرهای کشور حمله سایبری خارجی است به گزارش روسیا الیوم، خرم دستگیر وزیر نیرو پاکستان اعلام کرد که یکی از دلایل احتمالی قطع جریان برق در بیشتر شهرهای کشور حمله سایبری خارجی است هر چند این احتمال ضعیف است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان حزب محافظه کار انگلیس از نخست وزیر کشور خواسته اند بند جدیدی را در لایحه ایمنی آنلاین بپذیرد که طبق آن مدیران شبکه های اجتماعی مسئول محتوای مخرب برای کودکان هستند و مجازات می شوند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: وزیر کشور با اشاره به اینکه براساس آمار وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی حدود یک میلیون شغل در کشور ایجاد شده است، گفت: مسئله اشتغال اولویت جدی است و استانداران با همه ظرفیت موضوع را دنبال می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون اقتصادی وزیر کشور با اشاره به برنامه ریزی برای اتصال اوراسیا به آب های آزاد خلیج فارس، گفت: ما به دنبال کیفیت در روابط تجاری و اقتصادی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: تجارت ایران با عراق در پایان سال به 11 میلیارد دلار نزدیک خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: ما همسایه خودمان را مقتدر می خواهیم، ما دنبال یک عراق متحد، منسجم و قوی هستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
علیرضابیگی گفت: رهبر انقلاب، گزارش های مراجع را قبول نکرد و خودشان شخصاً به موضوع ورود کردند، حتی تغییر رییس نیروی انتظامی هم، ریشه در این موضوع دارد و وزیر کشور باید به مجلس پاسخگو باشد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کشور خاطر نشان کرد: دشمنان کینه توز کشور می خواهند با این تحریم ها ملت ایران را دچار مشکل کنند و دولت هم جایی که لازم باشد به شکل مناسبی و با کمک بخش خصوصی آن را دور خواهد زد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست وزیر کشور با برخی از وزرا و معاونین آنها و نیز استانداران سراسر کشور با موضوع افزایش بهره وری دولت و مولدسازی دارایی ها دیروز(دوشنبه) در وزارت کشور برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: تصمیم به غیر حضوری شدن مدارس در شرایط اضطرار آلودگی هوا با هدف حفظ سلامتی دانش آموزان اتخاذ می شود.