جمعه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۸May 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر کشور»

نصیر نیوز   ۱۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان فامنین،در متن حکم وزیر کشور خطاب به صمد جلیلوند آمده است: به پیشنهاد استاندار محترم همدان و نظر به مراتب شایستگی، تجارب علمی و عملی جنابعالی، به موجب این حکم شما را به مدت چهار سال به سمت فرماندار شهرستان فامنین منصوب می نمایم. امید است با [...]
ایرنا   ۴۰ دقیقه پیش    
ایرنا - ارومیه - وزیر کشور و هیات همراه متشکل از تعدادی مسوولان شهرستان ارومیه از مناطق محروم این شهر بازدید و ضمن گفت وگو با مردم از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
دولت   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور در ادامه سفرهای استانی دولت مردمی و عدالت محور، روز جمعه به آذربایجان غربی رفت و از پایانه مرزی سِرو در نقطه صفر مرزی ایران و ترکیه و همچنین سد مخزنی نازلو در ارومیه بازدید کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - احمد وحیدی وزیر کشور همراه جمعی از مسوولان از دریاچه ارومیه بازدید کرد و از آخرین وضعیت طرح های انتقال آب همچون طرح بزرگ انتقال آب از جنوب استان آذربایجان غربی به پیکره این دریاچه مطلع شد.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در جمع خبرنگاران گفت: اقدام فرماندهی انتظامی استان ایلام در حادثه اخیر قابل تحسین است و شخص فرمانده انتظامی استان در این خصوص بسیار شجاعانه عمل کرد.
در دیدار سفیر ایران با وزیر کشور ترکیه آخرین وضعیت افغانستان و مقابله با مهاجرت غیرقانونی و نیز امنیت مرزها بررسی شد.
آفتاب یزد   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
آذربایجان غربی/ وزیر کشور با اشاره به معضل ریزگردها بویژه در غرب کشور، گفت: رییس جمهور در دستور ویژه ای به رییس سازمان حفاظت محیط زیست، تاکید کرده معضل ریزگردها تعیین تکلیف شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- وزیر کشور با اشاره به معضل ریزگردها بویژه در غرب کشور، گفت: رییس جمهور در دستور ویژه ای به رییس سازمان حفاظت محیط زیست، تاکید کرده معضل ریزگردها تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
گروه استان ها - وزیر کشور ضمن بازدید از وضعیت سد نازلو، در جریان عملیات عمرنی این سد قرار گرفت.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - ارومیه - وزیر کشور به عنوان نمیانده هیات دولت در شهرستان ارومیه روز جمعه از طرح های مختلف عمرانی و خدماتی و مناطق مرزی این شهرستان ارومیه بازدید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - وزیر کشور در بیست و یکمین سفر استانی رئیس جمهور به آذربایجان غربی از روند ساخت سد نازلو در ارومیه بازدید کرد.
وزیر کشور گفت: ایران با برگزاری رویدادهای فرهنگی مانند نمایشگاه کتاب توانسته طمانینه خود در روابط بین الملل را به نمایش بگذارد.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون وزیر کشور با هیات همراه امروز پنج شنبه از پروژه های آبرسانی و فاضلاب پایانه مرزی مهران بازدید کرد.
گروه استان ها - وزیر کشور گفت: برنامه های مناسبی برای تامین معیشت و اشتغال مرزنشینان داریم.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - وزیر کشور گفت: دولت سیزدهم برنامه لازم و عزم جدی برای تحول و ارتقای وضعیت اقتصادی و بهبود معیشتی مرزنشینان را دارد.
وزیر کشور نماینده ویژه دولت از از پایانه مرزی سرو و یکی از پاسگاه های مرزی شهرستان ارومیه بازدید کرد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - وزیر کشور در حاشیه بازدید از کمربندی دوم ارومیه، گفت: دولت در اتمام این جاده کمربندی به شهرداری کمک خواهد کرد و در همین راستا از تمام ظرفیت های قانونی بهره مند خواهیم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - وزیر کشور با همراهی مسئولان استانی و شهرستانی، از مراحل ساخت پروژه کمربندی دوم ارومیه بازدید کرد.
جهانی پرس   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور در بازدید از پایانه مرزی سرو در مرز ایران و ترکیه گفت: اشتغال مرزنشینان مورد توجه دولت است.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور که به همراه رئیس جمهوری صبح جمعه به آذربایجان غربی سفر کرده است از طرح کمربندی دوم ارومیه بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت و مشکلات آن قرار گرفت.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر کشور گفت: همزمانی نمایشگاه کتاب به صورت مجازی و حضوری از جمله ابتکارات ارزشمندی بود که باعث تعداد بیشتری از مردم ایران فرصت خرید از نمایشگاه کتاب را داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور دقایقی پیش با حضور در مزار شهدای ارومیه به مقام شامخ شهیدان این شهرستان ادای احترام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - وزیر کشور در اولین برنامه خود پس از ورود به آذربایجان غربی با حضور در گلزار شهدای شهر ارومیه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور پنج شنبه شب در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که در سالن شهدای دولت استانداری به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار شد ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت آیت الله فاطمی نیا عصر امروز پنج شنبه 29اردیبهشت 1401با حضورمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش،محمد مخبر معاون اول رییس جمهور،احمد وحیدی وزیر کشور و جمعی از اقشار مختلف مردم در مدرسه عالی شهید مطهری(ره)برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) گفت: ستاد مرکزی اربعین با جدیت موضوع بازگشایی مرز خسروی در ایام اربعین امسال را دنبال می کند و تلاش می کنیم این بازگشایی دایمی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: 2 سال پیش زمانی که تصمیم به بازگشایی مرز خسروی گرفته شد در آن زمان کشش این مسیر کم بود که امسال حجم عظیمی از زوار از این مرز عبور خواهند کرد که باید به این موضوع رسیدگی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور گفت: در سوابق ضارب حادثه تیراندازی ایلام 2 مورد اقدامات مجرمانه از جمله ضرب و شتم و عبور غیرقانونی افراد از مرز وجود داشته است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، محمدتقی باقری پنج شنبه شب در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که با حضور معاونان امنیتی و انتظامی و عمرانی وزیر کشور و مسئولان ارشد این استان برگزار شد ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۱    
درست مثل استاندار ایلام که امروز ایلامی تر از هر ایلامی در فرصتی مغتنم با حضور دو معاون وزیر کشور ،مدیران اجرایی ستاد اربعین و استان های معین بهبود زیرساختهای استان ایلام از معابر ورودی تا خروجی مرز را مطالبه گری کند .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور پس از بازدید از غرفه های سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در جمع خبرنگاران گفت: این که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همت و این نمایشگاه کتاب را برگزار کرد، اقدام ارزشمندی است. من از چند بخش بازدید کردم و با کتاب های مفیدی مواجه شدم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - استاندار ایلام به همراه معاون امنیتی انتظامی و معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور ظهر امروز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه با حضور در بیمارستان امام ( ره ) شهر ایلام از مجروحان حادثه تیراندازی عیادت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۴    
ایسنا/ایلام معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: در کنار کارهای استان های معین ، بودجه ای هم به برخی از شهرداری ها برای کمک به مرز مهران تخصیص داده می شود و شهردارهای بزرگ کشور مانند شهرداری تهران نقش پررنگی در کمک رسانی دارد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۳۵    
وزیر کشور دقایقی پیش با حضور در مصلای امام خمینی (ره) از سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در دیدار با مجروحان حادثه گروگانگیری ایلام با تاکید بر ارائه خدمات درمانی به آنان گفت: امنیت در ایلام مطلوب است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور و رییس ستاد اربعین گفت: گره های ترافیکی مسیر ایلام - مهران برطرف و 2 پل این مسیر باید تا قبل اربعین امسال به بهره برداری برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
میر احمدی و جمالی نژاد معاونین امنیتی و عمرانی وزیر کشور در بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) شهر ایلام ازمجروحین حادثه گروگانگیری عیادت کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات پارلمانی لبنان روز یک شنبه 15 مه برگزار شد و بسام مولوی، وزیر کشور لبنان، بعد از دو روز در یک کنفرانس مطبوعاتی، نتایج نهایی این انتخابات را اعلام کرد ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۹    
معاون عمرانی وزیر کشور در بازدید از زیرساخت های اربعین استان: ⭕️ در اختصاص اعتبارات باید توجه ویژه ای به مرز بین المللی مهران شود/خارج از اعتبارات اربعین، کمک های دیگری به زیرساخت های این حوزه در استان می شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت ملی از وزیر کشور برای بررسی آخرین وضعیت اتباع خارجی در نشست هفته آینده کمیسیون دعوت به عمل آوردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس هفته آینده میزبان احمد وحیدی وزیر کشور خواهد بود تا با حضور در این کمیسیون به سؤالات تعداد از نمایندگان مجلس پاسخ دهد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مقامات الجزایر با بازگشایی مرزهای زمینی این کشور با تونس و لیبی موافقت کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، ایمن بن عبد الرحمن، نخست وزیر الجزایر خطاب به کمال بلجود، وزیر کشور اعلام کرد که عبد المجید تبون ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از توسعه همه جانبه مرز مهران برای اربعین پیش رو خبر داد و گفت: پیش بینی می شود 4 تا 5 میلیون زائر از این مرز تردد کنند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۷    
مخلص الائمه با اشاره به دستور وزیر کشور جهت جلوگیری از تشکیل صف در نانوایی ها، گفت: در همین راستا برخورد هایی با نانوایی های متخلف صورت گرفت و تا کنون حدود 20 نانوایی در استان تعطیل شدند و تعداد زیادی از نانوایی ها فعالیت شیفت شب خود را آغاز کرده اند ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور برای بررسی ابعاد حادثه گروگان گیری ایلام، عازم این استان شد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
⭕️ بازدید استاندار و معاونین وزیر کشور از زیرساخت های جاده ای مسیر ایلام - مهران استاندار ایلام: ✔️ رعایت ملاحظات پدافندی در مسیرهای اربعین ضروری است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور که به جهت بررسی زیر ساخت های مرز مهران به ایلام سفر کرده است گفت: مرز مهران مستعدترین مرز برای سفر زائران اربعین حسینی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی و معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور به اتفاق استاندار ایلام و جمعی از مسئولان استانی از زیرساخت های اربعین در مسیر ایلام به مهران بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور، امروز از مرکز توانمندسازی آسیب دیدگان اجتماعی شوق زندگی و کمپ توانمندسازی معتادان متجاهر خلق آباد بازدید کرد.