دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۵:۱۶Sep 2020 28

جدیدترین‌های «وزیر کشور»

وزارت کشور   ۱۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از موافقت شورای عالی حفاظت فنی با کلیات الحاق گروه های شغلی کارکنان آرامستان های کشور که مباشرتا با اموات در ارتباطند به مشاغل سخت و زیان آور گروه "ب" خبر داد.
نامه نیوز   ۱۶ دقیقه پیش    
وزیر کشور دولت اصلاحات با تاکید براینکه در ارزیابی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان نباید از مدار انصاف خارج شد، تصریح کرد: شورا و احزاب اصلاح طلب باید بر اساس شرایط موجود کشور در تصمیم گیری ها، راهبردها و ساختارها تجدیدنظر کنند.
بازار نیوز   ۲۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست استانداران سراسر کشور صبح دوشنبه با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد.
ایلنا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیرکشور در حاشیه نشست استانداران در جمع خبرنگاران گفت: در شرایط کنونی اولویت حوزه سیاسی حفظ وحدت و انسجام، امیدبخشی به مردم و تقویت روحیه مشارکت جویانه در مردم است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
وزیر کشور عراق که به نجف اشرف سفر کرده است در جریان دیدار با مسئولان امنیتی این استان طرح ویژه مراسم اربعین را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور اولویت کشور را حفظ وحدت، انسجام، امیدبخشی و تقویت روحیه مشارکت جویانه در مردم عنوان کرد و بر لزوم برگزاری انتخابات سالم و قانونی در سال1400 تاکید کرد.
شفقنا   ۱ ساعت پیش    
شفقنا- عثمان الغانمی وزیر کشور عراق با فرماندهان امنیتی استان نجف اشرف در رابطه با طرح امنیتی ویژه زیارت اربعین گفتگو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری عراق (واع)؛ وزیر کشور به استان نجف سفر کرده است تا با فرماندهان امنیتی نجف در زمینه طرح امنیتی زیارت اربعین امسال گفتگو کند. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - نشست سراسری استانداران با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز دوشنبه در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور برگزار شد.
وزیر کشور از تذکر به استانداران در مورد امنیت داخلی و رصد و پیشگیری در ارتباط با این حوزه خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: در حوزه سیاسی در شرایط کنونی اولویت ما حفظ وحدت و انسجام، امیدبخشی به مردم و تقویت روحیه مشارکت جویانه در مردم است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: در حوزه سیاسی در شرایط کنونی اولویت ما حفظ وحدت و انسجام، امیدبخشی به مردم و تقویت روحیه مشارکت جویانه در مردم است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: شوراهای تامین باید فعال تر از قبل باشند و هر کدام از مسائلی که مربوط به امنیت ملی می شود باید سریع به شورای امنیت کشور منتقل شود تا ما در آنجا پیگیری کنیم.
وزیر کشور در جمع خبرنگاران گفت: اولویت نخست وزارت کشور امنیت داخلی است.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان با بیان اینکه میزان معادن غیرفعال این استان به 52 درصد افزایش یافت، گفت: در سفر معاون وزیر کشور به استان، پیگیری، احیا و مولدسازی معادن در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
موسوی لاری، وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: از سال92 تا امروز اصلاح طلبان بنا بر مصالحی از نامزدی که از جبهه آنان نبود، حمایت کردند و در آنچه که در این هفت سال اتفاق افتاده شریک شدند.
تازه نیوز   ۳ ساعت پیش    
وزیر کشور دولت خاتمی معتقد است عملکرد مجلس یازدهم بهترین برگ برنده اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده است.
گروه استان ها- رحیم حیدری گلرودباری با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید شهرستان لنگرود منصوب شد.
وزارت کشور   ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در آغاز همایش استانداران سراسر کشور، معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه کشور نیازمند همدلی و همگرایی بیشتر برای عبور از شرایط کنونی است، گفت: شرایط بیرونی و روند مدیریت شیوع بیماری کرونا، ضرروت تشدید تدابیر و نظارت های مدیریت سیاسی در مناطق مختلف کشور را اقتضا می کند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر کشور دولت اصلاحات با بیان اینکه هیچ جریان سیاسی با انزواطلبی خودخواسته به نتیجه نمی رسد، اعلام کرد: هدف اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، معرفی نامزد واحد و آشتی مردم با انتخابات است.
انصاف نیوز   ۶ ساعت پیش    
بابک مجیدی، انصاف نیوز: مصطفی کواکبیان، نماینده ی مجلس دهم می گوید: در حوادث آبان 98 چهار بار پیگیر استیضاح رحمانی فضلی وزیر کشور بودم ولی هربار آقای لاریجانی مانع این کار می شد ...
با مردم   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
با حکم وزیر کشور رحیم حیدری گلرودباری به عنوان فرماندار شهرستان لنگرود منصوب شد
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
چندی قبل معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در صفحه توئیتری خود از مکاتبه با وزیر کشور برای درج نام مادر در کارت ملی خبر داد؛ این درخواست واکنشهایی از سوی کاربران را به همراه داشت طوریکه عده ای مدعی بودند در حالیکه بعد از گذشت ماه ها از تقاضایشان برای دریافت کارت ملی هنوز موفق به ...
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
اشاره: انتخابات مجلس یازدهم روز جمعه 2 اسفند 1398 برگزار شد و براساس اعلام وزیر کشور حدود 24 میلیون نفر معادل 42.57 درصد از واجدان شرایط در انتخابات مشارکت داشتند. این میزان مشارکت، پایین ترین درصد حضور مردم در انتخابات چهار دهه گذشته بود که موضوعی معنادار است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۷    
گروه استان ها-سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان از اعمال محدودیت و تعطیلات یک هفته ای در استان اصفهان بعد از پاسخ وزیر کشور یا وزیر بهداشت و درمان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۱    
تحقق وعده معاون وزیر کشور با پیگیری های فرماندار چرام و آبرسانی به توگبری محرومترین روستای شهرستان چرام
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر کشور در آستانه هفتم مهر با تبریک فرارسیدن روز آتش نشانی و ایمنی به همه آتش نشانان در سراسر کشور یاد و خاطره دلاوری ها و ایثارگری های همه آتش نشانان از جمله جان برکفانی که در هفتم مهرماه سال 1359 در اطفاء حریق پالایشگاه آبادان حماسه جاودانی از خود به یادگار گذاشتند، را گرامی داشت.
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بانک ورزش - سید محمد امین طباطبایی در مسابقات بین المللی بنگلادش با کسب 7 امتیاز به مقام مشترک اول تا سوم (سوم بر اساس امتیاز شکنی) دست یافت. به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت فدراسیون شطرنج، این مسابقات از روز پنج شنبه 3 تا شنبه 5 مهر ماه در سایت Chess.com برگزار شد. ...
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جنوب نیوز: علی محمد حاضری، از فعالان اصلاح طلب در نامه ای خطاب به معاون سیاسی وزیر کشور که کانال تلگرامی امتداد آنرا منتشر کرد، با اشاره به دیدار این مقام با نمایندگان احزاب پیرامون انتخابات 1400، نوشته است: ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱    
با تصویب ستاد ملی کرونا به استاندارها و ستاد مقابله با کرونا در هر استان اختیار داده شد که اگر جایی را ضرورت دیدند که باید برای یک هفته تعطیل شود، پیشنهاد خودشان را به کمیته امنیتی - اجتماعی یعنی وزارت کشور بدهند و در نهایت با تأیید وزیر کشور و وزیر بهداشت ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۱    
در نهمین نشست کتاب آنلاین که به مناسبت هفته دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس قم برگزار شد، فریبا نظری پورکیایی مشاور وزیر کشور گفت: دختر شینا یکی از بهترین کتاب ها در زمینه خاطرات جنگ است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست آنلاین کتابخوان با حضور مشاوران امور بانوان استان قم و مشاور وزیر کشور امروز در باغ موزه دفاع مقدس قم برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: استان اصفهان درخواست اختیار 2 هفته ای از ستاد ملی مقابله با کرونا برای تعطیلی را داشت که امروز قرار شد استانهای طالب این اختیارات، نامه ای به وزیر کشور و بهداشت و درمان مبنی بر این دادن این اختیارات ارائه بدهند ...
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مقامات فرانسوی اعلام کردند مظنون اصلی حمله در نزدیکی ساختمان نشریه شارلی ابدو به انجام این حمله اعتراف کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۲۴ سایت دیگر  
رییس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه شهر تهران در وضعیت کاملاً بحرانی و پر خطر قرار دارد، گفت: بر این اساس ستاد کرونای تهران به همراه استانداری تهران طی نامه ای به وزیر بهداشت و وزیر کشور، در خواست اعمال محدودیت های کرونایی برای استان تهران را تهیه و ارسال کردیم. ...
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
وزارت کشور فرانسه حمله امروز جمعه در نزدیکی نشریه هتاک شارلی ابدو را تروریستی اعلام کرد.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - معاون وزیر کشور اوکراین از سقوط یک هواپیمای آنتونف -26 در شمال شرقی این کشور خبر داد. این هواپیما متعلق به شرکتی است که 6 سال قبل سقوط یکی از هواپیماهایش در تهران موجب جان باختن 40 نفر از هم وطنان مان شد و جنجال زیادی به پا کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کشور فرانسه حمله صورت گرفته در نزدیکی دفتر پیشین نشریه شارلی ابدو در پاریس را یک اقدام تروریستی آشکار خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا از پاریس، ژرار دَرمَنَن وزیر کشور فرانسه حمله مسلحانه حوالی ظهر روز جمعه (25 سپتامبر) در نزدیکی نشریه هتاک شارلی ابدو را یک عملیات تروریستی اعلام کرد. ...
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور اوکراین از کشته شدن دست کم 20 نفر بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای آنتونوف-26 در شمال شرقی این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور فرانسه حمله روز جمعه در نزدیکی محل پیشین دفتر شارلی عبدو در پاریس را که به زخمی شدن دو نفر منجر شد، تروریستی اعلام کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر کشور فرانسه امروز جمعه اعلام کرد حمله ای که امروز در نزدیکی دفتر نشریه شارلی ابدو اتفاق افتاده تروریستی بوده است. خبرگزاری فرانسه با گزارش این خبر، به نقل از یک منبع قضائی تصریح کرد پنج نفر در ارتباط با این حمله دستگیر شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور فرانسه حمله امروز در نزدیکی محل سابق نشریه هتاک شارلی ابدو را تروریستی اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۰    
وزیر کشور فرانسه حمله امروز در نزدیکی محل سابق نشریه هتاک شارلی ابدو را تروریستی اعلام کرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۳    
از سوی دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور جواد_صادقلو فرماندار اسبق رامیان مجددا به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرد: درخواست معاون رییس جمهور از وزیر کشور برای درج نام مادر در کارت ملی برای توجه دادن به لزوم تغییر رویکردهاست و هزینه تراشی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ براثر حمله فردی در پاریس با سلاح سرد نزدیک دفتر نشریه هتاک شارلی ابدو چهار نفر زخمی شدند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها با دادن نمره 18به عملکرد شهرداری تهران در زمینه مناسب سازی، همه حاضرین جلسه حتی حناچی را شوکه کرد!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور انگلیس این حادثه را تکان دهنده نامید و به خانواده و دوستان و همکاران پلیس مقتول تسلیت گفت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: مصطفی تاجزاده، معاون سیاسی وزیر کشور دوره اصلاحات در توئیتی به خطاب به روحانی نوشت: امروز در جنگ هستیم و جنگ هم شوخی ندارد. برد و باخت دارد. جنگ تنها به دوش دولت نیست. عده ای نگویند کم و کسری وجود دارد. آقای روحانی! اکثریت به حقوق دان رای دادند تا گرفتار جنگ و تحریم نشوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی قم گفت: نشست کتاب خوان در باغ موزه دفاع مقدس با حضور مشاور وزیر کشور برگزار می شود.