سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۳:۴۹Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین آب»

کرمان فردا   ۵۶ دقیقه پیش    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: مرحله دوم انتقال آب از خلیج فارس ظرف چند روز آینده کلید می خورد و خط دوم و دوم این پروژه به خراسان جنوبی می رود و سالانه 47 هزار میلیارد تومان اعتبار برای این مهم در نظر گرفته شده و زیرساخت های تامین آب اتفاقات خوبی در استان کرمان رقم می زند.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اقدامات این شرکت برای تامین آب روستاها را درپی اجرای طرح یک پارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی اعلام کرد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی دولت تدبیر و امید مبنی بر رشد شاخص های متعدد در این شهرستان گفت: در زمینه تأمین آب شرب، اقدام به حفر، تجهیز، محصور سازی و محوطه سازی 2 حلقه چاه در شهر رضوانشهر و افزایش تامین آب به میزان 25 لیتر در ثانیه کرده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: آبرسانی پایدار به 110 روستا در 15 شهرستان این استان با هدف تامین آب آشامیدنی و بهداشت سالم و دائم، فردا سه شنبه در قالب پویش هر هفته_الف_ب_ایران بصورت وبینار با حضور وزیر نیرو آغاز می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سنندج : مدیر امور بهره برداری سد آزاد گفت: با برنامه ریزی انجام شده و نگاه ویژه مسوولان کشوری سامانه انتقال آب شرب به تصفیه خانه سنندج تا یک سال آینده به پایان خواهد رسید ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
آبفا شیراز به کمک زلزله زدگان سی سخت، استان کهکیلویه و بویراحمد شتافت. بر اثر زلزله اخیری که در استان کهکیلویه و بویراحمد رخ داد برخی از تاسیسات سامانه های آبرسانی تخریب شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون استاندار قزوین گفت: برای مقابله با ساخت وساز غیرمجاز و تامین آب باغستان سنتی 2 کمیته امنیت و آب ذیل شورای باغستان قزوین تشکیل می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با هفته چهل و چهارم پویش #هرهفته- الف-ب-ایران طرح تامین آب شرب 8 روستای استان گیلان روز سه شنبه از طریق ارتباط تصویری با وزیر نیرو به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۲    
مشکل تامین آب شرب شهرک صنعتی شماره 4 سنندج در یازدهمین جلسه کارگروه اقتصادی، سرمایه گذاری و اشتغال استان کردستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا – شهرکرد – استان چهارمحال و بختیاری با جمعیتی نزدیک به یک میلیون نفر و 10 شهرستان دارای 100 درصد بهره مندی از آب شرب در 40 شهر با 243 هزار و 639 مشترک و 15 شهر دارای سیستم فاضلاب است. منابع تامین آب این شهرها 197 حلقه چاه و 27 مورد دیگر شامل: قنات، چشمه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۷    
آبداران استان کهگیلویه و بویراحمد که وظیفه تامین آب روستاهای استان را در دورترین، محروم ترین و صعب العبورترین نقاط استان بر عده دارند ماه هاست که از وضعیت شغلی و حقوق و بیمه خود گلایه دارند آن ها هر چند روز یکبار با حضور در پشت درب استانداری خواهان رسیدگی به بلاتکلیفی خود هستند و بیش از هر چیز از ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۵    
شهردار تهران گفت: با همکاری وزارت نیرو تلاش می کنیم آب مورد نیاز کمربند فضای سبز را از محل پساب فاضلاب تصفیه شده شهری استفاده کنیم تا از منابع زیر زمینی کمتری برداشت شود.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان با اشاره به اقدامات تاثیر گذار مدیریت منابع آب در استان همدان جهت کنترل اَفت سطح آب زیرزمینی و تامین آب شرب و جایگزینی آب مورد نیاز صنعت با پساب، این اقدامات را ناشی از انقلابی در حوزه وزارت نیرو در همدان دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره آب و فاضلاب ناحیه بلداجی گفت: در راستای تکمیل عملیات اجرایی تامین آب آشامیدنی مجتمع سیبک در بخش بلداجی پروژه تعویض شبکه آب شرب روستای دستگرد پس از انجام مراحل قانونی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه به ایجاد زیرساخت ها در شهرک های صنعتی توجه نمی شود گفت: در حال حاضر بسیاری از واحدهای تولیدی احداث شده در شهرک های صنعتی استان مشکل تامین آب دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، گفت: ظرفیت آب شیرین کن ها برای تامین آب هرمزگان در شرایط بحرانی و خشکسالی بویژه تابستان پیش رو قابل لمس تر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- استحصال، شیرین سازی و انتقال آب از دریای عمان به استان های شرقی کشور یکی از تدابیر مهم دولت برای مبارزه با خشکسالی و تامین آب موردنیاز آشامیدنی، صنعت و خدمات سه استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و رضوی است که بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : وزیر نیرو گفت: 10 درصد آب حاصل از صرفه جویی اجرای طرح های تعادل بخشی سفره های آب زیرزمینی به صنایع اختصاص می یابد. رضا اردکانیان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد که با حضور معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد، اظهار کرد: وزارت نیرو با توجه به نقشی که در فراهم کردن زیرساخت آب و برق دارد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آقازاده گفت: امروز با افتتاح این پروژه در زمینه تامین آب مورد نیاز جنگل کاری در طول تابستان مشکلی نخواهیم داشت و آب مورد نیاز هر 110 هزار اصله درخت تامین می شود.
مرکز بین المللی مطالعات صلح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۵    
محدودیت آب های شیرین در دسترس و افزایش جمعیت باعث ضرورت ایجاد برخی منابع پایدارتر و افزایش استفاده از آبهای مختلف شده است که امروزه نیاز به برخی منابع دیگر برای تامین آب کافی به خصوص شیرین کردن آبهای غیر قابل استفاده بیشتر و بیشتر می شود ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش نما ، بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان پیش از ظهر امروز شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: وزارت نیرو با توجه به نقشی که در فراهم کردن زیرساخت آب و برق دارد ...
آذرمغان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۱    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گرمی گفت: مشکلی در تامین آب سلاله موران وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۷    
رضا اردکانیان : در تدارک تامین آب بلندمدت و نیاز های آتی استان یزد برای تداوم فعالیت های اقتصادی هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها پروژه آب شیرین کن 28هزار متر مکعبی سیراف جم برای تامین آب شرب شهرها و روستاهای شهرستان جم در جنوب استان بوشهر با سرمایه گذاری 225میلیارد تومان فاز نخست آن قبل از تابستان وارد مدار تولید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان گرمی گفت: از 20 کیلومتر راه گرمی موران که نیاز به بهسازی دارد، مناقصه تعیین پیمانکار آسفالت ریزی برای 10 کیلومتر برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - افزایش جمعیت، توسعه شهری و روستایی، ساخت کارخانجات صنعتی، توسعه کشاورزی، کاهش بارندگی و ذخایر آب های زیرزمینی و شیوع کرونا در سال اخیر تامین آب شرب کلانشهر تبریز را با مشکل مواجه کرد که با تدبیر و هم افزایی مسوولان، این مشکل به طور مقطعی برطرف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: امسال 11 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح های تامین آب استان از محل اعتبارات توازن منطقه ای، فاینانس بانک های داخلی، منابع ملی و منابع اعتباری سفر ریاست جمهوری هزینه شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی بیان کرد:شهر مشهد به دلیل وجود حرم مطهر رضوی شرایط بسیار خاصی دارد و تامین آب شرب آن بسیار مهم است بنابراین برای تامین آب شرب مشهد باید تمام گزینه ها بررسی و در نظر گرفته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با استفاده از کانال های آب جاری منطقه مشکل تامین آب موردنیاز صنایع ناحیه صنعتی پارس آباد مغان برطرف می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
هر سال در چنین روزهایی بسیاری از مناطق کشور درگیر سیل و باران بود و سیستان و بلوچستان هم سهمی از این بارش ها داشت، اما امسال با کاهش 96 درصدی بارندگی مواجه شده و از سویی هم آورده هیرمند به این خطه صفر بوده، موضوعی که زنگ تشدید خشکسالی را به صدا درآورده است و تامین آب را به چالش می کشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۶    
مردمی اهل کار و تلاش، ساده و بی ریا که در روستاهای بخش تنگ حنا از توابع شهرستان بختگان، روزگار می گذرانند و بیش از 40 سال است گاز نداشته و همچنین در تامین آب شرب مشکلاتی دارند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جعفر قادری اقتصاددان مجلس در یادداشتی نوشت: برای تامین آب موردنیاز فعالیت های صنعتی، خدماتی، شرب و بهداشتی در استان فارس خصوصا قسمت های میانی و شمالی استان، ضمن اینکه باید از ظرفیت آب های موجود در استان استفاده درست بکنیم و برای فعالیت های کشاورزی نهایت صرفه جویی را داشته باشیم ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: بررسی موارد فنی طرح های توسعه روستایی ، عشایری و شهری تسریع و در صورت تایید مراجعه ذی ربط عملیات اجرایی آن ها آغاز شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
توسعه آبزی پروری در خوزستان با توجه به ظرفیت های خوب ، شرایط اقلیمی و محدودیت ها در تامین آب شیرین در این استان ، یکی از مهمترین برنامه های دردست اجرا است .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حسن عبداللهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح ها شامل عمران شهری و روستایی، تامین آب کشاورزی، پل، راهسازی، لایروبی، سدهای آبخیزداری، احداث فضاهای آموزشی و ورزشی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۶    
پرنیان گفت: بیش از 20 مورد مطرح شد که دستورات لازم برای چند مورد از آن ها ارائه شد. تاکید شد تا در تامین آب و برق شهرک های صنعتی همت کرده و از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: با اجرای طرح آبرسانی از سد کلان به ملایر دغدغه تامین آب آشامیدنی مردم این شهرستان را وزارت نیرو برطرف کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۹    
مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از افزایش 15لیتر بر ثانیه منابع تامین آب شرب با حفر چاه جدید جایگزین این شهرستان خبر داد . به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
آفتاب ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای ایلام اظهار کرد: طرح سامانه گرمسیری، یکی از طرح های مهم استراتژیک استان در حوزه تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی استان ایلام به شمار می رود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در راستای پویش هفته چهل و سوم الف – ب- ایران، با حضور مجازی وزیر نیرو هم زمان افتتاح 22 پروژه وزارت نیرو در حوزه آب و برق همچنین بهره برداری از 5 طرح تامین و انتقال برق و انرژی در فارس و بوشهر با سرمایه گذاری 651 میلیارد ریال آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
در حالیکه دولت افغانستان با نقض تعهدات خود در خصوص حق آبه هیرمند، در صدد گرفتن باج گیری است، کشورمان با تکیه به ظرفیت های داخلی می تواند گزینه های مختلفی را برای تأمین آب سیستان داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۸    
اهواز - ایرنا - سرپرست معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست کشور گفت: براساس ضوابط و مقررات به محض تامین آب شرب باید حق آبه محیط زیست تامین شود بر همین اساس حق آبه تالاب ها بر حق آبه کشاورزی و صنعت اولویت دارد.
پاون   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
فاز اول طرح آبرسانی به ملایر از سد کلان در استان همدان با اعتبار 132 میلیارد تومان با حضور وزیر نیرو از طریق ویدئو کنفرانس و در قالب چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اجرای پروژه انتقال آب از سواحل چابهار به سه استان شرقی ایران که به عنوان یک ابرپروژه در حوزه تامین آب پایدار در کشور مطرح است، پس از فراز و نشیب های بسیار عملیات مطالعاتی و کارشناسی به زودی آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - بهره برداری از سد باغان نقش بسیار مهمی را در تامین آب شرب مورد نیاز شهرستان جم خواهد داشت و انتظار می رود با تامین اعتبار مورد نیاز تکمیل این پروژه تسریع شود.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۹    
با توجه به فرسودگی بخشی از شبکه آبرسانی شهر باینگان و تامین آب شرب پایدار این شهر برای سالهای آتی نیاز به احداث مخزن دارد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۰    
علیزاده مدیر امور بخش های تابعه شرکت آبفای استان قم: مشکل آب روستای خیرآباد قم تا پایان سال بعد مرتفع می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
هاشم امینی گفت: این کتاب با هدف مستند سازی تلاش هایی که در دهه چهل تا کنون در راستای ارائه خدمات زیر بنایی همچون تامین آب شرب سالم و بهداشتی و جمع آوری، دفع و تصفیه فاضلاب به مردم اصفهان صورت گرفته، منتشر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی اعلام کرد با توجه به بررسی ها و مطالعات و اقداماتی که در طی نزدیک به یک سال پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی صورت گرفته در تلاش هستیم با تدابیر مناسب و برنامه ریزی های مهندسی تلاش کنیم که مشکلات آب شرب روستاها که یکی از ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۵    
نماینده زاهدان در مجلس اظهار کرد: شایعاتی در سطح استان و کشور مطرح شده که این استان از مسیر خط انتقال آب دریای عمان که قرار است از 3 استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی عبور کند، حذف شده است ...