سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۶May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین آب»

ایمنا   ۱ ساعت پیش    
شهردار مشکات با بیان اینکه بخشی از بودجه سال 1401 به تأمین آب مورد نیاز فضای سبز شهر اختصاص پیدا کرده است، گفت: شهرداری مشکات با هدف تأمین منابع آبی و جلوگیری از آسیب به سفره های آب زیرزمینی اقدام به لایروبی قنات قدیمی عبدالله آباد کرده است.
گروه استان ها- امام جمعه سمنان آب آشامیدنی سالم را حق و مطالبه جدی مردم دانست و گفت: رئیس جمهور و دولتمردان توجه ویژه ای در راستای تامین آب آشامیدنی برای مردم تشنه استان کویری سمنان داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
با کاهش بارندگی ها و تخریب کانال آب در سیل 98 روستای جوزدر نیکشهر ، مردم این منطقه همچنان چشم انتظار اقدام مسئولین برای تامین آب شرب هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به مشکل کم آبی در سمنان و مصوبه قانونی مجلس در خصوص تامین آب این استان از آنچه التهاب آفرینی مسوولان برخی استان ها می خواند انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: اجرای عملیات آبرسانی و تامین آب شرب 379 روستای در این ستان در دستور کار است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حجم آب مخزن سد کرخه بزرگ ترین سد خاکی خاورمیانه و یکی از مهمترین منابع تامین آب شرب خوزستان به دلیل بارندگی کم در وضعیت بحرانی قرار گرفته است. به گفته مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در میان سدهای استان خوزستان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - سرپرست فرمانداری گرگان گفت: این شهرستان به دلیل نداشتن سد تامین آب آشامیدنی با تنش های آبی زیادی مواجه خواهد شد که باید مدیریت مصرف آن از سوی مدیران به سطح جامعه منتقل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس گفت: توسعه و رونق کشاورزی منطقه و تامین آب شرب با کیفیت در میانه و روستاها در اولویت قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۱    
رئیس آب و فاضلاب شهرستان اسکو از نصب و راه اندازی دستگاه کلر زنی در منبع آب روستای کرد آباد در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تامین آب مورد نیاز بیش از 13هزار هکتار اراضی کشاورزی پیرانشهر ضرورت دارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۸    
قلعه بر روی تپه ای دست ساز همانند قلعه سب بناشده و چاه آب نیز با هدف تامین آب ساکنان در وسط قلعه حفر شده است. مساحت این قلعه در حدود هزار متر بوده و پوشش سقفی آن تنه درخت خرما است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۲    
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس در بازدید از دهستان بینالود بخش مرکزی نیشابور از پیگیری کمبود نهاده های دامی و تامین آب شرب و کشاورزی این دهستان خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
حجم آب مخزن سد کرخه بزرگ ترین سد خاکی خاورمیانه و یکی از مهمترین منابع تامین آب شرب خوزستان بدلیل بارندگی کم در وضعیت بحرانی قرار گرفته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجم آب مخزن سد کرخه بزرگ ترین سد خاکی خاورمیانه و یکی از مهمترین منابع تامین آب شرب خوزستان بدلیل بارندگی کم در وضعیت بحرانی قرار گرفته است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۴۸    
نام منطقه روداب با محرومیت عجین شده است از نبود راه های دسترسی مناسب تا تأمین سوخت اما این بار موضوع تامین آب آشامیدنی و معضل کم آبی است که سبب شده تا این بخش از شهرستان سبزوار با وجود 71روستا را با مشکل روبرو کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات آب شرب این شهرستان، بر لزوم تدبیر و آینده نگری در خصوص وضعیت تامین آب تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام کرد: تامین آب شرب روستاهای کشور در قالب جهاد آبرسانی برنامه ریزی شده است و ظرف 30 ماه آینده همه روستاها از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم با اشاره به توسعه صنایع آب بر و معضل کم آبی، گفت: قم به دلیل ویژگی های اقلیمی همیشه با مشکل تامین آب پایدار روبه رو بوده که بدلیل خشکسالی های اخیر و توسعه های صنعتی مصرف آب به سمت موارد غیرضروری رفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
طی سفرمدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشوربه سردشت و پیرانشهر 12 مصوبه برای اجرای طرح های تامین آب شرب و جمع آوری فاضلاب به تصویب رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۸    
در پایان سفر مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به شهرستان های سردشت و پیرانشهر، 27 مصوبه برای اجرای طرح های تامین آب شرب و جمع آوری فاضلاب به تصویب رسید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت : تامین آب شرب روستاهای کشور در قالب طرح جهاد آبرسانی طراحی و برنامه ریزی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: مشکلات کمبود آب در سبزوار نیازمند تخصیص منابع آبی جدید است، این در حالی است که تاکنون تامین آب در این شهرستان به خوبی مدیریت شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حل شدن مشکل کمبود آب روستای همّت آباد با پیگیری فرماندار نجف آباد و قول رئیس آبفای شهرستان، مشکل کمبود آب آشامیدنی روستای همّت آباد حل شد. با پیگیری فرماندار نجف آباد و قول رئیس آبفای شهرستان، حجم آب لوله کشی روستای همّت آباد افزایش یافت تا نیاز شهروندان در تامین آب رفع شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۲    
نماینده مردم دهلران و دره شهر در مجلس شورای اسلامی در بازدید از اراضی کشاورزی دشت عباس گفت: سال گذشته با پیگیری های انجام شده از طریق وزارت نیرو آب را برای کشت پاییزه اراضی دشت عباس تامین کردیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، با افزایش جمعیت آذربایجان شرقی به خصوص کلانشهر تبریز، توسعه صنعتی و کشاورزی در منطقه، کاهش محسوس بارندگی ها نسبت به سال های گذشته، کاهش ذخایر آبی مثل آب مخازن سدها و آب های زیرزمینی، تامین آب منطقه از یک منبع اطمینان بخش را بیش از پیش حیاتی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور، از بررسی میدانی نحوه تزریق آب به شاخه ی کرخه نور با هدف تامین آب احشام سنگین انتهای این مسیر خبر داد.
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
توسعه از مسیر اشتباه در صد سال اخیر آسیب های غیرقابل جبرانی به محیط زیست تحمیل کرده و در چنین شرایطی، تامین آب به بحرانی بزرگ در کشور بدل شده است. اما این پایان کار نیست، چراکه هر روز بیش از پیش، عمق این فاجعه گسترده تر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران چند ماهی است که از فعالیت نیروگاه زباله سوز نوشهر به صورت رسمی می گذرد. هرچند هنوز این نیروگاه نتوانسته مطابق برآوردها و انتظارات عملکرد داشته باشد اما علیرغم تلاش های انجام شده در خصوص رفع مشکل تامین آب نیروگاه زباله سوز ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمدی با بیان اینکه تغییر کاربری اراضی کشاورزی استان گیلان را تهدید می کند گفت: برای پربارش ترین استان کشور زیبنده نیست که با مشکلات تامین آب زراعی و کشاورزی مواجه باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۴    
ایسنا/البرز فرماندار اشتهارد به اشاره به اینکه تامین آب شرب اشتهارد از بحث های اساسی این شهرستان است، گفت: با آغاز اجرای طرح رینگ سراسری آبرسانی در اشتهارد امیدواریم تامین آب شرب اشتهارد شش ماهه به نتیجه برسد ودغدغه اصلی مردم اشتهارد برطرف شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار همدان گفت: تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم با اجرای خط انتقال آب از سد تالوار به همدان و اجرای طرح نهضت ملی مسکن اولویت اصلی این شهرستان در سال جاری است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، داود نجفیان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان البرز در آیین آغاز عملیات این طرح گفت: امروز شهرستان های غربی و جنوبی غربی استان البرز با مشکل کمبود آب آشامیدنی مواجه هستند که به همین دلیل رینگ سراسری آبرسانی به این مناطق اجرایی شده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۴    
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: اخیرا جلسه ای با وزیر نیرو داشتم که در این نشست دستورات لازم برای تامین آب شهرک های گلخانه ای شهرستان های بهار و کبودرآهنگ داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج گفت: با نصب مخزن 20 هزار لیتری مشکل تامین آب آرامستان بهشت محمدی برطرف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۲    
معاون مهندسی و تجهیز منابع مالی حوضه های آبریز جنوبی گفت: آب مورد نیاز 2 هزار هکتار از اراضی دشت یکدار شهرستان جاسک با تکمیل پروژه خط انتقال آب از بند انحرافی سد جگین تامین خواهد شد.
ورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۶:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در حوزه برق با رقمی حدود 14 هزارمگاوات کمبود در تولید مواجه هستیم که این رقم خود را در خاموشی ها نشان خواهد داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۷    
رکنا:فرمانده سپاه استان قزوین گفت: با کمک بسیج سازندگی امسال ساخت 5 مجتمع آبرسانی برای تامین آب شرب 96 روستا آغاز شده که تلاش می کنیم در کمتر از30 ماه تکمیل شده و در اختیار مردم قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۷    
تامین آب آشامیدنی سالم به دلیل عدم توجه کافی مسئولان، به یک مشکل اساسی در روستای همت آباد تبدیل شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، فرهاد بختیاری فر روز چهارشنبه در نشست با رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان، با قدردانی از نیت خداپسندانه ستاد عتبات عالیات به منظور مشارکت در موضوع آبرسانی به مناطق محروم افزود: تامین آب و جمع آوری فاضلاب، رسالت و تکلیف اصلی شرکت آب و فاضلاب است ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۲    
معاون عمرانی فرمانداری آزادشهر گفت: آبندان ها علاوه بر تامین آب کشاورزی، انجام فعالیت های اقتصادی، ایجاد فرصت های اشتغالزایی مانند آبزی پروری، گردشگری، ورزش های آبی و نیز مهار آبهای سطحی در مواقع بروز سیلاب مورد استفاده قرار می گیرند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: 425 میلیارد تومان در اختیار بسیج سازندگی جهت تامین تامین آب شرب 300 روستا در سالجاری قرار گرفت.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام بیان داشت: در شهر مهران با انجام پروژه های مناسب از لحاظ کمی و کیفی توانسته ایم آب زوار را در حد 85 لیتر در ثانیه برای 270 هزار نفر در روز تامین کنیم و پیش بینی شده در سال جاری مشکلی در بحث تامین آب زوار نداشته باشیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
جهانبخش، با بیان اینکه تامین آب شرب 300 روستای استان در دستور کار قرار دارد، گفت: این اقدام در مدت 30 ماه انجام خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی جلیل زاده روز چهارشنبه در جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان مراغه اظهار داشت: به جهت تامین آب شرب مجبور به کاهش آب کشاورزی هستیم اما این به آن معنا نیست که امنیت غذایی و کشاورزی را به خطر بیاندازیم. وی بیان کرد: جلوگیری از تعییر کاربری اراضی از سوی جهاد کشاورزی، صرفه جویی در [...]
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۲    
آب یکی از عناصر لازم و ضروری برای توسعه کشاورزی است و همانطور که میدانید با کاهش بارندگی، تامین آب مورد نیاز برای کشاورزی با چالش هایی مواجه شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره امور عشایری استان یزد: از بودجه اختصاصی مصوب سفر رییس جمهور و هیات دولت به یزد ، 90میلیارد ریال برای تامین آب شرب سیار مناطق عشایری این استان جذب شده است .
ایانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل، از آغاز مطالعات وطراحی طرح عمومی تامین آب 975 هکتاری کاج شهرستان اردل، خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: 16 شهر در استان از لحاظ تامین آب در شرایط قرمز قرار دارد و میزان مصرف آب در استان از تولید آن بیشتر است.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از جهاد کشاورزی خوزستان، خدارحم امیری زاده اظهار کرد: با توجه به ضرورت حل مشکل تامین آب احشام و با هدف حفظ جمعیت گله های گاومیش در شهرهای جنوبی استان، از 25 اردیبهشت سال جاری 6 دستگاه بیل مکانیکی در شهرستان های حمیدیه، هویزه و دشت آزادگان مستقر خواهد شد. ...
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قم گفت: در راستای تامین آب آخر محصولات گندم و جو کشاورزان، حقابه آنها از سد 15 خرداد طی روزهای گذشته رها سازی شده است.