پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۵۲Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق عشایری»

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح وارگه دانایی در مناطق عشایری استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال در قالب طرح هایی نظیر وارگه دانایی ترویج فرهنگ کتابخوانی در مناطق عشایری استان تقویت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در این بسته درخواست شما در خصوص مشکل پرداخت نکردن بیمه روستاییان و عشایر و بیمه مادران دارای سه فرزند در روستا ها و مناطق عشایری استان را پیگیری کردیم.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۵    
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش گفت: ما با همکاری سازمان پرورش استعدادهای درخشان یا سمپاد شرایطی را فراهم کردیم که برای مناطق عشایری بتوانیم برنامه ریزی کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از انجام واکسیناسیون فلج اطفال در مناطق و کانون های پرخطر سطح استان کرمانشاه خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام، اردوی جهادی در مناطق عشایری و محروم گرزلنگر و دره دول ماژین از توابع شهرستان دره شهر در تاریخ 1403/2/1 برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح کوله پشتی کتاب در مناطق عشایر نشین استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مناطقی که بیش از 50 خانوار عشایری تمرکز داشته باشند از نیروگاه های متوسط خورشیدی برای تامین برق استفاده خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سعید الله براهویی از آغاز طرح سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان و کلاس اولی ها در مناطق عشایری استان خبر داد و گفت: این طرح در مدارس عشایری به صورت رایگان انجام می شود.
عصر امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ششمین جشنواره روستایی و عشایری آسمان هشتم با محوریت شناسایی ظرفیت های فرهنگی و هنری در روستا ها و مناطق عشایری کشور آماده پذیرش آثار ارسالی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۷    
شهرکرد- ایرنا- طرح ارتقای سطح سواد سلامت دانش آموزان عشایری کشور به صورت آزمایشی از مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری از روز شنبه یکم اردی بهشت ماه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-مدیرکل آموزش و ارتقا سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح ارتقای سواد سلامت قرار است برای اولین بار در مناطق عشایرنشین چهارمحال و بختیاری اجرا شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- تب مالت (بروسلوز) ازجمله بیماری های عفونی مسری است که به بیماری هزارچهره معروف است؛ خطر بروز این بیماری بیشتر با فصل گرما بهار و تابستان و هنگام زایش و شیردهی حیوانات اهلی به خصوص در روستاها و مناطق عشایری بیشتر است که مراقبت و رعایت نکات بهداشتی و ایمنی از سوی افراد در معرض خطر ضروری ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی به نمایندگی از رییس جمهور وارد مناطق عشایری استان سمنان شد، بهسازی قنوات و نحوه استفاده عشایر از مراتع از عمده مسایل مورد نظر سنگسری ها در این دورهمی بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از افزایش 63 درصدی سهم شهرها، روستاها و مناطق عشایری استان از محل درآمدهای مالیاتی در سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-یک دوره مسابقات محلی والیبال در مناطق عشایری فارس در سیاخ دارنگون شیراز با حضور 10 تیم برگزار و اتحاد تاریخچی قهرمان رقابت ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
5 طرح محوری در سال جدید برای حمایت و توانمند سازی مناطق عشایری استان خراسان رضوی اجرا می شود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
چهارمحال و بختیاری - به همت ادارات کل کتابخانه های عمومی و امور عشایر چهارمحال و بختیاری، طرح کوله پشتی کتاب به عنوان نمادی از عدالت فرهنگی، قدم در مسیر ترویج فرهنگ کتابخوانی در دل طبیعت بکر عشایری این استان خواهد نهاد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس سازمان امور عشایر در سفر به خراسان شمالی ضمن بازدید از مناطق عشایری از نزدیک با مشکلات این قشر زحمتکش آشنا شد و در شورای عشایری استان از ساخت 380 خانه بهداشت در مناطق مختلف عشایری خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شایان نادری روز جمعه در حاشیه بازدید از مناطق عشایری شهرستان سملقان به خبرنگار ایران اکونومیست اظهار کرد: نهاده های توزیع شده میان عشایر در قالب اجرای طرح تولید قراردادی گوشت قرمز توزیع شد و به صورت مدت دار در اختیار این دامداران قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس سازمان امور عشایر ایران در سفر به خراسان شمالی امروز جمعه از طرح ناتمام آبرسانی به محله های عشایری جیرانسو (تکلکوه) در شهرستان سملقان و بند خاکی میاندشت اسفراین بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - نیمه دوم فروردین ماه در حال سپری شدن است و عشایر کهگیلویه و بویراحمد با توجه به تنوع اقلیمی در حال تجربه روزگار تلخ و شیرینی در مناطق عشایری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کهگیلویه و بویراحمد 874 هزار هکتار جنگل دارد و بیش از 70 درصد جنگل های استان را بلوط پوشش می دهد و در سالیان گذشته به دلیل نبود زیرساخت ها مردم شهر ها و روستاها و مناطق عشایری برای پخت وپز ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، متنی که می خوانید گزارش روزنامه قدس درباره رشید محمد حسینی معلم فداکار خوزستانی و 32سال آموزگاری در مناطق عشایری است: رشید محمد حسینی حاجی ور از همین آدم هاست که البته بخش مهمی از زندگی اش را وقف کار کردن برای دانش آموزان عشایر کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم روز جهانی قدس با حضور قشرهای مختلف مردم در شهر و روستا و مناطق عشایری کشور، برای رساندن فریاد مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان برگزار شد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، معاونت خبر شبکه اترک در ارتباط های زنده و مستقیم مراسم شبهای قدر با روستاها و مناطق عشایری مختلف از قبیل ایور، ارکان، خرق، درق، پیش قلعه، قلعه جق، ناوه، مسجد جامع شهر بام، مصلی صفی آباد و همچنین شهرستانهای مختلف مانند شیروان، فاروج، رازوجرگلان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۱    
مردم روستاها، مناطق عشایری و شهرهای چهارمحال و بختیاری در سومین شب از لیالی قدر با حضور در مساجد و اماکن مذهبی به راز و نیاز با خدای خود پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۰    
روستا ها و مناطق عشایری هم، میزبان عزاداران و شب زنده داران، در شب بیست وسوم ماه مبارک رمضان بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل عشایر خراسان شمالی گفت: برای توسعه کشت گیاهان دارویی در مناطق عشایری استان طرح های مختلف به ارزش 17 میلیارد تومان به بانک های عامل معرفی شده است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۱:۴۲    
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 860میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای رونق اشتغال و تولید در مناطق عشایری استان اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم احیاء شب قدر نوزدهم رمضان با حضور خالصانه هموطنان مومن در روستا ها و مناطق عشایری سراسر کشور برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس امور عشایر پلدختر از خسارت سیلاب به عشایر این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۱    
گچساران- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان روز گذشته برای بررسی خسارت های ناشی از بارندگی های سیل آسای اخیر به مناطق عشایری گچساران سفر کرد و پای صحبت های عشایر این منطقه نشست و وعده های دلگرم کننده به این قشر زحمت کش داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد با جمعی از مسئولان استانی از مناطق عشایری گچساران بازدید و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی و در این بازدید یکروزه بیش از80 میلیارد ریال از محل آلایندگی نفت برای تعمیر ابنیه فنی و ترمیم و بازسازی راههای عشایری گچساران اختصاص داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار هزارو 100 میلیارد ریال اعتبار به توسعه زیرساخت های مناطق عشایری استان از محل سفر دوم رئیس جمهور و اعتبارات متمرکز سازمان امور عشایر کشور اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا - بارندگی شبانه روز گذشته در کرمانشاه که همچنان ادامه دارد باعث رانش زمین در منطقه پارو مال از مناطق عشایری بان کیان شهرستان گیلان غرب و تلف شدن 20 راس گوسفند شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- کارشناس امور مبلغان اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: بیش از 500 مبلغ دینی به مناسبت ماه رمضان به مناطق محروم استان اعزام شده اند. حجت الاسلام ایمان کسایی پیش از ظهر امروز یکشنبه در گفت وگویی رسانه ای اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه دزفول گفت : با توجه به هشدار قرمز هواشناسی برای بارندگی در دزفول به ویژه بخش شهیون ، امکان پرواز بالگرد در باران برای خدمات رسانی وجود ندارد و عشایر و روستاییان مناطق سخت گذر آرد و آذوقه ذخیره کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۰    
همایش تجلیل از فعالین مجازی مناطق عشایری با حضور 60 نفر از افراد تأثیرگذار در زمینه تولید محتوا و انتشار با شعار باشهدا تا فتح قله ها، در سالن جلسات ناحیه عشایری برگزار شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: در بحث تامین آب شرب پایدار در مناطق عشایری بیش از 42 قشلاق از آب شرب سالم و بیش از 15 مورد نزدیک رسانی، انتقال و بهسازی چشمه با احداث شیربرداشت انجام شده است که در جامعه عشایری و سازمان امور عشایری به انقلاب آب رسانی مشهور شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۱    
100 مبلغ به روستا و مناطق عشایری بردسکن در ماه مبارک رمضان اعزام می شوند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو هزار اصله نهال به مناسبت هفته درختکاری و استقبال از دومین کنگره ملی دو هزار شهید استان در مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد غرس شد.
زیرسازی راه های مناطق عشایری دستجرد، پشنزان، مرادآباد و چاه ابراهیم شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اشاره به تاکید رییس جمهور به ایجاد عدالت فرهنگی گفت: یکی ازاولویت های جدی ما تخصیص کتابخانه سیار برای مناطق عشایری است که بتوانیم دسترسی آسان را برای آن ها فراهم کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۵    
رزمایش مشترک خدمات مومنانه در مناطق عشایری بخش رودشت لردگان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۰    
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: در مناطق دو زبانه آموزس پیش از دبستان را به خصوص در مناطق عشایری که باید به صورت رایگان هم باشد را انجام می دهیم.