جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۱۷Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق عشایری»

سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۲    
مدیرکل امور عشایر استان اصفهان از افتتاح 17 پروژه عشایری در دهه فجر امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۱    
سرپرست اداره امور عشایر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال 30 میلیارد تومان تسهیلات طرح های ایجاد اشتغال در مناطق عشایری پرداخت شده است.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره امور عشایر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال 30 میلیارد تومان تسهیلات طرح های ایجاد اشتغال در مناطق عشایری پرداخت شده است.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نحوه توزیع عوارض و جریمه ها بین کلانشهرها شهرها و روستاها و مناطق عشایری و براساس شاخص های جمعیت و توسعه نیافتگی را تعیین کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۲    
هفتادوچهارمین جلسه کمیته فنی اشتغال پایدار در مناطق روستائی و عشایری استان با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ونمایندگان دستگاههای اجرائی و موسسات عامل به ریاست مدیرکل دفتر هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور عشایر شهرستان بهمئی گفت:106 دستگاه پنل خورشیدی در مناطق عشایری بهمئی نصب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۵    
گروه های قرارگاه محرومیت زدایی سازمان دامپزشکی و بسیج سازندگی سپاه برای واکسیناسیون 50 هزار راس دام سبک به شهرستان دشتی رفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سهمیه سوخت گاز مایع و نفت سفید مناطق عشایری و سخت گذر فاقد گاز شهری خوزستان تامین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- اردوی جهادی دامپزشکی با همکاری قرار گاه محرومیت زدایی سازمان دامپزشکی کشور و بسیج سازندگی سپاه در مناطق عشایری و روستایی شهرستان دشتی برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همراه اعضای کارگروه ملی گردشگری و صنایع دستی عشایر، موضوع الگوی گردشگری جامعه بنیاد و اجرای آن در مناطق عشایری را تشریح و راهکارهای ورود ضابطه مند به این حوزه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایرکهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان امسال هزار صفحه خورشیدی در مناطق عشایری استان نصب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یزد- رئیس اداره امور عشایر استان یزد از توزیع بیش از 800 تن خوراک دام مدت دار در مناطق عشایری استان یزد خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۷    
هفتادیکمین جلسه کمیته فنی اشتغال پایدار روستائی استان با حضور شریعتی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری استانداری و اشرفی مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان و دستگاههای اجرائی و موسسات عامل به ریاست مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی لرستان، عملکرد واکسیناسیون بخش غیردولتی در مناطق عشایری توسط کارشناسان دامپزشکی مورد ارزیابی و نظارت قرار گرفت. این ارزیابی با اعزام کارشناسان دامپزشکی لرستان در قالب چند اکیپ و باحضور معاونت توسعه و منابع انسانی، مسئول اداره طرح و برنامه ...
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی هلیلان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: طرح توسعه سواد زنان و دختران مناطق عشایری به عنوان یکی از طرح های متنوع در راستای ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه در استان بوشهر در حال اجرا است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس آموزش و پرورش عشایر خوزستان از استقرار چهار مدرسه کانکسی در مناطق عشایری اندیمشک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه آموزش های ایستگاهی آمادگی در برابر حوادث و کمک های اولیه در مناطق عشایری و کوچ نشین استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۰    
جشنواره طعم کتاب با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی در مناطق عشایری شوشتر اجرا شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۱    
هفتادوسومین جلسه کمیته فنی اشتغال پایدار در مناطق روستائی و عشایری استان با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ونمایندگان دستگاههای اجرائی و موسسات عامل به ریاست مدیرکل دفتر هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۲    
در راستای بررسی مسائل و مشکلات عشایر منطقه ؛میز خدمت فرماندار کلاله به اتفاق امام جمعه ، مدیر کل عشایری استان، فرماندهی سپاه پاسداران، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران شهرستان در مناطق عشایری کلاله برپا شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با کلیات طرحی برای سهمیه بندی نسبت دریافت اعتبارات از سوی شهرداری های کلان شهرها، سایر شهرها و روستاها و مناطق عشایری بر اساس میزان توسعه یافتگی موافقت کردند.
مدیرکل امور عشایر اردبیل از افتتاح و بهره برداری از راه عشایری آغداش به طول 7.5 کیلومتر با اعتبار دو میلیارد تومان خبر داد. وی در ادامه عنوان داشت : اعتبار فوق در سفر ریاست محترم جمهوری به استان و بازدید از مناطق عشایری مصوب شده بود که از طریق وزارت نفت تامین گردید .
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش بزرگ اردوهای جهادی و تجلیل از شبانان و گله داران با همکاری اداره کل دامپزشکی ، اداره کل امور عشایری ، بسیج سازندگی سپاه نینوا اواخر دی ماه سال جاری در مناطق عشایری استان گلستان برگزار خواهد شد .
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۱:۱۸    
هفتادودومین جلسه کمیته فنی اشتغال پایدار در مناطق روستائی و عشایری استان با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ونمایندگان دستگاههای اجرائی و موسسات عامل به ریاست مدیرکل دفتر هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آموزش 50 نفر از بسیجیان دشتی جهت همکاری در طرح جهاد دامپزشکی استان بوشهر با محوریت واکسیناسیون تب برفکی در مناطق عشایری انجام شد.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۲    
سرپرست جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: لازم است پیگیری تاسیس مراکز اقامتی گردشگری در مناطق عشایری استان قزوین در اولویت باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: هفت مدرسه مناطق عشایری استان سنگی و دارای بافت قدیمی هستند که نیازمند حمایت مسئولان و نیکوکاران برای تخریب و بازسازی است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۲    
سفر به مناطق محروم، تجارب زیادی را دستت می دهد؛ سخت کوشی، زندگی با کمترین امکانات و شرایط سخت و تحصیل در مدارسی که از ابزارها و تجهیزات لازم برخوردار نیستند، از ویژگی مناطق عشایری و روستایی است ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر تنگستانی : بزودی عملیات بزرگ جهاد دامپزشکی استان بوشهر در مناطق عشایری دشتی با همکاری فرمانداری ، سپاه و بسیج شهرستان و همچنین بسیج جامعه مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان برگزار خواهد شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۶    
یک شهید گمنام دفاع مقدس روز گذشته با آیین خاص بختیاری در بخش بازفت شهرستان کوهرنگ تشییع شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری مسابقات ورزشی ویژه عشایر یکی دیگر از برنامه های کشف استعدادهای دانش آموزان این حوزه است
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مشکلات عشایر گچساران در تابستان و زمستان نبود منبع ذخیره آب برای مصرف شرب و دام هایشان است که در این خصوص رئیس اداره امور عشایر گچساران خبر از ساخت 5 منبع ذخیره آب در مناطق عشایری این شهرستان داده است، با این حال هنوز این شهرستان به 150 منبع ذخیره آب نیاز دارد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایری کشور گفت:مرمت و بازسازی راه های عشایری در دستور کار دولت است. به گزارش میرملاس عباس پاپی زاده در بازدید از مناطق عشایری شهرستان پلدختر اظهار داشت:مرمت و بازسازی راه های عشایری در دستور کار دولت است و این کار تا ماه آینده آغاز خواهد شد و سازمان امور عشایری و [...]
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور عشایری کشور با حضور در شهرستان پلدختر از مناطق اسکان عشایر استان در این شهرستان بازدید نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ریگان گفت:بسیاری از روستا های مناطق عشایری وکوهستانی ریگان فاقد نعمت برق هستند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۹    
رئیس امور عشایر استان قزوین از برگزاری اولین اردوی جهادی پزشکی در منطقه عشایری زرین خانی بخش طارم سفلی قزوین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره عمران و امور زیربنایی اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد از ساخت 20 منبع ذخیره آب در مناطق عشایری استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره امور عشایر استان قزوین گفت: بمنظور خدمات رسانی به مناطق عشایری؛ اولین اردوی جهادی پزشکی در مناطق عشایری استان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 65 درصد مدارس مناطق عشایری استان از وسایل گرمایشی استاندارد محروم هستند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات یکی از زیرساخت های لازم توسعه به شمار می رود و استفاده از تلفن همراه و اینترنت به ضرورتی انکار ناپذیر تبدیل شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۲    
مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد درخصوص تشدید بارندگی و احتمال بروز خسارت به ویژه در مناطق عشایری و کوهستانی هشدار داد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مستند این پایان راه نیست روایت معلمان عشایر است که در دوران شیوع ویروس کرونا برای انجام وظیفه شان، از خودگذشتگی می کردند. ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت ، همایون رضائی زاده، مستندساز ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان بردسکن خواستار برخورداری مناطق عشایری از امکانات و تجهیزات ورزشی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان هوراند از ارائه خدمات رایگان دامپزشکی در زمینه های بهداشتی، پیشگیری و ترویجی و آموزشی به دامداران در قالب گروه جهادی شهید فرخپور در مناطق عشایری و روستاهای محروم و صعب العبور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لالی گفت: با تلاش گروه های جهادی 4 هزار راس دام در برابر بیماری ها واکسینه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۲    
رئیس اداره امور عشایر چرام از نصب و راه اندازی 120 دستگاه پنل خورشیدی در مناطق عشایری این شهرستان خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره آموزشی مسئولان خانه های هلال در اصفهان آغاز شد. این دوره از ماه آینده در استان های دیگر کشور نیز برگزار خواهد شد. مدیرکل آموزش های همگانی این جمعیت گفت: اکنون بیش از 6 هزار و 500 خانه هلال در محله های کم برخوردار شهری، روستاها و مناطق عشایری در حال فعالیت است ...