دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۷:۵۶Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق عشایری»

بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۴    
، به همت حوزه بسیج عشایری شهید ساده میری سپاه ناحیه ملکشاهی و قرارگاه شهید سلیمانی، تیم پزشکی به مناطق عشایری و صعب العبور بلوطستان و روستای توت دهستان شوهان از توابع شهرستان ملکشاهی استان ایلام اعزام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: دو دستگاه کاروان خانه بهداشت سیار با تجهیزات کامل در منطقه عشایری چمن گلی مسقر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: فرآیند آموزش، از امروز در مناطق عشایری و روستایی با کلاس های کم جمعیت به صورت حضوری آغاز می شود اما آموزش حضوری در دو نوبت براساس تراکم مدارس روستایی و عشایری با جمعیت زیر 15 نفر و زیر 30 نفر خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: سال تحصیلی جدید از روز شنبه برای 17 هزار و 500 دانش آموز مدارس کم جمعیت ( دارای کمتر از 50 دانش آموز) در مناطق عشایری و روستایی مانند فولادمحله، برخی مناطق کالپوش، بیارجمند چاشم و معلمان) به صورت حضوری آغاز می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با توجه به اینکه سال تحصیلی جدید از اول مهر به صورت غیرحضوری البته به استثنایی مناطق عشایری و روستایی کم جمعیت برگزار می شود، جدول توزیع زمان حضور دانش آموز در شبکه شاد و مدرسه تلویزیونی طراحی شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
واکسیناسیون خانه به خانه در قالب طرح شهید سلیمانی در مناطق عشایری و روستایی شهرستان لالی به مناسبت هفته دفاع مقدس در حال اجرا می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل امور عشایر خوزستان گفت:350 میلیارد ریال اعتبار برای رفع تنش آبی در مناطق کمتر توسعه یافته عشایری استان خوزستان مصوب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۶    
گچساران - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت:10 سرمایه گذار متقاضی اجرای طرح های گردشگری در زمینه های کشاورزی و بومگردی در مناطق عشایری این استان شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رییس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: شیوع کرونا شرایطی را ایجاد کرده که نظام تعلیم و تربیت وادار به بهره گیری از فضای مجازی شد و به همین دلیل نیز باید زیرساخت های اینترنت برای دانش آموزان ساکن در مناطق عشایری این استان تأمین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
حدود 80 برنامه و ریزبرنامه در مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 26 عنوان برنامه در قالب 63 ریز برنامه در هفته دفاع مقدس خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۹    
فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان از توزیع بیش از 300 بسته معیشتی و لوازم التحریر در مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۲    
گروه استان ها - مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: همزمان با مهرماه مدارس روستاها و مناطق عشایری برای حضور دانش آموزان بازگشایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۱    
مانور بازگشایی مدارس در مناطق مختلف عشایری به منظور بررسی میزان آمادگی برای شروع سال تحصیلی و رفع موانع و مشکلات احتمالی برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان از اجرای بیش از 60 عنوان برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دانش آموزان مدارس مناطق عشایری و روستایی مازندران از ماه آبان به شکل تدریجی و محدود با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به مدرسه می روند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قوچان با اشاره به وقوع زلزله 5.2 ریشتری با بیش از 64 پس لرزه در دوشنبه گذشته گفت: بر اساس گزارش های کارشناسی 400 میلیارد ریال به منازل روستایی، بخش کشاورزی، زیرساخت مناطق عشایری و مدارس خسارت واردشده است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در دیدار رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر استان گفت: انتقال خدمات فرهنگی کانون به مناطق عشایری و مرزی استان از اولویت های کانون آذربایجان غربی در سال های اخیر بوده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۴۷ سایت دیگر  
طبق دستورالعمل ابلاغی، بازگشایی مدارس به صورت حضوری در روستاها، مناطق عشایری با کمتر از 50 دانش آموز از مهرماه امکان پذیر است و عملیاتی می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت مدارس این استان امسال، بر اساس الگوهای سه گانه حضوری، ترکبیی و غیرحضوری است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از خبرگزاری ایرنا یاسوج ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایرفارس گفت: سه هزار و 365 قطعه نیمچه مرغ بومی در مناطق عشایری فارس توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی لارستان گفت: دام های سبک در روستاها و مناطق عشایری این شهرستان علیه بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک واکسینه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان گفت: تاکنون 35 درصد از مجموع 867 هزار و 298 نفر جامعه هدف استان در روستاها و مناطق عشایری زیر پوشش این صندوق قرار گرفته اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۰    
نبود اینترنت در روستاها و مناطق عشایری استان کهگیلویه وبویراحمد در آستانه مهر و بازگشایی مدارس باعث سردرگمی دانش آموزی شده که باید در بحبوحه کرونا باز هم به صورت مجازی به تحصیل بپردازند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۵    
یاسوج - ایرنا- مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 80 درصد از 570 حلقه چشمه و قنات تأمین آب آشامیدنی مناطق عشایری این استان معادل 450 حلقه چشمه تاکنون به طور کامل خشک شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۹    
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 15 کانکس خانه بهداشت از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای مناطق عشایری استان اختصاص یافته که تاکنون 6 دستگاه آن وارد و جانمایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یاسمی در بازدید از شهرستان آبدانان ، گفت:در نظر داریم از طریق حفر چاه و ایجاد شبکه های آبرسانی ، مناطق عشایری آبدانان را به شبکه های آبرسانی تجهیز کنیم .
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۴    
معاون سازمان امور عشایر ایران گفت: توزیع نهاده های دامی در مناطق عشایری طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در حال انجام است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه وبودجه استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:توجه به زیرساخت های مهم در روستاها و مناطق عشایری از مهمترین رویکردهای است که باید در دولت جدید مد نظر قرارگیرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پی پر از ساکنین اهالی روستای صعب العبور زیارت شاه گفت:متأسفانه مشکل اینترنت در مناطق عشایری شهرستان ریگان در دولت آقای روحانی بر طرف نشده و امیدواریم این معضل در دولت آیت الله رئیسی برای همیشه حل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش جهادگران سلامت جامعه هدف عشایر دورترین منطقه عشایر نشین استان اصفهان در بخش چناررود چادگان علیه کرونا واکسینه شدند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر خوزستان گفت: بررسی های تخصصی نشان می دهد که عامل اصلی این حجم از شیوع بیماری در این منطقه، شرکت کردن عشایر در مراسم خاکسپاری متوفیان در شهر و روستا های منطقه است و بدین ترتیب با حضور آن ها در این مراسم، ویروس کرونا به مناطق عشایری انتقال یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - ضعف زیرساخت هایی مانند دسترسی به اینترنت،مدارس استاندارد،نامتناسب بودن معلمان از لحاظ جنسیت دشواری های تحصیل دانش آموزان در مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد است که در آستانه مهر ماه نیاز است تا مسوولان و خیران برای رفع برخی از این مشکلات همت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۷    
مدیر امور عشایر شهرستان خوسف گفت: از ابتدای امسال تاکنون 203 پنل خورشیدی با اعتبار 2 میلیارد و 30 میلیون تومان در مناطق عشایری این شهرستان توزیع شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی بخش شیهون دزفول، گفت: شیوع کرونا در مناطق عشایری دزفول به خصوص منطقه دورک احمد فداله به سرعت در حال گسترش است، شرایط جاده ای نامناسب و صعب العبور بودن منطقه امکان رسیدگی را از حوزه درمان گرفته و تلاش ها برای اعزام بالگرد برای انتقال بیماران بدحال تا کنون بی نتیجه مانده است.
صندوق بیمه اجتماعی و سپاه شهرستان دامغان با هدف گسترش فرهنگ بیمه در روستاها و مناطق عشایری و توانمندسازی روستائیان و عدالت اجتماعی همکاری می کنند.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۳    
شوشان - صدیقی هشترودی : دوازدهم شهریور ماه "روز بهورز" یادآور تلاش دلسوزانه و صادقانه کسانی است که زندگی خود را وقف خدمات رسانی به مردم کرده و در ارتقاء سلامت، کاهش مرگ و میر و افزایش امید به زندگی در جامعه جانانه ایثار کرده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری با اشاره به تداوم خشکسالی در استان گفت: امسال به دلیل خشکسالی و گرمای هوا، بیش از 45 میلیون لیتر آبرسانی سیار به مناطق عشایرنشین استان انجام شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایر استان اصفهان گفت: تاکنون بین 7 الی 10 هزار نفر از عشایر استان واکسینه شدند، در مناطق عشایری تعداد افراد فوت شده به علت ابتلا به بیماری کرونا بسیار کم بوده و گزارش های قابل توجهی نداشتیم.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۴    
مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی از توزیع 1000 دستگاه پنل تولید برق خورشیدی در مناطق عشایری این استان خبر داد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۷:۰۴    
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری از آغاز مرحله دوم توزیع پنل های خورشیدی در مناطق عشایری کوهرنگ خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر جعفری، معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور از اجرای طرح آبرسانی به منطقه عشایری و کپرنشین، در شمال سیستان وبلوچستان خبر داد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۴    
مدیر امور عشایر استان تهران از آغاز واکسیناسیون جلوگیری از ابتلا به کرونا در مناطق عشایری تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران _ ایرنا _ طرح توزیع پنل های خورشیدی در مناطق عشایری دشت لار استان تهران اجرا و 15 خانوار عشایری از نعمت روشنایی و امکانات این سامانه روشنایی برخوردار شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سیدضیاء موسوی نیاگفت:استفاده از توان بسیج سازندگی در اجرای پروژه های عمرانی ضروری و بسیار اثرگذار است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۴    
مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان میزان توزیع نهاده دامی در مناطق عشایری در سال جاری را 280 هزار تن اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل آموزش وپرورش عشایری فارس با بیان اینکه برای سال تحصیلی جدید تعداد 150 معلم در مناطق عشایری استان نیاز داریم، گفت: شیوع کرونا و کمبود زیرساخت های ارتباطی سبب شد 200 دانش آموز عشایری سال گذشته از تحصیل باز بمانند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تعداد 110 پکیج برق خورشیدی در میان عشایر استان توزیع شده است، گفت: تعداد 36 پکیج دیگر نیز طی هفته های آینده در بین عشایر شهرستان لردگان توزیع خواهد شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
با توجه به اقدامات مناسب بهداشتی در مناطق عشایری در این مدت هیچ یک از جمعیت عشایری استان تهران به کرونا مبتلا نشده اند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدرکل نوسازی مدارس استان البرز از پوشش کامل مناطق عشایری به مدارس و فضاهای آموزشی ایمن و استاندارد خبر داد.