شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۵۸Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گچساران»

ایرنا   ۲ ساعت پیش    
گچساران- ایرنا-یک فعال سیاسی اصولگرا در گچساران با بیان اینکه احزاب نباید به تبلیغ پیمانکاران انتخاباتی روی بیاورند ،گفت: پیروزی در انتخابات پیش رو به هر قیمتی از از جمله تخریب و توهین به دیگران هیچ ارزشی ندارد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
گچساران- ایرنا- داوطلب مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گچساران و باشت گفت: تبعیض، نابرابری و دادن وعده های غیر عملی در انتخابات موجب بی اعتمادی مردم به نظام می شود.
برنامه مناظره های انتخاباتی شبکه دنا در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون، کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده، و گچساران و باشت در سه نوبت پخش می شود.
تیتر برتر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تیتربرتر به نقل از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، علیرضا دانشی عصر دیروز( سه شنبه، یکم اسفندماه) در حاشیه نشست پیش بینی پنج ساله بهره دهی چاه های نفت و گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به همراه غلامرضا کمالی ...
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بویرنیوز ؛ کاندیدای شورای ائتلاف در شهرستان های گچساران و باشت گفت: تفکری انحصاری اجازه رشد را از بچه های این دو شهرستان گرفت. ساسان دلاویز در نطق انتخاباتی خود در گچساران گفت: اجازه دهید از این لحظه ای با وجود حماسه ای که خلق کردید خود را برنده این انتخابات اعلام کنیم. ...
صبح خرد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۷    
به گزارش”صبح خرد”، نطق انتخاباتی ساسان دلاویز کاندیدای دوزادهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت برگزار شد. نطق انتخاباتی ساسان دلاویز کاندیدای دوزادهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در روستای سرآبننیز برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۳    
این افراد به صورت کاربر،منشی و بازرس ادای وظیفه می کنند.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۷    
عصر دنا: دو نماینده سابق مجلس شورای اسلامی از کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان گچساران حمایت کردند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
در شرایطی تیم نفت و گاز امیدیه به مقام قهرمانی لیگ برتر واترپلو رسید که توانست همراه با تیم رعد پدافند جواز حضور در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا را کسب کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نامزد مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شد.
فریاد جنوب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۲    
فریادجنوب : شروع خوب تاجگردون در روزی که همه افکار عمومی درباره پیوستن احتمالی جعفری و زینل زاده به دلاویز بحث می کرد توانست امیدواری ها به پیروزی با اختلاف بالا را به کمپین او تزریق نماید و البته نظر نهائی خود را به برگزاری سخنرانی دلاویز در عصر جمعه در همین محل یعنی چمن سرآب ننیز موکول کرده اند.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: نشست اعضای شورای تامین شهرستان گچساران با اعضای هیات نظارت و اجرایی انتخابات و نمایندگان نامزد های انتخاباتی در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۵:۲۱    
گچساران – ایرنا- دوره دانش افزایش با حضور 90 نفر از مربیان فوتبال کهگیلویه و بویراحمد و مجید جلالی (کارشناس فوتبال) روزهای اول و دوم بهمن به میزبانی باشگاه نفت و گاز گچساران برگزار شد. [ad_2] #برگزاری #دوره #دانش #افزایی #مربیان #فوتبال #در #گچساران منبع * [کد خبرنگار:64567]
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۳:۵۸    
اردشیر یاری، معاون سابق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و از نزدیکان به غلامرضا تاجگردون، نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت گفت: تاجگردون به من گفت؛ اگر بزرگواری در گچساران کاندیدا شود و برادرم هم رقیبش باشد، به بزرگواری رأی می دهم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۳:۵۷    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا ، روانبخش دیهیم روز چهارشنبه در نشست شورای اداری گچساران گفت: این دولت انقلابی و به افراد و مدیران دلسوز و جسوری نیاز دارد که مدام پای کار باشند. دیهیم ادامه داد: همکاری و تعامل سازنده با دستگاه های اجرایی در رفع مشکلات مردم تاثیر بسزایی دارد. وی با بیان [...]
عصر دنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: اسامی نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون اعلام شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نطق انتخاباتی غلامرضا تاجگردون کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه گچساران و باشت در روستای سرآب ننیز برگزار شد.
فریاد جنوب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۲    
ساسان دلاویز در افتتاحیه ستاد انتخاباتی خود در گچساران گفت:یکی از لیدرهای رقیب به لیدر ما گفته مثل کمباین که زمین را شخم میزند طرفداران ما را درو کردید و با خود بردید.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بویرنیوز ، غلامرضا تاجگردون کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نطق انتخاباتی اش گفت: خدا را شاکرم که توفیق یافتم یک بار دیگر در کنار شما مردم قرار بگیرم و پس از چهار سال گذشتِ تلخی ها ...
فوتبال آزادگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نفت و گاز گچساران با نتیجه 4 بر یک مقابل دریای بابل به برتری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- اسامی نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت اعلام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و گفت:یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گچساران حین پایش مناطق آزاد و حفاظت شده شهرستان موفق می شوند 4 گروه متخلف شکار و صید را دستگیر و اعمال قانون نمایند.