پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۱:۵۴Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره فرهنگ و ارشاد»

مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از فعالان فرهنگی و هنری این شهرستان خواست تا در سامانه تحفه ثبت نام نمایند.
برگزیدگان فراخوان عکس "من یک بسیجی ام" به مناسبت هفته بسیج در دامغان شناخته و توسط رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تجلیل شدند.
پورروشن رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد از برپایی نمایشگاه مجازی در شهرستان ملارد خبر داد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: راز پروانه و انگشتر اثر تالیفی احمد رضایی و زهرا رجبی در حوزه ایثار و شهادت در کاشان رونمایی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از رونمایی مجموعه کتب تألیفی و ترجمه محمدرضا مهم در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۵    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: "ناچیت" از توابع بخش سیمینه این شهرستان در جشنواره روستاها و عشایر دوست دار کتاب، به عنوان یکی از 20 روستای برتر این جشنواره در سطح کشور انتخاب شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۹    
عمران خودآموز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، به همراه معاون فرهنگی و رسانه ای و مدیر حراست اداره کل، از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان گفت: کیوسک های مطبوعاتی بهترین ظرفیت برای ارتقاء فرهنگ عمومی بویژه فرهنگ مطالعه هستند تا بتوانند ضمن تامین درآمد مناسب برای خود، در چرخه اطلاع رسانی نیز موثر باشد تا بدینوسیله نقش اصلی آنها احیاء شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان از اجرای طرح اهدای قفسه کتاب به زوج های جوان در قالب برنامه های این شهر برای کسب عنوان پایتخت کتاب ایران خبر داد و گفت: در این طرح قفسه کتاب از سوی شهرداری و کتاب مورد نیاز از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر، تامین و به زوج های جوان هدیه می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان از برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع آداب و رسوم شهرستان شیروان خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: از هفته کتاب سال گذشته تا پایان این هفته در سال جاری 31 هزار جلد کتاب در این شهرستان اهدا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۴    
حجت الاسلام محمد صدارت رییس سازمان تبلیغات اسلامی با مهدی تاجدینی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران دیدار و گفتگو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۸    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران، از معرفی برگزیده های مسابقه شعر که به مناسبت هفته وحدت، در این شهرستان برگزار شده بود خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش گفت: 192 جلد کتاب توسط مردم گراش به مناسبت هفته کتاب در پویش همخوانی به زندانی به بخش فرهنگی زندان لارستان اهدا شد....
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۴:۰۵    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر از برگزاری نشست ستاد برگزاری پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در این شهرستان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۴:۰۵    
کارمندان زندان رامهرمز با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان،از فعالیت ها و حمایت های این اداره تجلیل کردند.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بازدید مجازی از کتابخانه عمومی زهراییه نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در حاشیه بازدید مجازی دبستان گلبرگ های نور ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کمیجان و مسئول سابق کانون بسیج هنرمندان شهرستان تفرش طی پیامی درگذشت هنرمندخوشنویس تفرش را تسلیت گفت.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان از چاپ دو کتاب"خنیاگران خطه خورشید" و "تشخیص و درمان اسکیزوفرنی" همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در شیروان خبرداد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۵    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی از برگزاری دوره خبرنگاری در این شهرستان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۵    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی از استودیو صدای عطارد در خورموج بازدید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۵    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خورموج با غلامرضا حیاتی ادیب دشتی دیدار کردند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان از برگزاری مسابقه کتابخوانی در این شهرستان خبر داد .
رسول نیکخواه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سامان از برگزاری اولین جشنواره شهرستانی شعر نماز در شهرستان سامان به صورت مجازی خبر داد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند از برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی و خوشنویسی استان همدان با موضوع نماز به میزبانی شهرستان نهاوند خبر داد.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش گفت: در مهرماه امسال که به همراه بنیاد فرهنگی نوبهار و مؤسسه فرهنگی و هنری هفت برکه از زندان گراش بازدید کردیم، زمینه های همکاری فرهنگی بررسی شد که برآیند آن پویش همخوانی با زندانی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی اجرای طرح گذر فرهنگ و هنر در زرندیه با حضور فرماندار، شهردار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: زبان هنر، شیواترین زبان برای انتقال پیام به جامعه بشری است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صحنه گفت: در روزهای حساس شیوع کرونا که اطلاع رسانی صحیح و به موقع از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و خبرنگاران امید و انگیزه را برای مردم به ارمغان می آورند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: فیلم کوتاه " داغی " اثر فاطمه محمدی به بیست و چهارمین جشنواره بین المللی CineMAiubit کشور رومانی راه یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد فارس از آغاز ثبت نام دوره درست نویسی و ویراستاری زین قند پارسی خبر داد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد فرهنگ سازی را رمز دستیابی به اهداف اجتماعی توصیف کرد و گفت: جلب مشارکت، توجیه، همراهی و همگامی مردم در اجرای شیوه نامه های بهداشتی عامل موفقیت در تحقق اهداف اجرای طرح محدودیتهای کرونایی برای توقف شیوع این ویروس همه گیر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۸    
کارگر اومالی از برگزاری سوگواره یاس نبوی به همت کانون فرهنگی هنری روستای اومال نکا خبر داد و گفت: این سوگواره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا و حمایت اداره کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۶    
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین از 10 نفر از برگزیدگان رقابت فرهنگی ادبی منصور آسمان از مجموعه کتاب شش جلدی فرماندهان دیار پانزده خرداد پنجم آذر در این اداره تقدیر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۶    
پس از اتمام طرح پاییزه کتاب،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در قدیمی ترین کتابفروشی شهرستان قرچک از برنامه های ترویج کتابخوانی در شهرستان سخن گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار گفت: همه هنرمندان برای عضویت در طرح صندوق اعتباری هنرمندان و بهره مندی از شرایط و مزایای این صندوق دعوت شده و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرپل ذهاب در خصوص ترور شهید فخری زاده گفت: دشمنان با چنین اقدامات تروریستی رسوایی و بدنامی در کارنامه خود ثبت خواهند کرد.
کتاب نقش چالوس در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با مشارکت جمعی از مولفین و نویسندگان سطح شهرستان چالوس و حفظ آثار آثار و ارزش های دفاع مقدس ، فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تدوین خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان از نظارت نامحسوس کلیه چاپخانه ها و مراکز چاپ در این شهرستان خبر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از راهیابی اثر نمایشی "عکس اتفاق عزیز" به جشنواره تئاتر فجر خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۹    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهدی شهر با تسلیت شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای، این جنایت صهیونیستها و استکبار جهانی را ناشی از نگرانی از پیشرفت های علم و دانش در ایران اسلامی دانست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۷    
قرارگاه شهدای مدافع سلامت محمودآباد با حضور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، جانشین فرماندهی سپاه ، اعضای شورای اسلامی شهر ، سرپرست اداره ورزش و جوانان ، رئیس دفتر نماینده مجلس ، هیأت های ورزشی و هنرمندان 8 آذر ماه آغاز به کار کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت از بهره مندی پنج هنرمند دیگر این شهرستان از تسهیلات طرح ملی مشاغل خانگی در رشته های فرهنگی هنری خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۴    
سرپرست جدید و سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه از اجرای طرح یارمهربان،همدم روزهای قرنطینه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت:کمک هزینه بیکاری ایام کرونا به مبلغ 100 هزار تومان، به اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه که عضو صندوق اعتباری هنر هستند تعلق می گیرد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری هراز نیوز : بمناسبت هفته بسیج و در سالروز رحلت حضرت فاطمه معصومه (س ) با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران ، سرهنگ جابرعسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل، قدرت الله نائیج نژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان از آغاز دریافت آثار دوازدهمین جشنواره شاهنامه خوانی مناطق زاگرس نشین کشور از روز یکشنبه نهم آذرماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاجاری از برگزاری مسابقه مجازی بسیج در این شهرستان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۵:۱۲    
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی ره به همراه حجت الاسلام رضوی ریاست اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، با کتابداران کتابخانه های عمومی بندر امام خمینی ره دیدار کردند.