دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۷:۰۸Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میامی»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان واژگونی یک پژوپارس منجر به مصدومیت شدید هر پنج سرنشین این خودرو در محور عباس آباد میامی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: از نخستین روز گزارش تصادف یوزپلنگ در جاده میامی سبزوار در کریدور میاندشت توران، پایش مستمر این حوزه در دستور کار محیط بانان این استان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی سواری پژو پارس در محور سبزوار به میامی در 10 کیلومتری عباس آباد پنج مصدوم برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه جذب نیروی انسانی بومی برای بیمارستان میامی در اولویت است، گفت: بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان اواخر شهریور و یا اوایل مهرماه افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: میزان استفاده از ماسک توسط شهروندان شهرستان های شاهرود و میامی تنها 30 درصد است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
آقای محمد جعفر عبدالهی در ادامه بازدید های دوره ای از حوزه های قضایی استان سمنان به صورت سر زده در حوزه های قضایی میامی و بیارجمند حاضر و از تمامی شعب و دفاتر آن مراجع قضایی بازدید بعمل آوردند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بیش از یک هفته است که جمعی از فعالان محیط زیست و محیط بانان برای حفظ جان خانواده یوزپلنگ تلف شده در جاده میامی عباس آباد در حال گشت زنی شبانه روزی هستند، اما همچنان خطر تلف شدن یوزها به دلیل مخاطرات جاده وجود دارد.
سلامت نیوز / همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شرایط برای بقای یوزپلنگ آسیایی آنقدر حاد است که 4توله جدید که پنجشنبه ظهر رصد شده هم می تواند خطر انقراض را از این گونه نایاب اندکی دور کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا - مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان گفت: طرح افزایش ظرفیت پست برق میامی از 200 به 400 مگاولت آمپر با اعتباری بالغ بر450 میلیارد ریال انجام شد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گفته عطیه تک تهرانی مدیر بخش پژوهش انجمن یوزپلنگ ایرانی، فقط 40 یوز در ایران وجود دارد که برای جلوگیری از انقراض آن باید تلاش کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۱    
تیم یگان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی به مجموعه گشت و کنترل شبانه روزی جاده ترانزیتی تهران - مشهد در محدوده میامی به عباس آباد استان سمنان اضافه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۷    
تیم یگان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی به مجموعه گشت و کنترل شبانه روزی جاده ترانزیتی تهران - مشهد در محدوده میامی به عباس آباد استان سمنان اضافه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- طبق آخرین اطلاعات از ستاد مقابله با کرونا تمام شهرستان های استان سمنان به جز مهدی شهر و میامی در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد و هیچ شهری دیگر قرمز نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - امام جمعه موقت میامی گفت: کشور به مدیران جوان متعهد، متخصص و انقلابی با اقدام جهادی برای جبران عقب افتادگی ها نیاز دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۹    
میامی- ایستگاه زباله شهرداری میامی با ظرفیت روزانه 20 تن، توانسته تائید محیط زیست را دریافت کند اما زمین این سایت همچنان در گیر و دار مشکلات مالکیت قرار داشته و این کار را برای شهرداری دشوار می سازد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - سرپرست فرمانداری میامی گفت: پنج روستای محروم پل ابریشم در نیمه دوم امسال با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان گازرسانی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی از قلع و قمع 3 دستگاه ساخت و ساز به مساحت 390 متر مربع و خلع ید اراضی منابع ملی در 11 فقره پرونده تخلف به مساحت 117 هزار و 498 مترمربع از ابتدای سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
میامی- سرپرست فرمانداری میامی با بیان اینکه 11 روستای این شهرستان گاز ندارند، گفت: با اعتبار 100 میلیارد تومانی، پنج روستای پل ابریشم در نیمه دوم سال جاری گاز رسانی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان از استقرار یگان حفاظت محیط زیست برای تامین امنیت یوز ها در جاده اصلی عباس آباد به میامی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی میامی گفت: طرح جهش تولید در سال زراعی جدید در 20 هزار هکتار از مزارع دیم بخش کالپوش این شهرستان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا – رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: واکسیناسیون 70 درصد از شهروندان شاهرود و میامی در بازه زمانی کوتاه تنها راه جلوگیری از افزایش تعداد مبتلایان، بستری و فوت بیماران کرونایی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۴    
با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر میامی، عباس صائمی برای سال دوم به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر انتخاب شد.
تابش کوثر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
براساس آمار دست کم 8 یوزپلنگ ایرانی در محور عباس آباد میامی و در یک محدوده 30 کیلومتری تلف شده اند؛ علی رغم ثبت این آمار از تلفات گونه یوزپلنگ ایرانی متأسفانه هیچ نشانه ای از عزم مسئولین برای ایمن کردن این مسیر دیده نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۱    
شاهرود - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر میامی از امدادرسانی به 6 مصدوم واژگونی 2 سواری در روز تاسوعا در جاده های این شهرستان خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در پی کشته شدن یک توله یوزپلنگ ماده در محدوده جاده میامی عباس آباد در روزهای اخیر، محیط بانان از نزدیک شدن مجدد مادر و توله یوزپلنگی به این جاده خبر داده اند که احتمال دارد، خانواده یوزپلنگ تلف شده باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گشت و پایش های نیروهای محیط بانی در محدوده ای که تصادف منجر به تلف شدن یوز در محور میامی اتفاق افتاده همچنان ادامه دارد. این گشت و پایش های به دنبال ثبت گزارشاتی از حضور و مشاهده 2 یوزپلنگ ایرانی دیگر در آن محدوده انجام می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گشت و کنترل و پایش شبانه روزی محدوده ای که منجر به تصادف و تلف شدن یک قلاده یوزپلنگ گردیده بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۱    
نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار مجموعه هنری، تحرک بیشتر در امور است، گفت: نباید اختلاف سلیقه ها منجر به رکود فعالیت های هنری در این شهرستان شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۷:۳۳    
شهروند خبرنگار ما فیلمی از زنجیرزنی عزاداران حسینی در دهستان نردین شهرستان میامی ارسال کرده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی برای آموزش اصول تصویربرداری خبری اینجا کلیک کنید برای آموزش اصول تصویربرداری خبری اینجا کلیک کنید
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان با بیان اینکه یک قلاده یوزپلنگ جوان به خودروهای عبوری در محدوده میامی-عباس آباد برخورد کرد، گفت: جنسیت این یوز یک ساله ماده بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نمایی نزدیکتر از غرق شدن ون در میامی مشهد که باعث کشته شدن 7 نفر شد را ببینید. منبع: خبرفوری
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل محیط زیست استان سمنان گفت: کالبدشکافی به وسیله کارشناسان و متخصصان محیط زیست استان مشخص کرد یوزپلنگ تلف شده بر اثر تصادف در شهرستان میامی در شرق استان ماده بود
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان از مشخص شدن جنسیت توله یوز نگون بخت تلف شده در سانحه تصادف جاده ای محور میامی-عباس آباد خبر داد و گفت: پس از کالبدگشایی این توله یوز، جنسیت آن مشخص شده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی خبر واصله از سوی عوامل محلی به پارک ملی توران در ساعت 20:45 دقیقه روز جمعه 1401/5/14 مبنی بر تصادف یک قلاده توله یوزپلنگ آسیایی با خودرو، عوامل اجرایی پارک ملی توران و اداره حفاظت محیط زیست میامی به محل حادثه که در فاصله 15 کیلومتری خارج از منطقه حفاظت شده توران (مناطق آزاد میامی) در حد فاصل ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار مهر ، ضمن بیان اینکه از دوازدهم لغایت چهاردهم مردادماه سال جاری هشت حادثه رانندگی در محورهای استان سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: حوالی ساعت دو بامداد امروز جمعه تصادف زنجیره ای پنج خودرو کیلومتر 45 محور شاهرود_ میامی منجر به مصدومیت 9 نفر شده است. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در ایام محرم، هیات های مذهبی و سینه زن ها به ویژه جوانان و نوجوانان در شهرستان میامی، پس از برگزاری سوگواری در مساجد و تکایای محل خود، برای برگزاری آیین حسن، حسین به سوی حسینیه اعظم حرکت می کنند و پس از حضور در این محل با شور خاصی به دور هم حلقه می زنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل محیط زیست سمنان با بیان این که توله تلف شده در جاده میامی - عباس آباد، یک ساله بوده است، گفت: ایده آل ما برای حفاظت از زیستگاه یوزپلنگ این است که سراسر جاده دارای تیر برق، فنس کشی و دوربین شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱    
شاهرود - ایرنا - رییس هلال احمر میامی گفت: تصادف زنجیره ای پنج خودرو در محور شاهرود - میامی 9 نفر مصدوم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱    
شاهرود - ایرنا - خطیب جمعه میامی گفت: خلق و خوی اشرافی گری و تبعیض در جامعه اسلامی قابل پذیرش نیست و در بین مردم جایگاهی ندارد.
سلام نو / کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اخبار منتشره یک قلاده توله یوزپلنگ آسیایی به خاطر تصادف با خودروهای محور میامی- عباس آباد تلف شده است. این توله نابالغ بوده و هنوز جنسیتش مشخص نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: یک قلاده یوزپلنگ آسیایی بر اثر تصادف در بخشی از جاده ترانزیتی تهران- مشهد در حد فاصل سه راهی زیدر تا کاروانسرای میاندشت در شهرستان میامی تلف شد و جنسیت آن ممکن است پس از کالبدشکافی مشخص شود.
سلامت نیوز / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدت هاست ماجرای یوزپلنگ برای مردم ایران جذاب شده است. از همان زمانی که در جام جهانی 2018 عکس یوزپلنگ ایرانی روی لباس فوتبالیست ها نقش بست، بحث یوزپلنگ برای مردم جذاب شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: متاسفانه ساعتی پیش ، یک توله یوز بر اثر برخورد با خودروهای عبوری در محور عباس آباد- میامی استان سمنان تلف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
شب گذشته خبر تلف شدن یک فرد توله یوز ایرانی در استان سمنان بر اثر تصادف در شبکه های اجتماعی منتشر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک قلاده یوزپلنگ بر اثر برخورد با خودروهای عبوری در محور عباس آباد-میامی کشته شد، این نهمین یوز طی یک دهه اخیر بود که بر اثر تصادف در این منطقه تلف شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
عکس جدید شکیرا خواننده 45 ساله همراه با پسرانش میلان 9 ساله و ساشا 7 ساله را در فرودگاه میامی مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۹    
تصادف زنجیره ای 5 خودرو در جاده شاهرود - میامی 9 مصدوم بر جای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: تصادف 2 خودرو پراید و واژگونی سمند در محور شاهرود به میامی 12 مصدوم برجای گذاشت.
ویژه برنامه ی مذهبی احلی من العسل با دعوت از کودکان و نوجوانان عاشورایی در مرکز فرهنگی هنری کانون میامی برگزار شد.