پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۳:۵۱Oct 2020 22

جدیدترین‌های «طرح عمرانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۲    
دهها طرح عمرانی با حضور سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور امروز در شمال سیستان و بلوچستان، افتتاح و کلنگ زنی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۳    
دو طرح عمرانی ناجا با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در استان قزوین افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۶    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی امروز 140 طرح عمرانی و تعدای منازل سازمانی و ملکی افتتاح و در مجموع 5 هزار واحد مسکونی ملکی تحویل کارکنان نیروی انتظامی شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۵    
فرمانده نیروی انتظامی به صورت ویدئو کنفرانسی 140 پروژه عمرانی به همراه 787 واحد منزل ملکی کارکنان و 364 واحد منازل سازمانی را افتتاح و 1233 واحد منازل ملکی کارکنان را کلنگ زنی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان طبس و 2 واحد مسکونی سازمانی در شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید.
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
این روزها که به فصل بودجه نزدیک می شویم، وضعیت برای سال آینده همچنان نگران کننده است، دولت تعداد محدودی طرح اولویت دار را در برنامه تکمیل گذاشته است و با کاهش شدید درآمدهای دولت، توان تکمیل و پیشبرد هزاران طرح عمرانی ناتمام در کشور را از دست داده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) 16 طرح عمرانی در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه روند بازدیدهای مستمر خود از پروژه های عمرانی، اقتصادی، گردشگری و... روز پنجشنبه (24 مهرماه) از چندین طرح عمرانی در سطح جزیره بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۶    
افتتاح ساختمان همراه بیمار بیمارستان ولیعصر ممسنی ؛ آغاز ساخت بخش دیالیز و اورژانس بیمارستان ولیعصر ممسنی ؛ آغاز گازرسانی به 9 روستای شهرستان رستم و آغاز ساخت ایستگاه تقویت برق و کتابخانه عمومی شهر نورآباد از مهمترین این طرح ها بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۱    
در سفر یک روزه استاندار فارس، به شهرستان ها ممسنی و رستم چندطرح عمرانی افتتاح و یا ساخت آن آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- در جریان سفر روز چهارشنبه استاندار فارس به شهرستان ممسنی، 71 طرح عمرانی، تولیدی، فرهنگی و آموزشی با اعتباری افزون بر850 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از محل یک درصد اعتبارات سهم دولتی معادن، سه طرح عمرانی در استان اجرا خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فرماندار بندرانزلی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان از تصویب 23 میلیارد تومان اعتبار برای 130 طرح عمرانی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: اکنون 232 طرح عمرانی، زیربنایی، فرهنگی و محرومیت زدایی با اعتبار 32 میلیارد تومان در این استان توسط بنیاد برکت در دست اجرا است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
علمیات اجرایی سه طرح عمرانی "دو باب مدرسه "9کلاسه و 18کلاسه"، مسجد و درمانگاه" با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این منطقه آغاز شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مهمترین برنامه های دهه وقف را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی چند طرح عمرانی و فرهنگی در کیش برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۶    
مهاباد- ایرنا- مراحل اجرایی 2 طرح عمرانی خدماتی با اعتبار بیش از 81 میلیارد ریال با حضور نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه و فرماندار و دیگر مسوولان شهری آغاز شد. عکس از محمد ادیب نصیرنیوز منبع: ایرنا
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۶    
مهاباد- ایرنا- مراحل اجرایی 2 طرح عمرانی خدماتی با اعتبار بیش از 81 میلیارد ریال با حضور نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه و فرماندار و دیگر مسوولان شهری آغاز شد. عکس از محمد ادیب
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 251 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل 12 طرح عمرانی حوزه کشاورزی استان در سال جاری تصویب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با افزون بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه دو طرح عمرانی در روستا های حسن آباد تنگ بیدکان و حوض ماهی شهرستان مبارکه به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۸    
بجنورد- ایرنا- نماینده بنیاد برکت در خراسان شمالی گفت: این بنیاد سه طرح عمرانی را با اعتبار 14 میلیارد ریال در روستاهای این استان در دست اجرا دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا - مدیر امور توزیع برق شاهرود گفت: 67 میلیارد و 534 میلیون ریال برای اجرا نمودن 284 طرح عمرانی برق رسانی این شهرستان در نیمه نخست امسال هزینه شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - دبیر نهاد طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در لنده گفت:19 پروژه عمراین با اعتباری افزون بر 500 میلیارد ریال از سوی بنیاد علوی در شهرستان لنده در دست اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
هشت طرح عمرانی و خدماتی با هزینه 24 میلیارد و 100 میلیون ریال در سه روستای شهرستان مرند به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر توزیع برق شهرستان سمنان گفت: 577 طرح عمرانی برق رسانی با حجم سرمایه گذاری به مبلغ 68 میلیارد و 557 میلیون ریال در این شهرستان بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۹    
بندرعباس- ایرنا- بهره برداری از 10 طرح پست و خط فوق توزیع برق منطقه ای، افزایش شمار مبتلایان به کرونا، تصویب 30 طرح در کارگروه زیربنایی ، اختصاص 80 میلیارد به پارک علم و فناوری، صدور دستور تخریب رواق پیاده رو بازار ساحلی بندرعباس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۵    
آبادان - ایرنا - سه طرح عمرانی پنجشنبه با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان در روستاهای شادگان بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز با حضور استاندار خوزستان چند طرح عمرانی در شهرستان شادگان به بهره براری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - دو طرح عمرانی شامل سردخانه صنعتی بالای صفر درجه و زمین چمن مصنوعی، چهارشنبه همزمان با روز روستا با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در بخش کمره شهرستان خمین به بهره برداری ر سید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۲    
شیراز - ایرنا- همزمان با سفر استاندار فارس به شهرستان استهبان 2 طرح عمرانی بهداشتی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
حسن روحانی: افتتاح 6 هزار و 750 طرح عمرانی و 26 هزار و 500 طرح اشتغال زایی در روستاهای سراسر کشور در روز گذشته نشانه این است که دغدغه دولت همه مردم کشور و توسعه همه جای کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
20 طرح عمرانی، آموزشی، بهداشتی و درمانی، گردشگری ورزشی با اعتباری بالغ بر 29 میلیارد تومان در شهرستان استهبان به بهره برداری رسید.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۸    
رئیس جمهور بیان کرد: دغدغه ما دورترین روستای این کشور است، ما روز دوشنبه 6 هزار و 750 طرح عمرانی و 26 هزار و 500 طرح اشتغالزایی روستایی و عشایری را افتتاح کردیم، مسئولان در 13 استان سخنرانی کردند و طرح ها را افتتاح کردند و برای این دولت افتخار بزرگی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- 9 میلیارد و 710 میلیون ریال طرح عمرانی روستاهای بدون دهیاری و عشایری در شهرستان حاجی آباد به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - بخشدار مرکزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: 24 طرح عمرانی در مناطق روستایی این بخش با حضور مسوولان محلی راه اندازی و بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۶    
6 طرح عمرانی به مناسبت روز ملی روستا و عشایر در شهرستان حاجی آباد به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز روستا و عشایر چند طرح عمرانی در مینوشهر به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: 70 طرح عمرانی با بهره مندی 218 روستای استان با جمعیت 129 هزار و 658نفری به مناسبت روز ملی روستا و عشایر در استان سمنان افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۹    
بندرعباس-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: 63 طرح عمرانی به ارزش یکهزار و 919 میلیارد ریال به مناسبت روز ملی روستا و عشایر در روستاهای استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان گفت: 10 طرح عمرانی با صرف 20 میلیارد و 948 میلیون ریال در روستاهای استان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۷    
شش طرح عمرانی و خدماتی در روستاهای خاش به مناسبت روز ملی روستا و عشایر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
طرح های بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام شامل 20 هزار طرح اشتغال زایی و 510 طرح عمرانی و زیربنایی توسط رئیس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل امور عشایری استان سمنان گفت: 11 طرح عمرانی در زمینه آبرسانی به عشایر و دام آنان به مناسبت روز عشایر در استان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار میبد: چند طرح عمرانی و سلامت در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در سفر یکروزه محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به پیرانشهر، سه طرح عمرانی و اقتصادی به بهره برداری رسید و یک طرح عمرانی روستایی کلنگ زنی شد ...
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اشاره: حسن روحانی، رئیس جمهوری عصر دیروز در آیین بیست وهفت مین هفته افتتاح طرح های مهم ملی کشور هم زمان با پانزدهم مهر روز روستا و عشایر ، بیش از 6 هزار و 750 طرح عمرانی و 26 هزار و 512 طرح اشتغال روستایی و عشایری را افتتاح کرد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری در بیست و هفتمین هفته افتتاح طرح های ملی کشور همزمان با افتتاح بیش از 33 هزار طرح عمرانی و اشتغال زایی روستایی و عشایری با سرمایه گذاری گذاری 13 هزار و 122 میلیارد تومانی تاکید کرد که روستاییان در شرایط جنگ اقتصادی امنیت غذایی ما را تامین می کنند و این بار را بر دوش می کشند.