جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۰۶Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راور»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرماندار راور گفت: هفت هکتار از عرصه های منابع طبیعی در بخش کوهساران راور در اتش سوخت.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ کمتر از 24 ساعت تا پایان زمان تبلیغات کاندیدهای ریاست جمهوری و شورای شهر باقی مانده است اما متاسفانه برخی از اطرافیان کاندیدهای شورای شهر راور با چسباندن پوسترهای تبلیغاتی خود آنهم با “چسب سریش” به برخی از اموال عمومی موجب خسارت شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۱    
معاون دادستان راور گفت: تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی به طور کامل رصد و با متخلفان برخورد قاطع و قانونی می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان راور ومسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تعداد400 بسته کمک معیشتی به همت بسیج سازندگی ناحیه راور تهیه توزیع خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۷    
هفته دوم خرداد 92، حراجی ساتبی نیویورک بدجور سروصدا به پا کرد؛ سروصدایی که بهانه اش فروش یک قطعه فرش شش متری ایرانی بود؛ فرشی دستباف متعلق به دوره صفوی از شهر کویری راور که 33میلیون دلار فروش رفت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۱    
در رسانه های استان کرمان- به گزارش خبرگزاری یزدان کرمان- نادر شعبانی مدیر کارخانه فولاد راور با حضور در خانه کودک ونوجوان این شهرستان از این مراکز بازدید به عمل آورد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۳    
در رسانه های استان کرمان - خبرگزاری یزدان کرمان- ایجاد فضای مناسب ورود پایدار مددجویان به زندگی عادی وحفظ کرامت انسانی جامعه هدف از اصلی ترین برنامه ها وماموریتهای بهزیستی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۶    
در رسانه های استان کرمان -به گزارش خبرگزاری یزدان کرمان- طرح رهپویان امید با هدف توانمندسازی روانی و اجتماعی کودکان و نوجوانان حاشیه شهر راور با همکاری موسسات همکار اجتماعی به اجرا در آمد
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ تیم دوچرخه سواری شهدای کارگری راور که برای پانزدهمین سالی متوالی، بامداد سه شنبه 18 خردادماه رکاب زنی خود به سمت مشهد مقدس را آغاز کرده بودند پس از طی مسیر 760 کیلومتری راور تا مشهد مقدس، پیش از ظهر امروز یکشنبه 23 خرداد به حرم مطهر رضوی رسیدند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در رسانه های استان کرمان- به گزارش کنار صندل ؛ رییس بهزیستی راور در جمع اعضا جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان عدم آگاهی وکمبود آموزش مهارتهای زندگی را ریشه بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی دانست صدیقه شبستری رییس بهزیستی راور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان که با حضور مالک اژدری فرماندار و ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۷    
در رسانه های استان کرمان- خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان - رئیس بهزیستی شهرستان راور نداشتن آگاهی و کمبود آموزش مهارت های زندگی را ریشه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی دانست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۵    
دررسانه های استان کرمان - به خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان - رییس بهزیستی شهرستان راور گفت: طرح رهپویان امید با هدف توانمندسازی روانی و اجتماعی کودکان و نوجوانان در حاشیه شهر راور به اجرا در آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۵    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.1 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین، بامداد امروز هجدک در راور استان کرمان را لرزاند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا : زلزله 4.1 ریشتری حوالی هجدک شهرستان راور در استان کرمان را لرزاند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- زلزله 4.1 ریشتری حوالی هجدک شهرستان راور در استان کرمان خسارتی نداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زمین لرزه 4.1 ریشتری، بامداد امروز (یکشنبه) حوالی هجدک، از توابع شهرستان راور در استان کرمان هیچ خسارتی نداشته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۶    
دررسانه های استان کرمان - به خبرگزاری برنا رییس بهزیستی شهرستان راور گفت: 100 بسته معیشتی به ارزش هر بسته، 538 هزار ریال بین مددجویان بهزیستی راور توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آب آشامیدنی شهر کرمان تامین می شود گفت: انتقال یک خط لوله برای تامین آب آشامیدنی مردم شهر کرمان اختصاص یافته که اجرای این طرح به یکهزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: برای فعال کردن معادن محبوس استان با یک مافیای بزرگ مواجه شده ایم و انتظار داریم دستگاه های امنیتی و وزارت صمت به این مساله ورود کنند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت : یکی از مولفه های رشد و توسعه استان کرمان در ارتقاءشاخص های امنیتی تحقق پیدا کرده که در این رابطه جا دارد از تدابیر و زحمات مجموعه انتظامی استان قدردانی کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۴    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: کرمان توان تولید خودروی برقی کرمان را دارد و باید این موضوع به صورت جدی پیگیری شود زیرا نیاز کشور است و می توانیم صادرات را هم داشته باشیم.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور به نقل از روابط عمومی دادگستری راور؛ ابوالفضل فرحبخش رئیس دادگستری و رئیس شورای پیشگیری از وقوع بزه شهرستان راور گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و مبارزه توامان با قاچاقچیان عمده مواد مخدر ...
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ ابوالفضل فرحبخش رئیس دادگستری راور ضمن اشاره به بایدها و نبایدهای انتخاباتی گفت: نامزد های انتخاباتی شهر و روستا و مسئولین ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری، مطالبی را که باعث ایجاد ناامیدی مردم و تخریب و توهین و افترا نسبت به دیگران می شود را منتشر نکنند. ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: به مناسبت 20 خرداد ماه روز جهانی صنایع دستی کارگاه رشته سفره بافی که به تازگی احیا شده است، افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی امدادگران به صورت زمینی و هوایی در دو حادثه کوهستانی در ارتفاعات سکنج ماهان و هجدک راور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر از هلاکت یک قاچاقچی مسلح مواد مخدر طی درگیری با تکاوران یگان 113 شهرستان راور خبر داد و گفت: طی این عملیات 88 کیلوگرم تریاک، یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۵    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد: با مشارکت مردم اقتدار دفاعی ما در منطقه به مراتب بالاتر می رود و دشمن می داند کوچکترین حرکتی انجام دهد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
در هفته گذشته علاوه بر ادامه دار بودن پسلرزه های زلزله های 5.9 بندر گناوه استان بوشهر و شوقان استان خراسان شمالی، راور استان کرمان زلزله 4.6 را تجربه کرد ضمن آنکه در پرندک استان مرکزی زلزله 3.1 رخ داد.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ سرهنگ مهدی توسنگ بیان کرد: ماموران یگان تکاوری 113 شهرستان راور هنگام گشت زنی شبانه در محدوده محور کرمان_جیرفت متوجه عبور یک دستگاه وانت مزدا از نقاط فرعی و کویری شدند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۴    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی بهزیستی لستان کرمان، به دنبال پیگیری های انجام شده از طریق صدیقه شبستری رییس اداره بهزیستی راور نشست هم اندیشی مسئولین خیریه حضرت رقیه با رییس و کارشناسان بهزیستی برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زمین لرزه 4.6 دهم ریشتری ظهر دیروز راور از توابع کرمان را لرزاند. مجید سعیدی افزود: بلافاصله بعد از وقوع زلزله ای به بزرگی 4.6 ریشتر در ساعت 11 و 13 دقیقه و 38 ثانیه ظهر دیروز در راور، تیم های ارزیاب به این منطقه اعزام شدند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۶    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر راور واقع در استان کرمان را لرزاند. مهر: زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر راور در استان کرمان را رأس ساعت 11 و 13 دقیقه صبح امروز تکان داد. این زمین لرزه در عمق 13 کیلومتری از سطح زمین رخ داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۳    
زلزله ای به بزرگی 4.6 ریشتر راور واقع در استان کرمان را لرزاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زمین لرزه ای دیگری به بزرگی 3.9 ریشتر در عمق 20 کیلومتری زمین امروز برای بار دوم راور در استان کرمان را لرزاند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۴    
کرمان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زلزله 4.6 راور در منطقه غیر مسکونی و فاقد هر گونه خسارت، مصدومیت و تلفاتی بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز لرزه نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد: زمین لرزه ای به بزرگی چهار و شش دهم ریشتر حوالی راور در استان کرمان را لرزاند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر گفت: زمین لرزه 4/6 ریشتری در کرمان خسارتی در پی نداشته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مهر: زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر راور در استان کرمان را رأس ساعت 11 و 13 دقیقه صبح امروز تکان داد. این زمین لرزه در عمق 13 کیلومتری از سطح زمین رخ داد. تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت احتمالی زمین لرزه گفته شده دریافت نشده است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۹    
امروز چهارشنبه 12 خرداد، زلزله ای به بزرگی 4.6 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در ساعت 11 و 13 دقیقه و 38 ثانیه ظهر امروز در راور به وقوع پیوست اما خسارتی نداشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۸    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر راور واقع در استان کرمان را لرزاند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه حوادث: زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر راور واقع در استان کرمان را لرزاند.زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر راور در استان کرمان را رأس ساعت 11 و 13 دقیقه صبح امروز تکان داد.این زمین لرزه در عمق 13 کیلومتری از سطح زمین رخ داد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 در مقیاس ریشتر استان کرمان_ حوالی راور را لرزاند. به گزارش ایلنا، زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 در مقیاس ریشتر استان کرمان - حوالی راور را در ساعت 11:13:38 لرزاند. این زمین لرزه در عمق 13 کیلومتری زمین بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 ریشتر استان کرمان حوالی راور را لرزاند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۴    
راور- اژدری، فرماندار راور گفت: زمین لرزه 4.6 ریشتری راور هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام دو گروه ارزیاب به منطقه زلزله زده راوَر مرکز شهرستان راور، شمالی ترین شهر استان کرمان در شرق ایران به منظور ارزیابی اولیه زلزله بوقوع پیوسته در این منطقه خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زمین لرزه ای در عمق 13 کیلومتری زمین راور کرمان را لرزاند. به گزارش میزان، زلزله ای به بزرگی 4.6 ریشتر راور کرمان را لرزاند. این زمین لرزه در عمق 13 کیلومتری زمین رخ داد. گفتنی است شدت این زمین لرزه که حوالی راور در استان کرمان را لرزاند 4.6 ریشتر بوده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زمین لرزه 4.6 ریشتری راور هیچگونه خسارت جانی و مالی تا این لحظه نداشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۵    
مالک اژدری گفت: دقایقی پیش زمین لرزه ای با قدرت 4.6 ریشتر شهرستان راور را لرزاند که از همان دقایق ابتدایی وقوع زمین لرزه، تیم های ارزیاب به روستاهای اطراف کانون زلزله اعزام شدند و خوشبختانه تاکنون خسارتی گزارش نشده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/کرمان فرماندار راور گفت: زلزله 4.6 ریشتری راور تاکنون خسارتی نداشته است.