یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۳۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید جهش تولید به معنای کپی برداری از کار خارجی نیست بلکه معنا و مفهوم آن، این است که با استفاده از توان و دانش بومی خودمان و استفاده از منابعی که خداوند در طبیعت در همه زمینه ها قرار داده بالقوه ها را به بالفعل تبدیل کنیم و به بالفعل ها جهش دهیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: راهکارهای وجود دارد که از ایجاد نوسان کاذب در قیمت های بازار توسط پلتفرم های معاملات اینترنتی جلوگیری کند، از جمله اینکه جلوی درج آگهی های فراوان از سوی یک آگهی دهنده گرفته شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رضیان، عضو سابق کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولتی ها و مجلسی ها می آیند و می روند اما بهبودی در صنعت خودرو ایجاد نمی شود، گفت: درحال حاضر خودروسازان داخلی با هزینه های سرسام آوری دست به تولید می زنند که این هزینه مازاد باید از جیب مردم پرداخت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: 20 واحد صنعتی این استان مورد بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فتحعلی محمدزاده در حاشیه سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به استان مرکزی با بیان این مطلب در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در تصمیمات کلان کشور، توسعه صنعتی گزینه ای از میان چند گزینه نیست، بلکه یک ضرورت انکارنشدنی است. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۵    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بعد از عدم پذیرش توضیحات، رای گیری در کمیسیون انجام شد که اعضا به این طرح رای مثبت دادند. هیئت رئیسه کمیسیون موضوع را به صحن علنی ارجاع داده و در حال حاضر در صف بررسی در صحن قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مجلس درباره الزام دولت به تامین کالاهای اساسی روشن است و دولت نباید این قانون را به میل و سلیقه خود اجرایی کند.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون امور صنایع وزارت صنعت معدن تجارت گفت: دولت مصمم است که هر جا امکان تولید داخل وجود دارد از واردات کالاها و محصولات جلوگیری کند. به گزارش اقتصادتهران به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت ...
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی که با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برگزار شد گفت: طرح های اقتصاد مقاومتی استان طی یکسال بیش از 300 میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی و حدود پنج هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی به همراه داشته است که زمینه اشتغال 2 هزار و ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت، نامه ای بدستم رسیده که در آن معاون سیاسی دفتر روحانی، درباره واگذاری یا عدم واگذاری یکی از معادن کشور به اشخاصی خاص، توصیه هایی داشته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نشست با اتاق بازرگانی استان مرکزی بر نقش مهم این اتاق در جنگ اقتصادی کنونی تاکید کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیته معدنی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی طرح پیشنهادی اصلاح موادی از قانون معادن مصوب 23/03/1377 و اصلاحات بعدی آن را ارائه کرد که براساس آن 10 ماده اصلاح و یک ماده به قانون معادن کشور اضافه می شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۶    
به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با درخواست قطعه سازان مبنی بر خرید فولاد از طریق سیستم مچینگ موافق نیستیم، از مخالفت مجلس با تعیین سقف و کف قیمت برای عرضه فولاد در بورس و آن هم منحصرا توسط وزارت صمت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بورس کالا بهترین شیوه شفاف و رقابتی برای توزیع مواد اولیه بدون ایجاد رانت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ایران 2 برابر نیاز داخلی فولاد تولید میکند، اما نمیگذارند با قیمت واقعی به دست تولیدکنندگان داخلی برسد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۷    
نظارت میدانی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر استان مرکزی از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بزودی تحقیق و تفحص از صنعت خودرو را آغاز می کنیم تا در مدت کوتاهی این بررسی ها را به پایان برسانیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان به ریاست آقازاده استاندار مرکزی و با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،معاونین استاندار، مدیران مربوطه و فرمانداران شهرستانهای تابعه استان از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سیدجواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طبیعتاً باید تلاش کنیم پیرو تعیین ارز ترجیحی 17 هزار تومانی در بودجه سال 1400 تورم ایجاد نشود و این خود نیازمند تدابیر ویژه در کمیسیون تلفیق است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی بر رفع موانع تولید مانند کمبود مواد اولیه، همکاری سیستم بانکی، بخشودگی جرائم مالیاتی و ... تاکید کردند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تالار پشتی گفت: ممنوعیت مجازات واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی یکی از کارهای مهم در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی است که در طی نشستی که با ریاست قوه قضائیه داشتیم ایشان استقبال خوبی کردند و امیدواریم این طرح زودتر به مرحله تدوین و اجرایی دربیاید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا- رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طرح های متعددی از جمله ساماندهی تولید و توزیع خودرو و زنجیره فولاد برای حمایت از تولید در خانه ملت در دست بررسی است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اراک- رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: در شرایط کنونی که درگیر جنگ اقتصادی هستیم، کارگران هپکو تنها خواستار سرپا شدن این کارخانه هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
شورای اسلامی هپکو در نامه ای به اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کردند که مسئولان بدون شناسایی و ریشه یابی مشکلات هپکو، به دنبال بازگشت تولید در این شرکت هستند، اما هر بار با موانع جدی تری روبه رو می شوند.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۴۰    
جمعی از معدن کاران کشور طی نامه ی به دکتر اکبری رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعتراض خود را به برخی از بندهای اصلاح قانون معادن اعلام کردند. که متن آن در اختیار معدن 24 قرار گرفته است در پی می آید: ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر اکبری با سلام و احترام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اگر هر صنعتی صادرات نداشته باشد، حتما افول می کند، سازوکار صادرات برای کمیسیون جدی است و اقداما ت خوبی در حوزه هماهنگی با مقامات اجرایی در این زمینه در دست اجراست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جریان بازدید از آذرآب پای درد و دل مدیران این واحد تولیدی نشستند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از هپکو بر رفع مشکلات این واحد تولیدی تاکید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۲    
عصر امروز اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به همراه معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از کارخانه های اراک بازدید کردند. یکی از شرکت های مورد بازدید مسئولان، شرکت هپکو بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس کمیته معدن کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی بازار فولاد در خانه ملت در حال تصویب است و مراحل نهایی را طی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا- اراک- اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه در جریان سفر به استان مرکزی ضمن حضور در شهرستان فراهان از مجموعه واگن پارس و کمباین سازی هپکو و آذرآب اراک دیدن کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: براساس تنوع تولید در هپکو می توان قرارداد تضمین خرید را برای شرکت به اجرا گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۸    
گروه استان ها رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: درصورت حمایت و پشتیبانی دولت از نیروهای داخلی کشور، آنها توانمندی تولید انرژی خورشیدی را دارند و وجود مجموعه و افراد توانمند در واحد تولید پنل های خورشیدی در خمین بیانگر این توانمندی است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه یکم و دوم بهمن در سفر به استان مرکزی در قالب دو گروه کاری با همراهی مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت و علی رسولیان معاون وزیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دانش بومی کشور در راستای زنجیره تولید داخلی دارای ظرفیت بالایی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، علی اکبر کریمی ظهر پنج شنبه در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از صنایع مستقر در شهرستان فراهان اظهار کرد: امروز با توجه به تنوع گسترده بخش های صنعتی در استان مرکزی تعداد محدودی از بازدیدها در برنامه بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۵    
رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: شکوفایی اقتصادی با توجه به دانش و ظرفیتی که در کشور وجود دارد و با تقویت زنجیره های تولید داخل با سرعت محقق می شود و استان مرکزی نمونه بارز یکی از این ظرفیت ها است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خمین - ایرنا- رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ایران با بهره مندی از نیروهای تحصیل کرده و نخبه، توانایی استفاده از انرژی خورشیدی را به شکل مطلوب دارد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی در دستور کار مجلس است که در صورت تصویب نهایی، محصولات فولادی باید با هدف ساماندهی بازار در بورس کالا عرضه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: شکوفایی اقتصادی با توجه به دانش و ظرفیتی که در کشور وجود دارد و با تقویت زنجیره های تولید داخل با سرعت محقق می شود و استان مرکزی نمونه بارز یکی از این ظرفیت ها است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ظرفیت بالایی در زنجیره تولید داخلی با توجه به دانش بومی دارد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 20 هزار شغل جدید امسال در واحدهای تولیدی فعال شهرک های صنعتی کشور ایجاد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از معدن تراورین حاجی آباد بازدید کرده و در جریان مشکلات و مسائل این واحد معدنی قرار گرفتند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از چند واحد تولیدی گفت: شیوه نامه مصوب ستاد اقتصادی دولت در راستای جهش تولید ابلاغ شد که یکی از اصول این شیوه نامه عرضه تمام محصولات فولادی اعم از انواع شمش و ورق در بورس کالا است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۷    
مرکزی_نائب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات صنایع از مهمترین برنامه های این کمیسیون است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جریان نظارت میدانی از استان مرکزی از گروه صنعتی کبیرریس بزرگترین تولیدکننده نخ ظریف در خاورمیانه بازدید کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه در جریان سفر به استان مرکزی از تعدادی واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی مأمونیه، دلیجان و محلات بازدید کردند.
اقتصاد آنلاین / میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در بخش های خصوصی بر خلاف دولتی جهش تولید محقق شده است و کروز نمونه ای از این مجموعه ها است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه در جریان دومین روز از سفر به استان مرکزی از صنایع مستقر در شهر اراک بازدید خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۹    
گروه استان ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بررسی طرحی در مجلس گفت: طبق این طرح تمام محصولات زنجیره فولاد باید در بورس کالا عرضه شود و صادرات درحالی امکان پذیر است که کالا در بورس عرضه شود و نیاز خریداران داخلی را کامل برطرف کند.