چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۱۱Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۳۶    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از مخالفت عجیب وزیر نفت دولت روحانی با ساخت پالایشگاه خبر داد. عزت الله اکبری تالارپشتی در نشست هم اندیشی بررسی چالش های صنعت فولاد، گفت: در ابتدای مجلس فعلی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:باید کل تجهیزات صنعت نفت در داخل ساخته شود، ما در مجلس حامی تولید هستیم و در خصوص چالش های فولاد این زنجیره را دولت باید مدیریت کند که عدم تعادل ایجاد نشود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۳    
گروه استان ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مشکل امروز کشور مدیریت غلط است و متأسفانه در انتخاب مدیران و مسئولان شایسته از فرهنگ نبوی در واقعه غدیر فاصله گرفتیم.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دیده بان ایران: رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره رویکرد مجلس به کابینه سیزدهم و صحبت های انجام شده با ابراهیم رئیسی توضیحاتی ارائه داد. عزت الله اکبری تالار پشتی ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه معادن ظرفیت های عظیمی هستند که حتماً هم می توانند جایگزین نفت شوند، گفت: این نمی شود که دولتی روی کار باشد که فقر تولید کند و ما بسته ی معیشتی توزیع کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جلسه هم اندیشی بررسی چالش های صنعت فولاد در بسیج اقشار گفت: با وجود اینکه سهم دولت در دو خودروساز فقط 6 درصد است اما دخالت دولت در این دو خودروسازی به اندازه 600 درصد است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید تسهیلات متعدد دریافتی با سودهای بسیار، یکی از دلایل زیان انباشته خودروسازان است چراکه در حال حاضر قیمت کارخانه ای خودرو نیز به واسطه افزایش های چند باره مناسب شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین اصلاحات وارده بر طرح ساماندهی صنعت خودرو و همچنین وضعیت طرح عرضه بورسی خودرو به بیان توضیحاتی پرداخت.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون صنایع و معادن مجلس همانطور که در گذشته نیز در طرح فولاد، موضع خود را اعلام کرد ، در حال حاضر نیز در مورد پیشنهاد اخیر وزارت صمت مبنی بر افزایش تعرفه صادرات محصولات معدنی، مخالفت خود را مبنی بر افزایش تعرفه صادرات در محصولات نهایی و نیمه نهایی اعلام می کند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۵۰    
نائب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تهیه طرحی برای قانونمند سازی رگلاتوری در صنعت پتروشیمی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا در گفت وگو با میزان، با اشاره به بلاتکلیفی هزاران خودروی وارداتی در گمرک در پایان عمر دولت دوازدهم، گفت: این بلاتکلیفی به دلیل ممنوعیت واردات است. ...
عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه رانت جویان زیر بار عرضه سیمان در بورس نمی رفتند، گفت: نه تنها این عرضه متوقف نمی شود بلکه برای کارخانجاتی که وارد این عرصه شوند مشوق در نظر گرفته می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: در طرح صیانت از فضای مجازی، هدف حمایت از پلتفرم ها، مجموعه ها و اپلیکیشن های داخلی است که می توانند در داخل کشور ظرفیت ایجاد کنند، هدف دیگر کاهش آسیب های فضای مجازی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به طرح صیانت از فضای مجازی مجلس، فیلترکردن پلتفرم ها و پیام رسان های خارجی و مسدود کردن کسب و کار های اینترنتی را رد کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۲    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:قانون هم به صراحت این موضوع را اعلام کرده که سیمان باید در بورس کالا عرضه و معاملات آن بدون هیچ دخالتی انجام شود.
اقتصاد آنلاین / سیمان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مسوولان مجوزی برای قطع عرضه سیمان در بورس کالا دریافت نکردند، با توجه به صحبت مطرح شده از سوی وزیر نیرو با خنک شدن هوا و کاهش مصرف برق سهمیه مصرفی برق واحدهای صنعتی و تولیدی افزایش داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: واردات کشنده ها و اتوبوس های دست دوم به رانندگان خسارت وارد می کند و خدمات پس از فروش نیز ندارد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت سیزدهم باید با اعتماد به خودروسازان داخلی و تامین نقدینگی مورد نیاز آنها زمینه تولید خودرو صادرات محور، ارزان قیمت و رقابت پذیر در کشور را فراهم کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نشست مشترک مشترک با رئیس سازمان صداو سیما و معانان وی بر حمایت صداو سیما از حوزه تولید تاکید کرد زیرا این سازمان می تواند با معرفی و شناساندن تولیدات داخلی زمینه افزایش اعتماد مردم را فراهم کند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
دکتر علی عسکری در دیدار با اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در همه برنامه ها و حتی در خبرها، ما جلوه ای از پیشرفت کشور را می بینیم و سعی می کنیم رسانه ملی همواره تصویرگر حرکت روبه جلوی کشور باشد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رضا تقی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جلسه علنی امروز و در دفاع از تقاضای جمعی از نمایندگان برای بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در چارچوب اصل 85 قانون اساسی ( اینجا بخوانید) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هدف طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی را رفع تبعیض بین پلتفرم های داخلی با خارجی عنوان کرد.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه در شرایط کنونی مجلس در جایگاه نظارتی به موضوع لبنیات ورود خواهد کرد، گفت: مجلس مشکل بازار لبنیات را از دستگاه های مربوطه پیگیری خواهد کرد اما تکلیف اصلی با دولت است که ارز برای واردات تولیدکننده اختصاص داده است و باید از این منابع عمومی ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی و پیگیری مصوبات سفر بهمن ماه سال گذشته اعضای این کمیسیون به استان مرکزی با حضور برخی نمایندگان استان و جمعی از مدیران کشوری و استانی در مجلس برگزار شد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه انتقال صنایع آب بر به پسکرانه های بندری به ویژه جنوب کشور، یک ضرورت است، گفت: مجلس و دولت نسبت به جانمایی مناسب صنایع آب بر و هزینه بر ورود کنند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از رویکرد و عملکرد دلال مآبانه دولت در تامین برق واحدهای تولیدی و صنعتی توسط خود این واحدها، دلیل استقبال نکردن تولیدکنندگان و صنعتگران کشور از مصوبه ساخت نیروگاه های کوچک برق و خورشیدی کوچک مقیاس را تشریح کرد. *** دولت تسهیل گر یا مانع تولید؟ ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۹    
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 مردادماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: به گفته وزیر نیرو از پایان هفته با روند خنک شدن هوا، اختصاص برق به صنایع به مرور به حالت عادی بر می گردد و فعالیت واحد های صنعتی و تولیدی به حالت قبل باز خواهد گشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی مصوبات نظارت میدانی اعضای کمیسیون صنایع و معادن از استان مرکزی در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در افزایش سهم بازار آنلاین نسبت به بازار آفلاین و توسعه اقتصاد دیجیتال همت بیشتری داشته باشد.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف آن چه تصور می شود، کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم همچنان مصّر به اجرای طرح ساماندهی عرضه خودرو در بورس است. به گفته علی جدی ، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون مصّر به اجرای آن است. به گفته وی رانت های پنهان مانع از تصمیم گیری سریع و طولانی تر شدن این مسیر است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
حجت الله فیروزی در گفت وگو با میزان در خصوص اعلام گرانی سیمان به دلیل عرضه این محصول در بورس کالا، اظهار داشت: بورس کالا بستر انجام معامله بوده و یک مکانیسم تنظیم گری برای مبادله است، اما در خصوص بازار سیمان، قطع برق واحد های تولیدی و عدم پیش بینی و برنامه ریزی دولت برای مدیریت این بازار ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: بخشنامه های متغیر و کوتاه مدت دستگاه های دولتی مانعی بر سر راه تولید و صادرات به شمار می رود.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نابسامانی کنونی بازار سیمان مربوط به 16 نفر است، گفت: مقرر شده تا برای جبران خسارت های وارد شده به واحدهای تولیدی پس از عادی شدن شرایط، برق با تعرفه صفر در اختیار واحدهای تولیدی قرار گیرد .
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی گرانی های اخیر در جلسه عصر امروز کمیسیون خبر داد. به گزارش خبرنگار شفقنا، عزت الله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۳۴    
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور علرضا رزم حسینی و رضا اردکانیان، وزرای نیرو و صمت از زاویه دوربین خبرگزاری خانه ملت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بر اساس گزارش وزیر صنعت در نشست کمیسیون، 16 نفر عامل گرانی سیمان هستند که گزارش فعالیت آنها به نهادهای نظارتی داده شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید در نشست امروز کمیسیون متبوعش وزرای نیرو و صمت وعده دادند، در روزهای آینده اقدامات مناسب و لازمی برای مدیریت مصرف برق و تامین واحدهای تولیدی و صنعتی انجام شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۰    
سیدجواد حسینی کیا نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس باید الزامات پرداخت پاداش های بانکی را تعیین تکلیف کند تا در آینده کسانی نتوانند از خلاء قانون سوءاستفاده کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید انحصار تولید روغن موتور و رقابت محدود بین چند تولیدکننده، این ذهنیت را ایجاد کرده که روند گرانی و تحمیل قیمت های جدید به مردم، به گونه ای مدیریت شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به تحویل زمین سوخته به دولت سیزدهم از سوی دولت اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مواد اصلی تولید روغن موتور از پتروشیمی های داخلی تامین می شود و افزایش 40 درصدی این محصول پذیرفتنی نیست، گفت: سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده در خواب به سر می برد و به نظر می رسد از گرانی سیمان، فولاد، مرغ، نان و گوشت بی خبر است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مدیران خودروسازی ها باید بودجه مناسبی برای بخش R&Dدر نظر داشته باشند، می گوید در شرایطی که بودجه مربوط به تحقیق و توسعه در صنعت خودروسازی کم است، نمی توان انتظار داشت پلت فرم های مناسب و خودروهای به روز و پیشرفته تولید شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم، گفت: دولت سیزدهم به نحوی برنامه ریزی کند که مردم بتوانند به بازار سرمایه اعتماد کنند تا نقدینگی و سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی از طریق این بازار تامین شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از عرضه سیمان کل کشور در بورس کالا خبر داد و گفت: با ورود کل تولیدکنندگان سیمان کشور به بورس کالا این صنعت رسما از نظام قیمت گذاری دستوری خارج می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۴    
گروه استان ها- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مشکل قطع برق قابل پیش بینی بود، اما به دلیل سهل انگاری وزیر به این نقطه رسیدیم که وزیر باید پاسخگوی مردم باشد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه امنیتی و اطلاعاتی باید به موضوع بازار سیمان و فولاد ورود کنند چرا که مافیای لیدرهای تولید کننده سیمان و فولاد و بورس شکل گرفته است و باید شکسته شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: توسعه اقتصاد دیجیتال به برقراری عدالت اجتماعی کمک خواهد کرد. عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس با تاکید بر ضرورت توسعه تجارت الکترونیک در کشور و استفاده از ظرفیت های آن در شرایط خاص بویژه ایام همه گیری ویروس کرونا ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی بر دقت در معرفی و انتخاب وزرای کابینه سیزدهم از سوی دولت و مجلس تاکید کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از عرضه سیمان کل کشور در بورس کالا خبر داد و گفت: با ورود کل تولیدکنندگان سیمان کشور به بورس کالا این صنعت رسما از نظام قیمت گذاری دستوری خارج می شود.