پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۴:۵۶Sep 2020 24

جدیدترین‌های «کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

 
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با هدف بررسی مشکلات واحدهای صنعتی استان کرمان به این استان سفر می کند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با دعوت دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جهت حضور در همایش روز صنعت و معدن صبح فردا پنجشنبه دوم مهرماه به کرمان سفر خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس به جد پیگیر طرح تحقیق و تفحص از خودروسازان هستند، گفت: اختصاص خودرو به نمایندگان تاثیری بر تصمیم ما ندارد.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس انصراف خود را از تحویل خودروی دناپلاس اتوماتیک اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت یکشنبه هفته آینده در کمیسیون متبوعش خبر داد.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۱    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ممانعت مجلس برای واردات کالاهای غیرضروری خبر داد و گفت: این طرح دو فوریتی در جهت تحقق شعار سال و حمایت از تولید ملی تهیه می شود و به دنبال گام برداشتن در مسیر افزایش صادرات و کاهش واردات هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، از تعیین تکلیف قیمت خوراک مایع شرکت های پتروشیمی در اسرع وقت با دستور وزیر نفت خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به ورود کمیسیون برای ساماندهی بازار لوازم خانگی، اظهار کرد: بیش از 4 ماه است وزارت صمت، وزیر ندارد و سرپرستی که حتی اختیار تغییر مسوول دفترش را ندارد چگونه می خواهد بازار کشور را ساماندهی کند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جدی نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس که معتقد است برخی از مسئولین به دنبال اجرای طرح های فساد برانگیز هستند، می گوید: مجلس سعی دارد تا با عرضه خودرو در بورس شفافیت را به بازار بازگرداند و تقاضای کاذب را از بین ببرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید طرح ساماندهی بازار و صنعت خودرو سوداگری و تقاضای کاذب را از بازار خودرو حذف و از تبدیل خودرو به کالایی سرمایه ای جلوگیری می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بورس پذیرای خودروها می شود تا دست دلالان از بازار خودرو کوتاه شود طرحی که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی می شود
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی ضوابط قیمت گذاری کالاهای تولید داخل در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۰    
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 1 مهر 1399 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از آغاز بررسی طرح تحقیق و تفحص از خودروسازی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم خبر داد.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ورود جدی بهارستان به آشفته بازار خودرو خبر داد و گفت: مجلس قصد دارد با عرضه تمامی خودرو های صفر در بورس، از تزلزل در بازار خودرو جلوگیری کرده و با منطقی کردن قیمت ها از فروش خودرو ها توسط خودروسازان از درب های پشتی جلوگیری کند.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه لواسان در حساب کاربری خود در توئیتر خبر داد که به هر نماینده مجلس یک خودروی دنا به قیمت کارخانه داده اند و قرار است پول آن ماهانه از حساب نمایندگان کسر شود! سید سعید لواسانی نوشت: تحویل دنا پلاس اتومات به نمایندگان مجلس یازدهم ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نشست کمیته خودرو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عصر امروز دوشنبه 31 شهریور 1399 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: طرح ساماندهی بازار و صنعت خودرو به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید که محور اصلی این طرح، عرضه خودرو در بورس کالای ایران به منظور شفافیت بالای معاملات این بورس و تحقق اهداف برای تبدیل خودرو به یک کالای مصرفی است. ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، در چند روز گذشته اخباری درباره تحویل خودرو دنا پلاس به نمایندگان مجلس یازدهم منتشر شد که بحث برانگیز و حاشیه ساز شده است. گفته می شود بسیاری از نمایندگان این خودرو را تحویل گرفته اند ...
روح الله ایزدخواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگوی تلفنی با پارک شهر گفت: بورس کالا در حال حاضر شفاف ترین محل توزیع است. در صورت ورود خودرو به بورس ، این کالا با قیمت مناسب و بی واسطه به دست مصرف کننده می رسد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۶    
به گزارش خبرخودرو، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی صنعت خودرو ارائه شده از سوی کمیسیون صنایع مجلس یازدهم، جامع تر و کامل تر از طرح قبلی است که تولید قطعه در شرکت های قطعه سازی تا خدمات پس از فروش را شامل می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ترویج اسلام هراسی ترفند استکبار جهانی برای انحراف افکار عمومی از مسائل مهم مسلمانان از جمله فلسطین است.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 30 شهریور ماه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است که دلالان و خودروسازان در گرانی خودرو دخیل هستند.
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۷۳ سایت دیگر  
در ابتدای شروع مجلس، فرمی برای خودرو به نمایندگان داده شده تا نوع استفاده از خودرو را انتخاب کنند که سه گزینه داشت یکی از گزینه ها فروش اقساطی یک خودروی صفر به نماینده (دنا یا پارس) بوده که قسط آن از دریافتی ماهانه کسر شود.
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پست اینستاگرامی در خصوص تحویل خودروی دناپلاس به نمایندگان توضیحاتی ارائه داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است، وقتی رد پای دولت در بازار های مسکن، سکه و ارز دیده می شود، انتظار مردم برای حرکت نقدینگی به سمت تولید محقق نمی شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی گزارش نظارتی درباره تخلفات حوزه فولاد در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۸    
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 30 شهریورماه برگزار شد.
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۸    
به گزارش خبرنگار نیپنا، سومین نشست هم اندیشی بررسی الزامات قانونی شرکت های توسعه ای عصر دیروز (شنبه، 29 شهریورماه) با حضور بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هوشنگ فلاحتیان، معاون برنامه ریزی وزارت نفت، عزت اله اکبری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۴    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی وضعیت عرضه و فروش خودروهای برقی و گازسوز در بورس کالا و شرایط واردات این خودروها را تشریح کرد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، نابسامانی بازار خودرو و افزایش ادامه دار قیمت ها در این بازار واکنش گروه های مختلف را به دنبال داشته است. روح الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مصاحبه ای دولت را مقصر اصلی در اختلالات بازار خودرو دانست و گفت: وقتی وزارت صمت ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه وزارت تعاون باید گزارشی از نحوه هزینه کرد 7 هزار میلیارد تومان حاصل از عرضه اولیه سهام شستا در بورس ارائه کند، می گوید علیرغم اینکه این وزارتخانه از سامانه شفافیت رونمایی کرده اما حقوق و دریافتی مدیران آن همچنان مبهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به گرانی خودرو و تقاضای 8 میلیونی برای خرید خودرو در طرح های فروش گفت: وقتی یک فرمانده واحد در عرصه اقتصاد نداشته باشیم، چنین نوساناتی رخ می دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جدی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اگرچه امسال سال جهش تولید نامگذاری شده، شاهد گرانی کالاهای مختلف و هرج ومرج هستیم.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۹    
پدال نیوز: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی طرح بازبینی در نحوه قیمت گذاری فولاد و عرضه آن در بورس کالا ارایه خواهد شد که بر اساس این طرح از این پس صادرات کل زنجیره فولاد بدون عرضه در بورس ممنوع خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۷    
حجت اله فیروزی، سخنگو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: یکی از دلایل آشفتگی بازار فقدان وزیر در وزات خانه است. طبیعی است، زمانی که وزیری مسئولیت داشته باشد، بسیار متفاوت هست از اینکه شخصی برای مدتی محدود با اختیارات ناقص مانند عدم اجازه عزل و نسب و سیاستگذاری ها تعیین شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین نقطه مثبت برگزاری آزمون های استخدامی بخش خصوصی، جلوگیری از بی عدالتی در استخدام افراد در شرکت ها و سازمان ها خواهد بود و این اتفاق بسیار خوبی برای کشور است. ...
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سیاست گذاری ناکارآمد مدیریت دولتی منجر به پیدایش مشکلات و معضلات صنعت خودروسازی شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۳    
حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه با رها شدگی بازار مواجه هستیم، گفت: تنها بخشی از مشکلات معیشتی فعلی مربوط به تحریم ها است و مابقی مربوط به سوءمدیریت و خود تحریمی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سیدجواد حسینی کیا در گفت وگو با میزان، با اشاره به افزایش بی رویه قیمت خودرو و رها شدگی این بازار گفت: تا زمانی که مسئولین اراده لازم را نداشته باشند نمی توان از این بازار گره گشایی کرد. وی افزود: مافیایی که در حاشیه بازار خودرو فعال هستند نقش چشم گیری در افزایش قیمت خودرو دارند. ...
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۰    
عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار نمایندگان مجلس است و با تصویب نهایی آن، نگرانی ها در این زمینه رفع می شود.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه اقتصاد به حال خود رها شده و شخص رئیس جمهور مسئول است، گفت: در حال جنگیم ولی دولت آرایش جنگی ندارد، همچنین دولت با "بازی تفکیک وزارت صمت" وقت را تلف کرد.
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۱    
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است، رییس جمهور بازار نابسامان را بدون متولی رها کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواستار اجرای ماده 234 برای رسیدگی به استنکاف رئیس جمهور از معرفی وزیر پیشنهادی صمت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه اقتصاد به حال خود رها شده و شخص رئیس جمهور مسئول است، گفت: در حال جنگیم ولی دولت آرایش جنگی ندارد، همچنین دولت با "بازی تفکیک وزارت صمت" وقت را تلف کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کمیسیون صنایع و معادن مجلس در هفته جاری تقاضای عده ای از نمایندگان مبنی بر طرح تحقیق و تفحص از "کیفیت و قیمت خودرو" را بررسی می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس می گوید در صورت تداوم عملکرد فعلی ایمیدرو، طرح تحقیق و تفحص از این سازمان با کمک کمیسیون صنایع و معادن مجلس کلید خواهد خورد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۷    
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره بحث تامین مواد اولیه برای صنایع فولادی کشور که امروز به مشکلاتی برخورده است اظهار کرد: صادرات به عنوان یک اصل برای ما به حساب می آید ...