یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۲:۵۶Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

مرصاد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: معادن می تواند جای نفت را بگیرد با این حال متاسفانه بخشی از آن غیر فعال است و از همه ظرفیت های بخش دیگر هم استفاده نمی شود.
روزنامه گسترش صمت   ۵ ساعت پیش    
هفته گذشته موضوع عرضه خودرو به بازار بورس در صحن علنی مجلس مطرح شد اما به نتیجه نرسید. قرار است این طرح زیرمجموعه طرح ساماندهی صنعت و بازار خودرو پیگیری شود که دوباره به اشکالاتی برخورد کرد ...
براساس دستورکار هفتگی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اعضای این کمیسیون امروز به بررسی طرح ساماندهی خودرو با حضور مسوولان و کارشناسان دستگاه های اجرایی ذی ربط می پردازند ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی تولید خط مقدم است و باید در تمامی حوزه ها و نقاط کشور که توجیه اقتصادی دارد مدنظر قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،در توئیتی به موفقیت جوانان در غنی سازی 60درصد اورانیوم اشاره کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اساسا بازار داخلی ایران به شرطی در اختیار دو شرکت قرار داده شد که آنها بیایند و نسبت به سرمایه گذاری مستمر خارجی اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ما نسبت به موضوع مشارکت مردم در انتخابات نگرانی نداریم، گفت: اگر شرایط به گونه ای باشد که مسئله شیوع کرونا مطرح نباشد شاهد مشارکت حداقل 60 درصدی در انتخابات پیش رو خواهیم بود.
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه درخشش بنادر و پسکرانه ها در حوزه تولید نیازمند حمایت، استفاده از نیروی انسانی متخصص و جذب سرمایه بخش خصوصی است، گفت: ضرورت دارد شهرک های صنعتی، تولیدی، خدماتی و شهرهای فناوری در پسکرانه بنادر ایجاد شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
کمیسیون صنایع و معادن مجلس هفته آینده طرح ساماندهی خودرو را بررسی می کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تولید پایه و اساس اقتصاد مقاومتی است و تجربه نشان داده در شرایط جنگ اقتصادی، باید برای مسئله تولید اهمیت ویژه ای قائل باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،در توئیتی بر انتفاع عملیاتی کشور از لغو کامل تحریم ها تاکید کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۴    
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بانک صادارات با اجرای طرح محیا اقدام عملی ارزشمندی در جهت اجرای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری انجام داد.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از اختصاص تسهیلات بانکی و رفع مانع زادیی در مسیر پیشرفت طرح های صنعتی در دماوند خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
جدی، نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر ضرورت شفافیت عرضه خودرو برای کنترل قیمت ها تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید از آنجا که با صادرات، تیراژ تولید کارخانجات لوازم خانگی افزایش یافته و تولید قطعات موردنیاز در داخل کشور اقتصادی خواهد شد، قیمت تمام شده تولید لوازم خانگی کاهش می یابد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قطعات حساس و استراتژیک صنعت خودرو در داخل کشور داخلی سازی می شد و از شرکت های دانش بنیان حمایت می کردیم، در این حوزه موفقیت بیشتری حاصل می شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۵    
شفقنا- سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر ضرورت اصلاح اقتصاد کلان کشور، گفت: یکی از ایرادها به بازار خودرو این است که خودرو به کالای مصرفی تبدیل شده و نا زمانی که سرمایه گذاری در این حوزه زیاد است، باز شاهد اوضاع نابسامان خودرو خواهیم بود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دلالان قیمت گذار بازار مرغ هستند، گفت: زمانیکه جوجه ریزی به میزان کافی نیست، کمبود مرغ در بازار و گرانی آن موضوع دور از انتظاری نیست.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۵    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و غنی سازی 60درصدی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۴    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و غنی سازی 60درصدی اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید مراقب جریان نفوذ در صنعت هسته ای باشیم، گفت: به لبخند غربی ها دل خوش نکنیم زیرا همان ها عوامل خشنی هستند که از پشت خنجر می زنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: ارتباط دوباره با شرکت هایی که پس از خروج آمریکا از برجام کشور را ترک کردند مانند سابق نخواهد بود، ما اجازه نمی دهیم که به راحتی از کنار این مساله گذشته شده و دوباره همه امتیازات بدون تضمینات لازم به آنها داده شود.
بانک صادرات ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
عزت اله اکبری، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، عصر دوشنبه در مراسم رونمایی از طرح مانع زدایی و حمایت یکپارچه از تولید بانک صادرات ایران محیا ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: براساس پرونده های تشکیل شده در گمرک، شرکت های ال جی و سامسونگ حدود 4 هزار و 700 میلیارد تومان بابت اصل حقوق گمرکی و جرائم مربوطه به ایران بدهی دارند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام بررسی الزامات و راهکارهای تحقق شعار سال در جلسه گذشته کمیسیون، دلایل ارجاع مجدد مصوبه مجلس دهم تحت عنوان ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون از سوی صحن علنی را تشریح کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: حوادثی چون خرابکاری نطنز را محصول وادادگی و دیپلماسی التماسی دولت غرب گرا دانست.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مراسم رونمایی از طرح مانع زدایی و حمایت یکپارچه از تولید بانک صادرات ایران محیا ضرورت توجه به تامین منابع مالی در نظام بانکی را مورد تاکید قرار داد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،در توئیتی به تقارن گفتگوهای برجامی با وقوع حادثه در شبکه برق نطنز اشاره کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به سه رکن اصلی سیاست"حرف قطعی" در مرحله پیش از بازگشت به برجام اشاره کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طرح محیا را برای پشتیبانی و مانع زدایی از واحدهای تولیدی آسیب دیده آغاز کرد. حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان این مطلب گفت: طرح محیا ی بانک صادرات ایران برای کمک به واحدهای تولیدی آسیب دیده ارائه شده تا ضمن رعایت مقرارت بانک مرکزی و قانون تجارت ...
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
طرح محیا (مانع زدایی و حمایت یکپارچه از تولید) بانک صادرات ایران، امروز دوشنبه 23 فروردین با حضور علی آقا محمدی، رییس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، عزت الله اکبری، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، عباس معمارنژاد، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
نماینده   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۷    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مراسم رونمایی از طرح محیا ، مانع زدایی و حمایت یکپارچه از تولید بانک صادرات حضور یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
طرح محیا (مانع زدایی و حمایت یکپارچه از تولید) بانک صادرات ایران، امروز دوشنبه 23 فروردین با حضور علی آقا محمدی، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، عزت الله اکبری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، عباس معمارنژاد، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۳    
نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز 23 فروردین ماه 1400 برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به ضرورت اصلاح سازوکار کنونی عرضه خودرو گفت: روش فعلی، همانند نوعی لاتاری است و افراد با فشردن یک کلید و یه شبه می توانند از سود چند میلیون تومانی برخودار شوند.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد حسین فرهنگی، سخنگوی هیات رییسه مجلس با بیان اینکه طرح جهش تولید مسکن، طرحی ارزشمند در جهت تعادل بازار و تامین مسکن برای اقشار مختلف است، گفت: عرضه فولاد و سیمان کشور در بورس کالا و امکان پیش خرید این مصالح برای سازندگان از موارد مثبت و مهم طرح جهش تولید مسکن است که علاوه بر شفافیت بازار مصالح ...
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید بازگشت آمریکا به برجام زمانی امکانپذیر است که این کشور همه تحریم ها را لغو کرده باشد و ایران با راستی آزمایی آن نسبت به انتفاع اقتصادی از برجام اطمینان حاصل کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید درخواست اعمال ماده 234 درباره عدم معرفی وزیر صنعت، معدن و تجارت در موعد مقرر قانونی به مجلس، موجب شد که دولت وزیر پیشنهادی صمت را سریع تر به پارلمان معرفی کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الله فیروزی در گفت وگو با میزان، با اشاره به راه های حمایت از تولید در کشور گفت:حمایت از تولید یکسری الزاماتی دارد که بسیاری از مسئولین به خوبی آن را می شناسند و تنها لازم است در این زمینه اقدام کنند. وی تاکید کرد: همچنین لازمه این مسئله در مجلس، اصلاح برخی قوانین زائد پیش روی تولید است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به سه رکن اصلی سیاست"حرف قطعی" در مرحله پیش از بازگشت به برجام اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی الزامات تحقق شعار سال در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید بازگشت آمریکا به برجام زمانی امکانپذیر است که این کشور همه تحریم ها را لغو کرده باشد و ایران با راستی آزمایی آن نسبت به انتفاع اقتصادی از برجام اطمینان حاصل کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یکشنبه 22 فروردین ماه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به قوانین حوزه دخانیات اشاره کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
روح الله عباسپور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نما، اظهار داشت: متأسفانه موانع زیادی در پیش روی تولیدکنندگان داریم ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۳    
به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از تشکیل این کمیته، مدیریت واردات با همکاری وزارت صمت است تا در صورت لغو تحریم ها تولید داخلی کشور لطمه نبیند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مجددا طرح ساماندهی صنعت خودرو را برای اعمال اصلاحات به منظور تامین نظر شورای نگهبان به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع دادند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس طرح ساماندهی صنعت خودرو را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر علی جدی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس درمورد موانع پیش روی توسعه صنایع کوچک برای تحقق شعار سال با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲    
اقتصاد ایران: طرح ساماندهی صنعت خودرو جهت بررسی بیشتر به کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ارجاع شد.