جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۵۲Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صادرات نفت»

روزنامه جوان آنلاین   ۱ ساعت پیش    
اساساً تحریم های نفتی و مالی ایران از سوی امریکا با هدف ایجاد تنگنای مالی و اقتصادی جهت پذیرش خواست های هسته ای و غیرهسته ای امریکا انجام گرفت، اما دور زدن تحریم ها از سوی ایران، امریکا را چنان مستأصل کرده که حاضر است برای شناسایی شبکه های نقل و انتقال ارز ایران هزینه های میلیون دلاری کند ...
بولتن نیوز   ۲ ساعت پیش    
به دنبال مذاکرات برجام در دوحه، بار دیگر قیمت دلار به مرز 32 هزار تومان نزدیک شده و کارشناسان معتقدند که متاثر از رشد قیمت ارز، قیمت نفت، افزایش فروش و صادرات نفت ایران، می توان انتظار بهبود قیمت سهام و شاخص های بورس را داشت.
صدا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رشد بخش نفت در سالیان گذشته بسیار پر نوسان بوده است، بررسی ها نشان می دهد نوسان رشد بسیار با شرایط بین المللی و وضعیت ایران در جامعه جهانی همخوانی دارد. به گونه ای که در شرایط تحریم و بدون تحریم تولید این بخش بسیار متفاوت بوده است. ...
اوپک از رشد 77 درصدی درآمد نفتی این سازمان در سال 2021 خبر داد و اعلام کرد ایران نیز در این سال بیش از 25 میلیارد دلار درآمد از محل صادرات نفت کسب کرده است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اوپک از رشد 77 درصدی درآمد نفتی این سازمان در سال 2021 خبر داد و اعلام کرد ایران نیز در این سال بیش از 25 میلیارد دلار درآمد از محل صادرات نفت کسب کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
صادرات نفت ایران در دو برهه زمانی قبل از پذیرش برجام و در دولت سیزدهم معادل میانگین دولت یازدهم و دوازدهم (1.1 میلیون بشکه در روز) بوده که نشان دهنده شکست راهبرد مذاکره با آمریکا در فروش نفت است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: امارات متحده عربی به عنوان اولین تامین کننده نفت ژاپن شد، بطوریکه واردات از این کشور با جهش 24 درصدی نسبت به سال قبل به 1.17 میلیون بشکه در روز رسید. ...
اقتصاد ایران: شبکه آمریکایی به نقل از مقام های این کشور گزارش داد واشنگتن آماده است تا در صورت شکست مذاکرات هسته ای، تحریم های ضدایرانی را با تمرکز بر هدف قرار دادن صادرات نفت ایران به چین تشدید کند.
سلام نو / روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۴۰ سایت دیگر  
شبکه آمریکایی به نقل از مقام های این کشور گزارش داد واشنگتن آماده است تا در صورت شکست مذاکرات هسته ای، تحریم های ضدایرانی را با تمرکز بر هدف قرار دادن صادرات نفت ایران به چین تشدید کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۲۱    
شفقنا-شرکت بازاریابی نفت عراق(سومو) مجموع صادرات و درآمدهای نفتی این کشور در ماه مه گذشته را اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بعداد الیوم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سابق ستاد مشترک سپاه می گوید: در همان روزهای ابتدایی فرماندهی ام در نیروی دریایی سپاه، یک بار عراقی ها جزیره خارک را به شدت زدند و صادرات نفت ما تقریباً صفر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تقویت نقش ثبات ساز صندوق توسعه ملی پیشنهاد کردند که هر ساله مبلغی ثابت از محل درآمدهای حاصل از صادرات نفت و گاز در اختیار دولت قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی گفتند مذاکرات برای صادرات نفت روسیه با مصرف کنندگان عمده این نفت خام از جمله هند آغاز شده است.
در حالی براساس مصوبه کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام، در برنامه هفتم توسعه هر ساله مبلغی ثابت از محل درآمد های حاصل از صادرات نفت و گاز در اختیار دولت قرار خواهد گرفت که رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی پیش از این ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به اعتقاد کارشناسان هزینه و فایده اجرای راهبرد توافق با آمریکا برای افزایش صادرات نفت ایران در دولت یازدهم و دوازدهم سربه سر شد و ایران باید به سمت بازارسازی نفت برای تضمین جریان صادرات نفت خود حرکت کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : درآمد نفتی اوپک در سال 2021 که قیمت ها و تقاضا از بدترین دوره پاندمی کووید بهبود یافت، افزایش پیدا کرد. بولتن آمار سالانه اوپک که روز سه شنبه منتشر شد، نشان داد ارزش صادرات نفت این گروه که متشکل از 13 کشور عضو است، در سال 2021 به 561میلیارد دلار رسید که 77درصد بالاتر از درآمد سال 2020 بود.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
پس از تحریم ها و سختی هایی که غربی ها به دلیل بحران های سیاسی داخلی این کشور بر کاراکاس تحمیل کردند حالا اوضاع این کشور رو به بهبودی می رود.
سلام نو / اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
دفتر ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد این کشور خواستار بازگشت نفت ایران و ونزوئلا به بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - قیمت نفت در آغار معاملات روز دوشنبه بیش از یک دلار در هر بشکه کاهش یافت، این در حالی است که نگرانی های اقتصادی جهانی چشم انداز تقاضای نفت را کاهش داده و همچنین، سرمایه گذاران به نشست گروه هفت این هفته برای اقدامات احتمالی در صادرات نفت روسیه و احیای توافق هسته ای ایران چشم دوخته اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا اقتصادی – مذاکرات گروه 7 در مورد تامین انرژی و صادرات نفت روسیه امروز برگزار شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا اقتصادی ، قیمت نفت روز دوشنبه در یک جلسه پرنوسان کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران مراقب هرگونه اقدام علیه صادرات نفت و گاز روسیه هستند که ممکن است از نشست رهبران کشورهای گروه هفت (G7) در ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه فایننشال تایمز با اشاره به تصمیم سران گروه هفت برای رسیدن به توافقی برای تعیین سقف قیمت برای صادرات نفت روسیه نوشت: این گروه به دنبال آسیب و فشار بر روسیه با هدف مهار کردن توانایی این کشور برای تامین مالی هزینه جنگ است.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
قیمت نفت روز دوشنبه در پی نگرانی ها از اقدام گروه هفت کشور صنعتی علیه صادرات نفت و گاز روسیه، افزایش یافت.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سران تروئیکای اروپا و ایالات متحده آمریکا در صدد هستند فردا در حاشیه نشست گروه 7 درباره برنامه هسته ای ایران و صادرات نفت این کشور دیدار و گفتگو کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی با استناد به اطلاعات مطرح شده در گزارش یکی از شبکه های تلویزیونی رژیم صهیونیستی، مدعی شد که این رژیم ممکن است مجبور شود تحت توافقی با نظارت آمریکا، با انتقال نفت ایران به سوریه و لبنان موافقت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۳    
مقامات فرانسوی اعلام کردند که آمریکا و سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان قرار است درباره موضوعاتی از جمله صادرات نفت و برنامه هسته ای تهران به گفتگو بنشینند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر نگرانی های اقتصادی و انتظار سرمایه گذاران برای اقدامات احتمالی گروه هفت درباره صادرات نفت روسیه و احیای توافق هسته ای ایران، بیش از یک دلار سقوط کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۹    
تصمیم سران تروئیکای اروپا و آمریکا برای رایزنی درباره صادرات نفت ایران، تأکید سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید بر عدم تغییر سیاست واشنگتن در قبال تهران و سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری روسیه به تاجیکستان و ترکمنستان از جمله مهمترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سران تروئیکای اروپا و ایالات متحده آمریکا در صدد هستند فردا در حاشیه نشست گروه 7 درباره برنامه هسته ای ایران و صادرات نفت این کشور دیدار و گفت وگو کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سران تروئیکای اروپا و ایالات متحده آمریکا در صدد هستند تا فردا در حاشیه نشست گروه هفت درباره برنامه هسته ای ایران و صادرات نفت این کشور دیدار و گفتگو کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سران تروئیکای اروپا و ایالات متحده آمریکا در صدد هستند فردا در حاشیه نشست گروه 7 درباره برنامه هسته ای ایران و صادرات نفت این کشور دیدار و گفت وگو کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری الجزیره گزارش داد که رهبران کشورهای گروه هفت روز یکشنبه در آلمان در نشستی درباره برنامه هایی برای کاهش درآمدهای روسیه از صادرات نفت در بحبوحه افزایش قیمت انرژی بحث و گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق آمار اوپک، راهبرد توافق با آمریکا در مجموع تغییری در وضعیت صادرات نفت ایران در دولت روحانی ایجاد نکرده و میانگین فروش 1.1 میلیون بشکه ای نفت ایران بعد از برجام تقریبا معادل رقم فروش قبل از پذیرش برجام بوده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اگه این خبردرست باشه، می شد 4 ماهه 18میلیارد دلار درآمد اضافی بابت روزانه 1/5.م بشکه صادرات نفت داشت. بدون انتظارات تورمی و مشکلات سه ماه اخیر!
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۶    
خراسان رضوی با دارا بودن مرزهای طولانی مشترک با کشورهای ترکمنستان و افغانستان، گذرگاه مناسبی برای ترانزیت و حمل کالا از بنادر جنوبی به کشورهای cis و اروپا به شمار می آید.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
دیپلماسی انرژی شاه کلید دولت سیزدهم به شمار می آید؛ موضوعی که با جدیت از نخستین روزهای آغاز به کار جواد اوجی در قامت وزیر نفت، شاهد آن بوده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
روند تورم ونزوئلا در حالی در یک سال گذشته نزولی بود که این کشور در سایه تحریم آمریکا، با همکاری ایران موفق به افزایش تولید و صادرات نفت شد.
سلام نو / ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس جمهور در جمع مردم خراسان شمالی گفت: ما به دنبال عادلانه کردن حقوق و دستمزدها هستیم.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت تحلیل تجارت دریایی نفت از افزایش قابل توجه صادرات نفت ایران در ماه جاری میلادی خبر داد و اعلام کرد صادرات نفت ایران طی ماه ژوئن از 461 هزار بشکه به 961 هزار بشکه افزایش یافته است. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
چین نفت روسیه را جایگزین نفت وارداتی از آمریکا، برزیل، عمان و آنگولا کرده؛ به طوری که صادرات نفت این کشورها به چین طی ماه گذشته میلادی به ترتیب 52، 19، 4 و 3.6 درصد کاهش یافته است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عبدالناصر همتی می گوید: دولت بایستی هرچه سریعتر مذاکرات را تعیین تکلیف ، انتظارات تورمی را کنترل و با تشدید اقدامات احتیاطی، ریسک بانکها را کنترل و با فراهم ساختن امکان افزایش صادرات نفت از مسیر معمولی و کنترل کسری بودجه، فشار به پایه پولی و نقدینگی را کاهش دهد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش آرتی، مایک پنس معاون سابق رئیس جمهور سابق آمریکا که در جمع شماری از اعضای گروهک تروریستی منافقین در آلبانی سخن می گفت، از اقدام ترامپ در خروج از توافق هسته ای با ایران تمجید کرد و با ادعای اینکه تحریم های ترامپ صادرات نفت ایران را به صفر نزدیک کرد، افزود: احیای این توافق ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت تحلیل تجارت دریایی نفت به نام پترولجستیک از افزایش قابل توجه صادرات نفت ایران در ماه جاری میلادی خبر داد. بررسی های این شرکت نشان می دهد ایران طی روزهای اول تا 19 ژوئن به طور متوسط 961 هزار بشکه در روز نفت روانه بازار جهانی کرده است ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی گزارش داد که صادرات نفت روسیه در چهار ماه اول سال بیش از 50 درصد افزایش یافته است؛ تحریم ها به طور کامل برای غرب نتیجه معکوس داشته و به تقویت اقتصاد روسیه کمک کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
طبق گزارش اویل پرایس، صادرات نفت خام ایران به چین در ماه ژوئن (ماه جاری) به روزانه 961 هزار بشکه افزایش یافته است که این میزان بیش از عدد صادرات ایران به چین قبل از تحریم ها است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
یک شرکت تحلیل تجارت دریایی نفت به نام پترولجستیک از افزایش قابل توجه صادرات نفت ایران در ماه جاری میلادی خبر داد. به گزارش تجارت نیوز، پترولجستیک از افزایش صادرات نفت ایران به 961 هزار بشکه در روز طی روزهای اول تا 19 ژوئن خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک پژوهشگر با تشریح واقعیات تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: صادرات 5 ماده نفتی ایران در 12 ماه معادل عملکرد سه ماه ابتدای امسال فقط 15 درصد از معدل 18 ساله کمتر بوده است که این امر نشان می دهد تحریم چیزی نمادین است تا واقعی.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
پترولجستیک از افزایش صادرات نفت ایران به 961 هزار بشکه در روز طی روزهای اول تا 19 ژوئن خبر داد و این در حالی است که صادرات ال پی جی ایران نیز طی امسال 4 درصد از پیش بینی ها بیشتر بوده است.
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت تجارت کالای ویتول، صادرات نفت خام و فرآورده های نفتی روسیه به آسیا در سال 2023 میلادی افزایش خواهد یافت.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم خراسان شمالی گفت: مابه دنبال عادلانه کردن حقوق و دستمزدها هستیم. کارگران، معلمان، کارمندان، اصناف حرف های درست می زنند اما اجازه بدهید ما حقوق و دستمزدها را عادلانه پرداخت کنیم.