یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۲:۳۹Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صادرات نفت»

ایران جیب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرده که نه تنها صادرات نفت ایران صفر نشد بلکه رکورد صادرات فراورده های نفتی در دوران تحریم ...
مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: دو میلیون و 600هزار دارنده سهام عدالت فوت شده اند که وراث این افراد می توانند برای تعیین تکلیف اقدام کنند و به زودی امکان الکترونیکی شدن انتقال سهام عدالت فراهم می شود.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به اینکه در جریان تحریم تجربه های جدیدی به دست آوردیم، افزود: در خصوص بازاریابی و انتقال پول در صورت رفع تحریم ها در کوتاه ترین زمان به شرایط پیش از تحریم می رسیم.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۹    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون دو برابر شدن یارانه 20 میلیون نفر، پیام ظریف به جو بایدن درباره بازگشت به برجام و افزایش صادرات نفت ایران پرداختند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
صادرات نفت عراق به هند سال میلادی گذشته رشد حدود دو رقمی داشت و کمک کرد عنوان بزرگترین صادرکننده نفت به هند در سال 2020 را حفظ کند اما اگر برجام توسط بایدن احیا شود و نفت ایران به بازار برگردد، ممکن است برای حفظ رشد مشابه در سال 2021 به مشکل بربخورد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مهر : رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وزیر نفت که برای ارائه توضیحات درخصوص درآمدهای نفتی و اتفاقاتی که برای سال آینده پیش بینی کرده بودند به کمیسیون آمد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دیروز وقتی خبرنگاران در مواجهه با بیژن زنگنه پرسیدند آیا صادرات نفت ایران افزایش داشته است؟ وزیر نفت پاسخ داد: تأیید می کنم. او در عین حال تأکید کرد: فروش نفت به شدت افزایش یافته است ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۰    
بیژن زنگنه، وزیر نفت درباره پایان کار دولت ترامپ و تحریم های سختی که در این سالها علیه ایران وضع کرده بود گفت: دشمن ما و ترامپ دنبال این بودند که ما را نابود کنند، اینکه ما بمیریم و صادرات ما به صفر برسد. نه صادرات ما به صفر رسید، نه صادرات نفت و نه صادرات فرآورده ها ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۹۶ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در یادداشت جدیدی تاکید کرد که شرایط کشور به هیچ وجه به وضعیت بی ثبات قبل باز نمی گردد، حتی با تداوم تحریم ها.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۰    
بنا به اعلام وزیر نفت ایران بالاترین رکوردهای صادرات فرآورده های نفتی این کشور در دوران تحریم به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کل بانک مرکزی نوشت: روند فزاینده صادرات نفت و فرآورده و صادرات غیرنفتی در ماه های اخیر مؤید رشد تولید ملی است، هرچند شک ندارم تحریم های آمریکا نیز نمی تواند روند قبل را طی کند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ساعت24-وزیر نفت ضمن تایید صحبت های اخیر رییس کل بانک مرکزی درباره صادرات نفت گفت: صادرات نفت ایران در مدت اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نفت هند، دارمندرا پرادا، در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ گفت: هند امیدوار است بتواند تحت دولت جدید آمریکا و تسهیل محدودیت های صادرات نفت ایران و ونزوئلا، به واردات نفت خود تنوع بدهد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت ضمن تایید صحبت های اخیر رییس کل بانک مرکزی درباره صادرات نفت گفت: صادرات نفت ایران در مدت اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خبر آنلاین : وزیر نفت گفت: دشمنان می خواستند صادرات نفت ما را به صفر برسانند، اما با فداکاری همکارانمان، بالاترین رکوردهای صادرات فرآورده های نفتی را در دوران تحریم شکستیم و داغ این را که صادرات نفت به صفر برسد بر جگرشان گذاشتیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به شکست تحریم ها علیه صنعت نفت گفت: صادرات نفت ایران و دسترسی به پول آن در روزهای اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۰    
وزیر نفت اعلام کرد: من نگران بازارهای از دست رفته نیستم و خریداران نفت هم خود را به یک یا دو فروشنده محدود نمی کنند. در صورت لغو تحریم قدرتمندتر از گذشته به بازار بر می گردیم، کوتاه تر از زمانی که فکر می کنید.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: وزیر نفت گفت: با وجود تلاش های همه جانبه، دونالد ترامپ نتوانست صادرات نفت ایران را به صفر برساند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نفت ضمن تایید صحبت های اخیر رییس کل بانک مرکزی درباره صادرات نفت گفت: صادرات نفت ایران در مدت اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد: من نگران بازارهای از دست رفته نیستم و خریداران نفت هم خود را به یک یا دو فروشنده محدود نمی کنند. در صورت لغو تحریم قدرتمندتر از گذشته به بازار بر می گردیم، کوتاه تر از زمانی که فکر می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: دشمنان به دنبال این بودند که صادرات نفت را به صفر برسانند. نه تنها صادرات نفت به صفر نرسید بلکه داغ اینکه صادرات نفت را به صفر برسانند به جگرشان گذاشتیم.در صادرات فراورده ها نیز به بالاترین ارقام در طول تاریخ رسیدیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد: من نگران بازارهای از دست رفته نیستم و خریداران نفت هم خود را به یک یا دو فروشنده محدود نمی کنند. در صورت لغو تحریم قدرتمندتر از گذشته به بازار بر می گردیم، کوتاه تر از زمانی که فکر می کنید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: دشمنان می خواستند صادرات نفت ما را به صفر برسانند، اما با فداکاری همکارانمان، بالاترین رکوردهای صادرات فرآورده های نفتی را در دوران تحریم شکستیم و داغ این را که صادرات نفت به صفر برسد بر جگرشان گذاشتیم.
برترین ها / نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از بلومبرگ، کشور هند امیدوار است که در دوره ریاست جمهوری جو بایدن ایران و ونزوئلا نفت بیشتری را صادر کنند. هند می گوید انتظار دارد که آمریکا در دوره ریاست جمهوری جدید طوری رفتار کند که هند که سومین کشور وارد کننده نفت درجهان است بتواند منابع نفتی خود را برای واردات متنوع تر ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
بیژن زنگنه صبح امروز (جمعه، سوم بهمن ماه) در آیین گشایش رسمی بیست وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران اظهار کرد: پس از شیوع ویروس کووید-19 از اسفندماه پارسال، نمی توانستیم تولید نفت و گاز و بهره برداری از پالایشگاه ها و پتروشیمی ها را متوقف کنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - وزیر نفت گفت: با وجود اینکه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، می خواست صادرات نفت ایران را به صفر برساند، داغ صفر شدن صادرات را به جگرشان گذاشتیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت اظهار داشت: دشمن و ترامپ دنبال این بودند که ما نابود شویم و بمیرم، صادرات ما به صفر برسد. اما صادرات نفت و فرآورده ما صفر نشد. بلکه بالاترین رکورد صادرات فرآورده را در تاریخ صنعت نفت در دوران تحریم زدیم. داغ اینکه صادرات نفت ایران به صفر برسد را به جگر آنها گذاشتیم.
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: دشمنان می خواستند صادرات نفت ما را به صفر برسانند، اما با فداکاری همکارانمان، بالاترین رکوردهای صادرات فرآورده های نفتی را در دوران تحریم ثبت کردیم و داغ این را که صادرات نفت به صفر برسد بر جگرشان گذاشتیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
هند امیدوار است با روی کار آمدن دولت جدید در آمریکا که ممکن است تسهیل تحریم ها علیه صادرات نفت ایران و ونزوئلا را به دنبال داشته باشد، منابع واردات نفت را متنوع کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رویترز دقایقی پیش گزارش داد که عراق صادرات سالانه نفت خام به چندین پالایشگاه هندی را کاهش داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر نفت در پاسخ به اینکه آیا فروش نفت ایران با آغاز ریاست جمهوری جو بایدن در آمریکا، راحت می شود، گفت: چند روز صبر کنیم ببینیم چه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت هند ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور جدید آمریکا با تلطیف سیاست های افراطی ترامپ، شرایط برای افزایش واردات نفت از ایران و ونزوئلا به هند را فراهم آورد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای گمرک چین عربستان روزانه 1.69 میلیون بشکه نفت خام به چین صادر کرده است که رشد 1.9 درصدی را نشان می دهد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از فارس، عربستان در یک رقابت سخت با روسیه، بزرگ ترین صادرکننده نفت خام به چین شد. سال گذشته سعودی ها این جایگاه را از دست داده بودند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رشد بخش معدن و صنایع معدنی برای جایگزینی درآمدهای نفتی، تاکید کرد: برای تحقق کامل این مهم نیازمند نگاه و رویکرد جدید به این بخش هستیم ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - روزی که حسن روحانی به محمد باقر نوبخت گفت برای بخشی از درآمد بودجه عمومی کشور روی صادرات 2.3 میلیون بشکه درروز صادرات نفت به قیسمت هربشکه 40 دلار حساب باز کند ،آیا دررویا وخیال به سر می برد؟
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عربستان در سال 2020 میلادی در زمینه صادرات نفت به چین گوی سبقت را از روسیه ربود و جایگاه نخست فروش نفت به سرزمین اژدهای زرد را از آن خود کرد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ساعت24- عربستان سعودی که بزرگترین صادرکننده نفت جهان است، در سال 2020 موفق شد روسیه را کنار زده و جایگاه بزرگترین صادرکننده نفت به چین را حفظ کند.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانها گفت: جهت گیری کلی وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت حمایت از بازار سرمایه و تقویت عرضه در این بازار است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد سیاسی گفت: روی کار آمدن دموکرات ها در ایالات متحده تاحدی پیچ و مهره تحریم ها را شل تر می کند و در واقع کنترلی که حکومت ترامپ روی صادرات نفت ایران داشت، تغییر می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
همتی درباره آزادسازی درآمدهای حاصل از صادرات نفت و گاز ایران به عراق گفت: عراق نیز در خصوص پرداخت وجوه مربوط به صادرات برق و گاز ایران به عراق اراده سیاسی ندارد؛ زیرا درآمدهای نفتی عراق به نحوی طراحی شده که درآمدها باید از واشنگتن پرداخت شود.
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه اظهارات کلی، مبهم، سلبی و شعاری مشکلی از بودجه و مردم را حل نخواهد کرد، گفت: بودجه از اختیارات دولت و رئیس جمهور است و شاکله بودجه نباید تغییر داده شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فارس: صندوق توسعه ملی براساس ماده 84 قانون برنامه پنجم توسعه موجودیت یافت تا پس از ناکامی حساب ذخیره ارزی در رسیدن به اهداف خود، از محل درآمدهای ارزی صادرات نفت و گاز به ثروتی زاینده در جهت عمران و توسعه کشور و نسل های آتی تبدیل شود. ...
صادرات فولاد توسط شرکت های بزرگ در آذرماه با رشد 35 درصدی نسبت به ماه مشابه سال گذشته به رقم 721 هزار و 387 تن رسید.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۲۴    
ستاره صبح - زمانی که جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده در این هفته شروع بکار نماید، یک سلسله موضوعات فوری پیش رو برای حل وفصل خواهد داشت؛ اما ایجاد روابط با ایران که شامل لغو تحریم های صادرات نفت این کشور است احتمالاً در اولویت های نخستین وی نخواهد بود ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۵۲    
ساعت 24 - درست همزمان با رسیدن بودجه کل و اقتصادایران به سربالایی ، سوخت ماشین بودجه کل کشور در سال 1400 نیز به انتها رسیده و نمی تواند به رفتن ادامه دهد. دلیل اصلی تمام شدن سوخت بودجه کل کشور همان تمام شدن و نرسیدن درآمد صادرات نفت خام است ...