یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۴۹Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری ترکیه»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه امروز، شنبه به اتهامات مطرح شده از سوی مخالفان درباره خیانت در امانت بعد از فروش بخشی از بورس استانبول به قطر پاسخ داد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه گفته بود: مشکل فردی به نام مکرون با اسلام و مسلمانان چیست؟ مکرون نیاز دارد که از نظر روانی درمان شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۵:۴۶    
دانشیار دانشگاه ملی اوراسیا گفت: به احتمال زیاد در دوران رئیس جمهوری آینده آمریکا، ناتو به روزگار قدرت خود بازمی گردد و در این شرایط بلندپروازی رئیس جمهوری ترکیه و بازی میان روسیه و آمریکا و کسب منافع حداکثری از سوی او دشوار خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۳    
رئیس جمهوری ترکیه بار دیگر به همتای فرانسوی خود حمله کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ریاست جمهوری ترکیه امروز پنج شنبه اعلام کرد رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه که کشورش حامی اصلی باکو در درگیری های خود با ارمنستان در قره باغ بوده است، در تاریخ 9 دسامبر به جمهوری آذربایجان سفر می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه و خطیب مسجدالاقصی در آنکارا دیدار کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۳    
رئیس جمهوری ترکیه به کشورهای اروپایی نسبت به رفتارهای زشت خود به بهانه آزادی بیان هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه گفت: دیجیتالی شدن بدون هیچ گونه نظارت و خارج از چارچوب قانونی ما را به سمت فاشیسم سوق می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس جمهوری ترکیه گفت که قدس نه فقط قضیه فلسطینی ها بلکه مسئله 1.8 میلیارد مسلمان در سراسر جهان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۰    
رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد که کشورش به مبارزه برای تشکیل دولت مستقل فلسطینی ادامه می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۰    
رئیس جمهوری ترکیه ضمن محکوم کردن افزایش اسلام هراسی در کشورهای غربی گفت که توهین به اعتقادات مردم هیچ ارتباطی با آزادی بیان ندارد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شرق: با تغییر قریب الوقوع دولت در ایالات متحده، خاورمیانه نیز تغییراتی را شاهد است که بروز آن در کوتاه مدت قابل تصور نبود. یکی از این تحولات، بهبود مناسبات عربستان و ترکیه است که با تماس تلفنی ملک سلمان ، پادشاه عربستان و رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهوری ترکیه کلید خورد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۰۳    
تحلیلگر مسائل ترکیه گفت: دموکرات ها معتقدند که باید از مخالفان رئیس جمهوری ترکیه به صورت کامل حمایت کرد تا بتوانند وی و تیمش را از دایره قدرت خارج کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز شنبه طی سخنانی با انتقاد از توهین به پیامبر اسلام (ص) در فرانسه گفت: ما در سال جاری علاوه بر کرونا با ویروس اسلام هراسی که شیوع بیشتری هم داشت روبه رو شدیم. توهین به مقدسات دیگران هیچ ارتباطی به آزادی بیان ندارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۶    
رئیس جمهوری ترکیه از مسئولان کشورهای اسلامی خواست برای مقابله با اهانت ها و حملات به مقدسات امت اسلامی اختلافات را کناربگذارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴    
رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد که ترک ها باید با جان شان از قدس دفاع کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه از جهان اسلامی خواست تا اختلافات خود را برای مقابله با اهانت ها و تجاوزات به مقدسات اسلامی کنار بگذارند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه تصریح کرد که با کمک کشورش به آذربایجان، اشغالگری ارمنستان در منطقه قره باغ پایان یافت و برای نخستین بار، امیدها برای دست یابی به یک راه حل همیشگی چند برابر شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۸    
رئیس جمهوری ترکیه امروز (چهارشنبه) گفت، حزب حاکم عدالت و توسعه به دنبال ایجاد اصلاحات در سیستم قضایی با همراهی متحدان ناسیونالیست خود است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه خبر داد که طی تماسی تلفنی با رئیس جمهوری روسیه گفت وگو کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۷    
رئیس جمهوری ترکیه گفت، انتظار دارد که یک مرکز نظارت مشترک که در قره باغ ایجاد می شود به زودی فعالیت خود را آغاز کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مشاور رئیس جمهوری ترکیه نسبت به موضوع کمک های عربستان به ترکیه در پی زلزله استان ازمیر و تسلیت آنکارا به بحرین به مناسبت درگذشت نخست وزیر این کشور واکنش نشان داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه درخواست ها از سوی یک متحد نزدیکش را برای آزادی سیاستمدار اپوزیسیون کرد و یک نیکوکار از زندان رد کرده است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه اضافه کرد: ترکیه تنها کشور عضو ناتو است که در سوریه با داعش به شکل مستقیم مبارزه می کند. علی رغم عدم همکاری دیگر کشورها، تاکنون نزدیک به 9 هزار ستیزه جوی تروریست خارجی را دستگیر و به کشورهایشان مسترد کرده ایم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد، ترکیه خود را به عنوان بخشی جدا نشدنی از اروپا در نظر می گیرد، اما در برابر حملات و سیاست یک بام و دو هوا کوتاه نخواهد آمد.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر خارجه فرانسه رفتار "متجاوزانه" ترکیه را محکوم و اعلام کرد، اظهارات آرامش بخش دولت این کشور کافی نیست . به نقل از العین، ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه امروز (یکشنبه) یک روز پس از درخواست رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه از اتحادیه اروپا برای برگزاری گفتگویی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز یکشنبه خطاب به رهبران اروپایی گفت که به وعده های خود برای عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا عمل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه از سیاست های این کشور در مناطق مختلف جهان از جمله سوریه، لیبی،مدیترانه و مناقشه قره باغ دفاع کرد اما در عین حال گفت که قصد دخالت و الحاق هیچ سرزمینی را ندارد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه در سخنرانی خود در اجلاس سران گروه 20 تصریح کرد آنکارا خواهان رشد عادلانه اقتصاد جهانی و تقسیم منصفانه ثروت در چارچوب اصول اساسی سازمان تجارت جهانی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز شنبه در نشست مجازی سران گروه 20 با اشاره به مسئولیت و اهمیت این گروه برای مقابله با ویروس کرونا، خواستار تدوین سازوکاری برای اطمینان از دسترسی عادلانه همه مردم جهان به واکسن کرونا شد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - به مناسبت آغاز اجلاس سران گروه بیست (G20) که امسال با میزبانی عربستان برگزار می شود، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در گفتگویی که "نادر" توصیف شده با ملک سلمان پادشاه عربستان تبادل نظر کرد ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۶    
شفقنا- رئیس جمهوری ترکیه گفت که کشورش به منظور حل مسائل منطقه ای به تقویت روابط با آمریکا تمایل دارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، رجب طیب اردوغان که در تماس تصویری با کنفرانس های حزب عدالت و توسعه در شماری از استان های این کشور سخن می گفت ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد: در آینده نیز تنها اتکای ما به ملت و حمایت آنها خواهد بود. می خواهیم با دوستان و متحدان خود همکاری بیشتر و عمیق تر داشته باشیم. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۴    
وقوع چندین انفجار قدرتمند در کابل، گفت گوی تلفنی رئیس جمهوری ترکیه و پادشاه عربستان و آغاز پروازهای مستقیم بین ایران و ونزوئلا در آینده نزدیک از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهوری ترکیه اظهار کرد: ائتلاف عربی در یمن تنها در تعمیق بحران موفق شده در حالی که آنکارا نمونه هایی را ارائه کرده که در سطح برقراری صلح در چندین منطقه از جهان الگو و قابل استناد هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا به روزنامه فیگارو چاپ پاریس گفته است که دولت آمریکا و اروپا باید در قبال سیاست هایی که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در چند ماه گذشته در خاورمیانه دنبال می کند، به طور متحد عمل کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه گفت: محدودیت رفت و آمد از آخر هفته جاری در سراسر ترکیه اعمال خواهد شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شبکه الجزیره قطر از تصیم رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه برای اعزام نیروی نظامی به جمهوری آذربایجان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شبکه الجزیره قطر از تصمیم رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه برای اعزام نیروی نظامی به جمهوری آذربایجان خبر داد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه الجزیره قطر از تصیم رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه برای اعزام نیروی نظامی به جمهوری آذربایجان خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس جمهوری ترکیه درخواست اعزام نیروهای کشورش به منطقه قره باغ جمهوری آذربایجان را تسلیم پارلمان کرد. به گزارش خبرگزاری آناتولی، این طرح که از سوی دولت رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه ارائه شده است، به دنبال استقرار نیروهای صلحبان در منطقه قره باغ به مدت یک سال است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۰    
رئیس جمهوری ترکیه طرح اعزام نیروی نظامی به آذربایجان را ارائه داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۸    
رئیس جمهوری ترکیه طرح اعزام نیروی نظامی به آذربایجان را ارائه داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری قبرس یونانی نشین در بیانیه ای به سفر رئیس جمهوری ترکیه به قبرس شمالی به شدت واکنش نشان داد و وی را به بی توجهی به قوانین بین المللی متهم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه در جمهوری تُرک قبرس شمالی اظهار کرد: اکنون در قبرس دو ملت و دو دولت جداگانه وجود دارد. راه حل دو کشور باید بر اساس برابری حاکمیتی مورد مذاکره قرار گیرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا: رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه که روز یکشنبه وارد بخش شمالی قبرس شد، در سخنانی بر ضرورت گفت وگو بر اساس راه حل تشکیل دو کشور در قبرس تاکید کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه قصد دارد تا در "شهر ارواح قبرس" که زمانی یک منطقه تفریحی بسیار زیبا بود، به گردش برود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دفتر ریاست جمهوری قبرس روز شنبه سفر پیش روی رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه به بخش ترک نشین در شمال قبرس را اقدامی تحریک آمیز، بی سابقه و نقض قوانین بین المللی خواند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا به نقل از خبرگزاری آناتولی: رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهوری ترکیه از آمادگی بالای نیروهای ویژه این کشور تقدیر و به دشمنان کشورش هشدار داد. وی امروز - جمعه- طی یک سخنرانی گفت: پرچم اتحاد ترکیه سرپا خواهد ماند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس جمهوری ترکیه و پادشاه بحرین پیرامون توسعه روابط دوجانبه تماس تلفنی برقرار کردند.