چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۴:۴۵Oct 2020 21

جدیدترین‌های «عزای عمومی»

پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با شهادت دکتر محمد زارع جوشقانی مدافع جبهه سلامت به پیشنهاد آت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در کاشان، فرماندار کاشان فردا سه شنبه را عزای عمومی اعلام کرد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
نرجس خانعلی زاده ابتدا در اورژانس بیمارستان امام خمینی تهران دوران آموزشی خود را می گذراند و سپس به بیمارستان های گیلان منتقل شد و در اسفند ماه در اثر کرونا جان خود را از دست داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه کاشان با پیشنهاد نماینده ولی فقیه در شهرستان و استاندار اصفهان به مناسبت شهادت دکتر محمد زارع جوشقانی، روز سه شنبه را در این شهرستان عزای عمومی اعلام کرد.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانداری کاشان روز سه شنبه در این شهرستان را عزای عمومی اعلام کرد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه در مصاحبه با غلامعلی رجایی، مشاور فرهنگی آیت الله هاشمی رفسنجانی و احمد مازنی، نماینده پیشین مجلس به بررسی موضوع نحوه برخورد با درگذشت استاد شجریان پرداخته است ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه در مصاحبه با غلامعلی رجایی، مشاور فرهنگی آیت الله هاشمی رفسنجانی و احمد مازنی، نماینده پیشین مجلس به بررسی موضوع نحوه برخورد با درگذشت استاد شجریان پرداخته است ...
برترین ها / عطنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: داده های آنلاین نیز به خوبی به محبوبیت محمدرضا شجریان گواهی می دهند و اغراق نیست اگر بگوییم مردمی که امکان حضور در تشییع پیکر استاد آواز ایران را نداشتند، او را به صورت مجازی بدرقه کردند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: ابطحی؛ فعال سیاسی از عدم العام عزای عمومی برای استاد شجریان انتقاد کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۱    
مصطفی فقیهی در پیامی نوشت: هر کجای دنیا چنین اعجوبه و گوهر درخشانی در میگذشت، لااقل یک هفته عزای عمومی اعلام می شد. از دولت می خواهم لااقل یک روز را عزای عمومی اعلام کرده و روز تولد ایشان را در تقویم ثبت ملی کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۴    
پرنیان سلطانی روزنامه نگار تاریخچه عزاداری برای امام حسین(ع) در ایران به دوران حکومت شیعه مذهب آل بویه برمی گردد؛ به زمانی که معزالدوله دیلمی دستور برپایی عزای عمومی برای شهدای دشت کربلا را صادر کرد و از همان زمان مردم ایران در ماه عزای امام حسین(ع) سیاه پوشیده و بر سر و سینه خود زدند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با توجه به روند افزایشی قربانیان کرونا در استان گفت: در هفته اخیر 278 بیمار مبتلا به کرونا را از دست دادیم و به هر ترتیبی که شده باید کارخانه تولید بیماری کووید 19 را در استان متوقف کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۵    
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به مناسبت درگذشت الشیخ صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت، در اراضی فلسطین عزام عمومی اعلام کرد و دستور داد پرچم ها به صورت نیمه برافراشته درآیند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از بغداد، دفتر نخست وزیر عراق در اطلاعیه ای اعلام کرد: در همدردی با دولت و ملت کویت فردا چهارشنبه در سراسر عراق عزای عمومی اعلام میشود . شیخ صباح الاحمد الصباح، امیر کویت، روز سه شنبه هشتم مهرماه در سن 91 سالگی درگذشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت شد. بر اساس این گزارش؛ دولت کویت در بیانیه ای اعلام کرد: امیر کویت در آمریکا در ساعت 4 عصر به وقت کویت فوت کرد و طبق احکام قانون اساسی شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر جدید کویت است ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت دیروز در بیمارستانی در آمریکا و در سن 91 سالگی درگذشت. او از سال 2006 در قدرت و پانزدهمین امیر این کشور کوچک عربی بود.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اکوفارس: تلویزیون کویت، بیانیه دربار امیری این کشور درباره مرگ صباح الأحمد الجابر الصباح را پخش کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دیوان پادشاهی اردن با ابراز تاسف عمیق از درگذشت امیر کویت، به مدت 40 روز عزای عمومی اعلام کرد.
خبرگزاری فارس: کابینه کویت، نواف الاحمد الجابر الصباح را به عنوان امیر جدید این کشور تعیین کرد. دولت کویت در بیانیه ای اعلام کرد که ولی عهد کویت جانشین برادرش، صباح الاحمد الجابر الصباح امیر فقید کویت شده است. نواف الاحمد الصباح که برادر کوچک تر امیر فقید کویت است از سال 2006 ولی عهد شده بود ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت شد. بر اساس این گزارش؛ دولت کویت در بیانیه ای اعلام کرد: امیر کویت در آمریکا در ساعت 4 عصر به وقت کویت فوت کرد و طبق احکام قانون اساسی شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر جدید کویت است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دفتر امیری کویت امروز، سه شنبه از مرگ شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۵    
شفقنا-نخست وزیر موقت لبنان در پیامی درگذشت امیر کویت را تسلیت گفت و سه روز عزای عمومی در کشورش اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از النشره، حسان دیاب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در پی درگذشت امیر کویت، سران کشور های مختلف پیام های تسلیتی در این خصوص صادر کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۲    
شفقنا- سران کشورهای مختلف جهان عرب درگذشت امیر کویت را تسلیت گفتند و برخی از آنها نیز در کشورهای خود، عزای عمومی اعلام کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه القبس کویت، اعلام رسمی خبر درگذشت شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح ، امیر 91 ساله این کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
با درگذشت امیر کویت، کشورهای عربی در پیام های جداگانه ضمن تمجید از نقش وی د رمنطقه، با مردم و حکومت کویت ابراز همدردی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: به مناسبت درگذشت آیت الله حسن ممدوحی نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری فردا (جمعه چهارم مهر) در استان عزای عمومی اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به دنبال ارتحال آیت الله حسن ممدوحی فردا جمعه در کرمانشاه عزای عمومی اعلام شد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۷    
سخنگوی شورای صنفی نمایش از عدم اکران فیلم های کمدی در سه روز عزای عمومی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی ملی واحد برای مقاومت مردمی فلسطین روز سه شنبه را روز مخالفت مردمی علیه عادی سازی روابط با اسرائیل و روز جمعه را روز عزای عمومی برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندهی ملی واحد برای مقاومت مردمی فلسطین در محکومیت عادی سازی روابط بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی در بیانیه ای جمعه آینده را روز عزای عمومی اعلام کرد.
برترین ها / دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
خبر فوری: مرگ ماهی مشهور به مافیشی در زامبیا منجر به اعلام عزای عمومی شد. این ماهی 20 سال در برکه دانشگاه کوبربیلت شهر کیتوی زندگی می کرد و جایگاه خاصی میان مردم زامبیا داشت. برای مرگ او چهره های سیاسی و دانشگاهی و حتی رئیس جمهور اظهار نظر کردند و قرار شد ماهی به جای دفن، مومیایی شود.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئولیت شناسی آن عزیز سفر کرده در کنار رفتار حسنه با آحاد مردم الگوی مناسبی از نقش آفرینی تاثیرگذار نیروهای معزز انتظامی را برای جامعه رقم زد که اندوه و عزای عمومی مردم مؤید این حقیقت بوده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مرکز رسیدگی به امور مساجد به مناسبت روز جهانی مسجد: پرچم سیاه عزای عمومی در حمایت از آزادی قدس بر فراز گنبد و گلدسته 241 مسجد برافراشته خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- پرچم سیاه عزای عمومی بر فراز گلدسته 241 مسجد استان تهران با یادآوری ماه های باقیمانده از حیات رژیم صهیونیستی برافراشته خواهد شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت سومین روز درگذشت آیت الله محمد ابراهیم ربانی مهمویی از علمای بزرگ خراسان جنوبی امروز دوشنبه 27 مرداد 1399 در بیرجند عزای عمومی اعلام شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت سومین روز درگذشت آیت الله محمد ابراهیم ربانی مهمویی از علمای خراسان جنوبی امروز دوشنبه 27 مرداد 1399 در بیرجند عزای عمومی اعلام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی به مناسبت سومین روز فقدان آیت الله ربانی مهمویی امروز دوشنبه (27 مرداد) را در سراسر استان عزای عمومی اعلام کرد.
برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۵:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ورزش سه: بازیکنان بارسلونا امشب بدترین دقایق دوران ورزشی شان در این تیم را سپری کردند. اگرچه پیش از شروع مسابقه نیز کمتر کسی تصور می کرد بارسلونا با این نتیجه تحقیرآمیز مقابل بایرن مونیخ مغلوب شود ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۲۰    
سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان فردا (جمعه) درباره آخرین تحولات لبنان سخنرانی می کند. طبق گزارش پایگاه خبری شبکه المنار ، سخنرانی دبیرکل جنبش حزب الله لبنان فردا ساعت 19 به وقت تهران برگزار می شود. ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شمار کشته ها در انفجار بیروت به 135 تن رسیده و تخمین زده می شود بیش از 5 هزار نفر هم زخمی شده باشند. امدادگران همچنان به دنبال ده ها نفری هستند که در پی انفجار در منطقه بندری بیروت مفقود شده اند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دولت لبنان از امروز سه روز عزای عمومی اعلام کرده است. دولت همچنین دو هفته حالت فوق العاده اعلام کرده و همچنین شماری از مسئولان بندر بیروت را بازداشت خانگی کرده است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: رئیس دفاع مدنی شهرداری های ضاحیه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، همچنان بیرون کشیدن بقایای اجساد سوخته ادامه دارد. همچنین پرچم های لبنان در مقرهای دولتی از جمله ریاست جمهوری نیمه افراشته شدند. به نقل از سایت النشره، در لبنان به احترام قربانیان سه روز عزای عمومی اعلام شده است ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای ابراز همبستگی با مردم لبنان در پی فاجعه انفجار در پایتخت این کشور، یک روز عزای عمومی اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین (وفا)، محمود عباس ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان ضمن ابراز همدردی با لبنان در تماس تلفنی با رئیس جمهور این کشور، یک روز عزای عمومی در فلسطین اعلام کرد و دستور داد پرچم ها نیمه افراشته شوند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
حسان دیاب نخست وزیر لبنان امروز چهارشنبه عزای عمومی اعلام و تأکید کرد که مسئولان این فاجعه، هزینه آن را پرداخت خواهند کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
وقوع انفجاری مهیب در پایتخت لبنان علاوه بر خسارات مالی و جانی بسیار و واکنش محافل رسمی و سیاسی کشورهای مختلف جهان، باعث تقویت گمانه زنی ها در مورد عاملان احتمالی این حادثه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۱    
در حالی که در لبنان به سبب وقوع انفجار مهیب بندر بیروت عزای عمومی اعلام شده است، دولت جلسه فوق العاده برگزار کرد.
برترین ها / 598   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: شورای عالی دفاع لبنان بامداد چهارشنبه و در پی انفجار مهیب بیروت تشکیل جلسه داد. در جلسه ای که برگزار شد تصمیمات گرفته شد که سه روز تعطیلی و عزای عمومی در این کشور اعلام شود و نیروهای نظامی مسئولیت امنیت بیروت را برعهده خواهند گرفت. ...