سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۷:۰۳May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عزای عمومی»

ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۴۰    
اعلام عزای عمومی به دستور رهبری 1 خرداد 1370:در پی هتک حرمت عتبات عالیات در عراق و تخریب مکان های مقدس به وسیله رژیم بعث، آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب، یک روز عزای عمومی در کشور اعلام کردند. شهادت محمد بروجردی ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه پهلوی زیباترین دختر رضا شاه بود که در فرانسه زندگی کرد و ملکه زیبایی پاریس لقب گرفت او در روز مرگ رضا شاه و همزمان با عزای عمومی در ایران با مرد غیرمسلمان عروسی مجللی گرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم شهرستان بهبهان، با شرکت در دسته عزای عمومی به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام ارادت خود را نشان دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۹    
شمار قربانیان سیل و رانش زمین در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو، به دست کم 401 نفر افزایش پیدا کرده است. پنج شنبه (14 اردیبهشت)، باران های سیل آسا در استان کیووی جنوبی باعث طغیان رودخانه ها شد و دو روستا زیر آب رفت. دولت جمهوری دموکراتیک کنگو دوشنبه (18 اردیبهشت) را عزای عمومی اعلام کرد.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام از ایسنا ، بارندگی شدید از روز پنجشنبه منجر به طغیان رودخانه ها و سیل شد که در پی آن 205 تن به شدت زخمی و 167 تن نیز مفقود شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال مرگ صد ها نفر در جمهوری کنگو در جریان سیل و رانش زمین، دولت این کشورعزای عمومی اعلام کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سعیدی گفت: حداقل عزای عمومی باید اعلام می شد ولی هیچ اقدامی صورت نگرفت و تا زمانی که هیئت اعزامی مقام رهبری به استان نیامدند، واقعیت ها برعکس جلوه داده شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سعیدی گفت: حداقل عزای عمومی باید اعلام می شد ولی هیچ اقدامی صورت نگرفت و تا زمانی که هیئت اعزامی مقام رهبری به استان نیامدند، واقعیت ها برعکس جلوه داده شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
طبق گزارش رسانه های محلی، یک جوان در پی اقدامی که تروریستی توصیف شده، 8 تن را به ضرب گلوله کشت و 13 نفر دیگر را در نزدیکی بلگراد زخمی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۴    
در پی تیراندازی مرگبار در مدرسه ای در صربستان، وزیر آموزش و پرورش این کشور 3 روز عزای عمومی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۷    
در محکومیت شهادت اسیر خضر عدنان در اثر اعتصاب غذایی که به مدت 86 روز به طول انجامید، امروز سه شنبه استان های فلسطین شاهد اعتصاب سراسری و عزای عمومی بودند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اخبار تظاهرات و راهپیمایی اولین روز جهانی کارگر پس از انقلاب تحت تاثیر حادثه ترور آیت الله مرتضی مطهری قرار گرفته است. کیهان 44 سال قبل امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت سال 1358 از جزئیات ترور عضو شورای انقلاب نوشته و اعلام عزای عمومی فردا توسط دولت را تیتر زده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۶    
گروه ها و شخصیت های فلسطینی در واکنش به شهادت شیخ خضر عدنان از رهبران جهاد اسلامی تأکید کردند که شهادت وی مدال افتخاری بر سینه ملت فلسطین است که ذره ای از آرمان خود برای آزادسازی قدس دست برنمی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
هادی ابراهیمی عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: تأثر و عزای عمومی و جمعیت حاضر در مجلس وداع و چهار تشییع با شکوه در شهرهای مازندران، گویای همبستگی اعتقادی آحاد مردم با اندیشه ها و مواضع کلی ایشان بود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان از اعلام سه روز عزای عمومی به مناسبت شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده سابق ولی فقیه در این منطقه خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در پی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده، ولی فقیه و امام جمعه سابق کاشان روز های 8 تا 10 اردیبهشت در این منطقه عزای عمومی اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: بنا به اعلام نماینده ولی فقیه در کاشان به مناسبت شهادت آیت الله سلیمانی سه روز عزای عمومی در کاشان اعلام شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه کاشان اعلام کرد: در پی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی، امام جمعه سابق کاشان روز های 8 تا 10 اردیبهشت در این منطقه عزای عمومی اعلام می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی شهادت آیت الله سلیمانی امام جمعه قبلی کاشان، در کاشان سه روز عزای عمومی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در پی شهادت حضرت آیت الله عباسعلی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: بر اساس اعلام از سوی نماینده ولی فقیه و فرماندار کاشان سه روز عزای عمومی از امروز در کاشان به مناسبت شهادت آیت الله سلیمانی اعلام شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۶    
حوزه / به مناسبت شهادت مظلومانه شهید آیت الله عباسعلی سلیمانی سه روز عزای عمومی در شهرستان کاشان اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور استان های وزارت کشور می گوید: شهید آیت الله سلیمانی از سال 91 قرار بود از سیستان و بلوچستان برگردند اما مردم آنجا اصرار کردند و مقام معظم رهبری مجدد ماموریت او را تمدید کردند و ادامه خدمت داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۱    
به دنبال حمله مسلحانه فردی در یکی از بانک های بابلسر که به شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی، نماینده سابق مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان منجر شد، دو روز عزای عمومی در سیستان و بلوچستان اعلام شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۹    
به دنبال حمله مسلحانه فردی در یکی از بانک های بابلسر که به شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی، نماینده سابق مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان منجر شد، دو روز عزای عمومی در سیستان و بلوچستان اعلام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۲    
به دنبال شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی، نماینده سابق مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان، دو روز عزای عمومی در این استان اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۱    
به دنبال حمله مسلحانه فردی در یکی از بانک های بابلسر که به شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی، نماینده سابق مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان منجر شد، دو روز عزای عمومی در سیستان و بلوچستان اعلام شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
2 روز عزای عمومی در پی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق زاهدان در این استان اعلام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
2 روز عزای عمومی در پی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق زاهدان در این استان اعلام شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۸:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به دنبال حمله مسلحانه فردی در یکی از بانکهای بابلسر که به شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی روحانی متعهد، عالم مجاهد و انقلابی، یار دیرین امام و رهبری، نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری و نماینده اسبق مقام معظم رهبری در استان منجر گردید دو روز عزای عمومی در استان اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در پی شهادت آیت الله سلیمانی دو روز عزای عمومی در سیستان و بلوچستان اعلام شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۱:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار و نماینده ولی فقیه در مازندران با صدور پیامی مشترک، شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی، عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفتند.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از همشهری آنلاین، روح الله سلگی درگفت وگو با خبرنگاران گفت: آیین وداع با پیکر آیت الله سلیمانی نماینده فقید مجلس خبرگان رهبری عصرفردا در استان برگزار خواهد شد و پس ازآن برای تشییع و خاکسپاری درروز جمعه به قم منتقل می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: در پی جان باختن شهادت گونه آیت الله عباسعلی سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری، به دستور استاندار سه روز عزای عمومی در مازندران اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
در پی جان باختن شهادت گونه آیت الله سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری، سه روز عزای عمومی در مازندران اعلام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- معاون سیاسی امنینی استانداری مازندران با تسلیت عروج شهادت گونه آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: به دستور استاندار سه روز عزای عمومی در استان اعلام شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
با دستور استاندار مازندران روزهای هفتم، هشتم و نهم اردیبهشت ماه در استان عزای عمومی اعلام شده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۶۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان مازندران از سوء قصد و جان باختن آیت الله عباسعلی سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری در بابلسر خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
با دستور استاندار مازندران روزهای هفتم، هشتم و نهم اردیبهشت ماه در استان عزای عمومی اعلام شده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۳    
شهدای ایران :شهید صدر، خورشید فروزان مرجعیت در آسمان تشیع است. زندگی او پس از گذشت 4 دهه از شهادتش ابعاد مکتوم فراوانی دارد. چهارده خصوصیت احتمالاً نادیده و ناشنیده از او را در این یادداشت ببینید. ...
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت دل انگیز شهید طوسی، از ایشان فرمانده محبوبی ساخته بود که نیروهایش در فرایند ارتباطات دلی، نه تنها از او تبعیت می کردند، بلکه به او عشق می ورزیدند و عروج ناگهانی اش، عزای عمومی لشکر شد!
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۲:۳۰    
دعوت به اعتصاب سراسری و عزای عمومی برای فردا یکشنبه، در فلسطین اشغالی با هدف اعتراض به ترور پزشک فلسطینی در مسجد الاقصی و انجام عملیات زیرگیری در شمال الخلیل مهمترین وقایع امروز سرزمین فلسطین بودند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۸    
50 سال قبل که شاه آریایی داشت حکومت میکرد، وقتی وسط عید نوروز پادشاه عربستان کشته شد، 7 روز عزای عمومی اعلام شد!
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مقامات یونان در پی برخورد مرگبار دو قطار در این کشور که تاکنون منجر به کشته شدن دستکم 36 نفر شده، سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۰    
مهدی مهدی پور، هافبک تیم استقلال با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود به مرگ پیروز واکنش نشان داد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مهدی مهدی پور، هافبک تیم استقلال با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود به مرگ پیروز واکنش نشان داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
المیادین: رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در پی وقوع زلزله در این کشور 7 روز عزای عمومی اعلام کرد. وزیر بهداشت ترکیه: تعداد قربانیان زلزله به یک هزار و 651 کشته و 11 هزار و 119 زخمی رسیده است. وزیر دفاع روسیه: ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین از افزایش تعداد شهدای جنایت نظامیان رژیم صهیونیستی در نابلس به 10 نفر و زخمی شدن 102 نفر دیگر خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین از برگزاری اعتصاب و عزای عمومی در نابلس در کرانه باختری بدنبال شهادت 9 فلسطینی طی یورش امروز چهارشنبه صهیونیست ها به این شهر خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۱    
در پی درگذشت استاد کریمی مراغه ای شاعر شهیر و نامدار کشورمان یک روز عزای عمومی از سوی عضو خبرگان رهبری و فرماندار ویژه شهرستان مراغه اعلام شد.