سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۰۴:۴۳Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملت ایران»

دکتر حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان دوشنبه شب با مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه تلفنی گفتگو کرد. دکتر حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان دوشنبه شب با مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه تلفنی گفتگو کرد. ...
سبلان ما   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه امروز خدمت بی منت به مردم در واقع جهاد فی سبیل الله است، گفت: سپاه پناهگاه امن ملت ایران و مستضعفان است به طوری که از روزهای نخست تاسیس، خود را خادم مردم و پاسدار انقلاب می داند.
مرعشی گفت: عفو زندانیان اعتراضات اخیر کشور، از منظر حقوقدانان و ناظران سیاسی و حزبی، بسیار مهم قلمداد شده تا جایی که آن را مقدمه تحولات آتی کشور می دانند.
رسا   ۴ ساعت پیش    
به توصیه رهبر معظم انقلاب باید تاریخ معاصر را تبیین کرد تا مردم بدانند در روزگار فقر و عقب ماندگی، رسم شاه و تلخک، بدون هیچ نگرانی، سفرهای تفریحی خارجی و درآوردن شکلک برای مردم بود.
یکتا پرس   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: کسانی که به نام یهود در سرزمین های فلسطین جنایت می کنند ارتباطی با یهود و حضرت موسی (ع) ندارند، کسانی که به نام حضرت عیسی (ع) و مسیحیت نسبتی ظلم می کنند، نسبتی با حضرت عیسی ندارند و حضرت مسیح از ظلم بیزار است.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه ایام دهه فجر برای همه ما یادآور پیروزی های بزرگ ملت ایران است، گفت: این پیروزی ها مرهون بصیرت و ایستادگی همه ملت بزرگ ایران با هر گویش، مذهب و باوری است.
کیهان   ۶ ساعت پیش    
مهدی برازنده انقلاب اسلامی ایران در حالی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد که از نظر دامنه خدمات و عمق توفیقات و کیفیت شرایط وضعیت بسیار بهتری نسبت به روزهای ابتدایی خود پیدا کرده است ...
رئیس جمهور با بیان اینکه امام بزرگوار ما 44 سال قبل پرچمی به نام اجرای عدالت را برافراشت تا جامعه ای بسازد که انسان های عدالت خواه پرورش دهد که خود اولین مجریان عدالت باشند ...
رئیس جمهور گفت: کسانی که به نام یهود در سرزمین های فلسطین جنایت می کنند ارتباطی با یهود و حضرت موسی (ع) ندارند، کسانی که به نام حضرت عیسی (ع) و مسیحیت نسبتی ظلم می کنند، نسبتی با حضرت عیسی ندارند و حضرت مسیح از ظلم بیزار است.
ایکنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور فارس با اشاره به تلاش های دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران گفت: ملت ایران در مقابل این هجمه ها همواره ایستاده و افتخار می کند که دنیایی زیر پرچم اهل بیت(ع) می سازد که اخلاق و معنویت و عدالت شاخصه آن است البته این مهم تنها با تلاش همگان در عرصه های مختلف محقق می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی، کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، در مواجهه با جوانان کار فرهنگی لازم و واجب است، گفت: بازداشت بخشی از معترضان نمی تواند موجب بهبود فکری و اصلاح اشتباهات جوانان شود، بنابراین عفو زمینه مناسبی است تا به این جوانان فرصت داده شود در اعمال ...
آناج   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در زمینه های گوناگون، گفت: انقلاب اسلامی ملت ایران را عزتمند و شرافتمند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت ایام الله دهه فجر در بیانیه ای تاکید کرده است: وحدت ملت ایران و باور عمیق آنان به نصرت و هدایت الهی در همه این سال ها نقشه های دشمنان را خنثی کرده است.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور، بسیج را لشکر مخلص الهی، شجره طیبه و مدرسه حق و ایمان و اخلاص دانست و گفت: مردم ایران در طول 44 سال گذشته با روحیه بسیجی و انقلابی حضور همه جانبه ای در همه صحنه ها از جمله جنگ تحمیلی، مقابله با توطئه ها و فتنه ها، دفاع از حرم ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرسایی عضو جبهه پایداری: امروز به کوری چشم دشمنان در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و این جشن ها تا زمان ظهور امام زمان(عج) ادامه خواهد داشت. طبق آمارهای گرفته شده تمام افرادی که در این اغتشاشات شرکت کردند به 300 هزار نفر نمی رسید. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس با گرامیداشت دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی یادآور شد: 44 سال استواری ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب ، راهگشای آزادگان و دلسوختگان میهن اسلامی بسوی تعالی و عزت و کرامت است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دهه فجر انقلاب اسلامی، روز های 12 تا 22 بهمن 57، یادآور روز های پرخاطره و سرنوشت ساز ملت ایران است که طی آن امام خمینی(ره) بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال 57 به ایران وارد و در نهایت در بیست و دوم بهمن انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران مطالبات مالی موجود در بانک های کره جنوبی را با جدیت و تا وصول تمامی دارایی های ملی پیگیری می کند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۱    
امام جمعه خنداب با اشاره به اینکه دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام و مقطع رهایی ملت ایران از یوق ظالمان و ستمگران است، گفت: در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و ایران اسلامی جان تازه ای گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه: جمهوری اسلامی ایران مطالبات مالی در بانک های کره جنوبی را مطالبات قطعی مطلق به ملت ایران می داند و تا کنون پیگیر وصول این مطالبات بوده ایم. توضیحات رئیس جمهور کره قانع کننده نبوده و چنانچه پاسخ قانع کننده دریافت نکنیم این موضع باعث ایجاد روابط منفی بین دو طرف می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اراک با اشاره به اینکه 22 بهمن روزی غرورآفرین برای ملت ایران است، گفت: ملت ایران در 22 بهمن به امید خدا افتخاری دیگر می آفریند تا دشمنان حساب کار خود را بکنند و بدانند این سرزمین، سرزمین امام حسین علیه السلام و امام زمان (عج) است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۱    
حجت الاسلام دیلمی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را تجلی اراده استکبارستیزی ملت ایران توصیف کرد و گفت: دستگاه های متوسط برای حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی بزرگ برنامه ریزی کنند و فضاسازی تبلیغی و رسانه ای را در دستور کار قرار دهند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۲    
فرماندار نکا با اشاره به این که مهم ترین ویژگی انقلاب اسلامی شاخصه ی استقلال است؛گفت: تا قبل از انقلاب اسلامی،برای عزل و نصب وزرا و مسولین کشور باید از آمریکا و انگلیس اجازه می گرفتیم.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهر چمران گفت: انقلاب اسلامی با رهبری دو امام حکیم، فرزانه و مقتدر ، ملت ایران را در سایه وحدت کلمه و تعالیم اسلام ناب محمدی(ص) از ذلت و خواری به اوج عزت و اقتدار رسانید و جا دارد خداوند متعال را بابت این نعمت بزرگ شاکر باشیم.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
انقلاب اسلامی اکنون پس از چهل و چهار سال با فروپاشی کمونیسم و احتضار لیبرالیسم، با شتاب در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی گام برمی دارد
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۱۷    
تاریخ انقلاب اسلامی پر از رشادت ها و از خودگذشتگی ملت ایران است و دوران دفاع مقدس یکی از طلایی ترین این دوران هاست؛ دورانی که رزمندگان با رشادت و ایثار در مقابل دشمن ایستادگی کردند و تعداد زیادی از آنها به فیض شهادت نائل شدند.
امام جمعه موقت سنندج: دهه فجر نماد پیروزی ملت ایران است امام جمعه موقت سنندج دهه فجر نماد پیروزی ملت ایران و خواری طاغوت دانست و از خدمات دستگاه های مختلف در استان تقدیر کرد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۰۳    
شهید مرتضی قاسمی در وصیت نامه اش می نویسد: جنایت کاران این را بدانند که ملت ایران تا آخرین قطره خون خود از اسلام عزیز دفاع خواهد کرد و در این راه از همه چیز خود می گذرد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه گام دوم انقلاب گفت: دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزش های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمار می رود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تحریف شخصیت های انقلاب، تطهیر جنایت های رژیم طاغوتی پهلوی، تحریف واقعیت حوادث انقلاب از تسخیر لانه جاسوسی تا عوض کردن جای جلاد و شهید برای نسلی که جنایات چهار دهه قبل منافقین در خیابان های کشور را ندیده، ناامید سازی نسل جوان از آینده و تشویق جامعه دانشگاهی به مهاجرت از کشور ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه بیانیه موسوی حرکت آشکار و ضدانقلابی نیروهای سقوط کرده را بیشتر نمایان کرده است، اظهار داشت: جواب این بیانیه را ملت ایران در 22 بهمن امسال خواهند داد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: وحدت سرمایه اسلامی است و رمز پیروزی انقلاب اسلامی همین وحدت بود خوشبختانه در استان کرمانشاه وحدت زبانزد است امیدوارم از برکت همین وحدت موفقیت های چشمگیری برای استان به ارمغان بیاوریم.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان پاوه گفت: امروز در ظاهر اغتشاشات از بین رفته است، ولی باید دانست که دشمنان این نظام و ملت هرگز بیکار نخواهند نشست و به صورت 24 ساعته در حال برنامه ریزی علیه این کشور و انقلاب هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه ستم کردن به دیگران ظلم است و مجازاتی سنگین دارد گفت: کاپیتولاسیون، قراردادی برای توهین و تحقیر ملت ایران بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمن بداند ملت ایران با نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی عهد و پیمان ناگسستنی دارند و در دفاع از میهن و کشور در کنار نیروهای مسلح خواهیم ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: بصیرت و دشمن شناسی مردم ایران همواره مانع از اجرای نقشه های شوم استکبار جهانی در داخل ایران شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرمسئول روزنامه جوان گفت: عفو گسترده و رویکرد قوه قضاییه یک کار حکیمانه و از موضع اقتدار بود. از سویی نقشه دشمن شکست خورد و این رویکرد نشان می دهد جمهوری اسلامی به مردم و به ملت ایران اهمیت می دهد.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: در راستای اجرایی سازی اصل 49 قانون اساسی و استیفای حقوق ملت، مسیر اجرایی پیگیری اموال غارت شده مردم ایران از سوی خاندان پهلوی و وابستگان آنها آغاز شده است.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: گچساران باداشتن سابقه دیرینه تاریخی و مذهبی بویژه در نهضت امام خمینی (ره ) و انقلاب اسلامی یکی از نقاط پیشگام در مبارزات انقلابی بود، تظاهرات، تعطیلی بازار، اعتصاب کارکنان صنعت نفت و شهادت 6 جوان گچسارانی اوج فعالیت های انقلابی مردم این شهرستان است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، دهه فجر را یادآور نور، معنویت و عدالت خواهی ملت ایران دانست و گفت: این انقلاب با گذشت چهل و چهار سال، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل ایران شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران،حسن خیریان در مراسم افتتاح پروژه بخش کشاورزی شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه علیرغم جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه ملت ایران با تکیه بر اقتصاد مقاومتی به درجه ای از بالندگی و شکوفایی در سالهای پس از انقلاب رسیده است. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اینکه ما رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسیم و دشمن خود می دانیم کاملا طبیعی است، چون این رژیم اولا یک رژیم جعلی و غاصب است و ثانیا از ابتدای انقلاب تاکنون دشمنی های فراوانی علیه ملت ایران داشته و شهدای زیادی از ما گرفته است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۶    
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: هیچ قدرتی نمی تواند عظمت انقلاب اسلامی ایران را مخدوش کند چرا که ملت ایران همراه و در کنار سپاه با شجاعت ایستاده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۸    
عاملی گفت: مسجد پایگاه مبارزاتی ملت ایران علیه ظلم و استبداد است و امروز باید مساجد در جشن های انقلاب پیشگام و پیشقدم باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی عزت، استقلال و آزادی است که خداوند متعال با پیروزی انقلاب اسلامی آن را به ملت ایران هدیه کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۲    
آنچه قیام ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) را به ثمر رسانید، در ادامه همان سنت الهی است که خداوند مردمانی که در راه رسیدن به اهداف عالی خود تداوم، پیوستگی و استقامت دارند و همواره در کوشش هستند و دمی آرام و قرار ندارند و در این راه تقوی پیشه کرده و شهامت و قاطعیت به خرج می دهند و با توکل بر خدای ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در توئیتی به نقش مجاهدت و شهادت جوانان پاک و نورانی مکتب انقلاب،در پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوادث اخیر اشاره کرد.
آنا / هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت چهل وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ حضور پرشور و باشکوه ملت ایران در آیین گرامیداشت دهه مبارک فجر را مایه اقتدار انقلاب، نظام و میهن اسلامی دانست.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت چهل وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ حضور پرشور و باشکوه ملت ایران در آیین گرامیداشت دهه مبارک فجر را مایه اقتدار انقلاب، نظام و میهن اسلامی دانست. ...
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۲    
امام جمعه رفسنجان گفت: انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر سه رکن رهبری، اهداف انقلاب و البته نقش اساسی و مهم مردم ِ همیشه در صحنه ماندگار شد.