پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۳:۱۹Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مداخله»

اقتصاد آنلاین   ۴۶ دقیقه پیش    
برداشت غالب از مکتب شیکاگو، عدم مداخله دولت در اقتصاد است؛ به بیان دیگر این گزاره که "هر گونه دخالت دولت در اقتصاد آسیب رسان است" به عنوان ایده اصلی مکتب شیکاگو شناخته می شود. در ویدیو زیر (گزیده ای از گفت وگوی محمدرضا فرهادی پور، محقق اقتصادی و مترجم کتاب شیکاگونومیکس را می بینید.
دنیای معدن   ۵ ساعت پیش    
▫️وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که کشورش از طریق مداخله نظامی و تغییر اجباری حکومت کشورها به دنبال ترویج دموکراسی نخواهد بود./تسنیم
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۳۲    
شفقنا- آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا تعهد داد که واشنگتن دیگر برای سرنگون کردن نظام ها متوسل به زور نخواهد شد. وی گفت که مداخله های پیشین به وجهه دموکراسی در آمریکا لطمه زد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۵    
محمدرضاکاظم زاده نماینده ویژه رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفر دوم خود به شهرستان دنا با مسئولین بهزیستی استان و شهرستان های بویراحمد و دنا و تیم های مداخله در بحران زلزله شهرستان دنا دیدار و گفت وگو کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تزریق نقدینگی در بازار باز با هدف تثبیت در عملیات این هفته بازار باز رخ داد. این در حالی است که اعتبارات قاعده مند سومین رکورد را در زمستان ثبت کرده و نرخ سود مداخله ای کشف شده در قله خود قرار گرفت.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه آمریکا از مداخله نظامی خسته شده است، در تشریح هشت اولویت های سیاست خارجی آمریکا گفت جلوگیری از دست نیافتن ایران به سلاح اتمی تا مقابله با تغییرات اقلیمی از اولویت های سیاست خارجی ما است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۷    
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: مداخله مجلس در تغییر حق السهم اپراتورها، دخالت در قرارداد مشارکتی است که دولت با اپراتور ها دارد و این مسئله از نظر شرعی درست نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه آمریکا از مداخله نظامی خسته شده است، در تشریح هشت اولویت های سیاست خارجی آمریکا گفت جلوگیری از دست نیافتن ایران به سلاح اتمی تا مقابله با تغییرات اقلیمی از اولویت های سیاست خارجی ما است.
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: قانون اساسی به صراحت می گوید جز در مواردی که به صراحت اجرا به مقام معظم رهبری واگذار شده، تمام اجرا بر عهده دولت است و هیچ کس حق ندارد در اجرا مداخله کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین، تحریم های جدید اتحادیه اروپا و آمریکا علیه روسیه را غیرقابل قبول، بدون توجیه و دخالت در امور داخلی این کشور ارزیابی و تأکید کرد: مسکو تدابیر لازم برای پاسخگویی به این اقدامات را اتخاذ خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه امروز چهارشنبه اقدام جدید آمریکا و اتحادیه اروپا در تحریم مسکو را، دخالت در امور داخلی روسیه دانست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: درپی مصوبه افزایش سهم دولت از درآمد اپراتورها و نارضایتی وزارت ارتباطات از این تصمیم یک نماینده مجلس موضوع تحقیق و تفحص از کم اظهاری وزارت ارتباطات از درآمد اپراتورهای موبایل را مطرح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
چین در واکنش به تحریمهای آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه عنوان کرد که مداخله خارجی در قبال پرونده آلکسی ناوالنی غیرقابل قبول است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیهگفت، که کرملین تحریم های جدی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه را مداخله در امور داخلی این کشور می داند؛ همه اتهامات علیه روسیه پوچ و بی اساس است.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
جانش آناند استادیار شیمی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و محقق اصلی تحقیق می گوید: ما در زیر پروتئین اصلی کرونا، نقاط گرمی را شناسایی کردیم که برای تسری ویروس بسیار اهمیت دارد و ممکن است اهداف جدیدی برای مداخله درمانی باشد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۷۷ سایت دیگر  
رکنا : رئیس جمهور گفت: قانون اساسی به صراحت می گوید جز در مواردی که به صراحت اجرا به مقام معظم رهبری واگذار شده، تمام اجرا بر عهده دولت است و هیچ کس حق ندارد در اجرا مداخله کند.
فراکسیون سهام عدالت برای پیگیری مسائل 49 میلیون سهامدار عدالت روز گذشته با مشارکت 50 نماینده مجلس تشکیل شده و مهدی سعادتی، نماینده بابل عضو کمیسیون امنیت ملی به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: قانون اساسی به صراحت می گوید جز در مواردی که به صراحت اجرا به مقام معظم رهبری واگذار شده، تمام اجرا بر عهده دولت است و هیچ کس حق ندارد در اجرا مداخله کند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه، اعمال تحریم های جدید آمریکا را ادامه مداخله در امور داخلی این کشور خوانده و سناتورهای روس نیز دلیل اصلی اقدام آمریکا را بازدارندگی علمی و جلوگیری از پیشرفت صنایع دفاعی روسیه نامیدند.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، دخالت اطرافیان در زندگی زناشویی و نحوه مواجه با آن یکی از دغدغه های مهم زوج های جوان در دوران نامزدی و بعد از ازدواج است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه لوایح مربوط به FATF نه ربطی به برجام و نه ربطی به تحریم دارد، گفت: تحریم و برجام باشند یا نباشند FATF لازم است زیرا هرکدام از این ها کار خودشان را می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۱۰    
محمودیان گفت: بر اساس مطالعات انجام شده، حدود 60 درصد از کم شنوایی کودکان توسط مداخله به موقع قابل پیشگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای از استفاده 90 درصد بازی سازان از حمایت های همگرا خبر داد و افزود: ما با این حمایت ها نوعی وابستگی دولتی را برای بازی سازان ایجاد کرده ایم تا از مداخله مستقیم بنیاد ملی بازی های رایانه ای جلوگیری کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر خراسان جنوبی، دارای 17 دستگاه غربالگری شنوایی مجهز و پیشرفته جهت اجرای برنامه غربالگری، تشخیص و مداخله زود هنگام شنوایی نوزادان و شیرخواران است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۳    
ایسنا/زنجان امروزه مداخله بهنگام، کلید طلایی پیشگیری از طلاق است؛ چرا که پس از تخریب پایه های زندگی، مشاوره کارآیی ندارد و حضور افراد غیرمتخصص نیز به لحاظ علمی در دفاتر به عنوان مشاور، مشکل ساز شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۵    
خلاصه ای از برنامه غربالگری، تشخیص و مداخله زودهنگام شنوایی نوزادان و شیرخواران
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
منطق این بازار طوری است که تاب هیچ مداخله ای را ندارد و هر گاه مدیر یا مسئولی، اقدام به اجرای سیاست های مداخله گرایانه در بورس تهران کرده، این بازار واکنش منفی نشان داده و در برابر دخالت ها، جبهه گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه تهران، وبینار اصلاح نباتات، مداخله در طبیعت: بله یا خیر؟ را برگزار می کند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از گاردین، طرفداران بسمه بنت سعود در دو نامه به ژ وزیر امور خارجه دومنیک راب و دبیر کل کشورهای مشترک المنافع ، پاتریشیا اسکاتلند ، از آنها خواستند که در ماجرای حبس بسمه و دخترش سوهود الشریف که دو سال پیش در جده دستگیر شدند مداخله کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامعلی طاهری عضو هیئت داوران جشنواره تجسمی فجر از برخی مشکلات موجود در این رویداد هنری پرده برداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
منابع مطلع ادعا کردند که دولت آمریکا قصد دارد به بهانه مسمومیت و بازداشت معارض غربگرای دولت کرملین در مسکو، تحریم هایی را بر روسیه اعمال کند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۲:۰۵    
مجید افشاری راد گفت: یکی از عواملی که می تواند افزایش نرخ ارز را به دنبال داشته باشد و به بی ثباتی ها دامن بزند همین کسری بودجه دولت است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۳    
رئیس مجمع عالی کارآفرینان گفت: توسعه یک مفهوم چندجانبه است که در کشورهای مختلف مدل های متفاوتی برای اجرا دارد. توسعه پایدار کشورهای پیشرفته مانند آلمان و فرانسه نشان می دهد توسعه اقتصاد پایدار براساس اقتصاد متوازن، با ثبات و پویا شکل گرفته است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۶    
دکتر سید احمد خاتون آبادی در نوشتاری به بیان گفتمان های توسعه از سال 1910 میلادی تا 2020 می پردازد و در اخر اینگونه مطرح می کند که؛ پرسش اساسی این است که نقش ما و اینک هر کدام از انسان ها به نوبه خود، در این روند های توسعه ای آیا نظاره گری و تقلید ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۸    
وزارت خارجه چین از آمریکا خواست تا به حقایق و قانون احترام بگذارد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اینکه اداره کل بازرسی استانداری تهران باید مطالبه حقوق سازمانی باشد بر مداخله به هنگام و اتخاذ اقدامات پیشگیرانه به عنوان راهبرد بازرسی استانداری تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین با دفاع از سیاست های پکن در قبال هنگ کنگ ، از ایالات متحده خواست تا هرگونه مداخله در امور داخلی چین را متوقف کند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
حسین کچویان طی یادداشتی نوشت: سخن از قانون اساسی و اصل تفکیک قوا کرده و قوه مقننه را از مداخله در قوه مجریه برحذر می دارد؟ !آقای روحانی به عنوان رئیس قوه مجریه، بعد از تحذیر قوه مقننه به خودداری از دخالت در قوه مجریه از وظیفه قانونی خود درمورد حفظ قانون اساسی سخن بگوید
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۵    
تأیید و تکذیب مداخله ارزی از سوی دولتی که روزهای پایانی خود را سپری می کند، نشان می دهد که ارکان دولت فرمان مدیریت اقتصادی کشور را از دست داده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد نصیری، رئیس سازمان داوطلبان، در مراسم تقدیر از خیریه ها و تشکل های مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر که صبح دیروز، دهم اسفند، در سازمان داوطلبان برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد، کشورش مستحق قانون اساسی بهتری است که همه تلاش های مداخله جویانه غیردموکراتیک در روند سیاسی در راس آن کودتاهای نظامی را نابود کند.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا به نقل از آناتولی: وزارت امور خارجه ترکیه سفیر ایران در آنکارا را به دلیل اظهارات مربوط به نقض حاکمیت ملی عراق احضار کرد. وزارت امور خارجه ترکیه گفت: انتظار آنکارا از تهران نه مخالفت با مبارزه ترکیه علیه تروریسم، بلکه همراهی با ترکیه است. ...
میگنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تیم محب بهزیستی استان مرکزی در راستای ارایه خدمات حمایت های روانی و اجتماعی در بلایا و حوادث از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان عضو میپذیرد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی به بررسی پنج گزینه احتمالی در تعامل بایدن با عربستان بعد از انتشار گزارش سیا درباره قتل جمال خاشقجی پرداخت. این درحالی است که فردا (دوشنبه) اطلاعیه کاخ سفید درباره تصمیمات کلی این کشور علیه ریاض منتشر می شود. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ، محمد نصیری در مراسم تقدیر از تشکل های مردم نهاد و خیرین گفت: مداخله اجتماعی با حضور خیرین باعث شد این روز ها که بیماری کرونا در کشور شیوه پیدا کرده است، بسیاری از مشکلات روانی در کشور افزایش پیدا نکند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۱    
تداوم کشمکش میان نخست وزیر ارمنستان و رئیس ستاد کل ارتش این کشور موجب شد تا وزارت دفاع، نیروهای مسلح را به عدم مداخله در امور سیاسی فرا بخواند.
بیوتکنولوژی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۴    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران ،” وبینار علمی _ اصلاح نباتات، مداخله در طبیعت: بله یا خیر؟” به همت انجمن علمی زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه تهران و با حضور دکتر بهزاد قره یاضی فوق دکتری ژنتیک گیاهی (مهندسی ژنتیک) و عضو هیئت علمی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران برگزار می شود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدی سعادتی با بیان اینکه مردم قطعا دوست و دشمن خود را می شناسند و لذا مثل همیشه، حامی سپاه و بسیج خواهند بود؛ گفت: مردم خودشان با هوشیاری و بصیرتی که دارند اولا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان انقلاب می زنند و دوما تفرقه و دو دستگی هایی که خیلی ها بدنبال آن هستند را سرکوب خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۰    
مجازات نشدن ولیعهد عربستان سعودی به سبب مداخله مستقیم در قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی، خشم و انتقاد مخالفان سعودی را در پی داشته است.