شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۵:۴۳Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرور»

رکنا   ۹ ساعت پیش    
حوادث رکنا: پسر جوانی که چهار سال قبل با چاقو کشی در خیابان ،مرد میانجی را تا یک قدمی پرتگاه مرگ کشانده بود از قضات دادگاه کمک خواست و درخواست اعسار را مطرح کرد.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۱    
حادثه 24 - شرور قمه کش در جنوب تهران دستگیر شد و در مخفیگاه متهم دو قبضه نیمچه قمه، پنج قبضه چاقو، یک اسپری اشک آور و یک رشته دستبند کشف شد. شروری که بارها با تهدید قمه اقدام به ایجاد رعب و وحشت کرده بود، بازداشت شد. ...
دونالد ساترلند بازیگر سرشناس کانادایی فیلم هایی همچون بازی های گرسنگی و مش درگذشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اندیمشک از دستگیری شرور و قاتل فراری که مرتکب دو فقره قتل عمد شده بود خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی استان یزد گفت: پلیس یزد، عاملان برهم زننده نظم درمانگاه شهر را دستگیر کرد.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شرور منطقه 4 تهران در سال 1323 مردی به نام ناصر فرهاد بود که علاوه بر باج گیری و سرقت از یک درشکه چی شمیرانی، در خیابان شیخ هادی نیز سربازی را با سلاح سرد مجروح کرده بود. خبر های شرارت ناصر فرهاد را بخوانید و دو عکس از میدان سپه و خیابان لاله زار همان سال ها تماشا کنید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک شرور در این محدوده خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم، چهار قبضه سلاح و تعدادی مهمان کشف شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
شروری که بارها با تهدید قمه اقدام به ایجاد رعب و وحشت کرده بود، بازداشت شد.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، سردار ” سلمان امیری” در تشریح این خبرگفت: روز گذشته یکی از اراذل و اوباش شرور، سابقه دار و مسلح شهرستان نهاوند که سابقه چندین فقره شرارت، اخاذی و قدرت نمایی با سلاح را داشت، توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان دستگیر شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 نفر اراذل و اوباش که باعث برهم زدن نظم عمومی در جنوب تهران شده بودند، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: عاملین تیراندازی در جنوب غربی تهران در دام پلیس افتادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نویسنده کتاب شاهد و شرور گفت: این کتاب به ابهامات نسل کودک و نوجوان درباره عملیات وعده صادق و حمله مستقیم ایران به اسرائیل پاسخ می دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۵:۲۴    
شرور و سارق موبایل قاپی که با سلاح سرد به مردم در فرامرز عباسی مشهد حمله کرده بودند، دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از انجام دو ماموریت ویژه پلیسی در گرمسار و میامی خبر داد و گفت: طرح امنیت اجتماعی در این دو شهرستان اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تبریز-سارقان زورگیر و شرور مرندی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
موزه تاریخ طبیعی بریتانیا روز سه شنبه اعلام کرد گونه گیاه خوار پیرانیا در آمازون برزیل کشف شده است و به نام شخصیت شرور ارباب حلقه ها، سائورون، نام گذاری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امیر گلپایگانی، نویسنده کتاب شاهد و شرور ، در نشست نقد و بررسی این اثر از کمبود محتوا برای گروه سنی کودک و نوجوان در حوزه فناوری نظامی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: آخرین فرزند و تک پسر خانواده بودم و به همین دلیل هم خیلی مورد توجه اطرافیان و به ویژه خواهرانم قرارگرفتم تا این که بر اثر رفاقت با بچه شرور مدرسه من هم آرام آرام به قلدر محله تبدیل شدم اما روزگارم به جایی رسید که وقتی خواهرم اشک ریزان نام مرا صدا زد فقط گم شدن او را در تاریکی دیدم که...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ماموران سازمان اطلاعات پلیس پایتخت 2 تن از اراذل و اوباش را که اقدام به تیراندازی در محله نعمت آباد کرده بودند، دستگیر کردند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: به دنبال قتل شرور خطرناک غرب تهران با ضربات چاقو در پارک یاران، یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به دنبال قتل شرور خطرناک غرب تهران با ضربات چاقو در پارک یاران، یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: دو اخلالگر و شرور سابقه دار که با ترفند متقلبانه دایر کردن پارکینگ خودروهای تصادفی از شهروندان کلاهبرداری می کردند در بندرعباس دستگیر شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ما امروز در این مقاله می خواهیم به شما یادآوری کنیم که سینما در آن سال چگونه بود، یا بهترین فیلم های سال 2004 چه آثاری بودند، زمانی که فرماندار کالیفرنیا آرنولد شوارتزنگر در یک فیلم کاملاً احمقانه ظاهر شد، تام کروز به طور غیرمنتظره ای نقش یک شرور بی رحم را بازی کرد و جیم کری ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۳    
رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران: بعداز حملۀ وحشیانه با شمشیر به یک جوان در غرب تهران که موجب قطع انگشتان و از کارافتادن عصب دست و پای این مرد 28ساله شد، پلیس در تحقیقاتش 2 شرور قمه کش را شناسایی و دستگیر کرد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان از دستگیری دو فرد شرور که برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده بودند، خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی انیمه ارباب حلقه ها منتشر شده است. مجله EW به تازگی سه تصویر رسمی از انیمه The Lord of the Rings ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۵    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خوزستان: عامل تیراندازی مرگبار و قتل 4 نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان آبادان، در محاصره پلیس، با شلیک گلوله، به زندگی خود پایان داد. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: حکم اعدام مردی که به خواهرزن نوجوان خود تعرض کرده بود، در دیوان عالی کشور مهر تأیید خورد و مرد شرور یک قدم به چوبه دار نزدیک تر شد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری شرور فراری که باعث برهم زدن نظم عمومی شده بود، خبر داد. به گزارش ایسنا ، سرهنگ صادق ضرونی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال قدرت نمایی و استفاده از سلاح گرم توسط یکی از اراذل و اوباش به نام منطقه ولنجک در یکی از رستوران های بلوار دانشجو ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری اراذل و اوباش متواری که باعث برهم زدن نظم عمومی شد، خبر داد
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۲    
پسر 11ساله آمریکایی به اتهام جرائم مختلفی ازجمله سرقت خودرو، تیراندازی و سنگ پرانی، توسط پلیس نیومکزیکو دستگیر شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ، از دستگیری عاملان قمه کشی در پاساژ گلستان شهرک غرب خبرداد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شامگاه 21 خردادماه اخباری در حوزه های مختلف منتشر شد که در ادامه گزیده ای از آن ها را مرور می کنید: آخرین آمار از میزان مشارکت در انتخابات ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری عاملان ایجاد نزاع و درگیری در محدوده قلعه نو، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت از شناسایی و دستگیری عاملان اصلی شرارت و قدرت نمایی با سلاح سرد و حمله به سمت شهروندان در خیابان ایران زمین شهرک غرب تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: 68 فرد اوباش و شرور مخل امنیت در شهرک شهید رجایی مشهد واقع در شرق این کلانشهر شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
بابل - فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری سه شرور سابقه دار که موجب سلب آسایش شهروندان شده بودند، خبر داد.
فروردین امسال مردی شرور درحالی که قمه و اسلحه در دست داشت، سراغ رانندگان امدادخودروها می رفت و با تهدید از آنها اخاذی می کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس روزنامه همشهری نوشت:او در یک مورد ساعت 11 شب در بزرگراه شهید بابایی با تهدید، راننده ای را مجبور کرده بود که 10میلیون تومان به حساب او واریز کند. مرد شرور مدتی بعد دوباره سراغ همین راننده رفته و کارت های بانکی اش را سرقت کرده و گفته بود اگر پول ندهد حق کار کردن در بزرگراه [...]
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۹:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری فرد شروری که با تیراندازی در یکی از خانه های سالمندان شهر اصفهان موجب ترس و وحشت و برهم زدن آرامش سالمندان شده بود خبر داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری شروری که اقدام به زورگیری و اخاذی از رانندگان امدادخودروها در بزرگراه شهید بابایی کره بود، خبر داد. به گزارش منجیل خبر به نقل از ایسنا ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
در فرودین ماه سال جاری ، با طرح شکایت های مشابه مبنی بر فعالیت های مجرمانه احدی از اراذل و اوباش سطح یک تهران ، موضوع در دستور کار معاونت عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ قرار گرفت .
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دو مرد شرور که به اتهام آزار و اذیت پسری نوجوان در انتظار محاکمه هستند در حالی با درخواست حکم اعدام از سوی شاکی روبه رو شدند که مدعی هستند، نه خودشان، بلکه دو دوست فراری آنها به شاکی تعرض کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمان_فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از دستگیری متهم سابقه دار پارک لاله رفسنجان با تیراندازی پلیس خبر داد.
کودک پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امیر گلپایگانی گفت: کمتر از 25 روز بعد از عملیات وعده صادق، کتابی درباره این موضوع نوشته شد؛ یعنی از نوشتن داستان تا تصویرگری حدود 600 ساعت زمان برد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کیم جونگ اون با آزمایش های موشکی بی پایان خود در حال تهدید دنیاست. ما عادت داریم که در رسانه ها از رهبر کره شمالی به عنوان یک رهبر شرور بشنویم یا به جوک های دیکتاتوری او بخندیم؛ اما اکنون همان دسته از ناظران زنگ هشدار را به صدا درآورده اند و می گویند کیم ممکن است واقعا بخواهد یک جنگ را بیاندازد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۷    
حوادث رکنا: معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری 2 شرور محله سراج که در محدوده نارمک نظم عمومی را برهم زده بودند ، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: طرح ویژه مقابله با اراذل و اوباش با دستگیری 49تن ازعاملان نزاع وشرارت و کشف 42 قبضه انواع سلاح به اجرا در آمد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین، سردار دوستعلی جلیلیان گفت: برابر تاکید فرمانده فراجا مبنی بربرخورد جدی با عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، اولویت اصلی اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر در سال جاری، مبارزه قاطع با باندها و گروه های مسلحانه قاچاق مواد مخدر به ویژه در سیستان و بلوچستان قرار گرفت. ...
سینما سینما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
انجمن ملی رادیو و تلویزیون آمریکا اعطای جایزه به رابرت دنیرو را به دلیل اظهارات وی در انتقاد از دونالد ترامپ لغو کرد. به گزارش سینماسینما ، رابرت دنیرو بازیگر مطرح سینما قرار بود جایزه ای را از سوی انجمن ملی رادیو و تلویزیون آمریکا دریافت کند ...