شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۰:۰۶Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرور»

شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبر هر اعدامی که نشر می یابد، وجدان آدمی بر خود می لرزد که آیا نمی شد راه دیگری پیش رو بود و نفسی محترم می ماند و خانواده و طایفه ای را داغ دار نمی کرد؟! بدیهی است که هیچ جان بیداری از اعدام خرسند نیست ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری یک نفر به اتهام ضرب و جرح عمدی و قدرت نمایی با سلاح سرد در حوالی شهرک "ولیعصر" خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از cope؛ جو کواچ، تیرانداز آمریکایی مرد مستی را که او و دختر دیگری را با چاقو در قطاری در ایتالیا تهدید کرده بود، خلع سلاح کرده است. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جانشین فرمانده انتظامی فارس گفت: فردی که با استفاده از چاقو، یکی از سربازان انتظامی شهرستان کوه چنار را مضروب کرده بود، دستگیر و روانه زندان شد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
14 شهریور سال قبل رسیدگی به مرگ هولناک زن 36 ساله مریوانی به نام شلیر رسولی در دستور کار قضایی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- فرمانده انتظامی خرم آباد از دستگیری دو فرد شرور در این شهرستان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری عامل نزاع و درگیری و اخلال در نظم عمومی در بیمارستان پورسینا خبر داد و گفت: برخورد پلیس با هنجارشکنان قانونی و قاطعانه خواهد بود. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی جیرفت گفت: فردی که اقدام به تیراندازی، درگیری و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده بود، توسط ماموران انتظامی این شهرستان دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری متهم به شرارت و عامل رعب و وحشت بین شهروندان، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: فردی که با استفاده از سلاح سرد اقدام به بستن خیابان، عربده کشی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در میدان کرج کرده بود، توسط پلیس دستگیر شد.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیرجان گفت: شرور سابقه داری که باعث قطع عضو یک شهروند نیز شده بود پس از 2 ماه کار اطلاعاتی توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شناسایی و دستگیر شد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول گفت: شرور تحت تعقیب و عامل اخلال در نظم عمومی در شهرستان دزفول دستگیر شد. سرهنگ روح اله گراوندی روز سه شنبه افزود: پس از دریافت خبری مبنی بر تیراندازی، قدرت نمایی و اخلال در نظم عمومی توسط فردی با مشخصات معلوم و تحت تعقیب مراجع قضایی ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه حوادث: خوراندن آبمیوه مسموم برای رسیدن به اهداف پلید مثل سرقت، سناریوی تکراری افراد شرور است که هنوز هم می تواند قربانی بگیرد. دلیل آن هم چیزی نیست جز اعتماد بی دلیل به افراد غریبه و گرفتن خوراکی از دست آنها! هرچند مجازات افراد شیاد باید قاطعانه صورت گیرد ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارگر جوان وقتی دید 2موتورسوار برای زن جوانی مزاحمت ایجاد کرده اند، برای دفاع از او جلو رفت اما هدف ضربات چاقوی 2 جوان شرور قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا : شرور مخوف ورامینی و 18نوچه اش بخاطر عشق به یک زن ، مردی را با شلیک گلوله کشتند وگوشش را بریدند !
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از حمله اوباش به شکلی دسته جمعی به یک مغازه و تخریب اموال خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری 2 شرور که عامل درگیری و شرارت در محله تهران نو شده بودند، خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۴    
انیمیشن روایتگر داستان مرد عنکبوتی به همراه گون استیسی (زن عنکبوتی) تیمی جدید تشکیل داده تا با یک شرور قدرتمند روبرو شوند. آن ها همراه با هم برای ماجراجویی به نقاط مختلف جهان سفر کرده و...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری 2 شرور که عامل درگیری و شرارت در محله تهران نو شده بودند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری 4 نفر از افراد شرور در پی عربده کشی و درگیری با شهروندان تاکستانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: مامور وظیفه شناس انتظامی نیز با رعایت کامل قانون بکارگیری سلاح به یکی از اراذل و اوباش سابقه دار شلیک و متهم را زمین گیر کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری 10 نفر از اراذل و اوباش در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه پلیسی خبر داد و گفت: در پرونده مجرمانه اراذل و اوباش سوابق متعدد مجرمانه وجود دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری دو عامل تیراندازی در عملیات های ضربتی ماموران کلانتری 21 خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام باند اشرار و دستگیری عامل دخیل در شهادت شهید محمد امین الله دادی خبر داد.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد عنوان کرد: در طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی 48 ساعت، پلیس مبارزه با موادمخدر مشهد با همکاری کلانتری ها 85 معتاد متجاهر، 37 خرده فروش و 2 شرور را از 131 بوستان سطح شهر مشهد جمع آوری و دستگیر کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۲    
رکنا : رئیس مرکزعملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ از دستگیری عامل ایجاد رعب و وحشت و وارد کردن خسارات به 10 دستگاه خودروی سواری در خیابان پاسداران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا : فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری عاملان آتش زدن دستگاه های عابر بانک این شهرستان خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روزنامه کیهان نوشت: احترام متقابل، شرط رعایت حسن همجواری است و اگر همسایه ای مرتکب شرارت شود یا عناصر شرور را میزبانی کند، حرمت همسایگی را شکسته و مسئول عواقب آن خواهد بود.
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکزعملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ از دستگیری عامل ایجاد رعب و وحشت و وارد کردن خسارات به 10 دستگاه خودروی سواری در خیابان پاسداران خبر داد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۰    
مبارزه میان خیر و شر، قهرمانان و افراد شرور هیچوقت قدیمی نمی شود و این موضوع را می توان به راحتی با مشاهده استقبال همیشگی مردم از سری مارول و دی سی اثبات کرد. بسیاری از این قهرمانان با گذشت دهه ها هنوز مورد محبوبند و بازسازی چندباره آن ها تأثیری در میزان این محبوبیت نداشته است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی رامشیر از دستگیری 2 عامل تیراندازی در کمتر از 24 ساعت در عملیات منسجم پلیس خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کیهان نوشت: اگر همسایه ای مرتکب شرارت شود یا عناصر شرور را میزبانی کند، حرمت همسایگی را شکسته و مسئول عواقب آن خواهد بود. ما در صیانت از امنیت مرزهای خود، سر سوزنی اهمال و اغماض نمی کنیم.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از دستگیری 8 نفر عامل تیراندازی در مراسم عروسی و توقیف 10 دستگاه خودرو و یک قبضه سلاح شکاری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
کیهان نوشت: اگر همسایه ای مرتکب شرارت شود یا عناصر شرور را میزبانی کند، حرمت همسایگی را شکسته و مسئول عواقب آن خواهد بود. ما در صیانت از امنیت مرزهای خود، سر سوزنی اهمال و اغماض نمی کنیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دیگر در خانه بند نمی شد. هر بار بر می گشت با صورت و بدن کبود می آمد، چون دعوا می کرد و پسر و دخترهای شرور مثل خودش کتکش می زدند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۰۲    
به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان گرگان، فرمانده انتظامی مرکز گلستان در این خصوص گفت: گزارش یک درگیری و نزاع از طریق تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی (پلیس 110) در این شهرستان به همکاران ما ارائه شد. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه رسالت نوشت: ما نمی توانیم با تغییر چند مولفه، فورا به یک دولت سابقا شرور اعتماد کنیم یا فکر کنیم شرارتش تمام شده است. نتیجه ساده انگاری همین است که یک روز نمایندگان سیاسی طالبان را در تهران بپذیریم و روز دیگر بگوییم طالبان را به رسمیت نمی شناسیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا : طبق اعلام فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی در تبادل آتش بین پلیس و اشرار مسلح و با برتری آتش ماموران پلیس، 2 شرور معروف شرق کشور به هلاکت رسیدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
3 پسر کینه جو که با انگیزه انتقامجویانه از دو پسر دیگر اقدام به گوش بری و قتل کرده بودند با تلاش کارآگاهان جنایی غرب استان تهران در جنوب پایتخت دستگیر شدند ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کردستان با توجه به مجوز انتشار تصاویر متهم کلاهبردار، از شهروندان خواست تا هرگونه اطلاعات خود از این فرد را با پلیس در میان بگذارند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عبدالحمید اسماعیل زهی امام جماعت مسجد مکی زاهدان، از عناصر شرور و جنایتکار و مفسد اعدام شده که سیاست های ضدایرانی آمریکا و اسرائیل را به اجرا می گذاشتند، برای چندمین بار حمایت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد از دستگیری شرور مواد فروش تا ثبت 27 فقره سرقت که ماموران نیروی انتظامی در آن نقش آفرینی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه وضعیت اشتغال به کار در زندان، وضعیت خوبی نیست، گفت: بیشترین جمعیت کیفری در کل کشور را در استان تهران داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق گوگل هشدار داد که هوش مصنوعی می تواند خطرات وجودی ایجاد کند و به همین دلیل دولت ها باید مطمئن شوند که این فناوری توسط افراد شرور استفاده نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری سارق مسلح و شرور سابقه دار با 7 فقره سرقت مسلحانه در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: فرد شروری که سوابق متعددی از جرائم خشن، خرید و فروش اسلحه و مهمات، مواد مخدر، قتل عمد، درگیری و ایجاد رعب و وحشت در منظر عمومی و... در پرونده خود داشت، در عملیات 4 ساعته پلیس زاهدان دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۰    
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: شرور سابقه داری که در سوابق متعدد با سلاح سرد اقدام به درگیری و ایجاد وحشت در منظر عمومی می کرد در عملیات ضربتی پلیس این شهرستان دستگیر شد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری شرور مسلح در عملیات ضربتی پلیس در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، سرهنگ حمیدرضا بهاروند با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت 20 و 30 دقیقه شب ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مرد شرور وقتی در خواسته شرم آورش از یک زن متأهل قاطعانه جواب رد گرفت، دسیسه ای اسیدی طراحی کرد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سرکلانتری ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 3 تن از عاملان ناامنی که پس از تخریب خودرو با استفاده از سلاح سرد قدرت نمایی و نظم عمومی را برهم می زدند، خبر داد.