شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۴:۴۱Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر ری»

ایرنا   ۹ ساعت پیش    
شهر ری - ایرنا - اهالی قبله تهران شهرستان ری با حضور در پای صندوق های رای پشتوانه ای از جنس مردم برای منتخبان خود ساختند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۴    
شهرری - ایرنا - همزمان با آغاز انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، مردم شهرستان ری، با حضور در صحن مطهر امامزاده عبدالله (ع) آرای خود را به صندوق های رأی ریختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۰۵    
مردم شهرری همانند دیگر هموطنان ایرانی حضور پرشوری در پای صندوق های رای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۵    
شهرری - ایرنا - مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرری و زائران حضرت عبدالعظیم (ع) با شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس و ششمین دوره خبرگان رهبری نقشه دشمنان را نقش برآب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) در شهرری امروز میزبان زائرانی از پیر و جوان بود که با حضور گسترده شور و هیجانی وصف نشدنی را در این آُتان به وجود آورده بودند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۵    
شهر ری - اقتصاد آینده - وزیر صنعت، معدن و تجارت رای خود را در شهرک صنعتی شمس آباد فشافویه ری به صندوق انداخت. اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
شهرری - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهرستان ری و عضو هیات رییسه شورای اسلامی پایتخت گفت: حضور مردم و انتخاب اصلح آن ها باعث خواهد شد اتفاقات خوبی را در حوزه تقنین قوانین کارآمد را شاهد باشیم.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به منظور سهولت شرکت شهروندان و مسافران صندوق های اخذ رای ثابت در ایستگاه های منتخب مترو شاهد، باقرشهر، حرم مطهر، جوانمرد قصاب و شهرری مستقر شده همچنین در برخی از ایستگاه های پرتردد مترو همانند نبرد، پیروزی، ابن سینا، نیروهوایی و شهدا صندوق های سیار رای گیری، پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت:مردم آرامشی که به واسطه ی خون شهدا ایجاد شده است را پاس داشتند و یکبار دیگر حضور خودشان را پای صندوق های رای اعلام کردند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ری با تأکید بر اهمیت شرکت در انتخابات، گفت: علاقه مندان به ایران باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند، چرا که انتخابات اقتدار ملی کشور و نشانه مردم سالاری دینی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر ری - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت رای خود را در شهرک صنعتی شمس آباد فشافویه ری به صندوق انداخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه همه عوامل صندوق آماده جمع آوری آرای مردم هستند، گفت: با کمک خداوند متعال و اقدامات شایسته هیات های اجرایی و نظارت شهرستان، ساعت هشت صبح انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری آغاز شد.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۱    
مراسم اخذ رای انتخابات دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی و رای گیری مجلس خبرگان رهبری در مسجد جواد الائمه شهرری درحال برگزاری می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مسجد جامع ارشاد شهرری از ابتدای صبح امروز، شاهد حضور پر شور مردم برای مشارکت در دوازدهمین دوره انتخابات 1402 مجلس شورای اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مردم شهرستانهای استان تهران همزمان با سراسر کشور امروز جمعه 11 اسفند با حضور مسئولانه و باشکوه خود در پای صندوق های رای آماده خلق حماسه ای ماندگار در دفتر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رای گیری از زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در 6 شعبه از ساعت هشت صبح روز جمعه 11 اسفند آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مردم شهرستانهای استان تهران همزمان با سراسر کشور امروز جمعه 11 اسفند با حضور مسئولانه و باشکوه خود در پای صندوق های رای آماده خلق حماسه ای ماندگار در دفتر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۲    
شهروندان شهرری نظر خود را در مورد برخی از هموطنانی که به هر دلیل قصد شرکت در انتخابات را ندارد، گفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مردم بر رسیدگی به وضعیت اقتصادی، ازدواج و اشتغال جوانان تأکید می کنند و انتظار دارند نماینده ای که بر کرسی مجلس می نشیند مردم را فراموش نکند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهر ری - ایرنا - جشن تکلیف یک هزار دختر دانش آموز در آستان حضرت شیخ صدوق با تلاش خادمان و متولیان امر در این آستان مقدس برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین تصویری از پنجاه سال قبل منتشر کرده است که در آن امیرعباس هویدا سوار بر اتوبوس شهری از جنوب شهر تهران بازدید می کند. عباس هویدا نخست وزیر وقت ایران روز سوم اسفند (سالروز کودتای رضا شاه) راهی چهار راه آرامگاه/ میدان شهرداری در شهر ری شد و از آنجا با [...]
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۱۲    
فرماندار ری در بازدید از ستاد انتخابات، از آمادگی این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شهر ری - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری گفت : عرصه انتخابات، میدانی مهم برای رقابت نامزدهای کرسی های پراهمیت مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است تا مشارکت گسترده مردم در پیش روی دشمنانی که با در صدد ضربه زدن به نظام هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه 460 صندوق در نقاط مختلف شهرستان ری تعیین شده گفت:در کلیه پادگان ها، بیمارستان ها و ندامتگاه شهرستان نیز صندوق های سیار ما آمادگی دارند که آرای مردمی را جمع آوری کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۷    
سخنرانی علی مطهری در شهرری با فشار مرکز امور مساجد شهرری لغو شد.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۰    
تفسیر دعای سوم صحیفه سجادیه در مسجد جوادالائمه شهرری برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کاندیدای مجلس شورای اسلامی در شهرری از مردم درخواست کرد با حضور پرشور خود در انتخابات 11 اسفند و انتخاب نمایندگان جوان، فرصت خدمت و تلاش جوانان را برای پیروزی و موفقیت کشور و نظام اسلامی فراهم کنند.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ستاد صدای ملت خبر داده که سخنرانی علی مطهری چهره سرشناس این لیست که قرار بود بعد از نماز مغرب و عشا امروز (چهارشنبه 9 اسفند) در مسجد سیدالساجدین شهرری با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شود، به دستور مرکز امور مساجد این شهرستان لغو شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۳    
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه سه شنبه 8 اسفند با حضور در مسجد جامع فاطمةالزهراء (ارشاد) با مردم شهرری دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۵    
شهر ری - ایرنا - نامزد انتخاب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران ری شمیرانات پردیس و اسلامشهر گفت: با تولید درآمد پایدار در شهرستان ری از جانب کارخانجات و صنایع برای مردم امکانات رفاهی و زیرساخت های ضروری را مهیا کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۲    
شهرری - ایرنا - نامزد دوازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: با ساخت مسکن برای مردم و جوانان بسیاری از مشکلات کشور رفع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۸    
شهر ری - ایرنا - بخشدار و رئیس هیات اجرایی بخش فشافویه گفت: 2 شعبه اخذ رای در فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) و 5 شعبه سیار پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: رأی ما مسئولیت آور و شرکت در انتخابات یک امر واجب و لازم است، اما لازم تر از آن این است که به چه کسی باید رای داد تا آن رای هدر نرود، مردم باید دقت کنند که این امانت های مهم را به دست چه کسی و یا کسانی می سپارند، نماینده اصلح بر اساس قرآن ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از اجرای خیزش اقتصادی برای ثبات اقتصادی کشور خبر داد و گفت: آنچه از خیزش اقتصادی گفتیم در حوزه قانون گذاری با جدیت انجام شد و نزدیک به 50 قانون در حوزه مسائل اقتصادی، اصلاح شده یا قانون جدید برای آن نوشته شده است. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین تصویری از پنجاه سال قبل منتشر کرده است که در آن امیرعباس هویدا سوار بر اتوبوس شهری از جنوب شهر تهران بازدید می کند. عباس هویدا نخست وزیر وقت ایران روز سوم اسفند (سالروز کودتای رضا شاه) راهی چهار راه آرامگاه ...
عصر امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۲    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ جمعی از نیروهای انقلابی در شبکه های اجتماعی در خصوص لیست انتخاباتی چنین نوشتند: تا این لحظه لیست مشترکی بین اصولگرایان نهایی نشده ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۵:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : به موجب تسریع عملیات حفاری پروژه توسعه جنوبی خط 6 متروی تهران که با دستگاه حفار مکانیزه صورت پذیرفت، پایان مرحله احداث تونل مذکور از ایستگاه دولت آباد تا شهرری بزودی اعلام خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شهر ری - ایرنا -نامزد انتخاباتی تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس گفت: نزدیک ترین راه و سهل ترین مسیر برای حل مشکلات کشور ورود از پنجره انتخابات است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۲    
حجم ویدیو: 3.14M | مدت زمان ویدیو: 00:00:50 دانلود ویدیو
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۶    
شهر ری - ایرنا - مدیران ،معاونین و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان تهران با حضور در آستان مقدس و حرم حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۱    
رئیس شورای ائتلاف نیرو های انقلاب گفت: شهر ری و اسلامشهر را به منزله دو شهرستان گرفتیم و همان سازوکاری را که در مورد شهرستان ها اعمال کردیم در این دو شهرستان نیز اعمال کردیم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو سارق حرفه ای که اقدام به سرقت از دستکم 20 دستگاه خودروی سواری در محدوده شهر ری کرده بودند، خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۴    
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی (شانا): در این دوره شهر ری و اسلامشهر را به منزله دو شهرستان جدا از تهران در نظر گرفتیم و همان سازوکاری که در مورد شهرستان های شانا اعمال کرده بودیم به این دو منطقه اعمال کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۰    
شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: دولت مردمی سیزدهم از ابتدا با 2 اصل جوان محوری و جوان باوری آغاز به کار کرد، به طوریکه یکی از شعارهای اصلی رئیس جمهور نگاه ویژه به جوانان در عرصه های مختلف جامعه بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای ائتلاف نیرو های انقلاب(شانا) گفت:ر شهرری به ما گزینه اولی معرفی شد که دو برابر آقای یزدی خواه رأی آورده بود. در ادامه کار نظر شورای نگهبان نسبت به نفر اول تغییر کرد و صلاحیت وی رد شد ...