شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۰۳Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار تهران»

ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: کلاب هاوس واسطه بازگشت مرجعیت رسانه ای و تاملات کلان به داخل کشور شده است. پرسش های ساختاری را مقررات حاکم بر رسانه های داخلی تاب نمی آورد و شبکه های ماهواره ای خارجی نیز این پرسش ها را به براندازی پیوند می زند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : خواهرزاده امام موسی صدر پس از تحمل یک دوره بیماری صبح روزگذشته دارفانی را وداع گفت. مرتضی طباطبایی فرزند آیت الله العظمی سید محمدباقر سلطانی(ره)، برادر مرحوم سید صادق طباطبایی، خواهرزاده امام موسی صدر و همچنین شهردار اسبق تهران ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
جماران: وی که فرزند مرحوم آیت الله العظمی سلطانی طباطبایی و برادر همسر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج سید احمد خمینی بود، پس از طی دوره ای بیماری صبح امروز دار فانی را وداع گفت. آن مرحوم همسر خانم فرشته اعرابی نوه امام راحل بود. ...
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حضور چهار ساعته معاون شهردار تهران در منطقه13: خیابان دماوند دستخوش تحول اساسی شود معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در جلسه هم اندیشی بررسی موضوعات شهرسازی و معماری منطقه 13 ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۳    
رئیس فدراسیون فوتبال امروز در دیداری دوستانه با شهردار تهران به بحث و تبادل نظر در خصوص توسعه فوتبال و همکاری های مشترک در این زمینه پرداخت. به گزارش ایلنا،امروز در دیداری صمیمانه عزیزی خادم با پیروز حناچی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: رییس فدراسیون فوتبال امروز در دیداری دوستانه با شهردار تهران به بحث و تبادل نظر در خصوص توسعه فوتبال و همکاری های مشترک در این زمینه پرداخت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون فوتبال امروز در دیداری دوستانه با شهردار تهران به بحث و تبادل نظر در خصوص توسعه فوتبال و همکاری های مشترک در این زمینه پرداخت. به گزارش ایسنا، امروز در دیدار عزیزی خادم و پیروز حناچی، شهردار تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه جلسات رئیس فدراسیون با افراد غیرمرتبط با فوتبال، این بار عزیزی خادم با شهردار تهران دیدار و گفت و گو کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال طی دیداری با شهردار تهران به بحث و تبادل نظر در خصوص توسعه فوتبال و همکاری های مشترک در این زمینه پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۸    
معاون شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: سروصدای بچه ها تو زندگی آپارتمانی یکی از مشکلات جدی مردم شده، خصوصاً برای کسانی که بچه ندارند یا تنها زندگی می کنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس شورای شهر تهران با تاکید بر شرایط حاد کرونایی در شهر تهران از نزدیک شدن تعداد فوتی های این شهر به حدود 100 نفر خبر داد. محسن هاشمی در حاشیه دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای شورای شهر تهران، شهردار را ملزم به ارائه سند تحویل و تحول شهرداری کردند. در جریان دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران طرح دو فوریتی الزام شهرداری تهران به ارائه گزارش و سند تحویل و تحول شهرداری تهران مبتنی بر کارنامه مدیریت شهری در دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران در ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران ضمن تذکر به حناچی گفت: شهردار تهران مصوبه استفاده از ظرفیت همکاری و مشارکت شهرداری تهران در حمایت از مشاغل خانگی تولیدی افراد در معرض آسیب را اجرایی نکرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت پیگیری مساله بازنشستگی پیش از موعد آتش نشانان با سنوات ارفاقی در مجلس، توسط شهرداری تهران تاکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهردار تهران از احداث ایستگاه مترو دریاچه شهدای خلیج فارس در آینده نزدیک خبر داد و نوشت: خطا 10 با 35 ایستگاه و طول 43 کیلومتر، با عبور از 6 منطقه در پهنه شمالی پایتخت، از محدوه تهرانپارس در شرق و وردآورد در غرب امتداد می یابد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی الزام شهرداری تهران به ارائه گزارش و سند تحویل و تحول شهرداری تهران مبتنی بر کارنامه مدیریت شهری دوره پنجم با 17 رای تصویب شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی قرآن شهرداری تهران با اشاره به اینکه تمامی کار ها برای راه اندازی خانه قرآنیان و کتابخانه تخصصی قرآن شهر تهران در قالب پروژه امام هادی(ع) انجام شده است، گفت: پروژه به دستور شهردار تهران آماده افتتاح شده و تنها مشکل، امضای شهردار منطقه هشت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیروز حناچی شهردار تهران در توییتی امروز/دوشنبه/ از آماده سازی مقدمات برای نخستین ایستگاه مترو خط 10 تهران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۳    
معاون شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی به روایت لیندا جاکوبز از تغییرات ایران در مدت سی سال اشاره می کند.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شرق: یک ماه دیگر، ثبت نام برای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در وزارت کشور آغاز خواهد شد و مانند دوره های گذشته شخصیت های سیاسی سرشناس و معروف تا چهره های معمولی بخت خود را برای رسیدن به صندلی ریاست دولت در میدات پاستور آماده می کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران، از ارائه طرح الزام شهردار تهران به منظور تهیه و ارائه سند کارنامه چهارساله مدیریت شهری به شورای اسلامی تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران گفت: امکان انتقال حق توسعه بناهای با ارزش و تاریخی به محلی دیگر در سطح پایتخت فراهم شد و برای درخواست متقاضیان پس از تصویب در کمیسیون ماده پنج مجوز صادر می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۱۹    
شهردار شیراز گفت: در اولین وبینار بین المللی ”چشم اندازها و چالش ها در بازآفرینی شهری“ با دبیر کل مترو پلیس، شهردار تهران واساتید دانشگاهی و مدیران شهری قاره، دهلی و استانبول دیدار و هم اندیشی داشتیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران به تشریح جزئیات علل صدور بخشنامه پرهیز از نمایش حاجی فیروز با صورت سیاه در کارناوال های نوروزی پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به صدور بخشنامه در مورد پرهیز از نمایش حاجی فیروز با صورت سیاه در کارناوال های نوروزی گفت: سیاست کلی شهرداری در نوروز احترام به سنن و آیین های ملی و درعین حال احترام به تکثر و تنوع فرهنگی و شادی برای همه و تقویت انسجام ملی بوده است.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه ششمین هفته هنر انقلاب اسلامی آیین رونمایی از نخستین نمونه قطار ملی مترو با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران و پیروز حناچی، شهردار تهران بیست وهشتمین سالروز شهادت سیدمرتضی آوینی تجدید میثاق حوزه هنری انقلاب اسلامی با آرمان امام (ره) ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با افتتاح یک رام قطار مترو با 85 درصد تکنولوژی داخلی، نتیجه همکاری سه ضلعی دولت، شهرداری تهران و بخش خصوصی، پنج شنبه گذشته از سوی رئیس جمهوری وبا حضور شهردار تهران وسایر مقامات دولتی و شهری به مرحله بهره برداری رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۷    
اولین نمونه رام قطار هفت واگنه مترو تولید ملی با اتکا به دانش و توانمندی جوانان ایرانی و با رفع انحصار و وابستگی خارجی ساخته شد. این پروژه از سوی رئیس جمهور به بهره برداری رسید ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: شهرداری تهران با هدف تأمین نیاز شبکه ریلی عظیم پایتخت اقدام به سفارش و ساخت نخستین قطار ملی مترو با داخلی سازی بیش از 80 درصد کرد که به لطف خداوند متعال و با تلاش مهندسان و صنعتگران داخلی از نخستین نمونه آن رونمایی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از نخستین نمونه قطار ملی مترو با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری و دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور پنجشنبه 19 فروردین 1400 در محل شرکت واگن سازی تهران برگزار شد. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 264 256
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخستین نمونه قطار ملی مترو روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری بصورت ویدئو کنفرانس و پیروز حناچی شهردار تهران در کارخانه واگن سازی تهران رونمایی شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حناچی، شهردار تهران گفت: تا 10 سال آینده دستکم به پنج هزار واگن مترو برای 10 کلانشهر کشور نیاز داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۱    
تهران - ایرنا - شهردار تهران امروز پنجشنبه با اشاره به رونمایی از اولین قطار ملی هفت واگنه گفت: مراحل ساخت این قطار در کمترین زمان ممکن به همت مهندسان و صعنتگران داخلی و دانشگاهیان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: حدود هزار و 850 میلیارد تومان از اوراق مشارکت سال 99 برای مترو تهران با عاملیت بانک شهر نهایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به اینکه توانایی تولید 400 واگن مترو در سال را داریم، گفت: تولید قطار ملی با همکاری شرکت های دانش بنیان و مهندسین داخلی اجرایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: امکان ساخت 105 واگن قطار ملی مترویی تا پایان سال جاری وجود دارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: مترو تهران با 264 کیلومتر طول و 141 ایستگاه در حال کار است و طبق برنامه ریزی ها تا یایان سال 1400 باید 2 هزار واگن برای مترو تهران تأمین شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شهردار تهران با اشاره به رونمایی از اولین قطار ملی هفت واگنه اعلام کرد: مراحل ساخت این قطار در کمترین زمان ممکن به همت مهندسان و صعنتگران داخلی و دانشگاهیان انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: در صورت انبوه سازی قطار ملی 5 هزار شغل مستقیم و 10 هزار شغل غیرمستقیم پایدار در مرحله تولید انبوه ایجاد خواهد شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۶    
شهردار تهران ضمن اعلام بومی سازی 80 درصد از فرآیند تولید رام های واگن های قطارهای مترو گفت : این مجموعه می تواند تا پایان سال 1400، بیش از 105 رام واگن را تولید کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: اگر قراردادهای لازم با شرکت تولید کننده واگن ها بسته شود، توانمندی تولید 400 واگن در سال را داریم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران تجربه تک تک شهرهای عضو متروپولیس را گرانبها توصیف، و بر ضرورت استفاده از این تجربیات به ویژه در حوزه بازآفرینی شهری تأکید کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره پیچیدگی روند تعیین حریم تئاترشهر با تاکید بر اهمیت گفت وگو به جای ساختن فیلم و توهین، تاکید کرد: با استناد به دوستی و درایتی که از شهردار تهران سراغ دارم، مساله تعیین حریم تئاترشهر حل می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: وجود عوارضی تهران _ قم مانعی جدی در مسیر دسترسی آسان به مسیر اصلی نمایشگاه است.
خیبرآنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
6 نفر از اعضا نسبت به اجرای ناقص برنامه های نوروزی، تصمیمات خلق الساعه درخصوص چهره حاجی فیروز و حتی توپ درکردن در مرکز شهر انتقاد کردند و خواستار توضیحات شهردار تهران در جلسه هم اندیشی هفته آتی شدند
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران که دیروز با دوچرخه از محل سکونت به خیابان بهشت آمده بود، در صحن پارلمان شهری پایتخت حضور یافت تا خلاصه گزارشی از اقدامات انجام شده طی سال 1399 را ارائه و سپس به اقدامات صورت گرفته برای ریل گذاری توسعه تهران در مسیر صحیح اشاره کند ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
خرداد: سیدمحسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه ای به پیروز حناچی شهردار تهران نوشت. متن نامه عضو هیئت رئیسه مجلس به شرح ذیل است: آقای دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران سلام علیکم؛ ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمود کلهری روز سه شنبه در مراسم کلنگ زنی کمپ ورزشی و زمین چمن مصنوعی در محله مرادآباد گفت: یکی از وظایف شهرداری تهران تامین فضاهای ورزشی است و با توجه به دستور شهردار تهران در خصوص پروژه های توسعه محلی و نیاز محله مراد آباد به سرانه ورزشی [...]
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شهردارمنطقه 8، از تکمیل و توسعه شبکه مسیرهای دوچرخه سواری در سال1400 خبر داد و گفت : با تاکید شهردار تهران یکی از برنامه های اصلی این منطقه توسعه شبکه مسیرهای دوچرخه است به همین سبب احداث 27کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در دستور کار قرارگرفته است. ...