دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۳:۵۸Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار تهران»

اقتصاد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طبق اخبار رسیده شهردار تهران فردا در صحن شورای شهر حاضر خواهد شد، این درحالی است که او روز یکشنبه به دلیل بیماری برخلاف اعلام قبلی در صحن و جلسه هم اندیشی حاضر نشد .
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
شهرری - ایرنا - معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تهران گفت: باتوجه به شعار "تهران کلانشهر الگوی جهان اسلام" اجرای رویکرد کار، محله و ناحیه محوری برای خدمت رسانی بهینه به شهروندان در دستورکارمدیریت شهرداری پایتخت است.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره آخرین وضعیت جسمی علیرضا زاکانی شهردار تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
سخنگوی شورای شهر تهران از حضور شهردار تهران در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر تهران خبر داد و گفت: ایجاد جایگاه های کوچک سوخت رسانی در پایتخت در صحن شورا مورد بررسی قرار می گیرد.
انتخاب: خبرگزاری اصولگرای فارس در بخش فارس من ، درخواست ابطال حکم زاکانی در شهرداری را منتشر کرده است. در متن این درخواست آمده است: مطابق آیین نامه احراز سمت شهردار ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی از فعالان فضای مجازی اصلاح طلب گلستان مانند اپوزیسیون نسبت به موضوع سرقت آب عمل کردند و در تلاش هستند که جای دزد و شاکی را عوض کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ناراحتی چشمی علیرضا زاکانی سبب غیبت ایشان در جلسه روز گذشته شورا شد، گفت: شهردار تهران فردا در صحن شورا حضور خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به شایعه درگیری لفظی و فیزیکی با شهردار گفت: شایعه درگیری با شهردار را تکذیب می کنم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۰۳    
ایرنا نوشت: مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: علیرضا زاکانی شهردار پایتخت به دلیل شرایط جسمی نامناسب، روانه بیمارستان شده است. در همین حال به گزارش فرارو، عبدالمطهر محمدخانی، رئیس مرکز اطلاع رسانی شهرداری تهران گفت: آقای زاکانی از شب گذشته در منزل استراحت می کند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری مبنی بر انتصاب علیرضا قاری قرآن در سمت شهردار منطقه 12 تهران، وی ضمن قدردانی از پیشنهاد و اعتماد شهردار پایتخت و مقدور نبودن اجابت آن به دلیل تعهد به محل خدمت فعلی گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۴۸ سایت دیگر  
شهردار تهران با صدور حکمی مهدی اسماعیل بگی را به سمت مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران منصوب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۵    
شهردار تهران طی حکمی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران با صدور حکمی محمد بنی حسن را به سمت سرپرست اداره کل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران منصوب کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران از غیبت شهردار تهران در شانزدهمین جلسه شورای شهر تهران به دلیل کسالت و مراجعه به درمانگاه و پزشک خبر داد. مهدی چمران با اشاره به اینکه قرار بود در جلسه یکشنبه شورای شهر با حضور شهردار تهران شهرداران جدید مناطق به معرفی سوابق خود بپردازند افزود ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۱    
مهدی پیرهادی، با اشاره به انتخابات سازمان نظام مهندسی استان تهران گفت: با آمدن نیرو های اصلح در هیات مدیره نظام مهندسی شاهد اتفاقات موثری در شهر خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با اشاره به اینکه افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل نیاز به هزینه بالاتری دارد که باید اصلاحاتی در بودجه صورت گیرد، گفت: خرید واگن دو سال زمان می برد بنابراین باید واگن ها اورهال شوند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۳    
رئیس شورای شهر تهران گفت: قرار بود امروز شهردار تهران در صحن شورای شهر حضور یابد که به دلیل شرایط نامساعد جسمی به درمانگاه منتقل شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۶    
رکنا: شب گذشته شهردار تهران در حالی دستور داد که فرانشیز خدمات درمانی کارکنان شهرداری تهران لغو شود که دو فوریت مربوط به این طرح، امروز توسط شورای شهر تهران تصویب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از شهردار تهران خواست که شاخص ها و معیارهای انتخاب مدیران و معاونان خود را برای افکار عمومی تشریح کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری پایتخت علت غیبت شهردار تهران در نشست امروز (یکشنبه) شورای اسلامی این شهر را ناراحتی جسمی علیرضا زاکانی عنوان و اعلام کرد که وی از شب گذشته در خانه استراحت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه علنی شورای شهر تهران به ریاست مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با حضور اعضای شورای شهر تهران یکشنبه 25 مهر ماه 1400 در صحن علنی شورا برگزار شد. مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهار داشت ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
ایلنا: عبدالمطهر محمد خانی در حساب توییتری خود نوشت: قرار بود شهردار تهران در جلسه امروز شورا حاضر شود تا شهرداران جدید را به اعضا معرفی کند اما به دلیل ناراحتی جسمی به جلسه شورای شهر نرفت. دکتر زاکانی از شب گذشته در منزل استراحت می کند. موضوع خاصی نیست و به محض بهبودی در محل کار حاضر خواهد شد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران انتقال علیرضا زاکانی، شهردار پایتخت به بیمارستان به علت شرایط جسمی نامناسب خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران از غیبت شهردار تهران در شانزدهمین جلسه شورای شهر تهران به دلیل کسالت و مراجعه به درمانگاه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، مهدی چمران در ابتدای شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به 24 مهر ماه روز ملی پارالمپیک ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران درباره انتصاب های اخیر شهردار تهران به علیرضا زاکانی تذکر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از دلایل شکست دوره پنجم مربوط به انتصابهای آنها بود که اغلب افراد یا از احزاب برنده، یا از افراد نزدیک شورا بوده و یا ژن خوب داشته اند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا: عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات متعدد بیمه ای که به واسطه مراودات مجزای هر شرکت، سازمان و کارفای شهرداری تهران با تامین اجتماعی پیش امده است، پیشنهاد یکپارچه شدن مراودات این شهرداری با تامین اجتماعی را مطرح کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به سهم شهرداری تهران برای ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی بر اساس قانون جهش تولید مسکن، خاطرنشان کرد: شهر تهران به عنوان پایتخت کشور باید سهم قابل توجهی از از یک میلیون واحد مسکونی را باید به دوش بکشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی به دلیل نداشتن شرایط جسمی نامناسب روانه بیمارستان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۱    
رییس شورای شهر از کسالت شهردار تهران و عزیمت وی به درمانگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران امروز /یکشنبه/ در حکمی "امیر یزدی" را به عنوان شهردار منطقه 12 که به قلب پایتخت مشهور است، منصوب کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۷    
رئیس شورای شهر تهران علت غیبت شهردار تهران در جلسه علنی امروز این شورا را تشریح کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رییس شورای شهر تهران از کسالت شهردار تهران و عزیمت وی به درمانگاهی در تهران خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: مهدی چمران در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به اینکه قرار بود در جلسه امروز شورای شهر (یکشنبه) با حضور شهردار تهران شهرداران جدید مناطق به معرفی سوابق خود بپردازند افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران توضیحاتی درباره وضعیت سلامت علیرضا زاکانی شهردار تهران ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: قرار بود شهردار تهران امروز در شورا حضور داشته باشد، اما متاسفانه روانه درمانگاه شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۳    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بیماری شهردار تهران خبر داد و گفت: علیرضا زاکانی به جای صحن شورای شهر، روانه درمانگاه شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: جلسه امروز قرار بود با حضور شهردار برگزار شود و فرصتی باشد تا شهرداران جدید مناطق به اعضای شورا معرفی شوند، اما آقای زاکانی شرایط جسمانی خوبی نداشتند و روانه بیمارستان شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و محمد جواد تاجیک مشاور و دستیار شهردار تهران به نمایندگی از علیرضا زاکانی از رضا رویگری هنرمند مردمی عیادت کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۴   + ۵۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: علیرضا زاکانی در احکامی جدید شهرداران جدید 9 منطقه شهر تهران و دو سازمان تخصصی شهرداری تهران را منصوب کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در شانزدهمین جلسه شورا با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران دو فوریت طرح اصلاح تبصره 30 ذیل ماد واحده بودجه مصوب سال 1400 شهرداری تهران و طرح بهبود وضعیت حمل و نقل با بازگشایی مدارس در شرایط کاهش شیوع کرونا بررسی خواهد شد.
فارس: علیرضا زاکانی شهردار تهران با حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور دیدار و گفت وگو کرد. حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در حاشیه دیدار با علیرضا زاکانی شهردار تهران که امروز شنبه 24 مهر1400 برگزار شد گفت ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران همزمان با روز عصای سفید، از افتتاح تعدادی از پروژه های مناسب سازی شهر تهران شامل 17 محور شهری، 7 بوستان و 11 ساختمان شهرداری تهران خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
زاکانی گفت: شهرداری تهران به عنوان پشتیبان و کمک کار دستگاه های متولی به دنبال بازسازی کانال کمیل است تا بتوانیم حماسه بزرگی که در این یادمان رخ داده است را به زائران یادمان های دفاع مقدس نشان دهیم. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : شهردار تهران در آیین بزرگداشت ششمین سالگرد شهادت سردار حسین همدانی اظهارکرد: فرماندهان ما در خط مقدم جبهه و پیش از ما حرکت می کردند و بیانشان این بود که بیایید و این یعنی خود خطر کرده و در میدان بلا حاضر بودند که در آن میدان این شهید سعید(شهید همدانی) درخشیده است و بعد از آن هم در دوران جهاد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
با دستور شهردار تهران فرانشیز از خدمات درمانی کارکنان شهرداری تهران لغو شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: برای توسعه حمل ونقل عمومی اقدامات مهمی از جمله خرید اتوبوس، رفع مشکلات اتوبوس های گازسوز و همچنین تأمین بودجه نو سازی ناوگان تاکسیرانی در حال انجام گرفتن است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار تهران در سالروز شهادت سردار حسین همدانی برخی از خصلت ها و ویژگی های این شهید والا مقام را برشمرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: 12 هزار هکتار بافت ناپایدار و 4هزار 560 هکتار بافت فرسوده در پایتخت وجود داشته که ظرفیت بسیار خوبی برای ساخت مسکن در قالب طرح جهش تولید و تامین مسکن است.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در بیست و دومین روز از فصل پاییز؛ معاون عمرانی شهردار تهران برای ارزیابی آمادگی پایتخت برای روزهای بارانی از طرح های مدیریت سیلاب شهر بازدید کرد.