چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۲:۰۳Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار تهران»

شفاف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: 175 دستگاه اتوبوسی که از ایران خودرو دیزل تحویل گرفته شد با همه نواقص در حال فعالیت است که متأسفانه خرابی اتوبوس های ایران خودرو دیزل زیاد است.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۶:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران و همراهانش از در اردوی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران بازدید کرد. به گزارش وقت صبح ، در حاشیه این دیدار، یکی از معاونان زاکانی جلوی پای حسن یزدانی پهلوان ایران خم شد و خواست پای او را ببوسد. ...
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تا پایان سال پیش رو برابر 500 دستگاه اتوبوس به شهرداری پایتخت تحویل داده خواهد شد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از برنامه ریزی به منظور تکمیل عملیات اجرایی پروژه احداث خانه شهر با بهترین کیفیت فنی و اجرایی خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران در ادامه عنوان کرد: اتوبوس هایی در تهران فعالیت می کنند که 16 سال سن دارند. همچنین تقریباً 95 درصد ناوگان اتوبوسرانی تهران فرسوده و از رده خارج است؛ بنابراین باتوجه به شرایط موجود دیگر نباید نگران این باشیم که اتوبوس چهار سال کارکرده و تولید یک کشور توسعه یافته و با کیفیت بالا ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۹    
شهردار تهران با بیان اینکه در حال حاضر حدود 90 درصد پل های عابر پایتخت با ایمنی کامل به چرخه خدمت بازگشته است، گفت: وضعیت 753 پل این کلان شهر در چهار ماه گذشته بررسی و نقاط ضعف آنها در حال رفع است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: معاون شهردار تهران گفت: در گذشته بدخانمانی داشتیم و اکنون بی خانمانی نیز در حال شکل گیری است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهردار تهران از ایمن سازی 90 درصد از پله های برقی در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: 753 پل تهران طی چهار ماه گذشته بررسی شده و نقاط ضعف آنها در حال حذف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به اینکه سیلاب و فرونشست زمین آن را تهدید می کند، گفت: بافت ناپایدار و ابنیه و سازه های مختلف فرصت هایی هستند که اگر به آن بی توجه باشیم، می تواند به تهدید تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به بررسی 530 کیلومتر شبکه آب های سطحی پایتخت گفت: در بارندگی های اخیر پایتخت به سرعت آب گرفتگی ها جبران شد و اجازه ندادیم حادثه ساز شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: در سیل اخیر موفق شدیم که میزان آبگرفتگی معابر پایتخت را کنترل کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره سیلاب اخیر شهر تهران و اقدامات شهرداری در این رابطه گفت: سال گذشته آب گرفتی در شهر تهران نسبت به سال قبل خود بسیار کمتر بود و امسال نیز از چند روز مانده به حوادث و سیلاب های اخیر آمادگی مجددی داده شد و اقداماتی انجام شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: 753 پل شهر تهران از لحاظ فنی مورد بررسی قرار گرفتند و اکنون 90 درصد پله های برقی با ایمنی کامل به مدار بازگشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شهردار تهران گفت: اولین وظیفه ای که دنبال می کنیم این است که یگان حفاظت در همه مجموعه های شهرداری ایجاد شود و وظیفه صیانت را به دست بگیرد و باید به توسعه یگان کمک کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارت ضابطین ویژه قضایی پرسنل انتظامی شاغل در یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور شهردار تهران و جمعی از مسئولین فراجا رونمایی و به صورت نمادین به تعدادی از پرسنل اعطا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت:اولین وظیفه ما به عنوان مدیریت شهری ایجاد یگان حفاظت در تمامی نهادهای شهرداری تهران برای صیانت است.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
همزمان با اجرای پروژه های پایلوت مناسب سازی مناطق 22 گانه شهر تهران در سال 1401، مناسب سازی معابر منتهی به منازل معلولین و جانبازان آغاز شد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، حمیدرضا صارمی معاون شهردار تهران با اعلام این خبر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران اعلام کرده است که زیرساخت لازم برای استفاده بهینه از روان آب ها در تهران فراهم شده و تقریبا نزدیک به 1.5 میلیون متر مکعب آب باران جمع آوری می شود، اما پایتخت به 700 کلیومتر شبکه آب های سطحی نیاز دارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران به حواشی حضور زاکانی در منطقه سیل زده امام زاده داوود واکنش نشان داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از مصوبه شورای اجرایی فن آوری اطلاعات کشور که زمینه را برای ایجاد مرکز توسعه فن آوری اطلاعات فراهم می آورد سخن به میان آورد و گفت که بر اساس این مصوبه انتزاع سازمان فناوری با مشکل قانونی روبه رو نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای راهبری برنامه چهارم مدیریت شهری با حکم معاون شهردار تهران منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 16 رای لایحه انتزاع سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا و انتقال آن به حوزه شهردار تهران را تصویب کردند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با اینکه منطقه امامزاده داوود (ع) در حوزه اختیارات شهرداری تهران نبود، اما شهردار تهران قبل از تمام نهادهای امدادی در این مکان حضور داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به نوع حضور شهردار تهران در منطقه امامزاده داوود(ع) در پی وقوع سیل در این محدوده گفت: متاسفانه رسانه ها با تیترهایی همچون شوآف شهردار تهران، مسئله خدمت رسانی شهرداری تهران را زیر سوال بردند!
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: با وجود اینکه شهرداری تهران از اولین ساعت ها با تمام تجهیزات و توان در منطقه سیل زده امامزاده داوود حاضر بود اما اقداماتش نادیده گرفته شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۶:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
جلال بهرامی در گفت وگو با ایران اکونومیست، در تشریح تلاش شهرداری تهران برای مهار روان آب ها و استفاده بهینه از این آب ها گفت: شبکه و زیرساخت لازم برای استفاده بهینه از این آب ها در تهران فراهم شده است و در حال حاضر تقریبا نزدیک به 1 ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به نظر می رسید پس از ابطال مصوبه شورای عالی شهرسازی درخصوص بارگذاری ها در پادگان 06 و تثبیت کاربری نظامی برای این زمین ها پرونده ساخت وساز در این پادگان بسته شده اما به تازگی شهردار تهران از توافق تازه ای با ارتش سخن گفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله اراکی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در ساختمان شهرداری تهران با علیرضا زاکانی دیدار و گفت و گو کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کیهان نوشت: اً درباره حضور شهردار تهران در محل امامزاده داود طبیعی است که شهردار نسبت به تأثیر سیل در منطقه ای در مجاورت تهران و احتمال گسترش آن به پایتخت حساس باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۷:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار تهران در جریان سیل به اندازه ای ناوارد بود که حتی قادر به مدیریت خود برای پوشیدن یک چکمه نبود. بعد این مدیران با دوربین به سراغ بازدید از سیل رفته بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۶:۰۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- چهار روز پیش علیرضا زاکانی شهردار تهران در حکمی مناف هاشمی را به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت بهره برداری متروی تهران منصوب کرد. این حکم پس از چند روز مورد توجه افکار عمومی و رسانه ها قرار گرفته و بحث برانگیز و عجیب تلقی شده است. تلاقی این حکم با سیل های اخیر در کشور آن را معنادار کرده است ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: توجه به ابعاد مختلف توسعه فناورانه و زیست بوم فناوری در شهر تهران ضروری است تا بر اساس آن کلان پروژه ها تعریف و کشش شهر به سمت هوشمند شدن را سبب شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، با هدف استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در احیای بافت های فرسوده و توسعه زیست بوم فناوری و کارآفرینی در شهر تهران، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۱    
به گزارش ایران اکونومیست از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، علیرضا زاکانی عصر یکشنبه در تفاهم نامه همکاری شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: امیدواریم با این تفاهم نامه که در مسیر همکاری گذشته دنبال می شود بتوانیم جهش ایجاد کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، با هدف استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در احیای بافت های فرسوده و توسعه زیست بوم فناوری و کارآفرینی در شهر تهران، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به ابعاد مختلف توسعه فناورانه و زیست بوم فناوری در شهر تهران گفت:شهر تهران مستعد یک تحول بزرگ است و بخش زیادی از این تحول را می تواند با تکیه بر دانش و دانشمندان این شهر دنبال کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به امضای تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: یکی از رویکردهای ما در این دوره استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای ارائه خدمات شهری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: 6 دستگاه مکنده قوی از سمت تهران برای امدادرسانی در سیل به استان یزد ارسال شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: شهرداری خود متقاضی بسیاری از خدمات فناورانه است و بازار بزرگی را برای شرکت های دانش بنیان ایجاد می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به اقدامات مدیریت شهری پایتخت در ایام اربعین، از خدمات رسانی به زائران شهرهای سامرا و کاظمین در ایام اربعین خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در حکم علیرضا زاکانی - شهردار تهران - به مناف هاشمی آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جناب عالی به موجب این حکم به مدت یک سال به سمت رئیس هیات مدیره شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه منصوب می شوید.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
با حکم شهردار تهران اعضای جدید هیات مدیره شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه منصوب شدند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
بصیرت انقلابی که هیچ؛ از کجا نیت سنج آوردند و با کدام حجت تهمت ریاکاری زدند؟ بگذریم؛ اما کاش مراقبت کنیم تا بی بهره در میدان مبارزه، خاک مال جنگ روایت ها نشویم. محسن مهدیان طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
شهردار فوراً دستور داد پمپ مکش آب بیاورند و خود نیز تا رسیدن پمپ، به کمک همکارانش سیل بند کوچکی جلوی در زیر زمین درست کرد. چند دقیقه بعد، آب زیر زمین خالی شد و پیرزن که حالش بهتر شده بود شروع کرد به دعا کردن مهدی باکری و گفت: خدا خیرت بدهد پسرم ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فعالان رسانه ای در واکنش به افرادی که تصویر منتشر شده از شهردار تهران در گل و لای سیلاب امام زاده داود(ع) را رفتار نمایشی می نامند، توئیتی را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت:با توجه به گذشت 14 سال از زمان انعقاد توافقنامه همکاری مشترک بین شهرداری تهران و وزارت نیرو ، از شهردار تهران تقاضا دارم گزارش این تفاهم نامه را به شورا ارائه دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران گفت: با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در سیل امامزاده داوود بیان کرد: شهرداری از لحظه ابتدایی هرآنچه که می توانست را در حریم شهر انجام داد ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران گفت با اشاره به حضور شهردار تهران در محل حادثه سیل امامزاده داوود گفت شهرداری تجهیزات خود را در اختیار گذاشت و یک هزار نفر نیروی شهرداری و 500 نفر نیروی سازمان بوستان ها در محل مشغول به خدمات رسانی هستند. ...