یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۰:۰۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون شهردار تهران»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از آغاز فراخوان جشنواره ساختمان برتر سال، با هدف ترویج هنر معماری و ارتقای کیفی فرهنگ ساخت وساز در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: تعهد می دهم که با ادغام دو معاونت منابع انسانی و برنامه ریزی هیچ تعدیل نیرویی در شهرداری تهران نداشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: شاهد فرونشست زمین در مناطق 17، 18 و 10 پایتخت هستیم که این فرونشست ها در حال پیشرفت به سمت مرکز شهر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: بودجه سال 1400 شهرداری تهران زیر نرخ تورم و واقع گرا و شفاف بسته شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مهر ، گروه جامعه: نوزدهم بهمن ماه طرح انتقال مأموریت HSE به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از سوی شورای شهر پنجم تهران رأی آورد، و اعضای شورای شهر با این پیشنهاد که نام این سازمان به سازمان مدیریت بحران، ایمنی و بهداشت محیط کار تغییر دادند رأی مثبت دادند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: موضوع اصلی روی ادغام دو معاونت منابع انسانی و برنامه ریزی است و ممکن است پیشنهادهای دیگری هم مطرح شود، اما هم اکنون موضوع اصلی ادغام است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۹    
معاون شهردار تهران با اشاره به ثبت وثیقه دو ملک برای آزادسازی اوراق مشارکت سال 98، اظهار امیدواری کرد که 500 میلیارد تومان باقیمانده از این محل تا هفته آینده آزاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از وثیقه 2 ملک شهرداری در دفترخانه ای جهت آزادسازی باقیمانده پول اوراق مشارکت سال 98 خبر داد و گفت: احتمالا این پول هفته آینده جهت استفاده در حمل و نقل عمومی وصول می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از ایجاد خیابان کامل در 10 معبر منتخب تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: نظرسنجی ها حاکی از این است که بیش از نیمی از مردم معیشت برایشان از سلامت مهمتر بوده و یک سوم مردم گفته بودند، مجبوریم در شرایط کرونا سر کار برویم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۳    
معاون شهردار تهران گفت: یکی از درخواست های اصلی مردم در اولین نظرسنجی دوره جدید مدیریت شهری تحقق عدالت اجتماعی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران به وجود یک تابوی مردانه در حوزه حمل و نقلی اشاره کرده و گفت: برای افزایش سهم زنان در پست های مدیریتی حوزه حمل ونقل و ترافیک، شورای راهبردی بانوان تشکیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از آغاز ارائه وام 90 میلیون تومانی به هر راننده تاکسی جهت نوسازی خودروهایشان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
هاشمی، معاون شهردار تهران گفت: نوسازی 10 هزار دستگاه تاکسی فرسوده در قالب ارائه تسهیلات 90 میلیون تومانی به هر راننده تاکسی، در دستور کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت:دسترسی غربی زیرگذر چهارراه گلوبندک به ایستگاه مترو پانزده خرداد دو روز دیگر برای تردد شهروندان گشایش خواهد یافت.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا: هفته آینده مراسم رونمایی از نخستین "قطار ملی مترو" در قالب رام 3 واگنی با حضور شهردار تهران و برخی مقامات کشوری صورت خواهد پذیرفت. صرفه جویی ارزی در تولید انبوه واگن های داخلی، ایجاد مرکز طراحی ومهندسی ریلی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: عملیات بهسازی و مسقف سازی پایانه های خاوران و رضویه پایان یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: ورود افراد غیرمتخصص در فرآیند ساخت و ساز ناشی از ضعف در قوانین است و باید با هماهنگی سیستمی بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و شهرداری این معضل حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران توضیحاتی درباره سرانجام قرارداد 630 دستگاه واگن و افتتاح ایستگاه های جدید مترو ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: متخصصان ایرانی در حالی به دنبال ساخت ناوگان مترو هستند که ساخت ناوگان قطار تنها مختص به چند کشور پیشرفته است و تعداد محدودی از کشورها امکان تولید این ناوگان را دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: ظرفیت های ارزشمند تهران مانند محور فدائیان اسلام و پادگان 06 از ترس تخریب، سال ها فریز مانده و تبدیل به مناطقی متروکه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به آغاز فعالیت دستیاران در معاونت معماری و شهرسازی گفت: دستیاران می توانند با بکارگیری دانش، خلاقیت و تخصص خود، نقش موثری در حوزه معماری و شهرسازی ایفاء کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با بیان اینکه صرف کار عمرانی و اقتصادی، امروز شهروندان تهرانی را قانع نمی کند و باید همه کارها یک پیوست اجتماعی و فرهنگی داشته باشد، گفت: حمل و نقل عمومی و آلودگی هوا بیشترین دغدغه تهرانی ها است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران درخصوص پروژه در حال ساخت بزرگراه شهید همدانی در پایتخت افزود: این پروژه از تابستان سال جاری در دستور کار قرار گرفت و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری به سرانجام برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به بازنمایی نادرست پدیده کار کودکان در سریال نمایش خانگی ملکه گدایان گفت: روایت مجرمانه و مافیایی از کار کودک، به برخی از مدیران کمک می کند که به روش های قهری خود برای پاک کردن صورت مسئله و حذف پدیده از منظر عمومی مشروعیت دهند.
معاون شهردار تهران می گوید: بودجه امسال شهرداری تا پایان سال 63 درصد و تا امروز 73 درصد محقق شده ، پیش بینی می شود 75 تا 80 بودجه 1400،محقق شود. حامد مظاهریان، معاون برنامه ریزی ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهردار تهران گفت: عوارض پروانه های ساختمانی به ویژه در محلات برخوردار باید افزایش یابد و بخش خصوصی هزینه بیشتری بپردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به پیشنهاد افزایش 20 درصدی طرح ترافیک طی سال آینده در پایتخت گفت: در صورت خرید طرح ترافیک به صورت شش ماهه و یکساله شهروندان از تخفیف 20 تا 35 درصدی بهره مند می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۴    
معاون شهردار تهران با اشاره به افزایش 19 درصدی بودجه شهرداری نسبت به سال گذشته گفت: این افزایش بودجه بلند پروازانه نیست و مدیریت بعدی شهرداری به راحتی می تواند شهر را اداره کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اجتماعی دانستن رویکرد بودجه 1400 شهرداری تهران گفت: عوارض صدور پروانه در مناطق و محلات برخوردار افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از افزایش عوارض صدور پروانه های ساختمانی در پایتخت خبر داد و گفت: میزان این عوارض تعیین کننده قیمت ملک نیست و جهت انجام پروژه های عمرانی استفاده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۶:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از توقفگاه سامانه 2 شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، مرکز آموزش آتش نشانی و سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار و میدان میوه و تره بار مرکزی بازدید کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران؛ صبح امروز نشست بررسی بازگشایی ایستگاه مترو قیام که با حضور سید مناف هاشمی معاون شهردار تهران، علی محمد سعادتی شهردار منطقه 12 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸    
معاون شهردار تهران گفت: افتتاح 10 ایستگاه تا پایان سال در تعهد ماست، و با تزریق از محل اعتبارات سهم دولت و منابع شهرداری امیدواریم 5 ایستگاه در بهمن ماه و 5 ایستگاه در اسفندماه افتتاح شود.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با انتقاد از ناعادلانه بودن نرخ عوارض در نقاط مختلف شهر تاکید کرد که سرانه های شهری باید از محل ساختمان های گران قیمت تامین شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از برگزاری ویژه برنامه های ایام شهادت حضرت فاطمه(س) با عنوان جان نبی در سطح پایتخت خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معاون شهردار تهران گفت : تعامل خوبی بین شهرداری و بنیاد رخ داد. شورای تامین ابتدا اعلام کرد که شهرداری عوارض نمی گیرد اما به دلیل مغایرت با قانون و عوارض محل محاسبه و حدود 45 میلیارد تومان طبق نرخ سال 99 عوارض بود ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: تعداد ساختمان هایی که مانند پلاسکو آسیب پذیر هستند کم نیست و بیش از هزار ساختمان در تهران با خطر جدی مواجه هستتد و ساختمان های دولتی داریم که نیاز به مقاوم سازی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: قرارداد تأمین 105 دستگاه واگن از طریق مشارکت عمومی و خصوصی به زودی و برای نخستین بار منعقد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از اجرای ویژه طرح انضباط شهری در سطح شهر خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۰    
معاون شهردار تهران گفت: امیدواریم تعداد تلفات موتور سواری در کشورمان کاسته شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مردم نیوز : روابط عمومی معاونت حمل ونقل، ترافیک شهرداری تهران؛ سید مناف هاشمی با اشاره به مصوبات شورای ترافیک تهران گفت: بر اساس نتایج مطالعات صورت گرفته از سوی معاونت مطالعات و برنامه ریزی، اجرای خیابان کامل در 10 معبر شهر تهران مصوب و در دستور کار قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از بهره برداری رسمی از فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار و آغاز عملیات اجرایی محور شارباغ حضرت فاطمه زهرا(س) طی هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از تکمیل و رونمایی قطار ملی تا پایان بهمن سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه ساختمان های پایتختت از منظر نما دچار ازهم گسیختگی است، گفت: باید بین کسانی که در اجرای نما در تهران نقش دارند مفاهمه ایجاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از پایش و ایمن سازی ساختمان های دولتی عمومی، غیردولتی و خصوصی با همکاری همه دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از ابلاغ ذخایر مرخصی کارمندان ثابت شهرداری تهران تا پایان سال 1398 به صورت الکترونیکی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران در صفحه توئیتر خود نوشت: علت اصلی آلودگی هوا مشکلات در ساختارهای کلان و سیستم است نه مردم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از هم افزایی دستگاههای اجرایی، شورایاری ها و سازمانهای مردم نهاد برای برگزاری نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با عنوان مرد میدان خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به لزوم ساماندهی دکل های غیرمجاز در پایتخت گفت: سلامت مردم در اولویت قرار دارد و این موضوع باید در اقدام عملی شهرداران مناطق قرار گیرد.