یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۵۱Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون شهردار تهران»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از مجازات 6 ماه زندان برای فک پلمب غیر قانونی ساختمان خبر داد و گفت: برای اجرای قوانین لازم است مراجع انتظامی با مدیریت شهری ارتباط نزدیک تر داشته باشند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: وظیفه خطیر نیروهای خدمات شهری در شب چهارشنبه آخر سال بعد از ساعت 24 تازه آغاز می شود و آن هم نظافت شهر است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اهم اقدامات اجرا شده از سوی مدیریت شهری به منظور تجهیز و تقویت حمل و نقل عمومی در سال جاری از جمله نوسازی و بازسازی بیش از 4000 دستگاه اتوبوس، مینی بوس، وَن و تاکسی، اورهال 135دستگاه واگن مترو و توسعه زیرساخت های حمل و نقلی پایتخت را تشریح کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۳:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران اعلام کرد: مردم می توانند از 15 تا 25 اسفندماه از طریق سامانه 137 نهال درخواست کنند و نهال به آنها تقدیم خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: برنامه شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل در سال آتی افتتاح 13 ایستگاه جدید مترو و احداث حدود 14.2 کیلومتر در خطوط 4 و 6 و 7 است، اجرای عملیات ساخت خط 10 و نهایی سازی خطوط 8 و 11 هم در دستور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: از فردا 15 اسفند ماه تا 25 اسفند ارائه درخت به شهروندان به صورت رایگان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: قول داده بودیم که تا پایان سال 100 پروژه را افتتاح کنیم، تا پایان هفته قبل 70 پروژه افتتاح شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: تا کنون در جلسات برگزار شده در قرارگاه اجتماعی شهر تهران مصوبه ای برای تعطیلی هیچ گرمخانه ای نداشته ایم اما امکان انتقال چند گرمخانه در تهران وجود دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ظهر امروز تعدادی از کارگران حجمی پسماند مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کردند و ناصر امانی پس از حضور در جمع معترضان با حضور در جمع خبرنگاران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: مراحل پایش ایمنی ساختمان 153 خیابان بهار با وجود اتمام عملیات اطفا حریق همچنان ادامه دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۱:۲۱    
گرافیک: مهدی سلامی تهران بزرگ همیشه درگیر ترافیک است، عبور از بعضی بزرگراه ها بیش از یک ساعت طول می کشد، معاون شهردار تهران یکی از علل مزمن شدن ترافیک را مسیرهای اضافی در تهران می داند که باید اصلاح یا مسیری جایگزین آن شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
حضور زاکانی و معاون شهردار تهران در محل حادثه حریق گسترده در ساختمان اداری_تجاری 153 واقع در خیابان بهار حاضر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۱    
حضور زاکانی و معاون شهردار تهران در محل حادثه حریق گسترده در ساختمان اداری_تجاری 153 واقع در خیابان بهار حاضر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: اتفاقات روزهای اخیر در مدیریت برف روبی خیابان های پایتخت، عملاً تمرین هم افزایی و هماهنگی بین دستگاهی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: از شهروندان درخواست می کنیم اگر مشکلی در حوزه برف روبی ملاحظه کردند برای رسیدگی فوری با شماره 137 تماس بگیرند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۷    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در تذکر امروز خود خواستار پرداخت هزینه سرویس دانش آموزان استثنایی توسط شهرداری تهران و رایگان شدن این سرویس برای خانواده ها شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران صبح امروز در نامه ای فوری به مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، بر پرداخت هفت میلیارد تومان برای سرویس دانش آموزان استثنایی تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران در خصوص اتوبوس و مینی بوس های جدید تهران گفت: وزارت کشور و شهرداری تعهد تأمین 2 هزار دستگاه اتوبوس را دادند و شهرداری قدرالسهم 650 دستگاه اتوبوس را پرداخت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با بیان این که از 22 بهمن 200 دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان اتوبوسرانی تهران شده اند، گفت: در تلاش هستیم تا پایان سال پنج ایستگاه جدید مترو افتتاح کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با بیان اینکه وظیفه اصلی شهرداری درجه اول باز کردن شریان ها و معابر اصلی شهر است، گفت: معمولاً بعد از پایان بارش به سراغ معابر فرعی می رویم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: از مردم درخواست می کنیم در روز های برفی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند؛ همچنین طبق گزارش های هواشناسی تا فردا صبح بارش ها ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: از مردم درخواست می کنیم در روزهای برفی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند؛ همچنین طبق گزارشهای هواشناسی تا فردا صبح بارش ها ادامه دارد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران عوارض ساختمانی را برای سال 1402 در مناطق شمالی تهران 30 درصد و در مناطق جنوبی 25 درصد افزایش دادند. به گزارش ایسنا، در جلسه امروز شورای شهر بررسی عوارض صدور پروانه ساختمانی روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و صارمی معاون شهردار تهران در مورد این لایحه گفت ...
598   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران گفت: سازمان بازرسی وظیفه پیدا کرده در خصوص برف روبی امسال پایش دقیقی انجام دهد و مواردی که قصور وجود داشته احصا و در مواردی که تقصیر در انجام وظایف وجود داشته برخورد متناسب را انجام دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران درباره عملکرد برف روبی روز پنجشنبه شهرداری تهران از شهروندان و اعضای شورا عذرخواهی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از برگزاری جلسه شهرداری با پلیس خبر داد گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش ها در روزهای آینده این جلسه برگزار می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت:ماموریت های مهم شهرداری شامل حمل و نقل، عمران، هوشمندسازی،فرهنگی_اجتماعی و محیط زیست است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در مراسم بزرگداشت دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی را استقلال ایران عنوان کرد و گفت: از این منظر باید شاکر و قدردان باشیم.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران در خصوص صدور پروانه ساختمانی گفت:بعد از فرآیند چندین ساله کاهش صدور پروانه تعداد پروانه های ساختمانی در تهران نسبت به سال قبل افزایش 1500 تایی داشته است.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران در پاسخ به تفاوت فاحش برخی فیش های حقوقی عوامل مترو و انتقاد کارکنان این مجموعه گفت: تفاوت دریافتی حقوق در شرکت مترو همانند بسیاری دیگر از مجموعه های دولتی و خصوصی امری عادی و بر اساس شاخص ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت:به هیچ عنوان ما عوارض دریافت از قبور نداریم و این اخبار به هیچ عنوان صحت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۵    
معاون شهردار تهران گفت: پروژه را در مناطق 22 گانه تا پایان سال تقدیم مردم تهران می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران در خصوص جذب نیرو در شهرداری تهران گفت: زیر 500 نفر در این دوره مدیریت شهری نیرو جذب کرده ایم .
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۲   + ۴۷ سایت دیگر  
جلال بهرامی در مورد انتخاب یک خودروی جدید به عنوان تاکسی، گفت: چندی پیش ضمن بازدید، با مدیران دو مجموعه ایران خودرو و سایپا جلسه ای برگزار شد و در مورد خودرو های شاهین و تارا صحبت هایی انجام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران در خصوص لیست منتشر شده مبنی بر جذب 4000 نفر در شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری، گفت: استنباط من این است که برخی فضاسازی های رسانه ای به گونه ای است که نقاط قوت ما را تبدیل به ابهام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از پیشرفت 51 درصدی پروژه پایدارسازی فاز دوم گود برج میلاد خبر داد و گفت: اقدامات اجرایی مرتبط با حفاری، آرماتوربندی و بتن ریزی شمع ها به طور کامل به اتمام رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: پارکینگ عمومی شهید مدنی طی بهمن ماه سال جاری تحویل شهروندان خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
احداث جایگاه سوخت در منطقه 6 تهران با اولویت جایگاه های سوخت کوچک مقیاس در نقاط تعیین شده با دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران به تصویب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: برای رونق ساخت و ساز موضوعات حمایتی، تشویقی و انگیزشی و تخفیف عوارض صدور پروانه برای شهروندان تا پایان سال اعمال می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۶    
مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق که با حضور جلال بهرامی، معاون شهردار تهران برگزار شد، گزارشی از اجرای بخش نامه تفویض اختیارات به مناطق در این حوزه ارائه کرد و لزوم اجرای این بخش نامه را مورد تأکید قرار داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: عملیات اجرایی فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی، متعاقب اجرای عملیات انحراف ترافیک در محدوده بازار آهن تسریع خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون فنی شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در مورد ورود اتوبوس های برقی به تهران گفت:50 دستگاه اتوبوس برقی وارد ناوگان می شوند تا در خط جمهوری- بهارستان تردد کنند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: به دنبال این هستیم که گره از کار تبدیل وضعیت نیروهای حجمی ایثارگر در شهرداری باز شود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ضرورت حفاظت از آثار تاریخی، به عنوان یک دغدغه ملی و جهانی در دولت سیزدهم بیش از پیش مورد تاکید قرار دارد. خانه مستوفی الممالک به عنون یک اثر تاریخی که مالکیت آن به شرکت ملی پست تعلق دارد از این قاعده مستثنی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۷:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: با بهره برداری از زیرگذر چهارراه گلوبندک، مشکل تداخل تردد در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک برطرف خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از روند احیاء خانه های تاریخی در منطقه 12 با حضور شهردار منطقه بازدید کرد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: عملیات نصب عرشه در پروژه پل دوربرگردان شرق به شرق بزرگراه شهید آوینی که هم اکنون در جریان است تا عصر فردا نوزدهم دی ماه به اتمام می رسد.