چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۷:۰۵Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون شهردار تهران»

اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از واریز مبلغ 25 میلیون تومان به صورت علی الحساب از معوقات ترمیم حقوق کارمندان ثابت شهرداری، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۵    
رکنا: در حالی که هنوز ساخت تراموا در تهران تاییدیه شورای شهر را ندارد، معاون شهردار تهران از ورود یک رام تراموای رایگان چینی به پایتخت خبر می دهد.
صبح امروز با حضور معاون شهردار تهران از 100 دستگاه اتوبوس جدید ناوگان حمل ونقل عمومی شهر تهران رونمایی شد.
اقتصاد ایران: معاون شهردار تهران با اشاره به ورود 100 ون تاکسی به خطوط غرب پایتخت در تابستان گفت: به زودی قرار داد احداث خط 11 نیز منعقد می شود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران ضمن تشریح آخرین وضعیت و اقدامات صورت گرفته در ناوگان ریلی، اتوبوسرانی و تاکسیرانی تهران تاکید کرد که به زودی قطار چینی وارد تهران می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا : صبح امروز با حضور معاون شهردار تهران از 100 دستگاه اتوبوس جدید ناوگان حمل ونقل عمومی شهر تهران رونمایی شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۰    
معاون شهردار تهران گفت: حقوق کارگران خدمات شهری از ماه خرداد 50 درصد افزایش می یابد.
معاون شهردار تهران ازآغاز عملیات اجرایی تراموای شهر تهران تا ماه آینده خبرداد وگفت: امروز با چینی ها جلسه داشتیم و قرار شد به صورت پایلوت قطاری از میدان امام حسین(ع) و پایانه شرق جدید حرکت کند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مهدی چمران در آیین افتتاحیه و بهره برداری بوستان شهدای خدمت و 210 پروژه شهرداری منطقه 10 که با حضور قیومی فرماندار تهران، سیداحمد علوی عضو شورای شهر تهران، مجید باقری معاون شهردار تهران و مهدی اخ الصنایع شهردار منطقه 10 برگزار شد ...
هدایت، مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه شرکت چینی سازنده مسکن، در تهران مستقر شده است گفت: تامین پول چینی ها از مسیر یوزانس خواهد بود.
اکوایران : امروز احداث ساخت 200 هزار واحد مسکونی در شهر تهران آغاز شده است . حمیدرضا صارمی معاون شهردار تهران به اکوایران می گوید : شهرداری تهران مداخله تعریف شده ای در حوزه مسکن دارد و آن ساخت مسکن استطاعت پذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با تأکید بر اینکه سیاست شهردار تهران در مسکن مداخله تعریف شده با اقشار جامعه است، گفت: 90 درصد عملیات ساخت واحدهای مسکونی قرارگاه مسکن در محور جنوب انقلاب است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی هدایت، معاون شهردار تهران گفت: چینی ها 200 هزار مسکن در 22 منطقه تهران می سازند
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳    
معاون شهردار تهران گفت: در 32 ماه اخیر تکمیل خط 6 و7 را مبنای کار خود قرار دادیم و تا پایان سال جاری این خطوط به طور کامل تکمیل می شود. همچنین خطوط 8، 9 و 11 زیر بار ساخت رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به ساخت خط 10 مترو در ماه جاری گفت: امکان تبدیل تاکسی برقی به خودرو شخصی برقی بعد از 7 سال وجود دارد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
شفقنا- معاون شهردار تهران از تمهیدات ویژه حمل و نقلی ویژه مراسم وداع مردم با شهید جمهور و هیأت همراه خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، محسن هرمزی، معاون شهردار تهران گفت: در پی شهادت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و همراهان ایشان و برگزاری مراسم بزرگداشت آنان در مصلی امام خمینی تهران ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران جزئیات تمهیدات حمل و نقل ویژه مراسم اجتماع امام رضایی ها به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراه را تشریح کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، فروزنده معاون شهردار تهران در بازدید از پروژه فتح و چهار پروژه در حال ساخت در منطقه 9 و 10، از زحمات مهندسین و کادر عملیاتی تقدیر کرد و افزود: با تأمین مالی مناسبی که در دوره ششم مدیریت شهری انجام گرفت بسیاری [...]
اکوایران : معاون شهردار تهران درباره مسدود شدن قسمتی از معبر در پروژه ادامه پروژه یادگار امام گفت: با برگزاری جلسه شورای تامین و بیان اهمیت موضوع برای تقاطع بزرگراه یادگار امام مجوز اخذ شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۹    
به گزارش زیرنویس، در حالی که معاون شهردار تهران از اتمام ظرفیت بهشت زهرا خبر می دهد، مدیر عامل این سازمان می گوید که 70 درصد قبور فروخته شده در برخی قطعات خالی است. فارس در گزارشی نوشت: قیمت هر طبقه قبر در بهشت زهرا حدود 15 میلیون تومان شد، شهروندان می توانند به صورت قسطی هزینه را [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که معاون شهردار تهران از اتمام ظرفیت بهشت زهرا خبر می دهد، مدیر عامل این سازمان می گوید که 70 درصد قبور فروخته شده در برخی قطعات خالی است.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که پایتخت رتبه ششم تورم مسکن در کشور را دارد، معاون شهردار تهران می گوید که ساخت 200 هزار واحد مسکونی را ظرف چند روز آینده آغاز می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: حدود 120 هزار میلیارد تومان پول مردم، بر زمین مانده بود، که در حال حاضر فعال شد و بخش خصوصی را در این موضوعات فعال کردیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: خوشبختانه با مولدسازی توانستیم بخشی از بدهی های بانکی را تسویه کنیم و منابع جدیدی در جهت حمل ونقل عمومی و پروژه های عمرانی به کار بگیریم.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رکنا:تحولاتی که در شهر در حوزه های مختلف شاهد آن هستیم باید به درستی برای مردم تبیین شود و نباید اجازه داد برخی شیطنت های رسانه ای محل استناد قرار گیرد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
جلسه علنی صبح امروز شورا -18 اردیبهشت 1403- و در دویست و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران متأثر از سؤتفاهمی که در بازدید یک عضو شورا از منطقه 17 اتفاق افتاده بود، قرار داشت. برخی اعضا عدم همراهی شهردار منطقه را ناشی از عمد و حمل بر بی احترامی به ساحت شورا دانستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران به بیانیه سیاسی عضو شورای شهر تهران در ارتباط با ممانعت از حضورش در شهرداری منطقه 17 انتقاد کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه های احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید آبشناسان_جنت آباد و اصلاح تقاطع بزرگراه شهید همت غرب از بزرگراه شهید چمران بازدید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون شهردار تهران گفت: یک فرد مسئله دار موضوعی در مورد قرارداد چین مطرح کرده و اگر سوالی داریم می توانیم جلسه برگزار کنیم. قرارداد چین ابهامی ندارد و باعث افتخار ماست. این خریدها از محل اموال بلوکه شده بوده که پیگیری کرده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: یک فرد مسئله دار موضوعی در مورد قرارداد چین مطرح کرده و اگر سوالی داریم می توانیم جلسه برگزار کنیم. قرارداد چین ابهامی ندارد و باعث افتخار ماست. این خریدها از محل اموال بلوکه شده بوده که پیگیری کرده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از رونمایی سامانه پایش اجرای مصوبات شورای شهر تهران خبر داد.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ابعادی جدید از برنامه شهرداری تهران برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در سال جاری را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: 40 درصد از پروژه امتداد بزرگراه یادگار امام (ره) در میدان جی قرار گرفته است و شاید ناچار شویم پس از تصویب در کمیسیون ماده 7، برخی درختان را جابه جا کنیم و پس از جابه جایی این درختان و اجرای طرح، فضای سبز هفت هکتاری در میدان جی و میدان فتح ایجاد خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با بیان این که تا پایان سال 2 تا 3 رام قطار ملی تحویل ناوگان مترو داده می شود، گفت: از ابتدای دوره کنونی مدیریت شهری تهران یعنی در 31 ماه گذشته، 826 دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی پایتخت نوسازی شده است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تحویل فاز اول بزرگراه شهید شوشتری تا پایان سال خبر داد و اطلاع داد که ظرف مدت دو هفته آینده زیرگذر پروژه تندگویان بازگشایی می شود و باقی پروژه ها به سرعت در حال انجام است.
آیین بهره برداری از پروژه تحکیم بستر آسفالت بزرگراه آزادگان و تعریض و ایمن سازی کندروی شرقی این بزرگراه در تقاطع با بزرگراه شهید لشگری برگزار شد .
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۲    
سال گذشته معاون شهردار تهران به تردد خودروهای پلاک شهرستان در محدوده طرح ترافیک اشاره کرد و گفت: به زودی این مشکل برطرف و این افراد باید برای تردد عوارض پرداخت کنند. البته بحث حضور پرتعداد خودروهای شهرستانی در تهران فقط به تردد در محدوده طرح ترافیک خلاصه نمی شود ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران امروز در صحن علنی تهران اعلام کرد که دوره قبل مدیریت شهری زیست شبانه و نگهداری از حیوانات خانگی را ترویج می داد.
رئیس مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور در جلسه شورای پژوهشی مؤسسه گفت: در جلسه ای که دیروز و با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و سه تن از معاونین ایشان، مدیر عامل بتاجا، معاون شهردار تهران و برخی دیگر از مسئولین ذیربط، در محل این مؤسسه برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از آغاز واگذاری تاکسی های برقی از امروز خبر داد و گفت: قیمت تمام شده این تاکسی ها حدود یک میلیارد و 300 میلیون تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: به دنبال بورسی کردن دارایی های مختلف شهرداری هستیم و امسال شاهد اتفاقات خوبی در خصوص بهره مندی بیشتر از ظرفیت های بورس خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به اقدامات شهرداری برای برقی سازی حمل و نقل عمومی از آمادگی برای انتقال تجربه در زمینه تأمین واگن و وسایل حمل و نقل برقی به سایر کلان شهرها خبر داد.
اکوایران: معاون شهردار تهران گفت : گروهی برای مبارزه با موش ها از طریق استفاده از نوعی خوراک گیاهی به جای سم اقدام کرده اند که این موضوع در یک دوره جواب داد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: خدمات مجموعه بهشت زهرا (س) در سال 1403 حداکثر 30 درصد نسبت به سال 1402 بیشتر می شود و حتی در برخی موارد، میزان افزایش هزینه امسال نسبت به سال قبل کمتر از این رقم خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی سازمان تات به نقل از مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع علیزاده افزود: در روزهای پایانی سال گذشته، صارمی؛ معاون شهردار تهران طی یک پست در فضای مجازی اعلام کرد که شهرداری تهران برای حفظ منابع طبیعی و باغ گیاهشناسی ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: معمولا افزایش سفیدبالک ها از مناطق جنوبی شروع می شود که قطعا با انجام تدابیر پیشگیرانه جلوی طغیان آنها گرفته خواهد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: برنامه شهرداری این است که در سال 1403 حداقل 100 هزار میلیارد تومان جذب سرمایه گذاری خارجی داشته باشیم.