چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۴۶Oct 2020 21

جدیدترین‌های «معاون شهردار تهران»

تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه اجتماعی تازه ترین ها، مدتی پیش طرح ساخت خانه های 25 متری در تهران مطرح شد. گلپیایگانی معاون شهردار تهران معتقد بود که حداقل مساحت واحد مسکونی که برای شهر تهران در طرح تفصیلی مصوب و تصویب شده 35 متر مربع است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به راهکارهای مقابله با آلودگی هوا در پایتخت، گفت: توسعه حمل و نقل عمومی ضرورت دارد و دولت از سال 89 کمکی در این راستا در تهران انجام نداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه طی 11 سال گذشته دولت برای توسعه حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران کمک شایانی نکرده است، گفت: با ادامه این شرایط تا سال 1420 خطوط متروی تهران تکمیل نخواهد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از آغاز فرایند تدوین پیش نویس لایحه بودجه سال 1400 شهرداری تهران خبر داد و گفت: بر اساس الزامات قانونی باید بودجه سال آینده تا آخر دی ماه به شورای شهر تقدیم شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران اعلام کرد که از بودجه یکهزار و 900 میلیارد تومانی توسعه محلات اکنون 900 میلیارد تومان از این بودجه تخصیص پیدا کرده و توسعه محلات تنها جایی است که بودجه جلوتر از پروژه هاست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۹    
معاون شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: با صوت بستن بر شعرها بوده و اینگونه ادب فارسی از هند تا مدیترانه گسترش پیدا کرده. نقش شجریان در ترویج ادب فارسی در سده اخیر بی مانند است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از اعلام نتایج آزمون دستیار مدیران شهرداری تهران در 23 مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: آزمون استخدامی دستیار مدیران شهرداری تهران از سوی شرکت تعاونی سازمان سنجش که عهده دار برگزاری آزمون هایی چون آزمون استخدامی بانک تجارت و آزمون ورود به حرفه سازمان نظام مهندسی است؛ برگزار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- معاون شهردار تهران گفت: پروژه هزار و یک شهر در منطقه 22 تهران فرصتی برای بازگرداندن نشاط به شهر است.
معاون شهردار تهران در یادداشتی به مناسبت فرارسیدن هفته تهران به تشریح آخرین اقدامات انجام شده در زمینه بهسازی معابر پیاده روی پایتخت و ارتقای فرهنگ پیاده محوری پرداخت. متن کامل این یادداشت به شرح ذیل است:
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۷    
معاون شهردار تهران با تاکید بر لزوم طراحی فعالیت های فرهنگی متناسب با شرایط کرونایی جامعه گفت: استفاده از زبان هنر، بهترین راه انتقال مفاهیم اجتماعی است که خلق آثار هنرمندانه در موضوع مقابله با ویروس کرونا و انتشار آن در فضاهای حقیقی و مجازی می تواند در انتقال پیام مبارزه با این بیماری و تثبیت و ...
اقتصاد آنلاین / شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد: شرایط کشور بحرانی است و نمی توان با مدیریت نشسته و جلسه ی کاری از پیش برد، باید با جدیت تمام برای وصول 1500میلیاردتومان اوراق مشارکت توسعه مترو تلاش کرد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: ایمن کردن تهران در برابر سیل در دوره کنونی مدیریت شهری با جدیت پیگیری شد و بودجه مصوب شورای شهر برای این کار از 84 میلیارد تومان در سال 96 به 190 میلیارد تومان در سال جاری افزایش یافت.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۴    
آئین نکوداشت شمیران در هفته تهران و تجلیل از مفاخر و بزرگان این منطقه عصر شنبه با حضور فرماندار شمیرانات، شهردار منطقه یک، معاون شهردار تهران و جمعی از مسئولان در سرای محله جماران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۰    
تهران- ایرنا- آئین نکوداشت شمیران در هفته تهران و تجلیل از مفاخر و بزرگان این منطقه عصر شنبه با حضور فرماندار شمیرانات، شهردار منطقه یک، معاون شهردار تهران و جمعی از مسئولان در سرای محله جماران برگزار شد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۸    
معاون شهردار تهران با اشاره به ثبت نام 2 هزار و 603 نفر در آزمون جذب دستیار مدیران شهرداری، گفت: 1944 از داوطلبان، خارج از شهرداری تهران و 695 نفر کارمندان شهرداری هستند. همچنین زنان و دارندگان مدرک کارشناسی ارشد، بیشترین آمار داوطلبان را به خود اختصاص داده اند. ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: تمامی طرح های شهرداری تهران فازبندی دارد و خروجی زیرگذر به سمت خیابان نصر هم به زودی ساخته می شود؛ یک اشتباه فنی هم در این خروجی وجود داشت که 10 ماه برای رفع آن تلاش کردیم.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: کار عمرانی در شهرداری تهران مثل دو امدادی است، یعنی امکان دارد که کار در دوره ای از مدیریت شهری آغاز و در دوره دیگری تمام شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران معتقد است عمر سکونت در محلات شهر تهران به کمتر از سه سال کاهش یافته است و این مساله نشان دهنده عدم حس تعلق شهروندان به محله ای است که در آن سکونت دارند.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۶    
عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهردار تهران می گوید عمر سکونت در محلات تهران به دلیل گرانی مسکن، زیر سه سال است. او نقل مکان های متوالی را به معنای کاهش احساس تعلق به محله و شهر می داند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون شهردار تهران درباره گودهای پرخطر تهران هشدار داد که در یک بازه زمانی مشخص مالکان گود، باید گود را به یک سطح ایمن برسانند اگر این کار انجام نشود، با ضمانت نامه ای که از بانک گرفته می شود شهرداری خود، گود را با خاک پر می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران درباره گود های رها شده در پایتخت گفت: به مالکان گود ها اعلام می کنم هرچه سریعتر آن را پر کنند، درغیر اینصورت باید هزینه مضاعفی پرداخت کنند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: اگر مالکان نسبت به ایمن سازی گودهای پرخطر اقدام نکنند، با هزینه گزاف آن ها را پر می کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از ثبت نام 2603 نفر از واجدین شرایط در آزمون جذب دستیار مدیران شهرداری خبر داد و گفت: در این فرآیند 265 نفر دستیار برای 120 جایگاه شغلی مدیریتی به کار گرفته خواهند شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه معابر در شهر تهران با تامین همه اجزای فضای سبزی و پیاده راه و عبور دوچرخه اصلاح می شوند، گفت: مناسب سازی معابر احترام به معلولان و جانبازان است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بازدید معاون شهردار تهران از ایستگاه مترو برج میلاد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران صبح دیروز از آخرین وضعیت روند تکمیل ایستگاه برج میلاد بازدید کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران صبح امروز( سی و یکم شهریور ماه ) از آخرین وضعیت روند تکمیل ایستگاه برج میلاد بازدید کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۱    
معاون شهردار تهران از بهره برداری زیرگذر باقرشهر تا پایان دی ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران جزئیاتی از جلسه اش با اعضای مجمع نمایندگان تهران را تشریح کرد و گفت: با دوستانی که از شهرداری و شورا به مجلس رفته اند ارتباط خوب و مستمری داریم.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
با حضور معاون شهردار تهران صورت می گیرد :افتتاح پروژه های توسعه محلی شهرداری منطقه13 تهران روز چهارشنبه، 26 شهریور ماه، پروژه های توسعه محلی وکوچک مقیاس شهرداری منطقه 13 با حضور معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران افتتاح می شود ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۱    
معاون شهردار تهران با بیان اینکه شهرداری مشکلی در پرداخت حقوق کارکنان ندارد، گفت: در برخی از حوزه ها کمبود نیرو و در برخی بخش ها مازاد نیرو داریم که برگزاری آزمون دستیاری برای رفع کمبود نیروهای مورد نیاز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با بیان اینکه شهرداری مشکلی در پرداخت حقوق کارکنان ندارد، گفت: در برخی از حوزه ها کمبود نیرو و در برخی بخش ها مازاد نیرو داریم که برگزاری آزمون دستیاری برای رفع کمبود نیروهای مورد نیاز است.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: با اجرای طرح دستیاران، فرصت برابر برای ارتقای جایگاه کارکنان توانمند، مستعد و کارآمد در سطوح مدیریتی سازمان شهرداری تهران نیز ایجاد می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: شهرداری تهران تا پایان شهریور امسال به تعهد سه هزار و 100 میلیارد تومانی خود در بودجه غیرنقد عمل خواهد کرد. عبدالحمید امامی، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در گفت وگو با سایت شهر ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: در بخش شهرسازی نیز درآمد شهرداری به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده و از سوی دیگر میزان ساخت وساز هم کم شد و ساخت وسازهای خلاف ضوابط هم انجام نمی شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ارتباط با برگزاری یا عدم برگزاری مراسم اربعین در تهران گفت: وزارت کشور بخشنامه ای در این زمینه صادر نکرده است.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 از افتتاح 9 طرح ها و پروژه های ترافیکی در مراسمی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مورخ 19 شهریور ماه خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: پیش بینی می کنیم با بازگشایی مدارس در روزهای ابتدایی 10 تا 15 درصد به بار ترافیکی شهر افزوده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: خط 10 مترو به طول 43 کیلومتر طول و 35 ایستگاه در غربی ترین نقطه از مترو تهران (وردآورد )آغاز شده و در مسیر شرقی ترین نقطه از پایتخت (قنات کوثر) امتداد خواهد داشت.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
به مناسبت عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به همراه معاونان و مدیران شهری از فعالیت های مذهبی منطقه8 بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: بزودی حاملان چرخ دستی در محدوده بازار تهران ساماندهی می شوند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، محمدرضا جوادی یگانه، معاون شهردار تهران در رشته توئیتی در حساب کاربری خود نوشت: تأمین و ارتقای احساس امنیت زنان و کودکان، و مقابله با آزار جنسی آنان، یکی از مهمترین وظایف اجتماعی شهرداری تهران است ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
گفتنی است بیش از یک ماه پیش هم آزمایش کرونا برای یگانه مثبت اعلام شده بود و او پس از قرنطینه خانگی بار دیگر در محل کار حاضر شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران استعفای امامی، معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۴    
اوراق مشارکت سال 97 و 98 محقق شد. معاون شهردار تهران تاکید کرد که مکاتبات لازم برای اوراق سال جاری با وزیر کشور انجام شده و تا پایان سال کار انجام خواهد شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل و نقل و ترافیک را در ایام کرونا تشریح کرد. به گزارش ایسنا، سید مناف هاشمی اقدامات صورت گرفته حوزه حمل و نقل و ترافیک را در ایام کرونا تشریح کرد و گفت ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۰    
به گزارش جماران، محمدرضا جوادی یگانه، معاون شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: در گفتگو با سفیر افغانستان بر عزم شهرداری تهران برای پایان بکارگیری کودکان در جمع آوری پسماند تاکید کردم. آقای لیوال در اهمیت موضوع و ضرورت اقدام هم نظر بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران درباره ایده هر خانه، یک حسینیه گفت: همه ساله، در محرم، همه شهر کوچه به کوچه عزاخانه است، امسال خانه به خانه هم هست.
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
وزارت کشور طرحی با نام ساخت واحدهای مسکونی کوچک اندازه با زیرساخت قانونی مصوبه سال 95 دولت درباره مسکن اجتماعی را به هیئت دولت داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: مجموعه های ورزشی تهران را که زیرمجموعه این معاونت محسوب می شوند، برای عزاداری امام حسین(ع) در اختیار شهروندان قرار می دهیم؛ برای استفاده از پارکها نیز مخالفتی از سوی ما وجود ندارد و در حال رایزنی با معاونت خدمات شهری هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بر پایش و کنترل روشنایی پایانه های ناوگان عمومی شهر تاکید کرد و گفت: منطقه 20 پتانسیل های خوبی برای تبدیل شدن به پایلوت حمل و نقل عمومی شهر تهران را دارد.