یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۳۳Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون شهردار تهران»

ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از چندمرحله ای کردن صدور پروانه بمنظور کاهش زمان صدور خبر داد و گفت: می خواهیم پروانه ها را به پروانه های مختلف تقسیم کنیم و پروانه یک و دو و سه داشته باشیم تا فرایند صدور کاهش یابد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: توجه به موضوع مدیریت هزینه، بسیار مهم است و همواره بودجه ریزی ها بر مبنای هزینه ها بوده و باید به بخش درآمدزایی توجه بیشتری کنیم.
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: در راستای قرار خدمت مقرر شد تا کارکنان ایثارگر شرکت شهروند با برخورداری حداقل 12 ماه حضور داوطلبانه در جنگ تحمیلی و با حداقل حضور داوطلبانه 24 ماه از بیمه و مالیات معاف شوند.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و سرپرست جدید شرکت کنترل کیفیت هوا با حضور سید مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد. شفیعی، معاون شهردار تهران در این آیین، ضمن قدردانی از تلاش های حسین شهیدزاده، مدیرعامل پیشین شرکت کنترل کیفیت هوا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت:باید با تلاش شبانه روزی، سامانه حمل و نقل را از لحاظ کیفی به جایگاهی برسانیم که درخور مردم شایسته و لایق پایتخت باشد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران گفت با شهردار صحبت شد و قرار شد شنبه یا یکشنبه بساط اتوبوس های ویژه بی خانمان ها را جمع کنند که چنین چیزی انشالله نباشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: اداره کل امور مجامع و حسابرسی موتور محرکه مولد سازی دارایی ها در شهرداری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: در حال حاضر یک هزار و 528 نفر از بانوانی که کودک زیر 6 سال در شهرداری تهران دارند، از بخشنامه دورکاری استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اتوبوس خوابی برخی بی خانمان ها در شب های سرد تهران با واکنش های زیادی همراه شده است. معاون شهردار تهران می گوید این افراد حاضر به رفتن به گرمخانه و همراه سرا نیستند و برایشان اتوبوس سیار جهت اسکان موقت قرار داده ایم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از دستور شهردار تهران برای آماده سازی سالنهای مدیریت بحران برای استقرار کارتن خوابها خبر داد. محمد امین توکلی زاده صبح امروز با حضور در صحن شورای شهر تهران در خصوص بی آرتی خوابی و اقدامات شهرداری در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد و گفت ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۹:۱۶    
معاون شهردار تهران ادعای پایان یافتن ابرپروژه های عمرانی را در شهر تهران رد کرد.
معاون شهردار تهران با رد ادعای پایان یافتن ابرپروژه های عمرانی در شهر تهران، گفت: تا پایان سال 4پروژه شهری دیگر افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به نشست مشترک بودجه میان رئیس و اعضای شورای شهر تهران با اعضای فراکسیون مدیریت شهری مجلس، از قول قطعی این فراکسیون برای حل مشکلات منابع مالی شهرداری ها در بودجه 1401 کشور خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، معاون شهردار تهران در این جلسه با انتقاد از آسیب هایی که طرح های توسعه، به شهر وارد کرده اند، گفت: برای شهری مانند تهران که متخصصان و مهندسان خبره ای را در مجموعه مدیریت شهری دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: متاسفانه در بحث ایمنی، شهرداری نمی تواند اقدامی کند و قدرت برخورد با این موارد را نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه سازمان آتش نشانی حتی اندازه مأمور اداره کار به لحاظ قوانین، قدرت برخورد با کسبه ای که ایمنی را رعایت نمی کنند ندارد، گفت: ساماندهی بازار گل شهید محلاتی امری ضروری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: به نظر می رسد که راهبر قطار از لحاظ روحی و جسمی هوشیاری و تمرکز کافی نداشته است و 4 خطا را به صورت همزمان انجام داده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل شهرداری تهران در جلسه امروز شورای شهر ابعاد حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه چیتگر را تشریح کرد. قطاری که به نظر می رسد مقصر اصلی بوده از کرج وارد ایستگاه چیتگر می شود اما از آنجایی که پیش از ورود به ایستگاه سرعت غیر مجاز داشته راهبر ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: پس از دریافت نظر سازمان اداری و استخدامی با قید فوریت نسبت به تبدیل وضعیت این عزیزان اقدام خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل شهرداری تهران با حضور در منطقه دو، طرح های ترافیکی این منطقه را بررسی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۳    
معاون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درباره جزئیات حادثه امروز قطار تهران-کرج توضیحاتی ارائه کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون شهردار تهران از بازگشایی مترو تهران کرج تا حوالی ظهر خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از قول کارشناسان شرکت بهره برداری مترو برای بازگشایی مسیر تهران – کرج تا ظهر امروز خبر داد. مجتبی شفیعی با بیان اینکه حوالی ساعت هفت صبح امروز دو قطار در ایستگاه چیتگر با هم برخورد می کنند که بلافاصله بنده در محل حادثه حاضر شده و در جریان حادثه قرار ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
در پی حادثه برخورد دو قطار در خط 5 مترو (ایستگاه چیتگر)، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با حضور در محل حادثه دستورات لازم را برای رسیدگی به وضعیت مصدومان و بازگشایی خط 5 مترو صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۱    
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به گلایه شهروندان در فرآیند صدور مجوز پروانه ساختمانی گفت: طبق آمار بیش از 260 روز برای صدور پروانه معطلی وجود دارد که باید هر چه زودتر فرآیند صدور پروانه هوشمندسازی شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران درباره کاهش سهم شهرداری ها از بودجه دولت گفت: به نظرم دولت کم لطفی کرده است چرا که رئیس جمهور و معاون اول در مورد تبصره های شهرداری تاکید داشتند و حتی آقای میرکاظمی در این خصوص تاکید دارد اما نمی دانم چرا در لایحه ای که به مجلس ارائه کردند تبصره ها را حذف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۸:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از دستور ویژه زاکانی جهت حمایت از رانندگان اتوبوس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از طراحی اپلیکشین های جمع آوری و تفکیک زباله خبر داد و گفت: به این ترتیب مردم با کمک اپ های جمع آوری پسماند، بخشی از زباله های خود را مدیریت می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۰    
معاون شهردار تهران گفت: در حال برنامه ریزی برای تنظیم دستورالعملی هستیم تا نظارتی بر حقوق کارگران داشته باشیم و به آن ها ظلم نشود و دقیقا در قراردادهای پیمانکاری این موارد روشن شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران درباره تغییرات لایحه بودجه 1401 این مجموعه گفت: مقرر شده است بدهی های دولت به صورت تهاتر پرداخت شود، علاوه بر اینکه اوراق مشارکت نیز در لایحه بودجه 1401 کشور در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: خوشبختانه مسئله فایناس در بودجه به سرانجام رسید و تقریبا حل شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران درباره سهم شهرداری ها از بودجه سال آینده دولت گفت: خوشبختانه با پیگیری هایی که انجام شد تغییراتی در این لایحه درباره سهم شهرداری ها صورت گرفت و موضوع فاینانس حل شده است. همچنین مقرر شده که بدهی های دولت به صورت تهاتر پرداخت شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۶    
نخستین جلسه هیئت مدیره جدید شرکت شهر سالم با حضور فروزنده معاون شهردار تهران برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: دلایل اینکه افراد بی سرپناه و کارتن خواب ها به گرمخانه ها مراجعه نمی کنند را سوال کردیم متوجه برخی از مشکلات شدیم و برنامه ای را برای رفع این اشکالات در نظر گرفتیم.اولین موضوع ما حفظ کرامت انسانی است ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، حادثه آتش سوزی خط لوله زیرزمینی گاز در حریم پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی را معلول بی احتیاطی و قصور پیمانکار دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وجود فرصت های برابر در سطح شهر را یکی از شاخصه های عدالت اجتماعی است، و معاون شهردار تهران می گوید: طی سالهای اخیر تنها 2.3 درصد از سطح پایتخت برای معلولان مناسب سازی شده اند و ما برای رسیدن این رقم به 55 درصد برنامه داریم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا میثم مظفر روز یکشنبه در بیست و نهمین جلسه شورای شهر تهران، با بیان اینکه صدور حکم معاونان سازمان ها، شرکت و حتی معاونان کل ستادی نیز به معاون شهردار تهران در حوزه مربوطه واگذار شده است، افزود: مهمترین ابزار یک مدیر بحث انتصابات است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از تعریف جدید برای خانه های پلاک قرمز خبر داد و گفت: موضوع پذیرش نشدن معتادان متجاهر دارای زخم باز در مراکز درمانی و بیمارستان ها از مسائل جمع آوری این افراد است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران در پایان دی ماه تقدیم شورا خواهد شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری امور حمل و نقل و ترافیک ، سرپرست اداره کل مهندسی و ایمنی ترافیک و سرپرست معاونت فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک با حکم معاون شهردار تهران منصوب شدند.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از رایزنی شهردار تهران با دولت درباره اعتبارات شهرداری ها در بودجه 1401 خبر داد و گفت: آقای زاکانی در تمامی نشست های مربوط به بررسی تبصره های بودجه در هیات دولت حضور دارد و در حال رایزنی برای احقاق حق شهرداری ها است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از رایزنی با دولت برای لحاظ اعتبارات مربوط به شهرداری ها در بودجه 1401 کشور خبر داد و درباره انتصابات شهرداری گفت: نزدیک به 65 درصد افراد از بدنه شهرداری انتخاب شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران توضیحاتی درباره جزییات رایزنی زاکانی با دولت درباره سهم شهرداری از بودجه 1401 دولت ارایه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: در جلسه روز یکشنبه جمع بندی شد که تبصره هایی که از بودجه دولتی شهرداری ها حذف شده احیا شده و هر پیشنهاد دیگر نیز برقرار شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۷    
معاون شهردار تهران گفت: شاخص هایی همچون مشارکت مردم، توسعه محلات، شفافیت، عدالت و افزایش بهره وری محورهایی است که جزو سیاست های شورای شهر بوده و متناسب با همین موارد نیز بودجه تنظیم خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: تهران بزرگ ظرفیت پایتخت شدن در جهان اسلام را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ترافیک در پایتخت افزایش یافته است.برخی از شورای شهری ها می گویند، ضمانت اجرایی طرح ترافیک به دلیل مصوبات قبلی مخدوش شده است و معاون شهردار تهران هم می گوید؛ در تلاش هستیم با ایده ای خلاقانه از طرح جدید ترافیک رونمایی کنیم.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش جلال بهرامی، معاون شهردار تهران خبر از آماده سازی گورستان برای زلزله ی احتمالی تهران داد. این خبر با واکنش های منفی بسیاری در شبکه های اجتماعی روبرو شد و بسیاری این خبر را آماده سازی مقدمات برای کشتن مردم دانستند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، سید مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس درباره جزئیات جلسه امروز شهردار تهران، معاونین شهرداری و شورای معاونین شهرداری با آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اظهار داشت: در جلسه امروز ...