سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۳:۱۱Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نوسازی شهر تهران»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به تصویب بازنگری تعریض خیابان کرمان پس از چند دهه وقفه، جزئیات این طرح را تشریح کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همشهری آنلاین _ سمیرا باباجانپور: کمک هزینه اجرای نما، به محله کن به عنوان محله کم برخوردار پایتخت اختصاص می آید. این طرح از سوی سازمان نوسازی شهر تهران برای اجرای نما در 24 محله پایتخت که جزو محله های کم برخوردار محسوب می شوند، پرداخت می شود و در غرب تهران محله کن انتخاب شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: جشنواره خشت طلایی تهران به اشتراک دستاوردها در مدیریت شهری و افزایش دانش در این زمینه منجر خواهد شد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان نوسازی شهر تهران 6 گود رها شده در منطقه 15 دارد که 5 گود ایمن سازی شده و بی خطر هستند و یک گود دیگر در مرحله اخذ حکم قضایی برای اقدام نسبت به ایمن سازی و تعیین تکلیف است.همچنین پروژه های تعریف شده در این گودها به زودی عملیاتی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از انتشار 4 عنوان کتاب محله شامل کتاب های محله طیب، خلیج فارس، قیام و جوانمرد قصاب خبر داد و گفت: این کتاب ها در واقع شناسنامه محلات تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران جزئیات طرح بازآفرینی محله تاریخی نفرآباد در جوار حرم حضرت عبدالعظیم(ع) واقع در منطقه 20 پایتخت را تشریح کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۵    
نقشه اول و دوم این طرح توسط سازمان بهشت زهرا(س) تهیه شده و عملیات عمرانی آن توسط سازمان نوسازی شهر تهران اجرا می شود. اجرای این طرح حس تعلق خاطر به محله را ایجاد خواهد کرد. احیاء آرامستان های دولاب سند مهم در صلح دینی و همبستگی فرهنگی و دینی مردم ایران است و نوعدوستی ایرانی ها را به رخ می کشد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۱۵    
کاوه حاجی علی اکبری- مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با آغاز بهره برداری از خط آهن تهران-تبریز در سال1323، ارتباط ریلی تهران به غرب و شمال غرب کشور برقرار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد: باوجود آنکه بیش از یکسال از مصوبه اعمال تخفیف 50 درصدی هزینه خدمات مهندسی برای ساخت وسازهای واقع در بافت فرسوده می گذرد، اما هنوز اقدامی در راستای اجرایی شدن این بند انجام نشده است.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
سومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران و با حضور کاوه حاجی علی اکبری مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران و دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلان شهر تهران و سایر اعضای ستاد به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از آغاز طرح باز آفرینی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران- تبریز به عنوان بزرگترین پروژه بازآفرینی شهری در آینده نزدیک خبر داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: مجموعه عمارت پیرنیا شامل حمام و بخشی از اندرونی آن به مساحت تقریبی یک هزار و 600 متر مربع واقع در خیابان لاله زار شمالی است که به همت سازمان نوسازی و پس از چندین ماه مذاکره از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خریداری شد.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۷    
باشگاه در و پنجره و نما: معاون توسعه محله ای سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تشریح جزئیات پرداخت کمک هزینه اجرای نمای ساختمان ، گفت: در 6 ماه دوم سال گذشته 155 پرونده نما به سازمان ارسال و یک میلیارد و 500 میلیون تومان به عنوان کمک هزینه اجرای نما پرداخت شده است.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، جانمایی ناصحیح تیرهای برق در گذر را یکی از مشکلات نفوذناپذیری در بافت های فرسوده پایتخت عنوان کرد و از جابجایی 1200 اصله تیر برق معارض در این بافت ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران بر ضرورت بسیج و تجهیز ظرفیت ها و امکانات کلیه دستگاه های مسئول در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و اهمیت آن در اقدامات بازآفرینی شهری تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران از تایید الحاق محدوده هایی به بافت فرسوده شهر تهران در کمیسیون ماده 5 خبر داد و گفت: یک هزار و 168هکتار به بافت فرسوده مصوب شهر تهران الحاق شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پیرو تفاهم نامه همکاری مشترک دولت و شهرداری ، تهیه و پخش آسفالت در معابر بافت فرسوده نیازمند آسفالت،در کوچه های نیازمند آسفالت در منطقه 9 عملیاتی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران جزئیات طرح بازآفرینی خیابان فدائیان اسلام را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اعلام خبر موافقت کمیسیون ماده پنج با طرح بازآفرینی خیابان فدائیان اسلام، به تشریح جزییات این طرح پرداخت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۱۵    
سیدرضا میرصادقی مدیرعامل سابق سازمان نوسازی شهر تهران به صورت ریشه ای و سنتی، املاک و مستغلات به عنوان کالای سرمایه ای نزد ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد. ضمن آنکه این بخش در اقتصادکلان کشور نیز به دلیل ارتباط با بیش از 180 شغل اصلی و کلیدی از اهمیت بسزایی برخوردار است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه اجتماعی تازه ترین ها، مدتی پیش طرح ساخت خانه های 25 متری در تهران مطرح شد. گلپیایگانی معاون شهردار تهران معتقد بود که حداقل مساحت واحد مسکونی که برای شهر تهران در طرح تفصیلی مصوب و تصویب شده 35 متر مربع است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۷    
معاون توسعه محله ای سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تشریح جزئیات پرداخت کمک هزینه اجرای نمای ساختمان ، گفت: در 6 ماه دوم سال گذشته 155 پرونده نما به سازمان ارسال و یک میلیارد و 500 میلیون تومان به عنوان کمک هزینه اجرای نما پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح ساماندهی و احیای 5 گورستان تاریخی در منطقه 14، با همکاری سازمان بهشت زهرا(س) و سازمان نوسازی شهر تهران کلید خورد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
رضامیرصادقی مدیر عامل سابق سازمان نوسازی شهرتهران در سال های رکود بازار ساخت و ساز در کشور و تعطیلی یا نیمه تعطیل بودن حدود 180 شغل اصلی و کلیدی مرتبط با حوزه مسکن و با وجود تجربه ای بسیار گران قدر و قدرتمند در زمینه های اجرایی متاسفانه به دلیل عدم برنامه ریزی مبتنی بر واقعیت های کسب و کار در کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از راه اندازی چهار بوم کسب و کار به منظور توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی کارآفرینان محلی در برخی محله های مرکزی پایتخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از اجرای طرح "همیاران محله فرحزاد" به منظور رفع آسیب های اجتماعی، ایجاد همبستگی، افزایش حس تعلق خاطر و ارتقاء کیفیت زندگی در این محله خبر داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد: اجرای سه پروژه پارکینگ طبقاتی در محلات دارای بافت فرسوده در مناطق 15،14 و 18 شروع و در گام دوم نیز دو زمین جدید با ظرفیت حدود یکهزار واحد در منطقه 10 پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از ارتقاء کیفیت عملکردی _ فضایی بوستان میثاق و احیای باغ زیتون در ضلع جنوب شرقی این بوستان در راستای توسعه اجتماع محور در منطقه 16 خبر داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد: پروژه بازآفرینی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران- تبریز وارد فاز اجرا می شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از اجرای مرحله نخست واگذاری اراضی روی تونل راه آهن تهران- تبریز به پیمانکار پروژه احداث محور شارباغ (محور نیلوفری) خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت ساخت املاک کوچک مقیاس در تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بعد از انتقال خطوط راه اهن تهران تبریز به زیر زمین سال ها ساماندهی حریم راه اهن بلاتکلیف ماند اما رئیس سازمان نوسازی شهر تهران از اغاز عملیات اجرایی پروژه تا 2 هفته آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۵    
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: زمانی که از مداخله برای نوسازی محلات صحبت به میان می آید نمی توانیم موضوع فقر را نادیده بگیریم.
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه میانگین قیمت مسکن در تهران 21 میلیون تومان است گفت: قرارداد ساخت 4000 واحد مسکونی در جنوب تهران بسته شده است.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: زمانی که از مداخله برای نوسازی محلات صحبت به میان می آید نمی توانیم موضوع فقر را نادیده بگیریم.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ستاد بازآفرینی شهری با حضور حسین توکلی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ری، شهردار کهریزک، شهرداری باقرشهر، نمایندگان برق منطقه ای تهران ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۴    
کاوه حاجی علی اکبری- مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از هنگام شکل گیری تمدن و پیدایش نخستین شهرها در جهان، ارتباط، گفت وشنود و تعامل اجتماعی بین شهروندان، یکی از اجزای جدایی ناپذیر شهرنشینی و یکی از پایه های سازنده مدنیت و تکوین و تطور آن در طول زمان بوده است ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان نوسازی شهر تهران به منظور ایجاد، توسعه و بهبود همکاری های چندجانبه و بهره مندی از ظرفیت های تخصصی مؤسسه همشهری در بستر اجرای پروژه ها و برنامه های مشترک در حوزه بازآفرینی و نوسازی بافت های فرسوده، با این مؤسسه تفاهم نامه همکاری منعقد کرد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
چهلمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدارکلانشهر تهران در سازمان نوسازی شهر تهران برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تهران از آثار مسابقه بین المللی ایده هایی برای انطباق کاربری و بازآفرینی کارخانه سیمان ری در باغ موزه قصر بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، در بازدید پیروز حناچی، شهربانو امانی، عضو شورای اسلامی شهر، عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری و کاوه حاجی علی اکبری ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۱    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران بیان کرد: وقتی شهردار تهران خود را مدافع میراث فرهنگی و تاریخی می داند و خاستگاه خود را از این حوزه اعلام می کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه در بهسازی محدوده مجاور برج طغرل هیچ گودبرداری صورت نگرفته است، گفت: تنها اقدامی که در محل پروژه انجام شده، آواربرداری بوده است.
سازمان نوسازی شهر تهران در سال 1347 تشکیل و تا سال 1373 و پیش از آغاز پروژه نواب، پروژه های مختلفی را اجرا کرده است که از جمله آن ها می توان به احداث پارک بعثت، پارک ملت، کوی افسران و ... اشاره کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: زمین بوستان نظام آباد به همت شهرداری منطقه7، از محل منابع عوارضی که برای قطع اشجار در شهرداری دریافت می شود، خریداری و ایجاد شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح تفصیلی ویژه نفرآباد پس از تصویب در کمیسیون ماده پنج، با اقدامات شهرداری برای الگوسازی دو پروژه نمونه مسکن و سه پروژه فضای شهری مبتنی بر الگوی معماری ایرانی اسلامی وارد مرحله اجرایی خواهد شد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سی و هشتمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدارکلانشهر تهران به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و با حضور نژادبهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران، علی اکبری دبیرستاد بازآفرینی کلانشهر تهران و مدیران شرکت مخابرات شهر تهران ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
15 درصد از ساکنان تهران در بافت های فرسوده زندگی می کنند، بافتی که شرایط آن از مدت ها قبل به موضوع هشدار اعضای شورای شهر تهران تبدیل شده و بر نوسازی آن ها بیش از پیش تاکید می شود، اما با وجود بسته های مشوق شهرداری، تاکنون تنها 45 درصد از بخش مسکن در مختصات بافت های فرسوده پایتخت نوسازی شدند ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از اتخاذ تصمیماتی برای تسریع در اجرایی شدن طرح موضعی کن به عنوان بزرگترین طرح موضعی شهر تهران با رویکرد تفرجگاهی و گردشگری در جلسه خود با ذینفعان، معتمدین و شورایاران محله کن و معاون شهرسازی و معماری، مدیرعامل سازمان نوسازی و شهردار منطقه 5 تهران خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران روز دوشنبه در این آیین افتتاح اظهار داشت: این طرح ها با مشارکت سازمان نوسازی شهر تهران و با هدف بهبود فضای بی دفاع شهری اجرا شد. نصراله آبادیان اضافه کرد: طرح سیمین به عنوان یکی از این دو با مساحتی بیش از یکهزار و 300 مترمربع در خیابان شهید ایروانی، کوچه نور قربانی [...]