چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۹:۱۳Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نوسازی شهر تهران»

همت خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا ابراهیمی و اشواق سراج طی احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران به ترتیب به عنوان سرپرست معاونت نوسازی و توسعه و سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی سازمان نوسازی شهر تهران معارفه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی سازمان نوسازی شهر تهران در سازمان شهرداری با اشاره به نوسازی حدود 44 درصد از بافت فرسوده در تهران گفت:این میزان نوسازی نسبت به بقیه شهر ها عدد خیلی بالایی است و قابل توجه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از برنامه صدور هولوگرام برای نوسازی بافت فرسوده تهران خبر داد و گفت: هولوگرام مانند چک حامل است که در همه جای شهر قابل استفاده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
قرارگاه مسکن بنا دارد فروش متری مسکن در پایتخت را کلید بزند. اجرای موفق این ایده که اکنون در مرحله چکش کاری قرار دارد و هنوز به طرح تبدیل نشده است، الزامات و پیش شرط هایی دارد که اگر منظور نشود، بعید است خریداران متری به مسکن دسترسی پیدا کنند. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: بیش از 50 درصد جمعیت تهران مستأجر هستند و این درحالی است که مردم به جهت این روند افزایشی قیمت ها از تهران به حواشی شهر رانده می شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پروژه های ساخت واحدهای مسکونی از فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده پیگیری خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پیش بینی ما این است که میزان صدور پروانه در بافت فرسوده نسبت به سال قبل 2 برابر افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارگروه هم اندیشی مسکن پایتخت در قالب تعامل مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با سازمان نوسازی شهر تهران هویت گرفته تا تصمیم سازی لازم برای پیشبرد امور در حوزه مسکن تهران را عهده دار باشد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از آغاز عملیات اجرایی 10 هزار واحد مسکونی در منطقه 21 تهران در آستانه اعیاد مبارک شعبانیه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خواستار واگذاری همه اراضی دولتی به شهرداری شد و گفت: تسهیلات بانک ها برای نوسازی بافت فرسوده تمام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از موافقت معاون اول رئیس جمهور در خصوص تأمین خدمات روبنایی و زیربنایی مورد نیاز محلات محروم تهران از محل مولدسازی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: در حال حاضر پایتخت 200 هزار پلاک ناپایدار دارد که بخشی از آن در بافت فرسوده واقع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از رویکرد جدید مدیریت شهری برای همسویی تأمین مسکن و بازآفرینی شهری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران از اخذ 380 فقره اسناد تک برگ پروژه بهاران غربی پس از 12 سال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: 120 هزار پلاک نیازمند نوسازی هستند.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۲    
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به فروش متری مسکن بیان کرد: طی یک ماه آینده این لایحه آماده ارسال به شورای شهر تهران می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت:66 سال زمان انتظار برای خانه دار شدن موجب شده نیمی از خانواده های تهرانی اجاره نشین باشند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۳   + ۴۳ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه اکنون بزرگترین فرصت و تهدید شهر تهران بافت فرسوده است گفت: در حال حاضر سازمان نوسازی شهر تهران در حال ساخت 33 هزار واحد مسکونی در تهران است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از نصب یک هزار قطعه پارچه نویسی های نوستالژیک مربوط به شعارهای دوران انقلاب در سال 57 همزمان با ایام دهه فجر در خیابان های پایتخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۱    
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران می گوید فروش متری مسکن سبب جذب منابع خرد مردم ، اشتغال زایی و در نتیجه توسعه اقتصادی می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: بانک ها از اعطای تسهیلات به متقاضیان نوسازی بافت فرسوده امتناع می کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۹    
آن گونه که از تازه ترین اظهارات رییس سازمان نوسازی شهر تهران می توان استنباط کرد، فروش متری مسکن که قرار است در بازار سهام عملیاتی شود، طرحی جز پیش فروش متری واحدهای در دست احداث متعلق به شهرداری تهران نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران از کلنگ زنی حدود 15 هزار واحد مسکونی در بهمن خبر داد و گفت: رفع مشکل مسکن در دستور کار است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۳۵    
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه اقدامات اولیه برای فروش متری مسکن در تهران آغاز شده است، گفت: طی دو هفته آینده لایحه فروش متری مسکن آماده و به شورا ارائه می شود. ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران به ارائه توضیحاتی در رابطه با فروش متری مسکن پرداخت و گفت: به محض اینکه طرح فروش متری مسکن در شورای اسلامی شهر تهران تصویب شود ما کار عرضه را آغاز می کنیم. در فروش متری مسکن مدل هایی داریم. از بخش خصوصی استفاده می کنیم و تأمین منابع صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه اقدامات اولیه برای فروش متری مسکن در تهران آغاز شده است، گفت: طی 2 هفته آینده لایحه فروش متری مسکن آماده و به شورا ارائه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از باززنده سازی و فعال سازی خانه تاریخی مشیرالدوله پیرنیا خبر داد و گفت: این مرکز در آینده نزدیک میزبان شهروندان خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران موانع بازآفرینی در حوزه خدمات و زیرساخت را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان نوسازی شهر تهران مسابقه طراحی محله الگو را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به توقف پرداخت تسهیلات مسکن در بافت فرسوده از سوی دولت گفت : در این مقطع زمانی که دولت در بخش تسهیلات مشکلات جدی دارد نیاز جدی بر جذب سرمایه های خرد مردم در حوزه تولید مسکن داریم.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پروژه هایی که تا به امروز در حوزه مسکن و بافت فرسوده در شنبه های امید و افتخار کلنگ آن با حضور شهردار تهران به زمین زده شده، در مرحله فونداسیون و اسکلت بندی قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پروژه هایی که تا به امروز در حوزه مسکن و بافت فرسوده در شنبه های امید و افتخار کلنگ آن با حضور شهردار تهران به زمین زده شده، در مرحله فونداسیون و اسکلت بندی قرار دارد.