چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۰:۱۳Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نوسازی شهر تهران»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از 2.5 برابر شدن آمار نوسازی در شهر تهران خبر داد و گفت: سیاست های تشویقی بند 15 نهایتاً منجر به این شد که آمار نوسازی در شهر تهران در سال 1401 از 1.9 درصد به 3 درصد طی امسال برسد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۱    
سید مهدی هدایت، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران و دبیر قرارگاه جهادی مسکن شهر تهران در جریان بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران در گفت وگو با خبرنگار ایران آنلاین ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی روند اجرای پروژه باغ راه حضرت فاطمه(س) با حضور مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران و شهردار منطقه 17 برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در جلسه ای که با موضوع بررسی پروژه های مسکن در منطقه 15 برگزار شد از تکمیل عملیات اجرایی احداث پارکینگ طبقاتی در محله مینابی به ظرفیت 433 واحد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از آغاز ساخت محلات الگو در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص ساخت خانه در تهران توسط چینی ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: قرار است انتقال تکنولوژی صورت گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از تهیه برنامه ارتقاء وضعیت بازار تهران خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: 11 محله الگو در تهران در مرحله اجرا یا برنامه ریزی قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از توجه به تکنولوژی های نوین در ساخت محلات الگو خبر داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با پرداختن به موضوع ساخت مسکن نخبگان گفت: کار مسکن در مورد دانشگاه هایی که با آن ها تفاهم نامه امضا شده و توانسته اند زمین را هم تامین کنند، آغاز شده است.
هم کاهش تولید مسکن و هم استطاعت پذیر نبودن واحدهای مسکونی تولیدی در کنار مؤلفه های کلان اقتصادی از موانع اصلی خانه دار شدن مردم در شهر تهران به شمار می رود.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آنگونه که مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران عنوان کرده است، شهرداری با چینی ها بر سر ساخت 200 هزار واحد مسکونی با استفاده از فناوری های نوین ساخت، در یک دوره یک ساله، به تفاهم رسیده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از ساخت واحدهای مسکونی در پایتخت با کمک چینی ها خبر داد و گفت که قرار است بستر انتقال تکنولوژی ساخت سریع و به صرفه مسکن از چین به تهران منتقل شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: در سفر گروه چینی به تهران به یک تفاهم نامه 200هزار واحدی رسیدیم و در سفر آینده به چین قصد بازدید از تکنولوژی ها و برگزاری جلسات فنی با شرکت های چینی را داریم.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: وضعیت پروژه های منطقه14 در بافت فرسوده با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی فرماندار، معاون دادگستری، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران و شهردار این منطقه بررسی و بر لزوم تسهیل و تسریع مشوق های نوسازی در بافت فرسوده و تجمیع های بزرگ مقیاس تأکید شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران پیرامون، هدف شهرداری تهران از ساخت مسکن استطاعت پذیر توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه آمار نوسازی پایتخت نسبت به دوره مشابه سال قبل بیش از 2 و نیم برابر شده گفت: بیش از 84 طرح موضوعی و موضعی و بازآفرینی برای حدود هفت هزار هکتار از عرصه های ناکار آمد و ناپایدار شهر تهران تهیه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در مورد دلایل ورود شهرداری به موضوع مسکن توضیحاتی ارائه کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
هدایت در همایش ملی بازآفرینی شهری، ایمنی و مدیریت بحران، تصریح کرد: در حال حاضر سیاستی که سازمان نوسازی شهر تهران پیش می برد، بحث همسو کردن موضوع مسکن و بازآفرینی شهری است که متأسفانه در دهه های گذشته از این موضوع غفلت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۰۸:۳۹    
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران معتقد است که با اقدامات و مشوق های در نظر گرفته شده برای نوسازی و از سوی دیگر مجاور بودن محله نفرآباد به حرم عبدالعظیم حسنی(ع)، صدور پروانه ساخت چهار طبقه در این محله قدیمی توجیه پذیر است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: برای 170 هزار واحد از تفاهم نامه های قرارگاه جهادی مسکن پرونده تشکیل شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرعامل سازمان نوسازی گفت: ما بنا داریم از ابزارهای نوین مالی برای فروش مسکن استفاده کنیم و منابع خرد در اختیار مردم و سرگردان به جای اینکه به سمت سکه و دلار برود به سمت مسکنی که در بازار سرمایه ارائه می شود، بیاید. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به اجرای طرح ساخت مسکن استطاعت برای افراد نیازمند گفت: بخشی از واحدهای در حال ساخت در بافت فرسوده پایتخت، سال آینده واگذار می شود.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 14 امیر یزدی با بیان اینکه سرعت بخشی به نوسازی بافت فرسوده همواره از اولویت های مهم مدیریت شهری بوده است گفت ...
به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، چالش های بازآفرینی شهری و نوسازی مسکن، با حضور محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در برنامه میز اقتصاد سیما مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۹:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران سال آینده مشوق های جدید در زمینه عوارض ایجاد خواهد کرد، گفت: در نظر داریم محدوده هایی که قبلا شامل مشوق های قانونی نوسازی نمی شد را به این طرح اضافه کنیم.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمد شیری شهردار منطقه 15 به همراه محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مهدی هدایت مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران از روند پیشرفت پروژه های بافت های فرسوده در محله های مینابی و اتابک که طی چند ماه اخیر شروع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: با کمک نهادها امسال و سال آینده شاهد اتفاقات خوبی در محدوده های بازآفرینی و بافت فرسوده خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به اجرای طرح ساخت مسکن استطاعت برای افراد نیازمند در راستای نهضت مسکن سازی شهرداری پایتخت گفت: بخشی از واحدهای در حال ساخت این پروژه برای سال آینده آماده واگذاری است.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 14، مهدی هدایت مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران و مدیر حریم شهرتهران با اشاره به اینکه این بخش از حریم پایتخت ظرفیت بالایی برای پهنه های گردشگری ویژه و ایجاد محلات الگو دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، رئیس اتاق اصناف ایران و معاون سازمان نوسازی شهر تهران با موضوع بهره گیری از ظرفیت های شهرداری در انتقال مشاغل و اصناف به خارج از شهر برگزار شد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از محدوده سیمین قلعه در منطقه یک بازدید کرد و نکاتی را برای تسریع در روند اجرای طرح بازآفرینی این محدوده متذکر شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران پیرامون موانع نوسازی در بافت فرسوده توضیحاتی ارائه کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۴    
دانستنی آنلاین: دومین پل طبیعت در پایتخت ساخته می شود. به گزارش دانستنی آنلاین مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از ساخت دومین پل طبیعت در تهران خبر داد و افزود:دومین پل طبیعت در تهران به طول 740 متر در حال ساخت است. سید مهدی هدایت توضیح داد این پل با رویکرد گردشگری و پیاده راه [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با ارائه گزارشی از آمار صدور پروانه در بافت فرسوده پایتخت، گفت: آمار صدور پروانه امسال رشد قابل توجهی داشته و نسبت به دوره مشابه در سال گذشته 2.5 برابر شده است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۱۲    
یکی از راحت ترین فسادهای اداری، فساد در پروژه های عمرانی با اخذ پورسانت های ناپیدا است. از جمله راهکارهای کاهش این آسیب ، تاکید روی اولویت سنجی پروژه های عمرانی و شفاف سازی وضعیت هزینه ها و اطلاعات پیمانکاران است ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۸    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: علت اصلی ورود ما به حوزه مسکن تولید و رونق هر چه بیشتر مسکن به صرفه و استطاعت پذیر برای کلیه شهروندان تهرانی و به ویژه مستاجران پایتخت است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران در نامه ای درخواست کرده که بارگذاری های مسکونی پادگان دوشان تپه در سایر پروژه های ارتش تهاتر شود اما مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران می گوید زمانی این پیشنهادشهردار عملیاتی می شود که ارتش هم آن را بپذیرد .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از تصویب طرح های موضعی و موضوعی در راستای نوسازی بافت های فرسوده خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۰    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: شهرداری تا امروز تفاهم نامه ای با وزارت ارشاد برای موضوع مسکن نداشته و در تلاشیم تا 2 ماه آینده با امضای تفاهم نامه بخش مهمی از مشکل مسکن خبرنگاران را رفع کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: فروش متری مسکن در آستانه ابلاغ از سمت سازمان بورس و اوراق بهادار قرار دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران درخصوص فروش متری مسکن در قالب بورس گفت: در ارتباط با این مسأله ما بنا داریم از ابزارهای نوین مالی برای فروش مسکن استفاده کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۴    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پیش بینی می شود طی یک ماه آینده بخشنامه بورس برای فروش متری مسکن ابلاغ شود و به محض ابلاغ این بخشنامه فروش متری مسکن در قالب بورس آغاز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران درخصوص فروش متری مسکن در قالب بورس گفت: در ارتباط با این مسأله ما بنا داریم از ابزارهای نوین مالی برای فروش مسکن استفاده کنیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران از اجرایی شدن موضوع فروش متری مسکن پس از ابلاغ بخشنامه بورس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد باغ راه حضرت زهرا (س) تا خرداد سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از اجرا شدن طرح های فروش متری در پایتخت خبر داد و گفت: مقدمات طرح فروش متری مسکن با همکاری وزارت اقتصاد و سازمان بورس در منطقه 11 در دست بررسی و اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پروژه باغ راه حضرت فاطمه(س) بزرگ ترین پروژه بازآفرینی شهر تهران است که مقیاس آن 9/5 کیلومتر است.