چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۴۰Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارگران»

مرصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۴    
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت: حقوق کارگران به موقع پرداخت شود و بایستی بر عملکرد کارفرمایان به منظور حفظ حقوق کارگران نظارت داشته باشند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۱۱    
علیرضا محجوب گفت: عده ای از من می پرسند تاکنون در مجلس برای کارگران چه کرده اید؟ من به اینها می گویم متاسفانه ما تدافعی عمل کرده ایم؛ یعنی دیده بانی و مراقبت کردیم تا در برابر هجمه هایی که به حقوق کارگران می شود، بایستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵    
دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی گفت: در لیست ائتلاف کارگری و متخصصان شهری مشهد سعی داشتیم با حمایت نهادهای کارگری، از جوانگرایی و تجربه در کنار یکدیگر برای احقاق حقوق کارگران استفاده کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مجلس یازدهم نشان داده که در دفاع از حقوق کارگران پر از تظاهر و ناخالصی است. به همین دلیل، انتخابات میان دوره ای مجلس، بهترین فرصت برای دفع این ناخالصی هاست. حمایت از محجوب که این روزها از هر تریبون کارگری فریاد می شود، آب به خوابگاه ساکنان مجلس یازدهم می ریزد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
قطع برق و بی برنامه بودن این قطعی ها موجب آسیب دیدن بسیاری از کارخانه ها و کارگاه های تولیدی شده است. صاحبان این واحدهای تولیدی نگران زیان مالی و حقوق کارگران هستند و می گویند شاید کارشان به تعطیلی بکشد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گفت: در هیچ زمانی از دفاع از حقوق کارگر و منزلت کارگر کوتاه نیامده ام و از طرفی در بحث آموزش کودکان کارگر بهترین مدیریت را اعمال کردم.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران گفت: اجرا نشدن طرح طبقه بندی مشاغل در واحد های کاری سبب شده است تا حقوق کارگران ضایع شود. محمدرضا تاجیک رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان درباره طرح طبقه بندی مشاغل براساس مدرک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سفره کارگران شهرداری ایلام به خاطر 3 ماه حقوقی که معوق مانده خالی تر از همیشه شده و کارگران برای رفع این بی پولی از خبرگزاری فارس درخواست رسیدگی داشته این در حالی است که از ترس اخراج شدن اصرار به مخفی ماندن اطلاعات خود داشتند!
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: کارگران همواره مشکلات و زندگی سخت تر از سایر اقشار جامعه را تجربه می کنند. شاید دلیل آن این باشد که رسیدگی به حق و حقوق کارگران همواره سخت و دشوار بوده است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل خانه پرستار گفت: آقای محجوب همواره با صراحت کلام و صداقت در عمل خود از حقوق کارگران دفاع کرده است.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۴    
شنیده شده پس از تذکر شدیدالحن صباغیان در مجلس شورای اسلامی پیرامون به بورس نرفتن سهام این شرکت بدون در نظر گرفتن حقوق کارگران و مردم بافق، جلسه مجمع فوق العاده این شرکت که قرار بود امروز در تهران برگزار شود لغو گردیده است. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
آمازون پس از کارزاری طولانی با یکی از اتحادیه های کارگری بزرگ اعلام کرد حداقل دستمزد کارگران در انبارهای این شرکت واقع در آلمان را به ازای هر ساعت 12 یورو (معادل 15 دلار) افزایش داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
باید حواسمان هم به دولت و هم به مجلس باشد، چون باید طرح نجات ایران را کنار طرح نمایندگان مجلس برای توانمندسازی و پایداری سازمان تامین اجتماعی بگذاریم؛ چون باید به یاد داشته باشیم بیش از 60 نماینده مجلس در حال امضا جمع کردن و تدوین طرحی برای به کرسی نشاندن منویات آن انجمن خیریه اصفهانی و قانونی کردن ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۲:۰۴    
رئیس اتحادیه زنان کارگر گفت: اگر ما در مجلس نماینده ای نداشته باشیم مطمئنا بلاها و آسیب های بسیاری بر جامعه ی کارگری وارد خواهد شد. امروز یک صندلی در مجلس وجود دارد و آن صندلی جای کسی است که به حقوق کارگران و مشکلات و مسائل آن ها به خوبی اشراف دارد. امروز حضور آقای محجوب در مجلس برای ما حیثیتی است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با بیان اینکه در دوره فعلی شورای شهر تهران بودجه را به نفع مناطق جنوبی شهر تهران تغییر دادیم، گفت: رویکرد ما حمایت از جنوب شهر و کاهش فاصله میان شمال تا جنوب بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران به تشریح دستاوردهای شورای پنجم در زمینه حقوق کارگران پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۱    
گروه استان ها - عدم پرداخت حقوق کارگران شهرداری آبدانان ، مشکلات معیشتی برای این قشر زحمتکش به وجود آورده است و مسئولان در چرایی پرداخت نکردن حقوق می گویند؛ "شهرداری در آمد ندارد".
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: فاصله طبقاتی محصول بی عدالتی و سیاست های نادرست اقتصادی است که یکی برخوردار از حقوق نجومی می شود و در نظام سلامت برخی 200میلیون دریافت می کنند و برخی پزشکان و پرستاران دریافتی های کمتری دارند..
محسن مهرعلیزاده از نامزدهای ریاست جمهوری درباره نقد سخنان نامزدها گفت:7 میلیون نفر داریم که کار ثابتی ندارند. حداقل از این 7 میلیون نفر، سه میلیون معیشتی ندارند و باید برای آنها صندوق پایداری ایجاد شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی شورا در تذکری خواستار رسیدگی به مشکلات و مسائل مربوط به حقوق ودستمزد کارگران و رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران نسبت به کسر دو میلیون تومان از حقوق کارگرانی که با پیمانکاران شهرداری کار می کنند گفت: تاکنون نشنیده بودم برای کرونا از حقوق کم کنند. خواهش می کنم کمیسیون کارگری این مساله را پیگیری کند و تحت عنوان کرونا اگر قرار است اتفاقی رخ دهد باید در جریان آن باشیم و چنین ردیفی را نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران گفت: با ادامه پایمال شدن حقوق کارگران شهرداری بر تبدیل وضعیت آنها به قرارداد مستقیم اصرار خواهم کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۷:۳۹   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز(شنبه) در اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سئوالی در خصوص مشکلات فرآیند بودجه ریزی کشور و همچنین کسری های بودجه، گفت: مردم عزیز! هشت سال پیش در همین مکان و در مقابل آن کلید بی خاصیت ...
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۳:۴۵    
فرماندار زرند در یدار صمیمی با جمعی از نمایندگان کارگری مجموعه فولاد زرند ایرانیان، گفت: همچنان گذشته بر حمایت جدی از احقاق حقوق کارگران شریف و زحمتکش شهرستان، پایبندم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری زرند گفت: اگر مدیر یک مجموعه در پرداخت حق و حقوق کارگران کوتاهی کند مصداق کامل ترک فعل و خیانت به انقلاب و نظام است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۴    
کسب و کار نیوز- دهقان کیا گفت: میزان حداقل حقوق یک کارگر فقط 30 درصد از سبد خانوارش را تامین می کند و کسی به فکر 70 درصد دیگر آن نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دهقان کیا گفت: میزان حداقل حقوق یک کارگر فقط 30 درصد از سبد خانوارش را تامین می کند و کسی به فکر 70 درصد دیگر آن نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: درخصوص حقوق کارگران منطقه آزاد اروند در نشست امروز بحث و تبادل نظر صورت گرفت اما رای گیری آن به جلسه بعدموکول شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- همه شواهد و قراین حاکی از در دستور قرار گرفتن هرچه بیشتر سیاست های دست راستی است. اتاق بازرگانی و اتاق ایران، پرچمدار این دست سیاست ها هستند که ظاهرا قرار است قانون کار و قانون تامین اجتماعی را به بهانه ی اصلاحات یا اصلاحات پارامتریک، مورد هجوم و حمله قرار دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۲    
رئیس انجمن کارگران ساختمانی چهارمحال و بختیاری، با اشاره به افزایش ناچیز حقوق کارگران، گفت: برخی از پیمانکاران نارضایتی هایی را در خصوص نرخ گذاری ها منتقل کرده اند که امیدواریم با حمایت استاندار حل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 گفت: برای اشاره به خلاصه مهمترین اقدامات سال اول حضور در مجلس شورای اسلامی می توان به عدم تأیید اعتبارنامه آقای تاجگردون، پیگیری حقوق کارگران کارخانه هفت تپه و برکناری مدیران این مجموعه ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران گفت:امروز حقوق کارگران و بازنشستگان فاصله سه میلیون تومانی با سبد معیشت دارد، این درحالیست که طبق ماده 41 قانون کار، حقوق باید براساس نرخ تورم و سبدمعیشت تعیین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۴    
علاوه بر وضعیت اسفناک کارگران مهاجر در عربستان، خانواده های آن ها نیز از شرایط خاصی که این کشور بر آن ها اعمال کرده است، رنج می برند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۶    
معاون آبفای چهارمحال و بختیاری گفت: اگر منابع مالی و اعتبارات لازم تامین شود کلیه معوقات شامل مزایا و حقوق کارگران تا یک الی دو ماه آینده تسویه خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از واریز مستمری مددجویان با افزایش 20 درصدی حداقل حقوق کارگران خبرداد و گفت :در راستای کاهش فقر و بهبود معیشت خانوارهای دهک های پایین، مستمری مددجویان از سال 92 تاکنون 7تا 11 برابر افزایش داشته است .
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۴    
رئیس انجمن صنایع پروفیل ایران با اشاره به چالش های بخش تولید در ایران گفت: در این شرایط خاص اقتصادی بخش تولیدکنندگان بار مسائل مهمی مثل اشتغال، تولید، ایجاد ارزش افزوده، تامین بسیاری از نیازهای داخل کشور، پرداخت مالیات، حقوق کارگران و بیمه را به دوش می کشند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، حاتم شاکرمی در جریان بازدید از چند واحد صنعتی شهرستان ساوه در جمع خبرنگاران، گفت: ارتقای کمی و کیفی تشکل های کارگری نیز که در راستای صیانت از حقوق کارگران نقش به سزایی دارد، از برنامه های وزارتخانه محسوب می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد علی براتی می گوید: دولت باید بدهی انبوه خود را به سازمان تامین اجتماعی بپردازد تا سازمان برای افزایش عادلانه ی مستمری ها و ارائه خدمات درمانی رایگان و باکیفیت به بیمه شدگان مبلغ کافی در اختیار داشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: مسئولان سازمان تامین اجتماعی برای پیگیری پرداخت به موقع حقوق کارگران هپکو قول مساعد دادند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۵    
با افزایش حدود 40درصدی حداقل حقوق کارگران در سال 1400، نسبت به سال گذشته، حداقل حقوق کارگران به حدود دو میلیون و 600هزارتومان رسیده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۲    
نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان با بیان اینکه هویت این شهر فقط نفت نیست، گفت: گچساران یک شهر توسعه یافته و شناخته شده به عنوان شهر صنعتی و نفتی می باشد و متاسفانه هویت قومی ما در هیچ یک از مناظر شهری گچساران دیده نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۵    
گروه استان ها- دادستان شهرستان بهارستان با بیان اینکه حمایت از تولیدکنندگان واقعی در دستور کار دستگاه قضایی است گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی که در وضعیت مطلوبی قرار دارند، بی جهت حقوق کارگران را به تأخیر نیندازند و موجب نارضایتی و اعتصاب نشوند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۸    
سپهرغرب، گروه - عباس سریشی : سپهرغرب، گروه اقتصادی - عباس سریشی: قوانین کارگری باید مدافع حقوق کارگران باشد نه کارگرستیز، این نشان می دهد که ما (اعم از دولتمردان، مسئولان و متولیان و حتی اصحاب رسانه) هنوز کارگران را آن گونه که بایدوشاید نشناخته و تکریم نکرده ایم. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۵    
رئیس اتحادیه صنف سراجان مشهد مقدس گفت: اعضای این صنف در حالی فروش آنها به صفر رسیده که وظیفه دارند هزینه انبارداری کالاهای دپو شده را بپردازند و نسبت به پرداخت اجاره مکان، مالیات، عوارض، بیمه کارگران، حقوق کارگران و قبوض آب و برق متعهد باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال بار دیگر از آمادگی قطر برای میزبانی جام جهانی خبر داد و بر حمایت این کشور و فیفا از حقوق کارگران تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان در ارتباط با مطالبه گری کارگران معدن کرومیت آسمینون فاریاب گفت: اجازه تضییع حقوق کارگران را به کسی نخواهیم داد و در عین حال با محرکان این قشر زحمتکش به شدت برخورد می کنیم.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -استاندار کرمان گفت: ورود دستگاه قضایی به مساله کارگران معدن فاریاب منوجان به دلیل برخورد قانونی با هنجار شکنان است و دفاع از حق و حقوق کارگران وظیفه ماست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۴:۳۹    
مدیر کارخانه تجهیزات مدارس ایران درباره مشکلات دستمزد و حقوق کارگران این کارخانه گفت: قسمت های مختلف این کارخانه به پیمانکار واگذار شد، عوامل توسط پیمانکار انتخاب می شود ولی شرکت بر پرداخت حقوق و بیمه کارگران نظارت دارد.