دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۱۷Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارگران»

سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حقوق 4میلیون تومانیِ یک کارگرِ حداقل بگیر تنها ده روز از ماه را پوشش می دهد و بعد از آن کارگران به سختی تا آخر ماه سر می کنند؛ به طوریکه امروز کارگران مجبورند از بسیاری از هزینه های اساسی زندگی خود بزنند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۱    
رئیس مجلس در بهشهر تاکید کرد: نباید اجازه داده شود تا شرکت های پیمانکاری حق و حقوق کارگران را رعایت نکنند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۵    
کارگران منتظر افزایش حقوق باشند! دستمزد مهم ترین مولفه شغلی و یکی از از کلیدی ترین دلایل انتخاب یک شغل است. تورم هر سال فاکتوری مهم و تعیین کننده در میزان افزایش حقوق سالانه کارگران و کارمندان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از بندر ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر در جمع کارگران و کارفرمایان بر ضرورت پرداخت حق و حقوق کارگران تاکید کرد و گفت: به هیچ عنوان نباید اجازه داد به هیچ کارگری ظلم شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خدایی در پاسخ به این سوال که حقوق کارگران چند روز از ماه را کفاف می دهد، گفت: طبق آخرین برآورد دکتر توفیقی که بنده هم به صورت مستقل آن را راستی آزمایی کردم، در حال حاضر هزینه های حداقلی زندگی برای یک خانوار 3.3 نفری بالغ بر ده میلیون و پانصدهزار تومان شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره برخود با پیمانکارانی که حقوق کارگران را پرداخت نمی کنند، گفت: از بخش خدمتگزار در شهرداری حمایت ویژه ای خواهیم کرد و مسیر در معاونت مالی و اقتصادی در حال تمهید است و نوع پرداخت ها و نوع شرایط را به گونه ای تدوین خواهند کرد که دیگر محل سوءاستفاده وجود نداشته باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
الواح بایگانی بارو و خزانه تخت جمشید دربردارنده محتوایی درخصوص پرداخت حقوق کارگران است که به زبان و خط عیلامی نوشته شده اند. بر اساس این الواح، در آن زمان کارگران هخامنشی نقره دریافت می کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۴۰    
برخی از کارگران شهرداری الشتر 25 ماه است که حقوق نگرفته اند و در همین راستا شهردار الشتر از انتخاب یک شرکت برای واگذاری امور کارگران خبر داده است و اعلام کرده چند زمین متعلق به شهرداری برای پرداخت حقوق کارگران به فروش می رسد.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۶    
رئیس شورای اسلامی شهر دماوند گفت: برای پرداخت معوقات حقوق کارگران دنبال راهکارهای قانونی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
جامعی با اشاره به توقف عملیات احداث قطار شهری اهواز از خرداد ماه سال 1396 گفت: حقوق کارگران شرکت کیسون از 10 ماه پیش پرداخت نشده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری الشتر که در بخش های خدماتی، فضای سبز، اجرائیات، تأسیسات و نقلیه به صورت شرکتی و حجمی مشغول به کار هستند، حقوق 25 ماه را دریافت نکرده اند و همچنان چشم انتظار تحقق وعده مسئولان در پرداخت مطالباتشان هستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۰    
افزایش نرخ تورم طی سال های اخیر که به عنوان بزرگ ترین میراث دولت گذشته برای دولت فعلی باقی مانده، بیش از همه معیشت و حقوق کارگران را در معرض خطر جدی قرار داد؛ در واقع دستمزد طی سالیان گذشته همسو با نرخ تورم پیش نرفت و سفره کارگران هر روز کوچک تر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: حداقل حقوق کارگران می تواند 33 درصد هزینه زندگی کارگر را پوشش دهد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۶    
کاشف اسرار-نماینده مردم طوالش ، ماسال و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی نارضایتی کارگران و مشکلاتی که در مورد پروژه سد شفارود ایجاد شده را زیبنده نظام اسلامی ندانست و با بیان اینکه اتفاقات اخیر تبعات اجتماعی خواهد داشت افزود: سد مخزنی شفارود بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تعطیلی پروژه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ استاندار خوزستان گفت: بسیاری از مناطق شهر اهواز از زیرساخت های مناسبی برخوردار نیستند که فاضلاب مهمترین مسئله است اما این موضوع درحالی است که منابع عظیم درآمدی در اختیار استان قرار دارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات در مطلبی پیشنهاد افزایش حقوق سربازان وظیفه را مطرح کرده. این روزنامه نوشت: * برخی بزرگان معتقدند بهره گیری از نیروی کار جوانان به صورت خدمت اجباری بر خلاف اصل مزیت نسبی و تخصص گرایی در اقتصاد است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در بازدید از معدن زغال سنگ طبس گفت: نظام پیمان کاری در راستای تأمین حقوق کارگران معادن طبس ظرف 20 روز متحول شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس جمهوری در پاسخ به مطالبات کارگران معدن زغالسنگ طبس تاکید کرد: نظام پیمانکاری باید کاملا متحول و به هیچ عنوان نباید حقوق کارگران ضایع شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن -رئیس جمهور در معدن پرورده طبس: در نظام جدید پیمانکاری معدن نباید حقوق کارگران ضایع شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی گفت: تکمیل زیرساخت ها و توجه به حقوق کارگران دو شرط اساسی توسعه معدن پروده شهرستان طبس است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس جمهور با بیان اینکه با بیان اینکه طبس می تواند عسلویه معدنی شود، گفت: حقوق کارگران باید به طور کامل پرداخت شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۰    
جمعه در ماده 62 قانون کار جزو روز تعطیل هفتگی کارگران تعیین شده است و اگر ماهیت کار طوری باشد که جمعه کارگران کار کنند باید فوق العاده جمعه کاری برای ساعات کار جمعه به میزان 40% پرداخت گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم پرداخت بموقع حقوق کارگران گفت: موانع فعالیت واحدهای تعاونی استان بوشهر رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تالش- نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر با اشاره به تأخیر شش ماهه در پرداخت حقوق کارگران سد شفارود، گفت: به وزیر نیرو تذکر کتبی داده ام و پیگیر وضعیت این کارگران هستیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- ایالت کالیفرنیا تصمیم دارد با وضع یک قانون جدید آمازون را وادار کند از سیستم های سنجش بهره وری خودکار استفاده نکند و حقوق کارگران را زیر پا نگذارد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، ایالت کالیفرنیای آمریکا تصمیم دارد لایحه جدیدی را علیه الگوریتم های سنجش بهره وری وضع کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تالش در مجلس با تأکید بر لزوم توجه به پرداخت به موقع حقوق به کارگران سد شفارود گفت: با مکاتبات صورت گرفته با رئیس جمهور و وزیر نیرو برای پرداخت حقوق کارگران سد شفارود، قول مساعد گرفته شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه، میزان افزایش حقوق کارگران در سال 1401 را ابلاغ کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۱    
مسئول کارگروه مبارزه با تبعیض و فساد بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: بررسی و مطالبه مشکلات حوزه های کارگری، مسکن و مالیات از اولویت فعالیت های این کارگروه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست شهرداری میاندوآب با اشاره به اتمام مدت قرارداد شرکت پیمانکاری با این شهرداری گفت: پس از رایزنی های انجام شده با ادارات مختلف حقوق کارگران شرکتی که با این پیمانکار کار می کردند طی روزهای آینده پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۵    
دو عضو شورای شهر تهران در جلسه امروز نسبت به عدم پرداخت حقوق کارگران بخش رفت و روب و 300 نفر از پرسنل برج میلاد تذکر دادند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد که حقوق کارگران شهرداری نباید دیرتر از موعد پرداخت شود. احمد صادقی در نهمین جلسه شورا و پس از استماع سخنان زاکانی شهردار منتخب تهران گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم پرداخت به موقع حقوق کارگران رفت و روب شهرداری تهران تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با انتقاد نسبت به تأخیر در پرداخت حقوق کارگران شهرداری گفت: از مدیریت جدید شهرداری درخواست داریم بررسی های لازم در این زمینه انجام دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران نسبت به تاخیر در پرداخت حقوق کارگران در مقابل حقوق کارمندان شهرداری تهران نکاتی را به علیرضا زاکانی شهردار تهران تذکر داده و همچنین یکی از اعضا 14 پیشنهاد برای اجرا در شهر تهران به وی، ارایه کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، احمد صادقی در جلسه صبح امروز شورای شهر پس از سخنان علیرضا زاکانی شهردار تهران گفت: در گذشته علی الحساب 70 درصد به پیمانکاران برای پرداخت حقوق کارگران شهرداری داده می شد اما در حال حاضر این رویه تغییر کرده و بودجه به پیمان کاران پس از تاییدیه نهایی پرداخت می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۷    
تهران- ایرنا- سازمان دیده بان حقوق بشر(هیومن رایتش واچ) اعلام کرد که عربستان با اعمال سیاستهای سخت گیرانه در مورد نیروهای کار یمنی حقوق آنها را تضییع می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
صادقی گفت:من از آقای زاکانی می خواهم که به این موضوع رسیدگی کنند، زیرا این افراد از نصفه شب تا صبح زحمت می کشند و حقوق آن ها پرداخت نمی شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کاهش حقوق کارگران، کارمندان و مستمری بگیران از سوی برخی از مسئولین دولتی و نمایندگان مجلس با توجیه جبران کسری بودجه مطرح شده است. در حالی که در وهله اول این کار غیر ممکن است، ضمن اینکه حامیان چنین مواردی باید بدانند دولت مسئول جبران تورم ایجاد شده در کشور است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۰۶   + ۷۱ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه با موضوع: بخشنامه بودجه سال 1401 شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت، میزان علی الحساب افزایش حقوق کارکنان شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت در سال بعد، 10 درصد اعلام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به وجود نقص در قوانین حوزه کارگری، گفت: حقوق تضییع شده کارگران را پیگیری می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۱    
ورود نفتکش ایرانی به آب های سوریه ، حزب الله مایه افتخار لبنان، نقض گسترده حقوق کارگران مهاجر در امارات و مقابله پدافند هوایی سوریه با تجاوز رژیم صهیونیستی، از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۱    
ایران قربانی بزرگ سلاح های شیمیایی، جنگیدن تا آزادی کامل یمن، تامین حقوق ایران در مذاکرات وین، نقض گسترده حقوق کارگران مهاجر در امارات، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش های برخی سازمان های حقوق بشری از نقض گسترده حقوق کارگران مهاجر در امارات عربی متحده خبر می دهند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۷    
مرصاد نیوز:ماجرای عدم پرداخت هفت ماه حقوق کارگران و کارمندان نودشه چیست که کارگران شهرداری نودشه هنوز طعم عیدی سال 1400 را نچشیده اند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه یکی از بزرگترین وزارتخانه های کشور است که به دلیل گستردگی وظایف نامش را " وزارت مردم" گذاشته ام . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حقوق و مزایای کارگران و کارمندان مشمول قانون کار در 6 ماه دوم سال 1400 مشخص شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۵    
کارگران و صنعتگران پروژه ای ایذه، می گویند: مسئولان به روابط کار پروژه ای ورود کرده و پیمانکاران را ملزم نمایند حق و حقوق کارگران را رعایت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۰:۲۶    
سرپرست شهرداری خرمشهر از وعده استانداری برای پرداخت حقوق کارگران در آینده ای خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در حالی اعتراض صنفی کارگران مجموعه شهرداری امیدیه برای چهارمین روز متوالی مقابل ساختمان فرمانداری ادامه دارد که نائب رئیس شورای شهر امیدیه می گوید: کارگران شهرداری امیدیه به دلیل دریافت نکردن 4 تا 5 ماه حقوق عقب افتاده وضعیت معیشتی خوبی ندارند به همین دلیل از چندروز قبل دست به اعتراض صنفی زده اند.