شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۳:۴۹Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معوقات»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۳    
شهردار زاهدان گفت: معوقات کارگران تا پایان 1401 به 2 ماه رسیده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان برای ارتقای شأن و مقام معلم و بهبود معیشت فرهنگیان طی 10 سال گذشته بالاخره در 16 اسفند 1400 به تصویب مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان رسید و 23 اسفند برای اجرا به آموزش و پرورش ابلاغ شد و مقرر گردید که طبق قانون از مهر 1400 اجرایی و معوقات آن پرداخت گردد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۱    
نشست مهمی با موضوع تعیین تکلیف حقوق معلمان برگزار خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد و یا واریزی برای یکی از همکاران صورت نگرفته باشد اما به صورت کلی حقوق اسفند ماه همکاران کامل پرداخت شده است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۹    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، نماینده مردم ارومیه در مجلس در توییترش نوشت: چهارساعت مانده به سال تحویل، پیگیر پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان از دکتر میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه شدم، تلاش می کنند امشب یا طی یکی دو روز آینده، جبران مافات کنند. یافتن مقصر و قاصر را به بعد وا می گذاریم ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۵    
وزیر آموزش و پروش زمان واریز مابه التفاوت حقوق اسفند ماه فرهنگیان با مبنای محسابه قانون رتبه بندی معلمان را مشروط به نتیج جلسه هفته آینده به ریاست معاون اول رئیس جمهور دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با عذرخواهی از فرهنگیان به دلیل تاخیر در پرداخت حقوق اسفندماه، از پرداخت معوقات فرهنگیان از صبح امروز(سه شنبه) خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن عالی مراکز توانبخشی غیردولتی معلولان کشور با اشاره به پرداخت یارانه مراکز نگهداری معلولان گفت: بخشی از معوقات پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که پرداخت معوقات معلمان در نشستی که در هفته آتی با معاون اول رییس جمهور رگزار می شود، تعیین تکلیف خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سرپرست شهرداری ساری با بیان اینکه مطالبات کارکنان شهردار با درآمد داخلی پرداخت شد، گفت: در شرایطی این اقدام انجام شد که از منابع خارج از شهرداری، تسهیلات و اوراق استفاده نکردیم و این مساله باعث شد که انگیزه، آرامش و تجدید روحیه برای پرسنل شهرداری ایجاد شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: توفیق داشتم، لحظه تحویل سال 1402- در بانک ملی ایران شاهد سخت کوشی این عزیزان برای پرداخت باقیمانده حقوق اسفند ماه فرهنگیان به دستور رئیس جمهور باشم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: باقیمانده حقوق اسفند ماه فرهنگیان پرداخت شد. سرپرست بانک ملی با اعلام این خبر گفت: به دستور رئیس جمهور و پیگیری مخبر؛ معاون اول دولت سیزدهم با همکاری بانک مرکزی، باقیمانده حقوق اسفند ماه فرهنگیان پرداخت شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع رتبه بندی فرهنگیان که در سند تحول هم آمده بود بعد از گذشت 13 سال ورود کرد و این مهم را انجام داد، گفت: مجلس در این موضوع پای کار آمد و قراری برای عدم پرداخت رتبه بندی معلمان نداریم..
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین : در یکی از کانال ها عنوان شد: قرار بوده معوقات حقوق معلمان را با حقوق اسفند پرداخت کنند، معوقات را نداده اند اما کسورات بازنشستگی، بیمه و مالیات را از آن کم کرده اند. این یک تخلف آشکار از قوانین است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۳:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت معوقات حقوق اسفند فرهنگیان خبر داد و گفت: فرایند ارسال پیامک حقوق از 5 صبح امروز آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از پیگیری جدی معوقات فرهنگیان در جلسه با رییس سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
نوری گفت: برخی اختلافات کم را می بینند، اما اصل اجرای رتبه بندی را نمی بیند و تنها نقاط ضعف کمی که موجود است را پررنگ می کنند.
صبح خرد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۵۸ سایت دیگر  
با تاخیر یک هفته و دقیقا ساعاتی قبل از تحویل سال و پس از کش و قوس های فراوان حقوق معلمان به حسابشان واریز و برخلاف انتظار معلمان نه تنها خبری از معوقات رتبه بندی نشد که حقوق معلمان از ماه قبلی نیز کمتر شده و موجب نارضایتی شدید معلمان و خانواده آنها شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۳    
ساعت 14:00 بیست ونهم اسفند، حقوق معلمان واریز شد حالا چطور!؟ قرار بوده معوقات حقوق معلمان را با حقوق اسفند پرداخت کنند، معوقات رو ندادن اما کسورات بازنشستگی، بیمه و مالیات آنرا برداشته اند!! این یک تخلف آشکار از قوانین است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۹    
. دولت پیش از این اعلام کرده بود که حق التدریس فرهنگیان هم بصورت ماهیانه پرداخت می کند که در شش ماه اخیر عملا هیچ پرداختی انجام نشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تنها چند ساعت مانده به سال نو فرهنگیان معوقات خود از طرح رتبه بندی و ترمیم حقوق را دریافت نکردند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کوچکی نژاد گفت: هنوز حقوق فرهنگیان پرداخت نشده است و دولت وعده داده بود که در بحث رتبه بندی هم معوقات و هم رتبه بندی سال 1401 معلمان را پرداخت کند اما متاسفانه علیرغم اینکه همه دستگاه ها تا الان پرداختی به کارکنان خود داشتند، هنوز حقوق معلمان پرداخت نشده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کوچکی نژاد گفت: هنوز حقوق فرهنگیان پرداخت نشده است و دولت وعده داده بود که در بحث رتبه بندی هم معوقات و هم رتبه بندی سال 1401 معلمان را پرداخت کند اما متاسفانه علیرغم اینکه همه دستگاه ها تا الان پرداختی به کارکنان خود داشتند، هنوز حقوق معلمان پرداخت نشده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد نماینده مجلس گفت: به اعتقاد من وزیر آموزش و پرورش امروز باید به هیات دولت برود و یا حقوق فرهنگیان را بگیرد یا استعفاء خود را تقدیم رئیس جمهور کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رفتار و عملکرد سازمان برنامه بودجه خلاف قانون و اخلاق است و نتیجه آن به نفع نظام جمهوری اسلامی نیست، امروز 29 اسفند است اما هنوز معلمان دریافتی نداشتند و با وجود وعده های مختلف در خصوص پرداخت معوقات این کار را انجام نداده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: معلمان از واریز نشدن حقوق اسفند و معوقات رتبه بندی در آخرین ساعات سال 1401 گله دارند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
فرهنگیان در تماس با خبرگزاری تسنیم، از واریز نشدن حقوق اسفند و معوقات رتبه بندی در آخرین ساعات سال 1401 گله داشتند؛ معاون سازمان برنامه و بودجه در این رابطه به تسنیم گفت: حقوق معلمان عزیز امروز 29 اسفند از طریق خزانه داری کل در حال پرداخت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- استاندار گلستان با اشاره به اینکه، بودجه قابل توجهی برای اعتبارات هزینه ای استان در حال جذب است، گفت: معوقات اضافه کار و رفاهی کارکنان دولت در گلستان پرداخت می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
صدها تن از افراد دارای معلولیت و مدیران مراکز غیردولتی تحت پوشش بهزیستی در اعتراض به معوقات حدود 10 ماهه خود و همچنین عهدشکنی و عدم پایبندی مسئولان برنامه و بودجه به تعهداتشان، مقابل این سازمان تحصن کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: اکثر شهرداری های این استان توانستند در آستانه سال نو، معوقات حقوق و دستمزد کارگران خود را بروزرسانی و پرداخت کنند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: بخش اعظم بدهی های سازمان به مراکز درمانی و بخش خصوصی در ماه های گذشته پرداخت شده است و سازمان درصدد تامین منابع مالی برای پرداخت معوقات است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۳    
سازمان برنامه و بودجه وعده داده بود که تا 25 اسفند 1401 تمام معوقات را پرداخت کند اما خلف وعده کرده و هنوز خبری از پرداخت حق و حقوق معلولان نیست.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: افراد دارای معلولیتی که در 2800 مرکز نگهداری تحت پوشش بهزیستی هستند، سال آینده به دلیل عدم دریافت بودجه، بلاتکلیف می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کارکنان و موسسان مراکز توانبخشی خصوصی و کمپین معلولان صبح امروز_شنبه_ در اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق معوقه خود مقابل سازمان برنامه و بودجه تجمع کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ 100 میلیارد ریال خارج از بودجه مصوب سالانه دانشگاه به منظور پرداخت مطالبات و معوقات نیروهای دانشگاه علوم پزشکی اختصاص یافته است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۹۲ سایت دیگر  
صندوق های بازنشستگی نسبت به پرداخت مطالبات جامعه هدف شان اقدام کردند؛ حقوق بهمن، عیدی و معوقات سنوات پرداخته شد. در فرصت مناسب و وقت مقرر حقوق اسفند هم پرداخت می شود
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فرتاک نیوز، علی دهقان کیا (رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران) اظهار داشت: پرداخت مستمری اسفند بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از بیستم اسفند به روال همیشه آغاز شده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در سومین همایش ملی میثاق با شهدا و تجلیل از خادمین ایثارگران و مروجین فرهنگ ایثار و شهادت گفت: تلاش های دولت و مجلس برای پرداخت معوقات ایثارگران و افزایش مستمری و کمک معیشت خوب و ثمربخش بوده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش: پرداخت معوقات نیروهای خرید خدمت و اضافه تدریس معلمان و همکاران در هفته آینده انجام می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
زمان واریز معوقات حقوق بازنشستگان اعلام شد. علی دهقان کیا (رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران) اظهار داشت: پرداخت مستمری اسفند بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از بیستم اسفند به روال همیشه آغاز شده است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معوقات حقوق مردادماه بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی همراه با حقوق اسفندماه این عزیزان واریز می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از راهبرد معاصر، بر اساس آخرین اخبار واریز حقوق اسفند فرهنگیان طی تماس با خزانه اعلام شد که واریزحقوق کارمندان دولت که قراربود ازدیروزشروع شودبا صدور دستورالعمل واریز ازسازمان برنامه وبودجه ازظهرامروز 23 اسفند شروع می شود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از پرداخت معوقات معلمان خرید خدمات خراسان رضوی تا قبل از پایان سال خبر داد.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسکانیوز، تصویری منتشر کرده نشان می دهد معلولان معترض درِ سازمان برنامه و بودجه را گِل گرفتند!
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در پی پیگیری های انجام شده معوقات حقوق معلمان خرید خدمات استان، تا قبل از پایان سال پرداخت می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
بازار : مدیرعامل بانک پارسیان گفت معوقات شرکت های دانش بنیان کمتر از یک درصد است و این بانک به تنهایی 17 درصد شرکت های دانش بنیان خدمات گیرنده از بانک ها را تحت پوشش خود قرار داده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جزییات واریز معوقات رتبه بندی معلمان در سال 1401 با حقوق اسفند را در ادامه بخوانید.