سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۰۱:۲۷Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلانشهر تهران»

خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سرپرست گروه مدیریت بحران پژوهشکده سوانح طبیعی گفت: در زلزله خوی شاهد آسیب دیدگی ساختمان ها به دلیل مسائل مربوط به طراحی مفهومی، اجرا، اتصالات، مقاومت مصالح و ... هستیم. ...
نماینده   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پیش بینی افزایش 40 درصدی بودجه برای توسعه حمل و نقل عمومی در بودجه 1402، گفت: بنا داریم در سال آینده به موضوع حمل و نقل و ترافیک توجه ویژه داشته باشیم و مجلس باید برای کلانشهر تهران اعتبار ویژه درنظر گیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۳۵   + ۹۱ سایت دیگر  
تعطیلی های پی در پی ناشی از آلودگی هوا، سرما و بارش برف سال تحصیلی جاری را با مشکلات بسیاری مواجه کرد که بزرگ ترین آن ها غیرحضوری شدن مدارس و بازماندن دانش آموزان از تحصیل حضوری بود ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، بازار مسکن همچنان بر مدار رکود تورمی با شیب ملایم حرکت می کند. روند رشد قیمت در تمام مناطق کشور از جمله کلانشهر تهران همپای تورم ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح تشدید نظارت بر شهر بازی های کلانشهر تهران آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: هر نوع اقدام توسعه ای در شهر تهران باید منطبق با طرح جامع کلانشهر تهران صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار نارنجی آلودگی هوا برای کلانشهر تهران خبرداد و بر لزوم مدیریت منابع آلاینده تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل محیط زیست وتوسعه پایدار شهرداری تهران بر ضرورت هم افزایی، هم اندیشی و تعامل بیشتر برای حل معضلات محیط زیستی کلانشهر تهران تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۲    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز در ساعت منتهی به 9 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 156 در وضعیت ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست دماوند با بیان اینکه آلودگی هوای دماوند تحت تأثیر آلودگی کلانشهر تهران است، گفت: ایستگاه سنجش آلودگی رودهن در سال آینده راه اندازی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۱    
تهران (پانا) - شاخص کیفیت هوا در کلانشهر تهران و سایر کلانشهرهای کشور در هفته ای که سپری شد در وضعیت ناسالم و بسیار ناسالم قرار گرفت و موجب تعطیلی فعالیت مدارس و دانشگاه ها شد، این در حالی است که هفته مذکور به نام هفته ملی هوای پاک نام داشت. ...
برنامه تهران 20 امشب 28 دیماه به تحلیل و بررسی وضعیت ساختمان های ناایمن در کلانشهر تهران می پردازد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۹    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز در ساعت منتهی به 11 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 157 در وضعیت ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: اکنون که بیش از یکسال از مدیریت شهردار جدید و تیم تازه نفس وی در پایتخت می گذرد، مروری اجمالی بر مسائل کلانشهر تهران نشان می دهد همچنان مشکلات ریز و درشت خودنمایی می کند.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین غلظت ذرات کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 170 قرار گرفته و هم اکنون این عدد 166 گزارش شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۲    
تهران (پانا) - شهردار منطقه 14 تهران از تشکیل دبیرخانه دائمی به منظور سیاست گذاری، برنامه ریزی و عملیاتی سازی مفاهیم شهرسازی و معماری ایرانی - اسلامی و تحقق شعار کلانشهر تهران الگوی جهان اسلام در منطقه 14 خبر داد. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، حمید بادرستانی مدیر عامل نیروگاه گازی ری با اشاره به افزایش آلودگی تهران و طرح مسئله مصرف سوخت مازوت در نیروگاه های کلانشهر تهران گبه گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از فت ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر گفت: تهران این دوره از مدیریت شهری نسبت به برخورد با سازه های ناایمن، متروپل ها و پلاسکوهایی که در شهر وجود دارد، عزم جدی دارد تا قبل از وقوع حادثه آنها را تعیین تکلیف کند. ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: گزارشات نشان می دهد که برنامه های خوبی توسط شهرداری تهران اجرا و یا تدوین شده و گام های بلند، مؤثر و مفیدی برای ارتقاء وضعیت شهر تهران و بهبود شرایط رفاه و آسایش مردم کلانشهر تهران برداشته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از افتتاح 13 مرکز کارآفرینی دیگر در سطح کلانشهر تهران تا پایان سال جاری خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۳:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران امروز در حاشیه سومین جلسه قرارگاه ایمنی کالبدی کلانشهر تهران در جمع خبرنگاران در واکنش به عنوان کردن برکناری شهردار تهران گفت: آنها درباره آرزوهایی صحبت کردند که عرضه انجام آن را نداشتند و جز خنده، حرف های آنها برای ما هیچی ندارد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران(پانا) -شهردار پایتخت گفت اولین موضوع تبدیل نقاط حادثه خیز به نقاط ایمن و دارای ظرفیت های بالاست. هدف بعدی نوسازی پهنه هایی مانند فرحزاد، شمیران نو و هرندی است. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به تشکیل 22 تیم ارزیاب برای بررسی ایمنی ساختمان های بلندمرتبه از وجود 16 هزار ساختمان نیازمند بازرسی ایمنی در تهران خبر داد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_شهردار تهران با بیان اینکه نیازمند کمک دستگاه های قضایی، انتظامی و وزارت راه و شهرسازی برای استحکام بخشی بناها هستیم، گفت: تلاش داریم تا یک ماه آینده موضوع گودهای پرخطر تهران را تعیین تکلیف کنیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سومین جلسه قرارگاه ایمنی کالبدی کلانشهر تهران با حضور شهردار پایتخت برگزار شد.
آنا / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
آموزش و پرورش شهر تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به استمرار آلودگی هوا در کلانشهر تهران، آموزش در همه مدارس پایتخت، در روز یکشنبه (یازدهم) و دوشنبه (دوازدهم) دیماه 1401 به صورت مجازی برگزار می شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
درپی آلودگی شدیدهوای پایتخت، آموزش در همه مدارس شهر تهران در روز یکشنبه و دوشنبه (11 و 12) دیماه 1401 به صورت مجازی برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۲    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _شنبه دهم دی ماه_ در ساعت منتهی به 10صبح با قرارگرفتن روی شاخص151 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز _جمعه نهم دی ماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 148 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز _پنجشنبه هشتم دی ماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 123 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ؛ قیمت مسکن در کلانشهر تهران نجومی است و برای خرید خانه در تهران حتماً باید بودجه میلیاردی داشته باشید. هم اکنون در منطقه شرقی تهران خانه از متری 40 میلیون تا 60 میلیون تومان به فروش می رسد. قیمت های مسکن در این منطقه از تهران در ادامه منتشر می شود:
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت مسکن در قیمت پایین شهر یکی از معیارهای اصلی سطح درآمدی و زندگی مردم در کلانشهر تهران است؛ جایی که با نوسانات جدی مردم را با فشارهای اقتصادی به محله هایی می کشانند که دوست ندارند در آن زندگی کنند!
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _شنبه سوم دی ماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 74 در وضعیت هوای سالم، قابل قبول (زرد) ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اثر تازه دو عضو هیأت علمی دانشکده شهرسازی دانشگاه تهران، با چشم اندازی تحلیلی به توسعه شهر تهران به چاپ رسید.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هر بار که شاخص کیفیت هوا در کلانشهرها به ویژه در پایتخت در موقعیت ناسالم برای همه گروه های جامعه می رسد، متولیان کارگروه اضطرار آلودگی هوا آسان ترین راه را برای مقابله با آلودگی هوا در نظر می گیرند که همان تعطیلی مدارس است. ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: مصرف انرژی و آب در تهران بیشتر از میانگین جهانی است.
شانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: در هیچ کدام از صنایع و نیروگاه های کلانشهر تهران و حومه مازوت سوزانده نمی شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معضل مازوت سوزی و تشدید آلودگی هوا موضوعی است که تازگی ندارد و چند سالی است به مهم ترین معضل در حوزه محیط زیست تبدیل شده است. مصرف بنزین غیر استاندارد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۷۱ سایت دیگر  
بر اساس این اطلاعیه با توجه به استمرار آلودگی هوا در کلانشهر تهران و در راستای مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا، در روزهای پیش رو تا پایان هفته جاری امکان رزرو طرح روزانه ترافیک وجود نخواهد داشت.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رضوانی تصریح کرد: در حوزه آسیب های اجتماعی دستگاه های مختلفی مسئولیت دارند که مدیریت شهری پایتخت می تواند برای رفع آسیب های اجتماعی در کلانشهر تهران دستگاه های مرتبط و دخیل در این حوزه را با یکدیگر هماهنگ کند و یک هم افزایی صورت دهد تا روند رفع آسیب های اجتماعی تسهیل شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
خبر فوری : در روزها و هفته هایی که کلانشهر تهران غرق در آلودگی هوا است و شاخص کیفیت هوا به بالاترین حد خود رسیده است،بازخوانی سخنان رییسی درباره آلودگی هوای تهران زمانی که رییس قوه قضاییه بود، خالی از لطف نخواهد بود.
آنا / روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه در فصل سرما کشور در مقابل دوگانه توقف صنایع و مازوت سوزی و آلودگی هوا قرار می گیرد، گفت: تلاش شهرداری ها برای نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی با هدف کاهش آلودگی هواست.
سلامت نیوز / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه در فصل سرما کشور در مقابل دوگانه توقف صنایع و مازوت سوزی و آلودگی هوا قرار می گیرد، گفت: تلاش شهرداری ها برای نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی با هدف کاهش آلودگی هواست.
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
26 اذرماه روز ملی حمل و نقل بهانه ای است برای نوشتن از حمل و نقل کلانشهر تهران که مدتهاست زنگ هشدار فرسودگی آن به صدا در آمده است؛ اما هیچ خبر خاصی در حوزه نوسازی به گوش نمی رسد چراکه وضعیت فرسودگی حمل و نقل عمومی پایتخت چنان عمیق است که بودجه های چند 10 میلیاردی شهرداری گره از کار آن باز نمی کند و ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس شورای عالی استانها مازوت سوزی در تهران را تکذیب کرد و گفت: با تمام این مشکلات تا جایی که امکان پذیر بوده گاز به عنوان جایگزین مازوت استفاده می شود که یک نمونه آن در کلانشهر تهران است که نیروگاه ها از مازوت استفاده نمی کنند
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۴۵ سایت دیگر  
آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد، آزمون های شبه نهایی پایه دوازدهم در روزهای تعطیلی آموزش های حضوری، برگزار نمی شود. ایسنا نوشت: آموزش و پرورش شهر تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به استمرار آلودگی هوا در کلانشهر تهران و در راستای مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استانداری تهران ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _یکشنبه بیستم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 با قرارگرفتن روی شاخص 139 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
میانگین نرخ مسکن در تهران به عدد 47 میلیون تومان رسیده است. هم اکنون 51 درصد جمعیت کلانشهر تهران مستأجرند که با این اعداد و ارقام فاتحه خانه دار شدن را خوانده اند!