پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۱۱Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلانشهر تهران»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از بستری 718 بیمار جدید در شبانه روز گذشته خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: تعدادی صندوق های رأی شناور برای انتخابات ریاست جمهوری در تهران در نظر گرفته شده که عمدتا به مراکز درمانی اختصاص می یابد و همچنین پذیرای بیماران مبتلا به کرونا هستند که امکان حضور در شعب انتخاباتی را ندارند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۵    
در تهران 3 نوع رنگ بندی برای آب تعریف کرده ایم که رنگ سبز مصارف عادی، رنگ نارنجی مصرف در وضعیت هشدار و رنگ قرمز وضعیت خطرناک را نشان می دهد که در حال حاضر مصرف آب در کلانشهر تهران در وضعیت نارنجی قرار دارد.
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران مطرح کرد؛ علیرضا زالی در مراسم افتتاح مرکز تخصصی دندانپزشکی نیروی هوایی ارتش بابیان اینکه تاریخ پر افتخار نیروهای مسلح بویژه ارتش و نیروی هوایی مشحون از حضور در عرصه های بهداشتی و درمانی است گفت ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در تهران 3 نوع رنگ بندی برای آب تعریف کرده ایم که رنگ سبز مصارف عادی، رنگ نارنجی مصرف در وضعیت هشدار و رنگ قرمز وضعیت خطرناک را نشان می دهد که در حال حاضر مصرف آب در کلانشهر تهران در وضعیت نارنجی قرار دارد.
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در مراسم آغاز رزمایش مواسات و کمک های مومنانه در دهه کرامت بر تقویت جریان اصیل مواسات و شتاب بیشتر آن برای کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیرتاکید کرد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره چگونگی وضعیت تامین ایمنی کلانشهر تهران گفت: وضعیت پایتخت از لحاظ حفظ ایمنی رضایتبخش نیست؛ به طور مثال روزانه 300 مورد حادثه در این شهر اتفاق می افتد که آتش سوزی پالایشگان تهران یا آزمایشگاه سینا اطهر یکی از این موارد است ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از انهدام باند سرقت لوازم خودرو در کلانشهر تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران: وزیر بهداشت اجازه مصرف اضطراری واکسن کووبرکت را در اواخر هفته صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: برای اداره کلانشهر تهران نیازمند متخصصان هوشمند و مدبر و معتقد هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: مرگ و میر ناشی از کرونا در تهران نسبت به چند هفته قبل حدود 17.5 درصد کاهش یافت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران از کاهش 17 و نیم درصدی مرگ و میر بر اثر کرونا در تهران خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت:در کشور هایی که سواد سلامت جامعه از استاندارد جهانی بالاتر بود شاهد بودیم آسیب های جسمی و روانی کمتری از کرونا دیدند.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۹    
/به قلم ناصر امانی کارشناس حوزه شهری و معاون سابق شهرداری تهران/ امروزه کلانشهر تهران با انواع چالش های بزرگ و کوچک دست و پنجه نرم می کند، مدیریت شهری به تنهایی نخواهد توانست همه این معضلات را برطرف نماید ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: اضطراب، پرخاشگری، غوطه ور شدن در فضای مجازی، از هم گسیختگی روانی- هویتی، افت تحصیلی، کاهش انگیزه های تحصیلی و کاهش انگیزه یادگیری از جمله عوامل ناشی از شیوع کرونا بوده است.
در حالی ستاد ملی کرونا ثبت نام وام ودیعه مسکن را تا پایان شهریور 1400 مصوب کرده که وزارت راه و شهرسازی هنوز سایتی را برای این منظور معرفی نکرده است.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در اظهاراتی بیان کرد: طرح کاشف پلیس آگاهی، طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر و... به صورت ابتکاری برای نخستین بار در پلیس پایتخت انجام شده است که محصول این طرح ها کاهش حدودا 10 درصدی جرائم در چند سال اخیر در پلیس پایتخت است..
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کلانشهر تهران کمتر از دو هفته دیگر اعضای پارلمان خود را خواهد شناخت به نظر می رسد این شورا وارث مسائل انباشته زیادی خواهد بود که به ترتیب اولویت باید به آنها ورود کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی شورای وحدت در تهران آخرین مصوبات این شورا در تهران را تشریح کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران: برای اخذ رای از بیماران کرونایی در قرنطینه و افراد دارای شرایط جسمی خاص، حدود 400 شعبه سیار در کلانشهر تهران راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۹    
استاندار تهران با بیان اینکه از 25 فرآیند انتخابات 23 فرآیند الکترونیکی برگزار می شود، گفت: تعداد 306 صندوق سیار در کلانشهر تهران و 425 صندوق سیار در استان تهران با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تدبیر شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - انوشیروان محسنی بندپی صبح امروز در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این جلسه ارتقا بخشی فعالیت های الکترونیکی انتخابات مطرح شد که سرعت، دقت و شفافیت فرآیند های انتخاباتی با استقرار دستگاه های احراز هویت شاهد خواهیم بود. ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مرحله پنجم ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در 245 شهر آغاز شده که ساکنان کلانشهر تهران می توانند در شهرهای جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی، نصیرشهر، صفادشت، رباط کریم و قرچک نام نویسی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۷   + ۵۷ سایت دیگر  
مرحله پنجم ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در 245 شهر آغاز شده که ساکنان کلانشهر تهران می توانند در شهرهای جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی، نصیرشهر، صفادشت، رباط کریم و قرچک نام نویسی کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مدیریت شهری گفت: شهرداری تهران نیازی به مدیران اجاره ای و موقت با خمیر مایه سیاسی ندارد. شورای شهر محلی برای تحرکات سیاسی نیست و این آزمون و خطا باید در جای دیگری صورت بگیرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر رشاد، در پیامی، ارتحال آیت الله حاج شیخ محمدتقی شریعتمداری را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا، متن پیام به شرح زیر است: إنا لله و إنا الیه راجعون ...
برنامه "تهران 20" امشب ( سه شنبه 18 خرداد ماه) به بررسی مشکلات ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله پیگیری مطالبات و مشکلات رانندگان تاکسی می پردازد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زهرا نژادبهرام -عضوشورای شهر تهران امروزه با رشد و گسترش شهرها، نقش فضاهای شهری در زندگی روزمره بیش از پیش نمایان شده است. فضای شهری، محل ظهور و تجلی روابط اجتماعی انسان ها در طول تاریخ بوده و فرهنگ جامعه همواره در بستر آن ارتقا یافته است ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی توضیحاتی را ارائه داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در روز سه شنبه هجدهم خرداد ماه 1400 را تشریح کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۳:۵۳    
نشستی با حضور دکتر محسن بزرگی رئیس ستاد حقوقدانان کشور و دکتر یوسف رضا ادیب زاده رئیس ستاد حقوقدانان کلانشهر تهران بزرگ و و جمعی از فعالان حقوقدان شهر تهران در محل ستاد مرکزی حقوقدانان کشور به آدرس خیابان کارگر شمالی کوچه فکوری شد ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از مردم خواست نسبت به شایعات پیرامون واکسیناسیون بی اعتنا باشند و اخبار رسمی را از طریق وزارت بهداشت دنبال کنند.
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: خدمات الکترونیک سلامت یکی از نیازهای قطعی نظام سلامت محسوب می شود و بر خلاف نگاه های اولیه که این خدمات را غیرضروری می دانستند، در حال حاضر الکترونیکی شدن خدمات سلامت و به خصوص اجرای نسخه نویسی الکترونیک اجتناب ناپذیر است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۳:۳۹    
حدود 60 درصد آراء بوسیله فضای مجازی تعیین می شود همکارای با سردفتران و دفتر یاران برای تحقق شعار ” هر دفتر یک ستاد” جلسه ستاد حقوقدانان کلانشهر تهران بزرگ در تاریخ 1400/03/16 با حضور دکتر یوسف رضا ادیب زاده رییس ستاد و جمعی از اعضای فعال حقوقدانان در ستاد مرکزی به آدرس؛ خیابان ولیعصر روبروی [...]
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دبیرخانه ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران گفت: در بافت فرسوده برای رفع معارض در همه کوچه ها چیزی بیش از 2700 تیر برق باید جا به جا شود. از این تعداد 1200 تیر برق جا به جا شد و کوچه ها قابلیت عبور خودروهای امدادی را پیدا کردند ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به آخرین وضعیت بیمارستان های تهران بعد از گذر از پیک چهارم بیماری کرونا اظهار کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۲    
عظیم بابائی گفت: شهرری به عنوان قطب دینی و مذهبی شهر تهران باید مورد توجه قرار گیرد. آنچه در این دوره برای توسعه شهرری انجام نگرفته، سبب دلخوری شهروندان شده در حالی که منطقه شهرری یکی از جاذبه های کلانشهر تهران است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس روابط پالایشگاه تهران ضمن اعلام خبر کنترل آتش مخزن ضایعات نفتی این مجتمع گفت: حادثه آتش سوزی پالایشگاه نفت تهران به ذخایر و مخازن بنزین این پالایشگاه مربوط نیست و هیچ گونه مشکلی برای تأمین سوخت کلانشهر و استان تهران وجود ندارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: روابط عمومی پالایشگاه تهران اعلام کرد: به خاطر ایمن نگه داشتن واحدهای پالایشی و تامین امنیت نیروی انسانی شاغل در پالایشگاه، شرکت پالایش نفت تهران به صورت موقت از مدار تولید خارج شد و در اسرع وقت پس از رفع مشکل به مدار تولید باز خواهد گشت. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۲:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
21:02 – 12 خرداد 1400 7777261 نظر دادن دانلود PDF فرمانده مدیریت مقابله تهران؛ نظر دادن دانلود PDF به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۵۰    
امروز به یکی از مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در کلانشهر تهران آمدیم مراکزی که برای سرعت واکسیناسیون و البته رفاه حال مردم بویژه سالمندان به شکل های مختلف راه اندازی شده است .
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اقدامات انجام شده برای برگزاری 4 انتخابات در تهران گفت: تاکنون هیچ تخلف انتخاباتی گزارش نشده است. به گزارش شوراآنلاین انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران درباره برگزاری چهار انتخابات در تهران گفت: استانداری تهران در کلانشهر تهران اجرای 4 انتخابات را در دستور کار دارد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، علیرضا زالی ، در جلسه ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به وضعیت بستری شدگان با تشخیص ابتلاء به ویروس کووید 19 ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
محمد رضا بختیاری مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به سرانه مصرف آب در پایتخت گفت: در حال حاضر سرانه مصرف آب در تهران به 240 لیتر و در شهرهای استان تهران هم به 210 لیتر رسیده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: با کمک سازمان نظام پزشکی پروژه تحقیقاتی در خصوص عوارض تزریق واکسن در بین گروه پزشکان تهران در حال انجام است که نتایج آن اعلام خواهد شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۶   + ۷۱ سایت دیگر  
ایرنا: فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: ماهیت و اساس واکسن ها از جمله واکسن کرونا ایمن کردن بدن در مقابل بیماری هاست؛ از این رو، اخبار مربوط به مرگ ناشی از تزریق واکسن کرونا نمی تواند صحت داشته باشد و کذب است. ...
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مصرف آب روزانه در کلان شهر تهران در حالی روز گذشته با رشد 1.5 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به سه میلیارد و 470 میلیون لیتر رسید که میزان بارش های فصل بهار نسبت به دوره بلندمدت کاهش 59.8 درصدی داشته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۵۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت:در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بخش های ما بالغ بر 4 هزار و 300 بیمار است و حدود 1350 نفر از این بیماران در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند ...