چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۵۸Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتمی»

عصر ایران   ۲۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
وی روز گذشته درباره تشدید درگیری ها در خصوص ایران ابراز نگرانی کرد و گفت: رهبران دینی ایران مدت ها پیش فتوایی را درباره ممنوعیت توسعه سلاح اتمی صادر کرده بودند.
رجا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با تاکید بر اینکه پوشش پدافند هوایی کشور قدرتمند است و این سازمان نیز تمهیداتی برای تامین امنیت دارد، گفت: عملیات روانی غربی ها در موضوع هسته ای بر برجام متمرکز است در حالی که ما تعهد جا مانده ای نداریم.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در واکنش به حمله پهپادی به یکی از کارگاه های وزارت دفاع در اصفهان گفت: وزارت دفاع خیلی زود و بهنگام این موضوع را گزارش داد. این حمله را سریع دفع کردند و این اقدام ناموفق بود؛ خود آمریکایی ها هم به آن اشاره کردند.
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره زمان سفر گروسی به تهران،گفت: ما نیازمند تدوین محتوا برای برنامه سفر هستیم تا اهداف و برنامه این سفر مشخص باشد.
میزان   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که ایران عضو ان پی تی و پایبند به آن است. خبرگزاری میزان – محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیئت دولت، ادعاهای ضد ایرانی در موضوع هسته ای کشورمان را عملیات روانی خواند. ...
رئیس سازمان انرژی اتمی در خصوص برخی اخبار پیرامون کاهش تعهدات گفت:ایران هیچ تعهد جامانده ای ندارد و اظهاراتی که مطرح می شود و عملیات روانی که انجام می دهند بحث آن مربوط به برجام است.
سلام نو   ۶ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در گفت وگویی با شبکه بی بی سی گفت: برنامه هسته ای ایران پیشرفت کرده است و ما برای ادامه مذاکرات احیای برجام آمادگی داریم.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور کرواسی موضع جمعی کشورهای غربی درخصوص جنگ در اوکراین را غیر اخلاقی توصیف کرد و نسبت به جنگ اتمی با روسیه هشدار داد. زوران میلانوویچ که طی ماه های گذشته بارها نسبت به ادامه جنگ و اصرار غربی ها نسبت به تسلیح اوکراین انتقاد کرده است بار دیگر گفت: در نتیجه این جنگ ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کره جنوبی از ترس حملات احتمالی همسایه اش به شدت در تلاش است تا از آمریکایی که وزیر دفاعش به سئول رفته، تضمین های محکم اتمی بگیرد.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: شرایطی فراهم شده تا سالانه یک میلیون بیمار از رادیو داروهای ساخت کشور استفاده کنند و برخی کشورها هم به عنوان مقاصد صادرات این محصولات ما شناسایی شده اند و در مجموع شاهد اثرگذاری تمام این موارد در جامعه و کشور خود هستیم.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که سفر وزیر امور خارجه آمریکا به قدس اشغالی پیام واضحی در زمینه مسائل مربوط به ایران بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
جیمز کلورلی روز سه شنبه در نشست مجلس عوام انگلیس مدعی شد: برنامه هسته ای ایران هرگز تا این اندازه پیشرفته نبوده است. ایران به تشدید فعالیت های اتمی خود ادامه می دهد و با این کار صلح و امنیت جهانی را به مخاطره می اندازد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۲    
برنامه تسلیحات اتمی آمریکا انعکاسی از ریاکاری و استانداردهای دوگانه این کشور در زمینه متع اشاعه تسلیحات اتمی است. خبرگزاری میزان – بمب های هسته ای سلاح های فاجعه بار کشتار جمعی هستند و این قدرت را دارند که کل شهرها را از بین ببرند و صدها هزار نفر را در یک لحظه به قتل برسانند ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: سازمان انرژی اتمی برنامه های توسعه ای را در تمامی حوزه تدوین و رونمایی کرده که این برنامه ها عمدتاً مبتنی بر استفاده حداکثری از صنایع بومی و توسعه بومی سازی در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار استان مرکزی گفت: باید تلاش های مضاعفی در پیوند دانشگاه و صنعت صورت بگیرد تا استان به هاب انرژی تبدیل شود و جایگاه خود را توسعه دهد؛ در واقع لازمه توسعه صنعت و پیشرفت اقتصادی پیوند دانشگاه و صنعت است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی را مضحک خواند. خبرگزاری میزان – ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه به اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی با انتشار توییتی واکنش نشان داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۴    
ایسنا/مرکزی تفاهم نامه چند جانبه صنایع و دانشگاه های استان مرکزی با سازمان انرژی اتمی به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا به کره جنوبی قول داد تا در صورت نیاز برای مهار آنچه وی اقدامات بی ثبات کننده کره شمالی خوانده، تمام توانمندی های نظامی متعارف و هسته ای واشنگتن را در اختیار سئول قرار دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شورای روابط بین الملل روسیه گفت، پیونگ یانگ شاید در سال جاری میلادی یک آزمایش اتمی انجام دهد و چنین تحولی را نباید رد کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در تداوم ادعاهای واشنگتن درباره برنامه هسته ای ایران در نشستی خبری با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رزیم اسرائیل ادعا کرد: ایران نباید به سلاح هسته ای دست یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : ناصر کنعانی در این ارتباط تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران کرارا بر ماهیت صلح آمیز فعالیت های هسته ای خود تاکید کرده و گزارش های مکرر آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز مؤید آن است و اینکه دستیابی به سلاح هسته ای در دکترین امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران جایی ندارد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
امیرعلی ابوالفتح، کارشناس مسائل بین الملل در رشته توییتی درباره جنگ اتمی توشت: اگر در جنگ بین روسیه و اوکراین هیچکدام کوتاه نیایند احتمال وقوع جنگ اتمی هست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۱    
یافته های یک نظرسنجی نشان می دهد که بیش از 76درصد مردم کره جنوبی از مسلح شدن کشورشان به سلاح هسته ای حمایت می کنند!
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۰    
17 آزمایش هسته ای فرانسه در الجزایر دلیل بسیاری از مشکلات پزشکی مرگباریست که مردم الجزایر و کشورهای همسایه با آن مواجه هستند. خبرگزاری میزان – فرانسه در سال های 1960 تا 1966 دست به آزمایش 17 بمب اتمی در صحرای الجزایر زد که اثرات مرگبار آن در لیبی، بیش از دیگر کشورهای همسایه الجزایر احساس می شود ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل بین الملل گفت: حل و فصل مسایل پادمانی با آژانس می تواند علاوه بر اینکه مانع از صدور قطعنامه جدید علیه ایران در شورای حکام شود، می تواند به بازگشت طرف ها به میز مذاکره در وین با 1+4 بینجامد. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سیستم های ناوبری ماهواره ای برای استقرار در ماه به ساعت های اتمی محلی نیاز دارند. دانشمندان در حال بررسی این هستند که این ساعت ها باید چه زمانی را نشان دهند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی نیز با بیان این که رابطه ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی بر اساس پادمان برقرار است درباره این که رافائل گروسی رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی گفته از برجام جز پوسته ای باقی نمانده است، گفت: برجام یک معامله است، یک داد و ستد است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۸    
عبدالعزیز بن سلمان وزیر انرژی عربستان با برونو لومر وزیر اقتصاد، دارایی، صنعت فرانسه، چشم انداز همکاری در زمینه استفاده صلح آمیز از انرژی اتمی و فرصت های آینده در زمینه های مختلف انرژی را بررسی کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
محسن محمودی، کارشناس امور هسته ای با بیان اینکه نفع آژانس بین المللی انرژی اتمی در راضی کردن ایران و ترغیب طرف های مقابل به ادامه مذاکرات رفع تحریم هاست، گفت: آژانس مایل است در شرایط موجود حتی اگر برجام حفظ نشود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۱۴    
اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران روایتی است از تحولات، شخصیت ها و شاخص های اقتصاد ایران و موضوعاتی که به نوعی با اقتصاد ایران ارتباط پیدا می کنند.شرایط فعلی اقتصادی ارتباط مستقیمی با گذشته آن دارد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دانشمندان شمال شرقی چین اولین کسانی هستند که واکنش های شیمیایی را در سطح اتمی دستکاری کردند و تحقیقات آن ها نقطه عطفی برای انجام آزمایش های پیچیده تر خواهد بود که می تواند منجر به تولید موثرتر مواد شیمیایی شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی درگذشت مادر رییس سازمان مدیریت بحران کشور را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی درگذشت مادر محمدحسن نامی، رییس سازمان مدیریت بحران کشور را تسلیت گفت.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی در پیامی درگذشت مادر دکتر محمدحسن نامی، رییس سازمان مدیریت بحران کشور را تسلیت گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی، سیزدهمین مسئول پاسخگو به تماس های مستقیم مردم بود و ایده ها، دغدغه ها و درخواست های آنها را شنید و قول پیگیری لازم را داد و یادآور شد که درِ اتاقش همیشه روی مردم باز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۰    
وزارت انرژی قزاقستان و وزارت فرهنگ و نوآوری مجارستان در مورد آموزش پرسنل سازمان انرژی اتمی مجارستان با یکدیگر توافق کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۶    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی مدتی است که وارد ایران نشده و فهرست خواسته های آنها هم طولانی تر شده و بعید می دانم که این لیست مورد پذیرش مسئولین ایران قرار بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۷    
محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در گفت و گو با برنا: برق هسته ای یک برق پاک و یک انرژی پایدار است و کشور ما در راستای قانون هوای پاک و توسعه فناوری های این حوزه برای زیست بوم فناوری هسته ای که باید زمینه هایش فراهم شود، توسعه نیروگاه های هسته ای را در این راستا پیگیری می کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: برق هسته ای یک برق پاک و یک انرژی پایدار است و کشور ما در راستای قانون هوای پاک و توسعه فناوری های این حوزه برای زیست بوم فناوری هسته ای که باید زمینه هایش فراهم شود، توسعه نیروگاه های هسته ای را در این راستا پیگیری می کند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان انرژی اتمی از سرمایه گذاری بر دانش آموزان با استعداد خبر داد و گفت باید یک نسل نو و انگیزه مند برای فعالیت در حوزه هسته ای تربیت شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۷:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ترامپ گفت: تصمیم دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در ارسال 31 تانک آبرامز M1A1 به اوکراین ممکن است باعث استقرار تسلیحات اتمی روسیه شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از انفجارهای قوی در منطقه نیروگاه هسته ای زاپروژیا در اوکراین خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۱    
شفقنا- ماریا زاخاروا ، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواست تا اطلاعات مسکو درخصوص اقدام نیروهای اوکراینی در انبارسازی تسلیحات در نیروگاه های هسته ای را بررسی کند. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
توسط مدیا بنجامین و نیکلاس جی اس دیویس 26 ژانویه 2023 تارنمای آنتی وار برگردان و کوتاه کننده علی اصغر شهدی Asghar.shahdi@gmail.com بولتن دانشمندان اتمی به تازگی بیانیه ساعت قیامت سال 2023 (1401-1402) خود را منتشر و این زمان را زمان خطر بی سابقه خوانده است ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حسن بهشتی پور کارشناس مسائل منطقه در گفتگو با ستاره صبح آنلاین تشریح کرد: ستاره صبح آنلاین/پیام فیض: ایالات متحده و اسرائیل یک مانور مشترک نظامی را آغاز کرده اند که تاکنون سابقه نداشته است.در این مانور 4بمب افکن بی 52 که قابلیت حمل کلاهک اتمی را دارد حضور دارند ...
زومیت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فضاپیمایی که ساعت های اتمی فوق دقیق را به نزدیکی خورشید حمل کند، می تواند به افشای هویت ماده ی نامرئی و اسرارآمیز تاریک کمک کند. ماده ی تاریک ماده ای نامرئی است که به باور پژوهشگرها تقریبا پنج ششم از کل ماده ی موجود در جهان را تشکیل می دهد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۲    
محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در مراسم آیین غبارروبی مضجع شریف حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام حضور پیدا کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان امروز (جمعه) اعلام کرد، کشورش هرگونه تحریم اتحادیه اروپا علیه روسیه را که بر انرژی هسته ای این کشور اثر می گذارد، وتو خواهد کرد.