یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۳۲Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتمی»

وزیر دفاع آمریکا با ادعای اینکه چین به سرعت در حال تقویت بسیاری از قابلیت های خود از جمله تهاجمی، هوایی، دفاع موشکی و اقدامات ضد زیردریایی است، گفت پکن به سمت سه گانه اتمی حرکت می کند.
عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
مذاکره کنندگان قول داده اند هفته آینده به وین بازگردند. بگذارید برویم پای میز مذاکرات و آمار واقعی ارائه شده از سوی آژانش بین المللی انرژی اتمی را درباره میزان غنی سازی ایران بررسی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت اولین سالگرد شهادت شهید محسن فخری زاده همایش فخر دماوند با حضور فرزندان شهید و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی در دانشگاه شریف برگزار شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفته ایران و آمریکا به دنبال توافق موقت نیستند و خواهان بازگشت به اصل برجام هستند و دستیابی به چنین توافقی ممکن است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
میزان هزینه کرد آمریکا برای سلاح های هسته ای طی سال های گذشته سیر صعودی داشته و انتظار می رود این روند در یک دهه پیش رو همچنان ادامه داشته باشد. بودجه ای که آمریکا هر ساله برای نوسازی نیروهای هسته ای خودش صرف می کند از کل بودجه بودجه ای که رژیم صهیونیستی و 8 کشور دارنده تسلیحات اتمی روی هم رفته ...
سینا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۶    
محققان چینی به تازگی ماده ای را با الهام از عروق خونی تولید کرده اند که با کمک آن می توانند اورانیوم نهفته در آب دریا را استخراج کنند. به گزارش سیناپرس به نقل از newscientist، اقیانوس ها ذخیره عظیمی از اورانیوم هستند که هنوز انسان نتوانسته از آنها استفاده کند ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با اشاره به اینکه نیروگاه اتمی بوشهر دارای یک واحد هزار مگاواتی است، گفت: این واحد حدود 5 تا 6 سال است که مورد بهره برداری قرار گرفته و در حال حاضر برای تعمیرات اساسی از مدار خارج شده و اوایل دی ماه وارد مدار خواهد شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یک هفته نامه یهودی در بریتانیا مدعی شد که موساد، سازمان جاسوسی اسرائیل، با استخدام 10 دانشمند هسته ای ایران توانست در کمتر از دو سال، سه طرح خرابکاری در سایت های اتمی ایران را اجرایی کند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه ایندیپندنت عربی در این یادداشت آورده است، ایران به شکل سازمان یافته ای در حال پیشبرد برنامه های خود نظیر غنی سازی اورانیوم 60 درصدی و محدود کردن نظارت های آژانس بین المللی انرژی اتمی و توسعه موشک های بالستیک و افزایش نفوذ منطقه ای است. ...
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با ابراز اطمینان نسبت به موضع آمریکا درخصوص برنامه هسته ای ایران، گفت تل آویو متحدی بهتر از واشنگتن ندارد و روابط دوجانبه را بیش از پیش تقویت خواهد کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام میثم تارم گفت: اسرائیل غاصب به دنبال جوسازی و مدیریت افکار عمومی است که آژانس انرژی اتمی دروغ آن ها را در خصوص غنی سازی 90 درصدی برملا کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: در ادامه لفاظی ها و شلوغ کاری های مقامات صهیونیست علیه ایران همزمان با مذاکرات رفع تحریم ها در وین، رئیس سازمان موساد نیز درباره برنامه هسته ای ایران صحبت کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۱    
رژیم صهیونیستی هم زمان با آغاز مذاکرات برای رفع تحریم های ایران, تبلیغات دروغینی را مبنی بر تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای به راه انداخته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۶    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در حاشیه مذاکرات وین با نماینده آمریکا در امور ایران دیدار کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق مرکز توسعه سازمان انرژی اتمی گفت:ما به دنبال مذاکره برای مذاکره نیستیم و زمان کوتاه برای ما مهم است، البته آمریکایی ها برگه جدیدی در حوزه تحریم ندارند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۴:۲۳    
" تحریم های ایران نباید برداشته شوند. بلکه تحریم ها می باست تشدید شوند و تنها یک تهدید نظامی معتبر علیه برنامه هسته ای ایران می تواند باعث توقف مسابقه هسته ای آن شود... ایران درصدد خریدن زمان برای توسعه برنامه اتمی خود است ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: اطلاعات رسیده حاکی است که کشورهای غربی حاضر در مذاکرات که پیش از شروع دور جدید بر ضرورت پیگیری پیش نویس های اولیه در شش دور مذاکره قبلی تاکید داشتند، هیچ گونه ابتکاری را روی میز مذاکرات قرار نداده و عملا باعث کُند شدن روند مذاکرات شده اند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس ، یوسی کوهن رئیس سرویس جاسوسی موساد رژیم صهیونیستی بار دیگر همزمان با رایزنی های دیپلماتیک ایران با طرف های غربی، علیه تأسیسات هسته ای کشورمان لفاظی کرد. ...
رئیس دستگاه جاسوسی موساد بار دیگر همزمان با مذاکرات هسته ای در وین علیه جمهوری اسلامی ایران لفاظی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران که برای حضور غیرمستقیم در مذاکرات احیای برجام در وین به سر می برد، با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در توییتی از گفت وگوی خود با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، درخصوص مذاکرات هسته ای خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از دیدار با رابرت مالی در راستای مذاکرات احیای توافق هسته ای کشورمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وین – ایرنا – رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دقایقی پیش در پیامی توئیتری از ملاقات خود با رابرت مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران در حاشیه مذاکرات جاری برای لغو تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران در وین خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای با پایگاه فرانس 24 مدعی شد که ایران بایستی به بازرسان این نهاد بین المللی دسترسی بی قید و شرط اعطا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد ایران در وین، در چهارمین روز از مذاکرات با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات وین گفت وگو با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی را مثمرثمر و با هدف تداوم همکاری های فنی میان ایران و آژانس اعلام کرد و گفت: ایران مصمم است که به مشارکت فعالانه و مثبت در گفت وگوها در وین ادامه دهد.
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای با پایگاه فرانس 24 مدعی شد که ایران بایستی به بازرسان این نهاد بین المللی دسترسی بی قید و شرط اعطا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در ادامه رایزنی های خود در وین با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۹    
علی باقری مذاکره کننده ارشد کشورمان در وین با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
- وین – ایرنا – مذاکره کننده ارشد ایران عصر پنجشنبه (به وقت محلی وین) پس از دیدار با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت که دو طرف درباره همکاری های فی مابین رایزنی کردند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه با حضور در مقر آژانس بین المللی انرژی اتمی با مدیرکل آژانس دیدار و گفت وگو کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۸    
آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش کرده که "ایران غنی سازی 20درصدی را در تاسیسات فردو با استفاده از سانتریفیوژهای پیشرفته آغاز کرده و این موضوع خلاف توافق اولیه برجام است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس هیأت مذاکره کننده ایرانی در مذاکرات وین با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه که به عنوان مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات احیای برجام، در وین به سر می برد، امروز در مقر آژانس بین المللی انرژی اتمی با مدیرکل این نهاد دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران عصر امروز با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین دیدار کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (پنجشنبه) در ادامه رایزنی های دیپلمات فشرده در وین با علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه در حال حاضر غنی سازی اورانیوم با غنای 90 درصد در ایران وجود ندارد، گفت: حصول توافق در وین محتمل است.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: به نفع تهران است که در تعامل با آژانس شفافیت بیشتری را از خود نشان بده زیرا در صورت وجود اراده سیاسی، رسیدن به توافق همیشه ممکن است. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و رئیس هیأت مذاکره کننده ایرانی در مذاکرات ایران و گروه 1+4 در وین عصر امروز (پنجشنبه) با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و گفت وگو می کند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بنت در تماس تلفنی با بلینکن ضمن متهم کردن ایران به باج گیری اتمی به عنوان تاکتیک برای مذاکره در وین، خواستار توقف فوری مذاکرات وین و اعمال تدابیر سخت علیه ایران شد.
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ایران در آژانس از دیدار روسای هیات های ایران و اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی در نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا: سرپرست نمایندگی ایران در آژانس گفت: گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص فعالیت های هسته ای ایران یک گزارش فنی معمول به روز رسانی در خصوص اقدامات انجام شده ای است که ایران بر اساس رویه معمول به اطلاع آژانس رسانده است. ...
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه این کمیسیون با رییس سازمان انرژی اتمی برای ارائه گزارشی درباره سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد.
598   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه 598، علیرضا تقوی نیا، تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: در هنگامه مذاکرات احیای برجام، آژانس بین المللی انرژی اتمی از شروع غنی سازی 20 درصدی با استفاده از سانتریفیوژهای ir6 در مجتمع غنی سازی فوردو خبر داده است. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
وزرای دفاع آمریکا و کره جنوبی از طرح های جدید عملیاتی و جنگی مشترک میان دو کشور برای مقابله با تهدیدات موشکی و اتمی کره شمالی خبر دادند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، به نقل از شبکه فرانس 24، رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت وگو با این شبکه در پاسخ به این سوال که آیا از نظر او رسیدن به یک توافق در مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین امکان پذیر است؟ گفت: این یک موضوع پیچیده است ...