یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۴۶Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتمی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با صدور پیامی، درگذشت دکتر مسعود اخوانفرد، معاون پیشین سازمان انرژی ایران را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه آمریکا تاکید کرد، واشنگتن به دنبال راهی "قابل اعتماد، قابل پیش بینی و سازنده" برای تضمین پیشرفت در مذاکرات متوقف شده خلع تسلیحات اتمی با کره شمالی است.
اطلاعات روز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۳    
دکتر مسعود اخوانفرد معاون پیشین سازمان انرژی اتمی دارفانی را وداع گفت
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
آمریکا در نظر دارد فروش نفت ایران به چین را محدود کند با وجود اینکه ممکن است موجب خروج تهران از مذاکرات اتمی و اتخاذ یک رویه سخت تر توسط ایران شود. *** تحریم صادرات به چین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی اخیرا از توقف یک ماهه مذاکرات احیاء برجام و برگزاری دور هفتم مذاکرات در دولت آینده، ابراز ناخرسندی کرده است.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۰    
آیا بمب روی سرمان خواهند انداخت یا خیر؟ ، این سوالی است که در عصر اتمی در قلب نگرانی های مردم غرب و شرق وجود داشت. به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در بازدید از تجهیزات پزشکی هسته ای بیمارستان رضوی در مشهد گفت: آستان قدس رضوی با سرمایه گذاری بیشتر در حوزه سلامت می تواند خدمات بیشتری را به زائران و مجاوران، مردم استان های همجوار و حتی کشورهای همسایه ارائه دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خانه آباد گفت: بی توجهی دولت روحانی به انرژی هسته ای باعث شده تا کشور دچار قطعی برق شود و اگر تاکنون دولت نیمی از برنامه توسعه را در خصوص نیروگاه های هسته ای محقق کرده بود ما امروز دیگر با کمبود برق مواجه نبودیم.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یورو نیوز: ده سال پس از فاجعه فوکوشیما دانشمندان کشف کردند که می توان از مارهای موش خوار برای اندازه گیری سطح آلودگی های رادیواکتیو در این منطقه استفاده کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ابراهیم عزیزی در واکنش به اظهارات امروز رئیس جمهور مبنی بر برداشته شدن تحریم ها در صورت عدم تصویب قانون هسته ای گفت: لازم است آقای روحانی پیش از اینگونه اظهارنظرات، از نظر مسئولان وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی آگاهی کامل داشته باشد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
المپیک توکیو قرار است از فردا به صورت رسمی آغاز خواهد شد. تاداتوشی آکیبا شهردار سابق هیروشیما با ارسال یک طومار آنلاین، خواستار یک دقیقه سکوت در جریان بازی های المپیک توکیو در زمان بمباران اتمی هیروشیما در تاریخ 6 آگوست شد. بیشتر بخوانید: برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک توکیو با 950 نفر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
آژانس جهانی انرژی اتمی با کمیته بین المللی المپیک (IOC) در مسابقات المپیک توکیو در شهر فوکوشیما همکاری می کند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از توقف یک ماهه مذاکرات احیای برجام در وین و اظهارات مقامات ایرانی مبنی بر برگزاری دور هفتم مذاکرات در دولت آینده، ابراز ناخرسندی کرده و مدعی شده بهتر است به جای صبر کردن مذاکره شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از توقف یک ماهه مذاکرات احیای برجام در وین و اظهارات مقامات ایرانی مبنی بر برگزاری دور هفتم مذاکرات در دولت آینده، ابراز ناخرسندی کرده و مدعی شده بهتر است به جای صبر کردن مذاکره شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مرحله نخست طرح بزرگ چشمه نور (شتابگر ملی ایران) به عنوان بزرگترین طرح فناورانه تاریخ ایران با حضور رییس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور رونمایی شد.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
روسیه و آمریکا قرار است مذاکرات خود بر سر موضوع کنترل تسلیحاتی را از سر گیرند و این مذاکرات به زودی در ژنو سوئیس آغاز خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۹    
شفقنا- آمریکا و روسیه در مورد پیمان جدید اتمی با یکدیگر گفتگو خواهند کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، هشت روز دیگر، آمریکا و روسیه اولین دور از گفتگوهای خود در مورد یک پیمان اتمی جدید را در ژنو سوییس برگزار خواهند کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی می گوید وقفه در مذاکرات برای احیای برجام، آژانس را در موقعیت ناخوشایندی قرار داده است.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، گروسی چنین وضعیتی را نامساعد بر شمرد و اعلام کرد این نوع ضمانت غیر رسمی است و نمی دانیم که قضیه به همین صورت است یا خیر؟ وی روز دوشنبه در مصاحبه با شبکه خبری بلومبرگ در ریودوژانیرو افزود: اما چاره دیگری نداریم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه مذاکره کردن بهتر از صبر کردن است، گفت: ایجاد وقفه در مذاکرات درباره برنامه هسته ای ایران، آژانس را در شرایط نامطلوبی قرار داده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از بلومبرگ، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنانی گفت که ایران اعلام کرده است که همچنان از اطلاعات ضبط شده توسط تجهیزات نظارتی آژانس نگهداری می کند. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایجاد وقفه در مذاکرات وین، آژانس را در شرایط نامطلوبی قرار داده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: توقف مذاکرات وین در خصوص توافق هسته ای برجام، این نهاد بین المللی را در وضعیت نامطلوبی قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۱:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به توقف مذاکرات وین، تاکید کرد: این روند آژانس بین المللی انرژی اتمی را در وضعیت نامطلوبی قرار داده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رافائل گروسی ، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای که شامگاه دوشنبه منتشر شده از توقف مذاکرات وین در خصوص برجام ابراز ناخرسندی کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت ایران اعلام کرده که همچنان از اطلاعات جمع آوری شده توسط تجهیزات نظارتی آژانس نگهداری می کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سالهاست چالش زباله در مازندران از خط قرمزهای بحران گذشته است، روزانه بیش از سه هزار و 150تن زباله در استان تولید می شود و به لطف تعطیلات به 6 هزار تن در روز هم می رسد، هر تن زباله 500 لیتر شیرابه و یا بهتر بگوییم سرطان تولید می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۱    
ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه چشمه نور در قزوین با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور،به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: تکمیل طرح چشمه نور هزاران میلیارد تومان اعتبار می خواهد که باید این اعتبار با پیگیری مجلس و توسط دولت تأمین شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۹    
معاون علم و فناوری رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی از نمایشگاه دستاوردهای فنآورانه پارک علم و فن اوری قزوین دیدن کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۴    
مهمانسرای طرح چشمه نور توسط رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۲    
با تلاش محققان سازمان انرژی اتمی دستگاه تولید آب از رطوبت هوا طراحی و ساخته شد. این دستگاه در مناطق شمالی، جنوبی و غربی کشور که رطوبت بالای 30 درصد دارند قابل استفاده است و هوای مرطوب را طی فرایندی به آب شرب تبدیل می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۹    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: طرح چشمه نور با جذب هزاران دانشمند ضمن ارتقای جایگاه علمی کشور برگ زرین دیگری بر تارک علمی کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و ستاری معاون رئیس جمهور بهره برداری از ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه طرح چشمه نور ایران در قزوین آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی گفت: چشمه نور یا شتابگر ملی پس از تحقق و بهره برداری به یک شهر علمی و محل اشتغال هزاران دانشمند تبدیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه چشمه نور در قزوین با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور،به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه طرح چشمه نور ایران ( شتابگر ملی) روز دوشنبه در مراسمی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی و جمعی از مسوولان استان در قزوین به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه (R&D) شتابگر ملی موسوم به پروژه چشمه نور ایران ظهر روز دوشنبه 28 تیرماه با حضور دکتر علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران افتتاح شد.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت خارجه امروز در نشست خبریش در مورد روند مذاکرات وین و ادامه آن گفت: باید صبر کنیم تا انشاءالله دولت جدید مستقر شود. پیش از این دو خبرنگار، فرید مدرسی و علی قلهکی، خبر داده بودند کمیته تطبیق برجام در 26 تیرماه با ادامه مذاکرات مخالفت کرده است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان - از همان زمان که برجام یا همان برنامه جامع اقدام مشترک بین ایران و 6 کشور دیگر در سال 94 نهایی شد، شاید کمتر کسی باور می کرد که این توافق تبدیل به نقطه اتکا و پاشنه آشیل دولت های یازدهم و دوازدهم شود و کار تا آنجا پیش برود که دولت تدبیر و امید ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه خوشبختانه همه واحدهای تولیدی برق کشور در مدار هستند، گفت: نیروگاه اتمی بوشهر در مدار بوده. کسانی که مولدهای خصوصی دارند، سازمان های دولتی، غیردولتی و نیروهای مسلح در حال همکاری هستند و مهم تر از همه این ها خود مردم به درخواست ها پاسخ مثبت دادند ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۵    
تصاویری از بازسازی شهر هیروشیمای ژاپن پس از بمباران اتمی سال 1945 را مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه خوشبختانه همه واحدهای تولیدی برق کشور در مدار هستند، گفت: نیروگاه اتمی بوشهر در مدار بوده، کسانی که مولدهای خصوصی دارند، سازمان های دولتی، غیردولتی و نیروهای مسلح در حال همکاری هستند و مهم تر از همه این ها خود مردم هستند که به درخواست ها پاسخ مثبت دادند ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به رغم آمادگی تمامی نیروگاه های حرارتی با کاهش بیشتر تولیدی نیروگاه های برق آبی و از مدار خارج شدن مجدد نیروگاه اتمی که از 29 خرداد ماه تا 14 تیرماه طول کشید، موجب شد به مدت چهار روز نیز خاموشی هایی اعمال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: همه واحد های تولید برق در کشور از جمله نیروگاه اتمی بوشهر و مولد های مقیاس کوچک بخش خصوصی و دولتی در مدار تولید برق هستند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
دومین سمینار تخصصی در حوزه راکتورهای ماژولار کوچک (SMR) با رویکرد بررسی روند انتخاب تکنولوژی SMR برای ایران به میزبانی پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای سازمان انرژی اتمی ایران و با همکاری شرکت مهندسی و ساخت نیروگاه های اتمی(مسنا) و شرکت توسعه کاربرد پرتوها 21 تا 23 تیرماه سال جاری به صورت مجازی برگزار ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20و به نقل از نامه نیوز، امروزه انرژی، بخشی جدایی ناپذیر از زندگی بشر است. توانایی هر کشور یا جامعه در تولید انرژی و نحوه مصرف آن یکی از ویژگی های مهم در سنجش میزان پیشرفت آن کشور محسوب می شود و در این میان انرژی هسته ای به عنوان منبعی برای تامین انرژی، بسیار حائز اهمیت است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه قرار بود در دولت هر سال 5 هزار مگاوات به تولید برق اضافه شود و تعداد نیروگاه های اتمی افزایش یابد گفت: این سوال برای مردم وجود دارد که الگوی مصرف برق نهادهای دولتی چگونه است؟
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، روزنامه عربستانی المیدان الریاضی از جدایی سباستین جووینکو از الهلال در فصل نقل و انتقالات خبر داد. گفته می شود او به دلیل مشکلات و شرایط خانوادگی مجبور به ترک این تیم شده است. ...