یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۴:۴۳May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیروشیما»

شوشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۳    
شوشان فاضل خمیسی : اوایل گزینش و استخدام ها که از تعداد دگمه های پیراهن تا حکم انحرافی سجده در نماز میت از متقاضیان سوال میشد، لطیفه ای رایج بود که مصاحبه گر وقتی با تمامی پاسخ های صحیح مصاحبه شونده مواجه شد، شرط استخدام را پاسخ درست به دو سؤال ذیل منوط کرد: ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از اسپوتنیک، هوآ چونینگ، سخنگوی وزارت خارجه چین گفت که کشورهای جی7 نمی توانند با زدن برچسب تهدید و ناقض قوانین بین المللی به پکن، بقیه جهان را فریب بدهند. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۵    
ایران پرس: برگزاری اجلاس سران کشورهای صنعتی عضو گروه هفت در هیروشیمای ژاپن فرصت مهمی را برای مردم این کشور به خصوص ساکنان هیروشیما فراهم کرد تا بر سر حکام سرمایه داری به خصوص جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا فریاد بزنتد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رهبران هفت کشور صنعتی جهان موسوم به گروه هفت (G7) شامل آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، بریتانیا، آمریکا و کانادا جمهوری اسلامی ایران را به تنش زایی هسته ای متهم کرده و از ایران خواستند تنش زایی هسته ای خود را متوقف کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کاخ سفید، در حاشیه سفر رییس جمهور آمریکا به ژاپن اعلام کرد که جو بایدن قصد ندارد برای بمباران اتمی هیروشیما و ناگازاکی از ژاپن عذرخواهی کند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه بخش هایی از بیانیه سران گروه 7 در هیروشیما را به شدت محکوم کرده و بار دیگر اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران هرگز پهپادی را در بحران اوکراین در اختیار روسیه قرار نداده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران: پس از تبریک مسکو به گروه واگنر برای پیروزی ادعایی در باخموت، اوکراین اعلام کرد که نیروهایش همچنان در اطراف باخموت پیشروی کرده و هدفشان محاصره شهر است. همچنین متحدین غربی کیف در اجلاس گروه هفت، بر حمایت هرچه بیشتر از اوکراین تأکید کردند که با واکنش منفی مسکو مواجه شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه بخش هایی از بیانیه سران گروه 7 در هیروشیما را به شدت محکوم کرده و بار دیگر اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران هرگز پهپادی را در بحران اوکراین در اختیار روسیه قرار نداده است.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شهر باخموت در شرق اوکراین پس از نبردی طولانی سقوط کرد و به اشغال نیروهای روسیه درآمد./ رویترز حضور رییس جمهوری اوکراین در نشست سران هفت کشور صنعتی جهان (موسوم به جی هفت) در هیروشیما ژاپن/ رویترز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که هم شهر آرتیموفسک (باخموت) و هم هیروشیما ژاپن، هر دو به دست واشنگتن ویران شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه بخشهایی از بیانیه نهایی اجلاس سران گروه هفت در هیروشیما - ژاپن - که حاوی اتهامات بی پایه و ساختگی علیه جمهوری اسلامی ایران است را به شدت محکوم کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امورخارجه چین سفیر ژاپن در این کشور را به دلیل تحریف افکار عمومی جهان درباره مسائل مربوط به امور چین در جریان اجلاس سران گروه 7 هیروشیما از سوی کشورهای عضو این گروه ، احضار کرد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از اکوایران، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در اجلاس سران گروه هفت در ژاپن به دنبال جذب برزیل و هند بود، جایی که از رهبران این کشورها خواست تا پشت پیشنهاد او برای پایان دادن به جنگ روسیه متحد شوند. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به اظهارات رئیس جمهور اوکراین که پیامدهای بمباران اتمی هیروشیما را با درگیری ها در باخموت مقایسه کرده بود، گفت، باخموت و هیروشیمای ژاپن هر دو توسط واشنگتن نابود شدند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه، ایالات متحده را مسئول ویرانی شهرهای هیروشیمای ژاپن و باخموت اوکراین دانست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۲    
شفقنا- رییس جمهور اوکراین میزان تخریب شهر باخموت را با تخریب شهر هیروشیما در ژاپن مقایسه کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ ولودیمیر زلنسکی، ویرانی کامل باخموت را پس از ماه ها نبرد و گلوله باران مداوم، با شهر ژاپنی هیروشیما پس از حمله هسته ای 1945 مقایسه کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کاخ سفید، در حاشیه سفر رییس جمهور آمریکا به شهر هیروشیمای ژاپن برای شرکت در نشست سران گروه 7 (G7)، اعلام کرد که جو بایدن قصد ندارد برای بمباران اتمی هیروشیما و ناگازاکی از ژاپن عذرخواهی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به مقایسه باخموت با هیروشیما توسط رئیس جمهور اوکراین گفت که هر دو شهر را واشنگتن ویران کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین نیز که به نشست گروه 7 دعوت شده، خسارات وارد شده به باخموت را با ویرانی های ناشی از حمله ایالات متحده با بمب اتم به هیروشیما در جریان جنگ جهانی دوم مقایسه کرد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یوگنی پریگوژین رئیس گروه شبه نظامی واگنر یکشنبه شب اعلام کرد که نیروهایش پس از تسخیر تمام مناطقی که قول داده بودند روز پنجشنبه خطوط مقدم جبهه در شرق اوکراین را ترک خواهند کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۴    
بیشتر رسانه های ایرانی به اشتباه بخش مرتبط با برجام و برنامه هسته ای ایران در بیانیه سران هفت کشور صنعتی جهان در هیروشیما را ترجمه کردند و چنین نوشتند که سران هفت کشور صنعتی جهان در بیانیه خود گفته اند که برجام بهترین راه حل دیپلماتیک برای حل و فصل مسئله هسته ای ایران است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رهبران هفت کشور بزرگ صنعتی جهان، موسوم به گروه جی 7، برای نخستین بار خواستار قانونمندسازی هوش مصنوعی شدند. آنها در نشستی که با موضوع توسعه سریع هوش مصنوعی و شیوه مواجهه با آن در هیروشیمای ژاپن برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اجلاس امسال گروه هفت زیر سایه جنگ اوکراین قرار داشت. در این اجلاس رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که بسته کمک نظامی 375میلیون دلاری جدیدی را به اوکراین می دهد. بایدن افزود که این بسته کمک نظامی شامل تجهیزات زرهی، توپخانه، خمپاره و ادوات نظامی دیگر می شود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
جو بایدن در حاشیه نشست سران گروه هفت در هیروشیما ژاپن گفت که روابط کشورش با چین باید بهبود یابد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از رویترز، ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس با این ادعا که چین بزرگ ترین چالش امنیتی جهان است، گفت که در عین حال، اقتصادهای پیشرو نباید به دنبال قطع ارتباط کامل با این کشور باشند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۷    
رئیس جمهور اوکراین در اجلاس گروه 7 گفت اتفاق هایی که در باخموت افتاده برای او مانند حادثه اتمی هیروشیما بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نشست گروه هفت (G-7) در هیروشیما روز یکشنبه با رایزنی در مورد جنگ روسیه و اوکراین و سایر موضوعات داغ جهان پایان یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای حضور رئیس جمهوری اوکراین در نشست سران گروه هفت را نمایش تبلیغاتی غرب علیه روسیه دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین که برای شرکت در نشست گروه هفت در ژاپن حضور دارد گفت که ویرانی هایی که در جنگ جهانی دوم برای شهر هیروشیما اتفاق افتاده وی را یاد شهر باخموت اوکراین می اندازد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سران کشورهای گروه 7 اخیرا نشستی در هیروشیما داشته اند و در این نشست به مسائل مختلف جهان از جمله جنگ روسیه و اوکراین پرداخته اند.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس در زمان دیدار با همتای ژاپنی خود جوراب های قرمزی در حمایت از تیم بیسبال کیشیدا – هیروشیما تویو کپور – پوشید.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رهبران گروه هفت در بیانیه ای پس از نشستی در هیروشیما ژاپن گفتند: جهان با افزایش نگران کننده ی سیاست های قهریه اقتصادی ای مواجه است که [تنها] به دنبال بهره برداری از آسیب پذیری های اقتصادی [طرف مقابل] است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بمب تزار با نام RDS-220، بمب هسته ای شوروی است که در آزمایشی بر فراز جزیره نوایا زملیا در اقیانوس منجمد شمالی در 30 اکتبر 1961 منفجر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس خبری در هیروشیما با لحنی هشدارآمیز، چین را تهدید کرد که در صورت اقدام یکجانبه علیه تایوان، با واکنش آمریکا مواجه خواهد شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴    
گروه بین الملل: حمایت از اوکراین در برابر تجاوز نظامیان روسی یکی از محورهای اصلی رایزنی سران و رهبران هفت کشور صنعتی جهان در هیروشیما است. اجلاس سه روزه سران گروه هفت روز یک شنبه، در حالی به پایان می رسد که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین نیز به ژاپن سفر کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بایدن امروز (یکشنبه) در حاشیه نشست گروه هفت در هیروشیما گفت، آمریکا به همراه متحدانش به دنبال آموزش خلبان های اوکراینی است تا آنها بتوانند از نسل چهارم جنگنده های اف-16 استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور کره جنوبی برای اولین بار در هیروشیما با همتای اوکراینی خود دیدار کرد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یک نمایش نوری شبانه با پهپاد بر فراز شهر ژنو سوییس/ آسوشیتدپرس 15 کشته و نزدیک به 40 هزار آواره در سیل شمال ایتالیا/ خبرگزاری فرانسه نشست رهبران هفت کشور صنعتی جهان (موسوم به گروه جی هفت) در شهر هیروشیما ژاپن/ خبرگزاری فرانسه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور اوکراین،ولادیمیر زلنسکی روز شنبه برای صحبت با رهبران قدرتمندترین دموکراسی های جهان یعنی گروه G7 که شامل کشورهای ژاپن، ایالات متحده،بریتانیا،فرانسه،آلمان،کانادا و ایتالیا می باشد؛ به هیروشما رفته است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۸    
سات آلمانی فرانکفورتر آلگماینه سایتونگ نوشت: نشست G-7 روز جمعه در شهر هیروشیما آغاز شد و با توجه به جنگ تجاوزکارانه روسیه علیه اوکراین و تلاش فزاینده چین برای برتری، دستور کار بیش از هر زمان دیگری به مبارزه "خوب در برابر شر" شباهت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران : به اعتقاد خسروشاهین، بیانیه رهبران گروه7 در مورد خلع سلاح هسته ای در هیروشیما که محورهای متعددی را دربرمی گیرد، شاهد چرخش دیدگاه این گروه در مورد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نصر: قیمت جوراب ریشی سوناک 8 پوند (حدود 6 دلار) و از هیروشیما خریداری شده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای گروه 7 که آخر هفته در هیروشیما گرد هم آمدند، قرار است در مورد واکنش جمعی خود به کمپین های تهدید اقتصادی پکن علیه کشورهایی که دوست تلقی نمی شوند، بحث کنند. کشورهای ثروتمند درباره شدت این واکنش اختلاف دارند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: کاخ سفید با صدور بیانیه ای از دیدار فردا یکشنبه رئیس جمهور آمریکا با رئیس جمهور اوکراین در شهر هیروشیما خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تأیید سقوط شهر باخموت و سیطره نیروهای واگنر روسیه بر آن، تبریک پوتین به نظامیان روس برای آزادسازی باخموت، دیدار امروز بایدن با زلنسکی در هیروشیما از مهمترین رویدادهای جنگ اواکراین به شمار می روند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
دیدار رهبر انقلاب با مسئولان وزارت امور خارجه و اعلام ویژه برنامه های سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) از عناوین روزنامه های سیاسی امروز 31 اردیبهشت هستند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بیانیه رهبران گروه7 در مورد خلع سلاح هسته ای در هیروشیما که محورهای متعددی را دربرمی گیرد، شاهد چرخش دیدگاه این گروه در مورد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سران کشورهای عضو گروه هفت در هیروشیما دیروز در بیانیه پایانی اعلام کردند که برجام مفیدترین راه حل دیپلماتیک برای موضوع هسته ای ایران است. سران گروه هفت همچنین در بیانیه پایانی بر قصد خود برای حمایت از اوکراین تا زمانی که لازم باشد تاکید کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۱    
شماری از مردم هیروشیما در ژاپن در اعتراض به برگزاری نشست رهبران گروه هفت در این شهر تظاهرات کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۶:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تولیدکنندگان منطقه هیروشیما ماه ها است تلاش می کنند تا موادغذایی شان را در چهار وعده غذای رسمی کاری این دو روز بگنجانند و گفته می شود که نخست وزیر ژاپن این فهرست را انتخاب کرده است.