دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۷:۵۹Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هسته ای»

فردا نیوز   ۳۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
در تمام سال های اخیر که تنش هسته ای و به هم خوردن برجام را شاهد بودیم، هرگاه نام قطر و سفر مقامات ارشد این کشور به تهران یا برعکس شنیده شده، اولین سوال و اولین گمانه رسانه ای تبادل پیام توسط این کشور کوچک جنوب خلیج فارس بوده است.
رویداد 24   ۷ ساعت پیش    
درست یک هفته بعد از برگزاری مانور مشترک آمریکا و اسرائیل در سواحل شرقی مدیترانه و شبیه سازی حمله به تاسیسات نظامی و هسته ای ایران، یک پهپاد که ظاهرا متعلق به اسرائیل بوده، به یکی از تاسیسات دفاعی ایران حمله کرد.
فرهیختگان   ۷ ساعت پیش    
سیدمهدی طالبی، خبرنگار: انفجاری -که قرار بود تسکینی برای سرخوردگی جمعی غرب باشد- رخ داد ولی اثر چندانی نداشت. غرب درباره ایران با یک موضوع کلان در مساله هسته ای و یک موضوع فرعی در التهابات رژیم صهیونیستی مواجه است که در روزهای اخیر تشدید نیز شده و این دو مساله ریشه های اصلی انفجارهایی هستند که ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیرخارجه امریکا ادعا کرده است که ایالات متحده در حال بررسی همه گزینه ها برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح های هسته ای است.
چند ثانیه   ۸ ساعت پیش    
از دیدگاه قطر برای گفت وگوهای منطقه ای استقبال کردیم. این دیدگاه می تواند به کاهش تنش ها و رفع سونیت ها کمک کند. از تلاش های برادرانمان در قطر برای به نتیجه رساندن گفت وگوها و توافق برای لغو تحریم تقدیر می کنیم. ...
چند ثانیه   ۸ ساعت پیش    
سفر اخیر رئیس بانک مرکزی ایران برای پیدا کردن راه های توسعه همکاری ها بود. پیام هایی که آوردیم از سوی طرف های مختلف و درباره موضوعات مختلف بود. امریکا هم یک سری پیام ها به ما داده درباره موضوعی که مستقیما به توافق هسته ای مربوط نیست.
صدا نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
از سوی طرف های مختلف پیام ها درباره موضوعات مختلف بود. اکنون فرصت مناسبی است که مشکلاتی که در خصوص توافق هسته ای هست حل شود و شرایط مناسبی برای بازگشت به توافق حاصل شود ...
آنا / بولتن نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در گفت وگوی اختصاصی با شبکه العربیه عربستان سعودی گفت که دیپلماسی مؤثرترین راه در تعامل با پرونده هسته ای ایران است.
روزنامه جوان آنلاین   ۹ ساعت پیش    
با وجود اظهارات صریح مقامات امریکایی به عدم تمرکز بر مسئله برجام و از دستور کار خارج کردن آن، پیغام وپسغام های طرف غربی از طریق میانجی های منطقه ای بار دیگر شروع شده است و وزیر خارجه قطر که به تهران سفر کرده در نشست خبری با وزیر خارجه ایران گفت که طرف امریکایی پیغام هایی را به ما داده تا به تهران ...
کیهان   ۹ ساعت پیش    
مجموعه مستند جاسوسان صنعتی نظامی که به زودی از شبکه مستند پخش خواهد شد با استفاده از تصاویر و اسناد غربی ها به افشاگری در رابطه با خرابکاری در صنایع هسته ای و دیگر صنایع می پردازد.
سلام نو   ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از مقام های آمریکا نوشت که هدف از حمله به کارگاه وزارت دفاع ایران در اصفهان، محدود و مهار کردن جاه طلبی های هسته ای و نظامی ایران بوده است.
ستاره صبح   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روسیا الیوم ائتلاف نصرروز (شنبه 28 ژانویه) با انتشار بیانیه ای تأکید کرد که آنچه در خاطرات مایک پومپئو به حیدر العبادی نسبت داده شده کاملا بی اساس است ...
مثلث آنلاین   ۹ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا با طرح این ادعا که تهران پیشنهادها برای احیای برجام را رد کرده است تاکید کرد که آمریکا برای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته ای تلاش می کند.
تدبیر و امید   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی همچنین مدعی شده اند: هدف قرار دادن یک سایت نظامی در ایران همزمان با تلاش های واشنگتن و تل آویو برای مهار جاه طلبی هسته ای تهران بوده است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با طرح این ادعا که تهران پیشنهادها برای احیای برجام را رد کرده است تاکید کرد که آمریکا برای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته ای تلاش می کند.
یک نشریه مدعی شده است در حالی که ایالات متحده و اسرائیل به دنبال راه های تازه ای برای مهار (ادعایی) برنامه های هسته ای و نظامی تهران هستند، اسرائیل انبار مهمات سلاح در ایران را هدف حمله پهپادی اش قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با افزایش تنش ها در اراضی اشغالی، وزیر امور خارجه آمریکا وارد مصر شد تا درباره برنامه هسته ای ایران رایزنی کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال امروز یکشنبه با انتشار خبری رژیم صهیونیستی را مسئول حمله شب گذشته به یکی از مراکز وزارت دفاع در اصفهان دانست.
وزیر خارجه آمریکا گفت: همچنان معتقدیم که دیپلماسی موثرترین گزینه برای برخورد با برنامه هسته ای ایران است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۵    
به گزارش جام جم آنلاین ، شب گذشته حمله ناموافق چند ریزپرنده، نشان داد که صهیونیست های جنگ طلب، آشفته از عملیات اخیر نیروی مقاومت فلسطین، سعی دارند تا بحران داخلی خود را به درون ایران فرافکنی کنند. ...
افق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر با بیان اینکه حامل پیام های آمریکا برای ایران هستیم، گفت: از دیدگاه ما فرصت مناسب برای حل مشکلات مربوط به توافق هسته ای وجود دارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه مدعی شد که ایران پیشنهاد ارائه شده در خصوص بازگشت به توافق هسته ای را رد کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو- وزیر امرو خارجه قطر در نشست مشترک با حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران از انتقال پیام از کشورهای مختلف از جمله امریکا به ایران خبر داد. شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیر امور خارجه قطر گفت: این پیام ها از سوی طرف های متعدد و مختلف در مورد موضوعات مختلف بود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
43 سال تلاش بی وقفه دانشمندان و متخصصان ایرانی در عرصه های مختلف موجب دستاوردها و پیشرفت هایی شد که امروز ایران اسلامی را در عرصه های علمی و فناوری جزو کشورهای برتر دنیا قرار می دهد ...
آنا / روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر با بیان اینکه حامل پیام های آمریکا برای ایران هستیم، گفت: از دیدگاه ما فرصت مناسب برای حل مشکلات مربوط به توافق هسته ای وجود دارد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۱    
وزیر انرژی عربستان با وزیر اقتصاد، دارایی، صنعت و دیجیتال فرانسه درباره روابط دو جانبه از جمله همکاری در زمینه انرژی هسته ای گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند که روسیه با دور زدن اوکراین، اولین محموله از سوخت هسته ای را به مقصد تاسیسات هسته ای مجارستان ارسال کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور خارجه قطر گفت که کشورش حامل پیام های متعددی از طرف های مختلف از جمله آمریکا درباره توافق هسته ای برای تهران است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر در نشست خبری مشترک با امیرعبداللهیان گفت: مذاکرات هسته ای عامل مهمی برای ایجاد ثبات در منطقه است. تلاش می کنیم تا سوءتفهامات برای بازگشت به توافق از بین برود.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران به اتفاق شب گذشته در یکی از مجتمع های وزارت دفاع در اصفهان و مسائل مطرح در ارتباط با آن واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه قطر: در راستای ناامن سازی ایران، اقدام بزدلانه ای انجام شد که این گونه اقدامات نمی تواند تاثیری در اراده و نیت متخصصان ما برای پیشرفت های صلح آمیز هسته ای به جا بگذارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۰    
متخصصان صنعت هسته ای موفق به بومی سازی دانش فنی و تولید بیو راکتور ها شدند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در طول سفر خود در مرز ایران و جمهوری آذربایجان، دیگر فناوری های اسرائیل که برای رصد مرز ایران به کار گرفته شده بودند را با چشمان خود دیدیم/برای نمونه دوربین هایی با دقت بالا و حسگر های بسیار پیشرفته را مشاهده کردیم ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان از همتای قطری خود در تهران استقبال کرد. خبرگزاری میزان – محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر امروز یکشنبه، 9 بهمن وارد ایران شد و مورد استقبال حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه قرار گرفت. وزرای امور خارجه ایران و قطر در ادامه با یکدیگر به گفت وگو نشستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان همدان گفت: دومین جشنواره ملی من فناوری هسته ای هستم با هدف ارتقای دانش عمومی و معرفی کاربردهای صلح آمیز فناوری هسته ای در بخش های مختلف ویژه دانش آموزان و معلمان برگزارمی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
محمد مرندی کارشناس و مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران، به حمله پهپادی ناموفق در اصفهان واکنش نشان داد و گفت: هفته خوبی برای رژیم صهیونیستی در داخل و خارج نیست.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله مهتدی، دبیرکل حزب کومله گفت: تغییر رژیم در ایران به نفع کشورهای عربی خواهد بود. ما خواهان ایجاد ایرانی هستیم که با عربستان و ترکیه ضدیتی نداشته باشد. حمله اسرائیل به ایران را بعید نمی دانم زیرا همچون عربستان از برنامه هسته ای ایران احساس تهدید می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
زلزله شدید 9، 5 ریشتری در خوی ، موج سواری تل آویو روی یک حادثه، بازدید رهبر انقلاب اسلامی از نمایشگاه توانمندی های تولید داخل، بهارستان، پیست استیضاح وزرا، کاهش نرخ بیکاری در نوزده استان به روایت وزیر رفاه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
برداشت ها در مسکو، بروکسل و واشنگتن، چاره ای جز تداوم بازی حاصل جمع جبری صفر باقی نمی گذارد که در نهایت ممکن است به وقوع یک جنگ هسته ای در قلب اروپا منتهی شود؛ بدترین احتمالی که تاکنون رهبران غرب و روسیه، اراده عملی برای جلوگیری از آن نشان نداده اند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
کشور های استونی، لیتوانی، لاتویا و لهستان از کشور هایی هستند که به شدت خواستار دور تازه تحریم های روسیه علیه بخش هسته ای و شرکت دولتی روستام (Rosatom) هستند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد مرندی کارشناس و مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران، به حمله پهپادی ناموفق در اصفهان واکنش نشان داد و گفت: هفته خوبی برای رژیم صهیونیستی در داخل و خارج نیست.
پترو تحلیل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پتروتحلیل-راب مالی، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران گفت، آمریکا از روند صعودی صادرات نفت ایران در ماه های اخیر خوشحال نیست و به اقدامات خود برای منصرف کردن و تحت فشار قرار دادن کشورهای خریدار نفت از ایران ادامه خواهد داد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل بین الملل با اشاره به حمله پهپادی ناموفق در اصفهان هشدار داد که این گونه اقدامات بدون پیامد نخواهد بود. به گزارش ایسنا، محمد مرندی کارشناس و مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران طی پیامی در صفحه توئیتر خود با اشاره به عملیات ناموفق پهپادی شب گذشته در نزدیکی اصفهان نسبت ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محسن محمودی، کارشناس امور هسته ای با بیان اینکه نفع آژانس بین المللی انرژی اتمی در راضی کردن ایران و ترغیب طرف های مقابل به ادامه مذاکرات رفع تحریم هاست، گفت: آژانس مایل است در شرایط موجود حتی اگر برجام حفظ نشود ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بر تشکیل جلسات تخصصی فرهنگی اجتماعی برای برنامه ریزی ویژه ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده پیشین نیرو های مرکزی آمریکا در مصاحبه ای ضمن اذعان به قدرت موشکی ایران، آن را از برنامه هسته ای تهران خطرناک تر دانست.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رحمن قهرمانپور کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: دستگاه های مسئول و نهاد های ذی ربط باید سعی کنند از تشدید فضای کنونی جلوگیری کرده و هر اقدامی را که لازم است انجام دهند. در سطح استراتژیک و کلان فضا دارد به سمتی می رود که شرایط برای ایران سخت و سخت تر خواهد شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به آمادگی مسکو برای کمک به روند مذاکرات مربوط به حل و فصل همه جانبه مشکلات در شبه جزیره کره، از همه طرف ها درگیر خواست تا تلاش خود را روی اجتناب از بروز یک رویارویی هسته ای در شمال شرق آسیا متمرکز کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : موسسه مطالعات امنیت اسرائیل در ارزیابی استراتژیک سالانه خود با اشاره به ایران به عنوان یکی از سه خطر اصلی پیش روی رژیم صهیونیستی هشدار داده که اگر اجازه داده شود برنامه هسته ای ایران بدون محدودیت های تعیینی در یک توافق و تهدید نظامی پیش برود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا : جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید در جمع خبرنگاران گفت که رئیس جمهور بایدن انتظار حصول پیشرفت در مذاکرات هسته ای با ایران در آینده نزدیک را ندارد.