چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۱:۲۶Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تقویم آموزشی»

تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۸    
به دنبال اصرار و تلاش گروه های مردمی که خواستار رسمیت یافتن اعیاد مذهبی مسلمانان از جمله عید فطر و عید قربان در تقویم آموزشی بودند، منطقه یکپارچه مدرسه سانفرانسیسکو (SFUSD) این تعطیلات را در سال 2024 در نظر خواهد گرفت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
لرستان (پانا) - در روزهای پایانی سال 1401 مدیرکل آموزش و پرورش به صورت سرزده از مدارس خرم آباد بازدید و از نزدیک در روند جریان آموزش این مدارس قرار گرفت. ...
هزار ماسوله   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزانم در پایه هفتم از دبیرستان شهدای بیست خرداد پاوه روزی پربار وغنی به تقویم آموزشی و یادگیری خویش افزودند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۰    
بنا بر گزارش شبکه ی دانشگاه تهران آموزش حضوری در این دانشگاه از 25 اسفند تا 7 اردیبهشت متوقف خواهد شد. دکتر کمره ای، معاون آموزشی دانشگاه تهران، اعلام کرده است که در این تاریخ اسکان دانشجویان در مجتمع های خوابگاهی مقدور نخواهد بود و سلف های دانشگاه در این بازه زمانی غیر فعال می شوند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه فرهنگیان حذف و اضافه واحد های درسی دانشجویان از روز ششم اسفند ماه آغاز می شود و در روز هشتم اسفند به پایان خواهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
از سوی معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی و بر اساس تقویم آموزشی این دانشگاه، امروز شنبه 29 بهمن ماه به عنوان آخرین مهلت حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان اعلام شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۶    
دوره آموزشی کشوری داوری کیوروگی درجه یک بانوان به در شهرستان گرگان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان به نقل ازروابط عمومی هیئت تکواندو استان گلستان ؛ مطابق تقویم آموزشی کمیته آموزش فدراسیون تکواندو ج.ا ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۱    
معاونت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه ای تقویم آموزشی نیم سال دوم تحصیلی 1402-1401 در این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۷    
دانشگاه الزهرا (س) طی اطلاعیه ای تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی را اعلام کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۵    
ملایی هزاروندی، گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای 19 گروه هدف را در تقویم آموزشی خود قرار داده است و نهضت مهارت آموزی را در گام دوم انقلاب به عنوان حرکت ملی در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۶    
تقویم آموزشی نیم سال دوم 1402-1401 دانشگاه بیرجند اعلام شد و براساس آن کلاس های درسی این نیم سال از 16 بهمن آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه سوره با صدور اطلاعیه ای جزئیات انتخاب واحد و زمان شروع کلاس های این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از ارائه بسته جبران یادگیری در ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: تقویم آموزشی تغییر می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
تقویم آموزشی و چگونگی برگزاری کلاس ها و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه اعلام شد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
زمان انتخاب واحد نیمسال دوم تحصیلی 1402-1401 دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد. دکتر اصغر کشت کار قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر از واحدهای استانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کاشان ضمن تکذیب غیرحضوری شدن کلاس های دانشگاه کاشان در نیم سال دوم گفت: کلاس ها به صورت مرتب بر اساس تقویم آموزشی برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مورد تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1402 توضیحاتی ارائه داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد که انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1402 –1401 با تاخیر انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون، بر اساس تقویم آموزشی اداره کل، مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی استان، 5344 نفر ساعت آموزش دیدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش اظهار کرد: این طرح سه بخش دارد یکی دادن اختیار به شورای عالی آموزش و پرورش برای تعیین تقویم آموشی، دوم انعطاف پذیری در سطح استانها برای تعیین تقویم آموزشی متناسب با شرایط و اقلیم هر استان و سوم لغو مصوبات محدود کننده پیشین.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تعطیلی متوالی مدارس گفت: برای تعطیلی بدون برنامه مدارس باید فکری کرد. ضربه ای که تعطیلی مدارس به کشور وارد می کند قابل جبران نیست.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سال تحصیلی 1402 - 1401 اصلا سال تحصیلی نیست، بلکه سال تعطیلی است که بعد از هجمه های آموزشی کرونا به هیچ وجه قابل تحمل نیست. سازمان هواشناسی اعلام کرده که سرما و آلودگی هوا تا چند روز آینده در کشور پابرجاست و لابد مسئولان کشوری و استانی باز هم می خواهند رأی به تعطیلی مدارس بدهند آن هم در شرایطی که ...
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۴    
وزیر آموزش و پرورش به استفاده از بسته های تعطیلاتی با اجرای طرح تقویم آموزشی اشاره کرد و گفت: هدف از اجرای این طرح افزایش بازدهی دانش آموزان است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 1402 - 1401 دانشجویان همه مقاطع تحصیلی دانشگاه علامه طباطبائی بر اساس تقویم آموزشی از شنبه 8 بهمن ماه 1401 آغاز می شود.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۵    
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 03 بهمن 1401 - 23 January 2023 انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 1402 - 1401 دانشجویان همه مقاطع تحصیلی دانشگاه علامه طباطبائی بر اساس تقویم آموزشی از شنبه 8 بهمن ماه 1401 آغاز می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 1402 - 1401 دانشجویان همه مقاطع تحصیلی دانشگاه علامه طباطبائی بر اساس تقویم آموزشی از شنبه 8 بهمن ماه 1401 آغاز می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، معاونت آموزشی دانشگاه شهیدبهشتی، تقویم دانشگاهی نیم سال دوم سال تحصیلی 1402 –1401 دانشجویان این مرکز آموزشی را اعلام کرد. براساس این تقویم آموزشی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: با تعهد دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر استفاده از سوخت جایگزین با برگزاری امتحانات این دانشگاه در یکم بهمن موافقت شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دانشگاه های تهران برمبنای تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 28 و 29 دی ماه، "غیرحضوری" شدند و تصمیم گیری برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان، یا تعویق امتحانات در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به عهده روسای دانشگاه ها است. دانشگاه تهران ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی، امتحانات همه مقاطع تحصیلی دانشگاه از 27 دی ماه 1401 بر اساس تقویم آموزشی به صورت حضوری برگزار می شود.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
با اعلام معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران مبنی بر تعطیلی دانشگاه ها در روز یکشنبه و اینکه تصمیم گیری برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان و یا تعویق امتحانات در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به عهده روسای دانشگاه ها خواهد بود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۷    
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی همدان در اطلاعیه ای، جدول تقویم آموزشی نیم سال دوم تحصیلی 1402-1401 را اعلام کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۲    
تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 1402 - 1401 ویژه طلاب ایرانی و غیرایرانی مدارس علمیه و مراکز تخصصی حضوری و غیرحضوری و مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایران پرس: معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به جایگاه ویژه رزمایش های ذوالفقار در تقویم آموزشی نیروهای ارتش گفت: در رزمایش مشترک ذوالفقار 1401 حدود 200 تمرین به مرحله اجرا درمی آید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از تدوین تقویم آموزشی برای کارکنان دولتی و شرکت های وابسته و مدارس استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۴:۲۱    
دانشگاه علوم پزشکی گناباد در اطلاعیه ای تقویم آموزشی نیم سال دوم تحصیلی را اعلام کرد و براساس آن شروع کلاس های درسی از 8 بهمن پیش بینی شده است.
معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از برگزاری دوره آموزش مبانی و اصول پدافند غیرعامل ویژه مدیران و کارشناسان ستاد های مدیریت بحران و پدافند غیر عامل مناطق 22گانه، مطابق با تقویم آموزشی سال 1401 در راستای ارتقای سطح دانش و آگاهی پرسنل خبر داد.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد که برگزاری امتحانات دانش آموزان به دلیل آلودگی هوا و تعطیلی کلاس های حضوری از اول به دهم دی موکول شد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
1401-09-21 11:59 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان برخوار؛ دکتر مجید فلسفی منش با اعلام این خبر افزود : آموزش بخش جدایی ناپذیری از برنامه توسعه منابع انسانی در همه سازمان ها است که در همین راستا طبق تقویم آموزشی شبکه دامپزشکی برخوار در هر فصل یک دوره آموزشی ویژه همکاران ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرآیند ثبت نام در این آزمون تا چهارشنبه 23 آذر ادامه دارد و بر اساس تقویم آموزشی این آزمون، کارت ورد به جلسه در روز سه شنبه 29 آذرماه منتشر می شود. ایسنا نوشت: شصت و هشتمین آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (MHLE) روز پنجشنبه اول دی ماه برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم درباره وضعیت تحصیلی دانشجویانی که در اعتراضات اخیر در کلاس های درس حاضر نشدند، توضیح داد: آیین نامه ها در ارتباط با غیبت دانشجویان در کلاس های درس، کاملا روشن و واضح است. تمام کشورهای دنیا در ارتباط با مبحث حضور و غیاب دانشجویان مقرراتی دارند ...
سازمان نظام دامپزشکی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۱    
قوانین و تنظیم اظهارنامه مالیاتی دامپزشکان شاغل در بخش غیر دولتی دوره آموزشی قوانین و تنظیم اظهارنامه مالیاتی دامپزشکان شاغل در بخش غیر دولتی به منظور اطلاع از آگهی های بیشتر و تقویم آموزشی سازمان همراه ما باشید با پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام دامپزشکی کشور در پیام رسان ایتا ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون آموزش دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه این دانشگاه هیچ دانشجوی ممنوع الورودی ندارد، از برگزاری امتحانات در تاریخ مقرر در تقویم آموزشی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی شریف تغییرات اعمال شده در تقویم آموزشی این دانشگاه را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر ابوالفضل باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت، تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1402 دانشگاها و موسسات آموزش عالی این وزارتخانه را ابلاغ کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۸    
دوره آموزشی "بهره وری وتکنیک های اندازه گیری آن" از سری دوره های آموزشی برنامه ریزی شده و مصوب تقویم آموزشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در سال 1401 و همچنین سازمان دامپزشکی کشور با حضور مدیران ستادی و ادارات دامپزشکی شهرستان ها با مشارکت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به صورت حضوری و ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: اجرای برنامه های علمی آموزشی براساس تقویم آموزشی حوزه های علمیه خواهران به مدارس ابلاغ شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، موسی علیپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: فرهنگسرای کودک حضرت ولی عصر (عج) با 400 مترمربع فضای سرپوشیده و 300 مترمربع فضای باز از اول آبان ماه آماده ارایه خدمات به کودکان است. وی اظهار داشت: در تقویم آموزشی این فرهنگسرا عناوین مختلفی [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از تصویب کلیات طرح الحاق موادی به قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش با محوریت تغییر تقویم آموزشی مدارس خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب کلیات طرح تقویم ساعات و تقویم درسی دانش آموزان در این کمیسیون خبر داد.