شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۰:۱۸Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تقویم آموزشی»

پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 28 خرداد 1403 - 17 June 2024 جزییات ثبت نام و برنامه زمانی ترم تابستانی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اعلام شد. ...
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، رحیم میرزائی رئیس گروه نیازسنجی و تدوین منابع و استاندارد های آموزشی دفتر آموزش کارکنان گفت: تقویم آموزشی مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با همکاری معاونت ها، سازمان ها، شرکت ها، موسسات و دفاتر مستقل وزارت جهادکشاورزی ...
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۲    
. به همراه لینک تقویم آموزشی دوره تابستانه 1403-1402 بازدید امروز: 98 بازدید کل: 300
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: طرح اصلاح تقویم آموزشی مدارس در نوبت بررسی و تصویب در صحن علنی مجلس است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۰۸    
مرکز آموزش های تخصصی کاربردی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف تقویم آموزشی مربوط به تابستان 1403 را در 10 دپارتمان تخصصی ارائه کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آموزش های تخصصی کاربردی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف تقویم آموزشی مربوط به تابستان 1403 را در 10 دپارتمان تخصصی ارائه کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، علی وفا مدیر این مرکز با اعلام این خبر گفت: برنامه های آموزش تخصصی کاربردی در دپارتمان های "فناوری اطلاعات" ...
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تقویم آموزشی دوره تابستانه 1403-1402 0 0 بازدید امروز: 30 بازدید کل: 45
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۳    
. برای مشاهده تقویم آموزشی سال تحصیلی 1404-1403 (نیمسال اول ) بر روی لینک دانلود کلیک نمایید. بازدید امروز: 15 بازدید کل: 98
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
. برای مشاهده تقویم آموزشی دوره تابستانه 1403-1402 بر روی لینک دانلود کلیک نمایید. بازدید امروز: 15 بازدید کل: 90
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد که امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-1402 بدون هیچگونه تغییری برگزار می شود.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با همکاری مرکز آموزش و پژوهش هیات عالی گزینش و بر اساس تقویم آموزشی اعلام شده در سال جاری، دوره ویژه گزینشگران به میزبانی نهادناظر صنعت بیمه برگزار می شود.
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۱    
تقویم آموزشی نیم سال اول 404-403 0 0 بازدید امروز: 10 بازدید کل: 44
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 1404_1403 دانشجویان همه مقاطع تحصیلی دانشگاه علامه طباطبائی بر اساس تقویم دانشگاهی از شنبه 17 شهریور 1403 آغاز می شود.
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تقویم آموزشی سال تحصیلی 1404-1403 (نیمسال اول ) 0 0 بازدید امروز: 11 بازدید کل: 35
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: عزم کشورهای گروه بریکس (اقتصادهای نوظهور) برای کاهش وابستگی به دلار در مبادلات تجاری جدی است و طبیعی است که این کشورها برای تحقق این هدف به ایجاد زیرساخت های مختلف میان کشورهای عضو نیاز دارند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، محمد مهدی کاظمی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه ایرنا درباره موافقت مجلس با متناسب سازی تقویم آموزشی کشور اظهار داشت: آغاز سال تحصیلی براساس قانون کنونی، اول مهر و زمان پایان آموزش آخر اردیبهشت است و براین اساس، ارزشیابی در خرداد انجام می شود ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تحلیلگر مشهور جهان عرب با انتقاد شدید از اجلاس سران عرب در شهر منامه پایتخت بحرین تصریح کرد که باید نمایندگان گروههای مقاومت فلسطین در این اجلاس حضور می داشتند و یحیی السنوار رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس بر کرسی فلسطین در آن تکیه می زد.
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: پس از تصویب متناسب سازی تقویم آموزشی کشور این امکان وجود دارد که برخی استان ها تعطیلات زمستانی به دلیل برودت یا آلودگی هوا داشته باشند.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جمهوری اسلامی در حمایت از مظلومان، آرمان هایش و مردمش با کسی شوخی ندارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
فرمانده فضایی نیروی هوافضای سپاه:اگر همه بخش ها برسند، پرتاب قائم105 تا آخر امسال انجام شود در غیر این صورت قطعاً در بهار سال آینده، این ماهواره بر را پرتاب می کنیم چراکه پرتاب این ماهواره بر جزو پروژه های جدی ما است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه ایران در نشست روسیه جهان اسلام در قازان تاکید کرد که با درایت رهبران تهران و مسکو تحریم های ایالات متحده به فرصت های بی نظیر تبدیل شده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزرای کشور و صمت برای بررسی اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیرامون فلزات گرانبها به کمیسیون اصل نود مجلس می روند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۵۵ سایت دیگر  
سد قیز قلعه سی محصول مشترک ایران و آذربایجان که بر روی رود ارس احداث شده، فردا با حضور مقامات عالی دو کشور به افتتاح خواهد رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس جمهور هفته گذشته در سفری دو روزه به استان مازندران رفت و از چند طرح شامل طرح های جدید نهضت ملی مسکن و درمان، سد گلورد، تکمیل آبرسانی به شهر ساری، پارک جنگلی 500 هکتاری ساری و چند طرح عمرانی دیگر بازدید و برخی از آنها را افتتاح کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مسئولان ارشد حماس با اشاره به اینکه صهیونیست ها هرگز نمی توانند به روشی غیر از یک معامله جامع، اسرای خود را زنده تحویل بگیرند، تاکید کرد نباید به روایت اشغالگران اعتماد کرد و حرف آخر چیزی است که مقاومت می زند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان روز یکشنبه از طریق فرودگاه پارس آباد برای افتتاح پروژه های عمرانی وارد پارس آباد می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
این هفته، آخرین هفته کاری مجلس یازدهم است؛ در این جلسات ضمن بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه برنامه هفتم، تعداد زیادی از گزارش های نظارتی قرائت می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۱    
رسانه های عبری دقایقی پیش از فعال شدن آژیرهای هشدار در بیشتر شهرک های شمال فلسطین اشغالی خبر داد که بنا به گفته این رسانه ها احتمالا پهپادی وارد حریم هوایی شمال فلسطین اشغالی شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۷   + ۷۴ سایت دیگر  
دونالد ترامپ می گوید که در پنج ماه منتهی به انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، به دلیل بی کفایتی رئیس جمهور کنونی این کشور، ممکن است جنگ جهانی سوم آغاز شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۷   + ۷۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: استان سیستان و بلوچستان استان بزرگی است و شاید اداره استان به این بزرگی به تقسیمات بیشتری نیاز داشته باشد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
موضوع فرش های کاخ سعدآباد دوباره مورد توجه قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۳    
کمیسیون اصل 90 مجلس پس از دریافت گزارش رئیس سازمان انرژی اتمی در موضوع مذاکرات اخیر با مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی تأکید کرد: هر اقدامی را که مانع فعالیت جمهوری اسلامی ایران در موضوع هسته ای شود، خلاف قانون اقدام راهبردی می دانیم و نمی پذیریم
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عبدالحمید پیش از این بار ها خود را مدعی حق مردم سیستان و بلوچستان نشان داده و از نظام به خاطر آنچه ظلم در حق مردم بلوچ و اهل سنت نامیده، انتقاداتی تند کرده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تسنیم در کرانه باختری نظامیان رژیم صهیونیستی در حمله هوایی به جنین، اسلام خمایسه یکی از فرماندهان گردان جنین، را به شهادت رساندند. مراسم تشییع این فرمانده جنبش جهاد اسلامی فلسطین، از بیمارستان خلیل سلیمان شهر جنین انجام شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت 225 روز از شروع جنگ اسرائیلی ها در غزه، ناظران یک به یک روایت های رژیم صهیونیستی را درباره حماس زیر سؤال می برند. در حالی که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنان بر ادامه جنگ مصر است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سومین نشست گفت و گوهای ایرانی-عربی برای تعامل و همکاری در شرایطی برگزار شد که موانع و چالش های بسیاری در مسیر عزم ایران برای تعمیق همکاری با کشورهای منطقه وجود دارد
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
همزمان با رایزنی های فشرده برای تعیین رئیس مجلس، حداقل 11 نفر برای 2 صندلی نایب رئیسی نیز با یکدیگر رقابت می کنند
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۱۸    
منابع محلی فلسطینی از درگیری شدید بین نیروهای مبارز فلسطینی با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه خبر دادند. از جزییات بیشتر این درگیری ها گزارش بیشتری منتشر نشده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۱۸    
اداره عملیات تجارت دریایی بریتانیا از یک حادثه دریایی در 76 مایلی شمال غرب الحدیده یمن خبر داد. بر اساس گزارش این سازمان، یک کشتی پس از هدف قرار گرفتن در شمال غرب الحدیده یمن دچار آسیب جزیی شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
تحلیلگر ارشد دفاعی در اندیشکده آمریکایی رَند تاکید کرد چین در منازعه اخیر خاورمیانه، از غزه و ایران حمایت می کند و با اقدامات اسرائیل مخالف است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی اذعان کرد به خاطر دشمنی های دائمی آمریکا و اسرائیل، ایران توجیه داشت که بمب اتمی تولید کند اما خویشتنداری به خرج داده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به اینکه حقوق بین الملل از ضعف ضمانت اجرا رنج می برد، تاکید کرد: آمریکا و غرب، حقوق بین الملل را درجه بندی شده پذیرفته اند و ابایی هم از زیرپاگذاشتن آن ندارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال: چون موضوع پرونده فساد رشوه بود، برای پیگیری به دادگستری ارجاع داده شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی عزالدین قسام در سخنانی با بیان اینکه رزمندگان فلسطینی آماده نبرد فرسایشی هستند، گفت که دشمن در مرحله جدید حملات خود جهنم تازه ای را تجربه می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با حضور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.