جمعه ۱۹ خردادساعت ۲۲:۰۹Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شناورسازی»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از تاکید رئیس جمهور برای تسریع در ابلاغ شناورسازی ساعت شروع به کار مادران دارای فرزند کمتر از 7 سال خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۴    
در روز های اخیر، رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور از ابطال مصوبه هیئت وزیران مبنی بر تثبیت نرخ ارز و تعیین نرخ تسعیر ارز جهت شرکت های پالایش نفت و پتروشیمی توسط بانک مرکزی خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۶۹ سایت دیگر  
محمد جلال مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با توجه به سهمیه شناور نانوایی ها به طور متوسط یک چهارم نانوایی ها سهمیه آردشان کاهش یافته است. به گزارش تسنیم؛ جلال افزود: در مرحله شناورسازی کاهش و افزایش سهمیه آرد نانوایی ها دائمی نیست ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان هرمزگان در مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور به یک پیروزی و یک تساوی دست یافتند. به گزارش صبح ساحل، تیم های هرنگ جوان بستک و شناورسازی قشم در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور مقابل حریفان خود به یک پیروزی و یک تساوی دست یافتند. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در هفته پنجم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور نمایندگان هرمزگان صاحب یک برد و یک شکست شدند. به گزارش صبح ساحل، نمایندگان هرمزگان در هفته پنجم مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور به مصاف حریفان خود رفتند و صاحب یک پیروزی و یک شکست شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جدال تیم های شناورسازی قشم و هرنگ جوان بستک در لیگ دسته سه فوتبال کشور با تساوی پرگل 3-3 به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۹    
دو تیم هرنگ جوان بستک و شناورسازی قشم در هفته چهارم لیگ دسته سه فوتبال باشگاه های کشور امروز برابر هم قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در بخشنامه ای مجوز شناورسازی ساعت شروع بکار کارمندان دارای فرزند دانش آموز را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار کرمانشاه گفت: دستگاه های اجرایی به شناورسازی حضور یکی از والدین کارمندانی که فرزند دبستانی یا پیش دبستانی دارند، مکلف شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در حالی این روزها ستاد تنظیم بازار در حال بررسی میزان و زمان افزایش قیمت بلیت هواپیما است که برنامه شناور سازی نرخ ها با توجه به نوسانات بازار ارز توسط سازمان هواپیمایی دنبال می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۷۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد با تشریح جزئیات مرحله دوم طرح هوشمندسازی سازی یارانه آرد و نان گفت: شناورسازی سهمیه آرد نانوایان بر اساس عملکرد آنها، مشارکت مردم در نظارت بر عملکرد نانوایان و تکمیل داده ها از این طریق و افزایش کمک هزینه پرداختی عملیاتی خواهد شد.
یافته   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۲:۳۱    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : ورزشی در هفته اول از دور دوم مسابقات لیگ دسته سه کشور، تیم خرم کشت افلاک خرم آباد در مصاف با تیم شناورسازی به برتری دست یافت. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران گفت: شناورسازی ساعت کار در سال گذشته با پیشنهاد پلیس صورت گرفت که اثر مطلوبی داشت. امسال هم تقاضا داریم تداوم داشته باشد. توضیحات رئیس پلیس راهور درباره حوادث ترافیکی در تهران و شناورسازی ساعت کاری را در ویدئو ببینید.
یافته   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : ورزشی در هفته اول از دور دوم مسابقات لیگ دسته سه کشور خرم کشت افلاک خرم آباد به مصاف تیم شناورسازی قشم خواهد رفت. به گزارش یافته، تیم فوتبال خرم کشت افلاک خرم آباد از ساعت 19. و30 دقیقه شنبه 19 فروردین میزبان تیم شناورسازی قشم خواهد بود. ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیات دولت، جزییات آغاز به کار ادارات و مشاغل مختلف در سال جدید مشخص شد. بر اساس مصوبه هیات دولت واحد های نظامی، انتظامی و امنیتی از ساعت 6 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نشست نخست وزیران رژیم صهیونیستی و انگلیس ، توضیحات مقامات آمریکایی درباره حملات سوریه ، ساعت کاری ادارات ، اعتراضات فرانسه و... از موضوعات مهم خبری حوزه سیاست در روز پنجم فروردین ماه 1402 بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۵۷ سایت دیگر  
دستگاه های اجرایی به شناورسازی حضور یکی از والدین کارمندی که فرزند دبستانی یا پیش دبستانی دارند، مکلف شدند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
در راستای حمایت از خانواده و کاهش دغدغه والدینی که هر دو در دستگاه های اجرایی شاغل هستند و دارای فرزند در مقاطع پیش دبستان و دبستان میباشند، دستگاه های اجرایی در تعامل با یکدیگر مکلفند با شناور شدن ساعت شروع به کار یکی از والدین موافقت نمایند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: هوشمندسازی یارانه آرد و نان و شناورسازی سهمیه آرد نانوایی ها باعث افزایش رقابت و بهبود کیفیت آرد و نان می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۶    
بهشهر- زارعی، عضوی هیئت مدیره شرکت کشتی سازی صدرا با اشاره به غفلت از شناورسازی در داخل گفت: ایران می تواند با ساخت شناور برای کشورهای مختلف ارزآوری کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۸    
شفقنا-با سقوط قابل توجه پوند مصر در برابر دلار در بازار رسمی و سیاه طی روزهای اخیر و پیش بینی نهادهای مالی جهانی برای شناورسازی جدید ارز، آشفتگی و ناآرامی بر بازارهای مصر و فعالیت های اقتصادی بخش های مختلف سایه افکنده است و میلیون ها خانواده مصری را در نتیجه گرانی فزاینده به فقر بیشتر دچار کرده ...
سلام نو / ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۸۰ سایت دیگر  
سازمان سینمایی کشور با شناور شدن و هدفمند شدن قیمت بلیت سینماها بر اساس درجه کیفی، موقعیت جغرافیایی قرارگیری سالن سینما و سانس های مختلف موافقت کرد.
بستک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بستک گفت: در ادامه طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و مهیا بودن زیرساخت کارتخوان های هوشمند و تکمیل شدن زنجیره داده های گندم، آرد و نان، مرحله جدید این طرح تحت عنوان شناورسازی سهمیه آرد و نان از ماه آینده اجرا می گردد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران با بیان اینکه اصل طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات برای مدیریت ترافیک است، گفت: احتمال تمدید این طرح برای سال آینده وجود دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۵    
جزئیات تغییر ساعت کاری ادارات و تمدید طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات در سال 1402 اعلام شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۶۱ سایت دیگر  
طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات ، این امکان را به کارمند می دهد که بین ساعت هفت تا 9 صبح به محل کار برود و موجب شد حدود 10 درصد ترافیک صبحگاهی تهران کاهشی باشد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران در مجلس یازدهم با تاکید به اینکه افزایش بدون تشریفات قیمت ها قابل قبول نیست، گفت: صنعت هوایی کشور ما نزدیک به 40 سال است که به سختی نیروهای متخصص خود را حفظ کرده است از طرفی راه تداوم فعالیت و تقویت آنها افزایش قیمت بلیط نیست که فشار حداکثری به مسافران وارد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سهمیه آرد و نان در کرمان از فردا شناور می شود و براساس عملکرد به نانوایی ها سهمیه آرد تعلق می گیرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت ضمن تاکید بر اینکه یارانه نان حذف نمی شود و هیچگونه محدودیتی برای خرید نان مردم ایجاد نخواهد شد، اعلام کرد: فاز دوم طرح هوشمندسازی یارانه نان از شب گذشته آغاز و کمک هزینه نانوایان دو برابر شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت از آغاز فاز دوم هوشمندسازی یارانه آرد از شب گذشته خبر داد و گفت: طی یک ماه آینده شناورسازی نیز صورت می گیرد و هر نانوا معادل هر نانی که می دهد آرد می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۰    
دو تیم فوتبال یاران رسانه و شناورسازی مام وطن پِی پُشت قشم به مناسبت ایام الله دهه فجر با شعار خلیج فارس در رقابتی دوستانه به مصاف هم رفتند.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۵۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد با تشریح جزئیات مرحله دوم طرح هوشمندسازی سازی یارانه آرد و نان گفت: شناورسازی سهمیه آرد نانوایان بر اساس عملکرد آنها، مشارکت مردم در نظارت بر عملکرد نانوایان و تکمیل داده ها از این طریق و افزایش کمک هزینه پرداختی به نانوایان در این مرحله انجام می شود.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شناورسازی نرخ ارز، سیاست گذاری پولی، هدف گذاری برای نرخ بهره، تعیین هدف برای نرخ تورم، نظارت بر بانک های تجاری و انتصاب مدیران بانکی لایق، اقداماتی است که بانک مرکزی باید انجام می داد اما هیچ اقدامی در این جهت انجام نداده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر اداره بندر و دریانوردی عسلویه از نجات کشتی حامل 47 کانتینر مسیر بندر عباس-خرمشهر در آب های عسلویه خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۱    
لازمه شناورسازی ارز در کشورهای با رژیم ارزی ثابت، فراهم شدن زمینه رشد و شکل گیری هر چه سریعتر بازار سهام پیشرفته و منعطف است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر لزوم بازبینی طرح ها و به روزرسانی دستورالعمل های ترافیکی، خواستار اعمال تدابیر و انجام تغییرات لازم در تصمیمات ترافیکی به منظور سرعت و سهولت در تردد شهروندان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در بازی میان دو تیم شناورسازی پی پشت و ملوان کنگ در جزیره قشم از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال هرمزگان، تماشاچیان در اعتراض به شکست تیم شان به زمین ریختند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۰:۳۴    
بوشهر- محمدی زاده استاندار بوشهر از اشتغال 6 هزار نفر در صنایع دریایی استان بوشهر خبر داد و گفت: 25 واحد کشتی سازی و شناورسازی در استان بوشهر فعالیت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۰    
تیم شناورسازی پی پشت قشم با خرید امتیاز کیان اراک راهی لیگ دسته سوم فوتبال کشور شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تیم شناورسازی پی پشت قهرمان مسابقات فوتبال نونهالان شهرستان قشم شد. به گزارش صبح ساحل، مسابقات فوتبال نونهالان قشم گرامیداشت شهید امیری دوماری با حضور 11 تیم در 3 منطقه (قشم ، بخش مرکزی و شهاب - حرا) برگزار شد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۷    
ایمان زنگنه، تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان اینکه تغییر رئیس کل بانک مرکزی در شرایط کنونی می تواند تا حدودی از تنش بازار ارز بکاهد، گفت: تصمیم گیری درباره شناورسازی نرخ ارز ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در جلسه تخصصی کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران، پیشنهاد شناورسازی نرخ پارکینگ های عمومی بر اساس ساعت مراجعه خودروها مطرح شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۵    
به گزارش روز دوشنبه ایران اکونومیست از شورای شهر تهران، سیدجعفر تشکری هاشمی با اشاره به اینکه قیمت زمین در یک منطقه، نمی تواند مبنای مناسبی برای قیمت گذاری پارکینگ های آن منطقه باشد، افزود: البته موضوع نرخ گذاری و سایر مواردی که در مورد رده بندی پارکینگ ها در دست بررسی است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : طی 9 ماهه سال جاری 587 فروند شناور در شرکت های شناورسازی استان ساخته شده است .
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر خودرو- عضو هیات مدیره انجمن همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: قطعه سازان از گذشته بر شناور شدن نرخ ها و قراردادها با خودروسازان تاکید داشته و دارند تا هر بار مجبور نباشند برای تعدیل و اصلاح قیمت ها به خودروسازان مراجعه کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از تمدید طرح شناورسازی ساعات کاری ادارات تا پایان سال 1401 خبر داد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره تغییر تعرفه بلیت هواپیما گفت که با توجه به افزایش نرخ ارز و درخواست شرکت های هواپیمایی، این درخواست در حال بررسی است و و به محض نهایی شدن اعلام می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۶:۰۲    
با افزایش جمعیت شهر اصفهان و سفرهای درون شهری، روز به روز بر تراکم ترافیک معابر افزوده شد، از این رو به منظور جلب رضایتمندی شهروندان و کاهش آلودگی هوا، اقداماتی همچون هوشمندسازی و شناورسازی زمان فعالیت ادارات برای کاهش ترافیک این کلان شهر در دستور کار نهادهای مربوطه از جمله شهرداری قرار گرفت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که هوا برای تمام گروه ها ناسالم است باید شناورسازی و کاهش ساعت کاری ادارات انجام شود؛ روز گذشته درخواستی مبنی بر کاهش ساعت کاری ادارات برای روز چهارشنبه 23 آذرماه را در استانداری تهران و کمیته اضطرار آلودگی هوا مطرح شده است.