دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۲:۳۶Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتصابات»

خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۸    
عارف غلامی با انتشار یک استوری، به استوری مشترک بازیکنان استقلال واکنش نشان داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، اوایل هفته گذشته برای تصویب اصلاحات بازنشستگی بدون رای گیری در پارلمان تحت یک بند پارلمان موسوم به 49.3 تلاش کرد. اصلاحات بازنشستگی، افزایش سن بازنشستگی در فرانسه به مدت دو سال و رسیدن آن به 64 سال را پیشنهاد می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پرواز تهران _کلن با وجود اعتصابات گسترده در فرودگاه آلمان با پیگیری های انجام شده صورت گرفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بیش از هزار نفر از نگهبان در فرودگاه هیترو لندن قصد دارند دست به اعتصاب اعتراضی بزنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
پس از لایحه دولت مکرون پیرامون قانون بازنشستگی و افزایش سن آن، مشاغل زیادی دست به اعتصاب و اعتراض زده اند. میلیون ها نفر در تجمعات اعتراضی به مکرون شرکت کرده اند و دولت او را در گوشه رینگ قرار داده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۱    
شفقنا- اعتراضات به برنامه اجتماعی- اقتصادی رییس جمهور فرانسه همچنان ادامه دارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ تظاهرات جدیدی علیه برنامه های دولت فرانسه برای افزایش سن بازنشستگی دولتی برگزار شد تا معترضان پاریسی تا سحرگاه روز شنبه با پلیس درگیر باشند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مقام مسئول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: روز گذشته با وجود اعتصابات کارگری در فرودگاه کلن، پرواز هما در مسیر تهران-کلن-تهران با پیگیری مسئولان هما و دفتر هما در آلمان، به موقع انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۱    
اعتصاب در یونان باعث تعطیلی مدارس و بنادر این کشور و توقف فعالیت حمل و نقل عمومی شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۳    
ایران پرس: صدها هزار بریتانیایی هم زمان با ارائه طرح بودجه وزارت دارایی به پارلمان به خیابان ها آمدند و اعتراض ها و اعتصاب های گسترده ای را برگزار کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۰    
ادامه اعتصاب رفتگران درفرانسه همزمان با سایر اعتصابات صنفی مختلف در این کشور، باعث شده است تا بوی تعفن حاصل از انباشت زباله، پاریس پایتخت فرانسه را در بر بگیرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بحران های جاری در حوزه های به ویژه اقتصادی و اجتماعی فرانسه، تا حدی ریشه در ناتوانی پاریس جهت بسیج تمامی ظرفیت ها و توانمندی های نظام حکمرانی اش(به دلیل واگذاری برخی اختیارات مهم آن به اتحادیه اروپا) در راستای منافع این کشور دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در نهمین روز اعتصاب اتحادیه های صنفی علیه اصلاحات بازنشستگی دولت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه، خیابان های شهر پاریس پایتخت این کشور مملو از زباله هایی است که بوی تعفن آنها علاوه بر شهروندان، گردشگران را نیز از این شهر فراری داده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
گویا جاه طلبی های نتانیاهو تمامی ندارد و او به دنبال تداوم حضورش در قدرت به هر قیمتی است. در حالی که اعتراضات ساکنان اراضی اشغالی از دهمین هفته متوالی گذشته و علاوه بر شنبه های اعتراضی در سایر ایام هفته نیز اعتراضات و اعتصابات گسترده ای علیه نتانیاهو و دولت افراطی اش با محوریت اصلاحات ساختار قضایی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اعتصاب کارکنان فرودگاه ها در برلین، هامبورگ و هانوفر در اعتراض به پایین بودن دستمزدهایشان منجر به اختلال در پرواز ها شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
در بخشی از این نمایشگاه، اقدامات دشمن در روزهای اغتشاشات از جمله تقویت رسانه های فارسی زبان بیگانه، افزایش بودجه فیلترشکن ها، طرح انفجار یک مرکز حساس صنعتی، خرابکاری در دو هواپیمای مسافربری، آموزش براندازی، تشویق اعتصابات و تحریم ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اعتصابات در فرانسه و پایتخت این کشور چهره ای زشت از این شهر معروف به تصویر کشیده و پاریس با انبوهی از زباله ها در بسیاری از خیابان ها مواجه شده است.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سنای فرانسه با وجود اعتراضات گسترده مردمی با اکثریت آراء به طرح جنجالی اصلاحات بازنشستگی امانوئل ماکرون، رئیس جمهور این کشور رای داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فراخوان اتحادیه کارگری قدرتمند آلمان در برگزاری اعتصابات پیش بینی می شود فرودگاه های شمال آلمان و مسافران با مشکلات عمده ای مواجه شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
امروز شنبه؛ ده ها هزار نفر در فرانسه به عنوان بخشی از هفتمین اعتصاب سراسری علیه افزایش سن بازنشستگی تظاهرات کردند که منجر به فلج نسبی ترافیک راه آهن و لغو ده ها پرواز در فرودگاه اورلی شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
فرانسه روز شنبه با هفتمین روز تظاهرات علیه برنامه های اصلاحات بازنشستگی نامحبوب امانوئل مکرون، رئیس جمهور این کشور در بحبوحه اعتصابات جاری که پالایشگاه ها، حمل و نقل عمومی و جمع آوری زباله را تحت تأثیر قرار داده، مواجه است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۳    
اعتصابات فرانسه باعث اختلال در تحویل سوخت و تامین برق برای چهارمین روز شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با شدت گرفتن اعتراضات علیه سیاست های مکرون رئیس جمهور فرانسه، اتحادیه های دانش آموزی و دانشجویی فرانسه نیز دیروز با فراخوان و حضور در خیابان ها به اعتصابات و اعتراضات گسترده علیه دولت این کشور پیوستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
با ادامه اعتصاب و اعتراضات فرانسوی ها علیه طرح اصلاح نظام بازنشستگی دولت امانوئل ماکرون، روز پنجشنبه کارگران اعتصاب کننده روند تحویل سوخت و عرضه برق را در نقاط مختلف این کشور مختل کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یونان با اعتصابات تازه و اعتراضات سراسری به حادثه تصادف مرگبار قطار مواجه شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، اعتصابات سراسری روز چهارشنبه در اعتراض به شهادت 6 فلسطینی طی حملات رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین، تمام جنبه های زندگی اجتماعی در کرانه باختری را فراگرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اعتصاب سراسری فرانسوی ها در اعتراض به طرح اصلاح قانون بازنشستگی، امروز چهارشنبه (17 اسفند) نیز ادامه پیدا کرده است. این اعتصابات باعث تعطیلی برخی پالایشگاه ها، اختلال در حرکت قطارها و تعطیلی مدارس فرانسه شده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در ادارات دولتی از هر 4 کارمند، یک نفر دست از کار کشید و به اعتصابات پیوست.
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تیم فرانسوی به یک دلیل عجیب در بازی مقابل بایرن مونیخ اکثر هواداران خود را به همراه نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی افزایش سن بازنشستگی در فرانسه توسط دولت امانوئل ماکرون، شهروندان این کشور امروز (سه شنبه) دست به اعتراضات خیابانی زده اند و هم زمان کارگران حمل ونقل و کارکنان پالایشگاه در اعتراض به این طرح اعتصاب کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
با آغاز ششمین روز اعتصابات سراسری در فرانسه اتحادیه ها وعده داده اند امروز همه فعالیت های کشور را متوقف خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ، از پاریس، این روز ها تمامی شبکه های تلویزیونی فرانسه؛ حتی غیرخبری ها؛ به موضوع تغییرات بازنشستگی می پردازند. عجیب آنکه با وجود مخالفت 67 درصدی مردم، دولت فرانسه همچنان بر لایحه خود پافشاری می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه کارکنان آلمان در 6 ایالت این کشور و در پی به نتیجه نرسیدن گفتگو با کارفرمایان برای افزایش دستمزدها، فراخوان اعتصاب داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اسپوتنیک : اتحادیه های تجاری فرانسه در فوریه سال جاری میلادی اعلام کردند که اعتصابات سراسری علیه اصلاحات بازنشستگی از هفتم مارس (16 اسفند) آغاز می شوند. با این حال، کارگران نیروگاه های اتمی فرانسه روز جمعه آغاز یک اعتصاب نامحدود را اعلام کردند ...
سلام نو / آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اعتصابات گسترده و کاهش تولید برق در نیروگاه های هسته ای فرانسه به چالش جدیدی برای تصویب لایحه اصلاحات بازنشستگی در این کشور اروپایی تبدیل شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین اعتصاب بزرگ دو هفته قبل پس از اعتصاب یک روزه کارکنان فرودگاه در سراسر آلمان رخ داد که طی آن عملیات خطوط هوایی در سراسر کشور را متوقف کرد و باعث شد لوفت هانزا، بزرگترین شرکت هواپیمایی آلمان، بیش از 1300 پرواز را لغو کند. برخی از مسافران یک شبه سرگردان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
کارکنان بخش حمل و نقل عمومی آلمان روز جمعه دست به اعتصابات جدیدی می زنند و انتظار می رود در شهرهای بزرگ آلمان اختلالات عمده در تردد مردم رخ دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که امروز (چهارشنبه) در اقصی نقاط اراضی اشغالی، اعتراضات گسترده ای در واکنش به جلسه رای گیری جدید پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) پیرامون بخش دوم اصلاحات قضائی جنجالی برپا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اعتصاب های هشداری برای افزایش دستمزد ها در آلمان همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه اصناف آلمان در پی به نتیجه نرسیدن گفتگو ها برای افزایش دستمزدها، کارکنان دو فرودگاه را به اعتصاب فراخواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سیاستمداران مورد حمایت شرکت ها در آمریکا درصدد حل مشکل کمبود کارگر از طریق به کارگیری کودکان برای شکست اعتصابات طبقه کارگری هستند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۱    
شفقنا – فلسطینی های مناطق مختلف غزه و کرانه باختری صبح امروز ( پنجشنبه ) در واکنش به شهادت 11 نفر در شهر نابلس به دست نیروهای اسرائیلی، دست به اعتصاب سراسری زدند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه کارمندان بهداشت و درمان انگلیس با ابراز نارضایتی از نحوه رویکرد دولت لندن به مذکرات درباره مطالبات صنفی این کارمندان، برای اجرای دور جدید اعتصابات فراخوان داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۷:۴۷    
کارگران شرکت درکس تولیدکننده برق نیروگاهی در انگلیس می گویند اعتصابات تا ماه مارس و آوریل امسال (اسفند و فروردین) به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۷:۰۵    
کارکنان بخش بهداشت و درمان اسپانیا به اعتراض و اعتصاب علیه تهاجم دولت این کشور به خدمات رایگان درمانی همچنان ادامه می دهند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۱    
شفقنا- منابع خبری در فلسطین از اعتصاب گروهی فلسطینی ها در اردوگاه های کرانه باختری در محکومیت جنایات اسرائیل خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ خبرگزاری رسمی فلسطین(وفا) اعلام کرد که پس از فراخوان نیروهای ملی و اسلامی برای محکومیت جنایات اسرائیل، مردم فلسطین در اردوگاه های شعفاط، عناتا ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۷۶ سایت دیگر  
بحران سازی بیرونی و فرافکنی، تاکتیک نخ نمای غرب و رژیم آپارتاید صهیونیستی برای سرپوش گذاشتن بر بحران های داخلی خود در میان موج های مکرر اعتراضات و اعتصابات مردمی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
2 هزار و 300 پرواز در سراسر آلمان به دلیل اعتصاباتی که بخش هوانوردی را تکان می دهند زمین گیر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صدها تن از رانندگان آمبولانس و نیروهای مرزی انگلیس روز جمعه در ادامه موج روزافزون اعتراض ها علیه بحران هزینه های زندگی در این کشور دست از کار کشیده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
با وجود انتقادات حقوقدانان از پلمب برخی واحدهای صنفی به دلیل همراهی با اعتصابات چند ماه قبل یا کشف حجاب، امروز قوه قضائیه از پلمب یک داروخانه به دلیل بی حجابی یکی از کارمندانش خبر داده است.