سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۲:۰۹Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کامیون داران»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از ورود جدی دستگاه قضایی استان در راستای ساماندهی و رفع مشکلات کامیون داران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۱    
حکایت صف های طویل کامیون داران تا اجاره مغازه به قاچاقچیان در جوار پمپ ها در گزارشی به تصویر کشیده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حکایت صف های طویل کامیون داران تا اجاره مغازه به قاچاقچیان در جوار پمپ ها را در این مستند مشاهده خواهید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۳    
به گزارش خبرخودرو، رئیس کانون سراسری کامیون داران ایران ضمن انتقاد از حذف سن فرسودگی از قانون هوای پاک و پولی شدن اسقاط گفت: مناسب تر این بود که به جای حذف اسقاط، نرخ عوارض گمرکی صفر می شد و تسهیلات کم بهره به رانندگان تعلق می گرفت تا با نوسازی ناوگان بهینه سازی مصرف سوخت اتفاق بیفتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
پس گذشت 14 روز از توقف 700 کامیون در پایانه مرزی آستارا، رئیس جمهور دستور حل این مشکل را به دستگاه دیپلماسی صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری از رفع مشکل کامیونداران در گمرک آستارا تا دو هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با وجود وعده ها برای رفع مشکل صف های طولانی کامیون داران، باز هم شاهد معطلی کامیون داران در پایانه مرزی آستارا هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۴    
سیستان- جهانتیغ، یکی از کامیونداران منطقه سیستان، گفت: به مدت یک هفته است که سوختی در جایگاه ها برای کامیون داران وجود ندارد و بیکار شده ایم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۹    
واردات کشنده برای مدل دست دوم یا همان کارکرده اروپایی معضلات زیادی را برای کامیون داران ایجاد کرده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
هفته گذشته برخی کامیون داران از معطلی در مرز آستارا گله مند بودند که به گفته مسئولان حوزه راهداری، این مشکل به زودی با همکاری دستگاه دیپلماسی کشور و رایزنی با طرف آذربایجانی رفع خواهد شد.
رئیس جمهور در آخرین برنامه سفر به شهرستان بهارستان در پایانه حمل و نقل کالای تهران واقع در نسیم شهر حضور یافت و با کامیون داران و رانندگان و نیز متصدیان شرکت های باربری گفتگو کردند و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اسکان نیوز نوشت : دادگاه انقلاب استان هرمزگان 2 نفر را به اتهام دعوت رانندگان به اعتصاب در جریان اعتراضات اخیر به ترتیب به 10 و 5 سال زندان محکوم کرده است. انتقاد روزنامه همشهری از نقش ارعاب رسانه ای و حمله مسلحانه آشوب طلبان در وادار کردن کامیون داران به اعتصاب
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۱    
در راستای تحقق مطالبات رانندگان جاده ای، مقدمات اجرای طرح سامانه اعلام بار مجازی با پیگیری های مجدانه حوزه معاونت حمل ونقل جاده ای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان فراهم شده است و بزودی به مرحله اجرا در می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور، درباره مصوبات سفر استانی دولت به شهرستان بهارستان و دستور های آقای رئیسی برای حل مشکلات کامیون داران و رانندگان این شهرستان در زمینه هایی مانند سوخت و تأمین لاستیک، توضیح داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش گفت: اصلاح رویه شرکت های حمل ونقلی و جایگزین شدن پلتفرم های صدور بارنامه را به سازمان راهداری اعلام کرده ایم و تا یک ماه آینده این رویه اصلاح می شود.
آنا / ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آخرین برنامه سفر به شهرستان بهارستان در پایانه باربری این منطقه حضور یافت و با کامیون داران و رانندگان و نیز متصدیان شرکت باربری گفتگو و بی واسطه در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با وجود اینکه دو سال از واردات 15 هزار دستگاه کامیون و کشنده می گذرد اما این خودروها هنوز شماره گذاری نشده اند، گفت: با قانون جدید مجلس سازوکار شماره گذاری این کامیون ها تعیین شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته خبری مبنی بر برگشت 26 تانکر حامل سوخت ایرانی از طرف طالبان منتشر شد. مشاور اقتصادی نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور افغانستان، در این باره به تجارت نیوز گفت: تانکرهای برگشتی متعلق به عراق و صرفا از ایران عبور کرده است ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دو خبر مهم برای وارداتی ها؛ نخست اینکه شرط غیرقانونی در واردات که سد راه کامیون داران شده بود، لغو شد. خبر دوم اینکه شورای نگهبان لایحه اصلاحی اسقاط خودرو را تایید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۷   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تأیید لایحه اصلاح ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو در جلسه این شورا خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۵    
بیش از یکسال است که بولتن نیوز پیگیر مطالبات کامیون داران بوده و در مطالب مختلفی به دغدغه های به حق این قشر پرداخته است. ما در این مطالب، از همه مسیولین ارشد نظام خواستیم در جهت رفع این مشکلات، از اختیارات خود بهره برده و کمک کار این عزیزان باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فعالیت کارخانه کره جنوبی درماه دسامبر با توجه به کاهش تقاضا و اعتصاب کامیون داران ضعیف شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۴    
بسیج گفت: زمانی که دشمنان ملت ایران در جنگ ترکیبی خود با شکست مواجه شدند، شیوه های جدیدی انتخاب کردند، فراخوان به تعطیلی اصناف، اعتصاب کامیون داران و... تیرهای آخری بود که از سوی سپاه دشمن به سمت ملت ایران پرتاب می شد تا بلکه از این طریق بتوانند مردم را با خود همراه کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۲    
به گزارش خبرخودرو، رئیس کانون سراسری کامیون داران ایران تامین قطعه روغن موتور را یکی از اساسی ترین چالش های کامیون داران اعلام کرد و گفت: : نظارتی بر تامین قطعات یدکی برای کامیون داران از جمله نسبت به قیمت روغن موتور وجود ندارد و این قطعه با قیمت های دلخواه در بازار عرضه می شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی بر لزوم پیگیری و مساعدت وزارت صمت برای رفع کمبودها و تامین نیازهای کامیون داران و رانندگان فعال در بخش حمل ونقل جاده ای تاکید کرد.
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در سی و ششمین کارگروه پایش بر لزوم پیگیری و مساعدت وزارت صمت برای رفع کمبودها و تامین نیازهای کامیون داران و رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای تاکید کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
محمود ادیب، سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان در ملاقات با راتی برگادزه، وزیر دادگستری گرجستان مسائل و مشکلات مختلف حقوقی، قضایی و کنسولی ایرانیان مقیم را مورد بحث قرار داد و خواستار حل مشکلات ایرانیان شد. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۲:۰۲    
رییس نمایندگی حمل و نقل جاده ای لارستان گفت: در سال گذشته بیش از 46 هزار کامیون بیش از 390 هزار تن کالا در لارستان حمل شده است. به گزارش...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
فارس نوشت : وحیدی، وزیر کشور گفت: یکی از مظاهر اصلی دیکتاتوری همین گروهک های تروریستی معاند هستند که در اغتشاشات اخیر نقش داشتند. ملاحظه می کنید که کسبه می خواهند مغازه شان را باز کنند ولی این ها تهدیدشان می کند که اگر مغازه تان را نبندید، کسب وکارتان را به هم می ریزیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در شهرستان کاشان ضمن اشاره به خواسته های کامیون داران کاشانی گفت: پیگیری های لازم در زمینه رفع مشکلات در حد توان انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمل و نقل منطقه کاشان با بیان اینکه گران بودن بیش از حد لوازم یدکی از مهمترین دغدغه کامیون داران کاشانی است، گفت: بخش دولتی نگاه شایسته ای به حمل و نقل ندارد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از رانندگان و کامیون داران ایثارگر و خیرشهر رودهن در امر مدرسه سازی در آموزش و پرورش رودهن با حضور نماینده مجلس، بخشدار،شهردار و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۳    
با وجود اینکه دو سال از واردات 15 هزار دستگاه کامیون و کشنده می گذرد اما این خودروها هنوز شماره گذاری نشده اند. هرچند با مصوبه مجلس در صورت نبود گواهی اسقاط به میزان کافی، افراد می توانند با پرداخت 5 درصد قیمت کامیون، این خودروها را شماره گذاری کنند ...
مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمانی فرا دستگاهی است که مطالبات صنوف زیر مجموعه از جمله کامیون داران را در حوزه تامین سوخت، پوشش های بیمه ای، تعمیر لوازم یدکی و خرید لاستیک پیگیری می کند.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه دو سال از واردات 15 هزار دستگاه کامیون و کشنده می گذرد اما این خودروها هنوز شماره گذاری نشده اند. هرچند با مصوبه مجلس در صورت نبود گواهی اسقاط به میزان کافی، افراد می توانند با پرداخت 5 درصد قیمت کامیون، این خودروها را شماره گذاری کنند ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: تصویب مجلس ساماندهی صنعت خودرو توسط نمایندگان مجلس در صورت تایید شورای نگهبان سبب رفع مشکلات کامیون داران خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل وزیر راه وشهرسازی گفت: مشکل سوخت و لاستیک کامیون ها و همچنین پیگیری برای ترخیص کامیون ها در دست بررسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در حماسه پیاده روی اربعین حسینی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با کمک سایر ارگان های ذیربط، توانست بیش از 1 میلیون زائر را به عراق انتقال دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ گودرزی با اشاره به توطئه های همیشگی دشمنان گفت: بار دیگر فتنه دشمنان با بصیرت و هوشیاری کامیون داران و رانندگان بی اثر شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۹:۴۲    
با حضور جناب آقای قاضوی فرماندار محترم، ائمه محترم جمعه،جناب سرهنگ قائمی نژاد فرماندهی محترم نیروی انتظامی، جناب آقای سبحانی معاون محترم راهداری و حمل و نقل استان و آقای ایزانلو رئیس محترم عتبات عالیات و دیگر مسئولین و کامیون داران مراسم هفته حمل و نقل ...
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، مرتضی شیروانی، امروز 27 آذرماه ، در مراسم گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری لرستان و تجلیل از فعالان عرصه حمل و نقل و راهداری این استان، اظهار کرد: در 26 آذر سال 62 که کشور درگیر جنگ تحمیلی بود و از طرفی نیاز بود کالاهای کشتی ها در بنادر تخلیه شوند ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی کره جنوبی در هفته چهارم آذر ماه 1401 مندرج در رسانه های این کشور به شرح زیر ارائه می گردد. پایان اعتصاب کامیون داران کره ای ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام خانی امام محله شهرستان بابک گفت: نگین های فیروزه ای زیبایی به همراه شاخه گل تهیه کردیم و سرجاده ترانزیتی یزد به بندرعباس جلوی کامیون داران را گرفتیم و به آنان اهدا کردیم.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آیدین مرادی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر ضمن تبریک هفته حمل و نقل و رانندگان اظهار کرد: هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری یادآور خاطره روز 26 آذرماه سال 1362 است. وی ادامه داد: رانندگان، کامیون داران و فعالان بخش حمل و نقل جاده ای به فرمان حضرت امام [...]
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تصاویری از عروس کشان متفاوت در شهرکرد که به مناسبت روز حمل و نقل توسط عده ای از کامیون داران این منطقه انجام شد. منبع: باشگاه خبرنگاران
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از عروس کشان متفاوت در شهرکرد که به مناسبت روز حمل و نقل توسط عده ای از کامیون داران این منطقه انجام شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۷    
مدیران، کامیون داران و کاربران نهایی حوزهٔ حمل ونقل سنگین در اداره کل هواشناسی استان هرمزگان حضور یافتند و از مرکز مانیتورینگ پیش بینی بازدید کردند. در این روز مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان و دیگر مسئولان با فرآیندهای حوزه هواشناسی و خدمات هواشناسی آشنا شدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کامیون داران پیشکسوت استان قزوین با شرح ایثارگری های خالصانه هم صنفان خود پس از صدور فرمان تاریخی امام(ره) در آذر سال 62، روایتی خواندنی از همت آنان برای جلوگیری از تحمیل هزینه های دلاری مضاعف به اقتصاد کشور بیان کرد.
به گفته نایب رییس کانون سراسری انجمن های صنفی کارفرمایی کامیون داران کشور، برخی جایگاه ها گازوئیل 600 تومانی را تا سه برابر قیمت فروختند.
یزد آوا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۹۹ سایت دیگر  
کسانی که به تهدید کسبه و کامیون داران می پردازند و یا محیطی را برای مردم ناامن می کنند، در زمره افرادی هستند که نباید به سادگی به پرونده آنها و قضایایی که ایجاد کرده اند، نگریست .