یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۸May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسلواکی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرها از اروپا از شیوع نگران کننده ویروس هندی در این اتحادیه از جمله در آلمان و انگلیس خبر می دهند و دولت اسلواکی هم اعلام کرده که می خواهد بدون تایید آژانس دارویی اروپا واکسن روسی را به چرخه واکسیناسیون سراسری خود وارد کند.
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۳    
ایمان سلیمی یک از مدافعان فوتبال ایران بود که طی سال های اخیر سر و صدای زیادی راه انداخت و حتی شایعه جدی حضور او در پرسپولیس مطرح شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶    
مدیر امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی دامغان اعلام کرد: امکان اعزام دانشجویان ایرانی، استادان و محققان برای انجام پژوهش های علمی و گذراندن مقاطع تحصیلی بالاتر در قلب اروپا و دانشگاه تکنولوژی اسلواکی مهیا شده است.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۹    
یک شنبه 00/2/19 ، (اخبار رسمی) : امروزه، اسلواکی وفادارترین کشور برای مهاجرت تجاری در میان تمام کشورهای اتحادیه اروپاست. برخی از آنها این کشور اروپای مرکزی را به عنوان مکانی جذاب برای گردشگری انتخاب می کنند. گرفتن سریع اجازه اقامت پس از ثبت شرکت اسلواکی یکی از راه های دریافت اقامت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدافع ایرانی تیم فوتبال سِرِد اسلواکی مدعی شد، از چند تیم ایرانی و خارجی پیشنهاد دارد، ولی هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته است.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
در ماه آوریل مقامات اسلواکی گفتند محموله دریافتی واکسن اسپوتنیک با دوزهایی که به آژانس دارویی اروپا ارسال شده مطابقت نداشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۲    
جدیدترین اخبار کرونا در اروپا از موافقت پارلمان آلمان با طرح کاهش محدودیت ها برای افراد واکسینه شده و استعفای دو مقام حزب حاکم اسلواکی به دلیل نقض محدودیتهای کرونایی خبر می دهد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
Torsus Praetorian دارای یک موتور دیزلی شش سیلندر است که حداکثر 35 مسافر را در خود جای می دهد و می تواند با آن به آفرود رفت. Torsus Praetorian یک اتوبوس آفرود است که از یک شاسی بلند سنگین کامیون MAN و یک موتور شش سیلندر دیزلی استفاده می کند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برج کتابی در کتابخانه ساختمان شهرداری پراگ که توسط هنرمند اهل اسلواکی ساخته شده موجب جذب گردشگران بسیاری به این مکان شده است.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۵۸ سایت دیگر  
با وجود ممنوعیت پرواز از/به 15کشور با شرایط ویژه کرونا، اما انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی در بخشنامه ای فروش بلیت و خدمات سفر به این کشورها را بدون مانع اعلام کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی، جزئیات ممنوعیت و محدودیت های کرونایی پرواز به 42 کشور را تشریح کرد. *** ممنوعیت کشورهای دارای شرایط ویژه به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمد حسن ذیبخش ضمن اعلام کشورهای دارای شرایط ویژه، اظهار داشت: ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۵    
دو کارمند سفارت لیتوانی ، سه کارمند اسلواکی و همچنین از هر کدام نمایندگی های دیپلماتیک لتونی و استونی یک کارمند باید ظرف یک هفته خاک روسیه را ترک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه به تلافی اخراج دیپلمات های خود، دستور اخراج هفت دیپلمات از کشورهای اسلواکی، لتونی، لیتوانی و استونی را صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیران سه جمهوری استونی، لیتوانی و لتونی در حوزه دریای بالتیک و کشور اسلواکی در رابطه با اخراج بی دلیل دیپلمات های روسی از پایتخت های خود به وزارت امور خارجه روسیه احضار شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دولت مسکو در پاسخ به اخراج دیپلمات های روس از اسلواکی و سه کشور حوزه بالتیک، سفرای این کشورها را احضار کرد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : دبیر کل ناتو سه شنبه گفت که ناتو انتظار دارد روسیه به تنش نظامی در مرزهای خود با اوکراین پایان دهد و وارد یک روند سیاسی شود. به گزارش خبرگزاری آناتولی ینس استولتنبرگ دبیر کل ناتو پس از دیدار با ادوارد هگر نخست وزیر اسلواکی در یک نشست مطبوعاتی مشترک گفت که از کاهش تنش ها در مرز اوکراین ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه اسلواکی با اشاره به تصمیم کشورش مبنی بر اخراج کارکنان سفارت روسیه از این کشور گفت که اسلواکی خواستار ایجاد روابطی مبتنی بر احترام متقابل با مسکو است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد پیرو مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، فروش بلیت پرواز به و از مقصد 15 کشور به ایران ممنوع شد. تهران – اقتصاد برتر – 7 اردیبهشت 1400 ...
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار جدی این سازمان به دفاتر خدمات مسافرت هوایی مبنی بر خودداری فروش بلیت هواپیما به مقصد کشور های دارای شرایط ویژه خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایمان سلیمی ، ستاره فصل قبل تیم تراکتور که مدنظر پرسپولیس هم بود اما به تیم سرد پیوست در لیست این تیم هم وجود ندارد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه اسلواکی امروز (شنبه) گفت، اسلواکی تصمیم گرفته تا سه کارمند سفارت روسیه را به دلیل آنکه سرویس های ویژه اطلاعاتی دولت براتیسلاوا به آنها مظنون شدند، اخراج کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در چند سال اخیر حجم مبادلات میان ایران و اسلواکی کاهش داشته و برای بهبود روابط تجاری باید مشکلات تجار در حوزه ویزا، سرمایه گذاری و مبادلات بانکی حل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۳    
در حالی که دولت اسلواکی برای همبستگی با جمهوری چک، سه دیپلمات روسی را از این کشور اخراج و اتحادیه اروپا هم از مواضع پراگ حمایت کرده، ماریا زاخارووا گفت: سیاست منزوی ساختن روسیه دیگر شکست خورده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۸    
شفقنا- اسلواکی هم دیپلمات های روس را اخراج کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ اسلواکی اعلام کرد سه دیپلمات روس باید ظرف یک هفته خاک این کشور را ترک کنند. اسلواکی اعلام کرده این اقدام را به خاطر همبستگی سیاسی با چک انجام می دهد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۳:۱۹    
نخست وزیر اسلواکی ادوارد هگر در یک کنفرانس مطبوعاتی از اخراج نمایندگی دیپلماتیک روسیه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه ضمن انتقاد از رفتار اسلواکی در خصوص اخراج سه دیپلمات روسیه از خاک این کشور، گفت که مسکو در کوتاه ترین زمان پاسخ این اقدام غیر دوستانه را خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر اسلواکی با صدور بیانیه ای رسمی از اخراج سه تن از دیپلمات های روسیه از خاک کشورش در راستای همبستگی با جمهوری چک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
دولت اسلواکی اعلام کرد برای همبستگی با جمهوری چک، سه دیپلمات روس را از این کشور اخراج می کند.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی اسلواکی در گروه دشواری در یورو 2021 قرار دارد و به دنبال حضوری آبرومندانه در این رقابت هاست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
لادیسلاو بالاک، سفیر جمهوری اسلواکی در تهران با امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۰    
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 31 فروردین ماه 1400 با سفیر اسلواکی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رامین بابالو بوکسور کردستانی وزن 60 کیلوگرم تیم ملی ایران در یک مبارزه حساس و نزدیک از آدولف استانک شکست خورد. به گزارش یاریزان ؛ رقابت های بوکس قهرمانی جوانان جهان از روز دوشنبه در شهر کلیتس لهستان آغاز شده و یازده روز ادامه خواهد شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان -اینگرید بروتسوآ معاون وزیر امور خارجه اسلواکی پس از رایزنی با عباس عراقچی، معاون سیاسی وزات امور خارجه با انتشار پیامی در صفحه توئیتری خود نوشت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۹    
تهران- ایرنا- معاون وزیر خارجه اسلواکی از دیدار مجازی با همتای ایرانی خود ابراز خرسندی کرد و گفت که در تماس با سید عباس عراقچی درباره همکاری ها میان دو کشور در حوزه های مختلف گفت و گو کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۸    
معاون وزیر خارجه اسلواکی در توییتی نوشت که با همتای ایرانی خود در خصوص روابط میان دو کشور به گفت وگو پرداخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاونان وزیران خارجه ایران و اسلواکی راهکارهای توسعه روابط دوجانبه را طی یک گفت وگوی برخط بررسی کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تردید اسلواکی از کیفیت واکسن های ارسالی روسیه باعث شد ترزیق واکسن اسپوتنیک در اروپا دچار مناقشه ای جدید شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا -صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (دست اندر کار تحویل واکسن اسپوتنیک وی به کشورهای دیگر) اعلام کرد که از اسلواکی خواسته است به دلیل نقض مفاد قرارداد تحویل واکسن "اسپوتنیک وی" محموله های ارسالی را به مسکو باز گرداند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار براتیسلاوا، پایتخت اسلواکی از سرمایه گذاری ویژه خود برای افزایش بالکن های پیاده روی در سراسر شهر خبر داد و اعلام کرد که این مکان ها بخشی از فضاهای عمومی شهر به حساب می آید که باید به زیبایی تمام طراحی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اتحادیه ملی دانشجویان سوریه در اسلواکی از اتحادیه اروپا خواستند تا تروریسم اقتصادی علیه مردم کشورشان را متوقف کند.
مدال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدافع سابق تراکتور به عنوان لژیونر نتوانسته روزهای خوبی در لیگ اسلواکی پشت سر بگذارد....
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدافع ایرانی سِرِد اسلواکی در شب پیروزی تیمش مقابل پوهرونیه حضور 65 دقیقه ای در زمین داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان ایمان سلیمی مدافع جوان فوتبال کشورمان که ابتدای فصل جاری در اقدامی غیرقابل پیش بینی قراردادش را با تیم تراکتور فسخ کرد و در حالی که همگان انتظار پرسپولیسی شدنش را می کشیدند با تیم سِرِد اسلواکی به توافق رسید تا طعم لژیونر شدن را بچشد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شب اول از مسابقات هفته سوم مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در قاره اروپا برگزار شد. از نتایج مهم امشب می توان به تساوی عجیب ترکیه مقابل لتونی، برد پرگل بلژیک و شکست روسیه مقابل اسلواکی اشاره کرد. در این مطلب به مرور نتایج رقم خورده در این شب می پردازیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور اسلواکی با استعفای نخست وزیر این کشور موافقت کرد و وزیر دارایی را مسوول تشکیل دولت جدید کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کتایون اشرف داور بین المللی کشورمان از سوی فدراسیون جهانی قایقرانی برای داوری در مسابقات قهرمانی جهان اسلالوم دعوت شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی جهان کانو اسلالوم 30 شهریور تا 4 مهر 1400 در براتیسالوا اسلواکی برگزار خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر اسلواکی در پی یک ماه مناقشه سیاسی در این کشور از بابت تصمیمش برای خریداری واکسنهای روسی کرونا از رهبری ائتلاف حاکم کناره گیری کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال استعفای 6 تن از وزرای دولت اسلواکی در 10 روز گذشته، ایگور ماتوویچ نخست وزیر این کشور هم اعلام کرد که در تلاش برای پایان دادن به بحران سیاسی ناشی از خرید یک جانبه واکسن روسی اسپوتنیک در این کشور از سمت خود کناره گیری می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۴    
مدافع ایرانی تیم اس .اف.کی سیرد اسلواکی توانسته جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم برای خودش دست و پا کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۵    
نخست وزیر اسلواکی در پی مناقشات بر سر مدیریت بحران کرونا در دولت ائتلافی به صورت غیر منتظره ای استعفا داد.