شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۱۱Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزرای خارجه»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری گزارش دادند که وزرای خارجه آمریکا و عمان در گفت وگویی تلفنی درباره آخرین تحولات غزه با یکدیگر رایزنی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۰۵    
تهران- ایرنا- وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که سرگئی لاوروف و آلیسیا بارسنا وزرای خارجه روسیه و مکزیک در گفت وگویی تلفنی درباره آخرین تحولات اوکراین با یکدیگر رایزنی کرده اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۵۷    
امیرعبداللهیان وزیر خارجه در سخنرانی امروز خود در حرم مطهر امام خمینی: برجام خوب یا بد دارای نقاط ضعف یا قوت امروز یک سند بین المللی است که مقابل ماست و مسیر ما برای لغو تحریم هاست. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
وزرای خارجه عمان و آمریکا درمورد آخرین تحولات منطقه و در راس آن ها جنگ عزه تلفنی گفت وگو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۳:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در آستانه عزیمت حاجیان کشورمان به سوی سرزمین عرفات و ایام تشریق، سرپرست وزارت امور خارجه با فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان سعودی تلفنی گفتگو کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۹    
بیانیه مشترک 9 کشور با ادعای در بیانیه مشترک 9 کشور که توسط وبسایت رسمی کاخ سفید منتشر شده آمده است: وزرای خارجه کشورهای عضو “شراکت بین المللی برای اقدام درخصوص آزار و اذیت جنسیتی آنلاین” توجه به “آنچه” خشونت گسترده علیه زنان و دختران ایرانی در پی مرگ ناگوار مهسا امینی “می نامند”، را خواستارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه در گفتگو با دبیرکل سازمان همکاری اسلامی بر تشکیل اجلاس فوق العاده وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی تاکید کرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۵۰    
نماینده جمهوری اسلامی ایران در اولین نشستی که به عنوان عضو بریکس در آن حضور یافت، موضوعات مربوط به مقابله با یکجانبه گرایی، حمایت از فلسطین و توافقات دوجانبه را در ملاقات با وزرای خارجه این سازمان پیگیری کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ترکیه و کوبا در حاشیه نشست بریکس در شهر نیژنی نووگورود روسیه دیدار کردند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزرای خارجه آمریکا و قطر در دوحه دیدار کردند.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت خارجه گفت: آیت الله رئیسی تاکید ویژه ای داشت که عضویت ایران در مجموعه بریکس در موعد مقرر نهایی شود که با پیگیری های به عمل آمده انجام شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۱    
به گزارش زیرنویس، علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نشست وزرای خارجه عضو بریکس، با شبکهRussia Today گفت وگو کرد. متن گفت وگو به شرح زیر است: جناب آقای وزیر ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی باقری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران ابا اشاره به سفر مسکو با حضور وزرای خارجه عضو بریکس اظهار کرد: ایران به عنوان یک قدرت برای اینکه رویکرد خود را جلو ببرد ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۵۹ سایت دیگر  
متن کامل مصاحبه علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با شبکهRussia Today در حاشیه نشست وزرای خارجه عضو بریکس (21 خرداد 1403) پرسش: جناب آقای وزیر ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت خارجه ایران که در رأس هیأتی برای شرکت در نشست وزرای خارجه بریکس در روسیه حضور دارد با وزیر خارجه ونزوئلا دیدار و گفت وگو کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست وزارت خارجه ایران که در رأس هیأتی برای شرکت در نشست وزرای خارجه بریکس در روسیه حضور دارد با وزیر خارجه ونزوئلا دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه ایران در جریان دیدار با وزیر خارجه تایلند در حاشیه نشست وزرای خارجه بریکس تصریح کرد که رویکرد چندجانبه گرایی تفکر نوین برای حل مسائل جهانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ترکیه و روسیه در حاشیه نشست بریکس در شهر نیژنی نووگورود دیدار و درباره آخرین وضعیت غزه و قفقاز جنوبی گفتگو کردند.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه امروز در سخنانی تصریح کرد: متن سند توافق جامع میان روسیه و ایران کاملا هماهنگ شده است. به گزارش گروه بین الملل حیات ، به نقل از خبرگزاری تاس ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه در نشست وزرای خارجه بریکس بر تعهد مسکو به انعقاد توافقنامه همکاری با جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه در نشست وزرای خارجه بریکس بر تعهد مسکو به انعقاد توافقنامه همکاری با جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، وانگ یی، وزیر خارجه چین در جریان نشست وزرای خارجه گروه بریکس گفت که برخی کشورهای قدرتمند هنوز تفکر جنگ سرد در سر دارند و بریکس باید از این تفکر جلوگیری کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
فیصل بن فرحان وزیر امور خارجه پادشاهی عربستان سعودی و علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه در حاشیه نشست مشترک وزرای خارجه کشورهای عضو بریکس و کشورهای در حال توسعه دیدار و گفتگو کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در نشست خبری پس از اجلاس وزرای خارجه گروه بریکس در شهر نیژنی نووگوراد در خصوص روند نهایی شدن توافقنامه جامع ایران و روسیه گفت: متن توافقنامه جدید همکاری جامع با ایران به طور کامل مورد توافق قرار گرفته است. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۵    
وزرای خارجه کشور های عضو بریکس حملات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را محکوم کردند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۱    
وزرای خارجه روسیه و ترکیه در حاشیه نشست بریکس در نیژنی نووگورود دیدار کردند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
وزرای خارجه کشورهای عضو بریکس خواستار اقدامات "قابل مشاهده و قابل تایید" طالبان در مبارزه با تروریزم شده است.
اقتصاد ایران: سرپرست وزارت امور خارجه ایران در نشست وزرای خارجه و دوستداران بریکس ضمن تاکید بر استقلال مالی، پولی و بانکی این گروه بر آمادگی ایران برای ارائه الگوی اقتصاد مقاومتی به بریکس خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۶    
وزرای امور خارجه کشور های عضو بریکس و کشور های دعوت شده به اجلاس بریکس در نیژنی نووگوراد روسیه عکس یادگاری گرفتند. ویدئویی از وزرای امور خارجه کشور های عضو بریکس و کشور های دعوت شده به اجلاس بریکس را ببینید.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست وزرای خارجه کشورهای بریکس دهم و یازدهم ژوئن (21 و 22 خرداد) در شهر نیژنی نووگورود روسیه برگزار شد. وانگ یی عضو دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کمونیست و وزیر امور خارجه چین به این نشست دعوت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
نیژنی نووگورود-ایرنا- وزرای امور خارجه ایران و عربستان در حاشیه دومین روز اجلاس وزرای خارجه بریکس با یکدیگر دیدار و تبادل نظر کردند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه کشورهای عضو بریکس و کشورهای دعوت شده به اجلاس بریکس در نیژنی نووگوراد روسیه عکس یادگاری گرفتند.
کشورهای عضو بریکس در نشست دیروز خود در روسیه بر گسترش استفاده از ارزهای ملی در مبادلات تجاری بین یکدیگر تاکید کردند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ کشورهای بریکس در بیانیه پایانی نشست وزرای خارجه این گروه که در شهر نیژنی نووگورود روسیه برگزار شد بر استفاده از ارزهای محلی تاکید کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نیژنی نووگورود- ایرنا- نشست مشترک وزیران خارجه عضو بریکس و کشورهای دوست بریکس در حاشیه اجلاس شورای وزیران عضو بریکس آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تاکید چین و برزیل بر لزوم برگزاری کنفرانس صلح واقعی با شرکت روسیه و اوکراین، حضور 90 کشور در اجلاس سوئیس، رایزنی وزرای خارجه روسیه و آفریقای جنوبی درباره مناقشه اوکراین و ارسال تسلیحات آمریکایی برای گروه آزوف، از مهمترین رویدادها پیرامون جنگ هستند.
نشست وزرای خارجه بریکس در تاریخ 10 و 11 ژوئن در نیژنی نووگورود روسیه در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
بیانیه مشترک کنفرانس بریکس در نیژنی نووگورود، روسیه منتشر شد و بر اساس آن وزرای خارجه بریکس متعهد شدند تا همکاری خود را با کشورهای در حال توسعه گسترش دهند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، این دو دیپلمات ارشد در حاشیه نشست وزرای خارجه بریکس در شهر نیژنی نووگورود روسیه با یکدیگر دیدار کردند. این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد: روسای وزارتخانه های خارجه دو کشور به تفصیل در مورد چشم انداز توسعه بیشتر همکاری های چندجانبه روسیه و عربستان گفت وگو کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۸۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: سخنگوی وزارت امور خارجه به برخی مفاد بیانیه وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا ، ناصر کنعانی برخی مفاد مرتبط با ایران در بیانیه پایانی یکصد و شصتمین نشست وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس در دوحه را غیرسازنده و بی حاصل توصیف کرد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه در نشست وزرای خارجه بریکس در نیژنی نووگوراد روسیه با بیان اینکه در مسیر تحکیم ثبات منطقه ای جدی هستیم، گفت: ایران در عملیات وعده صادق و اقدام مشروع خود در پاسخ به تجاوز صهیونیست ها ثابت کرد که اجازه نخواهد داد ثبات و امنیت منطقه توسط اشغالگران متجاوز مختل شود. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه که برای حضور در نشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو بریکس در شهر نیژنی نوگراد روسیه حضور دارد، با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه دیدار کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اعزامی ایران اکونومیست ، این دیدار روز دوشنبه 21 خرداد 1403 در روسیه و در حاشیه نشست وزیران خارجه کشورهای بریکس انجام شد. طرفین موضوعات دوجانبه و بین المللی را مورد بررسی قرار داده و راه های توسعه همکاری ها را بررسی کردند. ...
سرپرست وزارت امور خارجه ایران در ادامه رایزنی های دوجانبه خود در روسیه با وزیر خارجه این کشور دیدار و گفتگو کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، علی باقری، سرپرست وزارت امور خارجه ایران که به منظور شرکت در نشست وزرای خارجه گروه بریکس به روسیه سفر کرده، در حاشیه این نشست با سرگئی لاوروف ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در حاشیه نشست وزرای خارجه بریکس با علی باقری کنی، سرپرست وزارت خارجه ایران دیدار کرده است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، علی باقری کنی سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشست وزرای امور خارجه بریکس در شهر نیژنی نووگورود روسیه، حضور یافت.
ماد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
– سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه برزیل دیدار و در خصوص موضوعات مختلف دوجانبه رایزنی کردند. به گزارش ماد؛ علی باقری کنی سرپرست وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران که در راس هیاتی در روسیه بسر می برد، با ماورو وییرا وزیر خارجه برزیل دیدار و گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۵    
آقای علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه ایران در حاشیه اجلاس وزرای خارجه کشورهای عضو بریکس با مقامات و شخصیت های مختلف دیدار و گفتگو کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان که جهت شرکت در اجلاس وزرای خارجه بریکس در روسیه به سر می برد، با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفت و گو کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۴    
به گزارش مشرق، یکی از فعالان توئیتری در صفحه خود درباره دیدار وزرای خارجه ایران و چین و اظهارات اخیر پکن نوشت: چند روز بعد از قطعنامه ی ضدایرانی E3 (سه کشور، نه اروپا) ...