چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۰۵Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزرای خارجه»

سخنگوی وزارت امور خارجه با هشتگ سیاست خارجی متوازن و فعال در عمل، گزارشی توییتری از دیدارهای حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان که در نیویورک و در مقر سازمان ملل به سر می برد، ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
در ادامه تنش های اخیر میان واشنگتن و پاریس بر سر پیمان آکوس، نشستی که قرار بود امروز با حضور وزرای خارجه آمریکا و فرانسه و سایر کشورها در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برگزار شود، لغو شد.
وزرای خارجه ترکیه و آمریکا طی نشستی در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، ضمن تاکید بر تقویت روابط دوجانبه بعد از تنش های اخیر، خواستار تداوم همکاری در موضوع افغانستان شدند.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
نشست وزرای خارجه فرانسه، آمریکا، بریتانیا و آلمان در حاشیه نشست سازمان ملل به دلیل نزاع بر سر ائتلاف امنیتی جدید در منطقه اقیانوس آرام و هند با شکست مواجه شد.
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان – وزارت خارجه اتریش از دیدار الکساندر شالنبرگ ، وزیر خارجه این کشور با حسین امیر عبداللهیان ، وزیر امور خارجه کشورمان خبر داد. وزارت خارجه اتریش با انتشار پیامی توییتری نوشت نخستین دیدار شخصی شالنبرگ، وزیر خارجه با امیر عبداللهیان. ...
در ادامه تنش روزهای اخیر میان واشنگتن و پاریس بر سر معاهده نظامی سه جانبه آمریکا، انگلیس و استرالیا، نشستی که قرار بود امروز با حضور وزرای خارجه آمریکا و فرانسه و سایر کشورها در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برگزار شود، لغو شد.
خبرگزاری فارس: وبگاه آمریکایی دیدار دیپلمات های ارشد ایران، عربستان سعودی و اتحادیه اروپا در روز سه شنبه را نشانه ای از تلاش های فزاینده برای کاهش تنش ها در منطقه غرب آسیا توصیف کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
یک مقام دستگاه دیپلماسی آمریکا گفت هنوز هیچ نشست رو در رویی درباره بحران زیردریایی ها بین وزرای خارجه فرانسه و آمریکا برنامه ریزی نشده است.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – برگزاری اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گمانه زنی ها در مورد برگزاری نشست وزرای خارجه کشور های امضاکننده برجام را رقم زد. ...
نشست غیررسمی وزاری خارجه گروه دی هشت در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزرای خارجه ترکیه و آمریکا در یک دیدار رو در رو در حاشیه نشست مجمع عمومی، سازمان ملل اعلام کردند که به همکاری خود در مورد افغانستان ادامه می دهند.
این نشست با حضور وزرای خارجه و نمایندگان ارشد جمهوری اسلامی ایران، اردن، عربستان سعودی، ترکیه، کویت، مصر، قطر، فرانسه، مسئول عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا ، دبیرکل اتحادیه عرب، دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۳:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با آقای هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان دیدار نمود و در خصوص رئوس سیاست خارجی دولت جدید و موضوع برجام و ادامه مذاکرات وین گفتگو و تبادل نظر کردند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در هفتاد و ششمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک حضور دارد، عصر سه شنبه به وقت محلی با هایکو ماس همتای آلمانی دیدار و گفت وگو کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزرای خارجه ایران و آلمان در حاشیه هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گزارشی توئیتری رایزنی های امروز صبح با وزرای خارجه هند، فنلاند، ویتنام و لوکزامبورگ در نیویورک را سازنده خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
هشام شرف برای نمایندگان، روسای هیئت ها و وزرای خارجه کشور های شرکت کننده در هفتاد و ششمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل پیام کتبی ارسال کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۵۸    
وزرای خارجه ایران و عراق در حاشیه مجمع سازمان ملل به صورت خصوصی رایزنی کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۶۰ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ایران و هند بر ضرورت گسترش رایزنی ها برای ارتقای روابط تجاری و نهایی کردن مذاکرات برای تامین واکسن تاکید کردند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن به نمایندگان کشورها، رؤسای هیأتهای و وزرای خارجه حاضر در هفتاد و ششمین دور مجمع عمومی سازمان ملل پیام کتبی ارسال کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل، اروپایی ها به یکباره و بدون آمادگی قبلی برای برگزاری نشست جمعی وزرای خارجه ایران و 1+4 ابراز تمایل کرده اند.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها: سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با تاکید براینکه نشست وزرای 1+4 در نیویورک در دستورکار نیست،گفت: هر نشست و جلسه ای هماهنگی قبلی و تنظیم دستورکار لازم دارد، همانطور که قبلا تاکید شد گفتگوهای وین به زودی و طی چندهفته آتی از سرگرفته خواهد شد و این به اطلاع1+4 رسانده شده است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۶    
شفقنا- سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که سرگئی لاوروف در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل با وزرای خارجه فرانسه، انگلیس، لهستان، سوریه و مصر دیدار می کند. ...
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با تاکید براینکه نشست وزرای 1+4 در نیویورک در دستورکار نیست،گفت: هر نشست و جلسه ای هماهنگی قبلی و تنظیم دستورکار لازم دارد، همانطور که قبلا تاکید شد گفتگوهای وین به زودی و طی چندهفته آتی از سرگرفته خواهد شد و این به اطلاع1+4 رسانده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه مصر در حاشیه نشست های مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با وزیر خارجه جدید انگلیس به مذاکره نشست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۳    
در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل وزرای خارجه چین و فرانسه دیدار می کنند.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۶    
وزارت خارجه انگلیس در مورد دیدار وزرای خارجه انگلیس و آمریکا بیانیه ای منتشر کرد. به گزارش ایلنا به نقل از وزارت خارجه انگلیس، این وزارت خانه در بیانیه ای اعلام کرد که وزرای خارجه آمریکا و انگلیس با یکدیگر دیدار کردند و در این دیدار خواهان آزادی همه اتباع انگلیسی و آمریکایی که در بازداشت ایران ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بیان داشت که نشست وزرای خارجه انگلیس، چین، فرانسه، آلمان و روسیه با ایران درخصوص برجام طی هفته جاری در نیویورک برگزاری نخواهد شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز (سه شنبه) با رد سخنان ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه، گفت که وزرای خارجه کشورهای 1+4 هیچ نشستی با ایران در حاشیه مجمع سالیانه سازمان ملل نخواهند داشت. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۵    
وزارت خارجه انگلیس در مورد دیدار وزرای خارجه انگلیس و آمریکا بیانیه ای منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۶    
انگلیس و آمریکا در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل بر لزوم بازگشت ایران به مذاکرات درباره برنامه جامع اقدام مشترک در وین تاکید کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق اعلام لندن، لیز تراس و آنتونی بلینکن وزرای خارجه انگلیس و آمریکا طی دیدار دوجانبه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل، خواستار بازگشت ایران به مذاکرات وین درباره توافق برجام شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فارس : سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: برجام یکی از موضوعات بحث ما با وزرای خارجه ای خواهد بود که در 1+4 در نیویورک حضور دارند ولی نشست ایران و گروه 1+4 در نیویورک در دستورکار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، وزرای خارجه انگلیس، چین، فرانسه، آلمان و روسیه این هفته با ایران در سازمان ملل متحد دیداری نخواهند داشت.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در اظهاراتی بیان کرد: کشورهای 1+4 هیچ نشستی با ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل نخواهند داشت.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: برگزاری نشست مشترک وزیران امور خارجه گروه 4+1 و ایران در نیویورک در دستورکار نیست.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرارو: وزیران امورخارجه آمریکا و انگلیس در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل با یکدیگر دیدار و درباره ایران و موضوعات دیگر رایزنی کردند. وزارت امورخارجه آمریکا با انتشار اطلاعیه ای که روی وب سایت این وزارتخانه قرار گرفته است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
امیر عبداللهیان از دیدار خود با وزرای خارجه انگلیس و فرانسه در حاشیه جلسات مجمع عمومی سازمان ملل متحد خبر داد.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سفر چهار روزه خود به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل، گفت دیدار با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، دبیر کل سازمان ملل و وزرای خارجه فرانسه و انگلیس در برنامه او قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۶    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید امسال نشست وزرای خارجه کشورهای طرف برجام در سازمان ملل برگزار نمی شود اما او با چشم انداز ازسرگیری مذاکرات وین، دیداری با همتای ایرانی خواهد داشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان – اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل، فرصتی برای رایزنی و دیدار های برجامی ایجاد کرده است. به گزارش وب سایت وزارت خارجه آمریکا آنتونی بلینکن و لیز تراس ، وزرای خارجه آمریکا و انگلیس که برای شرکت در هفتاد و ششمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک حضور دارند ...
برترین ها / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد سه شنبه برنامه خود در سفر به نیویورک را اعلام کرد. امیرعبداللهیان در صفحه توئیتر خود نوشت: برای شرکت در هفتادوششمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به مدت 4 روز در نیویورک خواهم بود . ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۶    
بلینکن: دیدار چهره به چهره خوبی برای اولین بار با وزیر خارجه انگلیس لیز تراس داشتم و درباره اولویت های مشترک از ایران و افغانستان گرفته تا ایندوپاسیفیک آزاد، صحبت کردم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با الیزابت تراس وزیرخارجه جدید انگلیس در نیویورک دیدار کرد و دو طرف درباره موضوعات مختلفی رایزنی کردند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر خارجه فرانسه از احتمال برگزاری نشست ایران و 1+4 در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل خبر داد. لودریان: * با حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران دیدار خواهم کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۵:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزرای خارجه آمریکا و انگلیس طی دیداری در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، درباره مسائل مختلف از جمله ایران و افغانستان رایزنی کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر خارجه در جریان سفر خود به نیویورک با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، دبیر کل سازمان ملل و وزرای خارجه فرانسه و انگلیس دیدار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۰    
سی ان ان : ایالات متحده نگران است که جمع شدن رهبران جهان در سازمان ملل موجب پخش شدن بیماری شود. همزمان تشدید نابرابری ها در توزیع واکسن کووید-19 ممکن است، در صحن سازمان ملل تاثیر بگذارد؛ چراکه کشورهای ثروتمند، شروع به تزریق دز تقویتی خود کرده اند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزرای خارجه رژیم صهیونیستی و سوئد در تماس تلفنی بر سر آغاز دوباره روابط دیپلماتیک پس از هفت سال توافق کردند.